Page 13

nowy dziennik

WEEKEND

| 10 SIERPNIA 2013

13

c NASZ HOROSKOP d

CO CIĘ CZEKA W TYM TYGODNIU BARAN

Miłość: Kiedy wreszcie nauczysz się przepra-

szać? Trudny okres dla relacji partnerskiej, w której każdy za wszelką cenę próbuje dominować. Przemilcz niektóre sytuacje, będzie łatwiej. Praca: Dobry okres na wykonanie wcześniej powierzonych zadań. Podejmiesz decyzje, które będziesz musiał zweryfikować i przeanalizować z przełożonym. Nie podejmuj działań, które mogłyby przerodzić się w kłótnię lub ostrą wymianę zdań. Finanse: Nadszedł czas na długo odkładany remont, niestety pochłonie on więcej oszczędności niż się spodziewałeś. Pamiętaj że remont robisz rzadko, więc trzeba go zrobić porządnie. Zdrowie: Jeśli nie byłeś na kontroli u stomatologa, lepiej się pospiesz, zanim wizyta u dentysty będzie koniecznością.

RAK

Miłość: To co jest dobre dla innych, niekoniecz-

nie musi być dobre dla Ciebie. Czy podejrzewanie drugiej osoby o zdradę jest według Ciebie fair? Uważaj, bo stąpasz po bardzo cienkim lodzie. Praca: Dzięki dokładnemu planowaniu, będziesz mógł spokojnie popracować także wzaciszu własnego mieszkania. Zwróć uwagę na osoby, z którymi pracujesz i doceń ich zaangażowanie. Finanse: Pod koniec tygodnia czekają cię duże zakupy, które były już planowane od dłuższego czasu. Nie wydawaj więcej niż zamierzałeś. Zdrowie: Uważaj na dolną cześć kręgosłupa – przez ciężką pracę możesz odczuwać dyskomfort. Jeśli możesz zapisz się na basen, zacznij jeździć na rowerze, staraj się przebywać na świeżym powietrzu.

WAGA

Miłość: Miłość kwitnie, ukochana osoba od-

wzajemnia Twoje uczucie. Samotne Wagi czeka prawdziwe szaleństwo z przyjaciółmi. Praca: Bardzo dobry okres dla osób prowadzących dodatkową działalność zarobkową. Zacznijcie myśleć perspektywicznie a przyniesie Wam to prestiż i pieniądze. Finanse: Nie wydawaj pieniędzy na drobiazgi, skup się na polepszaniu własnego komfortu życia i zainwestuj np. w nowy samochód, meble lub wyjazd zagraniczny. Zdrowie: Bardzo dobry okres dla Wag. Dzięki dobrej kondycji ten okres będzie upływał na aktywności fizycznej.

KOZIOROŻEC

Miłość: W tym okresie osoby spod znaku Ko-

ziorożca powinny zwrócić uwagę na nowe osoby, które pojawią się w ich otoczeniu. Nie zawsze uczucie od razu przybiera formę miłości. Nie zamykajcie się na nowe osoby, bo właśnie one zmienią waszą obecną lub przyszłą relację. Praca: Nie zawsze wszystko będzie teraz zło po Twojej myśli, ale staraj się być elastyczny. Nie pokazuj ignorancji i nie prowokuj do kłótni. Spróbuj stanąć na wysokości zadania. Finanse: Bardzo dobry okres na inwestycje. Staraj się nie słuchać osób postronnych, skup się i posłuchaj własnej intuicji, która cię jeszcze nie zawiodła. Zdrowie: Wykonaj badania profilaktyczne, które odkładałeś od samego początku roku. Zwróć uwagę na to, że nie każdy sport który uprawiasz, wpływa pozytywnie na twoje zdrowie.

SKORPION

Miłość: Ważna rada dla samotnych – choć bę-

BYK

Miłość: W tym tygodniu osoby spod znaku By-

ka czeka zaskoczenie za zaskoczeniem, wszystko wyda Ci się nowe i zupełnie inaczej będziesz spoglądał na obecny związek. Praca: W tym okresie nie każdy w Twoim otoczeniu będzie przychylnie nastawiony do tego co robisz i jak robisz. W obecnej pracy uważaj na wchodzenie w konflikt z zazdrosnymi współpracownikami. Finanse: Bardzo dobry okres dla podejmowania decyzji finansowych. Możesz teraz śmiało wziąć kredyt lub pożyczkę. Zdrowie: Uważaj na oczy i chroń je przed ostrym słońcem. Zalecane wizyty na basenie. Pływanie doprowadzi do rozluźnienia kręgosłupa i polepszenia Twojego samopoczucia.

LEW

Miłość: Pamiętaj, że możemy być otwarci dla

siebie i dla innych. Wykorzystaj ten czas do działania i pokaż najbliższej osobie, że naprawdę Ci na niej zależy. Praca: W obecnym okresie może pojawić się propozycja dobrze płatnej pracy sezonowej. Dokładnie zastanów się nad wszystkimi możliwościami i dokonaj właściwego wyboru. Finanse: Lokata którą w tamtym roku założyłeś wreszcie przyniesie upragnione pieniądze. Natomiast na początku tygodnia pojawią się także niezapowiedziane problemy z samochodem, które nadszarpną twój rodzinny budżet. Zdrowie: W tym okresie szczególnie uważaj na żołądek. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli pod koniec tygodnia ból nie będzie mniejszy.

dzie to kuszące, pamiętajcie, aby nie wchodzić dwa razy do tej samej rzeki. W związkach przelotne problemy. Praca: Odczujesz ochłodzenie kontaktów z przełożonymi lub współpracownikami. Pamiętaj, że czasem warto zachować pewne uwagi dla siebie. Finanse: Twoje inwestycje opłaciły się i Twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi. Zdrowie: Uważaj na lekkie przeziębienie, które pojawi się w połowie tygodnia. Gwiazdy pokazują, że bez problemu możesz sobie z nim poradzić. Pij dużo płynów.

WODNIK

Miłość: Ten tydzień będzie dla Wodników pe-

łen zaskoczeń. Mowa tu o randce, miłej kolacji lub po prostu wspólnym spędzaniu czasu. Nie próbuj robić wszystkiego za wszelką cenę. Po prostu bądź sobą. Praca: Pamiętaj, że nie możesz wszystkim ufać, zwłaszcza teraz powinieneś mieć oczy dookoła głowy. Może pojawić się wręcz decyzja o zmianie pracy. Finanse: Pod koniec tygodnia spodziewaj się pozytywnej wiadomości związanej z otrzymaną premią w pracy. Nie próbuj na siłę udowadniać innym, że zarabiasz więcej, ponieważ w przyszłości to się na Tobie zemści. Zdrowie: Uważaj na alergie i zacznij wreszcie zdrowo się odżywiać.

STRZELEC

Miłość: Wreszcie zrozumiesz, że osoba, któ-

BLIŹNIĘTA

Miłość: W tym tygodniu u Bliźniąt czas sta-

gnacji i lekkiego wyziębienia uczuć. Nie jest to działanie długotrwałe, ale może pokazać się dość nieprzyjemnie. Wzwiązkach możliwe kłótnie i pretensje. Praca: Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj na rozwój sytuacji. W razie rozmowy z przełożonym zachowaj kamienną twarz. Finanse: Zaległa wypłata odmieni troszkę twoje plany wyjazdowe. Na szczęście pozytywnie. Nie wydawaj więcej niż możesz zarobić. Zdrowie: Wobecnym okresie szczególnie uważaj na ogólne przemęczenie organizmu. Wyjście z przyjaciółmi dobrze wpłynie na twoją formę psychiczną.

PANNA

Miłość: Bardzo dobry czas dla osób poszuku-

jących miłości. Uczucie wreszcie zapuka do Twoich drzwi. W związkach prawdziwy renesans uczuć. Praca: Niestety zakończenie wcześniejszych projektów wcale nie będzie tak przyjemne, jak zostało to opisane prze twojego przełożonego. Na szczęście wypłata pojawi się zgodnie z terminem. Finanse: Uważaj! Zwróć uwagę, że niekiedy lepiej się wstrzymać z inwestycjami i odłożyć spełnianie marzeń na późniejszy okres. Pod koniec tygodnia czeka cię miła niespodzianka. Zdrowie: Na horyzoncie pojawiają się drobne problemy z gardłem. Nie przejmuj się, nie będzie z tego nic poważnego, ale zwróć uwagę na to, że picie zimnego nie zawsze wychodzi na zdrowie.

ra już dawno temu wpadła Wam w oko nie jest tą jedyną. W związkach możliwe zdrady i romanse. Praca: Dzięki swojej zaradności i profesjonalizmowi możesz śmiało dokończyć wszystkie obecnie projekty i być dumny, że jesteś ich częścią. Końcówka tygodnia spokojna, bez zbędnych nerwów lub zaskoczeń. Finanse: Dobry czas na zaplanowane wcześniej zakupy. Uważaj na niepotrzebne wydatki. Zdrowie: Może pojawić się lekkie przeziębienie, więc jedz dużo witamin, rozsądnie się odżywiaj i pij dużo wody.

RYBY

Miłość: Dobry czas dla osób, które poszukują

drugiej połówki. Ten moment wykorzystaj na pokazanie się wśród ludzi i zastanów się czego rzeczywiście pragniesz. Praca: Będzie gorąco. Przygotuj się na zdanie poważnej relacji z podjętych wcześniej ustaleń. Nie próbuj na siłę wybielać się z każdego problemu. Zachowaj pozory. Finanse: Gratulacje! Dzięki nowym znajomościom uda Ci się zebrać sporą kwotę na cel, o którym marzysz od dawna! Zdrowie: Najbliższy czas przeznacz na relaks. Dobrze zrobi Wam się teraz urlop lub choćby codzienny spacer.

Nowy Dziennik 2013/08/10 Weekend  
Nowy Dziennik 2013/08/10 Weekend  

Od ponad 40 lat Nowy Dziennik utrzymuje pozycję największej i najbardziej prestiżowej polskojęzycznej gazety codziennej w USA. Redagowany i...

Advertisement