Page 1

Dwubębnowe walce do asfaltu CC224HF / CC234HF / CC324HF / CC334HF CC384HF / CC424HF / CC524HF / CC624HF CC224CHF / CC234CHF / CC324CHF / CC334CHF CC424CHF / CC524CHF


Zalety Dynapac Nowe walce. Wyniki najwyższej jakości. Nowe walce dwubębnowe zostały zaprojektowane w sposób, w którym wydajność odgrywa kluczową rolę - wydajność aplikacji, wydajność struktury i koncepcji, wydajność operatora walca, wydajność układu kontroli zagęszczania i wydajność warsztatów. Nigdy wydajność, widoczność, komfort i kontrola operatora, kontrola zagęszczania i możliwości dotyczące serwisowania nie były takie ważne; seria CC ma podobać się właścicielom, operatorom i załodze serwisującej oraz ma być przyjazna dla środowiska. We wszystkich modelach standardowo występują wibracje o wysokich częstotliwościach, wprowadzone przez firmę Dynapac w 1995 roku.

Maksymalna gotowość operacyjna

Właściwości walców do asfaltu Dynapac, takie jak 'miękki' start i zatrzymanie zapobiegające wgniataniu lub pękaniu warstw asfaltu i umożliwiające nawet niedoświadczonym operatorom ruszanie i zatrzymywanie się bez pozostawiania śladów, pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia nawierzchni. Dzięki funkcji zabezpieczającej, szybkie poruszenie dźwigni, sygnalizujące potrzebę awaryjnego zatrzymania, spowoduje wyjście maszyny z trybu 'miękkiego' i jej natychmiastowe zatrzymanie. Maszyny zostały zaprojektowane w sposób pozwalający na ich wykorzystanie zarówno na cienkich jak i grubych warstwach asfaltu.Pełna kontrola operatora

Wyniki najwyższej jakości

W nowych walcach do asfaltu CC możemy znaleźć wiele rozwiązań ułatwiających obsługę serwisową i zapewniających maksymalny czas użytkowania. Wykorzystanie dwupompowego układu wibracji eliminuje konieczność stosowania zaworu wibracyjnego, sprawiając, iż układ jest wydajniejszy, ułatwiając obsługę i zmniejszając zużycie paliwa. Obydwie pompy - jedna dla bębna przedniego i jedna dla tylnego - można w prosty sposób odłączyć. Zbiornik o objętości 750 litrów w modelach CC224-334HF, 900 litrów w CC424HF oraz aż 1400 litrów jako opcja w CC524-624HF, zapewnia wystarczający zapas wody.

Jednym ze sposobów na osiągnięcie wysokiej jakości zagęszczania jest optymalizacja ergonomii zapewniająca operatorom stałą widoczność wykonywanej operacji i wygodny dostęp do przyrządów sterujących. Wszystkie maszyny cechują się polem widzenia 1x 1 m i pełną widocznością wszystkich funkcji roboczych. Dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu walec może zostać w prosty sposób dostosowany do lokalnych wymagań.

2


TANDEM ASPHALT ROLLERS

3


Wyjątkowe właściwości Eksperci w budowie dróg!

Nadają się do zagęszczania każdego rodzaju podłoża

Walec z ustawieniem niskiej amplitudy/wysokiej częstotliwości dla cienkich warstw oraz z ustawieniem wysokiej amplitudy dla grubych warstw jest bardzo wszechstronną maszyną przeznaczonym do każdego rodzaju podłoża. Cienkie warstwy z dużą zawartością kamienia prędko stygną, więc muszą być szybko zagęszczane, jednak wykorzystanie wysokiej amplitudy może grozić rozgnieceniem kruszywa. Firma Dynapac zaleca więc użycie wysokiej częstotliwości i niskiej amplitudy.

Panel sterowania z wartościowymi informacjami

Silnik o dużej mocy

Nowe maszyny napędzane są silnikami Cummins QSB 3.3 i QSB 4.5 chłodzonymi cieczą, z turbodoładowaniem. Automatyczny system włączania biegu jałowego oraz możliwość wyboru mocy silnika oferowane przez Dynapac pozwalają na utrzymywanie niskiej emisji spalin. Płynna regulacja prędkości maksymalnej jest oczywiście oferowana w standardzie.

Tony 4

7

Przejrzysty panel sterowania LCD pokazuje wszystkie informacje potrzebne operatorom. Wyświetlane są wszystkie wskaźniki, a operator może przechodzić z jednego menu do drugiego poprzez dotknięcie przycisku. Dodatkowe informacje mogą być przekazywane za pomocą programu DCA-A, stanowiącego wyposażenie opcjonalne.

Elastyczny układ kierowniczy

Wszystkie maszyny mogą zostać wyposażone w opcjonalny poprzeczny przesów tylnego bębna o 350 mm. W połączeniu z asymetryczną kabiną sprawia to, że obsługa maszyny jest prosta.

8

9

10


Niezwykła wygoda operatora

Wyposażyliśmy nasze walce w superstabilne fotele i łatwo dostępne elementy sterujące; opcjonalnie dostępna jest automatyczna klimatyzacja w kabinie. Silnik znajduje się w tylnym module, dzięki czemu operator nie odczuwa emitowanego ciepła i hałasu. Bardzo niski poziom wibracji w kabinie operatora dodatkowo zwiększa wygodę. Bardzo niski poziom hałasu zmniejsza ryzyko obrażeń spowodowanych hałasem i zmęczeniem podczas długich dni roboczych.

Troska o środowisko na każdym etapie

Wiele ulepszeń przynosi w konsekwencji korzyści dla środowiska naturalnego dzięki zredukowanemu zużyciu paliwa oraz cichszej pracy. Zwiększenie wydajności pozwoliło oszczędzić około 8 kW mocy silnika podczas pracy, powodując jednocześnie zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych i hałasu. Ulegający biodegradacji płyn hydrauliczny jest dostępny jako opcja. Automatyczny system włączania biegu jałowego i możliwość wyboru mocy silnika pozwalają na utrzymywanie niskiej emisji spalin. Silniki z kontrolą spalin są standardowym wyposażeniem każdej maszyny.

Łatwa konserwacja w każdym szczególe

Naszym zadaniem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa

Widoczność jest bardzo ważna; gwarantuje ona wydajność walca do asfaltu i zapewnia bezpieczeństwo pracy. Z tego względu w naszych maszynach pole widzenia operatora obejmuje krawędź bębna, powierzchnię bębna i dysze zraszaczy. Kabina z wbudowanym ROPS na 4 postumentach i pole widzenia 1 x 1 gwarantują dobrą widoczność zarówno w przód, w tył, jak i na boki. Nisko położony środek ciężkości zapewnia dobrą stabilność maszyny.

11

Miejsc wymagających codziennej obsługi jest niewiele i są one łatwo dostępne. Umiejscowienie silnika w tylnym module i oraz duże, łatwe w otwieraniu pokrywy silników zapewniają szybki i łatwy serwis. Wyświetlanie informacji serwisowych na panelu LCD operatora wpływa na skrócenie czasu usunięcia awarii maszyny. Bezobsługowy przegub i siłownik układu kierowniczego oznacza brak smarowniczek. Oprócz tego wydłużony został czas pracy pomiędzy przeglądami. Nieulegający korozji zbiornik wody i rurki zraszacza, w połączeniu z łatwym dostępem do filtrów, zapewniają wytrzymałość i ułatwiają konserwację. Możliwa jest wymiana pojedynczych segmentów węży hydraulicznych, bez potrzeby zdejmowania całego węża. Tłumiki drgań bębna również można łatwo wymienić – bez potrzeby demontażu widelców lub bębna.

12

13 5


Zwrócenie uwagi na szczegóły robi wielką różnicę Twoja praca będzie wykonana porządnie! Konstrukcja walców opiera się na szerokim doświadczeniu i sprawdzonych pomysłach. Firma Dynapac wprowadziłą wiele funkcji, które ułatwiają obsługę i serwis i zwiększają wydajność pracy.

Reflektory ksenonowe i oświetlenie nocne z reflektorem na krawędzi bębna, reflektorem na powierzchni bębna, reflektorem komory silnika i reflektor wzdłużny dostępne jako akcesoria dodatkowe sprawiają, że praca w nocy jest łatwa.

Dane dotyczące zagęszczania sprawiają, że maszyna jest uniwersalna. Wysoka częstotliwość i niska amplituda dla cienkich warstw i wysoka amplituda dla grubych warstw.

Możliwość wyboru silnika o odpowiedniej mocy redukuje zużycie paliwa.

Wyjątkowy bęben skrętny w połączeniu ze sterowaniem przegubowym tworzą elastyczny układ kierowniczy.

Przyjazny serwis. Duża komora silnika położona w tylnym module to mniejszy hałas i mniejsza ilość ciepła przedostająca się do kabiny operatora.

Walce kombi

Wszystkie walce CC224HF do CC334HF będą dostępne w wersji kombi poprawiającej strukturę górnej warstwy. Moduł kołowy znajduje się z tyłu i zawsze występuje z "psim chodem". W standardzie modułu kombi znajduje się również emulsyjny system zraszania i maty kokosowe, ale osłony termiczne należą do

wyposażenia opcjonalnego. W wyposażeniu standardowym znajdują się uchwyty i schodki służące do napełniania zbiornika, jak również łatwe odłączanie - w celu ułatwienia czyszczenia - skrobaków i mat. Bęben pokryty gumową powłoką dostępny jest jako opcja w CC224CHF.


Moduł operatora, w którym wszystkie przyrządy i dźwignie zawsze dostosowują się do pozycji operatora, decyduje o pełnej kontroli operatora nad maszyną.

Dostępne są: otwarta platforma, osłona kabiny, ROPS i dwa typy kabiny z przesuwną i obrotową stacją operatora.

Opcjonalne oprogramowanie DCA-A to system, który pomaga Ci w perfekcyjnym wykonywaniu zadań.

Pełna widoczność powierzchni bębnów, dysz zraszacza i krawędzi bębnów.

Duża pojemność zbiorników na wodę zmniejsza liczbę przerw w pracy potrzebnych do uzupełnienia wody.

Walce są dostępne z bębnami dzielonymi, które ułatwiają prowadzenie walca w ciasnych miejscach i zmniejszają ryzyko pęknięcia asfaltu na rondach.

Kompaktowy silnik

Nowy silnik o niskiej emisji spalin Cummins QSB 3.3 (klasa 3/stopień IIIA) spełnia wszystkie wymagania odnośnie mocy i ma wiele zalet. Łatwy start zimny, niski hałas, szybka diagnostyka i szybsza akceptacja obciążenia, to tylko niektóre z korzyści uzyskanych dzięki niemu.

Bezobsługowy przegub montowany wysoko ułatwia konserwację silnika i zbiornika wody.

Obcinarka

Prasa do wzmocnienia krawędzi asfaltu może być również wyposażona w obcinarkę przeznaczoną do przycinania krawędzi asfaltu przed połączeniem.


Układ kontroli zagęszczenia z analizatorem zagęszczania asfaltu

Analizator zagęszczenia Dynapac

Analizator zagęszczania Dynapac do asfaltu (DCA-A) to wyjątkowe narzędzie dla operatorów. Dostarcza dokładnych informacji na temat zagęszczania, pozwala na zaplanowanie kolejnego przejazdu, z uwzględnieniem temperatury asfaltu w każdym miejscu. Kontrola liczby przejazdów ułatwia operatorowi kontrolę nad schematem wałowania i pozwala na osiągnięcie lepszych wyników. Dzięki prawidłowemu planowaniu operacji, zadania jakie ma do wykonania operator są wykonywane w sposób bardziej wydajny, co pozwala uzyskać mniejsze zużycie paliwa. DCA-A powala przedsiębiorcom budowlanym na tworzenie dokumentacji z wykonywanych prac zagęszczania w celu przeanalizowania schematów wałowania i liczby przejazdów na zagęszczanej powierzchni. Wyniki analizy można wykorzystać do zoptymalizowania wykorzystania sprzętu przeznaczonego do zagęszczania oraz do zapewnienia odpowiednich wyników zagęszczania. Upewnienie się, że proces zagęszczania jest wykonywany w prawidłowy sposób jest kluczowe dla uniknięcia kar; umożliwia również dalsze wprowadzanie usprawnień.

System, który pomaga Ci w perfekcyjnym wykonywaniu zadań

Analiza zagęszczania

Dokumentacja dotycząca zagęszczania

Temperatura - pierwszy i ostatni przejazd

Rejestracja liczby przejazdów (statyczne/ wibracyjne)

Liczba przejazdów (wib./stat.) w każdej pozycji mieszczących się w zakresie i poza zakresem temperatury Odtwarzanie procesu zagęszczania Pełna statystyka Wydruk papierowy lub eksport do PDF

Pomiar i rejestracja temperatury powierzchni (obliczenie temperatury rdzenia). Graficzny wyświetlacz temperatury i liczby przejazdów (czas rzeczywisty w walcu) Dokumentacja procesu zagęszczania Materiał podstawowy dla analizy jakości Wsparcie dla wprowadzanych udoskonaleń procesu rozkładania, schematów wałowania i człościowych wyników zagęszczania

Temperatura podczas przejazdu i temperatura asfaltu są przedstawiane w czasie rzeczywistym na ekranie operatora, dzięki temu operator uzyskuje informacje decydujące o prawidłowym przeprowadzeniu procedury zagęszczania 8


Było dobrze, jest lepiej

Walce Dynapac CC224HF i CC234HF ustalają nowe normy niskiego zużycia paliwa. W porównaniu ze swoimi oszczędnymi poprzednikami, CC222HF i CC232HF, nowe walce Dynapac, zużywają go jeszcze o 24% mniej. Dzięki temu Dynapac staje się oczywistym wyborem dla klientów, którym zależy na niskich kosztach eksploatacji i na ochronie środowiska naturalnego. Opracowując nowe walce CC-, mieliśmy na uwadze kilka istotnych celów. Ważne było zaprojektowanie walców o wysokiej wydajności, łatwych tak w prowadzeniu, jak i w serwisowaniu. Jednakowo ważne było osiągnięcie ambitnych założeń związanych z niskim zużyciem paliwa i minimalnym wpływem na środowisko.

Bieg jałowy 4% Postój na wysokich obrotach 4% Wysoka amplituda 40%

Transport 6% Praca statyczna 3% 3%

Ze względu na ochronę środowiska w walcach CC224HF i CC234HF stosujemy silniki z kontrolą emisji zgodną z COM3A. Udało nam się osiągnąć dodatkowo znaczną redukcję zużycia paliwa. Dokonując porównania użyliśmy realistycznej kombinacji różnych trybów pracy. Niska amplituda 43%

Jak udało nam się tak bardzo zmniejszyć zużycie paliwa? Wykonaliśmy ciężką pracę projektową zarówno w odniesieniu do głównych komponentów, jak i drobnych detali. Oto kilka przykładów: - Dwie pompy w układzie wibracji - Zmniejszenie liczby złączek w układzie hydraulicznym - Proporcjonalne sterowanie prędkością wentylatora chłodnicy w zależności od temperatury płynu chłodzącego silnika i oleju hydraulicznego - Automatyczne przełączanie silnika wysokoprężnego na bieg jałowy po 10 sekundach od zatrzymania maszyn CC224HF i CC234HF należą do najwydajniejszych walców na rynku. W większości przypadków do wykonania pracy potrzebują mniej przejazdów niż maszyny konkurencyjne, co oznacza dużo niższy koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy zagęszczonego materiału. Nasz program optymalizujący DCA-A pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych wyników w zakresie zagęszczania, obniżenie kosztów i zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne. 9


Wysoka wydajność to oszczędność

Całkowity koszt utrzymania – koszt zakupu to tylko początek oszczędności Firma Dynapac rozszerzyła swoją ofertę o nowe, łatwe w użyciu narzędzie Dynapac CostCtrl przeznaczone dla wszystkich modeli walców. Narzędzie to pozwala klientom rozpoznawać i kontrolować wydatki, a jednocześnie umożliwia lepsze oszacowanie całkowitego kosztu utrzymania walca. Dynapac CostCtrl pozwala w łatwy sposób oszacować koszty w oparciu o różne parametry. W połączeniu z narzędziem optymalizacyjnym PaveComp lub CompBase, CostCtrl umożliwia lepsze kontrolowanie wszystkich wydatków.

Koszty inwestycji

Cena zakupu to tylko jedna, względnie niewielka składowa całkowitego kosztu utrzymania walca. Warto pamiętać, że walce Dynapac odznaczają się najwyższą wartością w przypadku odsprzedaży lub wymiany.

Koszty paliwa

Wydatki na paliwo mogą stanowić dużą część całkowitych kosztów utrzymania walca. Montowany w walcach Dynapac niezwykle wydajny układ hydrauliczny umożliwia utrzymywanie kosztów paliwa na niskim poziomie.

Koszty konserwacji

Składają się na nie regularne przeglądy, np. wymiana oleju i filtrów. Firma Dynapac zawsze korzysta z części wymagających minimum konserwacji, co pozwala zredukować częstotliwość przeglądów.

Koszty zużywania

Koszty zatrudnienia operatora

Koszty związane z zatrudnieniem operatora stanowią dużą część całkowitych kosztów utrzymania. Walce Dynapac cechuje ergonomia i łatwość obsługi, co zwiększa wydajność pracy operatora.

Składają się na nie koszty wymiany części zużywalnych, np. elementów gumowych, niektórych węży, lamp, sprężyn gazowych, wycieraczek, zgarniaczy itd. Ponieważ firma Dynapac zawsze korzysta z najwyższej jakości części zużywalnych, ich okresy eksploatacyjne oraz okresy między kolejnymi wymianami są długie. Korzystanie z oryginalnych części Dynapac jest gwarancją satysfakcji.

Cost Ctrl 10

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU GWARANCJI w odniesieniu do narzędzia „CostCtrl”. Firma Dynapac Compaction Equipment AB oraz jej oddziały (zwane wspólnie „Dynapac”) nie udzielają żadnej gwarancji w związku z narzędziem „CostCtrl”, zarówno w kontekście szacowania kosztów utrzymania sprzętu do budowy dróg oraz innych kosztów, jak dowolnych parametrów, danych, obliczeń, wyników, dokładności, kompletności, właściwości, użyteczności, ani żadnych innych gwarancji. Firma Dynapac nie udziela żadnej wyraźnej lub dorozumianej gwarancji i w szczególności nie ponosi odpowiedzialności z tytułu gwarancji zgodności z przeznaczeniem lub przydatności do określonego celu. W żadnym razie i na mocy żadnej teorii prawa, odpowiedzialności deliktowej, kontraktowej ani jakiejkolwiek innej firma Dynapac nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek pośrednie, szczególne, przypadkowe lub wtórne szkody, w tym, bez ograniczeń, utratę zysków, utratę lub brak oszczędności lub wszelkie inne szkody lub straty, nawet w przypadku gdy firma Dynapac została wcześniej poinformowana o możliwości wystąpienia takich szkód.


SINGLE DRUM SOIL COMPACTORS

Zakup walca wysokiej klasy jest bez wątpienia poważną inwestycją dla każdego klienta. Niemniej jednak, sama cena zakupu stanowi jedynie część całkowitego kosztu utrzymania, na który składają się również koszty konserwacji, paliwa oraz zatrudnienia operatora. Oferta Dynapac powstaje z myślą o kosztach w całym okresie eksploatacji. Projektujemy i wytwarzamy nasze produkty pod kątem jak najdłuższej żywotności. Dzięki naszym standardom dotyczącym czasu sprawności, wydajności i skuteczności, produkty Dynapac cechują niskie ostateczne koszty utrzymania. Innymi słowy, walce Dynapac to wydajność, dokładność i jakość przy niższych kosztach utrzymania i minimum nieplanowanych przestojów w pracy. Firma Dynapac dysponuje również kadrą wykwalifikowanych serwisantów i wydajną siecią dystrybucji produktów. Niezależnie, czy pracują Państwo przy budowie dróg, zapór wodnych czy zakładów przemysłowych – znamy każdą branżę i wiemy jak uczynić ją bardziej dochodową.

Zysk i wydajność

Bezproblemowa konserwacja i długie okresy między serwisowaniem gwarantują nieprzerwaną pracę.

11


Dynapac dostosowany do Twoich potrzeb Automatyczna kontrola wibracji (AVC) Automatyczna kontrola wody (AWC) Podwójna amplituda Wyłącznik akumulatora Zwalniak hamulców Mata z włókna kokosowego na koła (kombi) Uchwyt na kubek i puszkę Dokumentacja (instrukcje obsługi), jeden zestaw Elektroniczny system sterowania jazdą (EDC) Hamulec awaryjny Układ zraszania emulsją (kombi) Wyświetlacz temperatury silnika Filtry układu zraszania Wyświetlacz poziomu paliwa Wibracje o wysokiej częstotliwości Sygnał dźwiękowy Licznik godzin roboczych Punkty kontrolne układu hydraulicznego System blokady Interlock Kluczyk główny i rozruchowy Punkty podnoszenia Platforma operatora, z mocowaniami anty-wstrząsowymi Hamulec postojowy Skrobaki, podnoszone, z dociskiem sprężynowym Amortyzowany fotel operatora (platforma i kabina) Przesuwna i obrotowa stacja operatora Prędkościomierz i miernik czestotliwości wibracji Przycisk maksymalnego zraszania System zraszaczy pod ciśnieniem Wyłącznik czasowy zraszacza Kierownica, z możliwością przechylania Obrotomierz Wyświetlacz temperatury płynu hydraulicznego Punkty mocowania Zawór holowania Natychmiastowy wyłącznik Wyłączenie wibracji - przedni lub tylny bęben Wskaźnik napięcia Wskaźnik poziomu wody Lampka ostrzegawcza - filtr powietrza Lampka ostrzegawcza - hamulec Lampka ostrzegawcza - temperatura silnika Lampka ostrzegawcza - ciśnienie oleju w silniku Lampka ostrzegawcza - zablokowany filtr płynu hydraulicznego Lampka ostrzegawcza - temperatura płynu w układzie hydraulicznym Lampka ostrzegawcza - brak ładowania Lampka ostrzegawcza - niski poziom paliwa

Standardowe wyposażenie dla kabiny

System filtrowania powietrza Wentylator świeżego powietrza (3 szybkości) Oświetlenie kabiny Lusterko wsteczne, wewnętrzne Pas bezpieczeństwa Szkło bezodpryskowe, zabarwione Boczne szyby, otwierane Nagrzewnica Wycieraczka ze spryskiwaczem, przednia/tylna

Zadbaj o swój sprzęt!

q q q q q q q q

Zestaw serwisowy po 50 godzinach pracy Zestaw serwisowy po 250/750 godzinach pracy Zestaw serwisowy po 500 godzinach pracy Zestaw serwisowy po 1000 godzin pracy Zestaw amortyzatorów Zestaw naprawczy przegubu Zestaw naprawczy bębna Zestaw naprawczy wału mimośrodowego

Wyposażenie dodatkowe kabiny

q Klimatyzacja (AC), funkcja chłodzenia q Klimatyzacja (ACC), automatyczna kontrola temperatury

q Radio i odtwarzacz CD q Lusterka wsteczne, zewnętrzne q Fotel, luksusowy w kabinie

Masa operacyjna (z ROPS) kg

CC224HF CC234HF CC324HF CC334HF CC384HF CC424HF CC524HF CC624HF

7 700 8 100 8 100 8 600 9 400 10 500 11 600 12 600

Wyposażenie opcjonalne

q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q q

Miernik temperatury asfaltu Alarm cofania Ulegający biodegradacji płyn hydrauliczny Kabina, asymetryczna, ROPS Kabina, symetryczna, ROPS Zadaszenie Maty z włókien kokosowych na bębny Analizator zagęszczania - DCA-A Prasa do obcinarki Apteczka Miernik częstotliwości Osłona termiczna dla kół w modelach kombi Oświetlenie, drogowe, ruch prawostronny Oświetlenie, drogowe, ruch lewostronny Światła, robocze Światła, do pracy w nocy, ksenonowe "Psi chód" ze skrętnym tylnym bebnem Lusterka robocze Lusterka wsteczne, zewnętrzne ROPS, 4 słupy, z dachem i pasem bezpieczeństwa Żóte światło ostrzegawcze Fotel, luksusowy dla platformy i kabiny Znak maszyny wolnobieżnej Dodatkowe zraszacze Obrotomierz Zestaw narzędzi Skrzynka narzędziowa Haki do holowania z przodu i tyłu Osłona na deskę rozdzielczą (bez kabiny) Zamykany wlot zbiornika wody Światła robocze, przednie/tylne dla kabiny/ROPS daszka

Wyposażenie standardowe/Wyposażenie opcjonalne może się różnić w zależności od maszyny i rynku.

Szerokość bębna, mm

1 500 1 500 1 730 1 730 1 730 1 730 1 950 2 130

Statyczny nacisk liniowy, kg/cm

25.7 27.0 23.6 24.9 27.5 30.9 30.3 30.0

Amplituda, Częstotliwość, mm Hz

0.7/0.3 0.5/0.2 0.7/0.3 0.5/0.2 0.7/0.3 0.8/0.3 0.8/0.3 0.8/0.3

Dynapac Poland Sp. z o.o., ul. Rzepakowa 1a, 40-541 Katowice. Tel: 032 78 27 100, Fax: 032 78 27 101 Specyfikacje mogą zostać zmienione bez uprzedzenia. Zdjęcia i ilustracje nie zawsze ukazują standardowe wersje maszyn. Powyższe informacje zawierają tylko ogólny opis maszyn i nie wiążą się z żadną gwarancją.

48/67 48/67 48/67 48/67 48/67 51/67 51/67 51/67

PMI 3492 0141 13, May 2010

Wyposażenie standardowe

CC224-624HF roller range  

Range brochure large asphalt rollers (polish text)

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you