__MAIN_TEXT__

Page 1

DRONVISIONS Przemysław Złotkowski

NIEZWYKŁE UJĘCIA Z LOTU PTAKA


Zmiana punktu widzenia i spojrzenie na świat z perspektywy drona pozwala dostrzec rzeczywistość w zupełnie innym świetle. Miejsca podziwiane z powietrza budzą pozytywne emocje i są postrzegane jako niezwykłe, zachwycające i pełne barw. Dzisiaj, dzięki rozwojowi techniki i skonstruowaniu bezzałogowych statków powietrznych, możliwość cieszenia się tym wy jątkowym doświadczeniem jest już w zasięgu ręki!


Niecodzienne ujęcia wykonywane podczas filmowania i fotografowania z powietrza otwierają zupełnie nowe możliwości w dziedzinie reklamy i marketingu, dzięki czemu cieszą się coraz większym zainteresowaniem i gwarantują zaciekawienie ze strony odbiorcy.


ZACHĘCAMY DO ZMIANY PERSPEKTYWY I POKAZANIA SWOJEJ OFERTY W ZUPEŁNIE NOWYM ŚWIETLE!


Dronvisions powstało dzięki inspiracji związanej z pasją podziwiania świata z lotu ptaka. Oferujemy profesjonalne usługi dronem, w zakresie filmowania i fotografowania z powietrza. Jako wieloletnich pasjonatów fotografii wyróżnia nas dbałość o wysoką jakość oraz wy jątkowe i nieszablonowe ujęcia.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i bezwzględnego przestrzegania przepisów ruchu lotniczego.


Oferujemy: - filmowanie z drona w wysokiej jakości 4K - filmowanie z kamery naziemnej w jakości full HD - panoramy foto i video - fotografie z powietrza oraz tradycy jne - montaż materiału filmowego - edycja i obróbka zdjęć


DRONVISIONS

Przemysław Złotkowski operator drona ze świadectwem kwalifikacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego

kontakt: email: dronvisions@gmail.com tel: 692296168 www.dronvisions.com

Profile for dronvisions

Dronvisions  

Dronvisions  

Advertisement