Page 1

ISZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA HOGWART

Prezentacja Roku Szkolnego Grudzień - Luty Dyrekcja Szkoły 2012-10-16

www.smichogwart.pl

Niniejszy dokument jest oficjalną zapowiedzią zbliżającego się okrągłego, bo już dwudziestego roku szkolnego. Chcielibyśmy aby ten rok był semestrem szczególnym, dlatego dokładamy na co dzień wszelkich starań, aby poprawić standardy życia w szkole.


Ponowne ogłoszenie konkursu na Vice Dyrektora Ostatnim razem, gdy ogłoszono konkurs na Vice Dyrektora szkoły nie zgłosił się niestety nikt godny naszej uwagi. Sądzimy jednak, że jest to na tyle ważna i potrzebna funkcja, że chcemy ponownie spróbować znaleźć osobę współzarządzającą szkołą. Dlatego właśnie chciałbym przypomnieć korzyści płynące z pełnienia takiego stanowiska oraz wymagania, jakie stawiamy przed kandydatami. Oferujemy: o Pracę w miłej atmosferze i profesjonalnym składzie o Miejsce w Dyrekcji jednej z najlepszych i najstarszych szkół w Świecie Magii o Możliwość realizowania autorskich projektów i przedsięwzięć o Możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia i zarządzania stroną o Pierwszeństwo w wyborze nauczanego przedmiotu o Możliwość przejęcia szkoły po odejściu aktualnego Dyrektora o I wiele innych! Wymagamy: o Odpowiedzialności i sumienności o Dostępności czasowej (wedle możliwości) o Znajomości aktualnie panujących panującego Statutu Szkolnego o Przynajmniej rocznego stażu w Świecie Magii na posadzie nauczycielskiej o Solidnego, poważnego i sumiennego wypełnienia formularza rekrutacyjnego o Profesjonalizmu i wytrwałości w działaniu Dodatkowymi atutami mogą być: o Umiejętność tworzenia/obróbki grafiki komputerowej o Znajomość języków programowania (HTML, CSS, PHP) o Staż na posadzie dyrektorskiej w innej szkole Zgłoszenia można nadsyłać cały czas, na adres dyrnickramsey@gmail.com, w formularzu zgłoszeniowym proszę zawrzeć wszelkie dane personalne i kontaktowe oraz niezbędne informacje na temat swojego doświadczenia i charakteru. Prosimy o rozbudowane opisy, chcemy lepiej poznać kandydatów!


Liczne udogodnienia dla uczniów i nauczycieli W staraniu o to, aby naszym uczniom, nauczycielom oraz pracownikom przyjemnie przebywało się na terenie naszej placówki proponujemy szereg zmian i innowacji, które mają na celu wprowadzenie milszej atmosfery i przyjemniejszych warunków pracy oraz nauki. Proponujemy: o Powrót do mrocznej skórki, która zawsze była domeną SMiCHogwart.pl o Edycja aktualnego Rankingu Uczniów, który da możliwość podglądu najlepszych uczniów z każdego domu o Aktualizacja Samouczka o Reaktywacja Toplist (które dostarczą naszej szkole większej liczby uczniów) o Wycofanie Stopni Kariery Profesorskiej o Nadanie nauczycielom prawa do posiadania jednego statusu half-operatora w Wielkiej Sali na dowolnym nicku o Rozbudowa Encyklopedii Magicznej i Mugolskiego Poradnika o Rozbudowa Izby Pamięci o Zmniejszenie liczby obowiązkowych wizytacji dyrektorskich i inkwizytorskich o Przeniesienie „Ważnych wydarzeń”, „Terminarza sprawdzianów oraz „Terminarza Konkursów i Olimpiad” do Panelu Ucznia o Zatrudnienie Opiekuna Zabaw, który obejmie pieczę nad dniem zabaw o I wiele, wiele innych!


Nowa skórka Nowa skórka będzie powrotem do korzeni SMiC Hogwartu, mroczna, prosta i elegancka skórka sprawią, że przebywanie na terenach naszej szkoły stanie się przyjemne i proste. Planujemy również szereg zabiegów kosmetycznych, jaki chcemy zastosować na murach naszej szkoły. Przede wszystkim chcemy przenieść ważne wydarzenia, które zajmują niepotrzebnie tak wiele miejsca na środek, od nowego roku znajdować się będą nad newsami. Terminarz Konkursów i Olimpiad oraz Terminarz Sprawdzianów zostaną przeniesione na stronę główną panelu ucznia. Planowany jest również szereg zabiegów na samym Panelu Ucznia. Chcemy, aby stał się nieco bardziej przejrzysty. Do łask powrócą również bloki menu z toplistami i buttonami współpracujących z nami placówek. Planowana jest również korekta licznych błędów w Statucie Szkoły.


Wyniki pierwszej ankiety dotyczącej XX Roku Szkolnego

Czy jesteś za usunięciem Stopni Kariery Profesorskiej?

35%

Tak 65%

Stopnie Kariery Profesorskiej zostaną usunięte.

Nie


Czy każdy nauczyciel powinien móc posiadać status operatora na dowolnym nicku?

50%

50%

Tak Nie

Nauczyciele będą mogli przebywać w Wielkiej Sali na dowolnym nicku poza godzinami lekcyjnymi.


Czy jesteĹ› za zakazem zadawania prac domowych? (tylko w XX roku szkolnym) 21%

Tak Nie 79%

Zakaz zadawania prac domowych nie zostanie wprowadzony.


Czy powinniśmy ogłosić nowy konkurs na Vice Dyrektora Szkoły? 32%

Tak 68%

Nowy konkurs na Vice Dyrektora został ogłoszony.

Nie


Czy nasza szkoła powinna być bardziej klimatyczna? 15%

32%

Tak Nie

53%

Uważam, że już jest za dużo klimatu

W szkole organizowane będą dodatkowe, nieobowiązkowe wydarzenia klimatyczne.


Dziekuje za uwage! Dyrektor Nick Ramsey www.smichogwart.pl

Prezentacja - SMiC Hogwart  

Dokument ten jest zapowiedzią XX Roku Szkolnego w www.smichogwart.pl

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you