Page 1

SZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA HOGWART

Prezentacja Roku Szkolnego Grudzień - Luty Dyrekcja Szkoły 2012-10-16

www.smichogwart.pl

Niniejszy dokument jest oficjalną zapowiedzią zbliżającego się okrągłego, bo już dwudziestego roku szkolnego. Chcielibyśmy aby ten rok był semestrem szczególnym, dlatego dokładamy na co dzień wszelkich starań, aby poprawić standardy życia w szkole.


Ponowne ogłoszenie konkursu na Vice Dyrektora Ostatnim razem, gdy ogłoszono konkurs na Vice Dyrektora szkoły nie zgłosił się niestety nikt godny naszej uwagi. Sądzimy jednak, że jest to na tyle ważna i potrzebna funkcja, że chcemy ponownie spróbować znaleźć osobę współzarządzającą szkołą. Dlatego właśnie chciałbym przypomnieć korzyści płynące z pełnienia takiego stanowiska oraz wymagania, jakie stawiamy przed kandydatami. Oferujemy: o Pracę w miłej atmosferze i profesjonalnym składzie o Miejsce w Dyrekcji jednej z najlepszych i najstarszych szkół w Świecie Magii o Możliwość realizowania autorskich projektów i przedsięwzięć o Możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia i zarządzania stroną o Pierwszeństwo w wyborze nauczanego przedmiotu o Możliwość przejęcia szkoły po odejściu aktualnego Dyrektora o I wiele innych! Wymagamy: o Odpowiedzialności i sumienności o Dostępności czasowej (wedle możliwości) o Znajomości aktualnie panujących panującego Statutu Szkolnego o Przynajmniej rocznego stażu w Świecie Magii na posadzie nauczycielskiej o Solidnego, poważnego i sumiennego wypełnienia formularza rekrutacyjnego o Profesjonalizmu i wytrwałości w działaniu Dodatkowymi atutami mogą być: o Umiejętność tworzenia/obróbki grafiki komputerowej o Znajomość języków programowania (HTML, CSS, PHP) o Staż na posadzie dyrektorskiej w innej szkole Zgłoszenia będą przyjmowane już wkrótce, zachęcamy więc do śledzenia strony internetowej naszej szkoły.


Liczne udogodnienia dla uczniów i nauczycieli W staraniu o to, aby naszym uczniom, nauczycielom oraz pracownikom przyjemnie przebywało się na terenie naszej placówki proponujemy szereg zmian i innowacji, które mają na celu wprowadzenie milszej atmosfery i przyjemniejszych warunków pracy oraz nauki. Proponujemy: o Powrót do mrocznej skórki, która zawsze była domeną SMiCHogwart.pl o Edycja aktualnego Rankingu Uczniów, który da możliwość podglądu najlepszych uczniów z każdego domu o Aktualizacja Samouczka o Reaktywacja Toplist (które dostarczą naszej szkole większej liczby uczniów) o Wycofanie Stopni Kariery Profesorskiej o Nadanie nauczycielom prawa do posiadania jednego statusu half-operatora w Wielkiej Sali na dowolnym nicku o Rozbudowa Encyklopedii Magicznej i Mugolskiego Poradnika o Rozbudowa Izby Pamięci o Zmniejszenie liczby obowiązkowych wizytacji dyrektorskich i inkwizytorskich o Przeniesienie „Ważnych wydarzeń”, „Terminarza sprawdzianów oraz „Terminarza Konkursów i Olimpiad” do Panelu Ucznia o Zatrudnienie Opiekuna Zabaw, który obejmie pieczę nad dniem zabaw o I wiele, wiele innych!

Prezentacja XX Roku Szkolnego  

Dyrekcja SMiC Hogwart ma przyjemność zaprezentować ofertę zmian i innowacji na najbliższy Rok Szkolny.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you