Page 1

ПОЗБАВИВ ЖИТТЯ СИНА

стор.

• НОВИНИ

6

Близько місяця 14 українських бійців перебувають на реабілітації в Іспанії. Туди вояки поїхали на запрошення іспанського футбольного клубу «Атлетіко». Втім стало­ ся так, що останній не зміг у пов­ній мірі взяти на себе витрати на пере­ бування поранених. Тоді на допомо­ гу прийшла українська діаспора.

Тернопільщина серед реґіонів України за темпами збудованого житла посідає перше місце. За інформацією Головного управління статистики в Тернопільській облас­ ті, забудовниками краю за січеньберезень прийнято в експлуатацію 670 квартир. Олімпійська чемпіонка з Тернополя Олена Підгрушна відновила біатлонні тренування. Землячка ви­рушила на збори зі збірною Ук­ раїни у Білорусь. До колективу разом із Підгрушною повернулася і Віта Семеренко, яка теж минулий змагальний сезон пропускала.

«ЛЮБОВ ДИТИНИ – СЕРЦЮ СОЛДАТА»

стор.

5

стор.

БАТАЛЬЙОН «ТЕРНОПІЛЬ»: РОТАЦІЯ НА СХІД

Учні та студенти з Тернопільщини здобули першість у загальнонаціональному етапі ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Тернопільські виші в щорічному рейтингу університетів ІІІ, IV рівнів акредитації показали не найкращі результати. Найвище вдало­ ся піднятися Тернопільському національному технічному універси­ тету імені Івана Пулюя – 27 місце.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

41782

3,00 ГРН.

стор.

ПОПАСНА ПОНАД УСЕ ПРАГНЕ МИРНОГО ЖИТТЯ

9

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

Т

ри вбивства сколихнули Кременецький район. У райцентрі від рук сина загинула матір, розправу над своїм колегою вчинив молодик у Дунаєві, а в селі Горинка співжителька позбавила життя благовірного. Усі три важкі злочини розкриті.

№10 (30) / 5 червня 2015 року

Дохід понад мільйон гривень цього року зареєстрували 27 жи­ те­лів області. Їхні статки сумарно скла­дають 92 мільйони гривень. Про це повідомили фіскали, підводячи під­сум­ки деклараційної кампанії-2015. Тернопільський екстремал Назар Гарматюк вперше здійснив стрибок з парашутом з планера. Складність повітряного трюку полягала у тому, що під час польоту планера потрібно було не просто стрибнути, а вилізти з кабіни на крило.

8

стор.

2

Володимир ГАЛЕВИЧ: «Колектив Кременецького райвідділу міліції молодий, але перспективний»

М

олодий, енергійний, вимогливий до себе і підлеглих. Це вперше в історії кременецької міліції до управлінського керма став 33-річний керівник. Проте вік не став на заваді вмінню якісно організувати роботу райвідділу та налагодити співпрацю з громадськістю краю. Сьогодні гість нашої газети – підполковник міліції Володимир Галевич. стор. 3

Три вбивства на Кременеччині. Усі розкриті Cлідчих з Тернопільщини нагороджено грамотами МВС

Т

рьох співробітників слідчого управління обласної міліції нагородили міністерськими відзнаками за сумлінну службу в зоні АТО. Грамотами та подяками за сумлінне виконання посадових обо­ в’яз­ків, особисту ініціативу, само­ від­даність, високий професіоналізм Міністерство внутрішніх справ відзначило працівників обласного слід­ ­чого управління тернопільсь­кої міліції Сергія Осадцю, Віталія Пісного та Володимира Липку.

Слідчі майже півтора місяця ви­ конували свої професійні обов’яз­ки у Слов’янську, Краматорську, Красному Лимані, Костянтинівці, Ізюмі та Дружківці. За 47 днів перебування на сході група тернопільських слідчих викрила близько тридцяти терористів, чимало злочинців оголосили в розшук. За належну роботу та професіо­ налізм міністр внутрішніх справ Ар­ сен Аваков відзначив тернопіль­сь­ ких правоохоронців грамотами та подяками. Їх підлеглим вручив начальник обласної міліції Олександр Богомол.

Досьє 102 №10(30)  
Досьє 102 №10(30)  
Advertisement