__MAIN_TEXT__

Page 1

ЗА БІБЛІЮ – РОЗСТРІЛ

стор. 6

Що нового очікує нас у 2014 році. Аналіз законодавчих змін, які набули чинності цього року стор. 10 Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

ЗЛОДІЙСЬКИЙ ПІДРЯД ВЗЯЛИ НА ГАРЯЧОМУ

М

айже півсотні фактів крадіжок з підвальних приміщень, гаражів, квартир жителів Чортківського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського та Монастириського районів – справа рук злочинного угруповання з Хмельниччини. Ціла родина стала на кримінальний шлях стор. збагачення.

Ч

Сканворд Анекдоти Гороскоп

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

5

С

півробітники обласного управління боротьби з організованою злочинністю затримали шістьох учасників кримінального угруповання. У Києві, Тернополі, Запоріжжі одночасно міліціонери знешкоджували зграю, аби не дати можливості бодай комусь з підозрювастор. 2 них втекти.

Аби приховати сліди заволодіння транспортним засобом та крадіжки з нього, зловмисники спалили авто 4

стор. 15

41782

2,50 ГРН.

№2 (2) / 24 січня 2014 року

П’ять кримінальних статей – «досягнення» злочинної зграї

ЗА ВБИВСТВО – 14 РОКІВ НЕВОЛІ

ортківський районний суд виніс вирок 32-річному жителю села Торське. Нелюд проведе за ґратами чотирнадцять років, бо визнаний винним у жорстокому стор. вбивстві дитини.

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

А

втомобіль марки «ВАЗ-2109», про зникнення якого повідомив власник, житель села Богданівка Кременецького району, перебував у розшуку недовго. За декілька годин після реєстрації заяви міліціонери знайш­ли обгостор. 7 рілу дев’ятку у кюветі.

Де зареєструвати новонароджену дитину?

Д

е зареєструвати маля? Таке запитання, мабуть, виникало у багатьох молодих батьків. Як це зробити правильно, і куди потрібно звертатися, – розповіла го­лов­ ний спеціаліст відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб УДМС Людмила стор. 9 Скаржевська.

Галантний джентельмен, чи кишенькар

М

іліціонери радять краянам бути пильними у людних місцях, особ­ливо на ринках, у торгових закладах та громадському транспорті. Адже у тисняві на стор. 8 гаманці можуть чатувати кишенькові злодії.

Profile for dosie102

Досьє 102 №2  

Досьє 102 №2  

Profile for dosie102
Advertisement