Page 1

КОКАЇН ЗАМІСТЬ БАНАНІВ

стор.

стор.

• НОВИНИ

6

В ОДА відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. На номер 52-33-83 можна зателефонувати у понеділок – четвер з 800 до 1715, у п’ятницю з 800 до 1600, або надіслати інформацію на елект­рон­ ну адресу: ternopil.vrp@gmail.com.

5

ЧОТИРИ ДЕСЯТИЛІТТЯ НА СЛУЖБІ ДЕРЖАВІ Й ЛЮДЯМ

стор.

8

АВТОІНСПЕКТОРИ ЗМІНИЛИ СВОЇХ КОЛЕГ В ЗОНІ АТО

стор.

9

МІЛІЦІЯ СПІВПРАЦЮЄ З ОХОРОННИМИ СТРУКТУРАМИ

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

№9 (29) / 15 травня 2015 року

Мep Тepнoпoля Сepгiй Нaдaл oчoлив peйтинг нaйвiдпoвiдaльнi­ ших мepiв кpaїни. Спиcoк oпpи­ люднили нa caйтi «Слoвo i Дiлo». Екcпepти дocлiджyвaли, cкiльки oбi­цянoк дaли мepи, a cкiльки pe­ aльнo викoнaли. У Тepнoпiльcькiй oблacтi 215 yчacникiв АТО oтpимaли y влac­ нicть зeмeльнi дiлянки. Зaгaлoм пo­ дaли зaяви для oтpимaння дoз­вo­ лy нa poзpoблeння дoкyмeнтaцiї iз зeмлeycтpoю 1276 yчacникiв АТО. Безкоштовна їдальня, масажний кабінет, перукарня і соляна кімната – у Тернопільському територіальному центрі соціального обс­ луговування населення тернополяни, котрі опинились в складних життєвих обставинах, можуть от­ римати допомогу. Підгаєцька районна рада присвоїла місцевій гімназії ім’я Маркіяна Паславського – американця ук­ раїнського походження, який загинув у зоні АТО. Відповідне прохання надійшло від учнів та педагогів гімназії.

Казку-розмальовку «Світлячокохоронець» презентували у Тернополі. Книжечка присвячена па­ м’яті бійця батальйону «Азов» Анд­ рію Дрьоміну, який загинув під Іловайськом. Написала її журналіст і поетеса Дзвінка Торохтушко. 21 травня тернополян закликають одягнути вишиванку – на роботу, університет, школу чи садочок. Акція «День української вишиванки» була започаткована сту­ денткою Чернівецького національ­ ного університету Ле­сею Воронюк у 2007 році.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

41782

3,00 ГРН.

стор.

2

Правоохоронці Одещини висловлюють подяку тернопільським міліціонерам за допомогу в забезпеченні правопорядку

Ш

ановний Олександре Миколайовичу, з метою надання практичної допомоги щодо охорони громадського порядку, до Одеси відряджався особовий склад підпорядкованих Вам органів та підрозділів внутрішніх справ. За період перебування у відрядженні тернопільські міліціонери сумлінно виконували службові обов’язки, проявили високий професіоналізм, забезпечили стабільну оперативну обстановку та не допустили вчинення правопорушень. Висловлюю Вам щиру подяку за надання допомоги та прошу розглянути питання щодо заохочення особового складу, який допомагав одеській міліції забезпечувати охорону громадського порядку в період з 30 квітня по 4 травня цього року. Вдячні за співпрацю. З повагою начальник Головного управління МВС України в Одеській області, генерал-майор міліції Іван КАТЕРИНЧУК

Невідомі накинулися на правоохоронців, що приїхали на виклик у кар’єр Медик психдиспансеру вимагав хабар за висновок – «непридатний до служби»

З

ловживання впливом слідчі інкримінують одному із лікарів Тернопільської обласної психоневрологічної лікарні. Підозрюваний вимагав від призовника кош­ти за надання виснов­ ку про його непридатність до війсь­кової служби. Нечистого на руку медика викрили співробітники обласного управління Служби без­ стор. 2 пеки України.

Досьє 102 №9(29)  
Досьє 102 №9(29)  
Advertisement