__MAIN_TEXT__

Page 1

ОБВИНУВАЧЕННЯ – ФСБЕШНИКАМ

стор.

• НОВИНИ

6

На 57-й сесії Тернопільської міської ради ще 120 учасників анти­ терористичної операції от­римали рішення про виділення їм земельних ділянок на вулиці Микулинецькій. Про це повідомив міський голова Сергій Надал.

ЗЛОДІЙ ОБІКРАВ ДЕСЯТКИ ПОМЕШКАНЬ

стор.

4

стор.

8

РОТАЦІЯ БІЙЦІВ БАТАЛЬЙОНУ «ТЕРНОПІЛЬ»

стор.

ЗБУТИСЯ МРІЇ СИРОТИ ДОПОМОГЛИ МІЛІЦІОНЕРИ

9

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

№5 (25) / 6 березня 2015 року

Відділ охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради пропонує учасникам АТО, які проживають у Тернополі, пройти безкоштовне обс­ теження, лікування та реабілітацію у лікувально-профілактичних закладах міста. У Тернополі в торгово-розважальному центрі «Подоляни» 7 і 8 березня відбудеться благодійний ярмарок. Солодощі продаватимуть волонтери, аби зібрати кошти на потреби бійців АТО. Організатор заходу – Логістичний центр збору допомоги для бійців АТО у Тернополі. У Тернополі дизайнер ексклюзивного жіночого одягу Оксана Ба­ чинська розпочала серійне виробництво термобілизни для солдатів. У швейному цеху, зазвичай, роз­ робляли прототипи ексклюзив­но­ го одягу. Та через війну на сході зараз тут кроять не сукні, а деталі чоловічих штанів.

Двом тернопільським студентам призначено урядову стипендію. Стипендіатами стали студентка Тернопільського національного еко­ номічного університету Тетяна Ігорівна Панько та студентка Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського Анна-Марія Аркадіївна Шульгай. Два десятки українських дизайнерів представили на тижні моди в Нью-Йорку «New York Fashion Week» колекцію під назвою «Найулюбленіша». З-поміж доробку вітчизняних дизайнерів красувалася на подіумі і колекція «Західне Поділля» від тернопільського дизайнера Ірини Цісецької.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

41782

3,00 ГРН.

Про будні служби в зоні АТО

О

хорона громадського порядку, виявлення вибухонебезпечних речовин, перевірка підозрілих осіб – усе це та багато іншого входило до основних обов’яз­ків бійців міліцейського батальйону «Тернопіль». Більше місяця наші правоохоронці стор. 2 несли службу в зоні АТО.

Profile for dosie102

Досьє 102 №5(25)  

Досьє 102 №5(25)  

Profile for dosie102
Advertisement