__MAIN_TEXT__

Page 1

ЗАГОДУВАЛИ ДО СМЕРТІ

стор.

• НОВИНИ

6

Почаївська Свято-Успенська Лав­ ра УПЦ МП платитиме податок за будинки, у яких приймає туристів. Таке рішення прийняли на сесії Почаївської міської ради.

За даними НБУ в Тернопільсь­ кій області у 2014 р. жителі області придбали іноземної валюти (у доларовому еквіваленті) на суму 81,9 млн., у тому числі 67, 8 млн. доларів США.

СТАВИТЕ ПІДПИС – ЧИТАЙТЕ ПІД ЧИМ!

стор.

3

стор.

7

ПРАВОВИЙ ТА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

стор.

9

МІЛІЦІОНЕРИ РОЗПОВІЛИ ПРО СЛУЖБУ НА ПЕРЕДОВІЙ

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

№4 (24) / 20 лютого 2015 року

13 лютого в Тернополі стартував перший етап проекту «100 кращих тернополян». Головна мета проекту – підштовхнути тернополян для створення нової сучасної й ефективної еліти міста.

За підсумками діяльності у 2014 році, Тернопільське обласне відділення Олімпійської академії Украї­ ни було визнано кращим. Таке рішення прийнято на XVІ сесії Олімпійської академії України, яка відбулась у Києві.

На Тернопільщині понад 21 тисяча чоловіків перебувають у розшуку за ухилення від мобілізації. Про це повідомив в.о. військового комісара Тернопільського обласного військкомату полковник Володимир Катинський. З 1 березня зpocтe вартість пpo­ їзду в тepнoпiльcьких мapшpyт­кaх. Тaкe piшeння пpийняв викoнкoм мicькoї paди. Пpo­їзд y звичaйних мapшpyткaх вap­тyвaтимe 3 гpив­ нi, y coцiaльних – 2, 5 гpивнi. В області повноцінно працюють 7 робочих станцій для оформлення і видачі біометричних паспортів для виїзду за кордон: три в Тернополі та по одному у Борщові, Бучачі, Кременеці та Чорткові. У Тернополі презентували туристичний буклет «Чудотворні іко­ ни Тернопільщини». Видання містить інформацію про історію походження 25 чудотворних ікон, мо­ литви до святих та храми, у яких вони знаходяться.

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

41782

3,00 ГРН.

Як служиться правоохоронцям на буремному сході

стор.

2

Profile for dosie102

Досьє 102 №4(24)  

Досьє 102 №4(24)  

Profile for dosie102
Advertisement