Page 1

Кожен третій українець вважає, що найкращий спосіб боротьби з корупцією – розстріл

ІНТЕРПОЛ РОЗШУКУЄ...

стор.

РОЗБІЙ ПРИЙШОВ ЧИНИТИ З НОЖЕМ

М

6

обільний телефон, телевізор та триста гривень забрав з помешкання пенсіонера раніше судимий житель Кременеччини. Протиправне прийшов чинити з стор. ножем.

СМЕРТЕЛЬНІ «СУВЕНІРИ» З МАЙДАНІВ ТА ЗОНИ АТО

4

Р

отація за ротацією їдуть тернопільські правоохоронці боронити східні рубежі нашої держави. Черговий зведений загін відбув стор. 8 у зону АТО.

№2 (22) / 23 січня 2015 року

«Мир і перемога – це те, заради чого наші люди їдуть на схід» Правовий та соціальний захист учасників АТО

Т

Я

кий порядок надання відпусток учасникам антитерористичної операції, чи мають право їх звільняти з роботи і нара­ ховувати штрафні санкції за кредитними зобов’язан­ ня­ми, яку суму одноразової допомоги повинні випла­ тити їм після демобілізації – відповіді на ці та інші запитання в стор. 7 «Досьє 102».

ротилову шашку, бойові гранати Ф-1 та РГД і півсот­ ні набоїв – цей смертель­ ний арсенал тернопіль­ські мілі­ ціонери вилу­чили лише за один день. стор.

3

Сканворд Анекдоти Гороскоп

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

стор.

15

41782

3,00 ГРН.

2

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

стор.

Медики вчать нацгвардійців рятувати себе та побратимів

П

рацівники медичної служби управління ДСНС України в Тернопільсь­кій області є частими та бажаними гостями підрозділу Національної гвардії України, що стор. 5 дислокується у Тернополі.

Враження від різдвяних канікул залишаться в пам’яті дітей з Новоайдара

«Н

ас оточили турботою та любов’ю», – з такими незабутніми враженнями про Тернопілля та його мешканців поїхали до рідного Новоайдара, що на Луганщині, вихованці місцевої школи-інтернату. 35 дітей різдстор. 9 вяні свята провели в родинах наших краян.

Досьє 102 №2(22)  
Досьє 102 №2(22)  
Advertisement