__MAIN_TEXT__

Page 1

ПОСТРАЖДАЛИ НА ВЕЧІРЦІ

стор. 6

Досьє102 ОБЛАСНА ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

АЗАРТ У ПІДПІЛЛІ

«С

тавки зроблено, панове!», – ця фраза, незважаючи на заборону грального бізнесу в Україні, ще звучить у залах, вхід куди не для всіх. Тільки борги, відчай і безнадія… стор.

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПІРОТЕХНІКОЮ

Н

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

4

аближаються новорічні свята, зустріч яких ми вже не можемо уявити без феєрверків. Але щорічна статистика свідчить, що піротехнічні шоу приносять не тільки естетичне задоволення, але й фізичні та моральні страждання, у разі їх неправильного застосування. стор.

3

Сканворд Анекдоти

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

стор. 15

41782

2,50 ГРН.

Т

№1 (1) / 1 січня 2014 року

ернопільські міліціонери запросили вихованців шкілінтернатів та сиро­тинців, якими опікуються, на новостор. 3 річну виставу-казку.

І казка зігріла теплом дитячі серця

Дорогі краяни! Як Новий рік зустрінеш Вітаю вас з Новим роком – так його і проведеш та Різдвом Христовим! овий рік є одним з найулюбленіших свят і до-

Н

Щ

иро вірю, що наступний рік стане значущим для кожного з нас. Ми нарешті зможемо подолати непорозуміння та сумніви і станемо єдині у найголовнішому – любові до нашої землі. Понад усе прагну, щоби Новий рік започаткував відлік здійснення мрій та задумів кожного з нас. Кажуть, не варто сумувати за ми­ нулим, а тішитися з того, що дарує життя. Ми варті щасливого майбутнього, тому докладаймо усіх зусиль, аби здійснити його для себе, своїх дітей, онуків. Зичу усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої нас­ наги, прихильності людської долі та здійснення усіх заповітних мрій.

рослих, і дітей. Аби його гідно зустріти, більшість го­ тується заздалегідь. Навіть скептики, які не вірять ні в прикмети, ні в гороскопи, на­магаються продумати найдрібніші деталі стор. 8 святкування.

Довгоочікувані зміни прийдуть у році Коня

З Новим роком! З Різдвом Христовим! З повагою Віктор САК, начальник УМВС України в Тернопільській області

Д

ля кожної людини Новий рік – довгоочікувана подія. Всі ми чекаємо від нього чогось чарівного, радісного і світлого. Безперечно, всім цікаво знати, що готує нам Новий 2014 рік Коня, чого чекати всім знакам Зодіаку. А зорі віщують, що змін варто очікувати. Комусь – приєм­ стор. 9 них, іншим – не дуже.

Profile for dosie102

Досьє 102 №1  

Досьє 102 №1  

Profile for dosie102
Advertisement