Page 1

ТЕРАКТИ – МЕТА ПРИЇЗДУ

стор.

6

Виплати родинам загиблих в АТО правоохоронців підняли до рівня виплат сім’ям військових 10

«РАЙ» ДЛЯ ЗАРОБІТЧАН ВИЯВИВСЯ ПЕКЕЛЬНИМ

Досьє102 ГРОМАДСЬКО-ПРАВОВА ГАЗЕТА

Газета нагороджена Почесною грамотою МВС України

№18 / 14 листопада 2014 року

Злочинна діяльність «Гермесу» вийшла на міжнародний рівень

П

рацівники УБОЗу викрили злочинну групу, учасники якої декілька років переправляли наших громадян до Росії, де ті ставали трудовими рабами. Замість обіцяних умов потерпілих чекали бараки з написами «Ласкаво стор. просимо в пекло».

РІДНИЙ ДЯДЬКО СМЕРТЕЛЬНО ТРАВМУВАВ ПЛЕМІННИКА

5

Я

к не прагнуло товариство «Гермес» в минулому рекламувати свою діяльність, та про таку зацікавленість точно не мріяло. Сьогодні його злочинами займаються не лише тернопільські правоохоронці, а й ФБР та прокуратура Сполучених стор. 3 Штатів Америки.

Доки серце в грудях б’ється – служити народу

Д

орогою в медзаклад в автомобілі швидкої допомоги по­мер 21-річний житель села Загір’я Зборівського району. Причина смерті – ножове поранення. стор.

Сканворд Анекдоти Гороскоп

ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС

РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА

стор.

стор.

4

15

41782

2,50 ГРН.

В

они об’єднувалися, аби, насамперед, під­ тримувати один од­ но­го. Та коли в державі запанував неспокій, пен­ сіонери й ветерани зро­ зуміли – потрібно від­ класти особис­ті турботи та клопоти і долучитися до справи за­ стор. 2 хисту Вітчизни.

ДАІ нагадує про безпеку та застерігає від хабарництва

С

татистика аварійності, дитячий травматизм, хабарництво на дорогах – обговорення цих та інших тем стало лейтмотивом зустрічі керівника обласного управлінстор. 7 ня ДАІ Андрія Матрифайла з представниками ЗМІ.

«Жіночий батальйон» готує сухі борщики для бійців зони АТО

П

о п’ятдесят грам натертого й висушеного буряка та моркви, шістдесят грам цибулі, 25 – солодкого перцю, 150 грам капусти, 15 – часнику, а також лавровий листок, зелень, сіль, спеції, томатна паста та любов, приправлена душевним теплом, – усе це продуктовий набір під назвою «Сустор. 9 хий борщик» для бійців АТО.

Досьє 102 №18  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you