Page 1


NAMAI VERSLUI AR ASMENIÅ KAI SAU


Modernūs naujieji namai verslui ar asmeniškai sau – „Platinum 48”. Tai įvairaus dydžio bei suplanavimo aukščiausios kokybės biurai bei komercinės patalpos (1-3 aukštuose) ir unikalūs butai (4-5 aukštuose). Projektas kuriamas žaliajame Antakalnio sparne prie Šilo tilto, jungiančio Neries krantines, viskuo aprūpintame rajone.

10

20

53 - 120 kv. m biurų

26 - 59 kv. m butų

Antakalnio g. 48 A, Vilnius

Statybų pradžia: 2019 I ketv.

PROJEKTĄ VYSTO „LITHOME“ – RŪPESTINGAI APGALVOTI NAMAI Įmonės patirtis statybų sektoriuje jau 7-eri metai. Savo veiklą pradėjusi nuo individualių namų ir kotedžų statybos, įgyvendino daugiau nei 50 išskirtinių namų projektų.

www.lithome.lt


NAMAI VERSLUI

53 - 120 kv. m biurai Naujieji namai augančiam verslui – “Platinum 48”. Negaiškite brangaus laiko kamščiuose – viskas ko reikia Jūsų verslui yra ČIA. Tai puikiai žinoma ir matoma vieta žaliajame Antakalnio sparne prie Šilo tilto, kurioje rasite įvairaus dydžio bei suplanavimo modernius aukščiausios kokybės biurus ir komercines patalpas. Naujieji namai augančiam verslui – „Platinum 48”. Negaiškite brangaus laiko kamščiuose – Projekto lokacija suteikia visas galimybes ramiai dirbti ir tobulėti jaučiant Vilniaus centro pulsą. Lūkesčius viskas ko reikia Jūsų verslui yra ČIA. Tai puikiai žinoma ir matoma vieta žaliajame Antakalnio atitinkanti Antakalnio infrastruktūra aprūpina verslą visais privalomais atributais: prestižu, patogia sparne prie Šilo tilto, kurioje rasite įvairaus dydžio bei suplanavimo modernius aukščiausios kokylokacija, susisiekimu, matomumu, šiuolaikiška stilinga aplinka, bankų, notarų bei advokatų kaimynyste. bės biurussuplanavimo ir komercines patalpas. Patogaus biurai ir erdvės verslui prie Neries. Tai natural ir urban dizaino stilius apjungianti Pasirūpinome Jūsų verslo prestižu dinamiškas, ir patogumu: moderni arcitektūra, požeminė automobilių bei koncepcija, apgalvota iki smulkmenų: miesto ritmo įkvėptas, modernus fasadas įsilieja į miesto dviračių rekuperacija, holas ir atskiri įėjimai. gyvenimą,saugykla, įžengus įliftai, vidų apsaugos nuramina sistemos, švelnios žemės spalvos, erdvus pasitinka medžio apdaila, dekoratyvinio betono akcentai. Tai rūpestingai apgalvotos erdvės Jūsų verslo sėkmei.

„Platinum 48”– augti įkvepiančios erdvės!

“Platinum 48”– augti įkvepiančios erdvės augti.


IEŠKANTIEMS NAUJŲ VERSLO GALIMYBIŲ

Tobula vieta verslui – puikus susisiekimas, lengvai randama ir matoma nuo gatvės. 200 m. spinduliu rasite viską, ko reikia verslui ir darbuotojams kiekvieną dieną. A+ energinė klasė – šiltos, šviesios, gaivios, ekonomiškos, draugiškos aplinkai ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančios erdvės Jūsų verslui tiesiai iš statytojo. Nuostabi projekto lokacija žaliajame, puikiai žinomame Antakalnio sparne prie Šilo tilto. Pietų pertrauka prie upės, nauji dviračių takai jungiantys Senamiestį, Žirmūnus ir Saulėtekį. Architektūra su charakteriu – įkvepia mėgautis kiekviena diena. Dinamiškos pastato formos darniai susilieja su nesustojančiu miesto ir verslo gyvenimu. Jokių rūpesčių dėl automobilio – liftai sujungti su požemine parkavimo aikštele, komercinėms patalpos ir biurams - atskira laiptinė, erdvus holas ir prabangi vidaus apdaila.

10

53 - 120 kv. m biurų ir komercinių patalpų


KOMERCINĖS PATALPOS

1

aukšto komercinių patalpų planas


BIURAI

2-3

aukštų biurų planas


Velux stoglangiai, mikrobalkonai

Panoraminiai langai su padidinta garso izoliacija Modernus fasadas


NAMAI SAU Atraskite balansą skubančiame miesto laike. Platinum 48 – tai namai, kuriuose gyvena laimingas “aš”. Projekte įgyvendiname šiuolaikinio europiečio keliamus lūkesčius gyventi čia ir dabar, įvykių centre, tačiau turėti galimybę atsiriboti nuo viso to ir atrasti save supančioje gamtoje, tyloje, rūpestingai sukurtuose namuose arba pabėgti į Vilniaus senamiestį per 7 minutes – tik tiek truks kelionė automobiliu iki Katedros aikštės. Antakalnis suteikia galimybę jausti europietiškos sostinės pulsą ir greta to atrasti savo ramybės kampelį. Nauja infrastruktūra leidžia pamiršti automobilį ir išbandyti ką tik suklotus dviračių ir pėsčiųjų takus palei Nerį iki Saulėtekio, Senamiesčio ir Vingio parko. Atsiduokite madingiems atradimams: vakariniams pasivaikščiojimams, itališkai picai, skaniausiai ryto kavai, kelionei į darbą elektriniu paspirtuku ar sportui gryname ore. Unikalaus suplanavimo butai gyvenimui prie Neries. Tai natural ir urban dizaino stilius apjungianti koncepcija, apgalvota iki smulkmenų: dinamiškas, miesto ritmo įkvėptas, modernus fasadas įsilieja į miesto gyvenimą, įžengus į vidų nuramina švelnios žemės spalvos, pasitinka medžio apdaila, dekoratyvinio betono akcentai, kasdien vis kitokio dangaus vaizdas pro stoglangį - grįžtate į savo vidinę ramybę, nes Jūsų namuose sumontuoti padidintos garso izoliacijos langai.


IEŠKANTIEMS YPATINGO GYVENIMO

Unikalūs Velux stoglangiai – gamta kvepiantis Neries upės vaizdas (viršutiniame aukšte). Atidarę jį – turite atvirą mikrobalkoną. Panoraminiai padidintos garso izoliacijos langai. A+ energinė klasė – šiltas, ekonomiškas, draugiškas aplinkai ir aukščiausius kokybės standartus atitinkantis būstas tiesiai iš statytojo. Nuostabi projekto lokacija žaliajame Antakalnio sparne prie Šilo tilto, greta – dviratininkams ir pėstiesiems 2019 m. atgimstanti kairioji Neries krantinė, tęsis iki pat Senamiesčio. Architektūra su charakteriu – įkvepia mėgautis gyvenimu. Dinamiškos pastato formos darniai susilieja su nesustojančiu didmiesčio gyvenimu. Nereikia jaudintis dėl patogumo – liftai sujungti su požemine parkavimo aikštele, grįžtant į namus pasitinka erdvi atskira laiptinė ir prabangi vidaus apdaila. Saugumui – vaizdo stebėjimo kameros. Likvidus turtas Antakalnyje, prestižą išlaikančiame rajone. Tai pasverta investicija: nedidelio ploto, naujos statybos butai su augančia verte.

20

26 - 59 kv. m unikalių butų Antakalnyje


BUTŲ SUPLANAVIMAI Jūsų pasirinkimui 1-3 kambarių unikalaus suplanavimo butai gyvenimui prie Neries. Viršutiniame aukšte įregiamos netradicinės erdvės su šlaitiniu stogu, aukštesnėmis lubomis ir Velux tipo stoglangiais, kurie transformuojasi į atvirus mikrobalkonus.

1

kambario butai nuo 26 iki 28 kv. m

1.5

kambario butai nuo 35 iki 40 kv. m


A

Pjūvis A-A

A

2

kambarių butai nuo 33 iki 50 kv. m

3

kambarių butai 58.5 kv. m


VIETA ANTAKALNYJE Skonių ir kvapų sintezė klasikiniuose restoranuose ir moderniose kavinėse bei užkandinėse. 500 m. spinduliu rasite virš 30 skirtingų vietų ryto kavai, pietums ar vakarienei!

Rytas pakvimpa šilta šviežutėle duona ir kvapnia kava, ūkininkų turgus pilnas naminių gėrybių, viskas ko reikia yra šalia namų.

ŽIRMŪNAI

Šilo tilta s

Kalvarijų

g.

yški ų Šeimin

lni o

.

g.

ka

pr

An ta

ijos

Rinktinės g.

os .K

ciu

šk

os

g.

T

SENAMIES TIS

Ol

Pylimo g.

Maironio g.

uc

g.

stit

ų lėn

Ko n

Antakalnio infrastruktūra patogi verslui: bankai, notarai, biuro reikmenys, patogus susisiekimas su visais miesto mikrorajonais ir puikiai žinoma lokacija prie Šilo tilto.

ANTAKALNIS

ku

ŠNIPIŠKĖS

s Tu

g.

Žirmūnų g.

Žalgirio g.

Ant aka

lnio g.

Kalvarijų

g.

Žirmūnų g.

Trumpas pasivaikščiojimas, ryto krosas ar visos dienos aktyvus laisvalaikis - Antakalnio žaliosios erdvės ir supanti gamta pėstiesiems, dviratininkams ir natūralumo mylėtojams.

an

g.

to

a .B

ro

g.

S

UŽUPIS

Antakalnio g. 48 A, Vilnius


SUSISIEKIME

RASA RADOVIČIENĖ

DENISAS VOROBJOV

+370 626 76029 | rasa@lithome.lt

+370 618 33732 | denisas@lithome.lt


WWW.PLATINUM48.LT

Profile for Donata Vitkienė

Platinium 48 test  

test 2019-03-15

Platinium 48 test  

test 2019-03-15

Advertisement