Page 1


AARHUS ARCHITEKTŲ KOMANDA, DANIJA

SKANDINAVIŠKA IDĖJA Unikali šio gyvenamųjų namų projekto vieta – pačiame Ąžuolyno pakraštyje – mums buvo puiki galimybė sukurti išskirtinius, parko žalumos apsuptus namus Kauno centre. Įkvėpti subtilios skandinaviškos architektūros tradicijų, suprojektavome modernius aukštos kokybės erdvius butus, kuriuose būtų geriausiai išnaudojamas natūralus apšvietimas ir gerai matoma namus supanti žaluma. Projektą vainikuoja didžiulės stogo terasos. Norėjome, kad tarp pastatų liktų daug vietos, skirtos privačioms lauko terasoms, bendroms poilsio erdvėms, žaidimų aikštelei. Vyrauja aiški, lakoniška architektūra, atkartojanti skandinaviškų būstų bruožus, suderinama medžio apdaila bei juodo klinkerio matinės plytos.


GILĖ 5

GILĖ 6

GILĖ 4


GILĖ 1

VAIŽGANTO G.

GILĖ 2

GILĖ 3


IŠ KARTOS Į KARTĄ... Laiminga šeima, modernūs namai ir patogus gyvenimas kiekvieną dieną - tai vertybės, kurias įgyvendiname kurdami Kauno Žaliakalnio ąžuolyno prieglobstyje esančius Jūsų naujuosius namus. Mes tikime, jog namai ten, kur širdis.


PRIVALUMAI A energinės klasės namuose sukūrėme daugiau šviesos, šilumos, žalumos ir komforto. Patogus gyvenimas nevaržant savęs.


PATOGU GYVENTI Šeimos gyvenimas kupinas netikėtumų ir nuolatinio skubėjimo, tad pirmiausia galvojame apie Jūsų patogumą. Gyvenvietė suprojektuota taip, kad grįžę ir saugiai palikę automobilį, iš požeminio garažo liftu pakiltumėte į namus, kur visos erdvės apgalvotos ir suformuotos jūsų patogumui. Apšviestame ir žaliuojančiame, tik pėstiesiems skirtame kieme mėgausitės gamta, o Jūsų atžalų vaikystės džiaugsmas tęsis specialiai įrengtoje žaidimų aikštelėje. Laiminga šeima, modernūs namai ir patogus gyvenimas kiekvieną dieną - tai vertybės, kurias įgyvendiname kurdami Kauno Žaliakalnio ąžuolyno prieglobstyje esančius naujuosius Jūsų namus.

GERA GRĮŽTI Į NAMUS Į namus, kuriuose galite mėgautis visaverčiu poilsiu su šeima, gera grįžti, už sienų paliekant miesto šurmulį. Vakaras privačioje terasoje ar namuose prie židinio neabejotinai taps jūsų pamėgtu ritualu. Nuo ištisus metus žaliuojančių 2 43-61 m ploto viršutinių terasų atsiveria ąžuolyno parkas bei žavinga Kauno panorama. Pirmojo aukšto gyventojams priklausančios lauko terasos tikime virs šeimos laisvalaikio ir poilsio oaze, kurioje ir kvapni ryto kava ir šeimos pietūs įgaus naują, ypatingą prasmę. Mes tikime, jog namai ten, kur širdis.


NEVARŽYKITE SAVĘS

g.

o al.

Vaižg a nto g.

Pe r

Trakų g.

pr. go au

Nemunas

Vytauto pr.

Kara liau sM ind

.

os g

d Paro

Gedimino g.

A. Mickecičiaus g.

Kęstučio g.

ų pl.

Laisvės al.

to g. Ra

n Vydū

V. Putvinskio g.

K. Donelaičio g.

. og at

Radvilėn

ori

n va Sa

aič m Že

Kauno Ąžuolynas - žalioji miesto širdis, kvėpuojanti tyru oru. Greta namų esantys Vytauto ir Ąžuolyno parkai, Dainų slėnis tai nesibaigiantys takeliai važiuojant dviračiu ir pėsčiomis. Šalia esantys teniso kortai, baseinas, futbolo aikštynas - aktyvus laisvalaikis pavers gyvenimą visaverčiu, visada rasite kuo užimti savo atžalas. Greitai pasiekiamos ir pramogos: Laisvės alėja, prekybos ir pramogų centras “Akropolis” bei “Žalgirio” arena.

r. ųp

Gėl ių

VISKAS RANKA PASIEKIAMA

Minti es R

Kuriame laikui ir aplinkai nepavaldžius, taupius ir išskirtinius namus, kuriuose kartų kartos ilgam įleis šaknis. A klasės energinį efektyvumą užtikrina energiją taupančios pastatų inžinerinės sistemos ir sertifikuotos, aukščiausios kokybės natūralios medžiagos. Privatumo ir saugumo jausmą garantuoja vaizdo kameromis stebima ir aptverta teritorija. Architektūrą išbaigia belgiškų rankų darbo plytų mūro fasadas, didžiulės terasos bei unikalaus dizaino balkonai. „Ąžuolyno namai“ – tai skandinaviško stiliaus įkvėpta ramybė bekompromisei gyvenimo kokybei. Gyvenkite nevaržydami savęs.

Tu

.

og

li ne

no

al

.


UAB EGAVI KOMANDA

PATIKIMAS VYSTYTOJAS Mes žinome, kas rūpi mūsų klientams - kuriame jiems tikrus namus, kurie nepavaldūs laikui. Didžiuojamės savo projektais: “Smilčių tio” ir Smėlio vartai”. Turėdami stiprų užnugarį, galime svajoti drąsiai - rinktis išskirtinius projektus, juos įgyvendinti sutelkiant visą dėmesį į kokybę bei inovatyvių, netradicinių sprendimų paiešką. UAB Egavi priklauso KDS grupei, kurios įmonės įgyvendina vienus didžiausių valstybinės reikšmės energetikos projektų. 2012–2015 metų grupės įmonių apyvarta siekė 142,7 mln. eurų. Nuo pirmosios plytos, kuri padėta 2016 m. IV ketv. iki pirmojo gyventojo, keliame sau iššūkį "Ąžuolyno namų" projektą pabaigti 2017 IV ketv. Mūsų patirtis ir darbštumas leidžia išsikelti ambicingus tikslus. Projekto vystytojo internetinė svetainė: www.egavi.lt


APARTAMENTŲ INTERJERO DIZAINAS


APARTAMENTAI 36-119 kv. m ploto apartamentai žavi vaizdu ir šviesa, sklindančia pro didžiulius langus. Pirmojo aukšto “Ąžuolyno namų” apartamentams priklauso privačios lauko terasos medinėmis grindimis su elektros, vandentiekio ir nuotekų prievadais. Ketvirtojo aukšto apartamentams – balkonai ir privačios stogo terasos (nuo 43 - 61kv. m) su galimybe įsirengti židinius. Visiems antrojo ir trečiojo aukštų apartamentams - balkonai (4 – 13 kv. m).


I AUKŠTAS 11.00m²

30.80m²

G1-1

16.63m²

50.87 m²

G1-2

4.84m²

76.00 m²

28.76m²

6.27m²

2.82m² 5.95m² 11.53m² 8.28m²

7.75m² 9.15m² 1.92m²

5.22m²

5.65m² 25.96m²

4.28m² 27.58m²

G1-4 G1-3 65.48 m²

13.86m²

10.26m²

46.14 m²

2 kamb. 37-51 kv. m.

3 kamb. 58-76 kv. m.


Pirmojo aukšto “Ąžuolyno namų” apartamentams priklauso privačios lauko terasos medinėmis grindimis su elektros, vandentiekio ir nuotekų įvadais.


IV AUKŠTAS Ketvirtojo aukšto apartamentams – balkonai ir privačios stogo terasos (nuo 43 - 61kv. m) su galimybe įsirengti židinius.


TEL. +370 619 55168 | WWW.AZUOLYNONAMAI.LT VAIŽGANTO G. 11, KAUNAS

An leidinys 2017 01 13 sutrumpintas compressed  

peržiūrai

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you