Page 1

Urokliwe projekty domów parterowych Domy parterowe są polecane dla niewielkich rodzin, dlatego że ich powierzchnia zakłada zamieszkanie do kilku domowników. Są to domy niewielkie, ale za to nie pozbawione uroku. Dzięki nim można stworzyć na własnej działce rodzinny dom, który będzie służył kolejnym pokoleniom przez długie lata. Trend stawiania domów parterowych widoczny jest w praktyce na całym świecie, w tym przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Projekty domów parterowych umieszczone na stronie dobredomy.pl będą spełniały oczekiwania odbiorców wymagających, którzy z jednej strony oczekują nowoczesności, a z drugiej – poszanowania tradycji. Przykładowe projekty domów parterowych

Projekt domu parterowego Idalia ma niebanalną bryłę i dach wielospadowy. Funkcjonalny układ pomieszczeń w budynku sprawia, że bezproblemowo mogą tu zamieszkać rodziny kilkupokoleniowe, złożone np. z 6 osób. Dom posiada duży strych do zagospodarowania wedle potrzeb domowników.

Projekt domu parterowego, jednorodzinnego Afrodyta jest komfortowy i elegancki, dlatego też polecany jest dla wszystkich osób ceniących sobie wygodny tryb życia. Zaprojektowano go z myślą kilkuosobowej rodzinie. Jest podzielony na część nocną i dzienną.


Podobną bryłę wykazuje projekt domu parterowego Agis, choć jest to bardziej nowoczesny dom, z dachem dwuspadowym, dla maksymalnie 5osobowej rodziny. Również i ten dom posiada strych do zagospodarowania.

Tożsame rozwiązania Wszystkie przedstawione projekty domów parterowych zakładają:  Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową,  Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym,  Dachy spadowe – dwu lub wielospadowe,  Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych,  Duży, funkcjonalny ganek w bryle budynku z zadaszeniem,  Podział domu na część ogólnodostępną i prywatną,  Strych do zagospodarowania.

http://www.dobredomy.pl/ - gotowe projekty domków

Projekty domow parterowych  

Projekty domów parterowych

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you