1 minute read

Paykasa kart

Elma Kart
Paykasa ve diğer ön ödemeli kart satış sitesi

Elma Kart Türkiyenin ilk ön ödemeli kart satıcılarındandır. Ukash döneminden bu zamana kadar olan süreçed güvenle müşterilerin işlemlerini tamamladığı sitemiz 7/24 hala hizmet vermeye devam etmektedir. Paykasa satın almanın en güvenili yolu olan Elma Kart bu alan da sektörün önde gelen firması olmaya devam edecektir.

İLETİŞİM

TELEFON: 678-555-0103

WEB SİTE: www.elmakart.com

E-POSTA: kartyardim@gmail.com

HİZMETLER

Paykasa Kart Satış Astropay Kart Satış Astropay Bozum işlemi

ELMA KART

PAYKASAPAYKASA NERELERDE KULLANILIR?

Paykasa özellikle son yıllarda online sistemler ile uğraşan internet üzerinden alışveriş yapan hemen hemen herkes tarafından bilinen bir ödeme yöntemi haline gelmiştir. Ön ödemeli sanal kart şeklinde de tanımlanabilen Paykasa kartlar, internet üzerinden kolay ve ucuz bir şekilde temin edilebilmektedir. Kartların kullanım alanlarının her geçen gün daha da arttığını görebilmekteyiz. Bu da otomatik olarak kullanım oranlarının artmasına neden olmaktadır.

Günümüzde Paykasa kart ile farklı internet sitelerinden alışveriş yapmak mümkündür. Özellikle yabancı kaynaklı olan sitelerde ödeme yöntemlerinin arasında Paykasa kart bulunmaktadır.Kullanım alan larının yun sitelerine de dahil eden Paykasa, böylelikle oyunlarda level-kademe atlamak ya da sitelere yatırım yapmak için en güvenilir ve en kullanışlı sistemlerden biri olarak gösterilmektedir.

Çünkü kullanıcıların Paykasa ile ödeme yapabilmeleri yalnızca kartın üzerindeki rakam bilgileri sayesinde sağlanmaktadır. Yani kullanıcılar sitelerdeki finansal işlemlerini Paykasa ile yaptıklarında herhangi bir banka/kredi kartlarının ya da kimlik bilgileriniverilerini paylaşmak zorunda kalmamaktadır.

PAYKASA GÜVENLİ MİDİR?

Paykasa kullanımına başlamadan önce birçok soru kişilerin aklına gelebilir. Paykasa nedir sorusu ndan sonra bu soru Paykasa güvenli midir? sorusu akla gelebilir. Paykasa ödeme yöntemi zaten güvenlik ihtiyacından ötürü doğmuş olan ve amacı kullanıcılarının güvenli ve rahat bir şekilde alışveriş yapması olan bir ödeme yöntemidir. Ayrıca kullanıcılar herhangi bir kredibanka kartı veya kimlik bilgisi vermeden havale yolu ile de ödeme gerçekleştirebilirler. Sonrasında Paykasa kullanıcıya benzersiz ve her kullanıcısı na yalnızca bir kez verdiği 16 haneli PIN kodu vermektedir