Page 1


2

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Село: турботи і проблеми

Озимий хліб

НОВИНИ

НОВИНИ

Аграрії Варвинщини першими серед районів області завершують посів озимих

культур під врожай 2010 року

Фото Миколи ТИЩЕНКА

С

Уже другий рік поспіль хлібороби області намолочують по 2 мільйони тонн зерна. Засіки повні, а банківські рахунки порожні. Чому так, і чи довго село бідуватиме, маючи достатньо хліба?

З

вісно ж, можна звинувачувати владу і це буде справедливо, що не веде виваженої аграрної політики, щороку зміщуючи акценти і змінюючи пріоритети. Можна говорити про нерозвинутий ринок зерна, навіть про те, що такого ринку немає взагалі. Адже якщо покупець диктує ціну, а виробник має наступати на горло власної пісні – тут не ринком, а здирництвом пахне. Втім, якщо відкинути ці та інші проблеми, що мали б вирішуватися хоча б на рівні профільного міністерства, то залишається ще в’язка місцевих проблем. І це не брак коштів на посівну чи жнива, не дефіцит якихось ресурсів. Суть – у психології окремих керівників реорганізованих колгоспів. Хоч господарства й набрали інший статус, але колгоспний почерк відчувається в усьому, а особливо в організації менеджменту. Тобто, якщо сказати по-простому, поселянському, у сучасному житті треба вміти баришувати. І ще – чітко орієнтуватися, що сьогодні вигідно сіяти. Хоч це і не державницька позиція. Скажімо, державі не обійтися без жита. Ця культура добре родить у поліських районах. Отже вона – наша! У цьому році в середньому по області намолочено по 21,4 центнера жита з гектара. Врожай на рівні минулого року. Але, як виявляється, жито сьогодні не лише в ціні, але й нікому не потрібне. Якщо на початку жнив тонну жита можна було продати за 500 гривень, затим за 400, а вже потім лише 300 гривень давали, то нині і за ці копійки ніхто такого зерна не бере. Подібна ситуація і з вівсом. Ось ячмінь пивоварний купують, а фуражний лежить у засіках. Жито, фуражне зерно можна б збувати в сусідню Росію, але ми заплуталися в нашій калині і їхніх берізках, як дурень у трьох

соснах і чекаємо, коли зверхники налагодять хоча б політичний діалог. А народам не до великої політики. Їм хочеться жити мирно, торгувати взаємовигідно. У цьому році озима пшениця займала 140 тисяч гектарів ланів області. Зібрали на круг по 34,8 центнера. Це майже на 2 центнери менше торішнього, але завдяки вищій якості зерна, маємо більше висококласного збіжжя. Приміром, тонну пшениці другого класу сьогодні можна продати за 1 тисячу гривень, третього – 925 грн. І що не менш важливо, на нашу пшеничку покупці знаходяться. А це ж такі нині потрібні кошти на пальне, добрива, насіння. Адже посівну розгорнули. Широко, хоч і бездощів’я. Хто має якісне насіння, достатньо добрив, дотримується вимог технології, тому нинішня посуха хоч і ворог, але не смертельний. А ось хто загорне насіння у суху ріллю, не підтримавши його мінеральною поживою, тому є чого побоюватися. Адже слабкі сходи уже перші морози «виб’ють». Тим не менше, посівна йде в усіх районах. Загалом озиминою засіяли майже 60 відсотків запланованих площ. Переважно це пшениця – 103 тисячі гектарів ланів (73 відсотки засіяних площ). Жито, як не гірко, втрачає популярність. Та господарників, які відмовляються від цієї культури, можна зрозуміти: витіснили жито з нашого стихійного ринку. Але ж сіють: 33 тисячі гектарів площ уже зайняли. Добре, якщо в господарстві основні поля під пшеницею. А якщо жито переважає? Чи буде на цю культуру попит в наступному році, чи, як цьогоріч, жито обезцінене? Ризикувати в нинішніх умовах – собі на збиток.

Тому ті господарі, які не чекають «мудрих» державних рішень і підтримки аграріїв, а звикли покладатися на власні сили, самі творять «хлібну» політику, змінюючи одну культуру на іншу – ту, що дає прибуток якраз сьогодні. Така культура – ріпак. – За всю нашу аграрну історію область ще ніколи не сіяла стільки ріпаку, як нинішньої осені, – розповідає начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції рослинництва головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Мілютенко. – Уже озимим ріпаком засіяно понад 40 тисяч гектарів площ. Схоже, з такими темпами хлібороби зароблять насіння ще на 8-10 тисячах гектарів полів. Їх можна зрозуміти: сьогодні за тонну ріпаку дають 2900 гривень. Крім цієї культури, стару славу повертає гречка. За тонну цієї круп’яної культури платять 4 і більше тисячі гривень. І головне – є на гречку попит. Хто має зерно, яке продається, запасся добривами. На посівну закупили мінеральної поживи 58 відсотків до потреби. Торік мали трохи менше. В області інтенсивно впроваджуються нові технології обробітку грунту. Вже без плуга обробляємо 85 відсотків майбутніх хлібних площ. За посівним агрегатом піднімаються хмари куряви. Бездощів’я. Але посівна іде. Турботами про озимий хліб проймаються в кожному господарстві. Звісно ж, погодні умови впливають на врожай, але все ж головне – технологія. А щоб її дотримуватися, треба мати кошти, треба вчитися їх заробляти. Микола БУДЛЯНСЬКИЙ

ільгоспвиробники цього південного району Чернігівщини вже посіяли озимину майже на 9-ти тисячах га або на 115% прогнозованих площ. Аграрії ще трьох районів – Корюківського, Талалаївського та Щорського засіяли згаданими культурами понад 80% запланованих площ, що перевищує середньообласний показник. У цілому озимими культурами на Чернігівщині вже засіяно майже 146 тисяч га площ або 60% до прогнозу. В тому числі озимою пшеницею засіяно 107 тисяч га або 77% до запланованого, а озимим житом – 34,4 тисячі га або 35%. Оперативна звітність свідчить, що посів жита в області пригальмовується. На думку експертів, це відбувається через несприятливу ситуацію, яка склалась на ринку продажу цієї культури – за останні 5-7 років лише двічі був нормальний попит та ціни на жито. Натомість, попит на ріпак зростає, що фіксується оперативною звітністю у вигляді зростання посівів під врожай-2010. На сьогодні в регіоні озимим ріпаком засіяно вже 40 тисяч га або 143% до прогнозу, і подальший посів його триває, повідомляє прес-служба головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Ціни на всю сільгосппродукцію

на ринках Чернігова

зросли на 18%

П

ри цьому продукти тваринництва подорожчали на 28%, а продукти рослинництва – на 3%, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області. Серед рослинницької продукції, порівняно з січнем– серпнем 2008 р., спостерігалося зниження ціни у 2 рази на груші; на 40–2% – на цибулю зелену, цибулю ріпчасту, кавуни, буряки, моркву, олію, яблука, баклажани, капусту свіжу, картоплю. Водночас в 1,7 раза подорожчали бобові та цитрусові, в 1,5 раза – дині; на 42–26% – абрикоси, персики, помідори свіжі, сливи, алича, петрушка, виноград, насіння соняшнику та гарбуза, кріп, фрукти сушені; на 23–7% – кабачки, часник, огірки свіжі, горіхи, зернові. Серед продуктів тваринництва подорожчали: сало свиняче (в 1,6 раза), птиця, свинина, телятина, яловичина (на 26–22%). Серед молочних продуктів продавалися дорожче масло (в 1,5 раза), сметана (на 15%), молоко свіже (на 14%). Подешевшав лише сир – на 1%. Зросли в ціні яйця – на 31%. Якщо порівнювати ціни на сільськогосподарську продукцію в сусідніх обласних центрах, то в Чернігові 22 серпня дорожчими: були помідори свіжі, часник, олія, яловичина, сало, мед; у Полтаві – пшениця, буряки, свинина, молоко свіже, сир (творог), сметана; у Сумах – капуста свіжа, огірки свіжі, яблука; у Житомирі – бобові, масло тваринне, яйця. Водночас найдешевшими в Чернігові були капуста свіжа, кури, сир (творог), сметана; у Полтаві – морква, огірки свіжі, часник, масло тваринне; у Сумах – свинина, мед, яйця; у Житомирі – пшениця, картопля, молоко свіже.

Кредити

Чернігів отримав

8 млн. дол. США від Світового банку

С

вітовий банк вирішив виділити кредит 8 млн. дол. США Чернігову і 2,6 млн. – Коломиї ІваноФранківської області. Про це повідомив міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко. Угоду підписують з водоканалами міст. Міністр підкреслив, що уряд сподівається на розширення співпраці зі Світовим банком у фінансуванні муніципальних інфраструктурних проектів. Світовий банк і Україна 4 лютого почали реалізацію проекту розвитку міської інфраструктури на суму 140 млн. дол. США, які направлять на реконструкцію житлово-комунального господарства.


Що Україна може запропонувати Росії? Сьогоднішні відносини між Україною й Росією багато аналітиків називають холодною війною. Щоправда, керівництво країни цього ніби не зауважує і продовжує своє – хто загравати з Москвою, хто дражнити її. На щастя, є й політик, який публічно намагається перевести загальні розмови про співробітництво у сферу конкретики. Лідер «ФРОНТУ ЗМІН» Арсеній Яценюк сказав: «Треба почати з енергетики, продовольства, транспортної політики, політики у сфері торгівлі зброєю. Це конструктивно. Це речі, які сьогодні повинні цікавити й Україну, і Росію». 1. Зустріч трьох. го Союзу точки, а в економіці – кадриль на теми, що всім уже галузі, в яких не матеріалізу- набили оскомину. Про мову. Про Хто програв? вався б розум, творчий запал і голодомор. Про українськість. У Біловезькій пущі Леонід Кравчук заклав у проект Україна не ту програму. Під час підписання угод про створення СНД, Леонід Макарович не завізував тристороннє доручення урядам трьох країн про створення на суто ринкових основах транснаціональних білорусько-російськоукраїнських корпорацій: енергетичної, транспорту й зв’язку, важкого машинобудування, ВПК й кількох інших. А такий проект існував. Махнувши на нього рукою, Леонід Кравчук позбавив нашу країну й наш народ якщо не всіх, то левової частини досягнень і матеріальних цінностей, які створювалися чотирма поколіннями громадян України в складі колишнього СРСР! Турксиб і Магнітка, Тюменська нафта й газ Уренгою, поліметали Норильська, Кольські апатити й вугілля Кузбасу, БАМ – не знайти на території колишньо-

3

Політика і політики

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

праця найкращих синів українського народу! Кажуть, що Єльцин, протверезівши, утнув камарінського, довідавшись, що Кравчук утік із мисливського будиночка, не підписавши ключових угод. Якщо це справді так, то танець Єльцина означав одне: Росія миттєво збагатилася, отримала повну економічну й, відповідно, політичну незалежність від своїх найближчих сусідів. І тепер може проводити і, як ми бачимо, проводить свою політику, незважаючи на економічні інтереси ні України, ні Білорусі.

2. Обридла кадриль Вірус руйнівної для країни політичної короткозорості, виявленої Кравчуком 1991 року, до 2004-го уразив всю політичну верхівку. Слідом за Кравчуком усі наші «кольорові» лідери, щойно приходять до влади, відразу починають політичну

Про імперські замашки Росії. Про східний і західний вектор. Про НАТО. Про євроінтеграцію. Постійні чвари між «кольоровими» політиками протягом п’яти років привели економіку до краху, а державу на грань руйнування. Підміна політики демагогією відкинула Україну далеко назад в економічному розвитку. В той час як нинішнього білоруського лідера в Європі вважають «останнім диктатором» старого континенту, в Білорусі важко знайти промислове підприємство, в якому не був би залучений іноземний капітал. А слідом за ним – і сучасні технології. Знаменита вантажівка МАЗ, наприклад, сьогодні оснащується двигунами Mercedes-Benz. У тій же Росії трансконтинентальна Brіtіsh Petroleum успішно експлуатує нафтові й газові свердловини Тюмені, обладнані свого часу, до речі, українськими фахівцями.

3. У пошуках політичних ноу-хау Чому не ми, чому не українська нафтова компанія, а джентльмени з Туманного Альбіону «стрижуть купони» з тюменського родовища? Чому політики втратили цікавий як для України, так і для Росії й всієї Європи проект військового транспортника «Ан-70»? Чому за 18 років Україна не реалізувала жодного масштабного міжнародного економічного проекту? Таких питань можна поставити безліч. Так само, як і наводити приклади провалів економічної політики перших осіб держави, що претендують на роль національних лідерів. У сьогоднішньому багатополярному світі великі проекти самому не осилити. Що більше країн-учасниць проекту – то ефективнішою є її реалізація для кожної сторони. Росія, наприклад, пропонує Європі спільну протиповітряну й протиракетну оборону на базі комплексу С-400 «Тріумф». Чому не Україна? Адже ні для кого не секрет, що крилаті ракети колишнього СРСР і сучасної Росії навчили літати українські програмісти інституту кібернетики імені Глушкова. За своїм потенціалом ми цілком могли б брати активну участь у прикритті Європи протиракетною парасолькою. Із першого дня незалежності ми чуємо розмови про транзитно-географічні переваги України. Де їхнє матеріальне втілення? Чому б не запропонувати Росії й Білорусі проект спільної модернізації морських портів українського Причорномор’я? Сьогодні румунський порт Констанца пере-

правляє вантажів більше, ніж всі порти України разом узяті. Модернізувала його, ясна річ, не одна Румунія, а ледь не вся Європа. Факт, що Польща годує Україну своїми сосисками, – просто скандальний. Де наше знамените сало? І м’ясо, і молоко? Чому наші селяни, вирощуючи понад 50 мільйонів тонн зерна, залишаються бідняками? Та тому, що Україну активно витісняють зі світового ринку зерна. І на цьому ринку самостійно, без зв’язків із Казахстаном і тією ж Росією, конкурувати важко. Україні не потрібно з’ясовувати зі своїми сусідами, хто «більш демократичний». До них треба приходити з десятками й сотнями взаємовигідних проектів – енергетичних, транспортних, продовольчих, військово-промислових. При цьому, звичайно ж, відстоювати свої економічні інтереси. Настав час задуматися над реальною модернізацією нашої економіки. Час, врешті-решт, ставити перед людьми конкретні, прозорі цілі й завдання, а не обіцяти їм молочні ріки і масляні береги. У недавньому відкритому листі до свого народу президент Росії Дмитро Медвєдєв, по суті, проголосив курс на модернізацію своєї країни. Зі схожими ідеями Арсеній Яценюк в Україні виступив кількома місяцями раніше. Розуміння того, що економічні проблеми наших країн мають схожу природу, дає змогу сподіватися, що нам вдасться перезавантажити українську зовнішню політику. Для цього досить зацікавити сусідів своїми глобальними економічними проектами. Ігор ВАСИЛЬЧЕНКО

94% українців вважають, УНП передасть в архів що винними у знеціненні гривні є Національний банк та Президент Віктор Ющенко

П

ро це свідчать результати голосування аудиторії п’ятничної програми «Шустер.Live», яка віддзеркалює думку всього дорослого населення України. Так, 57% громадян заявили, що в падінні гривні винен Національний банк. Ще 37% назвали винним у цьому Президента Віктора Ющенка. Лише 6% опитаних назвали відповідальним за знецінення гривні Кабінет Міністрів. Протягом програми, в якій відбувалася жорстка дискусія, кількість тих, хто покладає вину за знецінення національної валюти на Президента, зросла на 9%, а кількість тих, хто винуватить у цьому Прем’єр-міністра, скоротилася на 8%. Оцінка ж відповідальності НБУ залишилася незмінною. Як раніше повідомлялося, про відповідальність НБУ та Президента Ющенка за валютні спекуляції заявляли численні політики та експерти. Зокрема, один із керівників Партії регіонів Борис Колесников заявив, що «пряма відповідальність лежить на голові Нацбанку, на менеджменті Нацбанку, і особисто на Президентові». А голова донедавна пропрезидентської парламентської фракції НУ-НС Микола Мартиненко зазначив: «Гривня стала розмінною монетою у виборчій кампанії діючого Президента». Як бачимо, опоненти по

документи про Народний Рух за перебудову 24

вересня у Державному архіві Чернігівської області відбудеться урочиста передача документів Чернігівської крайової організації Народного Руху України за перебудову. Чернігівська обласна організація Української народної партії віддасть на збереження державі зі свого архіву рухівські документи часів боротьби проти тоталітарного режиму та за неза-

Майдану зійшлися в оцінці діяльності Президента. За словами Мартиненка, «завдяки проведеним махінаціям з курсом, з’являються мільярдні кошти, які будуть спрямовані на кошторис виборчої кампанії Президента». Цю думку поділяє й голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров. Водночас, висловлюючи свою незгоду з політикою НБУ, у відставку подав заступник голови Нацбанку Олександр Савченко. При цьому він зауважив, що тиск на Центробанк з боку Секретаріату Президента і безпосередньо голови держави є очевидним. Юрій ПОЛУПАНОВ

лежність України (1989 – 1992 рр.). Захід організовано за сприянням Українського інституту національної пам’яті. Місце проведення: на другому поверсі у першому корпусі Державного архіву Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Мстиславська, 2). Час початку заходу: 24 вересня 2009 р. 15.00.

Львівська облрада просить Ющенка присвоїти Бандері звання Героя України

Л

ьвівська облрада звернулася до Президента України щодо присвоєння провідникові ОУН Степанові Бандері звання Героя України. Таке рішення депутати прийняли під час сесії 22 вересня. Депутати вимагають і заснування державної відзнаки – ордена Степана Бандери. Також Львівська облрада звернулася до Президента щодо визнання вої-

нів ОУН та УПА борцями за незалежність України. Рада ще вимагає встановити День українського війська державним святом, який відзначати щорічно, 14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці. Своїм рішенням обласна рада вимагає і скасування указу Президента від 23 лютого 1999 року «Про День захисника Вітчизни», передає УНІАН.


4

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Купуй перевірене!

Хліб зі смаком дитинства... Запашна, щойно спечена паляниця. Багато хто з нас у дитинстві, йдучи з хлібного магазина, з’їдав по півбуханки духмяного житняка… Проте останнім часом можна почути багато нарікань про якість деякого хліба: швидко черствіє, важить менше, ніж раніше, але «роздутий» до колишнього об’єму, м’якушку можна запросто стиснути та й на смак він став іншим… Чому ж так? Може, змінилися технології, рецептура, тривалість технологічного процесу? На жаль, на багатьох пекарнях це справді так. Але не на всіх… вий подовий круглий), випікають і пшеничні види хліба (южний подовий, щоденний), заварні, елітні види хліба (духмяний з родзинками, «ніколаєвський»), батон «урожайний», булочні та здобні вироби (пампушки з часником, хлібці з висівками, витушки здобні, калач особливий, булка севастопольська, поліська та багато інших). Колектив хлібокомбінату постійно працює над розширенням асортименту, поліпшенням якості хлібних виробів. Тому технологічні процеси і контроль якості весь час вдосконалюють. Уся сировина, яка надходить на підприємство, супроводжується посвідченнями про якість, адже вона – головна умова якісної продукції. До того ж, контролюють її на вході, на всіх стадіях технологічного процесу, і аж до доставки готової продукції в торговельну мережу. Борошно купують частково у місцевому регіоні, а пшеничне – у південних областях через кращі хлібопекарські властивості. На хлібокомбінаті дві центральні лабораторії: контрольновиробнича та бак лабораторія. На кожному підприємстві є ще й цехові лабораторії. У чому ж секрет свіжого духмяного хліба, як у дитинстві? Він простий: треба всього лише витримати повний технологічний цикл приготування опари й тіста. Добре, що в Чернігові є підприємство, яке дарує такий хліб. Чернігівський хлібокомбінат має власну фірмову торговельну мережу: один магазин і дев’ять кіосків. Там реалізують до 20% продукції власного виробництва. Крім того, щоб на прилавках магазинів завжди був свіжий, ще теплий хліб, до 30% продукції постачають власним автотранспортом. Треба віддати належне вітчизняним хлібоза-

НОВИНИ

НОВИНИ

Пальне

Скільки насправді має коштувати бензин?

Е

ксперти головної служби соціальноекономічного розвитку Секретаріату Президента вважають, що роздрібні ціни на бензин мають бути щонайменше на 20% нижчі від тих, що встановлені сьогодні на внутрішньому ринку. На їх думку, попри те, що світова вартість нафти сьогодні на 40% нижча, ніж торік, упродовж 2009-го року роздрібні ціни на нафтопродукти в Україні зросли на 21%. При цьому експерти Секретаріату нагадують, що нафту власного видобутку реалізують сьогодні на аукціонах за цінами, набагато нижчими від світових. Зокрема, на останньому аукціоні «чорне золото» коштувала майже втричі дешевше, ніж у відповідному періоді 2008-го. При цьому у липні ціна імпортної нафти була в середньому 3434,9 грн. за тонну, а нафта власного видобутку – 1283 грн. за тонну. Наталія ГАРБУЗ

Надзвичайна ситуація

У Чернігові в «Мегацентрі»

шукали вибухівку Позавчора по обіді роботу чернігівського торговельного комплексу «Мегацентр» було паралізовано. Упродовж кількох годин тут шукали вибухівку. к повідомила помічник начальника міського відділу міліції роботі із громадськістю та ЗМІ Наталія Човпило, о 12.25 до чергової частини Деснянського райвідділу внутрішніх справ зателефонував невідомий чоловік і приглушеним голосом мовив: «Мегацентр» заміновано. За годину станеться вибух». На місце події виїхали керівники УМВС в області, слідчо-оперативні групи міліції, вибухотехніки, кінологи працівники МНС, медики. «Правоохоронці швидко провели евакуацію продавців та покупців. Однак о 13.25 вибух, на щастя, не пролунав. Огляд місця тривав кілька годин, проте вибухових пристроїв не знайшли», – зазначила Наталія Човпило. Тож тепер міліцейські сищики шукають уже самого «жартівника», маючи надію, що він лише таким «замінуванням» і обмежиться.

Я

Станіслав КЛОПОТ

водам, які завдяки якості продукції вижили під демпінговим натиском міні-пекарень, що пропагують виготовлення хлібопродукції за прискореними технологіями з застосуванням поліпшувачів і розпушувачів тіста. Такий хліб справді має апетитний вигляд, але він позбавлений того смаку та аромату, що властивий буханцям, виготовленим за класичною технологією. Для справжніх хлібозаводів – це не прийнятно. А ось їх резервні потужності – гарант безперебійного забезпечення міста й

області хлібом, якісним і безпечним. Незважаючи на складні економічні умови, на підприємстві зберегли колектив працівниківпрофесіоналів. Хліб потребує тепла людських рук: починаючи від посіву зерна й закінчуючи витягуванням з печі запашної духмяної паляниці. Тому купуючи хліб, запитуйте, хто виробник. Ви достойні справжнього натурального хліба, адже він – всьому голова. Наталія ГАРБУЗ Фото автора

Фото Віктора КОШМАЛА

В

АТ «Чернігівський хлібокомбінат» досі використовує перевірений класичний спосіб випікання хліба: витримує час приготування опар, заквасок, бродіння тіста, замішування... Чорний хліб роблять на справжніх житніх заквасках, білий і булочні вироби – на традиційних опарах, майже як наші бабусі. Таке тривале зброджування забезпечує накопичення натуральних смакових та ароматичних речовин. Технологічний цикл становить не менше 8 годин, тоді як на багатьох пекарнях його скорочено. Тому витрати хлібокомбінату на виробництво більші. Це пов’язано з потребою утримання відділення з приготування рідких заквасок, опари, бродильних цехів. Цього немає на маленьких пекарнях, де приготування тіста прискорене. Буханці на Чернігівському хлібокомбінаті роблять лише з натуральних, екологічно чистих продуктів без жодних хімічних домішок. Це доводить той факт, що окремі види продукції визнані переможцями регіонального конкурсу «Чернігівська якість-2009» у межах Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 найкращих товарів України». Крім того, на підприємстві вже розробили й найближчим часом введуть систему управління якістю й безпечністю харчових продуктів ДСТУ ISO 9001-2001. ВАТ «Чернігівський хлібокомбінат» складається з трьох підприємств: хлібозаводи №1 та №2 й механічна пекарня. При хлібозаводі №2 є й кондитерський цех. Щодоби хлібокомбінат випікає 65-70 тонн продукції: різні види хліба, батонів, булочних, здобних виробів та до 30-ти найменувань кондитерських. Окрім традиційного житньо-пшеничного (шевченківський подовий овальний, самарський но-


Телепрограма

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

A

B

06.10, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 21.00 Новини 06.15, 07.15, 08.10, 23.10 Спорт 06.20 Аграрна країна 06.25, 07.20, 08.30, 09.20, 15.25, 18.15, 19.50, 21.55, 23.15 Погода 06.30, 07.25, 08.35 Подiї очима майбутнього 06.40, 07.30, 08.40 567 – Поїхали!!!!! 07.10 Ера бiзнесу 07.40 Рейтингова панорама 08.15 Енергопанорама 09.00 Анонс передач 09.05, 12.10, 15.15, 19.30, 21.30 Дiловий свiт 09.30 Легко бути жiнкою 10.30, 17.15 Т/с «Стеж за мною» 11.15, 01.20, 05.50 Служба розшуку дiтей 11.25 Життя триває 12.45, 18.25 Український вимiр 13.15 Крок до зiрок 13.45 Вихiднi по-українськи 14.05 «Лiнiя долi» 15.55 Вiкно в Америку 16.25 Iндиго 16.55 М/с «Моко – дитя свiту» 17.00 М/ф «Казка старого дуба» 18.05 Ситуацiя 18.55 Анонс передач 19.00 Точка зору 19.40, 21.40 Свiт спорту 20.00 «Попередження» 21.25 Всенародне обговорення конституцiї В.Ющенка 22.05 Далi буде 22.35 ПроРегбi 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.20 Окрема тема 00.15 «Острiв скарбiв»

06.55, 07.35, 08.05 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 16.30, 19.30, 22.30 ТСН 07.05 М/ф «Чiп та Дейл поспiшають на допомогу» 09.05, 19.00 «ТСН. Варта» 09.45, 05.15 «Караоке на майданi» 11.00 Т/с «Крем 12.00 «Шiсть кадрiв» 12.10 Х/ф «Чоловiк для життя, або На шлюб не претендую» 14.35 Лiв Тайлер у комедiї «Мамусi» 16.50 Т/с «Не родись вродлива» 17.50 Т/с «Лапочки» 19.25 «Погода» 20.15 Т/с «Крем» 21.15 Т/с «Маргоша – 2» 22.55 «Проспорт» 23.00, 02.35 Х/ф «Два днi в долинi» 01.05, 04.15 «Документ»

00.55 Док. проект. Бункер Гiтлера 02.20 Т/с «Бережiть чоловiкiв»

D

06.20«Документальнийдетектив. Покiрний кат» 06.50, 08.00, 18.00, 22.00 «Вiкна-Новини» 06.55, 08.10 «Бiзнес+» 07.00 Т/с «Вона написала вбивство» 08.15, 15.00 «Давай одружимося» 09.15 Х/ф «Все не випадково» 11.45 «Битва екстрасенсiв. Протистояння шкiл» 12.50 «Битва екстрасенсiв» 13.55 Чужi помилки «Жорстокi iгри» 16.00 «Моя правда. Барбара Брильська» 17.00 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 18.10, 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 19.15 У пошуках iстини «Три кохання батька Махно» 06.10 «Перепустка до 20.15 Чужi помилки «ЩоЛатинської Америки денник моєї смертi» iз Самантою Браун» 21.30 Т/с «Кулагiн та 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, Партнери» 09.00, 12.00, 16.50 23.20 «Моя правда. Новини Реiнкарнацiя. Наталiя 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Андрейченко» «Ранок з Iнтером» 00.25 «Вiкна – Спорт» 09.10 «Формула любовi». 00.35 Х/ф «Ще раз про О. Гуськов кохання» 10.05, 20.30 Т/с «Обручка» 11.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 12.15 Х/ф «Вiдлуння з 05.35 Факти тижня з минулого» О. Соколовою 17.05 «Жди меня» 06.15, 07.50 Дiловi факти 19.00 Т/с «Кармелiта. Ци- 06.25, 08.00, 09.00 Погода ганська пристрасть» 06.30, 08.35 300 сек/год 20.00, 01.50 «Подробицi» 06.35 Свiтанок 21.30 Т/с «Володарка тайги» 07.00, 11.15 Т/с «Леся+Рома» 23.40 «Фантастичнi iсторiї». 07.45, 08.45 Факти. Ранок Атлантида. Таємни- 07.55, 08.55, 12.55, 19.10, ця зниклої цивiлiзацiї 01.20 Спорт

Z

E

08.05 Про-Ziкаве.ua 09.05, 17.35 Т/с «Солдати» 11.55 Козирне життя 12.45 Факти. День 13.10 Х/ф «Зорянi вiйни: Прихована загроза» 16.30, 21.55 Т/с «Агент нацiональної безпеки» 18.45 Факти. Вечiр 19.15 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 19.50 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-6» 20.55 Т/с «Братани» 23.00, 03.55 Свобода слова з А. Куликовим 01.30 Х/ф «Зомбi в лiтаку».

G 06.00, 12.10 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей-3» 06.50, 07.10, 07.35, 08.40 «Пiдйом» 06.55, 14.55 Т/с «Друзi» 07.30, 08.30, 19.20, 00.55 Погода 09.00 Х/ф «Брюс Всемогутнiй» 10.55, 19.25 Т/с «Кадети» 13.30, 19.00 Репортер 13.35 М/с «Бетмен-4» 13.50 М/с «Полiцейська академiя» 14.30, 15.50 Teen Time 14.35 Т/с «Крок за кроком» 15.55, 20.20 Т/с «Ранетки» 16.55, 21.20 Т/с «Татусевi дочки» 18.00, 22.20 Т/с «Щасливi разом» 19.15 Спортрепортер 23.20 Т/с «Грань» 01.00 Служба розшуку дiтей

I 06.00 Клуб 700 06.25, 07.15, 18.50, 23.50, 01.10, 04.40 Погода

5

на понеділок, 28 вересня K

06.30, 17.00, 00.00, 01.55, 03.55, 05.00, 05.35 Твiй Хiт 07.00, 20.10, 23.20, 01.15 Сильнi свiту сього 07.25, 08.45 Фiтнес-А.Р.М.I.Я 07.45, 19.00 Хiт-парад дикої природи 1 09.00, 17.30, 00.30, 01.30, 02.36, 03.30 Диваки 10.20, 15.00 Шоу Оксани Марченко 12.05 Школа ремонту 12.55 Погляд у майбутнє 15.55 Останнi вiльнi люди 8.00 Кордони 18.30, 20.30, 22.55, 23.40, 00.50 «ТОНIС INFO» 18.40, 23.10, 01.00 «Життя» 20.40 Бiзнес 20.45 Солодка казка 21.00 Т/с «Колишня»

06.00 Мультфiльми 06.30, 17.00, 19.00 Подiї 06.45, 17.25, 19.25 Погода 06.50, 17.30, 03.00 Критична точка 07.30 Срiбний апельсин 08.10 Т/с «Слiд» (19 с.) 09.00, 04.00 Т/с «Безмовний свiдок 2» 10.00 Т/с «Глухар – 2» 11.00 Т/с «Моя прекрасна нянька» (116,117 с.) 12.00 Х/ф «Подзвони в мої дверi» 15.50, 02.10 Федеральний суддя 17.20, 19.20, 03.50 Спортивнi подiї 18.00 Т/с «Колись прийде кохання» (157 с.) 19.30 Шустер Live 20.20 Т/с «Глухар – 2» 21.20 Т/с «Платина – 2» 06.30 Дiзнайся своє 22.20 Х/ф «Iнший свiт 2: майбутнє Еволюцiя» 07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Ранковий мультик 00.30 Т/с «Злочин буде розкрито» (10 с.) 09.00, 00.00 «Дивись, хто прийшов!» 09.30, 21.00 «Звана вечеря» 10.30 «Поради зiрок» 06.00 «Особистий погляд» 11.30, 23.00 «Дивись!» 06.30 «Переможний 12.00 Т/с «Приватний голос вiруючого» детектив Магнум» 13.00 «Давай одружимося» 07.00 Х/ф «Вертикаль» 08.30 «Легальний дохiд» 14.00 М/с «Пухнастики 08.40 «Правда життя». та полохливцi» Байкери: життя за 14.30 М/с «Нiчнi пригоди» спiдометром 15.00 М/с «Невгамовнi 09.15, 22.00 Т/с «CSI: Ласпривиденята» Вегас» 15.30 М/с «Пiдземнi 10.15, 23.00 Т/с пригоди» «Кримiналiсти: мис16.00 М/с «Лабораторiя лити як злочинець» Декстера» 11.15 Т/с «Бандитський 16.30 «Фактор страху» Петербург – 4» 17.30 «Єралаш» 18.30 Т/с «Унiвер» 11-12 с. 13.45 «Найвитонченiшi полiцейськi операцiї» 20.30 Вечiрнiй мультик 22.00 «Заборонена зона» 14.50 Х/ф «Людина президента» 23.30 «Дом-2». Спецви16.50 Х/ф (1) «Тiнi зникапуск ють опiвднi» 00.30 «Дiзнайся своє 18.25 «Агенти впливу» майбутнє»

J

L

19.00, 21.30, 00.00, 02.25, 09.30 Х/ф «Лiлова куля» 11.15 Х/ф «Новi пригоди 05.10 «Свiдок» капiтана Врунгеля» 19.25 Т/с «Група Зета – 2» 13.00 Д/п «Пiрамiди 00.30 Т/с (1) «Пуаро» смертi» 14.10 Х/ф «Бермудський трикутник» 06.00 Програма передач 16.00 Т/с «Холостяки» 06.01, 23.30, 04.30 «Час- 18.10 Т/с «Євлампiя Тайм» Романова» 06.15, 00.15, 03.10, 05.10 19.10 «Один день. Новини» «Час спорту» 19.25 Т/с «Солдати» 06.30 «Ранок на 5-му» 21.30, 03.50 «Один день» 09.10, 22.40, 23.20, 05.20 22.00 Х/ф «Екзорсизм «Бiзнес-час» Емiлi Роуз» 09.20, 12.20, 14.20, 16.10, 00.30, 05.50 Т/с «Мiсiя 17.50, 23.50, 03.20 ясновидiння» «Погода в Українi» 01.40 «Один день. Спорт» 09.30, 13.30, 14.30 «5 елемент» ЧЕРНІГІВ 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 08.00 Цей день в історії 14.00, 15.00, 16.00, 08.05 «Тиждень» 17.00, 18.00, 20.00, 08.45 Видатні українці 21.00, 23.00, 01.00, 09.10 М.ф. «Федір Зайцев 04.00 «Час новин» 09.30 Скільки літ, скіль10.30, 11.30, 12.30 ки зим «Прес-конференцiї у 10.00 Україна:час місцевий прямому ефiрi» 12.00 Цей день в історії 10.55 «Огляд преси» 12.05 «Телевізор» 11.20 «Зверни увагу» 15.15, 16.15 Народне ток- 13.05 Х.ф. «Кармелюк» 14.30 Д.ф. «Ікона» шоу «Майдан» 14.45 Цей день в історії 17.30, 03.30 Програма 14.50 Студія «Інформ» «Територiя закону» 15.00 Трансляція ТРК 18.30, 02.20, 04.15 «Новий Чернігів» «Хронiка дня» 16.00 Від щирого серця 18.45 «Київський час» 19.00, 22.30, 00.00, 03.00 16.30 Немеркнучі зірки 17.00 Земля Сотникова «Час новин» (рос.) 19.20 «Час до виборiв» 17.15 Студія «Інформ» 19.30, 01.15 «Новий час» 17.25 Цікаво знати… 17.35 Студія «Діалог» 20.20, 21.45 «Час до 17.55 Цей день в історії виборiв. Агiтацiю 18.00 Трансляція ТРК заборонено!» «Новий Чернігів» 20.30, 21.20, 01.40 «Час» 20.00 Студія «Інформ» 22.00, 02.30, 05.30 «Ве20.20 Телеоб’єктив лика полiтика» 00.30 «Автопiлот-новини» 20.30 «Час країни» 00.40 «Рестораннi новини» 21.00 По Суті 21.30 Історія одного експоната 21.35 Кримінал, 07.00 AutoEVO обов’язок, право 07.40 Х/ф «Шкiльний 21.55 Х.ф. «Старший син», 1с вальс» 23.00 Студія «Інформ»

M

v

N

b

f

g

Q

e

w

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Малахов+» 10.20, 02.20 «Модний вирок» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15 «Старикирозбiйники» 13.15 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20, 01.50 «Зрозумiти. Пробачити» 15.15, 04.05 Т/с «Принцеса цирку» 16.05, 03.10 «Давай одружимося!» 17.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Нехай говорять» 19.05 «Слiд» 19.55 «Чекай на мене» 21.00 «Час» 21.30 Т/с «Я повернуся» 22.35 Д/ф «Перерваний полiт Гаррi Пауерса» 23.45 «Познер» 00.50 Нiчнi новини 01.05 Ударна сила. «Гарматних справ майстер»

05.00 Д/ф «Слiдами Iндiани Джонса» 06.00 Т/с «Мiсто надприродного. Iндiана» 06.25 М/с «Черепашки нiндзя» 06.45 М/с «Космiчнi рятувальники лейтенанта Маршу» 07.10 М/с «Пригоди мультяшок» 07.35 М/с «Бешкетнi анiмашки» 08.00 М/с «Каспер» 08.30, 23.00 Т/с «Зоряна брама» 09.25, 17.05 Т/с «Ясновидець» 10.15 Т/с «Копальня» 11.15 Д/ф «Загубленi свiти. Життя пiсля нас» 12.15 Д/ф «Таємнi знаки. Церковнi грабiжники» 13.15, 18.00 Т/с «Костi» 14.15 Х/ф «Чорна маска 2: мiсто масок» 16.15 Т/с «Андромеда» 19.00 Д/ф «Таємнi знаки. Нерiвна сутичка з полтергейстом» 20.00 Д/ф «Загубленi свiти. Загадка плащаницi» 21.00 Х/ф «Лики страху» 00.00 Т/с «П’ятниця 13-е»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10 Планета рибалки 06.25, 16.30 Дартс 07.30 Полювання в Новому Свiтi 08.15, 19.30 Клуб пiдкорювачiв простору 08.30, 09.15, 19.00 Дiалоги про риболовлю 09.45, 19.45 Навколо свiту на фрегатi «Паллада» 10.10, 17.30 Д/с «Свiт навколо нас» 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Екстрим: початок столiття 14.00 Класика: Прем’єрЛiга 15.00 Iсторiя NHL 15.15 Класика: NHL 18.30 Свiтовий спортивний день 18.45 Свiтовий футбольний weekend 20.00 Д/с «Гнiв стихiї» 21.30 Великий гоночний weekend 22.00 Покер

06.00, 07.05, 08.10 «Доброго ранку, Бiлорусь!» 06.45, 07.45 «Зона Х. Кримiнальна хронiка» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 19.00 Новини 07.30, 08.25, 14.50 «Дiлове життя» 08.20 «Готуємо разом» 08.30 «У свiтi моторiв» 09.05 «Панорама тижня» 10.05 «Життя як життя». Ток-шоу 11.00 «Артикул» 11.05 «Кiнометри вiйни» 11.30 «Трудодень» 12.10 «Мед оси» 13.35 «Спадкоємцi перемоги» 14.00 «Лiкарськi таємницi з доктором А.Терещенко» 14.25 «Арсенал» 15.15, 19.20 «Новини регiону» 15.25 «Каранi» 15.55 «Бiлi одяги» 17.15 «Новини Союзної держави» 17.40 «Власною персоною» 18.15 Т/с «Бiс у ребро, або Чудова четвiрка» 19.30 Т/с «Жаркий лiд « 20.20 «Iгор Костолевський – некостюмований герой» 20.35, 00.15 «Арена» 21.00, 01.00 «Панорама» 21.50«Спецiальнийрепортаж» 22.00 «Рогатий бастiон» 23.20 «Вiдповiдний хiд»

05.00 М/с «Сiмпсони» 05.35, 10.00 «Година суду» 06.35, 12.00 «Звана вечеря» 07.30, 20.00 Т/с «Солдати-11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 «24» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 11.00, 03.45 Д/ф «У пошуках Ноєва ковчега» 13.00 Х/ф «Полювання на звiра» 15.00 «П’ять iсторiй»: «Всi персонажi НЕ вигаданi» 16.00, 19.00 Т/с «NEXT 3» 18.00 «Вижити в мегаполiсi» 21.00, 03.00 «Гучна справа»: «Чечня. Точка вороття» 22.00 «Вечiр з Тиграном Кеосаяном» 22.30 «24» Пiдсумковий випуск 23.00 «Актуальне чтиво» 23.15 «Крок до успiху» 00.15 «Репортерськi iсторiї» 00.45 Х/ф «Божевiльня» 02.10 «Вiйськова таємниця» 04.35 Нiчний музичний канал

05.00, 01.00 «Клуб детективiв» 05.55 Мультфiльми 07.30 «Тисяча дрiбниць» 08.00, 13.00, 20.00 «Поза законом» 08.30, 15.00 Т/с «Морська полiцiя: Спецвiддiлок 3» 09.30 Х/ф «Жах, який завжди з тобою» 11.30, 18.30 «Найкумеднiше вiдео» 12.00, 16.00 «Судитися поросiйськи» 13.30, 20.30 Т/с «Безмовний свiдок 3» 14.00 Т/с «Бандитський Петербург. Опер (5)» 17.00 «Тiльки правда» 17.30, 00.00 Д/с «Найзаможнiшi люди Європи» 19.00, 23.00 «Шлюбне чтиво» 21.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (1)» 22.00 Т/с «Закон i порядок 9» 23.30 «Голi приколи» 03.00 Т/с «Дiагноз: убивство 5»

07.20 «Iнспектор мама» 08.50 «Охоронець брата мого» 12.00 «Виннi серця» 13.20 «Пекельне життя: вiйна Мерi Кей» 15.00, 15.50 «Доктор Хаус-III» 16.40 «Клас 76» 18.20 «Зачарованi-I» 19.10 «Джордан розслiдує-V» 20.00 «Щаслива дiвчина» 21.40 «Дружини, про яких вiн забув»

V

t

O

x

S

n

U

05.00 «Доброго ранку, Росiє!» 09.05, 00.30 «Загадка загибелi порома «Естонiя» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.35 Х/ф «Мiй нiжно коханий детектив» 12.05, 22.10 Т/с «Зачароване кохання» 13.20, 16.40, 02.25 Вiстiспорт 13.30 Х/ф «Клiнч» 15.05, 01.15 «Суд iде» 16.25 Мiсцевий час. ВiстiМосква 16.50, 02.00 «Городок». Дайджест 17.15, 02.40 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 18.05, 03.25 Т/с «Колись прийде кохання» 19.45 Т/с «Дiльнична» 21.25, 04.10 «Моя срiбна куля. Олександр Дем’яненко» 23.05 «Вiстi+» 23.20 Х/ф «Державний кордон». ф.7 «Солоний вiтер»

05.00 «Настрiй» 07.30 Х/ф «Робоче селище» 10.10, 14.10, 16.50 «Петрiвка, 38» 10.30, 13.30, 16.30, 18.50, 19.30 Подiї 10.45 «Постскриптум» 11.55 Детективнi iсторiї. «Життя пiсля вироку» 12.25 «У центрi подiй» 13.45 «Дiлова Москва» 14.30 Т/с «Повернення Шерлока Холмса» 15.30 Д/ф «Таємне життя гейшi». Ф 1 17.15 М/ф «Сармiко», «Жовтий лелека» 17.45 Т/с «Хорнблауер» 19.00 У центрi уваги. «Кримiнальний рейс» 20.05 Т/с «Смерть шпигунам!» 21.00 «У Великому мiстi. Iншi» 22.00 «Момент iстини» 22.50 Подiї. 25-а година 23.20 «Нiчого особистого». Спрага дива 00.00 У вiльному польотi 00.35 Т/с «Суто англiйське вбивство» 02.10 Х/ф «Цiлуються зорi» 03.20 Х/ф «Фанат-2»

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.00 Сьогоднi 05.10 Сьогоднi вранцi 07.45 Просто смачно 08.00 Навколо свiту 08.15 «Жiночий погляд» О. Пушкиної 09.25 Їмо вдома! 10.00 Квартирне питання 11.00 Середнiй клас 12.40 «Програма максимум». Скандали. Iнтриги. Розслiдування 13.40 «Росiйськi сенсацiї» 14.30, 18.40, 01.50 Огляд. Надзвичайна подiя 15.30, 01.00 Т/с «Господарка долi» 16.30 Т/с «З полум’я та свiтла...» 17.30 Надзвичайна подiя. Огляд за тиждень 19.15 Година суду. Справи сiмейнi 20.05 Чесний понедiлок 21.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець»-2» 22.20 Т/с «Морськi дияволи-3». 13 с. «Квота на iкру» 23.20 Т/с «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона». «Полювання на тигра» 00.30 «Колекцiя пустощів Максима Кононенка»

06.00, 04.45 Т/с «Затока Доусона – 6» 06.50 Мульфiльми 07.00, 16.00 М/с «Котопес – 3» 07.30, 17.00 М/с «Ей, Арнольде» 08.00, 16.30 М/с «Джиммi Нейтрон» 08.30 Х/ф Кiнофайли: «Таємниця острову Скелетiв» 11.00, 15.00 Т/с «Зоряний крейсер Галактика – 3» 17.30 Т/с «Ейр Америка» 19.30 Т/с «Та, що спiлкується з привидами» 21.30 Х/ф Кiнофайли: «Драбина Iакова» 23.50 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.25 Х/ф «Приватний танок» 02.05 Х/ф «Контакт» 03.35 Кiнорiк 04.05 «Судовi справи. Злочин та кара» 05.30 Book

08.00, 20.00 Цей тиждень в iсторiї 08.25 Х/ф «Пригода є пригода» 10.45 Д/ф «Гляньте на обличчя» 10.55 Д/ф «Весняною нiччю» 11.24 Ведмежий цирк 12.05 Х/ф «Людинаамфiбiя» 14.00 Fidel Castro, Pers 14.01 Cairo 1944, Travel 14.02 Gina Lollobrigida, Ent 14.03 Prince Charles Birthday, Pers 14.04 Richard Burton, Ent 14.05 Easter Hats, Lifestyle (Великоднi капелюшки) 14.06 З Новим роком 16.24 Телевистава. «Кiшка на радiаторi» 17.37 Зiрки ефiру (Леонiд Фiлатов) 18.31 Д/ф «Ритми джазу» 20.25 Х/ф «За нас двох» 22.40 Воронi десь Бог 23.01 Старий i кiнь 23.11 Токар 00.04 Х/ф «Дружина пiшла» 02.00 Frank Sinatra, Ent 02.01 Cuba 1957, Travel 02.02 Shirley Temple, Ent 02.03 Franklin D. Roosevelt, Pers

m 06.30 «Продавщиця» мелодрама 08.30 «Вона ненавидить мене» комедiя 11.00 «Тут курять» драма 13.00 «Повернення» драма 15.00 «Неприємностi з Гаррi» трилер 16.40 «Лихоманка джунглiв» драма 19.00 «Гiркота любовi» драма 21.00 «10 крокiв до успiху» 23.00 «Голоси» трагiкомедiя 01.00 «Готель «Сплендид» комедiя

06.20 Х/ф «Пампушка» 07.35, 14.55, 21.10 05.00, 06.15 «Собака на «Кiноляпи» 08.10 Х/ф «Цирк» сiнi» 10.40, 18.00, 23.55 «Саундтреки» 07.40 «Донська повiсть» 11.35, 17.35, 23.35 «SMSголосування» 09.25 «Агов, на лiнкорi!» 11.50, 14.30, 17.20 «ВiтринаТБ» 10.15 «Особиста справа 12.40 Х/ф «Вавилон ХХ» 15.30 Х/ф «Теодор Рекс» суддi Iванової» 18.15 Х/ф «Без сiм’ї» Х/ф «Щасливий день». 12.00, 20.00, 04.00 «Бандит- 21.30 00.25 Х/ф «Револьвер». 02.15 Х/ф «Молода гвардiя» ський Петербург». ф.4 «Арештант» 13.00, 21.00 «Ася» 14.45, 22.45 «Iмпровiзацiя на тему бiографiї» 16.10, 00.10 «Петро Перший» 18.00, 02.00 М/ф «Автiвка, кохання i гiрчиця» 18.15, 02.15 «Вдови»

u 06.00 «Той, що худне» 08.00 «Три кольори. Червоний» 10.00, 02.00 «Мисливцi на драконiв» 11.30 «Плюс кiно» 12.00, 04.00 «Елегiя» 14.00 «Керрi» 16.00 «Несамовитiсть» 18.00 «Алекс та Емма» 20.00 «Лишайся собою» 22.00 «Тобрук» 00.00 «Вони були солдатами»

r 09.00, 17.00, 01.00 «Грибний чоловiк» Драма 10.55, 18.55, 02.55 «Грiх» Мелодрама 12.50, 20.50, 04.50 «2046» Мелодрама 15.00, 23.00, 07.00 «Останнiй танок» Комедiя

o 19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00, 02.00 Т/с «Павутиння». ф.1 «Пастка» 21.00, 03.00 Т/с «Чорний ворон» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiзит до Мiнотавра»

W

0

05.00 «Мадагаскар 2» 07.00, 17.00 «По той бiк лiжка» 09.00, 19.00 «Елiтний загiн» 11.00 «Iсторiя чужого кохання» 13.00, 23.00 «Фред Клаус, брат Санти» 15.00, 01.00 «Нiчогенька поїздочка 2. Смерть попереду» 21.00 «Поцiлунок кузини» 03.00 «Перехресний вогонь»

06.35, 14.00 Все краще, для вас 07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Т/с «Гваделупе» 15.00, 04.00 Твiй будинок 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя 20.00 Ваш особистий психолог 21.00 Сексуальна революцiя 23.00 «Знаки долi»


6

Телепрограма A

06.10, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 21.00 Новини 06.15, 07.15, 08.10 Спорт 06.20 Аграрна країна 06.25, 07.20, 08.30, 09.20, 15.25, 18.15, 19.50, 00.10 Погода 06.30, 07.25, 08.35 Подiї очима майбутнього 06.40, 07.30, 08.40 567 – Поїхали!!!!! 07.10 Ера бiзнесу 07.35 Будiвельний майданчик 08.15 Рейтингова панорама 08.50 М.Поплавський запрошує 09.00 Анонс передач 09.05, 12.10, 15.15, 19.30, 21.15 Дiловий свiт 09.30 Легко бути жiнкою 10.30, 17.15 Т/с «Стеж за мною» 11.15, 04.25, 05.50 Служба розшуку дiтей 11.25 Життя триває 12.45, 18.25 Український вимiр 13.15 Здоров’я 14.10 Автоакадемiя 15.55 Фестиваль дитячої творчостi «Всi ми дiти твої, Україно!» 16.25 Iндиго 16.55 М/с «Моко – дитя свiту» 17.00 М/ф «На лiсовiй естрадi» 18.05, 20.45 Ситуацiя 18.55 Анонс передач 19.00 Точка зору 19.40 Свiт спорту 20.00 Д/ф Тижнi китайського кiно на Першому. «Тисячолiтнiй Шаолiнь» 21.10 Всенародне обговорення конституцiї В.Ющенка 21.30 Футбол. Лiга Чемпiонiв. «Барселона» – «Динамо» (Київ) 23.40 Вiд першої особи

B

18.15 «Судовi справи» 20.00, 01.50 «Подробицi» 21.30 Т/с «Володарка тайги» 06.10, 02.25 Т/с «Циган- 23.40 Док. проект ське серце» «Старi росiйськi 06.55, 07.35, 08.05 бабки– Маврикiївна «Снiданок з 1+1» й Нiкiтiчна» 07.00, 08.00, 09.00, 16.30, 00.50 Док. проект «Таєм19.30, 22.30 ТСН ниця долини Наска» 07.05 М/ф «Чiп та Дейл поспiшають на допомогу» 09.05, 19.00 «ТСН. Варта» 09.45, 17.50 Т/с «Лапочки» 06.20«Документальнийде11.05, 20.15 Т/с «Крем» тектив. Дамоклов меч» 12.05 Т/с «Некраса по06.50, 08.00, 18.00, 22.00 американськи» «Вiкна-Новини» 13.00, 05.15 Т/с «Район 06.55, 08.10 «Бiзнес+» Беверлi-Гiллз» 07.00 Т/с «Вона написала 14.00 Т/с «Район Мелроуз» вбивство» 15.00 Т/с «Усi жiнки – 08.15, 15.00 «Давай вiдьми» одружимося» 15.55 Т/с «Татусевi дочки» 09.20 Х/ф «Давня подруга» 16.50 Т/с «Не родись 12.10«Нез’ясовно,алефакт» вродлива» 13.05 «Битва екстрасенсiв» 19.25 «Погода» 14.00 Чужi помилки «Що21.15 Т/с «Маргоша – 2» денник моєї смертi» 22.55 «Проспорт» 16.00 «Моя правда. 23.00, 03.05 Х/ф «МаРеiнкарнацiя. Наталiя ленький Нiкiта» Андрейченко» 01.00 «Документ» 17.00 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 18.10, 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 06.10 «Перепустка до 19.10 «Правила життя. Латинської Америки Смачно до смертi» iз Самантою Браун» 20.15 Чужi помилки 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, «Дружня родина» 09.00, 12.00, 18.00 21.30 Т/с «Кулагiн та Новини Партнери» 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 23.20 «Моя правда. «Ранок з Iнтером» Анатолiй Папанов» 09.10 Т/с «Марш Турець- 00.20 «Вiкна – Спорт» кого-2» 00.45 Х/ф «Мiцний 10.05, 20.30 Т/с «Обручка» горiшок» 11.00, 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 12.10 «Знак якостi». Рис 06.10, 07.50 Дiловi факти 13.05 Т/с «Сiмейнi таємницi» 06.20, 08.00, 09.00 Погода 14.00 Т/с «Ланцюг» 06.25, 08.35 300 сек/год 15.00 Надзвичайнi 06.35 Свiтанок iсторiї. «Творцi зiрок» 07.00, 10.10 Т/с «Леся+Рома» 16.00 «Ключовий момент» 07.45, 08.45 Факти. Ранок 17.00 Програма «Зрозу07.55, 08.55, 12.55, 19.10, мiти. Пробачити» 01.15 Спорт

D

Z

E

на вівторок, 29 вересня 08.05 Про-Ziкаве.ua 09.05, 17.35 Т/с «Солдати» 11.40 Т/с «Куля-дура» 12.45 Факти. День 13.00 Т/с «Мисливцi за старовиною» 14.00, 19.55 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-6» 15.05, 21.00 Т/с «Братани» 16.30, 22.05 Т/с «Агент нацiональної безпеки» 18.45 Факти. Вечiр 19.15, 00.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 23.10 Неймовiрна колекцiя мiстера Рiплi 00.10 Факти. Пiдсумок дня 01.40 Х/ф «Четверо братiв».

G 06.00, 12.10 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей-3» 06.50, 07.10, 07.35, 08.40 «Пiдйом» 06.55, 14.55 Т/с «Друзi» 07.30, 08.30, 19.20, 00.55 Погода 09.00 Х/ф «Вискочка» 10.55, 19.25 Т/с «Кадети» 13.30, 19.00 Репортер 13.35 М/с «Бетмен-4» 13.50 М/с «Полiцейська академiя» 14.30, 15.50 Teen Time 14.35 Т/с «Крок за кроком» 15.55, 20.20 Т/с «Ранетки» 16.55, 21.20 Т/с «Татусевi дочки» 18.00, 22.20 Т/с «Щасливi разом» 19.15 Спортрепортер 23.20 Т/с «Грань» 01.00 Х/ф «Відьмак»

I

07.30, 08.45 Фiтнес-А.Р.М.I.Я 07.45, 19.00 Хiт-парад дикої природи 1 09.00, 15.30, 00.30, 01.30, 02.35, 03.30 Диваки 10.20 Шоу Оксани Марченко 12.00 Служба розшуку дiтей 12.05 Школа ремонту 12.55 Погляд у майбутнє 16.00, 21.00 Т/с «Колишня» 17.55 Кордони 18.40, 23.10, 01.00 «Життя» 18.50, 23.50, 01.10, 04.40 Погода 20.10, 23.20 Сильнi свiту цього 20.40 Бiзнес 20.45 Солодка казка

06.30, 17.00, 19.00 Подiї 06.40, 17.20, 19.20, 03.50 Спортивнi подiї 06.45, 17.25, 19.25 Погода 06.50, 17.30, 03.00 Критична точка 07.30 Срiбний апельсин 08.10 Т/с «Слiд» (20 с.) 09.00, 04.00 Т/с «Безмовний свiдок 2» 10.00 Т/с «Глухар – 2» 11.00 Т/с «Моя прекрасна нянька» (118,119 с.) 12.00 Т/с «Колись прийде кохання» (157 с.) 13.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (11,12 с.) 15.00 Т/с «Слiд» (21 с.) 15.50, 02.15 Федеральний суддя 18.00 Т/с «Колись прийде кохання» (158 с.) 19.30 Шустер Live 07.30, 19.30 «Дом-2» Т/с «Глухар – 2» 08.30 Ранковий мультик 20.20 21.20 Т/с «Платина – 2» 09.00, 00.00 «Дивись, 22.20 Х/ф «Помста» хто прийшов!» 00.20 Х/ф «Iнший свiт 2: 09.30, 21.00 «Звана Еволюцiя» вечеря» 10.30 «Поради зiрок» 11.30, 23.00, 06.00 «Дивись!» 12.00 Т/с «Приватний 06.00, 02.50 «Особистий детектив Магнум» погляд» 13.00 «Давай одружимося» 07.00, 16.55 Х/ф «Тiнi 14.00 М/с «Пухнастики зникають опiвднi» та полохливцi» 14.30 М/с «Нiчнi пригоди» 08.30 «Легальний дохiд» 08.40, 11.00, 19.00, 21.30, 15.00 М/с «Невгамовнi 00.00, 02.25 «Свiдок» привиденята» 09.00, 22.00 Т/с «CSI: Лас15.30 М/с «Пiдземнi Вегас» пригоди» 16.00 М/с «Лабораторiя 10.00, 23.00 Т/с «Кримiналiсти: мисДекстера» лити як злочинець» 16.30 «Фактор страху» 11.20 Т/с «Iнспектор 17.30 «Єралаш» Деррiк» 18.30 Т/с «Унiвер» 12-13 с. 20.30 Вечiрнiй мультик 12.35 Т/с «Пуаро» 22.00 «Заборонена зона» 14.50, 19.25 Т/с «Група Зета – 2» 23.30 «Дом-2». Спецвипуск 18.25 «Речовий доказ». 00.30 «Дiзнайся своє Манiяк Елвiс майбутнє»

J

L

06.00 Клуб 700 06.25, 15.00, 00.00, 01.55, 03.55 Твiй Хiт 06.55 Як це робиться? 1 07.15, 18.30, 20.30, 22.55, 23.40 «ТОНIС INFO» 06.00 Мультфiльми

K

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

06.01, 23.30, 04.30 «ЧасТайм» 06.15, 00.15 «Час спорту» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.40, 23.20, 05.20 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 17.50, 23.50, 03.20, 04.55 «Погода в Українi» 09.30, 13.30, 14.30 «5 елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00, 23.00, 01.00, 04.00 «Час новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Прес-конференцiї у прямому ефiрi» 10.55, 03.25 «Огляд преси» 11.20 «Зверни увагу» 15.30 «Не перший погляд» 16.20 «Погода в Україні» 16.30 «Мотор-ТБ» 17.30 «Особливо небезпечно» 18.30 «Хронiка дня» 18.45 «Київський час» 19.00, 22.30, 00.00, 03.00 «Час новин» (рос.) 19.20 «Час до виборiв» 19.30, 01.15 «Новий час» 20.20, 21.45 «Час до виборiв. Агiтацiю заборонено!» 20.30, 21.20, 01.40 «Час» 22.00, 02.30, 05.30 «Вiкно в Європу» 00.30 «Автопiлот-новини» 00.40 «Смачнi подорожi»

v

07.00, 21.30 «Один день» 07.40 Д/п «Смертоносна хвиля» 08.40, 16.00 «Далекi родичi» 09.40 «Слава Богу, ти прийшов!» 11.00, 18.10 Т/с «Євлампiя Романова» 06.00 Програма передач 12.00, 19.25 Т/с «Солдати»

M

14.00 Т/с «Зоряна брама» 16.40, 03.10 «Жiноча лiга» 17.00 «Смiх без правил» 19.10 «Один день. Новини» 22.00 Х/ф «День кiнця свiту» 00.00, 05.50 Т/с «Мiсiя ясновидiння» 01.00 «Один день. Спорт»

ЧЕРНІГІВ 08.00 Цей день в історії 08.05 Студія «Інформ» 08.25 Студія «Діалог» 08.55 Кримінал, обов’язок, право 09.15 Телеоб’єктив 09.20 Немеркнучі зірки 09.50 Д.ф. «Ікона» 10.00 Україна: час місцевий 12.00 Цей день в історії 12.05 Х.ф. «Старший син», 1с 13.10 М.ф. «Чемпіон» 13.20 Земля Сотникова 13.35 Х.ф. «Василина Прекрасна» 14.30 Служили два товариша 14.45 Цей день в історії 14.50 Студія «Інформ» 15.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 16.30М.ф.«Дід Мороз іліто» 16.50 Успішні люди 17.15 Студія «Інформ» 17.20 Цікаво знати… 17.25 Євро – 2012 17.55 Цей день в історії 18.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Студія «Інформ» 20.20 Телеоб’єктив 20.30 «Час країни» 21.00 Земля тривоги нашої 21.30 Обличчя майбутнього 21.45 Х.ф. «Старший син», 2с 23.00 Студія «Інформ» 23.20 Кримінал, обов’язок, право 23.40 Немеркнучі зірки

N

b

f

g

Q

e

w

u

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Малахов+» 10.20, 02.20 «Модний вирок» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15, 21.30 Т/с «Я повернуся» 13.15 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.15, 04.05 Т/с «Принцеса цирку» 16.05, 03.10 «Давай одружимося!» 17.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Нехай говорять» 19.05 «Слiд» 19.55 «Дiлянка» 21.00 «Час» 22.40 Д/ф «Перерваний полiт Гаррi Пауерса» 23.55 Нiчнi новини 00.10 «Генiї та лиходiї» 00.40 Х/ф «Вишневий вир»

05.00 Д/ф «Слiдами Iндiани Джонса» 06.00 Т/с «Мiсто надприродного. Iндiана» 06.25 М/с «Черепашки нiндзя» 06.45 М/с «Космiчнi рятувальники лейтенанта Маршу» 07.10 М/с «Пригоди мультяшок» 07.35 М/с «Бешкетнi анiмашки» 08.00 М/с «Каспер» 08.30,23.00Т/с«Зорянабрама» 09.25, 17.05 Т/с «Ясновидець» 10.15 Т/с «Копальня» 11.15 Д/ф «Загубленi свiти. Загадка плащаницi» 12.15 Д/ф «Таємнi знаки. Нерiвна сутичка з полтергейстом» 13.15, 18.00 Т/с «Костi» 14.15 Х/ф «Таємниця астероїда» 16.15 Т/с «Андромеда» 19.00 Д/ф «Таємнi знаки. Намiсник Гiтлера. Вирок без суду й наслiдку» 20.00 Д/ф «Загубленi свiти. Цвинтар кораблiв» 21.00 Х/ф «Слуга темряви» 00.00 Т/с «П’ятниця 13-е» 01.00 Спортивний турнiр «Покер пiсля напiвночi»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10, 08.45 Свiтовий футбольний weekend 06.25, 16.30 Дартс 07.30, 20.00 Д/с «Гнiв стихiї» 08.30, 18.30 Свiтовий спортивний день 09.15, 19.00 Дiалоги про риболовлю 09.30, 19.30 Клуб пiдкорювачiв простору 09.45, 19.45 Навколо свiту на фрегатi «Паллада» 10.10, 17.30 Д/с «Свiт навколо нас» 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Свiт вiльного спорту 14.00 Класика футболу 15.00 Iсторiя NHL 15.15 Класика: NHL 18.45 Росiйський Футбольний Тиждень 21.30 Автоспорт Росiї 22.00 Покер

21.00, 00.15 «Панорама» 06.10, 07.05, 08.10 «Доброго ранку, Бiлорусь!» 06.45, 07.45 «Зона Х. Кримiнальна хронiка» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 19.00 Новини 07.30, 08.35, 14.50 «Дiлове життя» 08.20 «Готуємо разом» 08.40, 12.10 «Арена» 09.05 «Сезон у дачi» 09.30 «Бiлi одяги» 10.50 Т/с «Бiс у ребро, або Чудова четвiрка» 11.30 «Всi стихiї» 12.30, 19.30 Т/с «Жаркий лiд « 13.20 «Про мистецтво» 13.45 «Народнi ремесла» 14.15 «Усе про безпеку» 14.40 «Моє мiсто». Гiрки 15.15 Новини регiону 15.25 «Скарбнiца Магiлеушчини» 15.55 «Бiлi одяги». Iсторичний кiнороман 17.15 «Вiдповiдний хiд» 18.10 Т/с «Бiс у ребро, або Чудова четвiрка» 19.20 «Новини регiону» 20.20 «Бабкiна... пiсня» 20.35, 23.55 «Сфера iнтересiв» 21.35 «Залiзнi iгри» 22.45 «Бiлоруська годинка» 23.30 «Хокей. Формула гри» 00.50 «Залiзнi iгри»

05.00 М/с «Сiмпсони» 05.35, 10.00 «Година суду» з Павлом Астаховим 06.35, 12.00 «Звана вечеря» 07.30, 20.00 Т/с «Солдати-11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 «24» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 11.00 Д/ф «У пошуках Ноєва ковчега» 13.00 Х/ф «День хом’ячка» 15.00 «П’ять iсторiй»: «Жертви краси» 16.00, 19.00 Т/с «NEXT 3» 18.00 «Вижити в мегаполiсi» 21.00 «Надзвичайнi iсторiї»: «Сивина в бороду, або Вiчна молодiсть» 22.00 «Вечiр з Тиграном Кеосаяном» 22.30 «24» Пiдсумковий випуск 23.00 «Актуальне чтиво» 23.15 «Нереальна полiтика» 23.45 Х/ф «Полтергейст: Iнший бiк» 01.30 «П’ять iсторiй»: «Всi персонажi НЕ вигаданi» 02.00 «Таємницi вашої долi. Езо ТБ» 04.00 Д/ф «Трансгiмалаї» 04.25 Нiчний музичний канал

05.00, 01.00 «Клуб детективiв» 05.55 Мультфiльми 07.30 «Тисяча дрiбниць» 08.00, 11.30, 17.00 «Тiльки правда» 08.30 Т/с «Морська полiцiя: Спецвiддiлок 3» 09.30 Х/ф «Втеча вiд смертi» 12.00, 16.00 «Судитися поросiйськи» 13.00, 20.00 «Поза законом» 13.30, 20.30 Т/с «Безмовний свiдок 3» 14.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (1)» 15.00 Т/с «Без слiду 1» 17.30, 00.00 Д/с «Я пережив наскрiзне поранення» 18.30 «Найкумеднiше вiдео» 19.00, 23.00 «Шлюбне чтиво» 21.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (2)» 22.00 Т/с «Закон i порядок 9» 23.30 «Голi приколи» 03.00 Т/с «Мислити як злочинець 3»

05.50 «Лоша» 07.20, 12.00 «Виннi серця» 08.50 «Iнший день» 13.30 «Читальня» 15.00, 18.20 «Зачарованi-I» 15.50, 19.10 «Джордан розслiдує-V» 16.40 «Мене кличуть Сара» 20.00 «Легке захоплення» 21.30 «Плетуха-I» 22.20 «Справжнi домогосподарки Нью-Йорка – I»

06.00 «Керрi» 08.00 «Несамовитiсть» 10.00 «Алекс та Емма» 12.00, 04.00 «Лишайся собою» 14.00 «Тобрук» 16.00 «Вони були солдатами» 17.30 «Плюс кiно» 18.05 «Поїзд на Дарджилiнг. Вiдчайдушнi мандрiвники» 20.00 «Мерiя» 22.00 «Край раю» 00.00 «Вибори» 02.00 «Уяви, що ми з тобою»

m

r

V

O 05.00 «Доброго ранку, Росiє!» 09.05, 00.30 «Убити товариша Сталiна» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.30 Т/с «Термiново в номер» 12.05, 22.10 Т/с «Зачароване кохання» 13.20, 16.40, 02.25 Вiстiспорт 13.30, 19.45 Т/с «Дiльнична» 15.05, 01.15 «Суд iде» 16.25 Мiсцевий час. ВiстiМосква 16.50, 02.00 «Городок». Дайджест 17.15, 02.40 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 18.05, 03.25 Т/с «Колись прийде кохання» 21.25, 04.10 «Iмперiя «Торгсiн». Експропрiювання порадянськи» 23.05 «Вiстi+» 23.20 Х/ф «Державний кордон». ф.7 «Солоний вiтер»

x 05.00 «Настрiй» 07.30 Х/ф «Довга дорога до себе» 09.00 Х/ф «Не було клопоту» 10.30, 13.30, 16.30, 18.50, 19.50 Подiї 10.45 Х/ф «Клiнiка» 12.40 «Момент iстини» 13.45 «Дiлова Москва» 14.10, 16.50 «Петрiвка, 38» 14.30 Т/с «Повернення Шерлока Холмса» 15.30 Д/ф «Таємне життя гейшi». Ф 2 17.15 М/ф «Чудесний дзвiночок», «Як дружини чоловiкiв продавали» 17.45 Т/с «Хорнблауер» 18.55 Обличчям до мiста 20.10 Т/с «Смерть шпигунам!» 21.10 «Скандальне життя» 22.00 Д/ф «Герой-одинак» 22.55 Подiї. 25-а година 23.30 Х/ф «В облозi – 2» 01.25 Х/ф «Пуаро Агати Крiстi» 03.30 Х/ф «Два береги»

S

n

U

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.00 Сьогоднi 05.10 Сьогоднi вранцi 07.45 Просто смачно 08.00 Навколо свiту 08.10 Чесний понедiлок 09.25 «Без рецепта» 10.00 «Кулiнарний двобiй» з М. Пореченковим 11.00 Середнiй клас 12.40 Т/с «Морськi дияволи-3». 13 с. «Квота на iкру» 13.35, 21.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець»-2» 14.30, 18.25 Огляд. Надзвичайна подiя 15.30 Т/с «Господарка долi» 16.30 Т/с «З полум’я та свiтла...» 17.30 Щиросерде визнання 18.55 Надзвичайна подiя. Розслiдування 19.15 Година суду 20.05 «Очна ставка» 22.20 Т/с «Морськi дияволи-3». 14 с. 23.20 Т/с «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона». «Собака Баскервилiв». Ч. 1 00.40 «Кремлiвська кухня». «ГУМ. Секцiя 200» 02.15 «Фатальний день. Рабовласник»

06.00, 04.45 Т/с «Затока Доусона – 6» 06.50 Мульфiльми 07.00 М/с «Котопес – 3» 07.30, 17.00 М/с «Ей, Арнольде» 08.00, 16.30 М/с «Джиммi Нейтрон» 08.30 М/с «Скеля Фреглiв» 09.00 «Шоу Беннi Хiлла» 10.20 «Таксi» 11.00, 15.00 Т/с «Зоряний крейсер Галактика – 3» 16.00 М/с «Котопес» 17.30 Т/с «Ейр Америка» 19.30 Т/с «Та, що спiлкується з привидами» 21.30 Х/ф Кiнофайли: «Матадор» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.10 Х/ф «Пустiвливi пальчики» 01.50 Х/ф Кiнофайли: «Драбина Iакова» 16 03.30 Кiнорiк 04.00 «Судовi справи. Злочин та кара» 05.30 Book

08.00 Frank Sinatra, Ent 08.01 Cuba 1957, Travel 08.02 Shirley Temple, Ent 08.03 Franklin D. Roosevelt, Pers 08.04 Geisha Girls 1930, Lifestyle 08.05GeorgeBernardShaw,Pers 08.06 Дозор любовi приходить рiвно опiвночi 10.09 Номер А.Райкiна. Лекцiя про любов i дружбу. Iнтермедiя Якова Зискiнда в вик. А.Райкiна 10.13 Номер А.Райкiна. Смiятися, право, не грiх 10.19 Номер А.Райкiна. Потрiбнi речi. Iнтермедiя А.Райкiна 10.23 Номер А.Райкiна. Вiдпочили. Iнтермедiя Райкiна 10.51 Театральнi зустрiчi 12.59 У мене є каравела 14.00 Цей тиждень в iсторiї 14.25 Х/ф «Пригода є пригода» 16.45 Д/ф «Гляньте на обличчя» 16.55 Д/ф «Весняною нiччю» 17.24 Ведмежий цирк 18.05 Х/ф «Людина-амфiбiя» 20.00 Grace Kelly, Ent 20.01 Mao Zedong, Pers 20.02 Golden Gate Bridge 1936 20.03 Rocky Marciano, Pers 20.04 Covent Garden market, Lifestyle 20.05 Peter Sellers, Ent

05.00 «Ася» 06.45 «Iмпровiзацiя на тему бiографiї» 08.10, 15.55, 23.55 «Петро Перший» 10.00 М/ф «Автiвка, кохання i гiрчиця» 10.15 «Вдови» 12.00, 20.00, 04.00 «Бандитський Петербург». ф.4 «Арештант» 13.00, 21.00 «Штормове попередження» 14.25, 22.25 «Другий раз у Криму» 17.40, 01.40 Д/ф «Павловськ» 18.15, 02.15 «Центровий з пiднебесся»

07.00 «Неприємностi з Гаррi» трилер 09.00 «Повернення» драма 11.00 «Лихоманка джунглiв» драма 13.30 «Чудова четвiрка» комедiя-вестерн 15.00 «Марнi» 17.15 «Нова сукня iмператора» драма 19.00 «Вiтер, який гойдає верес» драма 21.05 «Мертвий сезон» 23.00 «Готель «Сплендид» 01.00 «Зомбi на iм’я Фiдо» комедiя/жахи

09.00, 17.00, 01.00 «Все буде добре» Мелодрама 10.50, 18.50, 02.50 «Збентежена жiнка» Драма 13.20, 21.20, 05.20 «Монстр» Драма 15.10, 23.10, 07.10 «Час» Мелодрама

t 06.20, 03.30 Х/ф «Юнiсть Максима» 08.05, 14.45, 21.05, 23.45 «Кiноляпи» 08.40, 01.45 Х/ф «Подвиг розвiдника» 10.50, 17.35 «Саундтреки» 11.35, 17.15, 23.25 «SMSголосування» 12.05, 14.20, 17.00 «Вiтрина-ТБ» 12.40, 15.20 Х/ф «Без сiм’ї» 17.55 Х/ф «Балтiйське небо» 21.30 Х/ф «Чи ми ранiше не зустрiчалися». 00.10 Х/ф «Щасливий день»

o 19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00, 02.00 Т/с «Павутиння». ф.1 «Пастка» 21.00, 03.00 Т/с «Чорний ворон» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiзит до Мiнотавра»

W

0

05.00 «По той бiк лiжка» 07.00, 17.00 «Елiтний загiн» 09.00, 19.00 «Поцiлунок кузини» 11.00 «Фред Клаус, брат Санти» 13.00, 23.00 «Нiчогенька поїздочка 2. Смерть попереду» 15.00, 01.00 «Перехресний вогонь» 21.00 «Бий i бiжи» 03.00 «Рiкi»

07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Т/с «Гваделупе» 14.00 Все краще, для вас 15.00 Маю право 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя 20.00 Ваш особистий психолог 21.00 Сексуальна революцiя 23.00 «Знаки долi» 03.00 Iсторiя успiху


Телепрограма

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

A 06.10, 07.00, 08.00, 12.00, 14.35, 21.00 Новини 06.15, 07.15, 08.10 Спорт 06.20 Аграрна країна 06.25, 07.20, 08.15, 09.20, 11.15, 19.50 Погода 06.30, 07.25, 08.20 Подiї очима майбутнього 06.40, 07.30, 08.25 567 – Поїхали!!!!! 07.10 Ера бiзнесу 08.50 М.Поплавський запрошує 09.05, 12.10, 14.50, 19.30, 21.15 Дiловий свiт 09.25, 03.25 Прес-анонс 09.30 Легко бути жiнкою 10.30, 17.40 Т/с «Стеж за мною» 11.25, 04.30 Життя триває 12.45, 18.25 Український вимiр 13.15 Футбол. Лiга Чемпiонiв. Огляд 15.00 Прес-конференцiя Президента України В.А. Ющенка 17.10 Iндиго 18.55 Анонс передач 19.00 Точка зору 19.40 Свiт спорту 20.00 Особливий погляд 20.35 Громадська варта 21.10 Всенародне обговорення конституцiї В.Ющенка 21.30 Футбол. Лiга Чемпiонiв. «Баварiя» (Мюнхен) – «Ювентус» (Турин) 23.40 Вiд першої особи 00.15 «Острiв скарбiв» 01.20 Мегалот

B 06.00 «Служба розшуку дiтей» 06.05, 02.40 Т/с «Циганське серце» 06.55, 07.35, 08.05 «Снiданок з 1+1»

N 05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Малахов+» 10.20, 02.20 «Модний вирок» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15, 21.30 Т/с «Я повернуся» 13.15 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20, 01.45 «Зрозумiти. Пробачити» 15.15, 04.05 Т/с «Принцеса цирку» 16.05, 03.10 «Давай одружимося!» 17.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Нехай говорять» 19.05 «Слiд» 19.55 «Дiлянка» 21.00 «Час» 22.40 «Бабiй бунт» 23.50 Нiчнi новини 00.05 Х/ф «Неваляшка»

07.00, 08.00, 09.00, 16.30, 19.30, 22.30 ТСН 07.05 М/ф «Чiп та Дейл поспiшають на допомогу» 09.05, 19.00 «ТСН. Варта» 09.45, 17.50 Т/с «Лапочки» 11.05, 20.15 Т/с «Крем» 12.05 Т/с «Некраса поамериканськи» 13.00, 05.15 Т/с «Район Беверлi-Гiллз» 14.00 Т/с «Район Мелроуз» 15.00 Т/с «Усi жiнки – вiдьми» 15.55 Т/с «Татусевi дочки» 16.50 Т/с «Не родись вродлива» 19.25 «Погода» 21.15 Т/с «Маргоша – 2» 22.55 «Проспорт» 23.00 Х/ф «Звiр вiйни» 01.15 «Документ»

Z 06.10 «Перепустка до Латинської Америки iз Самантою Браун» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Марш Турецького-2» 10.05, 20.30 Т/с «Обручка» 11.00, 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 12.10 «Знак якостi». Кава еспрессо (мелений) 13.05 Т/с «Сiмейнi таємницi» 14.00 Т/с «Ланцюг» 15.00 Надзвичайнi iсторiї. «Смертельне кохання» 16.00 «Ключовий момент» 17.00 «Зрозумiти. Пробачити» 18.15 «Судовi справи» 20.00, 02.40 «Подробицi» 21.30 Т/с «Володарка тайги» 23.40 «Надзвичайнi iсторiї. Не родись

вродлива, або Пластика зiрок» 00.55 Док. проект «Таємницi Чингiс Хана»

D 06.20 «Документальний детектив. Математики» 06.50, 08.00, 18.00, 22.00 «Вiкна-Новини» 06.55, 08.10 «Бiзнес+» 07.00 Т/с «Вона написала вбивство» 08.15, 15.00 «Давай одружимося» 09.15 Х/ф «Аварiя – дочка мента» 11.55 «Фантастичнi iсторiї. Паралельнi свiти. Таємнi брами» 13.00 «Битва екстрасенсiв» 14.00 Чужi помилки «Дружня родина» 16.00 «Моя правда. Анатолiй Папанов» 17.00 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 18.10, 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 19.10 «Зiркове життя. Зiркова дружба» 20.15 Чужi помилки «Похована живцем» 21.30 Т/с «Кулагiн та Партнери» 23.20 «Моя правда. Наталя Медвєдєва: антизiрка» 00.30 «Вiкна – Спорт» 00.55 Х/ф «Щовечора об 11»

09.05, 17.35 Т/с «Солдати» 11.40 Т/с «Куля-дура» 12.45 Факти. День 13.00 Т/с «Мисливцi за старовиною» 14.00, 19.55 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-6» 15.10, 21.00 Т/с «Братани» 16.30, 22.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки» 18.45 Факти. Вечiр 19.15, 00.30 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 23.10 Неймовiрна колекцiя мiстера Рiплi 00.15 Факти. Пiдсумок дня 01.30 Х/ф «Дольмен». 1 с.

G

06.00, 12.05 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних страстей-3» 06.50, 07.10, 07.35, 08.40 «Пiдйом» 06.55, 14.55 Т/с «Друзi» 07.30, 08.30, 19.20, 00.55 Погода 09.00 Х/ф «Шимпанзе шпигун» 10.45, 19.25 Т/с «Кадети» 13.30, 19.00 Репортер 13.35 М/с «Бетмен-4» 13.50 М/с «Полiцейська академiя» 14.30, 15.50 Teen Time 14.35 Т/с «Крок за кроком» 15.55, 20.20 Т/с «Ранетки» 16.55, 21.20 Т/с «Татусевi дочки» 18.00, 22.20 Т/с «Щасливi разом» 19.15 Спортрепортер 23.20 Т/с «Грань» 05.55, 03.00 Факти 01.00 Служба розшуку 06.10, 07.50 Дiловi факти дiтей 06.20, 08.00, 09.00, 01.25, 03.25 Погода 06.25, 08.40 300 сек/год 06.00 Клуб 700 06.35 Свiтанок 07.00, 10.10 Т/с «Леся+Рома» 06.25, 15.00, 00.00, 01.55, Твiй Хiт 07.45, 08.45 Факти. Ранок 07.55, 08.55, 12.55, 19.10, 06.55 Як це робиться? 1 07.15, 18.30, 20.30, 22.55, 01.15 Спорт 23.40 «ТОНIС INFO» 08.05 Про-Ziкаве.ua

E

I

7

на середу, 30 вересня

07.30, 08.45 Фiтнес-А.Р.М.I.Я 07.45, 19.00 Хiт-парад дикої природи 09.00, 15.30, 00.30 Диваки 10.20 Шоу Оксани Марченко 12.00 Служба розшуку дiтей 12.05 Школа ремонту 12.55 Погляд у майбутнє 16.00, 21.00 Т/с «Колишня» 17.55 Кордони 1 18.40, 23.10, 01.00, 03.05, 04.30 «Життя» 18.50, 23.50, 01.10 Погода 20.10, 23.20, 01.20, 02.20 Сильнi свiту сього 20.40 Бiзнес 20.45 Солодка казка

06.30, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 06.40, 17.20, 19.20, 03.50 Спортивнi подiї 06.45, 17.25, 19.25, 03.55 Погода 06.50, 17.30, 03.00 Критична точка 07.30 Срiбний апельсин 08.10 Т/с «Слiд» (21 с.) 09.00, 04.00 Т/с «Безмовний свiдок 2» 10.00 Т/с «Глухар – 2» 11.00 Т/с «Моя прекрасна нянька» (120,121 с.) 12.00 Т/с «Колись прийде кохання» (158 с.) 13.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (13,14 с.) 15.00 Т/с «Слiд» (22 с.) 15.50 Федеральний суддя 18.00 Т/с «Колись при06.30 Дiзнайся своє йде кохання» (159 с.) майбутнє 19.30 Шустер Live 07.30, 19.30 «Дом-2» 20.20 Т/с «Глухар – 2» 08.30 Ранковий мультик 21.20 Т/с «Платина – 2» 09.00, 00.00 «Дивись, 22.20 Х/ф «Стелс» хто прийшов!» 00.50 Т/с «Злочин буде 09.30, 21.00 «Звана вечеря» розкрито» (11 с.) 10.30 «Поради зiрок» 01.40 Щиросерде зiзнання 11.30, 23.00 «Дивись!» 12.00 Т/с «Приватний детектив Магнум» 13.00 «Давай одружимося» 06.00 «Особистий погляд» 07.00, 16.50 Х/ф «Тiнi 14.00 М/с «Пухнастики зникають опiвднi» та полохливцi» 14.30 М/с «Нiчнi пригоди» 08.30 «Легальний дохiд» 08.40, 11.00, 19.00, 21.30, 15.00 М/с «Невгамовнi 00.00, 02.25 «Свiдок» привиденята» 09.00, 22.00 Т/с «CSI: Лас15.30 М/с «Пiдземнi Вегас» пригоди» 16.00 М/с «Лабораторiя 10.00, 23.00 Т/с «Кримiналiсти: мислити як Декстера» злочинець» 16.30 «Фактор страху» 11.20 Т/с «Iнспектор 17.30 «Єралаш» Деррiк» 18.30 Т/с «Унiвер» 13-14 с. 20.30 Вечiрнiй мультик 12.35 Т/с «Пуаро» 22.00 «Заборонена зона» 14.50, 19.25 Т/с «Група Зета – 2» 23.30 «Дом-2». Спецвипуск 18.25 «Правда життя». 00.30 «Дiзнайся своє Доньки грiха майбутнє» 00.30 Т/с «Суто англiйськi вбивства» 05.35 «Легенди бандит06.00 Мультфiльми ської Одеси»

J

L

K

M

19.10 «Один день. Новини» 22.00 Х/ф «Пункт призначення – 2» 06.00 Програма передач 00.00, 05.50 Т/с «Мiсiя 06.01, 23.30 «Час-Тайм» ясновидiння» 06.15, 00.15 «Час спорту» 01.00 «Один день. Спорт» 06.30 «Ранок на 5-му» 01.15 Х/ф «День кiнця свiту» 09.10, 22.40, 23.20, 05.20 «Бiзнес-час» ЧЕРНІГІВ 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 23.50, 03.20 08.00 Цей день в історії «Погода в Українi» 08.05 Студія «Інформ» 09.30, 13.30, 14.30 «5 08.25 Земля тривоги елемент» нашої 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 08.55 Обличчя майбут14.00, 15.00, 16.00, нього 17.00, 18.00, 20.00, 09.10 Телеоб’єктив 21.00, 23.00, 01.00, 09.15 М.ф. «Як козаки 04.00 «Час новин» куліш варили» 10.30, 11.30, 12.30 Євро – 2012 «Прес-конференцiї у 09.30 10.00 Україна: час місцевий прямому ефiрi» Цей день в історії 10.55, 03.25 «Огляд преси» 12.00 Х.ф. «Старший син», 2с 11.20, 15.30 «Зверни увагу» 12.05 13.15 Успішні люди 16.30 «Арсенал» 17.30 «Велика полiтика» 13.35 Леся Дичко – «Швейцарські 18.30, 02.20 «Хронiка дня» фрески» 18.45 «Київський час» 19.00, 22.30, 00.00, 03.00 14.00 Моя пісенна сповідь 14.25 М.ф. «Як козаки на «Час новин» (рос.) весіллі гуляли» 19.20 «Час до виборiв» 19.30, 01.15 «Новий час» 14.45 Цей день в історії 14.50 Студія «Інформ» 20.20, 21.45 «Час до 15.00 Трансляція ТРК виборiв. Агiтацiю «Новий Чернігів» заборонено!» 20.30, 21.20, 01.40 «Час» 16.00 Від щирого серця 22.00, 02.30, 05.30 «Акцент» 16.30 Д.ф. «Бригантина біля Хортиці» 00.30 «Автопiлот-новини» 00.40 «Рестораннi новини» 17.15 Студія «Інформ» 03.30 «Особливо небез- 17.20 Цікаво знати… 17.25 Студія «Діалог» печно» 17.55 Цей день в історії 18.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 07.00, 21.30, 03.30 «Один 20.00 Студія «Інформ» 20.20 Телеоб’єктив день» 20.30 «Час країни» 07.30, 17.00 «Смiх без 21.00 По суті правил» 08.40, 16.00 «Далекi родичi» 21.30 Х.ф. «Цирк» 09.00, 14.00 Т/с «Зоряна 23.00 Студія «Інформ» 23.20 Земля тривоги брама» нашої 11.00, 18.10 Т/с «Євлампiя 23.50 Коломийський Романова» музей народного 12.00, 19.25 Т/с «Солдати» мистецтва 16.40, 02.45 «Жiноча лiга»

v

b

f

g

Q

e

w

05.00 Д/ф «Слiдами Iндiани Джонса» 06.00 Т/с «Мiсто надприродного. Iндiана» 06.25 М/с «Черепашки нiндзя» 06.45 М/с «Космiчнi рятувальники лейтенанта Маршу» 07.10 М/с «Пригоди мультяшок» 07.35 М/с «Бешкетнi анiмашки» 08.00 М/с «Каспер» 08.30, 23.00 Т/с «Зоряна брама» 09.25, 17.05 Т/с «Ясновидець» 10.15 Т/с «Копальня» 11.15 Д/ф «Загубленi свiти. Цвинтар кораблiв» 12.15 Д/ф «Таємнi знаки. Намiсник Гiтлера. Вирок без суду й наслiдку» 13.15, 18.00 Т/с «Костi» 14.15 Х/ф «Нострадамус» 16.15 Т/с «Андромеда» 19.00 Д/ф «Таємнi знаки. Апокалiпсис. Стихiйнi лиха» 20.00 Д/ф «Тунгуска: сибiрський апокалiпсис» 21.00 Д/ф «Сiм знакiв апокалiпсиса» 00.00 Т/с «П’ятниця 13-е»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10, 08.45 Росiйський футбольний тиждень 06.25, 16.30 Дартс 07.30, 20.00 Д/с «Гнiв стихiї» 08.30, 18.30 Свiтовий спортивний день 09.15, 19.00 Дiалоги про риболовлю 09.30, 19.30 Клуб пiдкорювачiв простору 09.45, 19.45 Навколо свiту на фрегатi «Паллада» 10.10, 17.30 Д/с «Свiт навколо нас» 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Екстрим: початок столiття 14.00 Класика: Прем’єрЛiга 15.00 Iсторiя NHL 15.15 Класика: NHL 18.45 Свiтовий футбольний тиждень 21.30 Ралi-Рейди Росiї 21.45 Перегони RTCC 22.00 Покер

06.10, 07.05, 08.10 «Доброго ранку, Бiлорусь!» 06.45, 07.45 «Зона Х. Кримiнальна хронiка» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 19.00 Новини 07.30, 14.50 «Дiлове життя» 08.20 «Готуємо разом» 08.40, 12.10 «Сфера iнтересiв» 09.05 «Культурнi люди» 09.30 «Бiлi одяги» 10.50, 18.05 Т/с «Бiс у ребро, або Чудова четвiрка» 11.30 «Хокей. Формула гри» 12.30, 19.30 Т/с «Жаркий лiд « 13.20 «У нашому будинку, у нашiй хатi» 14.15 «Мiнський час» 14.40 «Моє мiсто». Пiнськ 15.15 Новини регiону 15.25 «Альманах подорожей» 15.50 «Бiлi одяги». Iсторичний кiнороман 17.15 «Епоха». «Венецiанський кiнофестиваль». Фiльм 1-й 17.40 «Мрiї збуваються: Мiнськ-Вiдень» 19.20 «Новини регiону» 20.20 «ВIА Iгор Корнелюк» 20.35 «Земельне питання» 21.00, 00.30 «Панорама» 21.35, 01.05 «Криницi». Екранiзацiя однойменного роману I.Шамякiна 23.00 «Бiлоруська годинка»

05.00 М/с «Сiмпсони» 05.35, 10.00 «Година суду» 06.35, 12.00 «Звана вечеря» 07.30, 20.00 Т/с «Солдати-11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 «24» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 11.00, 04.00 Д/ф «Трансгiмалаї» 13.00 Х/ф «Мамо не журися» 15.00 «П’ять iсторiй»: «Багатiї проти кризи» 16.00, 19.00 Т/с «NEXT 3» 18.00 «Вижити в мегаполiсi» 21.00 «Детективнi iсторiї»: «Особистий лiкар диявола» 22.00 «Вечiр з Тиграном Кеосаяном» 22.30 «24» Пiдсумковий випуск 23.00 «Актуальне чтиво» 23.15 Х/ф «Полтергейст: Остання глава» 01.05 Т/с «Клiтка» 02.00 «Таємницi вашої долi. Езо ТБ» 04.30 Нiчний музичний канал

05.00, 01.00 «Клуб детективiв» 06.00 Мультфiльми 07.30 «Тисяча дрiбниць» 08.00, 11.30, 17.00 «Тiльки правда» 08.30, 15.00 Т/с «Без слiду 1» 09.30 Х/ф «Пiдземелля вiдьом» 12.00, 16.00 «Судитися поросiйськи» 13.00, 20.00 «Поза законом» 13.30, 20.30 Т/с «Безмовний свiдок 3» 14.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (2)» 17.30, 00.00 Д/ф «Померти за красу» 18.30 «Найкумеднiше вiдео» 19.00, 23.00 «Шлюбне чтиво» 21.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (3)» 22.00 Т/с «Закон i порядок 9» 23.30 «Голi приколи» 03.00 Т/с «Мислити як злочинець 3» 03.45 Т/с «Детектив Неш Брiджес»

02.30 «Загадка» 04.10, 05.00, 10.20, 11.10 «Дочки Маклеода-VI» 05.50, 07.20 «Виннi серця» 08.50 «Читальня» 12.00 «Ази вбивства: Коледж – це смертельно» 13.30 «Доля кондитера» 15.00, 18.20 «Зачарованi-I» 15.50, 19.10 «Джордан розслiдує-V» 16.50 «Упертi серця» 20.00, 20.50 «Доктор Хаус-III»

V

t

O

x

S

n

U

05.00 «Доброго ранку, Росiє!» 09.05, 00.30 «Спартак Мiшулiн. Що вмiє лiтати» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.30 Т/с «Термiново в номер» 12.05, 22.10 Т/с «Зачароване кохання» 13.20, 16.40, 02.25 Вiстiспорт 13.30, 19.45 Т/с «Дiльнична» 15.05, 01.15 «Суд iде» 16.25 Мiсцевий час. ВiстiМосква 16.50, 02.00 «Городок». Дайджест 17.15, 02.40 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 18.05, 03.25 Т/с «Колись прийде кохання» 21.25, 04.10 «Наодинцi зi всiєю країною. Юрiй Левiтан» 23.05 «Вiстi+» 23.20 Х/ф «Державний кордон». ф.8 «На далекому прикордоннi»

05.00 «Настрiй» 07.30 Х/ф «Небеса обiтованi» 09.55 «Робота Є!» 10.10, 14.10, 16.50 «Петрiвка, 38» 10.30, 13.30, 16.30, 18.50, 19.30 Подiї 10.45 Х/ф «Кохати поросiйському» – 2 12.40 «Лiнiя захисту» 13.45 «Дiлова Москва» 14.30 Т/с «Повернення Шерлока Холмса» 15.30 Д/ф «Таємниця кришталевого черепа» 17.15 Д/ф «Таємниця Країни Суницi», «Кораблик» 17.45 Т/с «Хорнблауер» 18.55 «Заробити на мрiю». Спецрепортаж 20.05 Т/с «Смерть шпигунам!» 21.05 «Справа принципу». Обманутi пайовики 21.55 Д/ф «Концтабори. Шлях до пекла». Ф 2 22.50 Подiї. 25-а година 23.25 Х/ф «Викрадення сабiнянок» 01.15 Х/ф «Робоче селище» 03.50 Д/с «Королi мафiї»

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.00 Сьогоднi 05.10 Сьогоднi вранцi 07.45 Просто смачно 08.00 Навколо свiту 08.15 «Очна ставка» 09.25 Росiйська начинка 10.00 Дачна вiдповiдь 11.00 Середнiй клас 12.40 Т/с «Морськi дияволи-3». 14 с. «Мирська турбота» 13.35, 21.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець»-2» 14.30, 18.40, 02.15 Огляд. Надзвичайна подiя 15.30, 01.30 Т/с «Господарка долi» 16.25 Т/с «З полум’я та свiтла...» 17.25 Особливо небезпечний! 19.15 Година суду. Справи сiмейнi 20.05 I знову здрастуйте! 22.20 Т/с «Морськi дияволи-3». 15 с. «Цiкава геологiя» 23.20 Т/с «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона». «Собака Баскервилiв». Ч. 2 00.40 «Радянськi бiографiї. Лаврентiй Берiя»

06.00, 04.45 Т/с «Затока Доусона – 6» 06.50 Мульфiльми 07.00, 16.00 М/с «Котопес» 07.30, 17.00 М/с «Ей, Арнольде» 08.00, 16.30 М/с «Джиммi Нейтрон» 08.30 М/с «Скеля Фреглiв» 09.00 «Шоу Беннi Хiлла» 10.20 «Таксi» 11.00 Т/с «Зоряний крейсер Галактика – 3» 17.30 Т/с «Ейр Америка» 19.30 Т/с «Та, що спiлкується з привидами» 21.30 Х/ф Кiнофайли: «Плетена людина» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.10 Х/ф «Ангел пристрастi» 01.50 Х/ф Кiнофайли: «Матадор» 03.20 Кiноляпи 03.30 Кiнорiк 04.00 «Судовi справи. Злочин та кара» 05.30 Book

08.00 Цей тиждень в iсторiї 08.25 Х/ф «За нас двох» 10.40 Воронi десь Бог 11.01 Старий i кiнь 11.11 Токар 12.04 Х/ф «Дружина пiшла» 14.00 Frank Sinatra, Ent 14.01 Cuba 1957, Travel 14.02 Shirley Temple, Ent 14.03 Franklin D. Roosevelt, Pers 14.04 Geisha Girls 1930, Lifestyle 14.05 George Bernard Shaw, Pers 14.06 Дозор любовi приходить рiвно опiвночi 16.09 Номер А.Райкiна. Лекцiя про любов i дружбу. Iнтермедiя Якова Зискiнда у вик. А.Райкiна 16.13 Номер А.Райкiна. Смiятися, право, не грiх 16.19 Номер А.Райкiна. Потрiбнi речi. Iнтермедiя А.Райкiна 16.23 Номер А.Райкiна. Вiдпочили. Iнтермедiя Райкiна 16.51 Театральнi зустрiчi 18.59 У мене є каравела 20.00 Margaret Thatcher, Pers 20.01 Gregory Peck, Ent 20.02 Iraq 1940, Travel 20.03 Rita Hayworth, Ent 20.04 Cowboys 1930, Lifestyle 20.05 Howard Hughes, Pers

m 03.00, 21.00 «Дитя» драма 05.00 «Вiтер, який гойдає верес» драма 07.05 «Марнi» 09.30 «Чудова четвiрка» комедiя-вестерн 11.00 «Нова сукня iмператора» драма 13.00 «Танцi пiд час Лунази» 15.00 «Птаха» фiльм жахiв 17.00 «Стрибни завтра» 19.00 «Вiчне сяйво чистого розуму» мелодрама 23.30 «Постiйнi коханцi» драма

06.20, 03.55 Х/ф «Повер05.00 «Штормове попереднення Максима» 08.15, 15.10, 21.05 «Кiноляпи» ження» 08.35, 02.00 Х/ф «Щорс» 10.55, 17.50, 23.45 «Голiвуд: 06.25 «Другий раз у алея слави» 11.50, 17.30, 23.25 «SMSКриму» голосування» 12.20, 14.50 «Вiтрина-ТБ» 07.55 «Петро Перший» 12.55, 15.45 Х/ф «Балтiйське небо» 09.40 Д/ф «Павловськ» 18.25Х/ф«ДонСезардеБазан» 10.15 «Центровий з 21.30 Х/ф «Налаштуйся на вбивство». пiднебесся» 00.20 Х/ф «Чи ми ранiше не зустрiчалися». 12.00, 20.00, 04.00 «Бандитський Петербург». ф.4 «Арештант»

u 06.00 «Тобрук» 08.00 «Вони були солдатами» 10.00, 02.30 «Поїзд на Дарджилiнг. Вiдчайдушнi мандрiвники» 12.00, 04.00 «Мерiя» 14.00 «Край раю» 16.00 «Вибори» 18.00 «Шкiльнi зв’язки» 20.00 «Ненсi Дрю» 22.00 «Джошуа» 00.00 «Плюс кiно» 00.30 «Брудна справа»

W

05.00 «Елiтний загiн» 13.00, 21.00 «Грибний дощ» 07.00, 17.00 «Поцiлунок кузини» 14.25, 22.25 «Бела» 09.00, 19.00 «Бий i бiжи» 16.25, 00.25 «Вершник з 11.00 «Нiчогенька поїздочблискавкою в руцi» ка 2. Смерть попереду» 13.00, 23.00 «Перехресний 17.50, 01.50 М/ф «Iсторiя вогонь» одного злочину» 15.00, 01.00 «Рiкi» 18.15, 02.15 «Довга, довга 21.00 «О’Хортен» справа...» 03.00 «Мадагаскар 2»

r 09.00, 17.00, 01.00 «Переполох» Драма 11.05, 19.05, 03.05 «Великий рейд» Драма 13.20, 21.20, 05.20 «Мистецтво втрачати» Трилер 15.10, 23.10, 07.10 «Поговиримо про секс» Комедiя

o 19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00, 02.00 Т/с «Павутиння». ф.1 «Пастка» 21.00, 03.00 Т/с «Чорний ворон» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiзит до Мiнотавра»

0 07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Т/с «Гваделупе» 15.00, 04.00 Твiй будинок 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя 20.00 Ваш особистий психолог 21.00 Сексуальна революцiя 23.00 «Знаки долi» 03.00 Iсторiя успiху


8

Телепрограма A

06.55, 07.35, 08.05 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 16.30, 06.10, 07.00, 08.00, 12.00, 19.30, 22.30 ТСН 15.00, 22.00 Новини 07.05 М/ф «Чiп та Дейл 06.15, 07.15, 08.10, 23.10 поспiшають на допоСпорт могу» 06.20 Аграрна країна 09.05, 19.00 «ТСН. Варта» 06.25, 07.20, 08.15, 09.20, 09.45, 17.50 Т/с «Лапочки» 15.25, 18.15, 22.35, 11.05, 20.15 Т/с «Крем» 23.15 Погода 12.05 Т/с «Некраса поамериканськи» 06.30, 07.25, 08.20 Подiї очима майбутнього 13.00, 05.20 Т/с «Район Беверлi-Гiллз» 06.40, 07.30, 08.25 567 – 14.00 Т/с «Район Мелроуз» Поїхали!!!!! 15.00 Т/с «Усi жiнки – 07.10 Ера бiзнесу вiдьми» 08.50 М.Поплавський 15.55 Т/с «Татусевi дочки» запрошує 16.50 Т/с «Не родись 09.00 Анонс передач вродлива» 09.05, 12.10, 15.15, 19.30, 19.25 «Погода» 22.20 Дiловий свiт 09.25, 22.45 Прес-анонс 21.15 Т/с «Маргоша – 2» 09.30 Легко бути жiнкою 22.55 «Проспорт» 10.30, 17.30 Т/с «Стеж за 23.00, 03.10 Х/ф «Експерт з безпеки» мною» 11.15, 00.10, 04.15 Служ- 01.00 «Документ» ба розшуку дiтей 11.25, 04.30 Життя триває 12.45, 18.25 Український 06.10 «Перепустка до вимiр Європи iз Самантою 13.15 Фольк-music Браун» 14.30 Хай щастить 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 15.55 Iндиго 09.00, 12.00, 18.00 16.25 Футбол. Лiга Новини Чемпiонiв. Огляд 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 18.55 Анонс передач «Ранок з Iнтером» 19.00 Точка зору 09.10 Т/с «Марш Турець19.45 ФУТБОЛ. ЛIГА кого-2» ЄВРОПИ. «Шахтар» 20.30 Т/с «Обручка» (Донецьк) – «Парти- 10.05, 11.00 Т/с «Кармелiта. Цизан» (Белград) ганська пристрасть» 22.15 Всенародне обго- 12.10 «Знак якостi». Цуворення конституцiї керки «Метеорит» В.Ющенка 13.05 Т/с «Сiмейнi 22.55 Трiйка, Кено, таємницi» Максима 14.00 Т/с «Ланцюг» 23.00, 00.00 Пiдсумки 15.00 Надзвичайнi iсторiї. 23.20 Вiд першої особи «Л. Полiщук. Любка, 00.15 «Острiв скарбiв» Любушка, Мамуля» 16.00 Ключовий момент 17.00 «Зрозумiти. Пробачити» 06.00 «Служба розшуку 18.15 «Судовi справи» дiтей» 19.00 Т/с «Кармелiта. Ци06.05, 02.25 Т/с «Циганганська пристрасть» ське серце» 20.00, 02.00 «Подробицi»

Z

B N

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Малахов+» 10.20, 02.20 «Модний вирок» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15 Т/с «Я повернуся» 13.15 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.15, 04.05 Т/с «Принцеса цирку» 16.05, 03.15 «Давай одружимося!» 17.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Нехай говорять» 19.05 «Слiд» 19.55 «Дiлянка» 21.00 «Час» 21.30 Т/с «Я повернуся» закл.серія 22.40 «Людина i закон» 23.50 Нiчнi новини 00.05 «Судiть самi» 01.00 Х/ф «Право кохатити»

21.30 Т/с «Володарка тайги» Закл.серiя 23.40 Док. проект «А. Джигарханян. Основний iнстинкт» 01.00 Док. проект «У пащi дракона»

D 06.50 «Вiкна – Новини» 06.55, 08.10 «Бiзнес+» 07.00 Т/с «Вона написала вбивство» 08.00, 18.00, 22.00 «Вiкна-Новини» 08.15, 15.00 «Давай одружимося» 09.15 Х/ф «Де знаходиться нофелет?» 11.45 «Фантастичнi iсторiї. Дзеркало. Вхiд у паралельнi свiти» 12.45 «Битва екстрасенсiв» 13.50 Чужi помилки «Похована живцем» 16.00 «Моя правда. Наталя Медведева: антизiрка» 17.00 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 18.10, 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 19.15 «Моя правда. Олег та Михайло Єфремови. Жрець та блазень» 20.15 Чужi помилки «Перевертнi» 21.30 Т/с «Кулагiн та Партнери» 23.20 «Моя правда. Михайло Поплавський» 00.30 «Вiкна – Спорт» 00.50 Х/ф «Мiй улюблений клоун»

на четвер, 1 жовтня 07.45, 08.45 Факти. Ранок 07.55, 08.55, 12.55, 19.10, 01.20 Спорт 08.05 Про-Ziкаве.ua 09.05, 17.35 Т/с «Солдати» 11.40 Т/с «Куля-дура» 12.45 Факти. День 13.00 Т/с «Мисливцi за старовиною» 14.00, 19.55 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-6» 15.05, 21.05 Т/с «Братани» 16.25, 22.05 Т/с «Агент нацiональної безпеки» 18.45 Факти. Вечiр 19.15, 00.35 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 23.15 Неймовiрна колекцiя мiстера Рiплi 00.20 Факти. Пiдсумок дня 01.40 Х/ф «Дольмен». 2 с.

G

05.15 Т/с «Петя Неперевершений» 06.00, 12.05 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей-3» 06.50, 07.10, 07.35, 08.40 «Пiдйом» 06.55, 14.55 Т/с «Друзi» 07.30, 08.30, 19.20, 00.55 Погода 09.00 Х/ф «Яйцеголовi» 10.45, 19.25 Т/с «Кадети» 13.30, 19.00, 00.35 Репортер 13.35 М/с «Бетмен-4» 13.50 М/с «Полiцейська академiя» 14.30, 15.50 Teen Time 14.35 Т/с «Крок за кроком» 06.00, 03.10 Факти 06.15, 07.50 Дiловi факти 15.55, 20.20 Т/с «Ранетки» 06.25, 08.00, 09.00, 01.30, 16.55, 21.20 Т/с «Татусевi дочки» 03.35 Погода 06.30, 08.35 300 сек/год 18.00, 22.20 Т/с «Щасливi разом» 06.35 Свiтанок 19.15 Спортрепортер 07.00, 10.10 Т/с «Леся+Рома» 23.20 Т/с «Грань»

E

I

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

K

06.25, 15.00, 00.00 Твiй Хiт 06.55 Як це робиться? 1 07.15, 18.30, 20.30, 22.55, 23.45 «ТОНIС INFO» 07.30, 08.45 Фiтнес-А.Р.М.I.Я 07.45, 19.00 Хiт-парад дикої природи 09.00, 15.30, 00.30, 01.30, 02.30, 03.30 Диваки 10.20 Шоу Оксани Марченко 12.00 Служба розшуку дiтей 12.05 Чудернацькi свiти 12.55 Погляд у майбутнє 16.00, 21.00 Т/с «Колишня» 17.55 Кордони 18.40, 23.10, 01.00 «Життя» 18.50, 23.55 Погода 20.10, 23.20, 01.10, 02.15 Сильнi свiту сього 20.40 Бiзнес 20.45 Солодка казка

06.00 Мультфiльми 06.30, 17.00, 19.00 Подiї 06.40, 17.20, 19.20, 03.50 Спортивнi подiї 06.45, 17.25, 19.25, 03.55 Погода 06.50, 17.30, 03.00 Критична точка 07.30 Срiбний апельсин 08.10 Т/с «Слiд» (22 с.) 09.00, 04.00 Т/с «Безмовний свiдок 2» 10.00 Т/с «Глухар – 2» 11.00 Т/с «Моя прекрасна нянька» (122,123 с.) 12.00 Т/с «Колись прийде кохання» (159 с.) 13.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (закл. с.) 15.00 Т/с «Слiд» (23 с.) 15.50, 02.10 Федеральний суддя 18.00 Т/с «Колись прийде кохання» (160 с.) 19.30 Шустер Live 20.20 Т/с «Глухар – 2» (закл. с.) 06.30 Дiзнайся своє 21.20 Т/с «Платина – 2» майбутнє 22.20 Ток-шоу «Готовий 07.30, 19.30 «Дом-2» вiдповiдати» 08.30 Ранковий мультик 23.20 Рикошет 09.00, 00.00 «Дивись, 00.20 «Зiрка покеру» хто прийшов!» 09.30, 21.00 «Звана вечеря» 10.30 «Поради зiрок» 11.30, 23.00 «Дивись!» 06.00 «Особистий погляд» 12.00 Т/с «Приватний 07.00 Х/ф «Тiнi зникають детектив Магнум» опiвднi» 13.00 «Давай одружимося» 08.30 «Легальний дохiд» 14.00 М/с «Пухнастики 08.40, 11.00, 19.00, 21.30, та полохливцi» 00.00, 02.30 «Свiдок» 14.30 М/с «Нiчнi пригоди» 09.00, 22.00 Т/с «CSI: Лас15.00 М/с «Невгамовнi Вегас» привиденята» 10.00, 23.00 Т/с 15.30 М/с «Пiдземнi «Кримiналiсти: миспригоди» лити як злочинець» 16.00 М/с «Лабораторiя 11.20 Т/с «Iнспектор Декстера» Деррiк» 16.30 «Фактор страху» 12.35, 00.30 Т/с «Суто 17.30 «Єралаш» англiйськi вбивства» 18.30 Т/с «Унiвер» 14-15 с. 14.50, 19.25 Т/с «Група 20.30 Вечiрнiй мультик Зета – 2» 22.00 «Заборонена зона» 16.50 Х/ф «Хочу вашого 23.30 «Дом-2». Спецвипуск чоловiка»

J

L

18.25 «Легенди бандит08.40, 16.00 «Далекi ського Києва». Король родичi» київських жебракiв 09.00, 14.00 Т/с «Зоряна брама» 11.00, 18.10 Т/с «Євлампiя Романова» 06.00 Програма передач 12.00, 19.25 Т/с «Солдати» 06.01, 23.40, 04.30 «Час- 16.40 «Жiноча лiга» 19.10 «Один день. Новини» Тайм» 06.15, 00.15, 03.10, 05.10 22.00 Х/ф «Пункт призначення – 3» «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 00.00, 05.50 Т/с «Мiсiя ясновидiння» 17.20, 18.25, 00.25, 04.25 «Погода на курортах» ЧЕРНІГІВ 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 20.20, 05.20 08.00 Цей день в історії «Бiзнес-час» 08.05 Студія «Інформ» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 08.25 Студія «Діалог» 17.50, 23.50, 03.20, 08.55 Телеоб’єктив 04.55 «Погода в 09.05 Д.ф. «Бригантина Українi» біля Хортиці» 09.30, 13.30, 14.30 «5 09.45 Цікавинки елемент» 10.00 Україна: час місцевий 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 10.10 Х.ф. «Цирк» 14.00, 15.00, 16.00, 11.40 Цікавинки 17.00, 18.00, 20.00, 12.00 Цей день в історії 21.00, 01.00, 04.00 12.05 Моя пісенна сповідь «Час новин» 12.35 Х.ф. «Провінційна 10.30, 11.30, 12.30 історія» «Прес-конференцiї у 13.55 Д.ф. «Нариси кульпрямому ефiрi» тури України», 1ч 10.55, 03.25 «Огляд 14.20 М.ф. «Теремок» преси» 14.45 Цей день в історії 11.20 «Зверни увагу» 14.50 Студія «Інформ» 15.30 «Феєрiя мандрiв» 15.00 Трансляція ТРК 16.30 «Драйв» «Новий Чернігів» 17.30, 03.30 «Акцент» 16.00 Від щирого серця 18.30, 02.20, 04.15 16.30 Д.ф. «Будинок «Хронiка дня» І.Гончара 18.45, 04.45 «Київський 17.15 Студія «Інформ» час» 17.20 Історія одного екс19.00, 00.00, 03.00, 05.00 поната «Час новин» (рос.) 17.25 Податкові діалоги 19.20 «Час до виборiв» 17.45 Цікавинки 19.30, 01.15 «Новий час» 17.55 Цей день в історії 20.30, 21.20, 01.40 «Час» 18.00 Трансляція ТРК 21.40 «Я так думаю» «Новий Чернігів» 00.30 «Автопiлот20.00 Студія «Інформ» новини» 20.20 Телеоб’єктив 00.40 «Нi пуху, нi пера!» 20.30 «Час країни» 21.00 Берегиня 21.30 Х.ф. «Козак Мамай» 22.45 Д.ф. «Злети молодого Сікорського» 07.00, 21.30 «Один день» 23.00 Студія «Інформ» 07.30, 17.00 «Смiх без правил» 23.20 Студія «Діалог»

M

v

b

f

g

Q

e

w

u

05.00 Д/ф «Слiдами Iндiани Джонса» 06.00 Мультфiльми 06.25 М/с «Черепашки нiндзя» 06.45 М/с «Космiчнi рятувальники лейтенанта Маршу» 07.10 М/с «Пригоди мультяшок» 07.35 М/с «Бешкетнi анiмашки» 08.00 М/с «Каспер» 08.30, 23.00 Т/с «Зоряна брама» 09.25, 17.05 Т/с «Ясновидець» 10.15 Т/с «Копальня» 11.15 Д/ф «Тунгуска: сибiрський апокалiпсис» 12.15 Д/ф «Таємнi знаки. Апокалiпсис. Стихiйнi лиха» 13.15, 18.00 Т/с «Костi» 14.15, 00.00 Програма «Руйнiвники мiфiв» 15.15 Т/с «Амазония» 16.15 Т/с «Андромеда» 20.00 Д/ф «Загубленi свiти. Захоплення територiї» 21.00 Х/ф «Гадюки» 01.00 Спортивний турнiр «Покер пiсля напiвночi» 02.00 Х/ф «Володар пiдземного царства»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10, 08.45, 18.45 Свiтовий футбольний тиждень 06.25, 16.30 Дартс 07.30, 20.00 Д/с «Гнiв стихiї» 08.30, 18.30 Свiтовий спортивний день 09.15, 19.00 Дiалоги про риболовлю 09.30, 19.30 Клуб пiдкорювачiв простору 09.45, 19.45 Навколо свiту на фрегатi «Паллада» 10.10, 17.30 Д/с «Свiт навколо нас» 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Свiт вiльного спорту 14.00 Класика: Прем’єрЛiга 15.00 Iсторiя NHL 15.15 Класика: NHL 21.30 Спрага швидкостi 22.00 Покер

06.10, 07.05, 08.10 «Доброго ранку, Бiлорусь!» 06.45, 07.45 «Зона Х. Кримiнальна хронiка» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 19.00 Новини 07.30, 08.35, 14.50 «Дiлове життя» 08.20 «Готуємо разом» 08.40, 12.10 «Земельне питання» 09.05 «Своя музика» 09.30 «Бiлий одяг». Iсторичний кiнороман 10.50, 18.10 Т/с «Бiс у ребро, або Чудова четвiрка» 11.30 «Спорт-кадр» 12.30 Т/с «Жаркий лiд» 13.20 «Музичний млин» 14.15 «Просто програма» 15.15 Новини регiону 15.25 «Експедицiя» 15.55 «Кiнець жiночого лiта» 17.15 «Епоха». «Венецiанський кiнофестиваль». Фiльм 2-й 17.45 «Зворотний вiдлiк» 19.20 «Новини регiону» 19.30 Т/с «Жаркий лiд « 20.20 «Газманова пiсень ескадрон» 20.35, 23.35 «Сфера iнтересiв» 21.00, 23.55 «Панорама» 21.50, 00.45 «Дерева на асфальтi». Драма

05.00 М/с «Сiмпсони» 05.35, 10.00 «Година суду» 06.35, 12.00 «Звана вечеря» 07.30, 20.00 Т/с «Солдати-11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 «24» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 11.00 Д/ф «Трансгiмалаї» 12.55 Х/ф «Мамо не журися 2» 15.00 «П’ять iсторiй»: «Вiдпустка за свiй рахунок» 16.00, 19.00 Т/с «NEXT 3» 18.00 «Вижити в мегаполiсi» 21.00 «Секретнi iсторiї»: «Смерть за загадкових обставин» 22.00 «Вечiр з Тиграном Кеосаяном» 22.30 «24» Пiдсумковий випуск 23.00 «Актуальне чтиво» 23.15 Х/ф «Ганнiбал» 02.00 «Таємницi вашої долi. Езо ТБ» 04.00 Д/ф «Неподобство краси» 04.25 Нiчний музичний канал

05.00, 01.00 «Клуб детективiв» 05.55 Мультфiльми 07.30 «Тисяча дрiбниць» 08.00 «ДАI: правдивi iсторiї майора Кабанова» 08.30, 15.00 Т/с «Без слiду 1» 09.30 Х/ф «Мiмiно» 11.30, 17.00 «Учинок» 12.00, 16.00 Судове токшоу «Дванадцять» 13.00, 20.00 «Поза законом» 13.30, 20.30 Т/с «Безмовний свiдок 3» 14.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (3)» 17.30, 00.00 Д/ф «Ера дефiциту» 18.30 «Найкумеднiше вiдео» 19.00, 23.00 «Шлюбне чтиво» 21.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (4)» 22.00 Т/с «Закон i порядок 9» 23.30 «Голi приколи» 03.00 Т/с «Мислити як злочинець 3» 03.50 Т/с «Детектив Неш Брiджес»

07.20 «Ази вбивства: Коледж – це смертельно» 08.50 «Дiти мого серця» 12.00 «Династiя: За лаштунками сексу, жадiбностi та iнтриг» 13.30 «Дружини, про яких вiн забув» 15.00, 18.20 «Зачарованi-I» 15.50, 19.10 «Джордан розслiдує-V» 16.40 «Легке захоплення» 20.00 «Плетуха-I» 20.50 «Справжнi домогосподарки Нью-Йорка – I» 21.40, 22.30 «Доктор Хаус-III»

06.00 «Край раю» 08.00 «Вибори» 10.00, 02.00 «Шкiльнi зв’язки» 12.00, 04.00 «Ненсi Дрю» 14.00 «Джошуа» 16.00 «Брудна справа» 18.00 «Жак-бiдняк» 20.35 «Парк» 22.05 «Загублений вiкенд» 00.00 «Спiвак»

V

t

O

x

S

n

U

05.00 «Доброго ранку, Росiє!» 09.05, 00.30 «Генiй росiйського дзюдо. Спорт i розвiдка» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.30 Т/с «Термiново в номер» 12.05, 22.10 Т/с «Зачароване кохання» 13.20, 16.40, 02.25 Вiстiспорт 13.30, 19.45 Т/с «Дiльнична» 15.05, 01.15 «Суд iде» 16.25 Мiсцевий час. ВiстiМосква 16.50, 02.00 «Городок». Дайджест 17.15, 02.40 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 18.05, 03.25 Т/с «Колись прийде кохання» 21.25, 04.10 «Росiйський характер. Олександр Михайлов» 23.05 «Вiстi+» 23.20 Х/ф «Державний кордон». ф.8 «На далекому прикордоннi»

05.00 «Настрiй» 07.30, 20.05 Т/с «Смерть шпигунам!» 09.25 «День лелеки» 09.45 М/ф «Бременськi музиканти» 10.10, 14.10, 16.50 «Петрiвка, 38» 10.30, 13.30, 16.30, 18.50, 19.30 Подiї 10.45 Х/ф «Вiдданий друг» 12.30 Д/ф «Герой-одинак» 13.45 «Дiлова Москва» 14.30 Т/с «Повернення Шерлока Холмса» 15.30 Д/ф «Таємниця зниклого льотчика» 17.15 М/ф «День народження», «Лисиця i Вовк» 17.45 Т/с «Хорнблауер» 18.55 Реальнi iсторiї. Пенсiйний вiк 21.05 «Не звiльняй – уб’є!» Д/ц «Докази провини» 21.55 Д/ф «Життя пана де Фюнеса» 22.45 Подiї. 25-а година 23.20 Х/ф «Останнiй репортаж» 02.00 «Небезпечна зона» 02.30 Х/ф «Адреса вашого будинку» 04.10 Д/ф «Секретний космос»

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.00 Сьогоднi 05.10 Сьогоднi вранцi 07.45 Просто смачно 08.00 Навколо свiту 08.15 I знову здрастуйте! 09.25 Золотий пил 10.00 «Вiвтар Перемоги. Генералiсимус» 11.00 Середнiй клас 12.40 Т/с «Морськi дияволи-3». 15 с. «Цiкава геологiя» 13.35, 21.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець»-2» 14.30, 18.40, 02.10 Огляд. Надзвичайна подiя 15.30, 01.20 Т/с «Господарка долi» 16.30 Т/с «З полум’я та свiтла...» 17.30 Рятувальники 19.15 Година суду 20.05 «Головний герой» представляє 22.20 Т/с «Морськi дияволи-3». 16 с. «Чорний дайвер» 23.20 Т/с «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона». «Скарби Агри». Ч. 1 00.40 «Пiзня розмова»

06.00 Т/с «Затока Доусона – 6» 06.50 Мульфiльми 07.00, 16.00 М/с «Котопес» 07.30, 17.00 М/с «Ей, Арнольде» 08.00, 16.30 М/с «Джиммi Нейтрон» 08.30 М/с «Скеля Фреглiв» 09.00 «Шоу Беннi Хiлла» 10.20 «Таксi» 11.00 Т/с «Зоряний крейсер Галактика – 3» 17.30 Т/с «Ейр Америка» 18.30 Т/с «Амазонка Пiтера Бенчлi» 19.30 Т/с «Та, що спiлкується з привидами» 21.30 Х/ф Кiнофайли: «Людина року» 23.55 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.30 Х/ф «Возз`єднання» 02.05 Х/ф Кiнофайли: «Плетена людина» 03.40 Кiноляпи 03.50 Кiнорiк 04.20 «Судовi справи. Злочин та кара» 05.05 Book

08.00 Grace Kelly, Ent 08.01 Mao Zedong, Pers 08.02 Golden Gate Bridge 1936 08.03 Rocky Marciano, Pers 08.04 Covent Garden market, Lifestyle 08.05 Peter Sellers, Ent 08.06 Х/ф «Чистими руками» 09.55 Строката стрiчка (П. Луспекаєв) 11.07, 12.23 Вiдпустка у вереснi 12.14 Кiножурнал «Новини дня» 14.00, 20.00 Цей тиждень в iсторiї 14.25 Х/ф «За нас обох» 16.40 Воронi десь Бог 17.01 Старий i кiнь 17.11 Токар 18.04 Х/ф «Дружина пiшла» 20.25 Х/ф «За пригорщу доларiв» 22.24 Мiнiатюри. М. Жванецький 23.22 Х/ф «Вулиця повна несподiванок» 00.56 Х/ф «За десять хвилин до дзвiнка» 01.17 Д/ф «Бiп залишається в Ленiнградi» 02.00 Margaret Thatcher, Pers 02.01 Gregory Peck, Ent

m 21.00 «Закон протилежностей» драма 05.00 «Вiчне сяйво чистого розуму» мелодрама 07.00 «Птаха» фiльм жахiв 09.00 «Танцi пiд час Лунази» 11.00 «Стрибни завтра» 13.00 «Я завжди хотiв бути гангстером» 15.00 «Планета Ка-Пекс» 17.00 «Сполученi штати Лiланда» драма 19.00 «Брати Грiмм» 23.00 «Собача проблема» комедiя 01.00 «Так» мелодрама

08.25, 12.25, 17.20, 23.20 05.00 «Грибний дощ» «SMS-голосування» 08.50, 01.45 Х/ф «Богдан 06.25 «Бела» Хмельницький» 08.25 «Вершник з блискав- 11.30, 17.50, 23.45 «Голiвуд: алея слави» кою в руцi» 12.50, 14.50, 17.05 «ВiтринаТБ» 09.50 М/ф «Iсторiя одного 13.15, 15.40 Х/ф «Дон Сезар злочину» де Базан» 15.10, 21.05 «Кiноляпи» 10.15 «Довга, довга спра18.30 Х/ф «Нова Шахерева...» зада» 12.00, 20.00, 04.00 «Бандит- 21.30 Х/ф «Чи Мартi вбито?». 00.15 Х/ф «Налаштуйся на вбивство» ський Петербург». ф.4 «Арештант» 13.00, 21.00 «Концерт для щура» 05.00 «Поцiлунок кузини» 14.55, 22.55 «Герой нашого 07.00, 17.00 «Бий i бiжи» часу». («Максим Макси09.00, 19.00 «О’Хортен» мич», «Тамань») 11.00 «Перехресний 16.25, 00.25 «Великий вогонь» утiшник» 13.00, 23.00 «Рiкi» 18.05, 02.05 М/ф «Кому-

W

нальна iсторiя» 18.15, 02.15 «Продовження роду»

r 09.00, 17.00, 01.00 «Бiшунмо – летючий воїн» Бойовик 11.05, 19.05, 03.05 «Вогнева мiць» Бойовик 12.50, 20.50, 04.50 «Емма» Комедiя 14.55, 22.55, 06.55 «Крутi часи» Драма

o 19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00 Т/с «Павутиння». ф.1 «Пастка» 21.00, 03.00 Т/с «Чорний ворон» 22.00 Х/ф «Вiзит до Мiнотавра» 23.30 Х/ф «Помилка резидента» 02.00 Т/с «Павутиння» ф.1 «Пастка»

0

07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Т/с «Гваделупе» 14.00 Все краще, для вас 15.00 Маю право 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя Ваш особистий 15.00, 01.00 «Мадагаскар 2» 20.00 психолог 21.00 Сексуальна революцiя 21.00 «Кiмната смертi» 23.00 «Знаки долi» 03.00 Iсторiя успiху 03.00 «По той бiк лiжка»


До 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Зустріч з ветеранами З

устріч з учасниками бойових дій, які брали участь у визволенні Чернігова від німецько-фашистських окупантів у роки Великої Вітчизняної війни, та головами міської і районних рад ветеранів в обласному центрі відбулася на початку знаменного дня – 66-ї річниці визволення міста. Міський голова Олександр Соколов звернув-

ся з теплими словами вітання і подяки до присутніх у залі, поіменно назвав і коротко розповів про бойові і трудові заслуги всіх гостей, про те, як відновлювалося красиве місто над Десною у повоєнні роки, про сьогодення. Він щиро і сердечно привітав колишніх солдатів, воїніввизволителів зі святом міста, побажав здоров’я, довгого віку,

вручив кожному Подяку голови міської ради та букет яскравих гвоздик. Потім представник Комітету при Кабінеті Міністрів у справах ветеранів у Чернігівській області Анатолій Кирилюк зачитав вітальну адресу ветеранам Чернігова і області від Героя Радянського Союзу, голови Комітету у справах ветеранів

України Ігоря Миколайовича Плосконоса та вручив її меру міста. Кавалер багатьох державних нагород, зокрема, двох орденів Богдана Хмельницького, Микола Кузнецов подякував місцевій владі за турботу про ветеранів війни, праці, дітей війни, запросив присутніх відвідати пам’ятник Б.Хмельницькому у центральному сквері міста, на якому він прикріпив вінок із живих квітів з написом на стрічці «Народному гетьману України від кавалера двох ор-

9

денів Б. Хмельницького Кузнецова Миколи Яковича». Ветеранів війни вітала голова міської ради ветеранів Ірина Четвертак, побажала доброго здоров’я, оптимізму, любові і шани від дітей, внуків, правнуків та усієї громади міста. Насамкінець зустрічі мер міста запросив ветеранів сфотографуватися на пам’ять про цьогорічне свято. Павло МАРЧЕНКО, керівник прес-групи міської ради ветеранів

Вірність

Шлях до мрії

К

ласна дошка спиняє потік сонячного проміння. Школа стоїть на пагорбі, тому цілий день вікна не минає сонце. – Подивись, тут зовсім просто, – голос Олега Бичка звучить спокійно, а рука продовжує писати формули, від яких Олексію Конику вже біліє в очах. – Справді, просто, – радіє товариш, дивуючись Олеговому вмінню зрозуміло і логічно передати зміст найскладнішого матеріалу. Мабуть, саме тому до нього звертаються за поясненнями всі учні класу. А на подвір’ї вже зібрались школярі, перебирають молоді саджанці дерев. Стало традицією – озеленювати пагорб біля школи. Між іншим, школа, де вчився Олег Бичок, стояла там, де нині обеліск Слави. Як бачимо, у святому місці. Деревця приживалися так неохоче. Половину з них немилосердно спалювало сонце. Олега Бичка не треба довго запрошувати. Так йому хочеться найбільше посадити дерев, залишити після себе пам’ять. Вивчиться, приїде в Бобровицю, а тополі здалеку вітатимуться, мов з рідним. Всі в класі знають – Олег мріє стати командиром: ще в шостому класі признався товаришам. Відтоді кожного дня готує себе до майбутньої професії. Грають хлопчаки у війну – командиром обирають Олега. Червона стрічка на полотняному кашкеті, дзвінкий вольовий голос. Виправка майже військова. Завжди підтягнутий, стрункий. Кожен ранок у нього починається фіззарядкою. Взимку обтирається снігом, влітку – обливається крижаною водою. Гартує силу волі, витримку. У школі часто проводяться спортивні змагання. Олег – завжди переможець. Однаково захоплено займається легкою атлетикою, лижами, плаванням. Спортові віддає половину вільного часу. І ще одна, мабуть, найголовніша пристрасть – книги. Друзів у Олега багато. Вірних, безкорисливих. Бо й сам платить ровесникам щирою відданістю. Одному допоможе в навчанні,

іншого захистить у сварці, третього запросить вечеряти, знаючи про матеріальну бідність сім’ї. Тому, коли постало питання – кого обрати секретарем комсомольської організації школи – сумнівів не було: Олег Бичок – найдостойніший. І тут розкрилась іще одна риса Олегового характеру – принциповість. Олег не боїться сказати правду, хай навіть найгіркіше, товаришеві в очі. Аби тільки направити кожного, хто заблукав, на вірний шлях. …Вересневе сонце лагідно торкається тополь на шкільному подвір’ї, лишаючи на них гарячі сліди. Засмаглі, змужнілі обличчя випускників. Олег у центрі галасливого натовпу. Кожному хочеться сказати тепле слово другу. Хто знає, коли тепер побачаться? Завтра Олег від’їздить у Дагестан, вступатиме до військового училища. І навіть тополі сумовито хитають вітами…

З листів до матері Ці листи, а також особисті речі Героя Радянського Союзу Олега Бичка зберігаються в Чернігівському державному історичному музеї. Пропонуємо ці історичні рядки. Крізь них проступає неординарна особистість автора, у ті роки курсанта Буйнакського військового училища, що в Дагестані.

Лютий 1940-го

«Вже лютий… Минулого року в цей час їздив на лижах, готуючись до змагань, присвячених 22-й річниці РККА. В цьому році армія братиме участь у лижному кросі ім. Героя і Маршала Радянського Союзу С.К. Тимошенка. А я опинився майже у безсніжному місці. Тому замість кросу буде піший перехід. Та нічого, він теж дає непогане фізичне загартування. Я чомусь ні від кого не одержую листів з Бобровиці. Мабуть, там багато новин… а я нічого не знаю».

10 березня 1940-го «Я живий та здоровий, почуваю себе відмінно. З

погодою тільки не ладиться. Учора було дуже тепло, сьогодні ж земля покрилась снігом. Дме сильний вітер. У мене прохання – вишли книги… «Оборонні вірші» Маяковського, два підручники з німецької мови, чистий загальний зошит. Будь ласка, пиши мені про все».

17 квітня 1940-го

«…24 квітня приймаю присягу на вірність Батьківщині. Це знаменний день у моєму житті. Він найсвятковіший для мене. Ніколи, ніде не забуду я цю подію. Надіюсь, ти розділиш зі мною цю радість і гордість».

Літо 1940-го

«…Мій прийом до ВКП (б) затримується з причин, які не залежать від мене. …У нас були тактичні навчання. Дуже цікава, захоплююча справа. За відмінне виконання наказів одержав подяку від командування підрозділу…»

Зима 1940-го

«Поганий той солдат, котрий не мріє бути генералом», – так говорив знаменитий полководець Суворов. Я ще не закінчив військового училища, а вже надіюсь на вступ до академії. Коли і як саме – я ще точно не уявляю, але добре знаю, що допоможе мені на цьому шляху постійна, уперта робота над собою…»

23 травня 1941-го

«Пройшов хороший дощ. Повітря свіже, дерева ледьледь гойдаються від легенького вітру. Шум вологого листя майже нечутний. Після такого вечора летить дзвінкодзвінко і дуже далеко…» «Подивись, мамо, на Захід. Там голод губить трудящий народ. Зараз весь капіталістичний світ відчуває економічні труднощі, в багатьох країнах введена карточна система. А ми ростемо, ростемо безупинно у всіх відношеннях, на зло ворогам. Вороги ж наші злі, гострі зуби мають. Та вони нам не страшні, бо у нас є чим і є кому їх бити. Бити їх, мамо, будемо так, щоб і коріння їх поганого роду не залишилось…»

Подвиг Одержав наказ – збиратись. Завтра на світанку повинен бути в глибокому тилу ворога. В білоруських лісах висадиться парашутний десант – майбутній партизанський загін ім. Дзержинського, керувати яким командування доручило йому, молодому лейтенанту, недавньому випускнику військового училища. Солдату в дорогу треба небагато. Відклав убік томик Маяковського, щоденник, листи. До рук потрапив номер довоєнної газети «Бойова підготовка», а в ньому червоним підкреслено рядки: «Командир повинен добре оволодіти воєнним мистецтвом, уміти керувати боєм рішуче, ініціативно, без шаблону…» За один з таких боїв у перші дні війни, коли навіть поранений не лишив бійців, виконав важливе завдання, командування нагородило Олега Бичка орденом Леніна. І ось попереду нове завдання, ще важливіше. …Партизани для своєї бази вибрали невеличке село Ліпаву, з усіх сторін оточену лісом. Звідси відправлялись на бойові завдання групи підривників – знищувати ворожі ешелони, мости, склади боєприпасів. Маршрут далекий – до станції Княжнін. Тривожно хитаються величні сосни, вартуючи нічну тишу. Згодом дерева розступаються, і вдалині спалахують вогники станції. Партизани завжди з’являються несподівано. Капітан Еккель збився з ніг, влаштовуючи облави. По всіх навколишніх селах розклеєні оголошення: за голову партизанського командира Олега Бичка – 1000 німецьких марок. Та ніхто не йде на поміч фашистам. Мовчать холодні вікна селянських хат, мовчить ліс, зловісно хитаючи вітами. Мовчать білоруси. Навіть тоді, як фашисти пробують вогнем порушити ту мовчанку. Мов свічки, горять села, та люди все ж не зраджують партизанів, своїх захисників. У листопаді 1943-го за блискуче проведені операції Олег Бичок одержав іще одну нагороду – орден Бойового Червоного Прапора. На розшуки партизанського загону кинуті навколишні поліцейські гарнізони, фашистські оперативні групи

Пам'ятник Олегу Бичку в Бобровиці

«Північ», «Захід», «Південь». Та білоруські ліси надійно ховали народних месників. Травень 1944-го. Вже по білоруській землі крокують передові частини Радянської Армії. – До виконання бойової операції все готове, – доповів Іван Опанасенко. У партизанському загоні всі жартома називають його Олеговим «ад’ютантом». Треба знищити міст, який має особливе стратегічне значення. По цьому мосту вдень і вночі йдуть ешелони з бойовою технікою, військами. Вже вкотре ліс освітлюється вибухами. Його зірвано. Та від залізниці чується стрілянина. Мабуть, засада. Відступати нікуди. Командир наказує прийняти бій. А через кілька хвилин падає, скошений ворожою кулею. Бойове завдання блискуче виконане. Партизани рушають додому. – Командире, почекай. Скоро будемо вдома, – утішають Іван Опанасенко та Іван Губський. Хитаються сосни у такт кроків. А дорога така далека. 150 кілометрів до партизанської Ліпави. На землю падають важкі червоні краплини… – Передайте мамі, на Україну… Був вірним Вітчизні, – чують бойові побратими останні слова. Скорботно схиляються сосни. Звання Героя Радянського Союзу Олегу Сергійовичу Бичку було присвоєно посмертно. *** Він повернувся в Бобровицю зорею на гранітному обеліску. Вольове, мужнє обличчя, орлиний погляд. Внизу квіти, даровані вдячними земляками. Перше поховання – у Мядельському

районі Мінської області. У 1946-му прах героя перевезено до Бобровиці, у центрі міста з’явився маленький пам’ятник. Сюди приїздили вклонитися пам’яті товариша колишні партизани загону ім. Дзержинського. Біографія Героя, його портрет – на почесному місці у Мінському й Чернігівському історичних музеях. А в Бобровицю, до матері, йшли листи від юних слідопитів з усіх кінців світу з проханням розповісти про дитячі та юнацькі роки героя. Писали піонери Дрокієвської середньої школи з Молдавської РСР, учні з польського міста Грубешов, слідопити Мядельського району. Тривалий час Бобровиччина дружила із Мядельщиною. Білоруси слали нам свою районну газету «Нарочанська зоря». На один із ювілеїв бобровицької районки приїздив навіть редактор мядельської газети, запрошував у санаторій на березі красивого озера Нароч. А «жовтневозорцям» подарував вирізьблену статуетку біловежського зубра із побажанням «зубрячого» здоров’я. О, дружби святе почуття. Ріднило воно не тільки із «сябрами»… ...Там, де колись росли тополі, посаджені Олегом Бичком, сьогодні в небо піднімається обеліск Слави. На місці школи, спаленої фашистами, – дитячий садок, фруктовий сад. Над обеліском пропливають літа. Мирні квітнуть весни. В очах молодих бобровичан бачу відблиск сміливого погляду Олега Бичка. Він, Олег, навічно лишився молодим, з останнього бою ступивши в безсмертя. Світлана СКРИПКА м. Бобровиця


10

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Палац у Вишеньках Як бути?

Живий він ще стоїть на високому березі Десни у мальовничих Вишеньках на Коропщині – палац графа Рум’янцева-Задунайського. Навколо нього тепер починається!.. Думки різні. Олег ПЕТРОВ,

народний депутат України четвертого і п’ятого скликань, голова УМАКО «Сузір’я»: – Мені вдалося стати свідком, як на останній сесії Чернігівської обласної ради «протягували» питання про порушення клопотання щодо передачі пам’ятки архітектури «Палац Рум’янцеваЗадунайського» безоплатно в державну власність. Відверто скажу, що питання не підготовлене як слід. Цей палац – частина єдиного комплексу, який на балансі Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», громадської організації, що виконує державну програму. Цей комплекс нам не звалився з неба. «Сузір’я» викупило його, беручи участь в аукціоні, який проводив Фонд державного майна України. Пансіонат відпочинку «Дружба» продавало у 1999 р. Чернігівське обласне управління будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Договір купівліпродажу датований 4 листопада 1999 року. Згідно з умовами договору УМАКО «Сузір’я» мало привести до ладу всі приміщення і подбати про палац – сприяти його збереженню. Нас було зобов’язано протягом року капітально відремонтувати дах і укласти охоронно-орендний договір. Що від нас вимагали – все зроблено. Ми викупили і комплекс, і землю. Є держав-

ні акти. Охоронний договір на пам’ятку архітектурнокультурної спадщини укладено до 2015 року. За час, що минув, на ремонт палацу витрачено близько 500 тисяч гривень. Ми робимо, що можемо. Думаєте, нам не болить, як відновити палац? Львівські архітектори виготовили проект реконструкції. Це коштувало один мільйон двісті тисяч гривень. Гроші виплачено з Державного бюджету. Читачі візьмуться за голови – сума велика. Нічого не поробиш! Такі розцінки. Щоб відновити палац, потрібно не менше десяти мільйонів гривень, як мінімум. Ради Бога, себе не хвалю, але як народний депутат, посприяв, щоб у село прийшов газ, була вода. Мріялось про те, щоб у Вишеньках був справжній дитячий оздоровчий центр, в якому б діти мали відпочивати будь-якої пори року. Але, на жаль, так не виходить. Хоч і відбудували медичний центр, але через перепони з боку місцевої влади медичне обладнання вартістю 500 тисяч доларів, лежить без руху. У цьому році нам допоміг оздоровити дітей обласний фонд соціального страхування, який очолює Петро Савич. Хотілося б мати допомогу і районної ради, як це робиться, зокрема, на Менщині. У нас багато невирішених проблем, та ми все одно оздоровлюємо дітей уже дев’ять років. Хочу звернутися і до місцевої влади, і до обласних депутатів: поцікавтеся, чому півмільйона державних грошей використано, а котельня недобудована, палац не опалюється. Доводиться в холодну пору його гріти завдяки балонному газу, щоб не обсипалося унікальне ліплення. Збоку спостерігати

за палацом – одне, допомогти – інше. Не можу не сказати й таке. Коли у Вишеньках з’явився навчально-оздоровчий центр «Сузір’я», про історію палацу Рум’янцева-Задунайського було відомо мало. З нашої ініціативи у Російському державному архіві м. Санкт-Петербург віднайдені унікальні архівні матеріали початку ХІХ століття. В них йдеться про невеличке село Вишеньки, що неподалік від районного центру Коропа. Йдеться й про палац. Він побудований у 1782-1787 роках Петром Олександровичем Рум’янцевим, генералгубернатором Малоросії, героєм російсько-турецької війни 1768-1774 років. Він отримав за свої блискучі перемоги титул графа, чин генералфельдмаршала і почесний додаток до свого прізвища «Задунайський». 1787 року палац було вшановано присутністю Катерини ІІ, а через десять літ, за рік після смерті графа, і приїздом великого полководця Олександра Суворова. Палац тоді не називали палацом, а господським домом: «Дом каменный о двух этажах и четырех башенках, крытый листовым симбирским железом, с четырьма крыльцами, кругом небольшими каналами под самую стену для спуска воды. В нем господских покоев со всем внутренним убором в нижнем этаже 23, в верхнем – 17. Кроме того, в нижнем этаже театр.

22 вересня – День партизанської слави

Тих днів не змовкне слава

Д

ень партизанської слави був запроваджений Указом Президента України у 2001 році – на підтримку ініціативи ветеранів війни та задля всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років. Цьогоріч саме цього дня у музичній школі №1 ім. С.В. Вільконського та біля пам’ятного знака на Валу, звідки в серпні 1941 року вийшла в район зосередження група, яка стала ядром

обласного партизанського з’єднання, відбулася урочиста зустріч ветеранів партизанського руху та керівництва області. Під час мітингу зазначалося, що в Чернігові обов’язково буде створений Музей партизанської слави. А зранку ліцеїсти, представники різних політичних партій та громадських рухів посадили дубовий гай, який назвали Парком партизанської слави. Володимир ПЕТРЕНКО Фото Віктора КОШМАЛА

А под домом погребов – 5, в двух из них вина хранятся, а три впустую остаются… Близ каменного дома – сад, загороженный досками. В нем плодовых деревьев, яблонь – 140, груш разных, по большей части добротных, – 130, вишняку и кустов барбарису – 5, получать с него в год, когда плодородие хорошее бывает, рублей на 25… …Земля в Вишенках и Черешенках в количестве 1244 десятин оценивается в 106560 рублей 33 копейки». Це – тільки дещиця від наявних архівних матеріалів. Безперечно, про палац треба дбати і дбати. Дбати й про те, що навколо нього. Дехто вважає: Петров вирішує власні інтереси у Вишеньках. Ідея створення організації, яка б займалася дрібними й талановитими дітьми, розвивала їхній інтелектуальний і фізичний потенціал, готувала для майбутньої роботи в аерокосмічній галузі – можливому локомотиві розвитку економіки України, реалізується працівниками УМАКО «Сузір’я» під моїм керівництвом не тільки у відомому Артеці, а й у селі біля Коропа. Тут космос і історія – поруч. Вони просто невід’ємні. Не треба поспішати з необгрунтованими рішеннями, а спільно працювати. До речі, УМАКО «Сузір’я» підготувало проект Закону про затвердження загальнодержавної програми розвитку аерокосмічної освіти в Україні,

який розглядатиме Верховна Рада. Ось вам і Вишеньки!..

Володимир КУНІЦИН, голова Коропської районної ради:

– Моя думка як голови районної ради, як громадянина, як жителя району: занепокоєн и й тим, що така архітектурна пам’ятка просто гине на очах. Враховуючи те, що обіймаю цю посаду, хочеться домогтися, щоб цей палац хтось ремонтував. Нехай це буде будьяка структура. Крім того, ніяких пропозицій ні від кого не надійшло – тільки від Мезинського національно-природнього парку. До того ж, Палац двічі виставлявся на аукціон, але бажаючих не знайшлося. Вихід один: передати Палац графа Рум’янцева-Задунайського в державну власність. Тільки так ми його можемо врятувати. Цим шляхом вдалося врятувати і Мезинський музей, який ледве животів, розкрадався. Приїдьте і подивіться. Його не впізнати, «кипить» наукова робота, ніби вдруге народився його керівник. Філіал музею відкрито в с. Свердловці. Все добре. Записала Зоя ШМАТОК


11

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Слово і діло

перший спортивний майданчик на Масанах Партія регіонів відкрила

Напередодні Дня Чернігова за сприяння керівника підприємства «Домобудівник», депутата Чернігівської міської ради від Партії регіонів Анатолія Рогового в мікрорайоні Масани відкрито спортивний майданчик.

«Рік тому, діти, що мешкають у цьому районі попросили мене збудувати спортмайданчик, де б можна було пограти у футбол, баскетбол, волейбол, адже крім шкільного спортзалу, дітлахам Масанів бавитися ніде», – розповів Анатолій Роговий. Прохання виконано, саме тому відкриття першого спортивного майданчика на Масанах стало справжнім подарунком для школярів цього району. До майданчика ще проведуть освітлення, поставлять спортивні тренажери та маленькі роздягальні, а через кілька тижнів біля церкви відкриють ще один спортивний майданчик. У планах «Домобудівника» – збудувати й невеличкий басейн для малечі Масанів. «Звичайно, цього замало. Я дуже хочу, щоб всі діти росли здоровими, сильними та справжніми захисниками своєї Батьківщини. Тому моя мрія – побудувати такий майданчик у кожному мікрорайоні нашого міста», – поділився Анатолій Роговий. Після урочистостей, на спортивному майданчику розпочалися турніри дворових команд з підплигування вгору, козацької лапти та футболу.

Свято

День села у Горностаївці

20 вересня свято було не тільки в чернігівців. День села відзначали й мешканці села Горностаївка Ріпкинського району.

Максим, 8-А клас:

С

вято видалося веселим. Привітати горностаївців приїхала навіть делегація від Марковицької сільської ради Гомельського району (Республіка Білорусь). Серед гостей були голова Ріпкинської районної партійної організації ВО «Батьківщина» Павло Манько та керівник громадської приймальні Марія Кузьменко. Подарунком гостей стала матеріальна допомога на реставрування Святопокровської церкви: 35 банок фарби та 5 мішків цементу. Подарунки вручив Павло Манько. Тож незабаром церква у Горностаївці буде, як новенька. Цього дня працювала також громадська приймальня районної парторганізації. Люди зверталися з питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, виборів до органів місцевого самоврядування. Горностаївці вітали своїх односельчан, для яких цей рік став пам’ятним: золоте весілля подружжя Кусок, молодята Шевкові, а Альона Поліч та Артем Кардашов цього року отримали паспорт громадянина України. Подарунки не оминули й наймолодшу жительку села п’ятимісячну Софію Бицько та найстарішу 95-річну Анастасію Ярчук. Привітали й ювілярів. У Горностаївці три багатодітні родини, вони теж отримали пам’ятні подарунки в День села.

Аж до вечора в Горностаївці лунали пісні й радісний сміх. Ось так горностаївці святкують День села. Наталія ГАРБУЗ

– Для нас відкриття такого майданчика – справжнє свято. Адже це перший спортивний майданчик у нашому мікрорайоні. Тепер ми приходитимемо сюди часто, адже граємо і у футбол, і у баскетбол…

Віталій, 8-А клас:

– Дуже приємно, що дорослі про нас турбуються. Тепер не треба йти до школи і грати в спортзалі, можна це робити на вулиці, на свіжому повітрі. На мій погляд таких майданчиків має бути набагато більше.

Партія Регіонів завжди виконує свої обіцянки!

®

Руслана ШИРАЙ


12

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

З розсекречених архівів спецслужб

Позбавлений свободи за лист на «Свободу»

Процес відродження історичної пам’яті українського народу триває. Завдяки політиці Президента України Віктора Ющенка, спрямованій на розсекречення архівних матеріалів, з’являється унікальна мож ливість отримати інформацію з першоджерел, більше зрозуміти історичні події й поглянути на них під іншим кутом, дізнатися про долі співвітчизників, які були «розчавлені» системою за свої непересічні погляди.

Р

обота, яку проводить Служба безпеки України з розсекречення архівів, спрямована на об’єктивне висвітлення історії українського народу та викриття стереотипів та міфів про події ХХ ст. У процесі цієї діяльності в архіві Управління СБУ в Чернігівській області було виявлено чимало документів, що містили нові дані про Голодомор на Чернігівщині, про національновизвольний рух та діяльність ОУН-УПА. Час від часу з пожовклих сторінок архівних кримінальних справ виринають яскраві постаті та їхні долі, часто знівечені й заплямовані, проте не зломлені. У поле зору тоталітарної системи потрапляли люди з «неправильними», крамольними, як вважалося на той час, думками, ті, які виділялися серед натовпу своїм особистим поглядом на процеси, що відбувалися в суспільстві, прагнули якось висловити свою громадянську позицію. Не оминув цієї нав’язливої «уваги» і наш земляк – поет Леонід Терехович. Чим ця людина завинила перед системою? Ось витяг з вироку, винесеного судовою колегією з кримінальних справ Чернігівського обласного суду 1 липня 1972 року: «Терехович Л. Н., проживая в с. Кучиновка Щорского района, на протяжении 1971–1972 годов систематически слушал антисоветские передачи зарубежных ра дио станций, встал на путь изготовления и распространения писем и стихотворений, в которых содержатся заведомо ложные измышления, порочащие советский государственный и общественный строй.

8 марта 1971 г. он изготовил письмо-обращение к комментатору заграничной радиостанции «Свобода» Виктору Франку, в котором клевещет на КПСС и советскую действительность. Затем, с целью распространения путем передачи его по радиостанции «Свобода», отправил это обращение в указанную выше радиостанцию в Швецию». Такою була причина арешту 30-річного Леоніда Тереховича із селища Кучинівка Щорського району. Нині це здається диким, а в недалекі 70-ті роки дії Тереховича підпадали під ст. 187-1 Кримінального кодексу УРСР і каралися позбавленням волі до 3 років. Під час обшуку в будинку Тереховича знайшли (цитуємо вирок) «ряд стихотворений клеветнического содержания», такі, як «Задолизи», «О борьбе с идеологическими диверсиями», «Москве украинский народ...», «Есть в деревне сельсовет...», «Сказка о работнике Балде», «В литературе Шолохов мог бы сделать шороху». Крім того, вилучено лист-відповідь Діну Ріду, який автор збирався відправити адресату. За всі ці знахідки, які містили «...заведомо ложные измышления, порочащие советский государственный и общественный строй», Терехович отримав два роки позбавлення волі у виправно-трудовій колонії посиленого режиму. И ничего нельзя исправить, не высказать начистоту: у нас научены из правды искусно делать «клевету». 1972 р. Цитата з поезії Леоніда Тереховича «Напрасно правды не ищи...» дуже влучно характеризує атмосферу того часу. Саме за таку «клевету» йому не одноразово доводилося розраховуватися власною свободою. Проте митець все ж таки намагався «исправлять» і говорити «начистоту». Засобом для цього він обрав поетичне слово. Если гром гремит, если буря ревёт, и дорога становится всё трудней, и пугаются люди идти вперёд, – что я сделаю для людей?

Жагуче прагнення залишити свій слід на цій землі, допомогти людям наскрізно пройшло через усе життя поета. Леонід Терехович народився 26 березня 1941 року (за три місяці до початку війни) у селі Кучинівка Щорського району в сім’ї

Леонід був звільнений умовно-достроково. І знову почалися митарства, пошуки роботи, пошуки себе в житті. Його думки, радощі й біль, переживання поетичними рядками лягали на папері. Леонід почав писати вірші ще в школі. Відчуття

вчителя. Батько воював, був у полоні. Пощастило повернутися з війни живим (з невідомих причин у 1957 році батько залишив сім’ю і поїхав із села). Леонід закінчив школу та вступив до Чернігівського технічного училища №8 опановувати професію електромонтера. Проте через те, що ніде було жити, довелося залишити навчальний заклад. Працював на різних роботах. З 1961 по 1964 проходив службу в лавах Збройних Сил. У 1965 році намагався вступити до МДУ, але (як він писав у листі товаришеві) документи виявилися не в порядку. «Підвів комсомол» – Леонід не був членом ВЛКСМ. У пошуках можливості заробити на хліб Леонід об’їздив майже весь СРСР. Після дворічних мандрів повернувся знову до рідної Кучинівки, де влаштувався завідуючим сільським клубом. Пропрацював там недовго. Після конфлікту із секретарем парторганізації колгоспу Тереховича було засуджено до одного року позбавлення волі.

поетичного слова в родині Тереховичів передавалося з покоління в покоління. Батько Леоніда Никифор також писав вірші, проте невідомо, чи друкувався. А ось поезії Якима Тереховича, діда Леоніда, було розміщено в 1918 році на сторінках «Черниговской земской газеты», а також у журналi «Червоний стяг» (20 грудня 1920 р.). Учасник громадянської війни Яким Терехович не зміг побачити своїх онуків, бо потрапив у криваві жорна сталінської тоталітарної системи. У 1931 році його було розстріляно як близького до Спілки Визволення України. Ти, діду, «бив та бив», але чого добився? Щоб ти не калатав, без всякої вини тебе на страту повели убивці. Спочатку вб’ють тебе. Через дванадцять літ (які ж роки залякані та ниці!) весь творчий твій загал ясним вогнем згорить – у брата Василя, – бо хату спалять нiмцi...

Уразлива душа поета не могла залишатися байдужою до чужого лиха, не могла змиритися з неправдою, блюзнірством, несправедливістю. Тож, коли в 1971 році районна газета розмістила повідомлення про те, що під час виборів у Кучинівці відбулося стовідсоткове голосування за одного з кандидатів у депутати (а виборча дільниця в день виборів узагалі не відкривалась), Терехович не зміг витримати такої кричущої неправди і написав листа про фіктивні вибори на радіостанцію «Свобода». Пошук справедливості обернувся для Леоніда вироком суду. Після відбуття терміну покарання Тереховичу не дали довго побути на волі. Знаючи запальний характер Леоніда, неважко було скористатися цим. Він був спровокований на бійку. За свої вчинки, зроблені під впливом емоцій, Тереховичу довелося розплатитися роками позбавлення волі. Опять мне дело замутили, сосватали на пару лет… Опять тюремные мотивы размыли песенный куплет… Былая радость в грусти тонет. Я песню оборвал свою. Мычу от боли – не пою, – и всё нутро утробно стонет. 12.12.1988. Скільки віршів написав поет? Невідомо. Адже після кожного арешту все написане конфісковувалося і не поверталося авторові. Деякі поезії Тереховича побачили світ за його життя в районній газеті. На жаль, збірка віршів Леоніда Тереховича під назвою «Свідомо став на муку» вийшла лише після його смерті. За сторіччя зросла на кiстках, на сльозах потатарчена духом Московія, вільна думка згиналася, ніби лоза, чи здихала, в кайдани закована. І покірно змирялися ледь не усі, ще й ідейка була призвичаєна, – Україну вважати придатком Русі: «Україна?.. То ж наша окраїна!» Та не вбито народ ні свавiллям Петра, ані сталінськими голодоморами,

бо народ – невмирущий! Настала пора в гордій величі стать неозорими! Нам рости і зростати до чистих висот В повний зріст ми вставати покликані. Ми – народ! Ми – великий народ, І пора почуватись великими! 29.07.92 р. Ім’я Леоніда Тереховича могло залишитися невідомим для широкої громадськості. Проте завдяки людям, які знали його при житті і змогли зрозуміти його талант, пам’ять про цю особистість зберігається і сьогодні. Так, голова Чернігівської спілки письменників Станіслав Реп’ях певного часу став для Леоніда добрим наставником і помічником у скрутну годину. Саме він переконав поета писати вірші рідною мовою. Збереженням пам’яті про нашого талановитого земляка займається Аркадій Натаріус. Ця людина ось уже три роки збирає вірші та матеріали про Леоніда Тереховича й поширює їх у всесвітній мережі «Інтернет». Варто зазначити, що Аркадій Семенович нині проживає в Ізраїлі, але щороку приїжджає в Україну для пошуку невідомих віршів Тереховича і цією благородною діяльністю займається за власний кошт. Наразі дослідник докладає зусиль для збереження в Кучинівці хати поета, яка перебуває в занедбаному стані. Він мріє про те, щоб в недалекому майбутньому там був літературний музей Тереховича й інших літераторів Щорського району. А для цього потрібно володіти великим обсягом інформації, яка дуже часто є лише в архівних документах. Проводячи пошукову роботу, Аркадій Натаріус звернувся за допомогою до Управління СБУ в Чернігівській області. Йому було надано можливість ознайомитися з матеріалами архівної кримінальної справи стосовно Л. Тереховича. Завдяки документам справи Аркадію Семеновичу вдалось віднайти і вірші, які ще не друкувалися, а також більше дізнатися про життя поета. Сподіваємося, що розсекречення та дослідження архівних матеріалів розкриє світові ще не одну затемнену тоталітарною системою постать. Ярослав МОЛОЧКО


Телепрограма

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

A 06.10, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 21.00 Новини 06.15, 07.15, 08.10 Спорт 06.20 Аграрна країна 06.25, 07.20, 08.15, 09.20, 13.50, 19.50, 23.10 Погода 06.30, 07.25, 08.20 Подiї очима майбутнього 06.40, 07.30, 08.25 567 – Поїхали!!!!! 07.10 Ера бiзнесу 07.35 Будiвельний майданчик 08.50 М.Поплавський запрошує 09.00 Анонс передач 09.05, 12.10, 15.15, 19.30, 21.30 Дiловий свiт 09.25, 22.45 Прес-анонс 09.30, 04.55 Легко бути жiнкою 10.30, 17.40, 03.00 Т/с «Стеж за мною» 11.15, 00.10, 05.50 Служба розшуку дiтей 11.25, 04.30 Життя триває 12.45, 18.25 Український вимiр 13.15 Книга. ua 14.00 Ситуацiя 14.30, 04.05 «Надвечiр’я» з Т. Щербатюк 15.25 Енергетична Україна 16.00 Пазли 16.35 Футбол. Лiга Європи. Огляд 18.55 Анонс передач 19.00 Точка зору 19.40, 21.40 Свiт спорту 20.00 «Знайдемо вихiд» з Н. Розинською 21.25 Всенародне обговорення конституцiї В.Ющенка 21.55 Право на захист 22.15 Автоакадемiя 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.15 Вiд першої особи

B

18.15 «Судовi справи» 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 06.05 «Служба розшуку 20.00, 01.15 «Подробицi» дiтей» 21.30 «Велика полiтика з 06.10, 02.25 Т/с «ЦиганЄвгеном Кисельовим» ське серце» 00.15 Секретнi iсторiї 06.55, 07.35, 08.05 «Зниклi космонавти» «Снiданок з 1+1» 01.50 Т/с «Бережiть 07.00, 08.00, 09.00, 16.35, чоловiкiв» 19.30 ТСН 07.05 М/ф «Чiп та Дейл поспiшають на допомогу» 09.05, 19.00 «ТСН. Варта» 06.20 «Документальний 09.45 Т/с «Лапочки» детектив. Сльози ката» 11.05, 20.15 Т/с «Крем» 06.50, 08.00, 17.40, 22.00 12.10 Т/с «Некраса по«Вiкна-Новини» американськи» 06.55, 08.10 «Бiзнес+» 13.05, 05.25 Т/с «Район 07.00 Т/с «Вона написала Беверлi-Гiллз» вбивство» 14.05 Т/с «Район Мелроуз» 08.15 Х/ф «Єдина» 15.05 Т/с «Усi жiнки – 10.55 Х/ф «Балада про вiдьми» вiдважного лицаря 16.00 Т/с «Татусевi дочки» Айвенго» 16.55 Т/с «Не родись 13.00 Х/ф «Корона вродлива» Росiйскої iмперii, або 17.55 «Шiсть кадрiв» Знову невловимi» 19.25 «Погода» 16.00 «Корона Росiйскої 21.15 Х/ф «Перевiзник 2» iмперii, або Знову 23.15 «Наша RUSSIA» невловимi» Невiдома 23.55 Х/ф «Блаженство» версiя 01.50 «Караоке на майданi» 17.10 «ВусоЛапоХвiст» 17.50 Х/ф «Мужики!..» 20.00 Нацiональне талант-шоу «Танцю06.30«УрокитiтонькиСови» ють всi!-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 22.25 Х/ф «Танцюй» 09.00, 12.00, 18.00 00.45 «Вiкна – Спорт» Новини 00.55 Х/ф «Пробач» 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Марш Турецького-2» 06.00, 02.35 Факти 10.05, 20.30 Т/с «Обручка» 06.15, 07.50 Дiловi факти 11.00 Т/с «Кармелiта. Ци- 06.25, 08.00, 09.00, 01.00, ганська пристрасть» 02.55 Погода 12.10 «Знак якостi». Пиво 06.30, 08.35 300 сек/год «Мiцне» (7%) 06.35 Свiтанок 13.05 Т/с «Сiмейнi таємницi» 07.00, 10.10 Т/с «Леся+Рома» 14.00 Т/с «Ланцюг» 07.45, 08.45 Факти. Ранок 15.00 Надзвичайнi iсторiї. 07.55, 08.55, 12.55, 19.10, «Золотi половинки» 00.00 Спорт 16.00 Ключовий момент 08.05 Про-Ziкаве.ua 17.00 «Зрозумiти. Про09.05, 16.30 Т/с «Солдати» 11.40 Т/с «Куля-дура». Фiнал бачити»

D

Z

E

12.45 Факти. День 13.00 Т/с «Мисливцi за старовиною» 14.00, 19.55 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-6» 15.05 Т/с «Братани» 18.45 Факти. Вечiр 19.05 Добрi новини з Оленою Фроляк 19.15 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 21.00 Максимум в Українi 21.45 Ти не повiриш! 22.35 Голi та смiшнi 23.45 Факти. Пiдсумок дня 00.10 Автопарк 01.05 Х/ф «Дольмен». 3 с.

G 05.55 Служба розшуку дiтей 06.00, 12.10 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей-3» 06.05 Зона ночi 06.50, 07.10, 07.35, 08.40 «Пiдйом» 06.55, 14.55 Т/с «Друзi» 07.30, 08.30, 19.20 Погода 09.00 Х/ф «Принц i жебрак» 10.55, 19.25 Т/с «Кадети» 13.30, 19.00 Репортер 13.35 М/с «Бетмен-4» 13.50 М/с «Полiцейська академiя» 14.30, 15.50 Teen Time 14.35 Т/с «Крок за кроком» 15.55, 20.20 Т/с «Ранетки» 16.55, 21.20 Т/с «Татусевi дочки» 18.00, 22.20 Т/с «Щасливi разом» 19.15 Спортрепортер 23.15 Скетч-шоу «Файна Юкрайна» 00.00 Камедi-клаб Росiя

I 06.00 Клуб 700 06.25, 15.00, 00.00, 02.15 Твiй Хiт

13

на п’ятницю, 2 жовтня

06.55 Як це робиться? 07.15, 18.30, 20.30, 22.55, 23.45 «ТОНIС INFO» 07.30, 08.45 Фiтнес-А.Р.М.I.Я 07.45, 19.00 Хiт-парад дикої природи 09.00, 15.30, 00.30 Диваки 10.20 Шоу Оксани Марченко 12.05 Чудернацькi свiти 12.55 Погляд у майбутнє 16.05, 21.00 Т/с «Колишня» 17.55 Кордони 18.40, 23.10 «Життя» 18.50, 23.55 Погода 20.10, 23.20, 01.30, 02.40 Сильнi свiту сього 20.40 Бiзнес 20.45 Солодка казка

K

06.00 Мультфiльми 06.30, 17.00, 19.00 Подiї 06.40, 17.20, 19.20, 03.50 Спортивнi подiї 06.45, 17.25, 19.25 Погода 06.50, 17.30, 03.00 Критична точка 07.30 Срiбний апельсин 08.10 Т/с «Слiд» (23 с.) 09.00 Т/с «Безмовний свiдок 2» 10.00 Т/с «Глухар – 2» 11.00 Т/с «Моя прекрасна нянька» (124, 125 с.) 12.00 Т/с «Колись прийде кохання» (160 с.) 13.00 Х/ф «Iдеальний чоловiк» 15.00 Т/с «Слiд» (24 с.) 15.50, 02.10 Федераль06.30 Дiзнайся своє ний суддя майбутнє 18.00 Т/с «Колись при07.30, 19.30 «Дом-2» йде кохання» (161 с.) 08.30 Ранковий мультик 19.30 Т/с «Пiвнiчний 09.00, 00.00 «Дивись, вiтер» (1,2 с.) хто прийшов!» 21.30 Шустер Live 09.30, 21.00 «Звана 01.30 Т/с «Злочин буде вечеря» розкрито» (13 с.) 10.30 «Поради зiрок» 11.30, 23.00 «Дивись!» 12.00 Т/с «Приватний детектив Магнум» 06.00 «Особистий погляд» 13.00 «Давай одружимося» 07.00 Х/ф «Хочу вашого 14.00 М/с «Пухнастики чоловiка» та полохливцi» 08.30 «Легальний дохiд» 14.30 М/с «Нiчнi пригоди» 08.40, 11.00, 19.00, 21.30, 15.00 М/с «Невгамовнi 00.00, 02.20 «Свiдок» привиденята» 09.00, 22.00 Т/с «CSI: Лас15.30 Мульсерiал Вегас» «Пiдземнi пригоди» 10.00, 23.00 Т/с 16.00 М/с «Лабораторiя «Кримiналiсти: мисДекстера» лити як злочинець» 16.30 «Фактор страху» 11.20 Т/с «Iнспектор 17.30 «Єралаш» Деррiк» 18.30 Т/с «Унiвер» 15-16 с. 12.35 Т/с «Суто 20.30 Вечiрнiй мультик англiйськi вбивства» 22.00 «Заборонена зона» 14.50 Т/с «Група Зета – 2» 23.30 «Дом-2». Спецви- 16.50 Т/с «Полювання на пуск Берiю» 00.30 «Дiзнайся своє 19.25 Х/ф «Оперативна розробка – 2» майбутнє»

J

L

00.30 Х/ф «Параграф убивцi»

17.00 «Забiйна лiга» 18.10 «Городок» 19.10 «Один день. Новини» 19.30 «Вечiрнiй квартал. 06.00 Програма передач Iсторiя успiху» 06.01, 23.30 «Час-Тайм» 22.00 Х/ф «Годзила» 06.15, 00.15 «Час спорту» 01.00 «Один день. Спорт» 06.30 «Ранок на 5-му» 01.15 Х/ф «Кримiнальнi 09.10, 22.40, 23.20, 05.20 перегони» «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, ЧЕРНІГІВ 17.50, 23.50, 03.20 08.00 Цей день в історії «Погода в Українi» 08.05 Студія «Інформ» 09.30, 13.30, 14.30 «5 08.25 Берегиня елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 08.55 Податкові діалоги 09.15 Телеоб’єктив 14.00, 15.00, 16.00, 09.25 Д.ф. «Будинок 17.00, 18.00, 20.00, І.Гончара» 21.00, 23.00, 01.00, 10.00 Україна: час місцевий 04.00 «Час новин» 10.10 Д.ф. «Злети моло10.30, 11.30, 12.30 дого Сікорського» «Прес-конференцiї у 10.25 Цікавинки прямому ефiрi» 10.45 Х.ф. «Козак Мамай» 10.55 «Огляд преси» 12.00 Цей день в історії 11.20 «Зверни увагу» 12.05 Д.ф. «Софія Київська» 15.30 «Своїми очима» 16.30, 22.00, 02.30, 05.30 12.25 Цікавинки 13.45 Д.ф. «Казимир Ве«На межi» ликий або Мальвич 17.30 «Феєрiя мандрiв» селянський» 18.30 «Хронiка дня» 14.40 Історія одного 18.45 «Київський час» експоната 19.00, 22.30, 00.00, 03.00 14.45 Цей день в історії «Час новин» (рос.) 19.20 «Час до виборiв» 14.50 Студія «Інформ» 19.30, 01.15 «Новий час» 15.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 20.20, 21.45 «Час до 16.00 Від щирого серця виборiв. Агiтацiю 16.30 Цікавинки заборонено!» 20.30, 21.20, 01.40 «Час» 16.40 Д.ф. «Рогатин» 00.30 «Автопiлот-новини» 17.00 Д.ф. «Кам’янець на Поділлі» 00.40 «Рестораннi новини» 17.15 Студія «Інформ» 17.20 Цікаво знати… 17.25 Студія «Діалог» 07.00, 21.30 «Один день» 17.55 Цей день в історії 07.30 «Смiх без правил» 18.00 Трансляція ТРК 08.40, 16.00 «Далекi «Новий Чернігів» родичi» 20.00 Студія «Інформ» 09.00, 14.00 Т/с «Зоряна 20.20 Телеоб’єктив брама» 20.30 «Час країни» 11.00 Т/с «Євлампiя 21.00 По Суті Романова» 21.30 Джерела 12.00 Т/с «Солдати» 22.00 Х.ф. «Конотопська 16.40 «Жiноча лiга» відьма»

M

v

N

b

f

g

Q

e

w

u

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 05.25, 13.15 «Детективи» 09.15 «Малахов+» 10.20 «Модний вирок» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15 Т/с «Я повернуся» закл.серія 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.15 Т/с «Принцеса цирку» 16.05 «Давай одружимося!» 17.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Нехай говорять» 19.05 «Слiд» 19.55 «Поле чудес» 21.00 «Час» 21.20 Х/ф «Коханнязiтхання 2» 23.20 Х/ф «Життя прекрасне» 01.15 «Смеханiчнi пригоди Тарапуньки i Штепселя» 03.55 «Найнебезпечнiшi вулкани свiту» 04.40 «Судiть самi»

05.00 Д/ф «Слiдами Iндiани Джонса» 06.00 Мультфiльми 06.25 М/с «Черепашки нiндзя» 06.45 М/с «Космiчнi рятувальники лейтенанта Маршу» 07.10 М/с «Пригоди мультяшок» 07.35 М/с «Бешкетнi анiмашки» 08.00 М/с «Каспер» 08.30, 15.15 Т/с «Амазонiя» 09.25, 17.05 Т/с «Ясновидець» 10.15 Х/ф «Смертельний потiк» 12.15 Д/ф «Мiськi легенди. Московський зоопарк. Тварини-цiлителi» 13.15, 18.00 Т/с «Костi» 16.15 Т/с «Андромеда» 19.00 Т/с «Крузо» 21.00 Х/ф «Птахи вiйни» 23.00 Т/с «Зоряна брама» 00.00 Програма «Лабораторiя руйнiвникiв» 01.00 Х/ф «Фатальна помилка» 03.00 Д/ф «Сергiй Корольов: достукатися до небес» 04.00 Програма «Rелакs»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10, 08.45 Свiтовий футбольний тиждень 06.25, 16.30 Дартс 07.30 Д/с «Гнiв стихiї» 08.30, 18.30 Свiтовий спортивний день 09.15, 19.30 Планета рибалки 09.30 Пiд водою з 10.10, 17.30 Д/с «Свiт навколо нас» 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Спрага швидкостi 14.00 Класика: Прем’єрЛiга 15.00 Iсторiя NHL 15.15 Класика: NHL 18.45 Свiтовий неспортивний тиждень 19.00 Дiалоги про риболовлю 20.00 Д/с «Таємницi затонулих кораблiв» 21.30 Зiрка автостради 22.00 Покер

06.10, 07.05, 08.10 «Доброго ранку, Бiлорусь!» 06.45, 07.45 «Зона Х. Кримiнальна хронiка» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 19.00 Новини 07.30 «Дiлове життя» 08.20 «Готуємо разом» 08.40, 12.10 «Сфера iнтересiв» 09.05 «Михайло Фiнберг. Маестро, музику!». Вiдеофiльм АТН 09.20 «Кiнець жiночого лiта». Мелодрама 10.45 Т/с «Бiс у ребро, або Чудова четвiрка» 11.30 «Час футболу» 12.30 Т/с «Жаркий лiд» 13.20 «Пiснi минулого столiття» 14.15 «Страстi по культурi» 14.50 Дiлове життя 15.15, 19.20 Новини регiону 15.25 «Усе про безпеку» 15.55 «У мене сьогоднi вихiдний» 16.25 Концерт «Мiс Мiнськ-2009» 18.30Д/ф«AvInitio.Вiдпочатку» 19.35, 23.25 «Музичний млин» 20.30, 00.20 «Nota bene» 21.00, 00.45 «Панорама» 21.50, 01.30 «Iван» 23.00 «Своя музика»

05.00 М/с «Сiмпсони» 05.35, 10.00 «Година суду» 06.35, 12.00 «Звана вечеря» 07.30, 20.00 Т/с «Солдати-11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 «24» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 11.00 Д/ф «Неподобство краси» 12.55 Х/ф «Розповiдь про Федота-стрiльця» 15.00 «П’ять iсторiй»: «Кiноісторiї. 10 негренят» 16.00, 19.00 Т/с «NEXT 3» 18.00 «Вижити в мегаполiсi» 21.00 «Вiйськова таємниця» 22.00 «У годину пiк». Подробицi 22.30 «24» Пiдсумковий випуск 23.00 «Голi та смiшнi» 23.30 «Зiрка покеру» 00.20 Х/ф «Затишне мiстечко» 02.00 «Таємницi вашої долi. Езо ТБ» 04.00 Т/с «Надприродне» 04.40 Нiчний музичний канал

05.00, 01.00 «Клуб детективiв» 05.55 Мультфiльми 07.30 «Тисяча дрiбниць» 08.00 «ДАI: правдивi iсторiї майора Кабанова» 08.30, 15.00 Т/с «Без слiду 1» 09.30 Х/ф «Парадиз» 11.30, 17.00 «Учинок» 12.00, 16.00 Судове токшоу «Дванадцять» 13.00, 20.00 «Поза законом» 13.30, 20.30 Т/с «Безмовний свiдок 3» 14.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (4)» 17.30, 00.00 Д/ф «Рейс 778. Трагедiя у 8 дiях» 18.30 «Найкумеднiше вiдео» 19.00, 23.00 «Шлюбне чтиво» 21.00 Т/с «Бандитський Петербург. Журналiст (5)» 22.00 Т/с «Закон i порядок 9» 23.30 «Голi приколи» 03.00 Т/с «Мислити як злочинець 3» 03.45 Т/с «Детектив Неш Брiджес»

07.20 «Династiя: За лаштунками сексу, жадiбностi та iнтриг» 08.50 «Вибiр Фiлдера» 12.00 «Мене кличуть Сара» 13.30 «Легке захоплення» 15.00 «Зачарованi-I» 15.50 «Джордан розслiдує-V» 16.40, 17.30 «Доктор Хаус-III» 18.20 «Плетуха-I» 19.10 «Справжнi домогосподарки Нью-Йорка – I» 20.00 «Iнший день» 21.30, 22.20 «Вiдрив»

06.00 «Джошуа» 08.00 «Брудна справа» 10.00, 02.00 «Жак-бiдняк» 12.30, 04.30 «Парк» 14.00 «Загублений вiкенд» 16.00 «Спiвак» 18.00 «Шлюб» 20.00 «Самотнi серця» 22.00 «Розумники» 00.00 «Її кличуть Сексiна»

V

t

O

x

S

n

U

05.00 «Доброго ранку, Росiє!» 09.05, 00.35 «Моя срiбна куля. Михайло Жаров» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.30 Т/с «Термiново в номер» 12.05, 04.10 «Кiмната смiху» 13.20, 16.40, 02.30 Вiстiспорт 13.30 Т/с «Дiльнична» 15.05, 01.20 «Суд iде» 16.25 Мiсцевий час. ВiстiМосква 16.50, 02.05 «Городок». Дайджест 17.15, 02.40 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 18.05, 03.25 Т/с «Колись прийде кохання» 19.45 «Юрмала – 2009» 21.25 Х/ф «Паперовий солдат» 23.25 Х/ф «Подарунок самотнiй жiнцi»

05.00 «Настрiй» 07.30 Т/с «Смерть шпигунам!» 09.35 «Реальнi iсторiї». Якщо начальник – чоловiк 10.10, 14.10, 16.50 «Петрiвка, 38» 10.30, 13.30, 16.30, 18.50, 19.30 Подiї 10.45 Прес-конференцiя мера Москви Ю.М.Лужкова 12.25 «У Великому мiстi. Iншi» 13.45 «Дiлова Москва» 14.30 Т/с «Нотатки про Шерлока Холмса» 15.30 «Таємниця чорної смертi» 17.15 М/ф «Рiвно о третiй п’ятнадцять», «Три лiсоруби» 17.45 Т/с «Хорнблауер» 18.55 Репортаж про пресконференцiю мера Москви Ю.М.Лужкова 20.05 Х/ф «Кохати поросiйському» – 3 22.00 «Народ хоче знати». Ток-шоу 23.05 Подiї. 25-а година 23.40 «Дiжа вю». Комедiя 01.45 Х/ф «Три кольори: синiй» 03.40 Д/с «Королi мафiї»

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 05.10 Сьогоднi вранцi 07.35 Кухарi та кухарчуки 08.05 Багатi та знаменитi 08.10 «Головний герой» представляє 09.25 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 10.05 Анатолiй Кашпировський 11.00 Середнiй клас 12.40 Т/с «Морськi дияволи-3». 16 с. «Чорний дайвер» 13.35 Т/с «Псевдонiм «Албанець»-2» 14.30, 18.35, 02.40 Огляд. Надзвичайна подiя 15.35 Т/с «Господарка долi» 16.35 Т/с «З полум’я та свiтла...» 17.30 Таксi 19.10 Слiдство вели 20.05 Надзвичайна подiя. Розслiдування 20.25 Х/ф «Петя шляхом до царства небесного» 22.20 «Жiночий погляд» О. Пушкиної 23.10 Т/с «Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона». «Скарби Агри». Ч. 2 00.35 «Москва – Ялта – транзит»

06.00, 04.45 Т/с «Затока Доусона – 6» 06.50 Мульфiльми 07.00, 16.00 М/с «Котопес» 07.30, 17.00 М/с «Ей, Арнольде» 08.00, 16.30 М/с «Джиммi Нейтрон» 08.30 М/с «Скеля Фреглiв» 09.00, 18.30 «Шоу Беннi Хiлла» 10.20 «Таксi» 11.00 Т/с «Зоряний крейсер Галактика – 3» 17.30 Т/с «Амазонка Пiтера Бенчлi» 19.05 Т/с «Людина року» 21.30, 02.00 Х/ф Кiнофайли: «Капiтан Алатрiсте» 23.45 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.20 Х/ф «Ангел пристрастi» 03.45 Кiнорiк 04.05 «Судовi справи. Злочин та кара» 05.30 Book

08.00 Margaret Thatcher, Pers 08.01 Gregory Peck, Ent 08.02 Iraq 1940, Travel 08.03 Rita Hayworth, Ent 08.04 Cowboys 1930, Lifestyle 08.05 Howard Hughes, Pers 08.06 Х/ф «Комiсар полiцiї обвинувачує» 10.06 Д/ф «Гляньте на обличчя» 10.16 Д/ф «Беннi Гудман у СРСР» 10.34 Д/ф «Нiч розведених мостiв» 11.17 Мелодiї й ритми закордонної естради. Джо Дассен 12.26 Блакитний вогник 14.00 Grace Kelly, Ent 14.01 Mao Zedong, Pers 14.02 Golden Gate Bridge 1936 14.03 Rocky Marciano, Pers 14.04 Covent Garden market, Lifestyle 14.05 Peter Sellers, Ent 14.06 Х/ф «Чистими руками» 15.55 Строката стрiчка (П. Луспекаєв) 17.07, 18.23 Вiдпустка у вереснi 18.14 Кiножурнал «Новини дня» 20.00 Ingrid Bergman, Ent 20.01 Pele, Pers 20.02 Istanbul 1931 20.03 Sir Alec Guinness, Ent

m 03.00, 22.00 «Захисник» 05.00 «Брати Грiмм» 07.00 «Планета Ка-Пекс» 09.00 «Я завжди хотiв бути гангстером» трагiкомедiя 11.00 «Сполученi штати Лiланда» драма 13.00 «Угода» трилер 15.00 «Лiс жалоби» драма 17.00 «Тристан та Iзольда» 19.00 «Знайомтеся, Джо Блек» фантазiя/мiстика 23.30 «Так» мелодрама 01.05 «Розпалення пристрастей» комедiя

06.05 «Мультконцерт» 05.00 «Концерт для щура» 06.30, 03.35 Х/ф «Олександр Невський» 06.55 «Герой нашого часу». 08.40, 12.05, 17.45, 23.25 «SMS-голосування» («Максим Максимич», 09.05, 01.40 Х/ф «Чапаєв» 11.20, 18.15, 23.45 «Тамань») «Кiнокласика» 08.25 «Великий утiшник» 12.30, 14.30, 17.20 «Вiтрина-ТБ» 13.10, 15.55 Х/ф «Нова 10.05 М/ф «Комунальна Шахерезада» 15.00, 21.00 «Саундтреки» iсторiя» 19.00, 21.30 Х/ф «Наступить завтра чи нi» 10.15 «Продовження роду» 00.15 Х/ф «Чи Мартi 12.00, 20.00, 04.00 «Бандитвбито?». ський Петербург». ф.4 «Арештант» 13.00, 21.00 «Зниклi серед

W

05.00 «Бий i бiжи» 07.00, 17.00 «О’Хортен» живих» 14.30, 22.30 «Зiронька моя 09.00, 19.00 «Кiмната смертi» ненаглядна» 11.00 «Рiкi» 16.10, 00.10 М/ф «Тир» 13.00, 23.05 «Мадагаскар 2» 16.35, 00.35 «Великi i 15.00, 01.00 «По той бiк маленькi» лiжка» 18.15, 02.15 «Сiм наречених 21.00 «Знамення» єфрейтора Збруєва» 03.00 «Елiтний загiн»

r 09.00, 17.00, 01.00 «Фатальнi яйця» Комедiя 11.05, 19.05, 03.05 «Обличчя» Драма 13.15, 21.15, 05.15 «Лабiринти» Драма 15.00, 23.00, 07.00 «Кочiвник» Драма

o 19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00 Т/с «Павутиння» ф.1 «Пастка» 21.00, 03.00 Т/с «Чорний ворон» 22.00, 23.30 Х/ф «Помилка резидента» 02.00 Т/с «Павутиння». ф.2 «Розплата»

0 07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Т/с «Гваделупе» 14.00 Все краще, для вас 15.00, 04.00 Твiй будинок 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя 20.00 Ваш особистий психолог 21.00 Сексуальна революцiя 23.00 «Знаки долi» 03.00 Iсторiя успiху


14

Телепрограма

A

07.50 «Свiтське життя» 09.05 «Хто там?» 10.15, 10.40 М/ф «Чiп та 06.15 Анiмацiйний фiльм Дейл поспiшають на «Лис Микита» допомогу» 06.40 День знань 11. 1 5 М/ф «Тутанхамончик» 07.45 Ноосфера 12.40 Х/ф «Обережно, дiти» 08.10 Свiт православ’я 14.10 «Шiсть кадрiв» 08.30 Крок до зiрок 15.35, 03.05 Х/ф «Селюки 09.00 Анонс передач з Беверлi-Хiллз» 09.05, 12.40, 14.35, 21.35 17.30 «Я люблю Україну» Погода 19.30 ТСН 09.10 Прес-анонс 09.20 Доки батьки сплять 20.00 «Танцюю для тебе – 3» 23.00 «Наша RUSSIA» 09.55 М/ф «Стрiла 23.40 Х/ф «Чикаго» вiдлiтає у казку» 10.30 Хто в домi хазяїн? 01.40 Х/ф «Перевiзник – 2» 11.00 Експерти дозвiлля 11.35 Вихiднi по-українськи 11.55 Темний силует 06.40 «Перепустка у 12.45 Наша пiсня прекраснi вихiднi iз 13.20 Парламент Самантою Браун» 14.40 Книга. ua 15.15 Д/ф Прем’єра. «Ко- 07.20 « Велика полiтика з хання без штампiв» Євгеном Кисельовим» 15.55 Футбол. Чемпiонат 10.00 «У Городку». України. Прем’єрДайджест лiга. «Оболонь» 10.30 «Городок» (Київ) – «Металург» 11.05 Х/ф «Вищий пiлотаж» (Запорiжжя) 15.05 «Найрозумнiший» 16.45 У перервi: Погода 16.55 Програма «Позаочi» 18.00 Кiно.ua 17.55 Т/с «Сьомiн» 18.30 Д/ф Тижнi китайсь- 20.00 «Подробицi» кого кiно на Першо- 20.30 «Мiсце зустрiчi» му. «Гра у шашки Го» 22.30 Х/ф «П’ятниця 12» 18.55 Х/ф Тижнi ки00.40 «Подробицi» тайського кiно на 02.00 «Знак якостi» Першому. «Ясний мiсяць» 21.00 Новини 21.20 Свiт спорту 06.25 «Нашi улюбленi 21.45 Фольк-music мультфiльми» 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трiйка, 07.20 «Еники-беники» 08.00 «Навколо свiту» Кено 09.00 «Їмо вдома» 23.00 Вiльна гавань 10.10 «ВусоЛапоХвiст» 23.25 L-формат 23.45 DW. Новини Європи 10.45 «Нашi улюбленi мультфiльми: Ну, 00.15 «Острiв скарбiв» постривай !» 01.20 Автоакадемiя 13.00 Концерт М. Задорнова «Михайло Задорнов та його задорнова компанiя» 06.05 «Хранителi iсторiї» 06.55 «Без табу» 13.50 Х/ф «Танцюй»

Z

D

B

15.50 Нацiональне талант-шоу «Танцюють всi!-2» 18.00 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 19.00 Х/ф «Мужики!..» 21.10 «Мужики!» Невiдома версiя 22.15 «Моя правда. Олег та Михайло Єфремови. Жрець та блазень» 23.15 «Зiркове життя. Зiркова дружба» 00.15 «Паралельний свiт» 01.15 Х/ф «Вечеря з придурком»

E 06.00 Факти 06.15, 07.35 Погода 06.20 Автопарк 06.50 Максимум в Українi 07.40 Добрi новини 07.45 Х/ф «Битва драконiв» 09.45 Анекдоти поукраїнськи 10.05 Т/с «Леся+Рома» 11.30 Квартирне питання 12.45 Факти. День 12.55, 18.55 Спорт 13.00 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-6» 14.00 12 найкращих шахраїв України 14.45 Х/ф «Загадка Сфiнкса» 16.45 Х/ф «Обладунки» 18.45 Факти. Пiдсумок дня 19.00 Х/ф «Зорянi вiйни-2: Атака клонiв» 22.10 Наша Russia 22.55 Прожектор перiсхiлтон 23.25 Голi та смiшнi 00.05 Х/ф «Мертвi дочки»

G 06.00 Х/ф «Магiя в дзеркалi. Атака качок» 07.25 Х/ф «Принц i жебрак»

на суботу, 3 жовтня 09.30 Будинок закритий на ремонт 10.20 Зорянi драми 11.15 Iнтуїцiя 12.10 Info-шок 13.10 Формула драйву 13.50 Скетч-шоу «Файна Юкрайна» 14.30 Дольчевита Капут 15.35, 22.15 Хто проти Блондинок? 16.15 Х/ф «Закони привабливостi» 18.10 Х/ф «Дуже епiчне кiно» 19.55 Х/ф «Мумiя» 23.35 Х/ф «Любовний лист» 01.25 Спортрепортер 01.30 Х/ф «Непропечений»

J

06.30 Дiзнайся своє майбутнє 07.30 «Дом-2» 08.30 «Марвi Хаммер» 09.00 Ранковий мультик 09.30 «Ключi вiд форту Буайяр» 12.00, 21.00 «Заборонена зона» 13.00 Т/с «Троє зверху 2» 14.00 «Випробування вiрностi» 14.30 «Єралаш» 15.30 М/ф «Пiноккiо та Iмператор ночi» 17.00 «Фактор страху» 18.00 «Дом-2» 19.00 Футбол. Чемпiонат України. «Металiст» – «Кривбас» 22.00 «Смiх без правил» 06.00, 22.35, 02.40 Диваки 23.00 Дивись! 06.20 Погода 23.30 «Дом-2». Спецви06.25 Твiй Хiт пуск 00.00 Т/с «Полiцiя 07.00 Фiтнес-А.Р.М.I.Я Майамi, вiддiл 07.10 Як це робиться? моралi» 07.30, 10.00 Чудернацькi 01.00 «Дiзнайся своє свiти майбутнє» 09.00 Сiм’я вiд «А» до «Я» 11.00 За сiм морiв 11.30 Наука та образ 11.55, 20.30, 22.00, 01.45 05.00 Т/с «Безмовний Свiтськi хронiки свiдок 2» 12.30 Обличчя з обкла- 05.30 Мультфiльми динки 09.00, 19.00, 03.30 Подiї 12.55 Погляд у майбутнє 09.25, 23.10, 03.50 15.00 Х/ф «Запорожець Спортивнi подiї 09.30, 23.15, 03.55 Поза Дунаєм» года 16.30, 02.15, 05.35 Зеле09.40 Срiбний апельсин на варта 10.25 М/с «Чарiвницi» 17.00 Х/ф «Мартин (23 с.) Боруля» 11.00 Х/ф «Iдеальний 19.00 П’ятий вимiр чоловiк» 20.00 Тиждень моди з 13.10, 04.00 Х/ф «Три Дар’єю Шаповаловою плюс два» 21.00 Шоу Оксани Мар- 15.00 Т/с «Глухар – 2» ченко (закл. с.) 23.15 Козацтво 17.00 Суботнiй вечiр 01.00, 03.40 Українська 19.30 Т/с «Пiвнiчний вiтер» (3,4,5 с.) революцiя

I

K

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

22.30 Щиросерде зiзнання 23.20 Життєвi сенсацiї 00.00 «Зiрка покеру» 01.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (закл. с.)

L 06.00, 04.05 «Особистий погляд» 06.30 «Блага звiстка з Рiком Реннером» 07.00 Т/с «Осiннiй детектив» 09.00 М/ф «Оггi та кукарачi» 09.35 М/ф «Спайдермен» 10.35 Х/ф «Падiння комети» 12.45 Т/с «Полювання на Берiю» 15.00 «Вайп Аут» 16.00 Х/ф «Оперативна розробка – 2» 18.00 Х/ф «Кордон. Тайговий роман» 21.00 Х/ф «Людина президента – 2» 23.00 Х/ф «Урок виживання» 01.10 Х/ф «Павуки – 2» 02.50 «Речовий доказ»

M 06.00 Програма передач 06.01, 23.30, 04.30 «ЧасТайм» 06.15, 07.05, 00.15, 03.10, 05.10 «Час спорту» 06.30, 18.45, 04.45 «Київський час» 06.40, 11.20, 15.30 «Зверни увагу» 06.45, 11.30 «Автопiлоттест» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 21.00, 23.00, 04.00 «Час новин»

07.15, 09.20, 12.20, 14.15, 16.20, 17.20, 21.45, 23.50, 03.20, 04.55 «Погода в Українi» 07.35, 08.50, 22.40, 23.20, 05.20 «Бiзнес-час» 07.50 «Новобудова» 08.10, 09.45, 19.20, 21.50, 02.20, 04.15 «Тема тижня» 08.30 «Бiстро-ТБ» 09.25 «Своїми очима» 10.30 «Не перший погляд» 10.55, 03.25 «Огляд преси» 11.45 «Технопарк» 12.30 «Вперед, на Олiмп!» 13.30 «Драйв» 14.20 «Страва вiд шефа» 14.40 «Гра долi» (Мазепа, ч.1) 16.30 «Арсенал» 17.30, 03.30 «На межi» 18.20 «Вiкно в Європу» 19.00, 22.30, 00.00, 03.00, 05.00 «Час новин» (рос.) 19.30, 01.00 Полiтичне ток-шоу «5 копiйок» 21.20 «Народний контроль» 22.00, 02.30, 05.30 «Територiя закону» 00.30 «Курс iнтер’єру» 00.40 «Мотор»

19.45 Х/ф «Спецiалiст» 22.00, 02.15 «Що? Де? Коли?» 23.00 «Слава Богу, ти прийшов!» 00.25 Х/ф «Кримiнальнi перегони» 03.50 «Нiчне життя» 05.40 «Телеформат»

ЧЕРНІГІВ

08.00 Цей день в історії 08.05 Студія «Інформ» 08.25 Студія «Діалог» 08.55 Телеоб’єктив 09.00 Джерела 09.30 Д.ф. «Рогатин» 09.50 Історія одного експоната 10.00 Україна:час місцевий 12.00 Цей день в історії 12.05 Х.ф. «Конотопська відьма» 13.05 М.ф. «Лисиця будівельниця» 13.15 Х.ф. «Коник - Горбоконик» 14.25 Видатні українці 14.55 Цей день в історії 15.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 17.00 Дивовижний калейдоскоп 17.30 М.ф. «Казка про мертву царівну» 17.55 Цей день в історії 18.00 Трансляція ТРК 06.30, 03.00 Д/п «Новий Чернігів» «Автоманiяк. Полiцейська маши- 20.00 Чернігівщина в житті славетних на» 20.25 Зустріч для вас 07.30 AutoEVO 20.55 Концерт 07.55 Формула-1. А.Агурбаш Гран-Прi Японiї. 21.45 Х.ф. «Конотопська Квалiфiкацiя відьма», 2с 09.15 Х/ф «Москва22.45 Студія «Діалог» Касiопея» 11.00 Т/с «Зоряна брама» 23.15 Д.ф. «Кам’янець на Поділлі» 13.00 Х/ф «Чоловiк за 23.30 Джерела викликом – 2» 00.00 Україна:час міс14.50 Х/ф «Годзила» цевий 17.40 Т/с «Холостяки»

v

N

b

f

g

Q

e

w

u

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 М/ф «Як тугу здолали» 06.30 Х/ф «Розклад на пiслязавтра» 08.10 «Грай, гармонь улюблена!» 08.55 «Розумницi й розумники» 09.45 «Слово пастиря» 10.10 «Смак» 10.55 «Зустрiчайте – Челентано!» 12.10 Х/ф «Найчарiвнiша та найпривабливiша» 13.55 «Карнавал долi I.Муравйової» 15.05 «Єралаш» 15.45 Х/ф «Особливостi нацiонального полювання у зимовий перiод» 17.20 «Велика рiзниця» 18.30, 21.15 «Льодовиковий перiод» 21.00 «Час» 22.25 «Прожекторперiсхiлтон» 23.05 «Що? Де? Коли?» 00.35 Х/ф «Болючий прийом» 02.10 Х/ф «Кадриль» 03.50 «Найнебезпечнi урагани свiту» 04.35 «Детективи»

05.00 Д/ф «Лицарi заходу. Лицарi сходу. Животворящий хрест. Iєрихонські труби» 06.00 Мультфiльми 06.40 М/с «Братц» 07.05 М/с «Джимi-супер черв’як» 07.30 М/с «Секретнi матерiали псiвшпигунiв» 09.15 Х/ф «Новi пригоди капiтана Врунгеля» 11.00 Т/с «Крузо» 13.00 Х/ф «Птахи вiйни» 15.00 Д/ф «Сили природи» 16.00 Х/ф «Смертельний потiк» 18.00 Д/ф «Мiськi легенди. Манежна площа. Принада для грошей» 19.00 Х/ф «Загублений свiт» 21.00 Х/ф «Вогонь на поразку» 23.15 Т/с «Iншi» 01.15 Х/ф «Гадюки» 03.15 Д/ф «Золотi ворота Володимира» 04.15 Програма «Rелакs»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10 Пiд водою з 06.25, 16.30 Дартс 07.30 Д/с «Таємницi затонулих кораблiв» 08.15, 16.00 Море дайвингу 08.30 Спортивнi танцi 09.30 Свiтовий спортивний день 09.45, 21.30 Off-Road Drive 10.00 Спрага швидкостi 10.30 Автоспорт Росiї 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Екстрим: початок столiття 14.00 Територiя безпеки 14.15 ДПС-контроль 14.30 Еккотера 14.45 Овертайм 15.15 Спец.репортаж 15.30 Зроблено бiля Пiдмосков’я 15.45 Твiй формат 17.30 Основний iнстинкт 18.30 Планета рибалки 19.00 Дiалоги про риболовлю 20.00 Д/с «Експедицiя навколо свiту» 22.00 Покер

06.30, 01.20 «Панорама» 07.20 «Iснасць» 07.45 «Артикул» 07.55 «Доброго ранку, Бiлорусь!» 09.00, 12.00, 15.00 Новини 09.05 «Експедицiя» 09.30 «Про мистецтво» 10.00 «Народнi ремесла» 10.30 «Лiкарськi таємницi з доктором А.Терещенко» 10.55 «У мене сьогоднi вихiдний» 11.25 «Сезон у дачi» 11.50 «Тисячорiччя» 12.10 «Горя боятися – щастя не бачити». Казка 13.20 Мультфiльм 13.25 «Бухта капiтанiв» 14.05 «Каранi» 14.30 Д/ф «Хочеш почути – подивися» 15.10 «Новини регiону» 15.30 «Життя як життя» 16.20 «Пiснi минулого столiття». Концерт пам’ятi Людмилi Зикiної 17.15 «Лiсова гойдалка» 18.25 «Зямля беларуская» 18.40 «Навколо планети» 19.20 «Приходите завтра» 21.00 Панорама 21.40 Концерт «Мiс Iнтерконтиненталь-2009» 00.40 «Просто програма»

05.00 «Гран-прi» 05.30 Д/ф «Друге пришестя Вiссарiона» 05.55 Т/с «КДБ у смокiнгу» 07.50 «Реальний спорт» 08.00 «Мобiлея» 08.35 «Я – мандрiвник» 09.00 «Карданний вал» 09.30, 17.00 «У годину пiк» 10.30 «Top Gear. Росiйська версiя» 11.30 «Популярна економiка» 12.00 «Вiйськова таємниця» 13.00, 04.00 Т/с «Надприродне» 14.30 «П’ять iсторiй»: «Злодiї на колесах» 15.00 «Фантастичнi iсторiї»: «Неземнi контакти. Послання з космосу» 16.00 «Секретнi iсторiї»: «Зворотний бiк душi» 17.30 «Репортерськi iсторiї» 18.00 «Тиждень» 19.00 Х/ф «Особливостi нацiонального полювання» 21.00 Х/ф «Особливостi нацiональної риболовлi» 23.00 «Голi та смiшнi» 23.30 «Зiрка покеру» 00.20 Х/ф «Затишне мiстечко-2»

05.00, 02.00 «Клуб детективiв» 06.00 «Дива з усього свiту» 07.00 «Тисяча дрiбниць» 07.30 Мультфiльми 09.15 Х/ф «Рекламна пауза» 11.30, 22.00 Судове токшоу «Дванадцять» 12.30, 21.00 «ДАI: правдивi iсторiї майора Кабанова» 13.00, 21.30 «Розслiдування Олега Тактарова» 13.30, 14.30 Т/с «24» 15.30 Т/с «Чоловiча робота (5)» 16.30 Т/с «Чоловiча робота (6)» 17.30, 23.30 «Учинок» 18.00, 18.30, 23.00 «Шлюбне чтиво» 19.00 Х/ф «У пошуках пригод» 00.00 Х/ф «Страшнiше за шторм» 04.00 «Стомленi славою»

04.10 «Дочки Маклеода-VI» 05.00 «Ангел у родинi» 06.40 «Виннi серця» 08.20, 13.20, 14.10 «Справжнi домогосподарки Нью-Йорка – I» 09.10 «Плетуха-I» 10.00, 10.50, 11.40, 12.30 «Джордан розслiдує-V» 15.00, 15.50 «Доктор Хаус-III» 16.40 «Легке захоплення» 18.20 «Убивства у Мiдсомерi – ХI» 20.00 «Маунт Плезант» 21.30 «Мiдлтаун»

m

06.00 «Загублений вiкенд» 08.00 «Спiвак» 10.00, 02.00 «Шлюб» 12.00, 04.00 «Самотнi серця» 14.00 «Розумники» 16.00 «Плазом вiд гангстерiв» 18.00 «12 розгнiваних чоловiкiв» 20.00 «Експеримент 2. Хвиля» 22.00 «Версiя» 00.05 «Банзай, режисере!» 01.00 «Якось у Середнiй Англiї» драма

03.00, 21.00 «До крамницi проти ночi» комедiя 04.30 «Знайомтеся, Джо Блек» фантазiя/мiстика 07.30 «Лiс жалоби» драма 09.30 «Угода» трилер 11.00 «Тристан та Iзольда» 13.00 «Остiн Пауерс: Людина-загадка мiжнародного масштабу» 15.00 «Лiто на балконi» 17.00 «Клiтка для кроликiв» 19.00 «Принцеса спецiй» 23.00 «Розпалення пристрастей»

09.00, 17.00, 01.00 «Вогонь у моєму серцi» Мелодрама 10.45, 18.45, 02.45 «Весiлля моєї дружини» Комедiя 12.20, 20.20, 04.20 «Спадщина» Трилер 13.40, 21.40, 05.40 «Крила голубки» Мелодрама 15.25, 23.25, 07.25 «Кружляй, стрiляй, бiжи» Трилер

n

U

V

t

o

O

x

S

05.00 «Нотатки натуралiста» 05.25 «Юрмала – 2009» 07.00, 10.00, 13.00 Вiстi 07.10 Х/ф «Паперовий солдат» 09.10 Мультфiльми 09.20 «Суботник» 10.10, 13.20 Мiсцевий час. Вiстi-Москва 10.20 «Нацiональний iнтерес». Ток-шоу 11.10 «Легенди свiтового кiно». Брати Васильєви 11.40 Х/ф «Подарунок самотнiй жiнцi» 13.30 «Зоопарк на Цвєтному» 13.55 «Городок». Дайджест 14.25, 00.20 Х/ф «Не бiйся, я з тобою!» 15.40, 03.45 «Кiмната смiху» 16.30, 01.30 «Суботнiй вечiр» 18.05, 03.00 Т/с «Каменська» 19.00 Вiстi в суботу 19.45 Х/ф «Почати спочатку. Марта» 22.55 Х/ф «Чартер»

04.30 Х/ф «Командир корабля» 06.30 «Марш-кидок» 07.00 «АБВГДейка» 07.30 «Православна енциклопедiя» 08.00 Д/с «Iнтерпол: найгучнiшi розслiдування» 08.45 М/ф «Iванко з палацу пiонерiв» 09.00 Х/ф «Садко» 10.30, 13.30, 16.30, 22.55 Подiї 10.45 Х/ф «Сава» 12.40 «Мiськi збори» 13.45 Х/ф «Над Тiсою» 15.25 «Знайди Чудовиська» 16.45 «Петрiвка, 38» 17.00 «Народ хоче знати». Ток-шоу 18.00 Т/с «Суто англiйське вбивство» 20.00 «Постскриптум» 21.05 Х/ф «Сьогоднi ти помреш» 23.15 Х/ф «Охоронець» 01.00 Х/ф «Вiдданий друг» 02.45 Х/ф «Днi лiтнi»

07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 07.20 Мультфiльм 07.30 Казки Баженова 08.00 Огляд 08.30 «Без рецепта» 09.30 Головний шлях 10.00 Їмо вдома! 10.35 Золота качка 11.30 Таксi 12.30 Росiйська начинка 13.00 «Кулiнарний двобiй» з М. Пореченковим 14.00 Квартирне питання 15.25 «Вiвтар Перемоги. Нормандiя – Нiман» 16.20 «Нашi» з Львом Новоженовим 17.05 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 17.40 Навколо свiту 18.30 Професiя – репортер 19.00 «Програма максимум». Скандали. Iнтриги. Розслiдування 20.00 «Росiйськi сенсацiї» 20.50 Ти не повiриш! 21.35 Т/с «Адвокат». 72 с. «Батьки та дiтки» 22.35 Х/ф «Гастролер» 00.10 «Школа лихослiв’я» 01.00 «Випробування вiрностi». Новi випуски 01.25 «Росiя. Забутi роки». «Iсторiя Митi» 02.20 Бої без правил

06.00 Мульфiльми 06.50, 15.00 М/с «Скеля Фреглiв» 08.00 Мульфiльм 08.15 «Таксi» 09.00 «Ближче до зiрок» 10.00 Х/ф «Викрадений» 15.30 Х/ф «Викрадений» 17.30 Т/с «Всi жiнки – вiдьми – 8» 19.30 Т/с «Загубленi» 21.30, 01.40 Т/с «Секретнi матерiали» 23.30 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.05 Х/ф «Возз`єднання» 03.10 Т/с «Любов на снiгу – 2» 04.00, 05.25 Кiнорiк 04.30 Обличчя (Пiскарьова) 05.00, 05.30 Book

08.00, 20.00 Цей тиждень в iсторiї 08.26 Х/ф «За пригорщу доларiв» 10.24 Мiнiатюри. М. Жванецький 11.22 Х/ф «Вулиця повна несподiванок» 12.57 Х/ф «За десять хвилин до дзвiнка» 13.17 Д/ф «Бiп залишається в Ленiнградi» 14.00 Margaret Thatcher, Pers 14.01 Gregory Peck, Ent 14.02 Iraq 1940, Travel 14.03 Rita Hayworth, Ent 14.04 Cowboys 1930, Lifestyle 14.05 Howard Hughes, Pers 14.06 Х/ф «Комiсар полiцiї обвинувачує» 16.06 Д/ф «Гляньте на обличчя» 16.16 Д/ф «Беннi Гудман у СРСР» 16.34 Д/ф «Нiч розведених мостiв» 17.17 Мелодiї й ритми закордонної естради. Джо Дассен 18.26 Блакитний вогник 20.26 Х/ф «Водопровiдник» 22.06 Х/ф «Тайгова повiсть» 00.05 Трамвай iде по мiсту 00.27 Ти i я

08.00, 12.45, 23.40 «SMS05.00 «Зниклi серед голосування» 08.30, 01.30 Х/ф «Тарас живих» Шевченко» 06.30 «Зiронька моя нена- 10.30, 13.10 Х/ф «Настане завтра чи нi ?» 12.10, 17.05, 21.10 глядна» «Кiноляпи» 08.10 М/ф «Тир» 15.00, 23.55 «Саундтреки» 15.30, 17.25 Х/ф «Капiтан 08.35 «Великi i маленькi» Фракасс» 19.00 Х/ф «Кошик» 10.15 «Сiм наречених 21.30 Х/ф «Знаменитiсть». 00.10 Х/ф «Вiн, вона та дiти» єфрейтора Збруєва» 04.55 Х/ф «Проти волi 12.00 «Бандитський Петербатькiв» бург». ф.4 «Арештант» 13.00, 21.00 «Фортуна»

W

05.00 «О’Хортен» 07.00, 17.00 «Кiмната нiколи» смертi» 16.10, 00.10 «Загадка Н.Ф.I.» 09.00, 19.00 «Знамення» 11.05 «Мадагаскар 2» 17.20, 01.20 «Свято Не13.00, 23.00 «По той бiк птуна» лiжка» 18.15, 02.15 «Мiс 15.00, 01.00 «Елiтний загiн» 21.00 «Пiвтора лицаря. В Мiльйонерша» пошуках викраденої 20.00, 04.00 «Бандитський принцеси Херцелiнди» Петербург». ф.5 «Опер» 03.00 «Поцiлунок кузини» 14.35, 22.35 «Сьогоднi або

r

19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00, 02.00 Т/с «Павутиння». ф.2 «Розплата» 21.00 Т/с «Чорний ворон» 22.00 Х/ф «Помилка резидента» 23.30 Х/ф «Доля резидента» 03.00 Т/с «Соло для пiстолета з оркестром»

0 07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Будинок живих iсторiй 14.00 Все краще, для вас 15.00, 04.00 Твiй будинок 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя 20.00Вашособистийпсихолог 21.00 Сексуальна революцiя 23.00 «Знаки долi» 03.00 Iсторiя успiху


Телепрограма

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

A 06.05 Шлях до святинi «Межирiцький монастир» 06.20 День знань 07.25 L-формат 07.50 Сiльський час 08.20 Укравтоконтинент 08.40 Вiльна гавань 09.00 Анонс передач 09.05, 10.20, 15.00, 18.30, 21.15 Погода 09.10 Доки батьки сплять 09.15 Пiдсумочки 09.30 Антивiрус для дiтей 09.50 Крок до зiрок 10.30 Нова армiя 11.00, 05.00 Муз. ua 11.30 Стильна штучка 11.55 «Лiнiя долi» 12.30 Здоров’я 13.30 «Околиця» 14.00 Аудiєнцiя 14.30 Благовiсник 15.15 Футбол. Лiга Чемпiонiв. Журнал 15.55 Футбол. Чемпiонат України. Прем’єрлiга. «Карпати» (Львiв) – «Закарпаття» (Ужгород) 16.45 У перервi: Погода 18.00 Дiловий свiт. Тиждень 18.40 Фестиваль мистецтв України. Луганська область 21.00 Новини 21.30 Наш футбол 22.25 «Культурний фронт» з Ю. Макаровим 22.55Трiйка,Кено,Максима 23.00 Ера бiзнесу. Пiдсумки 23.30 100% Динамо 23.50 Оперативний об’єктив 00.15 «Острiв скарбiв»

B 06.20 «Хранителi iсторiї» 07.25 М/ф «Тутанхамончик»

09.05 «Лото-Забава» 10.15, 10.40 М/ф «Чiп та Дейл поспiшають на допомогу» 11.05 «Караоке на майданi» 12.05 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 12.45 «Танцюю для тебе – 3» 15.00 Х/ф «Схiдна наречена» 17.15 Х/ф «На даху свiту» 19.30 ТСН 20.20 «Я люблю Україну» 22.05 «Свiтське життя» 23.05, 03.05 Х/ф «Непристойна Беттi Пейдж» 01.20 Х/ф «Чикаго»

14.15 «Слiдство вели. Режисер смертi» 15.15 «Документальний детектив. Театр невловимих» 16.00 «Правила життя. Смачно до смертi» 17.00 «Нез’ясовно, але факт» 18.00 «Паралельний свiт» 19.00 «Битва екстрасенсiв. Протистояння шкiл» 20.00 Х/ф «Наше Нове Кiно. «Третiй зайвий» 22.10 Х/ф «Кохання Аврори» 00.10 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 06.05 «Гiд навколо свiту» 01.10 Х/ф «Принцеса цирку» 06.45 Т/с «Сьомiн» 08.40 М/с «Смiшарики» 09.00 «Квадратний метр» 09.55 «Україно, вставай!» 06.00 Факти 10.25 Х/ф «Привiт, дур- 06.20, 07.10 Погода ники!» 06.25 Т/с «Альф» 12.40 Х/ф «Нiколи 06.50 Т/с «Троє згори» не розмовляй з 07.15 Х/ф «Обладунки» невiдомими» 09.15 Квартирне питання 14.20 Неймовiрнi iсторiї 10.25 Ти не повiриш! про життя. Людина 11.30 Козирне життя без минулого 11.55 Iнший футбол 15.20 Х/ф «Спокуса» 12.45 Факти. Свiт 17.00 «Формула любовi» 12.55 Спорт 18.00, 20.55 Т/с «Вiзьми 13.00 Наша Russia мене з собою» 13.45 Прожектор 20.00, 01.00 «Подробицi» перiсхiлтон 22.55, 02.25 Х/ф «Таємне 14.35 Анекдоти повiкно» українськи 01.50 «Картата потата» 15.05 Х/ф «Зорянi вiйни-2: Атака клонiв» 18.45 Факти тижня з О. Соколовою 06.15 «Нашi улюбленi 19.25 Країна має знати. мультфiльми» К. Стогнiй 08.00 «Навколо свiту» 19.55 Х/ф «Зорянi вiй09.00 «Їмо вдома» ни-3: Помста ситхiв» 10.10 «ВусоЛапоХвiст» 23.05 Х/ф «Викрадачi тiл». 11.10 Х/ф «Молода дружина» 13.15 У пошуках iстини «Три кохання батька 05.25 Х/ф «Жак-бiдняк» 07.45 Церква Христова Махно»

Z

E

D

G

08.00 Запитаєте в лікаря 08.40 Живчик старти-2 09.10 Руйнiвники мiфiв-4 10.25 Х/ф «Закони привабливостi» 12.20 Клiпси 12.50 Шоуманiя 13.30 Ексклюзив 14.10 Аналiз кровi 14.55 Зорянi драми 15.55 Info-шок 16.55 Iнтуїцiя 18.00 Х/ф «Мумiя» 20.20 Х/ф «Запитаєте Синдi» 22.15 Скетч-шоу «Файна Юкрайна» 23.00 Камедi-клаб Росiя 00.00 Спортрепортер 00.05 Х/ф «Людинаметелик» 02.20, 04.05 Студiя Зона ночi Культура

15

на неділю, 4 жовтня

J

I

06.30 Дiзнайся своє майбутнє 07.30 «Дом-2» 08.30 «Пустотливi пальчики» 09.00 Ранковий мультик 09.30 «Холостяк» 11.30, 00.30 «Дивись!» 12.00, 21.00 «Цирк» 15.00 Футбол. Чемпiонат України. «Арсенал» – «Динамо» 17.00 Футбол. Чемпiонат України. «Днiпро» – «Шахтар» 19.00 Т/с «Алфред Хiчкок представляє» 19.30 «Дом-2» 20.30 Вечiрнiй мультик 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 01.00 «Дiзнайся своє майбутнє»

06.00, 07.50 Як це робиться? 06.30, 09.50, 18.50 Погода 06.35, 23.30, 05.35 Зелена варта 07.00, 10.50 Наука та образ 08.00 Сiм’я вiд «А» до «Я» 08.30 За сiм морiв 09.00, 22.00 Обличчя з обкладинки 10.00 Чудернацькi свiти 11.15 Х/ф «Запорожець за Дунаєм» 12.55 Погляд у майбутнє 15.00 Х/ф «Моє кохання» 16.35 Останнi вiльнi люди 19.00 П’ятий вимiр 20.00 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловою 20.30, 00.00, 02.30 Свiтськi хронiки 21.00 Шоу Оксани Марченко 22.30 Диваки 23.05, 02.10, 05.15 Сильнi свiту сього 00.25 Козацтво 03.00 Красень Київ

06.00 Мультфiльми 06.30, 09.00 Подiї 06.50, 09.25 Спортивнi подiї 06.55, 09.30 Погода 07.00 Ток-шоу «Готовий вiдповiдати» 08.00 Т/с «Моя прекрасна нянька» 09.40 Срiбний апельсин 10.25 М/с «Чарiвницi» 11.20 Х/ф «Доможися успiху 3: Все або нiчого» 13.30, 04.00 Х/ф «Моя жахлива нянька» 15.30 Зiрковi зустрiчi 16.00 Х/ф «Так не буває» 18.00 Т/с «Пiвнiчний вiтер» (6 с.) 19.00, 03.30 Подiї тижня 19.30 Т/с «Пiвнiчний вiтер» (закл.с.) 21.30 «Насправдi шоу» 22.20 Футбольний вiкенд

K

23.30 Х/ф «Швидкий i мертвий» 01.40 Х/ф «Дракула: Мертвий та задоволений»

07.15, 09.15, 14.15, 16.15, 17.20, 21.50, 23.50, 03.20, 04.55 «Погода в Українi» 07.35, 08.50, 22.40, 23.20, 05.20 «Бiзнес-час» 07.50 «Зодчий» 08.10, 19.20, 02.20, 04.15 06.30 «Повнота радостi «Тема тижня» життя» 08.30 «Бiстро-ТБ» 07.00 Т/с «Кобра. Анти09.20 «Вiкно в Америку» терор» 09.40 «Спожитив» 09.00 М/ф «Оггi та 10.30 «Феєрiя мандрiв» кукарачi» 10.55, 03.25 «Огляд 10.15 М/ф «Спайдермен» преси» 11.15 «Вайп Аут» 11.20, 12.20 Полiтичне 12.15 «Бушидо. Схiднi ток-шоу «5 копiйок» єдиноборства» 13.30 «Вiкно в Європу» 14.40 «Речовий доказ». 14.20 «Страва вiд шефа» Манiяк Елвiс 14.40 «Гра долi» (Мазепа, 15.15 «Легенди банч.1) дитського Києва». 15.30 «Мотор-ТБ» Король київських 16.20 «Фактор безпеки» жебракiв «Код 482» 15.50 Т/с «Бандитський 16.40 17.30, 03.30 «Не перший Петербург – 4» погляд» 18.00 «Агенти впливу» 18.30 «Народний контр18.30 Х/ф «Кордон. оль» Тайговий роман» 19.00, 22.30, 00.00, 03.00, 21.20 Х/ф «Тварюка» 05.00 «Час новин» 23.30 Х/ф «Павуки – 2» (рос.) 01.35 «Ув’язненi поза 19.30, 01.00 Народне контролем» ток-шоу «Майдан» 21.00 «Час: пiдсумки» 22.00, 02.30, 05.30 «Особливо небезпечно» 06.00 Програма передач 06.01, 23.30, 04.30 «Час- 00.30 «Курс iнтер’єру» 00.40 «Смачнi подорожi» Тайм» 06.15, 07.05, 00.15, 03.10, 05.10 «Час спорту» 06.25, 08.20, 10.20, 13.20, 06.20, 00.50 Д/п 15.20, 18.25, 22.50, «Автоманiяк. Пiкапи» 00.25, 04.25 «Погода 06.50 «Добрий день, на курортах» сiдайте!» 06.30, 04.45 «Київський 07.20 AutoEVO час» 07.45 Формула-1. Гран06.40 «Зверни увагу» Прi Японiї. Перегони 06.45 «Технопарк» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 10.00 Х/ф «Отроки у Всесвiтi» 10.00, 11.00, 12.00, 11.50 Х/ф «Норт» 13.00, 14.00, 15.00, 13.50, 22.00 «Слава Богу, 16.00, 17.00, 18.00, ти прийшов!» 23.00, 04.00 «Час новин» 15.10 «Городок»

L

M

v

15.35 Х/ф «Чоловiк за викликом – 2» 17.20 Х/ф «Серцеїдки» 20.00 «Вечiрнiй квартал. Iсторiя успiху» 23.25 «Забiйна лiга» 01.50 «Нiчне життя»

ЧЕРНІГІВ 08.00 Цей день в історії 08.05 Дивовижний калейдоскоп 08.35 Чернігівщина в життя славетних 08.55 Зустріч для вас 09.25 Моя пісенна сповідь 10.00 Україна:час місцевий 12.00 Цей день в історії 12.05 Концерт А.Агурбаш 12.55 Х.ф. «Конотопська відьма», 2с 13.55 Телевистава «Свіччине весілля» 14.55 Цей день в історії 15.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 17.30 М.ф. «Політ на місяць» 17.55 Цей день в історії 18.00 Трансляція ТРК «Новий Чернігів» 20.00 «Тиждень» 20.40 Х.ф. «Острів Джорджа» 22.15 «Телевізор» 23.15 «Тиждень» 00.15 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 02.15 Х.ф. «Острів Джорджа» 03.50 Від мелодії до мелодії

N

b

f

g

Q

e

w

u

05.10, 06.10 Х/ф «Дiвчина з гiтарою» 06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.50 «Смак» 07.35 «Б.Черток. Пострiл у Всесвiт» 08.40 «Служу Вiтчизнi!» 09.05 «Здоров’я» 10.10 «Непутнi нотатки» 10.30 «Доки всi вдома» 11.25 «Фазенда» 12.10 «Пробач, якщо зможеш» 13.00 Футбол. Чемпiонат Росiї. XXIV тур. «Локомотив» – «Рубiн». Пряма трансляцiя. У перервi – Новини 15.00 «Єралаш» 15.40 «Н.Заворотнюк. У пошуках кохання» 16.50 «Великi перегони» 18.15, 22.00 «Надбання Республiки» 21.00 «Час» 22.55 «Пiвденне Бутово» 23.50 Х/ф «Вiд 180 i вище» 01.40 Х/ф «Детектив петербурзької полiцiї» 03.20 «Панди на волi» 04.10 Т/с «Принцеса цирку»

05.00 Д/ф «Лицарi заходу. Лицарi сходу. Череп Адама» 06.00 Мультфiльми 06.25 М/с «Братц» 06.45 М/с «Джимi-супер черв’як» 07.10 М/с «Каспер» 08.00 М/с «Людина-павук» 09.00 Х/ф «Свiй серед чужих, чужий серед своїх» 11.00 Х/ф «Загублений свiт» 13.00 Т/с «Медiум» 15.00 Д/ф «Сили природи» 16.00 Х/ф «Загоряння» 18.00 Д/ф «Мiськi легенди. Гатчина. Заручники небесного хаосу» 19.00 Х/ф «Феномен» 21.30 Х/ф «Мутанти» 23.45 Х/ф «Душi, що вижили» 01.45 Спортивний турнiр «Покер пiсля напiвночi» 03.45 Програма «Rелакs»

04.00, 00.00 Спортманiя 06.10 Навколо свiту на фрегатi «Паллада» 06.25, 16.30 Дартс 07.30 Д/с «Таємницi затонулих кораблiв» 08.15, 16.00 Планета рибалки 08.30 Спортивнi танцi 09.30 Свiтовий неспортивний тиждень 09.45, 21.30 Off-Road Drive 10.00 Зiрка Автостради 10.30 Ралi-Рейди Росiї 10.45 Перегони RTCC 11.00, 23.00 Планета Екстрим 13.00, 21.00 Реслiнг: небезпечна зона 13.30 Свiт вiльного спорту 14.00 Я йду шукати 14.15 Друга свiтова 14.45 Перлина Пiдмосков’я 15.15 Спец.репортаж 15.30 Новини Пiдмосков’я 17.30 Полювання в Новому Свiтi 18.30 Пiд водою з 19.00 Дiалоги про риболовлю 20.00 Д/с «Експедицiя навколо свiту» 22.00 Покер

06.20, 12.10 «Горя боятися – щастя не бачити». 08.35 «Артикул» 08.40 «Благовiст» 09.05 «Альманах подорожей» 09.35, 01.20 «У нашому будинку, у нашiй хатi» 10.30 «Ранкова хвиля» 10.55 «Арсенал» 11.25 Д/ф «День учителi» 11.50 «Тисячорiччя» 12.00, 15.00 Новини 13.20 «Своя компанiя» 14.00 «Трудодень» 14.30 «Скарбнiца Магiлейшчини» 15.10 Новини регiону 15.30 «Страстi по культурi» 16.10 «Власною персоною» 16.40 «У свiтi моторiв» 17.05 «Кiнометри вiйни» 17.35 «Новини союзної держави» 18.05 «Суперлото» 19.00 «Зворотний вiдлiк» 19.25 Д/ф «Казка в снi й наяву» 19.40 «Розкидане гнiздо». Народна драма 21.00 «Панорама тижня» 22.05 «Олiмпiйський журнал» 22.20 «Фестиваль «Золотий шлягер-2009 у Могильовi» 00.50 «Культурнi люди»

05.00 М/с «Сiмпсони» 05.30, 03.50 Д/ф «Друге пришестя Вiссарiона» 05.55 Т/с «КДБ у смокiнгу» 07.45 Х/ф «Особливостi нацiонального полювання» 09.40, 17.00 «У годину пiк» 10.10, 14.30 «Далекi родичi» 10.30 «Крок до успiху» 11.30 «24» 12.00 «Тиждень» 13.00 «Репортерськi iсторiї» 13.30 «Приватнi iсторiї» 15.00 Х/ф «Особливостi нацiональної риболовлi» 18.00 «У годину пiк»: «Диво-люди» 19.00 Х/ф «Судний день» 21.00 «Фантастичнi iсторiї»: «2012. В очiкуваннi Апокалiпсиса» 22.00 «Top Gear. Росiйська версiя» 23.00, 01.40 «Голi та смiшнi» 23.30 «Свiтовий бокс з чоловiчим характером 00.00 Х/ф «Безсоромнi бажання» 02.10 Х/ф «Чуйний сон» 04.35 Нiчний музичний канал

05.00, 02.00 «Клуб детективiв» 06.00 «Дива з усього свiту» 07.00 «Тисяча дрiбниць» 07.30 Мультфiльми 09.30 Х/ф «Парадиз» 11.30, 22.00 Судове токшоу «Дванадцять» 12.30, 21.00 «ДАI: правдивi iсторiї майора Кабанова» 13.00, 21.30 «Розслiдування Олега Тактарова» 13.30, 14.30 Т/с «24» 15.30 Т/с «Чоловiча робота (7)» 16.30 Т/с «Чоловiча робота (8)» 17.30, 23.30 «Учинок» 18.00, 23.00 «Шлюбне чтиво» 19.00 Х/ф «Куленепробивний» 00.00 Х/ф «Перехоплювачi» 04.00 «Стомленi славою»

05.00 «Вибiр Грейсi» 06.40 «Виннi серця» 08.20, 09.10 «Морський патруль-I» 10.00, 10.50, 11.40, 12.30 «Зачарованi-I» 13.20 «Охоронець брата мого» 15.00 «Убивства у Мiдсомерi – ХII» 16.40, 17.30 «Плетуха-I» 18.20, 19.10 «Доктор Хаус-III» 20.00, 20.50, 21.40 «Вiдрив» 22.30 «Розчавленi скорботою»

06.00 «Розумники» 08.00 «Плазом вiд гангстерiв» 10.00, 02.00 «12 розгнiваних чоловiкiв» 12.00, 04.00 «Експеримент 2. Хвиля» 14.00 «Версiя» 16.05 «Шарада» 18.00 «Арн. Лицартамплiєр» 20.20 «Судний день» 22.15 «П’янь» 00.00 «Мрець iде»

m

r

03.00, 21.00 «Гарольд i Кумар йдуть у вiдрив» 05.00 «Принцеса спецiй» 07.00 «Лiто на балконi» 09.00 «Остiн Пауерс: Людина-загадка мiжнародного масштабу» 11.00 «Клiтка для кроликiв» 13.00 «Таємне життя слiв» 15.00 «Найшвидший «Iндiан» драма 17.05 «Коло моря» драма 19.00 «Цiлитель Адамс» 23.00 «Якось у Середнiй Англiї» драма 01.00 «Жиголо» комедiя

09.00, 17.00, 01.00 «Золота жила» Комедiя 10.30, 18.30, 02.30 «Вiлла на озерi» Мелодрама 12.05, 20.05, 04.05 «Клерки -2» Комедiя 13.45, 21.45, 05.45 «Нiч у барi Маккула» Комедiя 15.20, 23.20, 07.20 «Поглянь ще раз» Драма

n

U

V

t

o

O

x

S

05.00 «Надбання республiки» 05.10 «Хто в домi господар» 05.35 Х/ф «Почати спочатку. Марта» 08.40 «Ранкова пошта» 09.10 «Сам собi режисер» 10.00, 13.00 Вiстi 10.15 Мiсцевий час. ВiстiМосква. Тиждень у мiстi 10.45 «Смiхопанорама Є.Петросяна» 11.25 Х/ф «Найповiльнiший потяг» 13.20 Мiсцевий час. ВiстiМосква 13.30 «Вся Росiя» 13.45 «Чесний детектив» 14.15, 00.20 Х/ф «Не бiйся, я з тобою!» 15.40, 01.40 Х/ф «Чарiвна сила» 16.55, 03.30 «Аншлаг i Компанiя» 18.05, 02.45 Т/с «Каменська» 19.00 Вiстi тижня 20.05 Х/ф «Останнiй наказ генерала» 21.45 «Спецiальний кореспондент» 22.40 Х/ф «Бульварний роман»

04.40 Х/ф «Учитель спiву» 06.20 «Щоденник мандрiвника» 06.50 «Фактор життя» 07.20 «Селянська застава» 08.00 Д/ф «Iнтерпол: найгучнiшi розслiдування» 08.45 Х/ф «У матросiв немає питань» 10.30, 23.05 Подiї 10.45 Х/ф «Сава» 12.45 «Смiх з доставкою додому» 13.20 «Запрошує Борис Ноткiн» 13.50 Московський тиждень 14.25 «Скандальне життя» 15.15 «Клуб гумору» 16.15 Х/ф «Дежа вю» 18.20 Х/ф «Парi на любов» 20.00 «У центрi подiй» 21.00 Х/ф «Пуаро Агати Крiстi» 23.25 Тимчасово доступний. Ксенiя Собчак 00.25 Х/ф «Золото партiї» 02.15 Х/ф «За твою долю» 04.00 Д/с «Королi мафiї»

07.00, 09.00, 12.00, 15.00 Сьогоднi 07.20 Мультфiльм 07.30 «Дикий свiт» з Тимофiєм Баженовим 08.00 Авiатори 08.30 Боротьба за власнiсть 09.20 Рятувальники 09.50 Особливо небезпечний! 10.30 Шнур навколо свiту 11.05 Недiльна клипоманiя 11.30 Таксi 12.25 Слiдство вели 13.20 Їхнi вдачi 13.55 «Жорстокi таємницi минулого». «Жiнка – слон» 14.25 Золотий пил 15.20 «Кремлiвська кухня». «Дачники» 16.10 Дачна вiдповiдь 17.05 «Радянськi бiографiї» 18.00 «Сьогоднi. Пiдсумкова програма» 18.55 Щиросерде визнання 19.25 Надзвичайна подiя. Огляд за тиждень 19.55 Анатолiй Кашпировський 20.50 Т/с «Адвокат». 73 с. «Високi технологiї» 21.45 «Iрина Алегрова. Сповiдь незломленої жiнки» 23.50 Суд присяжних

08.02 Istanbul 1931 06.00 Мульфiльми 08.03 Sir Alec Guinness, Ent 08.04 Cricket Match 1932 06.50, 15.00 М/с «Скеля 08.05 Henry Ford, Pers Фреглiв» 08.06 Джентльмени 10.04 Кабачок «13 стiльцiв» 08.00 Мульфiльм 11.31 Бiлий шейх 13.16 Д/ф «Цирк приїхав» 08.15 «Таксi» 14.00 Цей тиждень в iсторiї 09.00 Т/с «Всi жiнки – 14.26 Х/ф «За пригорщу доларiв» вiдьми – 2» 16.24 Мiнiатюри. М. Жванецький 10.00, 15.30 Х/ф «Викра17.22 Х/ф «Вулиця повна дений» несподiванок» 18.57 Х/ф «За десять хви17.30 Т/с «Всi жiнки – лин до дзвiнка» 19.17 Д/ф «Бiп залишається вiдьми – 8» в Ленiнградi» 18.30 Т/с «Загубленi» 20.00 Audrey Hepburn, Entertainment 21.30, 01.40 Т/с «Секретнi 20.01 Леонiд Брежнєв, матерiали» Personalities 20.02 Alley Football 1930, 23.30 «Секс з Анфiсою Lifestyle 20.03 Sir Alfred Hitchkok, Ent Чеховою» 20.04 Rush Hour Tokyo 00.05 Х/ф «Оць це Голiвуд» 1977, Travel 20.05 Charles & Diana, Pers. 03.10 Т/с «Любов на снiгу (Весiлля Чарльза й Дiани), Pers – 2» 20.06 Д/ф «Моя подорож в 04.00, 05.25 Кiнорiк Iталiю» 04.30 Обличчя (Дюденки) 21.30 Х/ф «Альфредо, Альфредо» 23.32 Км/ф «Парi» 05.00, 05.30 Book

08.15, 12.20, 15.10, 21.15, 23.25 05.00 «Фортуна» «SMS-голосування» 08.30 Х/ф «Капiтан Фра06.35 «Сьогоднi або касс» 11.45, 16.55, 23.45 нiколи» «Кiноляпи» 12.55 Х/ф «Кошик» 08.10 «Загадка Н.Ф.I.» 15.30 Х/ф «Вiн, вона та дiти» 09.20 «Свято нептуна» 17.25 Х/ф «Село Утка» 19.10, 21.30 Х/ф «Непороч10.15 «Мiс Мiльйонерша» на королева» 12.00, 20.00, 04.00 «Бандит- 00.00 Х/ф «Знаменитiсть». 03.40 Х/ф «Моя любов» ський Петербург». ф.5 04.57 Х/ф «Квартали передмiстя» «Опер» 13.00, 21.00 «З коханими не розлучайтеся»

W

05.00 «Кiмната смертi» 14.25, 22.25 «Бакенбарди» 07.00, 17.00 «Знамення» 09.00, 19.00 «Пiвтора 16.15, 00.15 «Багата налицаря. В пошуках речена» викраденої принцеси Херцелiнди» 17.55, 01.55 «Скрiпки» з 11.00 «По той бiк лiжка» кiноальманаху «Виклю- 13.00, 23.15 «Елiтний загiн» 15.00, 01.10 «Поцiлунок чення без правил» кузини» 18.15, 02.15 «Завтра була 21.00 «Гоморра» вiйна» 03.00 «Бий i бiжи»

19.00, 01.00 Т/с «Серцю не накажеш» 20.00, 02.00 Т/с «Павутиння». ф.2 «Розплата» 21.00, 03.00 Т/с «Соло для пiстолета з оркестром» 22.00, 23.30 Х/ф «Доля резидента»

0 07.35, 10.00, 17.00 Красуня 08.00 Доброго ранку, кохана! 09.00 Ранковий фреш 11.00, 02.00 Нашi дiти 12.00, 18.00 Ваш лiкар 13.00, 22.00 Краса й здоров’я 13.30, 22.30 Т/с «Гваделупе» 14.00 Все краще, для вас 15.00 Маю право 16.00 Iсторiї успiху 19.00 Дзеркало життя 20.00 Ваш особистий психолог 21.00 Сексуальна революцiя 23.00 «Знаки долi» 03.00 Iсторiя успiху


а к ж і н ос Бтаілсім гномів

16

Знадобляться:

Правила гри:

– різнокольорові гудзики або маленькі камінці – це бу будуть фішки – по одній на гравця; – гральний кубик (кістка ка), а якщо такого немає – пе перенесіть наведене кресле лення зі збільшенням на цу цупкий папір, виріжте та ск склейте самі.

М

инулого разу ми грали у «Мадагаскар». А сьогодні допоможіть Білосніжці дістатися до фінішу, на шляху до якого її чекає багато пригод. У гру можна грати разом із друзями і батьками.

№ 106 (2 (27937) року 24 вересня рес я 2009 009 9 ро

Гравці по черзі р ходять д по кружечках ру вздовж ж доріжки д на кількість кроків, яка випала наа гральній кістці. Потрапили на кружечок з цифрами г и , тощо? Крокуйте на стільки кроків вперед або о зі стрілочкою , якщо на ньомуу назад. Кружечок зупинився ваш хід, змушує під час наступного ходу ру-хатися по світлій стежині . Темний кружечок означає, що треба пропустити один хід.

ТЕЛЕБАЧЕННЯ – ДІТЯМ ПОНЕДIЛОК, 28 ВЕРЕСНЯ ВIВТОРОК, 29 ВЕРЕСНЯ

X

X

09.00, 13.00 Т/с «Гостя з майбутнього» 10.05, 14.05 М/с «Пригоди пiнгвiненяти Лоло», «Найбiльший друг», «Снiгурка» 11.00 М/ф «Новi Бременськi» 08.00, 12.00 М/ф «Таємниця запiчного цвiркуна», «Теремтеремок», «Вогневушкапострибушка», «М’ячик i хлопчик», «Шапка-невидимка» 15.00 Х/ф «Том Сойєр» 16.20 М/с «Ох та Ах», «У порту», «Михайлик i верблюд» 17.00 М/ф «Халiф-лелека», «Клiтка», «Новачок», «Дощ» 18.00 М/с «Магiя», «Казка про попа та про робiтника його Балду»

09.00, 13.00 Х/ф «Том Сойєр» 10.20, 14.20 М/с «Ох та Ах», «У порту», «Михайлик i верблюд» 07.00, 11.00 М/ф «Халiф-лелека», «Клiтка», «Новачок», «Дощ» 08.00, 12.00 М/с «Магiя», «Казка про попа i про робiтника його Балду», «Вовчищесiрий хвостище» 15.00 Х/ф «Завтра, третього квiтня..» 16.15 М/с «Ох та Ах iдуть у похiд», «Казка про лiнь», «Пiвень i фарби», «Слiдопит» 17.00 М/ф «Королiвськi зайцi», «Як левеня i черепаха пiсеньку спiвали», «Вiтерець», «Федорино горе», «Без цього не можна» 18.00 М/с «Магiя», «Велике закриття», «Зайченя-задавака»

a 09.25, 13.00, 18.00, 20.25, 22.55 Кiд VS Кет 10.15, 16.20 Свiт Квеста 10.40, 11.05, 21.10, 21.35 Н2О – просто додай води 11.30, 18.30 Чарiвницi 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 15.55, 04.20, 06.00 Покемони: Бойовий вимiр 23.45 Монстер Бастер Клаб

h 07.00, 16.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчикагенiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 18.00, 21.00 «I-Керлi» 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00, 05.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»

a

СЕРЕДА, 30 ВЕРЕСНЯ

ЧЕТВЕР, 1 ЖОВТНЯ

П’ЯТНИЦЯ, 2 ЖОВТНЯ

СУБОТА, 3 ЖОВТНЯ

НЕДIЛЯ, 4 ЖОВТНЯ

09.00, 13.00 Х/ф «Завтра, третього квiтня...» 10.15, 14.15 М/с «Ох та Ах iдуть у похiд», «Казка про лiнь», «Пiвень i фарби», «Слiдопит» 07.00, 11.00 М/ф «Королiвськi зайцi», «Як левеня i черепаха пiсеньку спiвали» 08.00, 12.00 М/с «Магiя», «Велике закриття», «Зайченязадавака», «Петя-пiвник» 15.00 Х/ф «Колискова для брата» 16.10 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Чуффик», «Про бегемота, який боявся щеплень», «Посмiшка Леонардо да Вiнчi» 17.00 М/ф «Коваль-чаклун», «Жабеня шукає тата», «Умка», «Умка шукає друга» 18.00 М/с «Магiя», «Мисливець i його син»

09.00, 13.00 Х/ф «Колискова для брата» 10.10, 14.10 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Чуффик», «Про бегемота, який боявся щеплень» 11.00 М/ф «Коваль-чаклун», «Жабеня шукає тата», «Умка», «Умка шукає друга» 08.00, 12.00 М/с «Магiя», «Мисливець i його син», «Королева Зубна щiтка» 15.00 Х/ф «До першої кровi» 16.25 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Росiйськi наспiви», «Мартинко» 17.00 М/ф «Горiхова гiлка», «Казка про старий кедр», «Лист», «Казка про Колобка» 18.00 М/с «Магiя», «Маленький Шего», «Три мiшки хитрощiв»

09.00, 13.00 Х/ф «До першої кровi» 10.25, 14.25 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Росiйськi наспiви» 11.00 М/ф «Горiхова гiлка», «Казка про старий кедр», «Лист», «Казка про колобка» 08.00, 12.00 М/с «Магiя», «Маленький Шего», «Три мiшки хитрощiв» 15.00 Х/ф «Поки б’є годинник» 16.20 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Фантик», «Дмитрик i мікробус» 17.00 М/ф «Хоробрий портняжка», «Лiхтарик мов кулька»» 18.00 М/с «Небеснi танцюристи», «Суниця пiд снiгом», «Невеличка перерва №3»

09.00, 13.00 Х/ф «Поки б’є годинник» 10.20, 14.20 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Фантик», «Дмитрик i мікробус» 07.00, 11.00 М/ф «Хоробрий портняжка», «Лiхтарик мов кулька», «На гостини до лiта» 08.00, 12.00 М/с «Небеснi танцюристи», «Суниця пiд снiгом», «Невеличка перерва №3», «Подружка» 15.00 Х/ф «Бабусин онук» 16.20 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Iванко з Палацу пiонерiв» 17.00 М/ф «Смiх i горе коло бiлого моря» 18.00 М/ф «Кентервiльський привид», «Як ослик смутком занедужав», «Вiтання мавпочцi»

09.00, 13.00 Х/ф «Бабусин онук» 10.20, 14.20 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Iванко з Палацу пiонерiв» 07.00, 11.00 М/ф «Смiх i горе коло бiлого моря» 08.00, 12.00 М/ф «Кентервiльський привид», «Як ослик смутком занедужав», «Вiтання мавпочцi», «Весела карусель», «Як дiд велику рiвновагу порушив» 15.00 Фiльм-казка «Раз, два – горе не бiда!» 16.25 М/с «Кошеня на iм’я Гав», «Тигреня на соняшнику», «Їжачок у туманi» 17.00 М/ф «Коник-горбоконик» 18.15 М/ф «Кiт у чоботях», «Чапля i журавель», «Ведмедик-задирака»

a

09.25, 13.00, 18.00, 20.25, 22.55 Кiд VS Кет 10.15, 16.20 Свiт Квеста 10.40, 11.05, 21.10, 21.35 Н2О – просто додай води 11.30, 18.30 Чарiвницi 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 15.55 Покемони: Бойовий вимiр 23.45 Монстер Бастер Клаб

X

a

09.25, 13.00, 18.00, 20.25, 22.55 09.25, 13.00, 18.00, 20.25 Кiд VS Кет Кiд VS Кет 10.15, 16.20 Свiт Квеста 10.15, 16.20 Свiт Квеста 10.40, 11.05, 21.10, 21.35 Н2О – 10.40, 11.05, 21.10, 21.35 Н2О – просто додай води просто додай води 11.30, 18.30 Чарiвницi 11.30, 18.30 Чарiвницi 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 15.550 Покемони: Бойовий вимiр 15.55 Покемони: Бойовий вимiр 23.45 Монстер Бастер Клаб 23.45 Монстер Бастер Клаб

h

h

07.00, 16.30, 23.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчика-генiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 18.00, 21.00 «I-Керлi» 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»

07.00, 16.30, 23.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00, 00.30 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчика-генiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 18.00, 21.00 «I-Керлi» 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00, 05.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»

X

09.25, 13.00, 18.00, 20.25, 22.55 Кiд VS Кет 10.15, 16.20 Свiт Квеста 10.40, 11.05, 21.10, 21.35 Н2О – просто додай води 11.30, 18.30 Чарiвницi 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 15.55 Покемони: Бойовий вимiр 23.45 Монстер Бастер Клаб

h 07.00, 16.30, 23.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчика-генiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 18.00, 21.00 «I-Керлi» 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»

X

a

h 07.00, 16.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчикагенiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 21.00 «I-Керлi», 2-й сезон 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.00 «I-Керлi» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00, 05.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»

X

a

X

a

09.30, 13.00, 18.00 Кiд VS Кет 09.30, 13.00, 18.00, 20.25, 22.55 10.30, 11.00, 21.10, 21.35 Н2О – Кiд VS Кет просто додай води 10.30, 11.00, 21.10, 21.35 Н2О – 11.30, 18.30 Чарiвницi просто додай води 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 11.30, 18.30 Чарiвницi 15.55 Покемони: Бойовий вимiр 12.30, 19.30 Iггi Арбакл 16.20 Свiт Квеста 15.55 Покемони: Бойовий вимiр 23.45 Монстер Бастер Клаб 16.20 Свiт Квеста 23.45 Монстер Бастер Клаб

h 07.00, 16.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчика-генiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 21.00 «I-Керлi», 2-й сезон 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.00 «I-Керлi» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00, 05.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»

h

07.00, 16.30 «Рiккi Спрокет» 07.30, 13.00 «Пригоди Джиммi Нейтрона, хлопчикагенiя» 08.00, 17.00 «Могутня Бi!» 08.30, 14.00, 17.30, 20.00 «Спанч Боб Сквер Пентс» 09.00 «Даринка-мандрiвниця» 09.30 «Диво-звiрята» 10.00, 10.12 «Маленьке королiвство» 10.30 «Дiєго, вперед!» 11.00 «Ох, уже цi дiтки!» 11.30 «Дика сiмейка Торнберрi» 12.00 «Агов, Арнольде!» 12.30 «Як говорить Джинджер» 13.30, 05.30 «Каппа Майкi» 14.30 «Так i сила Джуджу» 15.00, 20.30 «Дрейк та Джош» 15.30, 21.00 «I-Керлi», 2-й сезон 16.00, 21.30 «Принцеса чарiвної країни слонiв» 18.00 «I-Керлi» 18.30, 23.00 «Школа «Вейсайд» 19.00, 05.00 «Деннi Привид» 19.30, 22.30 «Аватар: Легенда про Аанга» 22.00 «Нетака»


№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Реклама

17


18

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

До уваги фізичних осіб-підприємців

Змінено порядок призначення допомоги з догляду за дитиною Д

ля забезпечення права фізичної особипідприємця (ФОП) на одержання допомоги з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку Кабінет Міністрів України прийняв постанову №971 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» від 9 вересня цього року. Вона набуде чинності з дня опублікування.

Відтепер допомога з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку ФОПам надаватиметься як особам, які працюють на умовах неповного робочого дня. Крім того, для призначення такої допомоги ФОПи замість довідки державної податкової адміністрації про те, що вони не проводять підприємницьку діяльність (як це було

раніше), надаватимуть до органу праці та соціального захисту населення копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця. Інших документів ніхто не має права вимагати. Наталія ГАРБУЗ за інформацією Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Пригоди

Колишній ДАІшник збив велосипедиста 21

вереcня увечері, у Ніжині 43-річний безробітний місцевий мешканець, колишній інспектор дорожньопатрульної служби ДАІ, управляючи автомобілем ВАЗ-2101, вчинив наїзд на 77-річного велосипедиста. Останній (теж ніжинець) від отриманих травм помер на місці події. Як повідомляють правоохоронці, водій, кинувши автомобіль, втік. Його

вдалося розшукати через декілька годин. При огляді в медустанові у нього взяли кров для аналізу на вміст алкоголю. Про результати стане відомо пізніше. Порушено кримінальну справу. За інформацією ДАІ області, колишній інспектор звільнився з правоохоронних органів за «власним бажанням» ще торік у жовтні. Станіслав КЛОПОТ

Розбійники «отримали» по п’ять років Д

воє осіб, які вчинили розбійний напад на таксиста, проведуть у виправній колонії по п’ять років. Нещодавно Верховний Суд України залишив вирок щодо них без змін. 19-річний Іван Сорочинський і 21-річний Анатолій Климчук у грудні 2008 року напали на таксиста, якого найняли відвезти їх з Ніжина до Києва. Нападники прагнули заволодіти автомобілем «Ауді 80». Один з них під час руху здавив шию водія, стягуючи з сидіння. Другий в цей час намагався одночасно втримати автомобіль на дорозі та вдарити таксиста пляшкою по голові. Водій, відбиваючись від нападників, зміг відчинити двері машини, вирватись і втекти полем.

Після розкриття злочину виявилось, що нападники – приватні охоронці однієї з фірм Житомирської області. І обоє розраховували на обставини, які, згідно з Кримінальним кодексом України, пом’якшують покарання. Зокрема, на каяття, компенсацію шкоди, позитивні характеристики, наявність на утриманні матерів-інвалідів. Їм вдалося розчулити суд, який призначив покарання без реального позбавлення волі. Але розбійний напад – це особливо тяжкий злочин. І суд врахував апеляцію прокурора, який вимагав, відповідно до закону, для обох підсудних більш суворого, справедливого вироку.

За вбивство – позбавлення волі на 14 років У

липні, минулого року, у ставку біля с. Андріївка Чернігівського району рибалка знайшов труп чоловіка зі слідами насильницької смерті. Убитий виявився заробітчанином, який працював і жив на місцевій пилорамі. Колеги знали його як роботящого і неконфліктного чоловіка. Злочин було розкрито. Зібрані слідством докази підтвердили вину обох осіб. Нещодавно суд виніс їм обвинувальний вирок. Слідство та суд довели, що вбивство скоїли двоє робітників цієї ж пилорами.

Причиною для вбивства людини, для них було бажання приховати інший злочин. Один з убивць того дня наніс потерпілому ножові поранення і боявся потрапити за це до тюрми. Коли вони розповідали про скоєне в суді, то згадували, що поранений обіцяв нікуди не скаржитися. Це його не врятувало. Державний обвинувач просив суд призначити вбивцям покарання у 14 років позбавлення волі. Суд погодився з пропозицією обвинувачення. Прес-служба прокуратури Чернігівської області

ЗАТ «МЕТЕК» НОВІ АВТОМОБІЛІ

ВАЗ ГАЗ

м.Чернігів, вул. Щорса, 55-г. Тел.: (0462) 61-02-07

Виклик до суду Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області викликає в судове засідання як відповідачку Северин Альону Вікторівну (останнє відоме місце реєстрації: 16600, м. Ніжин Чернігівської області, вул. Єсипенка, б. 11-А, кв. 2) на 14 год. 29 вересня 2009 року у цивільній справі за позовом Новікової Ганни Михайлівни до Северин Альони Вікторівни про визнання такою, що втратила право на користування житловим приміщенням. Справу буде розглянуто у приміщенні суду за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Шевченка, б. 57-а, під головуванням судді Пантелієнко В.Г. У разі неявки в судове засідання, справу буде розглянуто за відсутності відповідача, на підставі зібраних у справі доказів.

Обласна рада ветеранів глибоко сумує з приводу передчасної смерті інваліда Великої Вітчизняної війни, учасника визволення України від німецько-фашистських загарбників, орденоносця, голови первинної організації ветеранів СВК ім. Фрунзе Ніжинського району Михайла Абрамовича ФУКСМАНА і висловлює співчуття його рідним та близьким. Колектив Чернігівської обласної «школи вищої спортивної майстерності», висловлює глибоке співчуття директору Маневичу Олексію Робертовичу з приводу тяжкої втрати – смерті матері Алли Миколаївни ШАПОВАЛОВОЇ.

В ОРЕНДУ

4-40-07

Телефон рекламного відділу газети«Деснянська правда» –

®

ЗДАЮТЬСЯ

офісні та складські приміщення

Тел.: 975-146, 8-050-413-18-85


Шахи

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

Активні шахи

Перший етап Кубка

Т

уристичний комплекс «Золотий берег» зробив чудовий подарунок любителям інтелектуальної гри – відкрив осінній шаховий сезон першим етапом Кубка міської федерації з активних шахів (контроль часу – 15 хв. кожному). Протягом осені–весни всі бажаючі можуть взяти участь у 10 турнірах (етапах) з активних шахів (т. 8-050-4452058, міська федерація шахів). За шістьма кращими результатами буде відібрано 12 спортсменів та 10 школярів, які у червні 2010 року розіграють Кубки та грошові винагороди від туркомплексу «Золотий берег». А в першому етапі, який відбувся 19 вересня і був присвячений Дню м. Чернігів і 66-й річниці звільнення нашого краю від німецькофашистських загарбників («швейцарка» в 9 турів), переміг кандидат у майстри спорту (кмс) Олексій Крупко (м. Чернігів), на другому місці – кмс Денис Харченко (м. Ніжин),третім став кмс Андрій Фурс (м. Чернігів). Переможці нагороджені грамотами Чернігівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Наступний етап відбудеться 27 вересня, початок об 11-00. Юрій КУЦЕНКО, голова міської федерації шахів

19

Увага: конкурс!

Шановні любителі ліі шахів! і !

Тел.: 97-30-90, 77-40-52 E-mail: format-m@ok.net.ua Адреса: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 58.

Редакція газети «Деснянська правда» за підтримки Чернігівської міської федерації шахів та ТОВ «Формат М» оголошує конкурс шахових задач та етюдів. Вам буде запропоновано 10 завдань, за правильне рішення яких будуть нараховуватись бали. По закінченні конкурсу переможці будуть нагороджені цінними подарунками, шаховою літературою та грамотами. Більш детальні умови конкурсу будуть опубліковані у наступному випуску шахової сторінки, яка вийде 8 жовтня ц.р.

А

сьогодні ми пропонуємо вам, шановні любителі шахів, тренувальне завдання: Білі: Kpb7, Фh2, Cc1, nn: d3, f5 (5 фігур). Чорні: Kpd5 (1 фігура).

Цікаво знати Пропонуємо вашій увазі висловлювання відомих людей про шахи: z «…Гра, яка робить честь людському розуму». ВОЛЬТЕР

z «Як любов, як музика, шахи мають здатність робити людей щасливими». Зігберт ТАРРАШ (претендент на шахову корону)

z «Той, хто грає правильно і шукає, той завжди знаходить. Може бути, що найпрекрасніше в нашій древній стратегічній грі». Еммануїл ЛАСКЕР (чемпіон світу з шахів)

Білі починають та оголошують мат у 2 ходи. Відповіді надсилайте на адресу редакції не пізніше 10 днів з дня публікації з поміткою «Шахи». Прізвища учасників конкурсу, які правильно вирішать цю задачу, будуть опубліковані у газеті.

ТЕЛЕБАЧЕННЯ – СПОРТ ПОНЕДIЛОК, 28 ВЕРЕСНЯ ВIВТОРОК, 29 ВЕРЕСНЯ

R

R

09.30 Red Bull Air Race 2009. Порту. Огляд 10.30 Професiйний бокс 11.50 Бої без правил 13.10 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки 15.30 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Чоловiки 16.40 Неспортивне життя. Леонiд Ратнер 17.55 Футбол. ЧС-2010. Квалiфiкацiя. Грузiя – Iталiя 20.20 Олiмпiйськi файли в особах 21.30 Вiдверто про футбол 23.00 Професiйний бокс 00.00 Покер. Європейський покерний тур

09.30, 15.20 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Чоловiки. Пiвфiнал 10.30 Професiйний бокс 11.50, 23.00 Бої без правил 13.10 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки 16.25 Спортивнi танцi. Чемпiонат України 2009. 17.55 Футбол. ЧС-2010. Швейцарiя – Грецiя 20.20 Кiнний спорт 00.00 Європейський покерний тур 01.00 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки. Росiя – Швецiя

Y

Y

09.40, 16.00 Гольф. Правила i практика 09.45 «Хокейний вечiр КХЛ» 09.40, 13.30 Гольф 10.15 «Залiзний фактор» 09.45 «Хокейний вечiр КХЛ» 10.45 Американський футбол. 10.15 «Шаховий огляд» Чемпiонат NFL. «Dallas 10.45 Американський футбол. Cowboys» – «Carolina Чемпiонат NFL. «San Diego Panthers» Charges» – «Miami Dolphins» 13.30 «Луна» 13.35 Гандбол. Кубок свiту в 16.30 Спортивна гiмнастика Данiї. Жiнки 19.30 «Спортивний глобус» 15.50 Спортивнi танцi. 20.30 Родео. «Bull Riders» Чемпiонат Росiї-2009 21.30 Футбол. Лiга чемпiонiв. 18.00 «Великий ринг» «Барселона» (Iспанiя) – 20.00 «Луна» «Динамо» (Україна) 22.30 «Залiзний фактор» 00.05 Футбол. Лiга чемпiонiв. 23.30 Бадмiнтон. BWF Super АЗ (Голландiя) – «Стандард» Series – Japan Open. Фiнали (Бельгiя)

k 09.30 Супербайк. Чемпiонат свiту в Iталiї (Iмола). Заїзд 2 10.00 Мотоспорт по вихiдних 10.15 Тенiс. Турнiр WTA у Японiї 14.30 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Бразилiя – Коста-Рiка 15.15 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Чехiя – Австралiя 16.45, 00.30 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Новини 17.00 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Нiгерiя – Iспанiя. Пряма трансляцiя 19.00, 00.45 Футбол – Євроголи 19.45 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Iталiя – Тринiдад i Тобаго 21.45 Оце так!!! 22.05, 22.30 Про рестлiнг 23.30 Бойовi мистецтва. Бiйцiвський клуб 01.30 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Нiгерiя – Iспанiя

СЕРЕДА, 30 ВЕРЕСНЯ

ЧЕТВЕР, 1 ЖОВТНЯ

П’ЯТНИЦЯ, 2 ЖОВТНЯ

СУБОТА, 3 ЖОВТНЯ

НЕДIЛЯ, 4 ЖОВТНЯ

09.30 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Етап у Нiдерландах. Чоловiки 10.30 Професiйний бокс 11.50, 23.00 Бої без правил 13.10 Покер. World Poker Tour 15.30 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Чоловiки 16.40 Мегадрайв 17.55 Футбол. ЧС-2010. Боснiя i Герцеговина – Туреччина 20.20 Кiнний спорт 00.00 Європейський покерний тур 01.00 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки. Данiя – Румунiя

09.30 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Чоловiки 10.30, 00.00 Професiйний бокс 11.50, 23.00 Бої без правил 13.10 Покер. World Poker Tour 15.30 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Чоловiки 16.40 Легка атлетика 17.55 Вiдверто про футбол 18.55 Огляд «Goalissimo» 20.20 Кiнний спорт. Мiжнародний турнiр «DONBASS TOUR». Фiнал 01.00 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки. Францiя – Норвегiя

09.30 Пляжний волейбол. Свiтовий тур. Чоловiки 10.30, 00.00 Професiйний бокс 11.50 Бої без правил 13.10 Покер. World Poker Tour 15.20 Спортивнi танцi. Чемпiонат України 2009 16.40 Лiга Комп’ютерних Iгор 17.55 Red Bull Cliff Diving. Стрибки зi скелi 18.45 Олiмпiйськi файли в особах 19.30 Олiмпiада-2016. Оголошення мiста-господаря iгор 20.40 Бої без правил. «M-1 Selection Ukraine» 01.00 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки. Нiмеччина – Францiя

09.00 KOTV News 09.40 Професiйний бокс 11.15 Лiга Комп’ютерних Iгор 11.55 Вiдверто про футбол 12.55 Легка атлетика. Seat DecaNation. Париж 14.55 МотоGP. Клас 125сс. Гранпрi Португалiї. Квалiфiкацiя 15.50 МотоGP. Гран-прi Португалiї. Квалiфiкацiя 17.05 МотоGP. Клас 250сс. Гранпрi Португалiї. Квалiфiкацiя 18.20 Документальний фiльм. «Боксерський союз» 18.55 Професiйний бокс. В’ячеслав Сенченко – Мотокi Сасакi, Олег Єфимович – Ешам Пiкерiнг 23.00 Бої без правил 00.00 Формула-1. Гран-прi Японiї 01.00 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки. Росiя – Румунiя

09.00, 21.55 Професiйний бокс 12.05 Огляд «Goalissimo» 13.10 МотоGP. Клас 250сс. Гранпрi Португалiї. Гонка 14.20 Легка атлетика. Щотижневий огляд IAAF 14.55 МотоGP. Гран-прi Португалiї. Гонка 16.25 МотоGP. Клас 125сс. Гранпрi Португалiї. Гонка 17.55 Легка атлетика. Мiжнародний турнiр 20.20 Професiйний бокс. Вiталiй Кличко – Крiс Ареола 22.55 Формула-1. Гран-прi Японiї 01.00 Гандбол. Кубок свiту. Жiнки. Данiя – Швецiя

R

Y

R

Y

09.25 «Хокейний вечiр КХЛ» 09.40, 14.00 Гольф 09.55 Бейсбол. Чемпiонат MLB 09.45 «Хокейний вечiр КХЛ» 12.40 Спортивнi танцi. 10.15 Бадмiнтон. BWF Super Чемпiонат свiту з латиноSeries – Japan Open. Фiнали американського секвею 12.30 Родео. «Bull Riders» 14.10 Волейбол. Чемпiонат 14.05 Волейбол. Чемпiонат Європи в Польщi. Жiнки Європи в Польщi. Жiнки 15.40, 18.25 Волейбол. 16.05 «Спортивний глобус» Чемпiонат Європи. Жiнки 16.30 Спортивна гiмнастика 20.15 Баскетбол. Чемпiонат 20.00 Спортивнi танцi. WNBA. Фiнал. 1-й матч Чемпiонат свiту з латино21.55 Футбол. Лiга Європи. «Анмериканського секвею дерлехт» (Бельгiя) – «Аякс» 21.30 Футбол. Лiга чемпiонiв. (Голландiя) «Баварiя» (Нiмеччина) – 00.30 Гольф. «Грають усi!» «Ювентус» (Iталiя) 00.05 Футбол. Лiга чемпiонiв. «Бордоїль» (Францiя) – «Маккабi» (Iзраїль) 09.30 Човновий спорт. Чемпiонат свiту в Iталiї. Клас Р1 09.30, 14.30 Футбол – Єврого10.00 Тенiс. Турнiр WTA у Японiї ли. Журнал (Токiо). 1/4 фiналу 10.15 Тенiс. Турнiр WTA у Японiї 09.30 Екстремальний спорт. 14.30 Футбол. Чемпiонат 15.15 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi Free Ride Spirit свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий 09.45, 19.10, 21.40 Футбол. (Олександрiя). Груповий етап. Австралiя – Коста-Рiка Чемпiонат свiту до 20 рокiв етап. Єгипет – Парагвай 16.00 Футбол. Чемпiонат у Єгиптi (Олександрiя) 16.45, 19.10, 00.30 Футбол. свiту до 20 рокiв у Єгиптi 10.00 Тенiс. Турнiр WTA у Японiї Чемпiонат свiту до 20 рокiв 14.30 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Груповий у Єгиптi (Олександрiя) етап. Бразилiя – Чехiя свiту до 20 рокiв у Єгиптi 17.00 Футбол. Чемпiонат 17.30 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Груповий свiту до 20 рокiв у Єгиптi свiту до 20 рокiв у Єгиптi етап. Пiвденна Корея – (Олександрiя). Груповий (Олександрiя). Груповий Нiмеччина етап. Пiвденна Корея – етап. ОАЕ – Гондурас 15.45 Футбол. Чемпiонат Нiмеччина 19.00 Футбол – Євроголи свiту до 20 рокiв у Єгиптi 19.00 Футбол – Євроголи – 19.10, 00.30 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Груповий Новини свiту до 20 рокiв у Єгиптi етап. Гана – Англiя 19.25 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Новини 17.00 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi 19.25 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. США – Камерун (Олександрiя). Груповий етап. Австралiя – Коста-Рiка 21.45 Футбол. Чемпiонат етап. Венесуела – Iспанiя 19.00 Футбол – Євроголи свiту до 20 рокiв у Єгиптi або Таїтi – Нiгерiя 19.25 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Груповий 21.45 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi етап. Уругвай – Узбекистан свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий 22.30 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Груповий етап етап. Бразилiя – Чехiя. свiту до 20 рокiв у Єгиптi 21.55 «Олiмпiйськi iгри». Журнал 22.30 Футбол. Чемпiонат (Олександрiя). Груповий свiту до 20 рокiв у Єгиптi 22.30 Вибране по середах етап. Гана – Англiя (Олександрiя). Груповий 22.35 Новини кiнного спорту 00.45 Екстремальний спорт – етап. Iталiя – Єгипет або 22.40 Гольф. The Crown Family Free Ride Spirit Тринiдад i Тобаго – Нiгерiя 22.50 Гольф. Тур PGA 01.00 Ралi – Ралiйна серiя IRC в 23.50 Гольф. Євротур. Seve Trophy 00.45, 02.00 Ралi. Чемпiонат Iталiї (Сан-Ремо). Огляд свiту. «Ралi Iспанiї». Прев’ю 00.20 Гольф-клуб

k

k

k

R

Y 09.30 «Хокейний вечiр КХЛ» 10.00, 16.25 Хокей. Чемпiонат NHL. «Boston Bruins» – «Washington Capitals» 12.00 Волейбол. Чемпiонат Європи в Польщi. Жiнки 14.00 «Свiт швидкостi» 14.30 Гольф. «Грають усi!» 15.10, 18.40 Огляд матчiв чемпiонату NHL 15.30, 00.35 Тайський бокс 19.00 Хокей. Чемпiонат NHL. «Chicago Blackhawks» – «Florida Panthers» 21.00, 01.30 Баскетбольний огляд WNBA 21.30 «Спортивний глобус» 22.00 Хокей. Чемпiонат NHL. «St. Louis Blues» – «Detroit Red Wings»

k 09.30 «Олiмпiйськi iгри». Журнал 10.00 Ралi. Чемпiонат свiту. «Ралi Iспанiї». Прев’ю 10.30, 12.00, 16.00, 17.00, 18.00, 21.45 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя) 13.30 Тенiс. Турнiр WTA у Японiї (Токiо). 1/2 фiналу 19.00, 01.30 Футбол – Євроголи 19.10, 00.30, 01.40 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя) 19.25 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Нiмеччина – Камерун або Пiвденна Корея – США 22.30 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Узбекистан – Англiя або Уругвай – Гана 00.45 Ралi. Чемпiонат свiту. «Ралi Iспанiї». 1-й день 01.15 Екстремальний спорт – Free Ride Spirit

R

R

Y

09.30 Американський футбол 10.00 «Хокейний вечiр КХЛ» 10.30 Хокей. Вiдкритий чемпiонат КХЛ. «Ак Барс» – ЦСКА 12.30 Хокей. Чемпiонат NHL. 09.25 Баскетбольний огляд WNBA «New York Islanders» – 09.55 «Хокейний вечiр КХЛ» «Pittsburgh Penguins» 10.25 «Великий ринг» 14.25 Гандбол. Лiга чемпiонiв. 12.40 Хокей. Чемпiонат NHL. «Пiк» (Угорщина) – «Chicago Blackhawks» – «Чеховськi ведмедi» (Росiя) «Florida Panthers» 15.40 Спортивнi танцi. 14.40 Огляд матчiв чемпiонату Чемпiонат свiту з латиноNHL американського секвею 15.25 Баскетбол. Чемпiонат 17.25 Фехтування. Чемпiонат WNBA. Фiнал. 2-й матч свiту в Туреччинi. Жiнки. 17.25 Фехтування. Чемпiонат Рапiра. Чоловiки. Шпага свiту в Туреччинi. Жiнки. 20.30 «Шаховий огляд» Шабля. Чоловiки. Рапiра 21.00 Огляд матчiв чемпiонату 20.10 Американський футбол. NHL Подiї тижня 21.40 Футбол. Чемпiонат Iталiї. 20.40 Волейбол. Чемпiонат «Палермо» – «Ювентус» Європи в Польщi. Жiнки 00.05 Американський футбол. 23.40 Хокей. Вiдкритий чемпiонат Чемпiонат NFL. «New England КХЛ. «Ак Барс» – ЦСКА Patriots» – «Baltimore Ravens»

Y

k

k

09.30 Ралi. Чемпiонат свiту. «Ралi Iспанiї». 1-й день 10.05 Футбол – Євроголи 10.15, 21.45 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя) 13.30 Тенiс. Турнiр WTA у Японiї 15.00, 17.45 Снукер. Гран-прi (Глазго, Шотландiя) 16.00 Стрибки на лижах iз трамплiна 19.30 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. ПАР – Гондурас або Угорщина – ОАЕ 22.30 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Груповий етап. Австралiя – Бразилiя або Коста-Рiка – Чехiя 00.30, 02.15 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi (Олександрiя). Новини

09.30 Ралi. Чемпiонат свiту. «Ралi Iспанiї». 2-й день 10.00 «Євроспорт за чисту планету». Журнал 10.30 Снукер – Гран-прi (Глазго, Шотландiя). 1-й день 11.30 Стрибки на лижах iз трамплiна 12.30 Супербайк. Чемпiонат свiту у Францiї (Траса Маньї-Кур). Суперпоул 13.00 Супербайк. Чемпiонат свiту у Францiї 14.00 Суперспорт. Чемпiонат свiту у Францiї 15.00, 17.30, 21.00 Снукер. Гран-прi 16.30 Супербайк. Чемпiонат свiту у Францiї 19.15 Футбол. Чемпiонат свiту до 20 рокiв у Єгиптi 20.45, 00.00 Мотоспорт по вихiдних 00.15 Ралi. Чемпiонат свiту. «Ралi Iспанiї»


20

Остання сторінка

28.09–04.10

ОВЕН. Не доводьте себе до виснаження роботою. Не забувайте про домашнi справи, iнакше ви нагромадите таку їх кiлькiсть, що не зможете з ними впоратися. Намагайтеся бути поступливішими до колег. Згадайте про друзів та родичів, порадуйте їх дзвiнком або вiзитом. ТЕЛЕЦЬ. Ви вiдчуєте прилив життєвих сил, з’являться новi iдеї, що обiцяють успіх багатьом починанням. Загостриться iнтуїцiя – вона дозволить успiшно впоратися з проблемами, навiть з тими, що здавалися невирішуваними. На вихiднi краще нiчого серйозного не планувати. БЛИЗНЮКИ. Намагайтеся позбутися усього непотрiбного, що заважає вам – як у професiйнiй дiяльностi, так i в особистому життi. Гарний час для ремонту в будинку. Уникайте метушні та не соромтеся глузувати з себе. У вихiднi наведіть лад у домашніх справах. РАК. Намагайтеся у всiх дiях дотримуватися золотої середини, будь-якi крайностi створять вам серйознi проблеми. Ви досягнете великих успiхiв, якщо будете менше говорити та уважнiше вислуховувати думки оточуючих людей. ЛЕВ. При мiнiмумi зусиль ви зможете змiнити своє життя на краще. Варто замислитися про пiдвищення професiйного рiвня. Однак не слід забувати про наведення ладу в оселі. У вихiднi не варто починати нових справ. Присвятiть дiтям бiльше вiльного часу. ДIВА. Постарайтеся бути мудрiшими, вмiйте промовчати, хоча це й важко. Фортуна посмiхнеться вам у найнесподiваніший момент, а це обiцяє здійснення давнiх, майже забутих бажань. Будьте добрiшими до своїх близьких, покажiть їм на дiлi, а не тiльки на словах, як ви їх цiнуєте та любите. ТЕРЕЗИ. Ваша активнiсть разом з працелюбнiстю дозволять вам досягти результатiв, помiтних неозброєним оком. Використовуйте цей перiод для змiцнення свого впливу та розвитку iнiцiатив. У вихiднi успiх супроводжуватиме вас у домашнiх справах, та у вирiшенні невiдкладних проблем в особистому житті. СКОРПIОН. Ви можете виявити в собi новi таланти. Ви впораєтеся з питаннями, які ранiше було вирішити складно. У вихiднi слiд збагатити себе новими враженнями. СТРIЛЕЦЬ. Ваша товариськiсть i життєстiйкiсть знайдуть своє гiдне застосування. Можливi деякi розбiжностi з друзями – постарайтеся їх перебороти. Ймовiрнi труднощi у стосунках з родичами: не доводьте ситуацiю до конфлiкту. КОЗЕРIГ. Вам доведеться зосередити свої сили на вирiшеннi фiнансових питань. Можливi складнi, заплутанi ситуацiї. Партнери можуть пред’являти чимало матерiальних претензiй – вам доведеться лавiрувати, щоб вiдстояти свої грошi, інтереси та незалежнiсть. Удома можливi проблеми з дiтьми, особливо якщо вони вже досягли пiдлiткового вiку. ВОДОЛIЙ. Ризикованi починання завершаться успiшно у тому випадку, якщо ви правильно розрахуєте свої сили. Не вiдволiкайтеся, робiть свою справу та надайте можливість iншим займатися своїми справами. Ймовiрнi перспективнi знайомства, а також вiдновлення старих, давно перерваних стосунків. РИБИ. Усе суєта суєт, а ви можете отримати щось корисне для себе, просто спостерiгаючи за розвитком подiй. Тiльки от брати участь у них не потрiбно. Рутинна робота може зненацька ознаменуватися кар’єрним зльотом. Вихiднi – прекрасний час для самотнього вiдпочинку. •

К А Л Е Н Д А Р

6:46 18:54 Тривалість 12:08 Осіннє рівнодення 00.18 Схід Захід

Традиційне свято

«Седнівська осінь-2009» Наступної суботи, 26 вересня, у парку Лизогуба в селищі Седнів (Чернігівський район) відбудеться традиційне Всеукраїнське літературномистецьке свято «Седнівська осінь-2009». У програмі свята: • відкриття пам’ятника братам Лизогубам; • покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та Леоніду Глібову; • музична вітальня; • огляд виставкових комплексів від районів Чернігівської області. Вперше гостей свята вітатимуть райо- ® ни області, що представлятимуть видатних особистостей та відомих земляків, що прославили їх райони. Проходитимуть також конкурси короваю, козацької юшки, відбудеться святкова лотерея, козацькі змагання. Працюватиме музей Чернігівського району. Очікується прибуття відомих громадських діячів, представників обласних організацій, Національної спілки художників України.

Фото Миколи ТИЩЕНКА

Гороскоп

№ 106 (27937) 24 вересня 2009 року

П О Г О Д А

ВДЕНЬ

Новий Місяць

ВНОЧІ

18.09

За релігійним календарем сьогодні – преподобного Силуана Афонського. Перенесення мощей преподобних Сергія і Германа, Валаамських чудотворців. Преподобної Феодори Олександрійської. Мучениці Ії. Преподобного Євфросина. Каплунівської і Святогорської Зимненської ікон Божої Матері. Завтра – Віддання свята Різдва Пресвятої Богородиці. Священномученика Автонома, єпископа Італійського. Перенесення мощей праведника Симеона Верхотурського. Мученика Юліана і з ним 40 мучеників. Мученика Феодора Олександрійського. Боянської ікони Божої Матері. День пісний. Іменинниками будуть: сьогодні – Федора, Герман, Сергій, Дмитро, Ія; завтра – Юліан, Федір, Автоном, Семен.

К А Л Е Н Д А Р

24.09

25.09

П О Г О Д А

Опади

18 ... 23

Вітер (напрямок, швидкість, м/с)

Пн–Зах 5–10

6 ... 11

13 ... 18

Зах, Пн-Зах 5–10

Радіаційний фон, мкР/год Ніжин Остер

13 14

Покошичі Прилуки

Несприятливі дні у вересні Температура води у Десні, °C

6 ... 11

13 ... 18

Зах, Пн-Зах 5–10 Чернігів

12 13

Семенівка Щорс

11 10 10 24

17,8

Цими днями народилися

26.09

Хмарність

Температура, °C

Співзасновники: Чернігівська обласна рада, облдержадміністрація, первинна організація журналістів редакції • Головний редактор Лариса МІЛОВА • Перший заступник головного редактора Леся КОШЕЛЬ Тел. 678-200 • Відповідальний секретар Віталій АДРУГ Тел. 4-21-92 • Телефони відділів редакції: суспільно-політичних питань 4-44-42, 4-22-71; економіки 4-41-36; соціальних питань 4-44-12; гуманітарної сфери 4-44-12; реклами 4-40-07. • Факс 4-21-92, 4-40-07. • Комп’ютерний набір Людмила ШЕВЧЕНКО • Комп’ютерна верстка та дизайн Олександр БОЖОК, Ганна ЗЕВКО, Світлана КУЗЬМЕНКО • Коректори Альона ШЕВЧЕНКО, Олександр ФАЛЬЧЕВСЬКИЙ • Відповідальний за випуск Станіслав КЛОПОТ • Веб-сайт: www.dponline.cn.ua • Електронна пошта: despravda@ukr.net • Реєстраційне свідоцтво ЧГ № 230 від 10.11.2000 р. Видавець – ТОВ «Редакція газети «Деснянська правда» • Віддруковано в редакційновидавничому комплексі «Деснянська правда», 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62. • Газета виходить тричі на тиждень (вівторок, четвер, субота). • Тираж тижня – 36869 • Розповсюджується по передплаті • Передплатні індекси: для індивідуальних передплатників – 61651, для підприємств, організацій – 94530, четверговий випуск – 94531. • Редакція не завжди поділяє погляди авторів публікацій. • Відповідальність за достовірність інформації та реклами несуть автори та рекламодавці. Знаком позначені матеріали рекламного змісту. • Листування з читачами – тільки на сторінках газети.

За даними облгідрометцентру

Італійський фізик Джироламо Кардано (1501), російський фельдмаршал Гри24.09 горій ПотьомкінТаврічеський (1739), американський письменник Скотт Фіцджеральд (1897). Польський композитор і революціонер Михаїл Огінський (1765), російський 25.09 письменник Іван Лажечніков (1792), російський композитор Дмитро Шостакович (1906).

Деснянська правда №27937  

від Світового банку Ціни на всю сільгосппродукцію Аграрії Варвинщини першими серед районів області завершують посів озимих на ринках Черніго...