Page 1

http://dponline.cn.ua

e-mail: despravda@ukr.net

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер ГОЛОВНА ГАЗЕТА ЧЕРНІГІВЩИНИ

за коНоПроекти

Перший куплет гімну україни пропонують поміняти

У Верховній Раді зареєстровано законопроект N7546 про внесення змін до Закону України «Про Державний гімн України», яким пропонується замінити слова першого куплета. Ініціатором документа став народний депутат від БЮТ Дмитро Ветвицький. Він пропонує рядок «Ще не вмерла України ні слава, ні воля...» замінити на «Слава Богу, в Україні є і правда, й воля, вже нам, браття-українці, посміхнулась доля». «Щоразу, коли цей гімн виконуватимуть з такими словами, люди молитимуться Богу. І це піде на користь усім: і народним депутатам, і школярам, які за новим законодавством мають співати Гімн», – вважає депутат. Дмитро Ветвицький переконаний, що запропоновані ним зміни до Гімну Парламент підтримає.

ре а лії

В л а д а та г р о м а д а

Чернігівці хочуть знати:

хто і чому знищує зелену зону?

Українці у грудні минулого року купили іноземної валюти на 1 921 млн доларів (в еквіваленті) більше, ніж продали. Про це йдеться у повідомленні на веб-сайті Національного банку України. У грудні жителі України придбали валюти на 3 538 млн доларів, продали – на 1 617 млн доларів. Обсяги купівлі валюти зросли порівняно з листопадом на 11,6%, продажу – на 12,1%.

Про це вчора під час брифінгу повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій ТІгІПко.

Чиновники кажуть – усе законно!

За його словами, середня пенсія чоловіка в Україні становить 1 327 грн, жінки – 827 грн і приблизно 64% пенсіонерів на сьогодні – це жінки. Кількість працюючих постійно знижується: «Наразі ми маємо 14 млн 400 тис. працюючих громадян, – зауважив він. – Тоді як кількість пенсіонерів в Україні залишається приблизно стабільною – на сьогодні це 13,7 млн осіб». Сергій Тігіпко нагадав, що за підсумками минулого року дефіцит Пенсійного фонду становить 26,6 млрд грн. Якщо буде ухвалено пенсійну реформу, дефіцит фонду в 2011 році становитиме 18 млрд грн, якщо ні, то приблизно 20 млрд грн.

гроші

Населення запасається інвалютою

в нашій країні середня пенсія чоловіків на 500 грн вища, ніж у жінок

ц и Фр и та Фа к т и

в урочищі Кордівка, що майже в центрі Чернігова, планують звести новий мікрорайон. екологи та громадськість б’ють на сполох.

стор.2-3

П ра В о П о р я д о к

МвС стурбоване великою кількістю незаконної зброї у співгромадян Лише протягом грудня минулого і перших десяти днів січня нинішнього року співробітники органів внутрішніх справ України затримали 382 правопорушників, у яких вилучили 2 кулемети, 9 пістолетів-кулеметів, 5 автоматів, 1 карабін, 21 гвинтівку, 35 пістолетів, 42 обрізи мисливських рушниць, 123 одиниці саморобної вогнепальної зброї, 20 гранат, 8 кг вибухівки, 19 електродетонаторів і 8 932 патрони.

шуКайте гаЗету

у пунктах продажу преси вашого міста

ПеРедПлатіть,

або якщо хочете, щоб «деснянку вільну» приносили вам додому Передплату можна оформити у будь-якому поштовому відділенні

ПеРедПлатНі іНдеКСи: триразовий – 49086 триразовий пільговий – 49087 четверговий випуск – 49088

Здоров’я для жителів Чернігівщини подорожчало

Про це свідчать дані державного комітету статистики України. Ціни на послуги охорони здоров’я у грудні минулого року порівняно з груднем 2009го в Чернігівській області зросли на 10%. Це найвищий показник серед областей України. У Луганській зростання відбулося на 8,9%, у Рівненській на 8,6%, у Києві на 9,1%. Зниження цін зафіксоване лише у Вінницькій області – на 0,9%. Непереливки на Чернігівщині ходити і по ресторанах. Тут все стало дорожчим на 11,7%, якщо порівнювати останній місяць 2009-го та останній 2010-го. За цей же час на 0,4% подорожчали одяг та взуття. Такий же показник мають Херсонська, Луганська та Одеська області. Випереджає їх Дніпропетровщина з показником зростання цін на 0,6%. Лише у Кіровоградській області зафіксовано зниження їх на 0,1%. Подорожчали на Чернігівщині у 2010-му і предмети домашнього вжитку, побутова техніка та утримання житла (на 2,3%). Трохи вищі ці показники у Дніпропетровській області – 3,1% та Одеській – 2,8%. Зниження цін за підсумками року зафіксовано у Вінницькій (– 0,6%), Закарпатській (– 0,3%), Запорізькій (– 0,5%), Хмельницькій (-1,2%) та Чернівецькій (-1,3%) областях. Зате на Чернігівщині подешевшав зв’язок – на 12%. За підсумками 2010-го року зниження цін на послуги зв’язку зафіксовано майже в усіх областях України.


cmyk

2

реґіон реґіон

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

 Новини

Наша митниця перерахувала до Держбюджету рекордну суму

http://dponline.cn.ua

В л а д а та г р о м а д а

Чернігівці хочуть знати:

хто і чому знищує зеле Чиновники кажуть – усе законно!  Поч. на 1-й стор.

С

ума ця – 913 млн 615,6 тис. грн. Торік мали 724 млн 710,3 тис. грн. Тобто, порівняно з 2009 роком перераховано коштів на 26,1% більше. Зростання перерахованих платежів обумовило нарощування обсягів імпорту та посилення контролю за повнотою бази оподаткування імпортованих товарів. Саме ця графа доходів дала 8,5% загальної суми. Про це стало відомо за підсумками наради, яка відбулася 12 січня, присвяченої підбиттю підсумків діяльності Чернігівської митниці протягом 2010 року. В роботі наради взяв участь заступник голови Державної митної служби України Павло Пашко. Фото Віктора КОШМАЛА

Прикордонники викрили схему незаконного завезення автомобілів

Початок 2011 року став кінцем частини зеленої зони Кордівки в Чернігові, де розпочато нищівну вирубку дерев. Їх звалюють сотнями, а представники влади спочатку вдавали, що нічого не помічають, а потім взялися пояснювати, що все, мовляв, законно. І там, де споконвіку росли дерева, скоро виростуть багатоповерхівки.

Рятуйте Кордівку!

Н

а редакційну пошту надійшло повідомлення такого змісту: «Шановні журналісти! Просимо вас оперативно взяти під контроль незаконні дії групи осіб з вирубки дерев з рекреаційної зони Кордівки, частини заплави Десни. Під час новорічних та різдвяних свят відбулося знищення зелених насаджень на Кордівці. 8 січня нам довелося бути свідками завантаження вантажівок свіжоспиляними в парку деревами…» І підпис «Володимир Михайлов та мешканці масиву Савчука». Прибувши на місце журналісти «Деснянки вільної» не застали лісорубів. На той момент їхню роботу вже зупинили екологічні інспектори. За словами начальника державної екологічної інспекції в області Леоніда Бурковського, вирізати дерева спланували тишком-нишком у святкові дні, коли жоден православний християнин не береться до роботи, адже працювати на різдвяні святки – це великий гріх. Головний екологічний

4

січня на територію України в міжнародних автомобільних пунктах пропуску «Нові Яриловичі» та «Сеньківка» намагалися в’їхати громадяни Молдови і Таджикистану на автомобілях фірми Opel. Обидві автівки були вже не першої, як кажуть, свіжості, і водії керували ними за дорученнями. При перевірці якраз ці документи і викликали занепокоєння прикордонників. Надіславши відповідні запити до нотаріальних контор, які нібито видали їх, вдалося встановити: доручення підроблені. Автомобілі вилучено та оцінено у суму близько 16 тисяч гривень. А вже через два дні в пункті пропуску «Сеньківка» знову виявлено та вилучено два аналогічних за походженням автомобіля, цього разу BMW та Volkswagen Passat, керували якими знову громадяни Молдови. Вартість автомобілів становила 55 тисяч гривень. Всього ж за 7 днів в автомобільних пунктах пропуску «Нові Яриловичі», «Сеньківка» та «Грем’яч» вилучено 8 автомобілів литовської реєстрації з підробленими дорученнями. Загальна вартість вилучених авто сягнула 146 тисяч гривень.

http://dponline.cn.ua

інспектор повідомив, що жодних дозвільних документів у працівників на місці не було. Для екологів це стало приводом до вилучення робочого інструмента – двох бензопил.

– Нам вдалося з’ясувати, що знесення зелених насаджень виконувалося через треті руки. Пиляв субпідрядник за укладеним договором з фірмою «МЖК-Сервіс», яку найняв столичний забудовник. Дозвіл на вирубку дерев надала міська дільниця контролю за благоустроєм. Згідно з цим докумен-

Н а а у к ц іо н!

Цього року буде виставлено на продаж 25% «ЧеЗаРи» Фонд державного майна України (ФДМУ) оприлюднив орієнтовний перелік підприємств, які плануються до продажу в 2011 році.

З

окрема, у 2011 р. ФДМ знову планує виставити на продаж 46% держпакет ВАТ «Черкасиобленерго», 25% + 1 акція ВАТ «Сумиобленерго», 94,47% ДАХК «Енергобуд», 50% + 1 акція АХК «Укрнафтопродукт», 74,62% ВАТ «Росава», 26,31% ВАТ «Астарта», 51% ВАТ «Антрацитшахтобуд», 45,38% ВАТ «Трест «Свердловськшахтобуд», 51,04% ВАТ «Краснодоншахтобуд», 100% ВАТ «Костянтинівський

металургійний завод», 60,86% ВАТ «Макіївський металургійний комбінат», 90,8% ВАТ «Азовкабель», 100% «Київський мотоциклетний завод», 36,54% «Луганськ­ нафтопродукт», 91,595% ВАТ «Акціонерна компанія «Свема», 100% ВАТ «Завод «Маяк», 100% ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море», 100% ВАТ «Авіаційна компанія «Мегалайн», 100% ВАТ «Авіаційне підприємство спеціального призначення «Меридіан», 35,516% ВАТ «Рівненська авіакомпанія «Універсал-Авіа», 25% ВАТ «Чернігівський завод радіоприладів «ЧеЗаРа» та ін.

Тетяна НОВІК


№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер http://dponline.cn.ua

3

 за кордоном

Мавроді створює нову фінансову піраміду – МММ-2011

ну зону. том роботи мали завершитися до 31 грудня, а не тепер, що вже є порушенням. Наразі ми також можемо констатувати, що жодні підрядні організації не мали права проводити вирубку дерев. З цього приводу екологічна інспекція вже готує заяву до прокуратури. Ми вимагатимемо відшкодування завданих збитків. Керівник фірми «МЖК-Сервіс» Ігор Жолдак, який доручив субпідряднику розчистити Кордівку, коментувати знесення зелених насаджень відмовився. Телефоном він повідомив, що його підприємство не має стосунку до вирубки дерев. Говорити більше на цю тему він не захотів. Натомість представники міської влади після розголосу події погодилися на зустріч. Оскільки міський голова Олександр Соколов нині у відпустці, рандеву призначив заступник мера з питань будівництва Олександр Сердюк. Посадовець переконував,

що розчищення ділянки відбувається на законних підставах. Рішення про забудову семи з половиною гектарів над Десною ухвалили на сесії міської ради ще в листопаді 2007-го року. Тоді народні обранці своїм «мудрим» рішенням вивели частину Кордівки з рекреаційної зони. Цей прецедент одразу набув небувалого резонансу й викликав низку протестів громадськості, екологічних організацій, різних служб та відомств, у тому числі й прокуратури. Дійшло до того, що група депутатів міської ради заявила про фальсифікацію голосування за відведення земельної ділянки в цьому районі. У квітні 2008-го року з питання забудови Кордівки навіть провели громадські слухання, на яких люди й представники екологічних служб не дали згоду на знесення зелених насаджень. Одразу дерева не чіпали,

З

тож згодом про цю тему поступово забули. Але не всі. Насправді міська влада, як той кіт Васька – слухала, але їла. Наводимо слова Олександра Сердюка. – Відповідно до рішення міської ради був розроблений проект відведення землі. 12 грудня 2008 року ця земельна ділянка площею 7,5 га була надана на два роки в користування столичному товариству «Єврокон Полісся» для проектування й будівництва багатоповерхових будинків, об’єктів соціальнокультурного призначення. 15 березня 2010 року на прохання фірми-замовника міськвиконком надав дозвіл на проведення підготовчих робіт на орендованій площі. Після обстеження зелених насаджень фірмі «Єврокон Полісся» видали «порубальний квиток». Насправді до стадії будівництва дуже далеко, бо немає всіх документів. Просіку зробили для того, щоб облаштувати майданчик для техніки, обгородити цю ділянку і взяти її під охорону. Невдовзі там розпочнуться гідрологічні роботи, тож мають розчистити ділянку і під бурову. Новий мікрорайон планують звести в заплаві Десни. Тож перед тим ділянку мають засипати на три метри землею, повідомив посадовець. Хоча про те, що чернігівські екологічні служби й донині не погодили забудову Кордівки, Олександр Сердюк делікатно промовчав. Не став він розповідати й про те у який спосіб київська фірма-забудовник здобула дозвіл напряму через Міністерство охорони навколишнього середовища. Про це нам повідав інший персонаж цієї історії. Директор чернігівської архітектурної майстерні комплексного проектування Вільям Жигінас тривалий час переконував місцевих владоможців відмовитися від ідеї нищення рекреаційної зони. Нині він твердить, що влада махнула рукою на всі закони та норми. – Я не знаю, в який спосіб заступник міністра охорони навколишнього середовища видав дозвіл на забудову Кордівки в обхід чернігівських

кожному – своє

У Сумах заборонили крамницям працювати цілодобово

З

гідно з рішенням, яке ухвалили на виконкомі Сумської міської ради, відтепер цілодобовий режим роботи встановлюється лише для об’єктів торгівлі (послуг), розміщених на території автозаправних станцій та об’єктів з цілодобовим режимом роботи (готелі, залізничний вокзал), а також підприємств ресторанного господарства за умови своєчасної сплати місцевих податків і зборів, та якщо не буде скарг від населення.

асновник найскандальнішої російської фінансової піраміди Сергій Мавроді оголосив про початок нового проекту під назвою МММ-2011 – «Мы Можем Многое». У своєму півгодинному відеозверненні в Інтернеті він обіцяє вкладникам прибуток у 20% щомісяця, а пенсіонерам, що вклали гроші, – 30%. Вкласти гроші в нову піраміду зможуть жителі будь-якої країни. Мавроді пропонує вкладникам відкрити доларові рахунки в електрон­ них платіжних системах і купувати віртуальні квитки, які зростатимуть у ціні. Засновник піраміди планує за цей рік залучити до свого проекту 100 тисяч учасників, а в 2012-му – 1 млн осіб, повідомляє NEWSru. com. Нагадаємо, «МММ» – найбільша «фінансова піраміда» в історії Росії. Акціонерне товариство діяло на початку 1990-х і було визнане банкрутом у вересні 1997 року. За даними слідства, від діяльності АТ постраждали понад 40 тисяч осіб, за неофіційними даними – кілька мільйонів. Завдані збитки оцінюються в близько 100 млн доларів. Засновник «МММ» Сергій Мавроді перебував у розшуку з 17 грудня 1997 року і був затриманий в Москві 31 січня 2003-го, після чого його утримували в СІЗО «Матроська тиша». Мавроді відбув у в’язниці 4,5 роки і вийшов на волю у травні 2007-го. структур, але вочевидь там замішані якісь темні схеми. Порушено всі державні норми з будівництва. На цій ділянці не допускається взагалі будівництво господарських споруд. Як виняток, дозвіл може надати лише Верховна Рада України. Я пропонував мерії створити на цій площі туристичний об’єкт, не порушуючи лісопаркову зону. Втім всі мої пропозиції поклали під сукно. Як бачимо облаштувати Кордівку під туристичний об’єкт зі спортивною інфраструктурою чернігівська влада не захотіла. Наразі очікують на проведення гідрологічних досліджень у цьому масиві. Після них постане питання про знесення інших дерев. Тут можна не сумніватися, адже подейкують, що кияни чималі суми вже витратили на всі «дозволи» та «погодження». Єдина структура, котра ще опирається столичним грошовитим дядечкам – це обласне управління охорони навколишнього природного середовища. Нині місцеві екологи не здаються, журналістів просять підняти громадський спротив незаконному знесенню зелених насаджень в центрі міста, адже без підтримки громадян Кордівку не врятувати! Єгор Левада Семен ПОРІЧКА

З неба падають... дрозди

Н

апередодні Нового року почали надходити повідомлення про незрозумілу масову загибель птахів. 31 грудня на американське місто Бібі в штаті Арканзас з неба впали близько 3 000 мертвих дроздів. Пізніше аналогічні випадки сталися в штатах Луїзіана та Кентуккі. Також інциденти масової загибелі птахів були зафіксовані в Швеції, Італії та Канаді, а кілька днів тому в турецькій провінції Бурса загинули десятки шпаків. Причина загибелі птахів у кожному з випадків поки що невідома. Хоча італійські орнітологи припускають, що горлиці у місті Фаенца загинули через нетравлення шлунка – вони просто об’їлися відходами від обробленого соняшникового насіння на складських майданчиках, розташованих поблизу олійного заводу. За версією американських орнітологів, пернатих оглушили звуки новорічного салюту. Через святкові залпи птахи були дезорієнтовані в просторі і загинули від зіткнення з будівлями, стовпами і рекламними щитами. Підготував Віталій АДРУГ

Тернопіль увів туристичний збір Таке рішення ухвалили 5 січня на сесії Тернопільської міськради.

З

бір становить 1% від вартості усього періоду проживання за вирахуванням податку на додану вартість. Обумовлено, що у вартість проживання не включаються витрати на харчування та побутові послуги. Від сплати туристичного збору звільнено осіб, які прибули

у відрядження, інвалідів, дітейінвалідів та осіб, що супроводжують інвалідів I групи або дітейінвалідів, ветеранів війни, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та осіб, які прибули за путівками в санаторії та пансіонати області і не встигли дістатися до пункту призначення. http://dponline.cn.ua


cmyk

4

12-й день Місяця. День очищення думок. Виконуйте прохання інших, співчувайте, не скаржтеся, не плачте і не сваріться. Сни віщі, їм можна довіряти.

телепрограма телепрограма п о н е д i л о к ,

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

A

B

D

G

17

с і ч н я

J

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.40, 12.15, 15.30, 19.25, 21.45, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.45 Православний календар 06.50 Тravel– чек 07.15 Ера бiзнесу 07.25 Автодрайв 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40, 00.50 Кориснi поради 09.00 Пiдсумки тижня 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Шеф-кухар країни 12.10, 18.45, 21.25 Дiловий свiт 12.20 Ревiзор 12.55 Право на захист 13.15 Темний силует 13.30, 02.55 Х/ф «Гори, гори, моя зiрко» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.40 Нащадки 16.55 Т/с «Сусiди» 18.00 Вiкно в Америку 19.00 Про головне 19.40 Ян Табачник. «Життя на бiс» 20.40 Вечiрня казка 20.55 Офiцiйна хронiка 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 21.35 Свiт спорту 21.50 Шеф-кухар. Вечеря 22.05 Красиво 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Шоу Бiз 00.20 Вiд першої особи 01.50 ТелеАкадемiя 04.30 Фестиваль дитячої творчостi «Свiт для молодих» 05.05 Т/с «Зона»

06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.20 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 09.25 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 10.00 «Сiмейнi драми» 10.55, 17.25, 23.35 «Шiсть кадрiв» 11.40 Х/ф «Чому нi» 13.35 «Велике перевтiлення» 14.20 «Розкiшне життя» 15.15 Х/ф «Тариф новорiчний» 17.45 Х/ф «Кавказька полонянка» 19.25 «Погода» 20.10 Х/ф «Гарячi новини» 22.20, 02.20 Т/с «Маргоша – 3» 00.00 Х/ф «Квiтка тисяча i однiєї ночi»

06.15 «Формула любовi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-2» 10.05 Т/с «Останнiй секрет майстра» 11.00 Т/с «Боєць» 12.15 «Знак якостi» 12.50 «Зрозумiти. Пробачити» 13.15 «Детективи» 13.55 «Судовi справи» 14.45 Т/с «Спецкор вiддiлу розслiдувань» 15.40 «Жди меня» 17.05 Т/с «Завжди говори «Завжди» 18.10 Т/с «У лiсах i на горах» 19.00 Т/с «Обручка» 20.00, 01.55 «Подробицi» 20.30 Т/с «Здрастуй, мамо!» 21.25 Т/с «Знахар» 23.15 Д/п «Аїда Ведищева. «Где-то на белом свете...» 00.15 Х/ф «У мережах павутиння»

05.55 Служба розшуку дiтей 06.00, 06.35, 07.35, 02.00, 04.00 Погода 06.05, 03.30 Факти 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 01.50 Спорт 06.25, 07.25 Дiловi факти 06.40 Свiтанок 07.40, 02.05 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.30, 17.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-2» 10.35 Т/с «Солдати-15» 11.40, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.05 Люди, конi, кролики i...домашнi ролики 12.45 Факти. День 13.25 Х/ф «Вiдставник» 15.20 Х/ф «Вiдставник-2: Своїх не кидаємо» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 01.00 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 20.10 Т/с «Даїшники» 22.35 Факти. Пiдсумок дня 22.50, 04.05 Свобода слова з Андрiєм Куликовим

05.50, 10.48, 15.00, 02.30 Твiй хiт 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00 24 години. Свiт 07.20 Зелена варта 08.00, 19.00 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 09.00 Сутнiсть звiра 11.00 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловою 11.30 Таємницi свiтобудови 12.15 Погляд у майбутнє 16.25 Х/ф «Пiратськi острови» 18.30, 20.30, 23.15, 05.30 «24 години» 18.40, 23.25 24 години. Бiзнес 18.45, 20.50, 23.30 «Життя» 20.15, 05.15 Сильнi свiту сього 21.10 Дитинство в дикiй природi 22.10 Мiстична Азiя 00.00 Таємницi долi 03.30 Козацтво

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.50, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.20, 14.00 Т/с «Слiд» 09.00 Т/с «Шахта» 11.00, 04.40 Т/с «Любов та iншi дурощi» 13.00 Шоу «Граєш чи не граєш» 15.40 Щиросердне зiзнання 16.10 Федеральний суддя 17.15, 04.00 Критична точка 19.20 Т/с «Охоронець – 2» 21.15 Т/с «Лiгвище змiя» 22.15 Х/ф «Скарб Амазонки» 00.20 Т/с «Любов на вiстря ножа»

N

[

y

P

Q

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Контрольна закупiвля» 09.45 «Жити здорово!» 10.55 «ЖКГ» 12.15, 02.20 «Модний вирок» 13.20, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.25 «Зрозумiти. Пробачити» 15.30 «Хочу знати» 16.05 «Доки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15, 00.55 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00 «Чекай на мене» 21.00 «Час» 21.30 Т/с «Доктор Тирса» 22.25 Спецрозслiдування. «Нелегали» 23.40 Нiчнi новини 23.55 «Пiдпiльна iмперiя» 03.10 «Нехай говорять»

S 03.55 «НТВ зранку» 07.35 «Кулiнарний двобiй» 08.30, 14.30, 17.30, 01.55 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.25 Живуть же люди! 10.00 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.40 Х/ф «Привiт, киндере!» 15.35 Т/с «Таємничий острiв». «Прелюдiя». «Острiв» 16.35 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Брендi» 18.35 Година суду 19.20 Т/с «Таксистка-4» 20.20 Т/с «Лiтєйний» 22.40 Т/с «Морськi дияволи-4». «Новачки» 23.35 «Адольф Гiтлер. Квиток в один бiк» 00.20 Т/с «Рублiвка. LIVE»

Z

05.20 Руйнiвники мiфiв 06.10 «Документальний 06.10 Т/с «Ранетки» детектив» 07.00, 07.10, 07.40 «Пiдйом» 06.40 Т/с «Комiсар Рекс» 07.05 Смiшарики 09.40 Х/ф «Вечiрня казка» 07.30, 09.00, 19.00, 00.00 Репортер 11.50 «Мiстичнi iсторiї з 07.35, 09.05, 19.20, 00.25 Павлом Костiциним» Погода 12.50 «Битва екстрасенсiв» 09.10 Т/с «Курсанти» 14.50 «Давай одружимось» 11.30 Х/ф «Мiстер Магу» 16.50 «Неймовiрна правда 13.20, 19.35 Т/с «Татусевi дочки» про зiрок» 14.55, 15.50 Teen Time 17.50, 22.00 «Вiкна-новини» 15.00 Т/с «Друзi» 18.00 «Битва екстрасенсiв. 15.55 Т/с «Живий до запитання-2» Вiйна свiтiв» 21.05 Т/с «Воронiни» 22.25 «Паралельний свiт» 16.55, 18.00 Т/с «Щасливi разом» 23.25 Т/с «Доктор Хаус» 19.15, 00.20 Спортрепортер 00.20 Т/с «Клiнiка» 22.05, 00.35 Новий погляд «Вiчна молодiсть» 01.25 «Вiкна-спорт» 23.05, 01.30 Очевидець 01.35 «Бiзнес+» 00.30 Служба розшуку 01.40 Х/ф «Щовечора об дiтей 11» 02.20 Т/с «Колишня»

E

06.00 «Настрiй» 06.00 Класна реклама 08.15 «Постскриптум» 06.50 Страховий патруль 09.20 Т/с «Це трапилося в Гарилiвцi – 2» 07.00 Сьогоднi. Пiдсумки 10.05 «Фактор життя» 08.00 Альбертейнштейн 10.30, 01.55 «Лiкарi». Ток08.30 Комедiйний квартет шоу 11.15 «В гостях у дiда 09.45 Усерединi вулкана Євлампiя. Супостат». 12.00 Я не знав цього М/ф 13.00 Знищено за секунди 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 14.00 Найжахливiшi катаст­ 11.45, 17.50, 00.30 Т/с «Ворофи свiту гонь кохання» 15.00 Т/с «24» 12.30, 01.15 «Поетичний театр Романа Вiктюка». 16.00 Вiйськова таємниця Наталя Огай-Рамер 17.00 Знак оклику! 12.55 «У центрi подiй» 18.00, 20.30, 05.00 Сьогоднi 13.45 «Градъ-город» 14.00, 21.40 «Життя чорно18.30 Особливий погляд го континенту». Д/с 19.00, 23.00 Кримiнальна 14.45 «Мiст Рами». Д/ф 15.25 «Культурний обмiн» Росiя 15.55 «Дiлова Москва» 19.30 Правда Романа 16.15, 23.40, 01.40 Скрипiна «Петрiвка, 38» 16.30 «Енциклопедiя». 21.00 Авiакатастрофи Джузеппе Гарiбальдi 22.00 Мегакатастрофи 16.35, 22.50 Т/с «Монтекрiсто» 00.00 Х/ф «Суд: кiно» 18.40 «Спрага життя». Д/ф 19.20 Т/с «Диявол з Орлi» 01.30 КлубНички 20.05 «Подаренка». М/ф 03.30 Х/ф «Сьоме почуття» 21.00 «Запашнi – 120 рокiв циркової династiї». Д/ф 05.30 М/ф «Нiмболи»

2

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Дивакуватi родичi-5» 07.00 М/с «Каппа Майкi» 07.40 М/с «Ура, мультики!» 08.00, 17.00 «Кумедне домашнє вiдео» 08.40, 18.00 «Шоу безглуздих рекордiв» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Загублений свiт-3» 12.00, 16.00 Т/с «Горець» 13.00 Х/ф «Пiд планетою мавп» 17.35 «Кращi нокаути свiту» 18.50 Х/ф «Фактор страху» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Шепiт» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Х/ф «Самотня мiс» 01.35 «Жорстокi iгри» 03.15, 04.35 Кiнорiк 03.20 Х/ф «Дiвчина з характером» 04.40 Х/ф «Сильва»

U

05.10, 17.10 Цей тиждень в iсторiї 05.40, 11.35, 23.35 Бiтклуб i Мюзикладен 06.20 По сторiнках «Навколо смiху», 1984 07.40 Х/ф «Моє друге я» 09.20 Х/ф «Король фальшивомонетникiв» 11.10, 23.10 Найвеличнiшi iмена XX столiття 12.15 Кабачок 13 стiльцiв 13.30 Веселi хлопцi 14.55, 02.55 Ретроспектива 15.05, 00.15 Портрети в часi 15.15 Х/ф «Мавпа взимку» 17.40 Д/ф «Iмпровiзацiї» 18.20 КВК 20.40 Телевистава «Мiж небом i землею» 21.55 Краще з програм Бiтклуб i Мюзикладен 00.25 Х/ф «Реальна любов» 03.05 Х/ф «Йонас, якому в 2000 роцi буде 25 рокiв»

I

06.00 «Нiмеччина за тиждень» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Повний альбац» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Чорний ворон» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Мент у законi-2. Не чекай мене, мама, гарного сина» 11.00 «Гранi тижня» 12.00 «Обережно, iсторiя!» 13.00 Х/ф «Увага, вiдьми!», м/ф 16.00, 18.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-3. Домовик» 19.00, 04.00 «Обкладинка» 20.00 «Цiна перемоги» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Траса», м/ф для дорослих

g

06.55 «У центрi уваги» 07.45 «Телебарометр» 08.00, 19.40 «Любов як любов» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.55 «Новини» 09.10 «Навколо планети» 09.50 «Репортер «Бiлоруської годинки» 10.30 «Чудова сiмка» 11.00 «Халi-галi». Скетч-шоу 11.15 Вiдеафiльм АТН циклу «Земля бiлоруська» 11.30 «Скарбнiца Вiцебшчини» 12.10 «Американська дочка». Мелодрама 13.50 «Школа доктора Комаровського» 14.15 «Новини Союзної держави» 14.40 «Кiнопроби» 15.15 «Моднi бачення бельгiйських замкiв» 15.40 «Страстi по культурi» з Геннадiєм Давидько» 16.20 «У реху iменi твайго» 16.35 «Тисячорiччя» 16.45 «Усе про безпеку» 17.10 Т/с «Територiя краси» 18.15 «Дiлове життя» 18.20 «Трудодень» 18.50 «Скабнiца Вiцебшчини» 19.15 «Культпросвєт» 20.35 «Арена» 21.00 «Панорама» 21.45 «Вiдповiдний хiд» 22.40 «Бiлоруськi дайвери»

http://dponline.cn.ua

L

06.30 М/ф «Злiстний» 07.00, 19.30 «Дом-2» 08.00 М/с «Скарби острова Черепах» 08.30 «Байдикiвка» 09.00 Телемагазин 10.00, 16.30 «Модний вирок» 11.00, 22.00 «Давай спробуємо!» 12.00, 21.00 «Звана вечеря» 13.00, 17.30 «Давай одружимось» 14.00 М/ф «Свiт Квеста» 14.30 Т/с «Чарiвники з Вейверлi» 15.00 Т/с «H2O: Просто додай води» 15.30 Т/с «Хто у домi господар» 18.30, 23.30 Т/с «Унiвер» 20.30 «Дом-2» Спецвипуск 23.00 «Шлюбне чтиво» 00.30 «До свiтанку»

06.00 «Легенди бандитського Києва» 06.25 М/ф «Гидке каченя» 06.40 Х/ф «Каїр-2» викликає «Альфу» 08.20 «Правда життя». Анатомiя страху 08.50, 00.30 «Щоденники Дакара 2011» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 09.50, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 10.40, 20.20 Т/с «CSI: ЛасВегас» 11.30 Х/ф «Сутичка» 13.25, 19.20 Т/с «Iнструктор» 14.25 Т/с «Крiт – 2» 15.30 Х/ф «Бiлий вибух» 16.55 Х/ф «Гладiатор за наймом» 18.30, 03.50 «Агенти впливу» 19.00, 21.30, 00.00, 03.00, 05.20 «Свiдок» 00.40 Х/ф «Людина-личинка» 02.15 «Речовий доказ»

K

v

04.00 «Невiдома планета»: «Магiчний Алтай» 04.30 «Гучна справа»: «Повернення Боiнга» 05.00 «Невiдома планета»: «Острiв на екваторi» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30, 16.00 «Давайте розберемося!» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 11.00, 15.00, 22.00 «Екстрений виклик» 13.00 Х/ф «Смертельний удар» 19.00 Т/с «Солдати-2» 21.00, 02.50 «Справа особливої важливостi»: «Ми усi змерзнемо?» 23.00 Х/ф «Чорний лицар» 00.55 Х/ф «Гарний»

p

06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25 Мотлох? Нi, машина! 06.50, 14.35 Брудна справа 07.45, 19.10, 04.05 Як це влаштовано? 08.10, 19.40, 04.35 З чого це зроблено? 08.40, 18.15, 02.40 Руйнiвники легенд 09.35, 01.40, 05.00 Лабораторiя вибухових iдей 10.30, 17.20 Вижити будь якою ціною 11.25, 16.25 Зброя майбутнього 12.20, 13.15, 23.45 Крутий тюнінг 14.10 П’ята передача 15.30, 22.50 Безпека кордонiв 20.05, 00.40 Рiчковi монстри 21.00 Екстремальна риболовля 21.55 Смертельнi глибини 03.40 Блискавичнi катастрофи

07.00, 16.30 Т/с «Пригоди Геркулеса» 08.50 Д/п «Парк доiсторичного перiоду» 09.50 Х/ф «Вiдважнi капiтани» 11.40, 18.00 Т/с «Солдати» 13.40 Х/ф «Зоряна брама. Континiум» 15.40 Т/с «Джейк 2.0» 20.00 «Далекi родичi» 21.00 «Бiйцiвський клуб» 22.00 Т/с «Парубки» 23.00 Т/с «Мертва зона» 00.00 «Слiдами пращурiв» 00.30 «Пункт призначення Х» 00.50 Т/с «4400» 01.30 «Нiчне життя»

O

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Сiм таємниць Третьяковської галереї» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 Вiстi 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква 10.45 Т/с «Дворик» 11.15, 01.50 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.30, 01.30 Вiстi-спорт 13.40 «Кiмната смiху» 14.30, 22.25 «Кулагiн та партнери» 15.40 Х/ф «Бiлявка за рогом» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i кохана» 18.05, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 19.45 Т/с «У лiсах i на горах» 21.30 Т/с «Опери. Хронiки вiддiлу вбивств. Нова версiя. Шукай грошi» 22.55 Вiстi.ru 23.10, 04.05 «Городок» 00.00 «Вiстi+» 00.15 Х/ф «Багатiй, бiдняк»

5

06.00 Кримiнальнi новини 06.30 Сiм днiв СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05 Втомленi славою. Девони тепер 09.30, 19.30 Мiняю батькiв 10.25 Оголена краса 11.20 СIТI-терапiя 11.45, 23.00 Ресторанний гiд 12.40, 15.10 Няня 911 14.40, 19.00 Втомленi славою. Де вони тепер 16.05 Прихована камера 16.40 Школа кулiнарiї 17.30 Пекельна кухня 18.40 Шоппiнг 21.00 Легенди СIТI 21.30 Таємний мiльйонер 23.15 Таємне життя жiнок 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч Сiтi

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 10.15, 13.20, 15.05, 17.20, 18.55, 23.50 «Погода на курортах» 06.20, 18.45, 23.15, 00.20, 02.50, 04.20 «Час спорту» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.30, 02.40, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 11.20, 12.20, 14.20, 16.05, 17.50, 22.45 «Погода в Українi» 09.25, 00.30, 03.30 «Автопiлот-новини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 03.00 «Час новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Пресконференцiї у прямому ефiрi» 10.55, 18.20, 00.25 «Погода у свiтi» 15.10, 16.10 Народне токшоу «Майдан. Якою бути Українi?» 17.30, 04.40 «Територiя закону» 18.30, 23.40, 04.30 «Київський час» 19.00, 23.00, 00.00, 01.00, 04.00, 05.00 «Час новин» (рос.) 19.25, 01.15, 05.15 «Час: важливо» 21.00, 02.00 «Час» 21.50, 03.40 «Велика полiтика» 23.55, 02.55, 04.25 «Огляд преси» 00.40 «Рестораннi новини»

V

05.00, 06.30 «Русь споконвiчна» 07.45 «Перехiд товариша Чкалова крiзь Пiвнiчний полюс» 08.10 «Приборкувачка тигрiв» 09.55 «Циганське щастя» 11.15 «Один раз сказати неправду...» 13.00, 21.00 «Панi Марiя» 14.35, 22.35 «Синок» 16.00, 00.00 «Волочаєвськi днi» 17.55, 01.55 «Добровольцi» 19.35 «Таємниця синiх гiр»

m

03.00, 21.00 «Залягти на дно в Брюге», комедiя 05.00 «Дика грацiя», драма 07.00 «Iспанський в’язень» 09.00 «Хлопчики та дiвчатка», комедiя 11.00 «Два днi в Парижi», трагiкомедiя 13.00 «Звiльняючи мiсце» 15.00 «Нiчна бура», м/ф 17.00 «Американський президент», драма 19.00 «Обережно, дверi зачиняються!», комедiя 23.00 «Пекельний бункер», бойовик

t

 Чернігів

08.00 Інформаційноаналітична програма «Тиждень» 08.40 Чернігівщина в житті славетних 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Євро-2012 11.30 Мультфільми 12.00 Інформаційнорозважальна програма «Телевізор» 13.00 Студія «Інформ». Пульс дня 13.10 Х/ф «Маскарад» 14.55 Цей день в історії 15.00 Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Студія «Інформ». Пульс дня 16.15 Від щирого серця 16.45 Відкрий для себе Україну 17.15 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.35 Кримінал, обов’язок, право 17.55 Цей день в історії 18.00 Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Студія «Інформ». Підсумки 20.25 Телеоб’єктив 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студія «Діалог» 21.30 Х/ф «Д’Артаньян і три мушкетери» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 00.00 Час країни 00.30 Х/ф «Маскарад» 02.10 Музичний калейдоскоп 02.20 Х/ф «Д’Артаньян і три мушкетери» 03.50 Від мелодії до мелодії

s

06.00 «Танго на палацовiй площi», мелодрама 08.00 «Попелюшка.ру», комедiя 10.00 «Анна i командор», драма 12.00 «Я обiцяла, я пiду...», драма 14.00 «Учитель музики», мелодрама 16.00 «Стратити не можна помилувати», трилер 18.00 «Хустки», мелодрама 20.00«Мiсяць-Одеса»,комедiя 22.00 «Важко бути богом», фантастика

r

09.00, 17.00, 01.00 «Довгий уік-енд». Комедiя 10.35, 18.35, 02.35 «Вибач за любов». Мелодрама 12.30, 20.30, 04.30 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 13.25, 21.25, 05.25 «Стiни». Бойовик 15.20, 23.20, 07.20 «Полювання на iндикiв». Бойовик

o

06.00, 03.30 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 11.30, 13.20 «Вітрина-ТБ» 12.00 Х/ф «Що в Сеньки було» 13.50 Х/ф «Новi пригоди янкi при дворi короля Артура» 16.40 Х/ф «Контракт столiття» 19.05 Х/ф «Весiльний подарунок» 20.30 Х/ф «Одного чудового дня» 22.10 Х/ф «Три гiльзи вiд англiйського карабiна» 23.45 Х/ф «Суворов» 01.25 Х/ф «Таємничий острiв»

19.00, 01.00 Т/с «Iванов i Рабiнович» 20.00 Т/с «Мент у законi». «Суддя i кат» 21.00, 03.00 Т/с «Ментiвськi вiйни 5». «Iз чистим сумлiнням» 22.00, 23.30 Т/с «Людина зi смiтника» 02.00 Т/с «Мент у законi». «Силовий варiант»

W

3

05.00, 07.50 Фабрика смiху 06.00 Джентльмен-шоу 06.30, 17.00 Камера смiху 07.15, 17.00 «Гiгант» 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 09.00, 19.00 «Стоун» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.45 Комедiя «Король у 11.00 «Розумний сумнiв» Нью-Йорку» 11.20 Фабрика анекдотiв 13.00, 23.00 «Екстракт» 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.00, 01.00 «Зграя» 15.10 Комедiя «Скаженi грошi» 21.00 «Дорожня пригода 2» 17.40 Комедiя «12 стiльцiв» 20.40 Комедiя «Дiтям до 16» 03.00 «Субмарино» 05.00 «Милi кiстки»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

в i в т о р о к ,

B

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.15 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 10.00, 17.30 «Сiмейнi драми» 10.55, 18.25 «Не бреши менi» 11.55 Т/с «Любов – не те, що здається» 12.55 Т/с «Таке життя» 13.55, 17.25 «Шiсть кадрiв» 14.50 Х/ф «Гарячi новини» 19.25 «Погода» 20.10 «Мiняю жiнку» 21.10, 21.50 Т/с «Iнтерни» 22.15, 01.25 Т/с «Маргоша – 3» 23.30 Х/ф «Чому нi» 02.15 Т/с «Монтекрiсто»

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 15.30, 19.25, 21.45, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.45 Православний календар 06.50 Тravel– чек 07.15 Ера бiзнесу 07.25 Автодрайв 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40, 00.50 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 В гостях у Д. Гордона. С. Жигунов 12.10, 18.45, 21.25 Дiловий свiт 12.15 Хай щастить 12.35 Персона 13.10 Наша пiсня 13.45, 02.50 Х/ф «Заради декiлькох рядкiв» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35, 05.05 Т/с «Зона» 16.20 Нащадки 16.55 Т/с «Сусiди» 18.00 Герой дня 19.40 Ян Табачник. «Честь маю запросити...» 20.40 Вечiрня казка 20.55 Офiцiйна хронiка 21.35 Свiт спорту 21.50 Шеф-кухар. Вечеря 22.05 Красиво 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Шоу Бiз 00.20 Вiд першої особи 01.50 ТелеАкадемiя 04.05 Д/ф «Патрульнi бики»

06.15 Д/п «Аїда Ведищева. «Где-то на белом свете...» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-2» 10.05 Т/с «Останнiй секрет майстра» 11.00 Т/с «Боєць» 12.15 «Знак якостi» 12.50 «Зрозумiти. Пробачити» 13.15 «Детективи» 14.20, 04.45 «Судовi справи» 15.10 Т/с «Спецкор вiддiлу розслiдувань» 16.10, 20.30 Т/с «Здрастуй, мамо!» 17.05 Т/с «Завжди говори «Завжди» 18.10 Т/с «У лiсах i на горах» 19.00 Т/с «Обручка» 20.00, 02.10 «Подробицi» 21.30 Т/с «Знахар» 23.15 Д/п «Прокляття скiфських курганiв»

N

[

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Контрольна закупiвля» 09.45 «Жити здорово!» 10.55 «ЖКГ» 12.15, 02.20 «Модний вирок» 13.20, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.25 «Зрозумiти. Пробачити» 15.30 «Хочу знати» 16.05 «Доки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15, 00.50 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимося!» 20.00, 03.10 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 Т/с «Доктор Тирса» 22.25 «Врятувати за будьяку цiну» 23.40 Нiчнi новини 23.55 «Проти ночi»

S 03.55 «НТВ зранку» 07.35, 19.25 Т/с «Таксистка-4» 08.30, 14.30, 17.30 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.25 Росiйська начинка 10.00 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.40 Т/с «Лiтєйний» 15.35 Т/с «Таємничий острiв» 16.35 Т/с «Повернення Мухтара-2» 18.35 «Справи сiмейнi» 20.20 Т/с «Лiтєйний» 22.40 Т/с «Морськi дияволи-4» 23.35 «Адольф Гiтлер. Квиток в один бiк» 00.20 Т/с «Рублiвка. LIVE» 02.00 Профiлактика

Z

06.00 Класна реклама 07.00, 18.00, 20.30, 05.00 Сьогоднi 07.30 Ваш лiкар 08.00, 16.00 Вiйськова таємниця 09.45, 22.00 Мегакатастрофи 12.00, 17.00 Т/с «Мисливець» 13.00 Знищено за секунди 14.00 Авiакатастрофи 15.00 Т/с «24» 18.30, 23.00 Кримiнальна Росiя 19.30 Правда Романа Скрипiна 21.00 Всесвiт 00.00 Х/ф «Дублер» 01.30 КлубНички 03.30 Х/ф «Жаль, жаль, жаль» 05.30 М/ф «Нiмболи»

2

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Дивакуватi родичi-5» 07.00 М/с «Каппа Майкi» 07.40 М/с «Ура, мультики!» 08.00, 17.00 «Кумедне домашнє вiдео» 08.40, 18.00 «Шоу безглуздих рекордiв» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Загублений свiт-3» 12.00, 16.00 Т/с «Горець» 13.00 Х/ф «Смертельне завоювання» 17.35 «Кращi нокаути свiту» 18.50 Х/ф «Фактор страху» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Глибоководна станцiя» 23.45, 01.50 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.10 Х/ф «Небезпечний грiх кохання» 02.15 «Жорстокi iгри» 03.35 Х/ф «Повiтряний вiзник» 04.45 Кiнорiк 04.50 Х/ф «Два бiйцi»

18

с і ч н я

D

G

05.20 Руйнiвники мiфiв 06.15, 01.35 «Бiзнес+» 06.10 Т/с «Ранетки» 06.20 Т/с «Кулагiн і парт07.00, 07.10, 07.40 «Пiдйом» нери» 07.05 Смiшарики 06.45 Т/с «Комiсар Рекс» 07.30, 09.00, 19.00, 00.05 09.50 Х/ф «Чужi душi» Репортер 11.45 «Нез’ясовно, але 07.35, 09.05, 19.20, 00.25 факт» Погода 12.50 «Битва екстрасенсiв» 09.10 Т/с «Курсанти» 13.50 «Моя правда. Iосиф 11.30 Х/ф «Дочка мого Кобзон» боса» 14.50 «Давай одружимося» 13.15, 19.35 Т/с «Татусевi дочки» 16.50 «Неймовiрна правда 14.50, 15.50 Teen Time про зiрок» 17.50, 22.00 «Вiкна-новини» 14.55 Т/с «Друзi» 18.00 «Битва екстрасенсiв. 15.55 Т/с «Живий до запитання-2» Вiйна свiтiв» 16.50, 21.00 Т/с «Воронiни» 22.25 «Паралельний свiт» 17.50 Т/с «Щасливi разом» 23.25 Т/с «Доктор Хаус» 19.15, 00.20 Спортрепортер 00.20 Т/с «Клiнiка» 22.05, 00.30 Здрастуйте, 01.25 «Вiкна-спорт» я – ваша мама! 01.40 Х/ф «Дами запро23.05, 01.30 Очевидець 02.20 Т/с «Колишня» шують кавалерiв»

E

I

J

L

K

v

06.00 «Легенди бандит06.30 М/ф «Злiсний» ського Києва» 07.00, 19.30 «Дом-2» 06.25 М/ф Брек 08.00 «Байдикiвка» 06.35 М/ф «Як мавпочки 09.00 Телемагазин обiдали» 06.45 Х/ф «Гладiатор за 10.00, 16.30 «Модний наймом» вирок» 08.30, 19.00, 21.30, 00.00, 11.00, 22.00 «Давай спро03.05, 05.20 «Свiдок» буємо!» 08.50, 00.30 «Щоденники Дакара 2011» 12.00, 21.00 «Звана вечеря» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: по13.00, 17.30 «Давай одрулювання на вбивцю» жимося» 09.50, 23.00 Т/с «Закон i 14.00 М/ф «Свiт Квеста» порядок» 14.30 Т/с «Чарiвники з 10.40, 20.20 Т/с «CSI: ЛасВегас» Вейверлi» 15.00 Т/с «H2O: Просто до- 11.30, 00.40 Т/с «Мiс Марпл» 13.40, 19.20 Т/с «Iнструктор» дай води» 14.35 Т/с «Крiт – 2» 15.30 Т/с «Хто у домi 15.40 Х/ф «Ненависть» 17.00 Х/ф «Один шанс iз господар» тисячi» 18.30, 23.30 Т/с «Унiвер» 18.30 «Речовий доказ». 20.30 «Дом-2». Спецвипуск Днiпропетровський 23.00 «Шлюбне чтиво» бойовик 02.35 «Речовий доказ» 00.30 «До свiтанку»

05.50, 10.45, 02.35 Твiй хiт 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.45, 23.30 «Життя» 07.10, 18.30, 20.30, 23.15, 05.30 «24 години» 07.20, 18.40, 23.25 24 години. Бiзнес 07.25 PRO Читання 08.00, 19.00 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 09.00, 21.10 Дитинство в дикiй природi 11.00, 17.30 Генеза здоров’я 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 Служба розшуку дiтей 16.25 Твiй хiт 17.00 Диваки 20.15, 05.10 Сильнi свiту сього 20.50 24 години. Головне питання 22.10 Мiстична Азiя 00.00 Таємницi долi 03.35 Українська революцiя

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.50, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.20, 14.00 Т/с «Слiд» 09.00, 21.15 Т/с «Лiгвище змiя» 11.00, 19.20 Т/с «Охоронець – 2» 12.00, 04.40 Т/с «Любов та iншi дурощi» 13.00, 02.45 Шоу «Граєш або не граєш» 15.40 Щиросердне зiзнання 16.10 Федеральний суддя 17.15, 04.00 Критична точка 22.15 Х/ф «Точка вороття» 01.00 Х/ф «Скарб Амазонки»

y

P

Q

06.00 «Настрiй» 08.35 Д/ф «Запашнi – 120 рокiв циркової династiї» 09.20 Т/с «Це сталося в Гарилiвцi – 2» 10.05 «Православна енциклопедiя» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.15 М/ф «У гостях у дiда Єв­лампiя. Гармонь» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 17.50, 00.15 Т/с «Вогонь кохання» 12.30 «Поетичний театр Романа Вiктюка». Людмила Максакова 13.05 Д/ф «Михайло Кононов. Начальник Бутирки» 13.45 «Градъ-город». Камергерський провулок 14.00, 21.40 Д/с «Життя чорного континенту» 14.45 «Сто питань дорослому» 15.25 Порядок дiй. «Пастка платної медицини» 15.55 «Дiлова Москва» 16.15 «Петрiвка, 38» 16.30 «Енциклопедiя». Людовик XIV 16.35, 22.50 Т/с «Монтекрiсто» 18.40 Д/ф «Росiйська красуня» 19.20 Т/с «Диявол з Орлi» 20.05 М/ф «Сармiко» 21.00 Д/ф «Кiноказкар Олександр Роу» 22.10 «Лiнiя захисту»

05.10, 17.10 Найвеличнiшi iмена XX столiття 05.35, 19.45, 23.40 Бiтклуб i Мюзикладен 06.15 Кабачок 13 стiльцiв 07.30 Веселi хлопцi 08.55, 20.35 Ретроспектива 09.05, 20.15 Портрети в часi 09.15 Х/ф «Мавпа взимку» 11.10, 23.10 Цей тиждень в iсторiї 11.40 Д/ф «Iмпровiзацiї» 12.20 КВК 14.40 Телевистава «Мiж небом i землею» 15.55 Краще з програм Бiтклуб i Мюзикладен 17.35 Д/ф «Площа декабристiв» 18.20 Сторiнками «Навколо смiху», 1985 20.45, 21.50 Вистава «Гравцi XXI» 00.20 Сторiнками «Навколо смiху», 1984 01.40 Х/ф «Моє друге я» 03.20 Х/ф «Король фальшивомонетникiв»

07.00, 16.20 Т/с «Пригоди Геркулеса» 08.50 Т/с «Джейк 2.0» 09.40, 21.00 «Бiйцiвський клуб» 10.40, 20.00 «Далекi родичi» 11.40, 18.00 Т/с «Солдати» 13.40, 01.00 Т/с «Зоряна брама» 15.30 Т/с «Мисливцi за нечистю» 22.00 Т/с «Холостяки» 23.00 Т/с «Мертва зона» 00.00 «Пункт призначення Х» 00.30 Т/с «4400» 02.30 «Нiчне життя»

O

06.00, 18.00 «Особлива 04.00 «Невiдома планета»: 05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Росiяни без Росiї. думка», «Економiчнi «Магiчний Алтай» Отець Михайло. Iсторiя новини» 04.30 «Гучна справа»: «Граоднiєї родини» 07.00 «Мультфiльми» бовой. Iсторiя одного 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 08.00 «Вечiрнi новини з Вiстi шахрая» Америки» 10.30 Мiсцевий час. Вiстi09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Чор- 05.00 «Невiдома планета»: Москва «Острiв на екваторi» ний ворон» 10.45 Т/с «Дворик» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Мент 05.30, 10.00 «Година суду» 11.15, 01.50 «Справжнє життя» у законi-2. Не чекай на 06.30, 12.00 «Звана 12.05 «Про найголовнiше». мене, мамо, гарного вечеря» Ток-шоу сина» 07.30, 16.00 «Давайте роз- 13.30, 01.30 Вiстi-спорт 11.00 «Арт-навiгатор» беремося!» 13.40, 21.30 Т/с «Опери. 11.30 «Американський Хронiки вiддiлу 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, лiкнеп» вбивств. Нова версiя. 22.30 «Новини 24» 12.00 «Цiна перемоги» Шукай грошi» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 14.30, 22.25 «Кулагiн і 13.00 Х/ф «Траса» 11.00, 15.00, 22.00 «Екстре16.00, 01.00 «Особлива партнери» 15.30, 19.45 Т/с «У лiсах i на думка» ний виклик» горах» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi 13.00 Х/ф «Чорний лицар» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i розбитих лiхтарiв-3. 19.00 Т/с «Солдати-2» кохана» Шалом, менти» 21.00 «Жадiбнiсть»: «Увага! 18.05, 03.20 Т/с 19.00, 04.00 «Клiнч» «Єфросинiя» Розпродаж» 20.00 «Велика варта» 23.00 Х/ф «Унiверсальний 22.55 Вiстi.ru 22.00 «Наразi у свiтi» 23.10, 04.05 «Закохатися в солдат – 2: Брати по 23.00 Х/ф «Швидше за людину. Iгор Нiколаєв» зброї» власну тiнь», м/ф для 00.00 «Вiстi+» 01.00 Профiлактика дорослих 00.15 Х/ф «Багатiй, бiдняк»

g

06.30, 17.05 Т/с «Територiя краси» 07.20, 21.00 «Панорама» 07.55 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Кам’янець 08.00, 19.40 «Любов як любов» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.50 «Новини» 09.10 «Пiдводний свiт» «Бiлоруськi дайвери» 09.40, 23.00 «Бiлоруська годинка» 10.30 «Слов’янський проект». Алесь Адамович 10.35 «Вiдповiдний хiд» 11.30, 18.50 «Каранi» 12.10, 00.05 «Єрмак». Iсторична драма 13.05 «Палескi пачастунак» 13.15 «Слов’янське перехрестя». Марк Шагал 13.45 «Лiкарськi таємницi з доктором А. Терещенко» 14.10, 21.45 «Sказка про sчастье». Мелодрама 15.15 «Арена» 15.35 «Життя як життя» 16.30 «У реху iменi твайго» 16.40 «Смачний ранок» 18.15 «Дiлове життя» 18.20 «Зворотний вiдлiк». «Бiлоруський рубiж» 19.15 «Культурнi люди» 20.35 «Сфера iнтересiв» 22.30 «Овертайм»

5

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

05.45, 06.35, 07.40, 02.15, 03.30 Погода 05.50, 03.05 Факти 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 02.10 Спорт 06.25, 07.30 Дiловi факти 06.40 Свiтанок 07.45 Пiд прицiлом 08.45 Факти. Ранок 09.30, 19.25, 01.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 10.15, 17.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-2» 11.20 Т/с «Солдати-15» 12.20, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.45 Факти. День 13.30, 23.55 Уральськi пельменi 15.20, 20.10 Т/с «Даішники» 18.45 Факти. Вечiр 22.35 Факти. Пiдсумок дня 22.50 Українська мрiя 02.20 Т/с «Втеча з в’язницi-4»

U

13-й день Місяця. Добре відвідати сауну, «заприятелювати» з косметикою, вживати більше корисних продуктів. Можна розпочати навчання. Вам буде легко звільнитися від вантажу минулого, якщо він заважає жити. Сни правдиві.

p

06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25 Мотлох? Нi, машина! 06.50, 14.35 Брудна справа 07.45, 19.10, 04.05 Як це влаштовано 08.10, 19.40, 04.35 З чого це зроблено 08.40, 18.15, 02.40 Руйнiвники легенд 09.35, 01.40, 05.00 Лабораторiя вибухових iдей 10.30, 17.20 Вижити за будь-яку цiну 11.25, 16.25 Зброя майбутнього 12.20, 13.15, 23.45 Крутий тюнинг 14.10 П’ята передача 15.30, 22.50 Безпека кордонiв 20.05, 00.40 Будiвельна допомога 21.00 Зухвалi проекти 21.55 Крутий вибух 03.40 Блискавичнi катастрофи

5

06.00, 11.20 СIТI-терапiя 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 18.40 Шоппiнг 09.30, 19.30 Мiняю батькiв 10.25, 21.30 Таємний мiльйонер 11.45, 23.00 Ресторанний гiд 12.40, 15.10 Няня 911 14.40, 19.00 Втомленi славою. Де вони тепер 16.05 Прихована камера 16.40 Школа кулiнарiї 17.30 Пекельна кухня 21.00 Дорослi казки про тварин 23.15 Таємне життя жiнок 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч Сiтi

M

 Чернігів

08.00 Студія «Інформ» 06.00 Програма передач 08.25 Цей день в історії 06.01, 22.30 «Час-Тайм» 08.30 Студія «Діалог» 06.15, 10.15, 13.20, 15.20, 09.00 Україна: час місце17.20, 18.55, 23.50 «Повий. Мовлення територіальних громад года на курортах» 11.00 Телеоб’єктив 06.20, 18.45, 23.15, 00.20, 11.10 Відкрий для себе 02.50, 04.20 «Час Україну. спорту» 11.40 Х/ф «Червона ша06.30 «Ранок на 5-му» почка» 12.45 Д/ф «100 шедеврів 09.10, 22.15, 23.30, 02.40, М. Реріха» 04.15 «Бiзнес-час» 13.00 Студія «Інформ». 09.20, 11.20, 12.20, 14.20, Пульс дня 16.20, 17.50, 22.45 «По- 13.10 Кримінал, обов’язок, года в Українi» право 13.25 Х/ф «Д’Артаньян і 09.25, 00.30, 03.30 три мушкетери» «Автопiлот-новини» 14.55 Цей день в історії 09.35, 13.30, 14.30 «5 15.00–16.00 – Ефірний час елемент» ТРК «Новий Чернігів» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 16.00 Студія «Інформ». Пульс дня 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 03.00 16.15 Від щирого серця 16.45 Знамениті українці «Час новин» 17.15 Зі скриньки «Диво10.30, 11.30, 12.30 «Пресвижного калейдосконференцiї у прямому копа» 17.30 Д/ф «П’ятий вимір» ефiрi» 10.55, 18.20, 00.25 «Погода 17.55 Цей день в історії 18.00–20.00 – Ефірний час у свiтi» ТРК «Новий Чернігів» 15.30 «Не перший погляд» 20.00 Студія «Інформ». 16.30 «Мотор-ТБ» Підсумки 20.25 Телеоб’єктив 17.30 «Особливо небез20.30 Новини «Пульс» печно» 21.00 Відкрий для себе 18.30, 23.40, 04.30 «КиївУкраїну ський час» 21.30 Х/ф «Д’Артаньян і три 19.00, 23.00, 00.00, 01.00, мушкетери» 23.00 Україна: час місце04.00, 05.00 «Час вий. Мовлення теритоновин» (рос.) ріальних громад 19.25, 01.15, 05.15 «Час: 00.00 «Час країни» важливо» 00.30 Х/ф «Д’Артаньян і 21.00, 02.00 «Час» три мушкетери» 02.05 Музичний калей21.50, 03.40 «На межi» доскоп 23.55, 02.55, 04.25 «Огляд 02.15 Х/ф «Д’Артаньян і три преси» мушкетери» 00.40 «Смачнi подорожi» 03.50- Від мелодії до 04.40 «Велика полiтика» мелодії

V

05.00 «Панi Марiя» 06.35 «Синок» 08.00 «Волочаєвськi днi» 09.55 «Добровольцi» 11.35 «Таємниця синiх гiр» 13.00, 21.00 «Про любов» 14.25, 22.25 «Проста смерть...» 15.40, 23.40 «Друзi i роки» 18.00, 02.00 «Катруся» 19.25, 03.25 «Стрибок з даху»

m

05.00 «Обережно, дверi зачиняються!», комедiя 07.00 «Звiльняючи мiсце», комедiя 09.00 «Нiчний буревiй», м/ф 11.00 «Американський президент», драма 13.00 «Сiмейна справа», комедiя 15.00 «Август Раш», драма 17.05 «Шiсть дружин Генрi Лефея», комедiя 19.00 «Мати i дитя», драма 23.10 «Знати б, що я генiй», трагiкомедiя

t

06.00, 03.15 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 11.10, 12.45 «Вітрина-ТБ» 11.40, 13.15 Х/ф «Незнайка з нашого двору» 14.25 Х/ф «Весiльний подарунок» 15.45 Х/ф «Одного чудового дня» 17.25 Х/ф «Три гiльзи вiд англiйського карабiна» 18.55 Х/ф «Мiський романс» 20.45 Х/ф «Люди в океанi» 22.10 Х/ф «Заколотний «Орiон» 23.40 Х/ф «Марiйка»

W 05.00 «Гiгант» 07.00, 17.00 «Стоун» 09.00, 19.00 «Дорожня пригода – 2» 11.00 «Екстракт» 13.00, 23.20 «Зграя» 15.00, 01.00 «Субмарино» 21.00 «Охоронцi та убивцi» 03.00 «Червоний Райдинг: 1974»

s

08.00 «Учитель музики» 10.00 «Стратити не можна помилувати», трилер 12.00 «Формула Зеро» 14.00 «Присутнiсть», драма 16.00 «Кидайла-утiкачi», комедiя 18.00 «Новорiчний кiлер», комедiя 20.00 «Не хлiбом єдиним», 22.30 «Як пiймати крамничкого злодiя», 00.00 «Ми одружимося, у крайньому разi, зiдзвонимося!», комедiя

r

09.00, 17.00, 01.00 «Iсторiя Матерi». Мелодрама 10.55, 18.55, 02.55 «Домбi й син. Драма 12.40, 20.40, 04.40 «Спецiальний пiдроздiл» – 2 сезон. Драма 13.35, 21.35, 05.35 «Контракт». Трилер 15.15, 23.15, 07.15 «Закони Бруклiна». Драма

o

19.00, 01.00 Т/с «Iванов i Рабiнович» 20.00, 02.00 Т/с «Мент у законi»

21.00, 03.00 Т/с «Ментiвськi вiйни – 5» 22.00, 23.30 Т/с «Людина зi смiтника»

3

05.00, 07.50 Фабрика смiху 06.00 Джентльмен-шоу 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.45 Комедiя «Мсьє Верду» 11.20 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Комедiя «Дещо з губернського життя» 17.40 Комедiя «12 стiльцiв» 20.40 Комедiя «Не озираючись»


cmyk

6

14-й день Місяця. Вдалий день для початку важливої справи. Не навантажуйте зір і не зловживайте парфумами. Женіть геть смуток і печаль. Сни віщі.

телепрограма телепрограма с е р е д а ,

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

A

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.55, 12.15, 15.30, 19.25, 21.45, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.45 Православний календар 06.50 Тravel– чек 07.15 Ера бiзнесу 07.25 Автодрайв 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40, 00.50 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 На зв’язку з Урядом 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 В гостях у Д. Гордона. С. Жигунов 12.10, 18.45, 21.25 Дiловий свiт 12.20 Крок до зiрок 13.20 Х/ф «Таємниця «Чорних дроздiв» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35, 05.05 Т/с «Зона» 16.20 Нащадки 16.55 Т/с «Сусiди» 18.00 Герой дня 19.00 Про головне 19.40 Ян Табачник. «Честь маю запросити...» 20.40 Вечiрня казка 20.55 Офiцiйна хронiка 21.35 Свiт спорту 21.50 Прем’єра. Досвiд 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Шоу Бiз 00.20 Вiд першої особи 01.55 ТелеАкадемiя 03.00 Музика Рiздва 04.00 Небесна топ-десятка

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.25, 02.25 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 10.00, 17.30 «Сiмейнi драми» 10.55, 18.25 «Не бреши менi» 11.55 Т/с «Любов – не те, що здається» 12.55 Т/с «Таке життя» 13.55 «Грошi» 14.55, 17.25 «Шiсть кадрiв» 15.05, 23.50 Х/ф «Сусiд» 19.25 «Погода» 20.10 «Шоу на два мiльйони» 21.20, 22.00 Т/с «Iнтерни» 22.25, 01.35 Т/с «Маргоша-3» 02.40 Т/с «Монтекрiсто»

N

[

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Контрольна закупiвля» 09.45 «Жити здорово!» 10.55 «ЖКГ» 12.15, 02.20 «Модний вирок» 13.20, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.25 «Зрозумiти. Пробачити» 15.30 «Хочу знати» 16.05 «Доки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15, 00.55 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00, 03.10 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 Т/с «Доктор Тирса» 22.25 Середовище проживання. «Ворожіння на кавовiй гущi» 23.40 Нiчнi новини 23.55 «Друге життя»

S

Z

06.05 Д/п «Прокляття скiфських курганiв» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-2» 10.05 Т/с «Останнiй секрет майстра» 11.00 Т/с «Боєць» 12.15 «Знак якостi» 12.50 «Зрозумiти. Пробачити» 13.15 «Детективи» 14.20 «Судовi справи» 15.10 Т/с «Спецкор вiддiлу розслiдувань» 16.10, 20.30 Т/с «Здрастуй, мамо!» 17.05 Т/с «Завжди говори «Завжди» 18.10 Т/с «У лiсах i на горах» 19.00 Т/с «Обручка» 20.00, 02.20 «Подробицi» 21.30 Т/с «Знахар» 23.20 Д/п «Родiон Нахапетов. Росiянин у мiстi янголiв»

06.00 Класна реклама 07.00, 18.00, 20.30, 05.00 Сьогоднi 07.30 М/ф «Чорний пiрат» 08.00, 16.00 Вiйськова таємниця 09.45, 22.00 Мегакатастрофи 12.00, 17.00 Т/с «Мисливець» 13.00 Усерединi вулкана 14.00 Всесвiт 15.00 Т/с «24» 18.30, 23.00 Кримiнальна Росiя 19.30 Правда Романа Скрипiна 21.00 Загадки НЛО 00.00 Х/ф «Жаль, жаль, жаль» 01.30 КлубНички 03.30 Х/ф «Дублер» 05.30 М/ф «Нiмболи»

2

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Дивакуватi родичi-5» 07.00 М/с «Каппа Майкi» 07.40 М/с «Ура, мультики!» 08.00, 17.00 «Кумедне домашнє вiдео» 08.40, 18.00 «Шоу безглуздих рекордiв» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Загублений свiт-3» 12.00, 16.00 Т/с «Горець» 13.00 Х/ф «Смертельне завоювання»

D

06.00, 01.35 «Бiзнес+» 06.05 «Документальний детектив» 06.30 Т/с «Кулагiн та партнери» 06.55 Т/с «Комiсар Рекс» 09.00 Кiнець ефiру 10.00 Х/ф «Дами запрошують кавалерiв» 11.40 «Нез’ясовно, але факт» 12.45 «Битва екстрасенсiв» 13.45 «Правила життя. Еликсир молодостi» 14.50 «Давай одружимось» 16.50 «Неймовiрна правда про зiрок» 17.50, 22.00 «Вiкна-новини» 18.00 «Битва екстрасенсiв. Вiйна свiтiв» 20.00 «Мiстичнi iсторiї з Павлом Костiциним» 22.25 «Паралельний свiт» 23.25 Т/с «Доктор Хаус» 00.20 Т/с «Клiнiка» 01.25 «Вiкна-спорт» 01.40 Х/ф «Американська дочка»

E

05.55 Служба розшуку дiтей 06.00, 06.35, 07.40, 02.25, 03.40 Погода 06.05, 03.10 Факти 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 02.15 Спорт 06.25, 07.30 Дiловi факти 06.40 Свiтанок 07.45 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.30, 19.25, 01.30 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 10.15, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-2» 11.20 Т/с «Солдати-15» 12.20, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.45 Факти. День 13.30, 00.00 Уральськi пельменi 15.10, 20.10 Т/с «Даїшники» 18.45 Факти. Вечiр 22.35 Факти. Пiдсумок дня 22.50 Українська мрiя 02.30 Т/с «Втеча з в’язницi-4»

y

11.00 Т/с «Це трапилося в Гарилiвцi – 2» 11.45, 17.50, 00.30 Т/с «Вогонь кохання» 12.30, 01.15 «Поетичний театр Романа Вiктюка». «Поезiя на пiдмостках» 13.05 «Лiнiя захисту» 13.45 «Градъ-город». Кузнецький мiст 14.00, 21.40 «Життя чорного континенту». Д/с 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 14.45, 03.35 «Кiноказкар Олександр Роу». Д/ф 15.25 «Панянка i кулiнар» 15.55 «Дiлова Москва» 16.15, 23.40, 01.40 «Петрiвка, 38» 16.30 «Енциклопедiя». Папа Григорiй XIII 16.35, 22.50 Т/с «Монтекрiсто» 18.40, 02.40 «Дивне кохання нелегалу». Д/ф 19.20, 04.50 Т/с «Диявол з Орлi» 20.05 «Серце смiливця». М/ф 21.00 «Давай помиримося!» Д/ф 22.10 «мУЧИТЕЛЬна професiя». Д/ф 00.00 Подiї. 25-а година 01.55 «Лiкарi». Ток-шоу 04.15 Порядок дiй

U

05.10, 17.10 Цей тиждень 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, в iсторiї 22.15 Сьогоднi 05.40 Д/ф «Iмпровiзацiї» 09.25 Золотий пил 06.20 КВК 08.40 Телевистава «Мiж 10.00 «До суду» небом i землею» 11.00 Суд присяжних 09.55 Краще з програм 12.40 Т/с «Лiтєйний» Бiтклуб i Мюзикладен 11.10, 23.10 Найвеличнiшi 14.30, 17.30, 02.00 Огляд. iмена XX столiття Надзвичайна подiя 11.35 Д/ф «Площа 15.35 Т/с «Таємничий декабристiв» 12.20 По сторiнках «Наострiв». «Зсув». вколо смiху», 1985 «Гранiтний палац» 13.45, 23.35 Бiтклуб i Мю16.35 Т/с «Повернення зикладен Мухтара-2». «Кортик» 17.35 «Кращi нокаути 14.15, 19.50, 03.05 Портрети свiту» в часi 18.35 Година суду 18.25 Х/ф «Глибоководна 14.35, 18.20, 02.55 Ретро19.20 Т/с «Таксистка-4» станцiя» спектива 20.20 Т/с «Лiтєйний» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 14.45, 15.50 Вистава 21.30 Х/ф «Ронiн» «Гравцi XXI» 22.40 Т/с «Морськi 00.05 «Секс з Анфiсою 17.40 Д/ф «Спiваючi гiтари» дияволи-4». «Той, що Чеховою» 18.25, 00.15 Кабачок 13 виганяє примар» 00.30 Х/ф «Голе викриття» стiльцiв 02.10 «Жорстокi iгри» 20.10 Телевистава «Годин23.35 «Таємнича Росiя: ник з зозулею» Прибульцi в Ростовi-на- 03.00, 04.30 Кiнорiк 03.05 Х/ф «Дiти капiтана 21.30 Х/ф «Моє друге я» Дону?» Гранта» 01.30 Веселi хлопцi 04.35 Х/ф «Острiв скарбiв» 03.15 Х/ф «Мавпа взимку» 00.25 Т/с «Рублiвка. LIVE»

19

с і ч н я

http://dponline.cn.ua

G

J

L

I

K

v

06.00 «Легенди бандит06.30 М/ф «Злiстний» 05.00 Х/ф «Мiстер Магу» ського Києва» 07.00, 19.30 «Дом-2» 06.25 Х/ф «Дочка мого 06.25 М/ф «Обережно, 08.00 «Байдикiвка» боса» мавпочки!» 09.00 Телемагазин 07.00 Х/ф «Ненависть» 08.00 Профiлактика 08.30, 19.00, 21.30, 00.00, 10.00, 16.30 «Модний 14.00, 19.35 Т/с «Татусевi 03.00, 05.15 «Свiдок» вирок» дочки» 08.50 «Щоденники Дакара 11.00, 22.00 «Давай спро2011» 14.50, 15.50 Teen Time буємо!» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: по14.55 Т/с «Друзi» лювання на вбивцю» 12.00, 21.00 «Звана вечеря» 15.55 Т/с «Живий до за09.50, 23.00 Т/с «Закон i 13.00, 17.30 «Давай одрупитання-2» порядок» жимось» 10.40 Т/с «CSI: Лас-Вегас» 16.50, 21.05 Т/с «Воронiни» 14.00 М/ф «Свiт Квеста» 11.30, 00.25 Т/с «Мiс 17.55 Т/с «Щасливi разом» 14.30 Т/с «Чарiвники з Марпл» 19.00, 00.00 Репортер 13.40, 19.20 Т/с Вейверлi» «Iнструктор» 19.15, 00.15 Спортрепортер 15.00 Т/с «H O: Просто до2 14.35 Т/с «Крiт – 2» 19.20, 00.20 Погода дай води» 15.40 Х/ф «Поїзд поза роз22.05, 00.30 Зроби менi 15.30 Т/с «Хто у домi кладом» смiшно 17.00 Х/ф «Стамбульський господар» транзит» 23.00, 01.25 Очевидець 18.30, 23.30 Т/с «Унiвер» 18.30 «Правда життя». 00.25 Служба розшуку 20.30 «Дом-2» Спецвипуск Тату: на вiстрi голки дiтей 23.00 «Шлюбне чтиво» 20.20 Т/с CSI: Лас-Вегас 02.10 «Речовий доказ» 02.15 Т/с «Колишня» 00.30 «До свiтанку»

05.50, 02.35 Твiй хiт 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.45, 20.50, 23.30 «Життя» 07.10, 18.30, 20.30, 23.15, 05.30 «24 години» 07.20, 18.40, 23.25 24 години. Бiзнес 07.25 24 години. Головне питання 12.00, 20.15, 05.15 Сильнi свiту сього 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 Служба розшуку дiтей 16.25 Твiй хiт 17.00 Диваки 17.30 Генеза здоров’я 19.00 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 21.10 Дитинство в дикiй природi 22.10 Мiстична Азiя 00.00 Таємницi долi 03.35 Українська революцiя

P

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.50, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.20, 14.00, 22.15 Т/с «Слiд» 09.00, 21.15 Т/с «Лiгвище змiя» 11.00, 19.20 Т/с «Охоронець – 2» 12.00, 04.40 Т/с «Любов та iншi дурощi» 13.00, 02.15 Шоу «Граєш чи не граєш» 15.40, 03.00 Щиросердне зiзнання 16.10 Федеральний суддя 17.15, 04.00 Критична точка 00.00 Х/ф «Точка вороття»

Q

07.00, 16.20 Т/с «Пригоди Геркулеса» 08.50, 15.30 Т/с «Мисливцi за нечистю» 09.40, 21.00 «Бiйцiвський клуб» 10.40, 20.00 «Далекi родичi» 11.40, 18.00 Т/с «Солдати» 13.40, 01.20 Т/с «Зоряна брама» 22.00 Т/с «Парубки» 23.00 Т/с «Мертва зона» 00.00 «Пункт призначення Х» 00.30 Т/с «4400» 02.40 «Нiчне життя»

O

05.00 «Ранок Росiї» 06.00, 18.00 «Особлива 04.00 Профiлактика на 09.05 «Сто рокiв думка», «Економiчнi каналi!!! несамiтностi. Iгор новини» Моїсєєв» 13.00 Х/ф «Унiверсальний 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 07.00 «Мультфiльми» солдат 2: Брати по Вiстi 08.00 «Вечiрнi новини з 10.30 Мiсцевий час. Вiстiзброї» Америки» Москва 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Чор- 15.00, 22.00 «Екстрений 10.45 Т/с «Дворик» 11.15, 01.50 «Справжнє ний ворон» виклик» життя» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Мент 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 12.05 «Про найголовнiше». у законi-2. Не чекай Ток-шоу 24» мене, мама, гарного 13.30, 01.40 Вiстi-спорт 16.00 «Давайте розбере13.40 Т/с «Опери. Хронiки сина» вiддiлу вбивств. Нова 11.00 «Iзраїль за тиждень» мося!» версiя. Шукай грошi» 12.00 «Велика варта» 17.00 «У годину пiк» 14.30, 22.25 «Кулагiн та партнери» 13.00 Х/ф «Швидше за 19.00 Т/с «Солдати-2» 15.30, 19.45 Т/с «У лiсах i на власну тiнь», м/ф 21.00, 02.45 «Генiальний горах» 16.00, 01.00 «Особлива 17.10, 02.35 Т/с «Багата i детектив»: «Список думка» кохана» можна продовжувати» 18.05, 03.20 Т/с 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi «Єфросинiя» розбитих лiхтарiв-3. 23.00 Х/ф «Унiверсальний 21.30 Т/с «Опери. Хронiки Шалом, менти» солдат 3: Знову у вiддiлу вбивств. Нова 19.00, 04.00 «Народ проти» версiя. Година «Iкс» справi» 22.55 Вiстi.ru 20.00 «В колi свiтла» 00.50 «Доля людини»: 23.10, 04.05 «Розбитi мрiї 22.00 «Наразi у свiтi» акторки Нiкiщихiної» «Любов зла» 23.00 Х/ф «Посилка для 00.00 «Вiстi+» Свiтлани» 01.50 Т/с «Росiйський засiб» 00.15 Х/ф «Багатiй, бiдняк»

g

06.30, 17.10 Т/с «Територiя краси» 07.20, 21.00 «Панорама» 07.55 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Павловськ 08.00, 19.40 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.50 «Новини» 09.10 «Овертайм» 09.40, 23.00 «Бiлоруська годинка» 10.30 «Фортифiкацiя» 11.10, 18.45 «Реальний свiт» 11.35, 15.15 «Сфера iнтересiв» 12.10 «Слово Митрополита Фiларета на свято Богоявлення» 12.20, 00.05 «Єрмак». Iсторична драма 13.15 «Дача здоров’я» 13.40 «Арсенал» 14.10, 21.45 «Sказка про sчастье». Мелодрама 15.35 «Живий звук» 16.15 «Off stage life» 16.30 «У реху iменi твайго» 16.45 «Жiнрада» 18.15 «Дiлове життя» 18.20 «Лабiринти» 19.15 «Про мистецтво» 20.35 «Земельне питання» 22.30 «Спорт-кадр»

p

06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25 Мотлох? Нi, машина! 06.50, 14.35 Брудна справа 07.45, 19.10, 04.05 Як це влаштовано? 08.10, 19.40, 04.35 З чого це зроблено? 08.40, 18.15, 02.40 Руйнiвники легенд 09.35, 01.40, 05.00 Лабораторiя вибухових iдей 10.30, 17.20, 20.05, 00.40 Вижити будь якою ціною 11.25, 16.25 Зброя майбутнього 12.20, 13.15, 23.45 Крутий тюнінг 14.10 П’ята передача 15.30, 22.50 Безпека кордонiв 21.00 Чоловiк, жiнка, природа 21.55 Американськi лiсоруби 03.40 Блискавичнi катастрофи

5

06.00, 11.20 СIТI-терапiя 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 18.40 Шоппiнг 09.30, 19.30 Мiняю батькiв 10.25, 21.30 Таємний мiльйонер 11.45, 23.00 Ресторанний гiд 12.40, 15.10 Няня 911 14.40, 19.00 Втомленi славою. Де вони тепер 16.05 Прихована камера 16.40 Школа кулiнарiї 17.30 Пекельна кухня 21.00 Моя нова адреса 23.15 Таємне життя жiнок 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч Сiтi

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 10.15, 13.20, 15.20, 17.20, 18.55, 23.50 «Погода на курортах» 06.20, 18.45, 23.15, 00.20, 02.50, 04.20 «Час спорту» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.30, 02.40, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 11.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.45 «Погода в Українi» 09.25, 00.30, 03.30 «Автопiлот-новини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 03.00 «Час новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Пресконференцiї у прямому ефiрi» 10.55, 18.20, 00.25 «Погода у свiтi» 15.30 «Здоровi iсторiї» 16.30 «Арсенал» 17.30 «Велика полiтика» 18.30, 23.40, 04.30 «Київський час» 19.00, 23.00, 00.00, 01.00, 04.00, 05.00 «Час новин» (рос.) 19.25, 01.15, 05.15 «Час: важливо» 21.00, 02.00 «Час» 21.50, 03.40 «Машина часу» 23.55, 02.55, 04.25 «Огляд преси» 00.40 «Рестораннi новини» 04.40 «Особливо небезпечно»

V

 Чернігів

08.00 Студія «Інформ» 08.25 Цей день в історії 08.30 Відкрий для себе Україну 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Телеоб’єктив 11.05 Х/ф «Острів скарбів» 12.10 Співає тобі, Україно! Я. Гнатюк 12.45 Мультфільми 13.00 Студія «Інформ». Пульс дня 13.10 Х/ф«Д’Артаньян і три мушкетери» 14.45 Мультфільми 14.55 Цей день в історії 15.00 Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Студія «Інформ». Пульс дня 16.15 Від щирого серця 16.45 Відкрий для себе Україну 17.15 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.40 Д/ф «Музеями Тернопільщини» 17.55 Цей день в історії 18.00 Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Студія «Інформ». Підсумки 20.25 Телеоб’єктив 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студія «Діалог» 21.30 Зроблено руками 21.50 Х/ф«Д’Артаньян і три мушкетери» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 00.00 «Час країни» 00.30 Д/ф «Музеями Тернопільщини» 00.50 Х/ф «Д’Артаньян і три мушкетери» 02.30 Музичний калейдоскоп 02.40 Х/ф «Д’Артаньян і три мушкетери» 03.50 Від мелодії до мелодії

s

05.00 «Про любов» 06.25 «Проста смерть...» 07.40 «Друзi i роки» 10.00 «Катруся» 11.25 «Стрибок з даху» 13.00, 21.00 «Виконуючий обов’язки» 14.35, 22.35 «Варта» 16.20, 00.20 М/ф «Самотнiй рояль» 16.30, 00.30 «Продавець повiтря» 17.35, 01.35 «Дiвоча весна» 19.20, 03.20 «Швидкiсть»

06.00 «Формула Зеро», комедiя 08.00 «Присутнiсть», драма 10.00 «Кидайла-утiкачi», комедiя 12.00 «День залежностi», детектив 13.30 «Чарiвники», комедiя 16.30 «Нiчого особистого», драма 18.30 «Ми одружимося, у крайньому разi, зiдзвонимося!», 20.00 «Адель», мелодрама 22.00 «Кицюня», комедiя 00.00 «Чотири вiки кохання»

m

r

03.00, 21.00 «Таємницi «Нiчного дозору», драма 05.20 «Мати i дитя», драма 07.30 «Сiмейна справа», комедiя 09.10 «Август Раш», драма 11.10 «Шiсть дружин Генрi Лефея», комедiя 13.00 «Звiринець», комедiя 15.00 «Команда», комедiя 17.10 «Кохання та iншi катаст­рофи», комедiя 19.00 «Серпень», драма 23.30 «Постскриптум», драма

09.00, 17.00, 01.00 «Нас не наздоженеш». Трилер 10.40, 18.40, 02.40 «Домбi й син». Драма 12.30, 20.30, 04.30 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 13.25, 21.25, 05.25 «Сiмейна таємниця». Драма 15.15, 23.15, 07.15 «Cпiвучасть». Трилер

t

o

06.00, 03.25 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 12.00, 14.00 «Вітрина-ТБ» 12.30 Х/ф «Крок з даху» 14.30 Х/ф «Мiський романс» 16.10 Х/ф «Люди в океанi» 17.35 Х/ф «Заколотний «Орiон» 19.00 Х/ф «Вийти замiж за капiтана» 20.35 Х/ф «Чеховськi мотиви» 22.50 Х/ф «На вагу золота» 00.20 Х/ф «Дубровський»

19.00, 01.00 Т/с «Iванов i Рабiнович» 20.00, 02.00 Т/с «Мент у законi». «Силовий варiант» 21.00, 03.00 Т/с «Ментiвськi вiйни 5». «Iз чистим сумлiнням» 22.00 Т/с «Людина зi смiтника» 23.30 Т/с «Яри»

W

3

05.00 «Стоун» 07.00, 17.00 «Дорожня пригода 2» 09.00, 19.00 «Охоронцi та убивцi» 11.20 «Зграя» 13.00, 23.00 «Субмарино» 15.00, 01.00 «Червоний Райдинг: 1974» 21.20 «Хулiгани 2» 03.00 «Милi кiстки»

05.00, 07.50 Фабрика смiху 06.00 Джентльмен-шоу 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.45 Комедiя «Iї все ще переслiдує негiдник» 11.20 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Комедiя «Медовий мiсяць з мамою» 17.40 Комедiя «12 стiльцiв» 20.40 Комедiя «Поза грою»


№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер http://dponline.cn.ua

Як живеться фермерам на Менщині зе м лі г о с п од а рі

На початку 90-х їх у районі було небагато. Зате вони хотіли працювати на землі самостійно, без порад керівництва, покладаючись лише на власні розум і руки. Не мали вони великих стартових капіталів, але держава, незважаючи на опір партноменклатури, виділяла кредити на придбання техніки та інші потреби. І вже через кілька років представники колгоспів відчули: у них з’явився гідний конкурент, у якого є чому повчитися. Мова йде про фермерів, яким пророкували велике майбутнє у сільському господарстві. Та чи вдалося їм виправдати ці сподівання?

«Покладаюся лише на себе» Петро Перепечай, керівник фермерського господарства «Зелений обрій»: – Фермером став у середині 90-х років. До того пасічникував. Узяв кредит, придбав трактор. Спочатку обробляв 30 гектарів землі, пізніше площі зросли. Тепер у мене в обробітку 200 гектарів. Поволі стягнувся на фермерську базу, збудував майстерню, ангар. Тепер у моєму господарстві чотири трактори, зерно- та картоплезбиральний комбайни, плуги, сівалки та інший реманент. Оновлюю машинно-тракторний парк, даю робочі місця шести працівникам. Вирощую зернові та картоплю. У кращі роки збирав і по 50 центнерів зерна з гектара. Минулого року, через аномальну спеку, зернових взяли лише 25 центнерів із гектара, картоплі – по 130. Постійно оновлюю сорти. Насіннєвий матеріал високих репродукцій. Непогано родить картопля «біла роза», «санте», «ароза», «невський», пшениця «поліська90», «рання-93». Тоді ж картоплю і зерно одразу продав, бо треба було гасити кредити, лізинги, купувати техніку, добрива. Зайве говорити про низькі закупівельні ціни на сільгосппродукцію, але ж така політика давно не новина. І

7

П од ат к ов а міліція

Підсумки роботи 2010-го

За повідомленням начальника штабу УПМ ДПА в Чернігівській області Сергія Білоусова, у 2010 році податкова міліція області забезпечила надходження грошових коштів до Державного бюджету в сумі 58 млн 628,6 тис. грн.

В

икрито 72 злочини (51 – з категорії тяжких), 21 злочин – за ст. 212 КК України (7 – зі збитками понад 1 млн грн), 14 злочинів – за ст. 204 КК України. За 44 злочинами кримінальні справи направлені до суду. Встановлено 25 фактів необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на суму близько 20,4 млн грн (порушено 11 кримінальних справ). Під час проведення операції «Щит» податкові міліціонери спільно з працівниками митниці, УМВС та СБУ вилучили товарів з незаконного обігу на суму 22,25 млн грн, виявили 27 підпільних цехів з виробництва товарів народного споживання, з них 2 – з виробництва алкогольних напоїв. У ході операції «Фірма» викрито 19 фіктивних фірм та 2 «конвертаційних» цент­ри. проб­леми у мене ті ж самі, що і у великих сільгосппідприємствах. У 2010 році Фонд підтримки фермерських господарств не допомагав нам. Державі ми не потрібні. Кредити може надати лише Ощадбанк під 23–25 відсотків річних, інші банки і цього не пропонують. У роботі покладаюся лише на себе. Добрива, паливо настільки дорогі, що купувати їх стає проблемою. Із органічних добрив можу використовувати лише сидерати – приорюю зелену масу. Не обійдуся без кредитів і в нинішньому році. На жаль, наші фермери за характером, переважно, індивідуалісти. Я років п’ять очолював асоціацію фермерів Менщини, але об’єднати їх так і не вдалося. Згуртувалося десь чоловік 15. Не сприяє й те, що у Верховній Раді нікому захищати наші інтереси. Кілька років тому їздили до столиці, вимагали фінансової підтримки. Тепер не їздимо, бо це зайва витрата часу і коштів.

важко у вільному плаванні Анатолій Дівицький, фермер: – Фермерством займаюся з 1992 року. Землі небагато – 26 гектарів. Придбав трактор, причеп, плуги, швидко розрахувався за кредит. Поки було держзамовлення, особливих проблем не мав.

Держава до нас на початку 90-х ставилася майже так само, як і до колгоспів. Не було в нас зернозбиральних комбайнів, а з району надходила команда фермерам виділяти їх на жнива. Взявся облаштовувати свою фермерську базу у Данилівці, адже у Мені мав лише однокімнатну квартиру. Держава обіцяла компенсувати витрати на об’єкти соціальноекономічного розвитку, але так нічого і не виділила. Деякі сільгосппідприємства гроші все ж отримали, хоча нічого й не збудували. Зуміли підготувати потрібні документи та знайти підхід. Отож, будівництво бази змушений був переоформити на себе, як на спорудження звичайної садиби, витратити немалі кошти, залізти в борги. Звів будиночок, зерносклад та сарай. На великий будинок сил не вистачило. Немалі затрати йдуть на навчання двох синів на стаціонарах. Дещо з техніки довелося продати. Результати роботи на землі у різні роки виявилися різними. Бувало, що град вибивав посіви, однак отримати компенсації не вдавалося. Робота на землі дуже ризикована. Взаємовиручка серед фермерів раніше була набагато вагомішою. Асоціація фермерів, коли ще її очолював Петро Маховик, немало робила для захисту їхніх інтересів. Нині ж кожен дбає сам за себе. Я вже третій рік на пенсії, але планую ще років п’ять працювати на землі, як би не було важко.

Ситуацію з розвитком фермерства на Менщині коментує Володимир Таргонський, начальник відділу рослинництва управління АПК Менської РДА: – Фермерські господарства Менщини у 2010 році обробляли 4980 гектарів землі, з яких 3605 було під зерновими, 552 під картоплею, на 467 гектарах сіяли сою, ріпак, льонкудряш, гірчицю, на 338 – кормові культури, на 18 гектарах овочі. У структурі картопляних площ сільгосппідприємств району фермерських було 35 відсотків, зернових – 15 відсотків. Були роки, коли фермерський корпус налічував понад 70 чоловік. Нині реально працюють 37. Серед найбільших – фермерські господарства Олексія Бутенка з Дягової, Віктора Ковбаси з Городища, Петра Перепечая з Мени, Віктора Сіроокого із Синявки, Володимира Дорошенка з Мени. Найбільше землі обробляє Олексій Бутенко – 1300 га. Бутенко та Ковбаса займаються ще й тваринництвом. Хоча фермерів стало менше, але ті, що залишилися, міцно стали

на ноги. Є, на жаль, і випадки, коли фермер ледве тримається на плаву. Але таких небагато. Більшість, все ж таки, – люди авторитетні. Немало їх стали депутатами місцевих рад, а Олексія Бутенка обрано депутатом облради. Громадська думка щодо фермерства змінилася на краще. Якщо на початку 90-х дехто вважав їх скоробагатьками, які хочуть на землі розбагатіти, виснажити її і покинути, то нині зовсім інше ставлення. Якщо більшість, здавалося б, міцних колгоспів розвалилася, фермери не лише вистояли, а й зміцнюють свої позиції у сільгоспвиробництві. І це за умов, що держава не вельми підтримує власного сільгоспвиробника. Валерій МАГУЛА

м. Мена

Під «маскою» Інтернет-кафе

Хоча Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні» діє більше півтора року, однак деякі спритні ділки все ж примудряються приховати свої тіньові справи. Але, як кажуть у народі, шила в мішку не втаїш…

С

півробітники відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові спільно з працівниками прокуратури Чернігівської області виявили гральний зал, замаскований під інтернет-кафе, де надавалися послуги у сфері грального бізнесу. 16 ігрових автоматів та 7 комп’ютерів – все це з відповідним програмним забезпеченням – використовувалися без дозвільних документів. Як зазначив в.о. заступника начальника відділу податкової міліції ДПІ у м. Чернігові Олексій Барановський, ігрове обладнання вилучено. Його загальна вартість – 115 тис. грн. Вирішується питання про порушення кримінальної справи стосовно осіб, які організували цей бізнес. За матеріалами УПМ ДПА в Чернігівській області

http://dponline.cn.ua


cmyk

8

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер http://dponline.cn.ua

іНФорм уємо

Ф о к ус и-П о к ус и

інфляція – найнижча

за останні сім років

З

а даними головного управління статистики, індекс споживчих цін у грудні минулого року в області становив 100,9%, в Україні – 100,8%; з початку року у нас – 109,5%, в Україні – 109,1%.

(Грудень до грудня попереднього року у відсотках) 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Індекси споживчих цін 114,7 109,9 111,6 115,0 123,1 112,7 109,5 (інфляції) Серед реґіонів найвищі показники інфляції за 2010 р. зафіксовано в Севастополі (112,8%), Херсонській (110,6%), Луганській та Одеській (110,5%) областях. На споживчому ринку області минулого місяця ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%. На 3,2– 5,4% подорожчали яйця, фрукти, маргарин, цукор, яловичина, олія, овочі; на 0,5–2,0% – хліб та хлібопродукти, макаронні вироби, кондитерські вироби з цукру та борошна, м’ясо птиці, риба та продукти з риби, молоко. Водночас на 0,9–10,8% подешевшало вершкове масло, сири та тваринні жири. Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 0,5%, у т. ч. алкогольні напої – на 1%, тютюнові вироби – на 0,1%. Подорожчання транспорту на 1,6% відбулося, головним чином, за рахунок зростання цін на паливо та мастила (на 3,9%). З початку року в області з продуктів харчування найбільше подорожчали: овочі (на 47,0%, у т. ч. картопля – більше ніж у 2 рази); кисломолочна продукція, молоко, маргарин, какао, сири (на 26,6–31,8%); олія, фрукти, хліб і хлібопродукти, цукор, кондитерські вироби з цукру та борошна (на 12,8–20,9%). Водночас знизилися ціни на тваринні жири (на 34,9%). Тютюнові вироби зросли в ціні на 38,1%, алкогольні напої – на 12,4%. Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 15,4%. Охорона здоров’я подорожчала на 10,0%, освіта – на 9,7%, транспорт – 6,1%.

індекси споживчих цін в області (відсотків)

індекс споживчих цін Продукти харчування та безалкогольні напої Продукти харчування Хліб і хлібопродукти Хліб Макаронні вироби М’ясо та м’ясопродукти Риба та продукти з риби Молоко, сир та яйця Молоко Сир і м’який сир Яйця Олія та жири Масло Олія Фрукти Овочі Цукор алкогольні напої, тютюнові вироби Алкогольні напої Тютюнові вироби житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива транспорт Паливо та мастила Транспортні послуги http://dponline.cn.ua

Грудень 2010 р. до лис- до грудня топада 2010 р. 2009 р. 100,9 109,5 101,2

110,2

101,2 100,5 100,7 101,0 100,6 101,6 100,9 102,0 98,4 103,2 99,2 99,1 104,9 103,6 105,4 103,9

110,4 114,9 109,5 109,6 104,0 101,1 124,3 128,8 131,8 100,5 96,1 107,7 112,8 115,6 147,0 118,6

100,5

123,9

101,0 100,1

112,4 138,1

100,3

115,4

101,6 103,9 101,2

106,1 113,7 109,1

льодове «яйце»,

або як я залишився в теплій квартирі

т

ой день видався безжально холодним. Але мали прийти гості, і я вирушив у «арктичну мандрівку» за товаром. На гуртово-роздрібному ринку спочатку купив свіжоморожену курку. Однак у продавчині виявилося замало дрібних грошей і не було їй чим дати здачу. Погодилася на те, що я занесу 30 копійок пізніше. Наштовхавшись у чергах, поспішив, ковзаючи, додому. І вже тоді, коли вик-

ладав продукти, згадав про неповернуті копійки. Вирішив трохи перепочити, а потім віднести боржок. Аж чую голос дружини з кухні: – Підійди, подивися. І побачив диво: усередині курки – льодове «яйце», розміром, певно, із страусове. Подумав я, подумав, і залишився в теплій квартирі…

Професіонал- Копійчана справа чарівник б

у

тролейбусі. – У мене ціла історія з цією «мобілкою», – після короткої телефонної розмови продовжила спілкуватися зі своєю знайомою пасажирка. – Три роки тому купила її за півтори тисячі. Дорогувато, але не шкодую. А нещодавно щось із звуком сталося, зіпсувалась. Пішла я до сервісного центру. Подивилися там і сказали, що не можуть визначити причину поломки, інші – взагалі порадили викинути, бо не підлягає ремонту. І коли вже зовсім занепала духом, мені, зрештою, пощастило. Прийшла до чергового сервісного центру, зустрілася з працівником, пояснила ситуацію. – А якби у Вас машина була, Ви б її «викинули»? – посміхнувся іронічно. – Шлейф потрібно замінити. Зайдіть завтра об 11-й. Наступного дня, хвилина в хвилину, я одержала відремонтований телефон. Що ж, сумлінні професіонали – справжні чарівники!

уло це років два тому*. Виходжу з тролейбуса, дивлюся на годинник. Усе гаразд: на роботу не спізнююся, «запчасу» вистачає. Дістаю пачку цигарок, постукую по кишенях, однак… ніякого сірникового шарудіння. Наскріб 9 копійок. Ціна ж заповітної коробочки – десять. Подаю, що є, у віконце, шанобливо прошу і пояснюю: мовляв, так і так сталося, занесу в обідню перерву. Але продавець категорично відмовила. Тож збігав на роботу та з потрібною сумою повернувся до ларка… На перекур лишалося кілька хвилин. Відкриваю сірникову коробку, а вона – напівпорожня… Звичайно, копійчана справа. Однак неприємні моменти цієї історії інколи згадуються.

* До речі, копійка тоді була хоч і не на рівні радянської (коробка сірників чи склянка газованої води), але цінувалася більше ніж тепер (навіть у магазинах сьогодні вам запросто можуть віддати, якщо в продавців виникають проблеми зі здачею, зайві копійки, або не вимагатимуть копійчаного дріб’язку, якщо його не вистачає до повної суми розрахунку).

2,80 + 0,70 =

о

?

сіння закупівля. Обійшовши базар вздовж і впоперек, повертаюся до пункту А. Визначився, що саме в цій торговій точці капуста привабливіша і за якістю, і за ціною. Придбав три сітки качанистих по 2,80 за кілограм. А це на 70 копійок, а то й гривню дешевше, ніж пропонували інші продавці. Тільки-но встиг розрахуватися, як чотири останні мішки купили торговцісусіди. Продавець вправно обірвала зайве листя з качанів-зразків, виклала їх на прилавок і причепила цінника. На ньому – нахабно набундючені – 3,50. отже, 2,80 + 0,70 = бариш.

Магічна дев’ятка

С

і без и м я н н з поясне

езон помідорів. Ніби червоні хвилі – гірки томатів на довгих базарних прилавках. Придивляюся до цінників. Скрізь цифри-штампи. Але один цінник виявився незвичним, з «таємничими» дев’ятками: 3,99*. – І що, спрацьовує магія цифр, – запитую у дівчини-продавця. Та лише конфузливо посміхнулася. Що ж, таку відповідь можна тлумачити двояко. * Від «дешевих» цінових дев’яток просто нудить. Однак і телевізійна, і газетна, і бігбордівська реклама невтомно їх, ті дев’ятки, «скручує і скручує», наче дулі, вибачте на слові. Нам пропонують супердешеву газову плиту за 2 тис. 999 грн, шпалери – усього за 99 грн, уцінену рибу – за 24 грн 49 коп., квиток на автобус – вартістю 16 грн 99 коп… Такі «точні» цінові розрахунки – лише пилюка в очі споживача.

 (З)дірковий час – тимчасове безгрошів’я для «зірок».  «все може мафія (магія)».  «(З) долото, а не дівка!».  (Х)голоднокровний – вампір.  автослуга (автопослуга) – працівник автосервісу.  дачечка (дочечка) – невеличка дача.  Хвойдник (хвойник) – публічний дім.  вермуть – вермут поганої якості.  Пістонет – іграшковий пістолет.  Парнофільм (порнофільм) – двосерійна кінострічка.  газ – диня (газдиня) – бартер.  (П)блатіж – сума, яка має бути виплачена за послуги в корисливих інтересах.  летальний апарат – літальний апарат в аварійному стані.

З вами був олександр ФАЛьЧевСький. До зустрічі!


№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер http://dponline.cn.ua к а д р и в и рі ш у ю т ь в се

«Що більше маю справ, то більше встигаю…»

Про неї говорять: осяяна добром. Вона – це Людмила Самойловська. Вдруге обрана на посаду Вільненського сільського голови, що у Коропському районі.

Н

а рахунку Людмили Самой­ловської чимало добрих справ. За її керівництва відкрито церкву, збудовано дитячий майданчик, проведено освітлення вулиць, відремонтовано ФАПи, клуби, що входять до складу Вільненської сільради, виділено кошти на придбання інвентаря для бібліотек, встановлено нову огорожу на центральному цвинтарі. Погодьтеся, в нашому сьогоденні це немало. Вміння пані Людмили тісно спів­працювати з керівництвом району, районними депутатами, підприємцями, спонсорами, дає позитивні результати. І жодних чвар та нарікань! Бо має вона велику жіночу мудрість. Саме тому так гарно в сільських клубах відбулися новорічні свята. З подарунками, ялинкою та гордістю людей за те, що мають такого керманича. Нещодавно Людмила Самойловська стала лауреатом обласного конкурсу «Жінка року», що відбувся у Чернігівському драмтеатрі. «Надзвичайно потрібний і цікавий захід, у якому брали участь жінки різного віку та з різними долями. Особливо вразив військовий оркестр і, звичайно, неповторний ведучий», – ділиться своїми враженнями Людмила. На запитання, як вдається бути такою активною, відповідає: «Що більше працюю і що більше маю справ, то більше встигаю!» Жителі Коропщини пишаються, що саме ця жінка захищала честь району на обласній сцені.

9

Ре д колегія

«Неопалима купина»

розкаже про унікальність нашого краю Відбулося засідання редакційної колегії з підготовки науковопопулярного видання про духовну спадщину ЧерніговоСіверського краю.

«Н

еопалима купина», а саме таку назву пропонують науковці, стане першим спільним проектом сучасних дослідників: істориків, представників громадськості та органів влади. Редакційна колегія ставить перед собою завдання донести до читача правду історії, роль особистостей (життя та діяльність яких пов’язані саме з Чернігівщиною) та утвердженням християнських цінностей у різні часи та за будь-яких обставин. У центрі уваги популяризація історичних пам’яток, постатей та святих Чернігівщини. Редколегія розглянула концепцію презентаційного проекту та сформувала робочу групу, до якої увійшли історики, науковці, архівісти та представники органів влади.

Наталія ПОЛІЩУК смт Короп

В и ста в к и

Ю віл еї

Гоголевий виш відзначив

190-річчя заснування своєї бібліотеки

Я

кось нащадки засновників цього навчального закладу Олександр та Ілля Безбородьки подарували 2500 примірників книжкових видань. Наразі бібліотечний фонд збільшився до мільйона. – Разом із бібліотекою зростала Ніжинська вища школа та її нау­ ка, – відзначив у вітальному слові ректор – доктор політичних наук професор Олександр Бойко. – Видатними іменами в історії української і світової культури ми завдячуємо саме книзі, яку ретельно читав і оберігав Микола Гоголь та його наступники. Працівники бібліотеки, розповідаючи історію її становлення, говорили про інвентаризацію та комплектування, видання бібліографічних показчиків та календарів знаменних дат, вияв­ лення, каталогізацію та реставрацію стародруків, пошук втрачених раритетів, корпоративну роботу з іншими бібліотеками через комп’ютерну мережу – щоденну, копітку і непомітну для читача. Доктор філологічних наук професор Павло Михед, начитавшись тоді недозволених для студентського ока творів Михайла Грушевського, змінив напрям нау­кової роботи. Бібліотечною цінністю стали і видання доктора філологічних наук професора Григорія Самойленка – одного з найдавніших читачів, як він сам се-

Акварельний живопис Людмили Бешун У Чернігівській обласній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка відкрито виставку акварельного живопису чернігівської художниці, голови народного аматорського творчого об’єднання художників «Деснянська палітра» Людмили Бешун «Люблю тебе, мій краю рідний».

Н

а вис­тавці представлено 45 робіт, виконаних у техніці акварельного живопису: пейзажі, краєвиди історичних пам’яток та історичних місць Чернігова і краю, а також улюблені квіти. Це вже восьма персональна виставка художниці. бе рекомендував, і голови бібліотечної ради. Групу гостей свята, бібліотекарів із Чернігова та Києва вразили і щира камерна атмосфера святкування, і екскурсія завідувача музею рідкісної книги Олександра Морозова, кот­ рий виявив 20 тисяч раритетів і започаткував видання серії історичних

пам’яток, і умови, які створює для бібліотек ректорат. 32 роки опікується бібліотекою її директор Наталія Ленченко, якій вручено університетський знак «Заслужений працівник Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя». Надія Онищенко Фото Олександра Василенка

Підготував Віталій АДРУГ

http://dponline.cn.ua


cmyk

10

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер http://dponline.cn.ua

 Світ навколо нас

У ра м к а х п р о е к т у

NASA назвала найнедостовірніші фантастичні фільми

N 959553 ЖМ – Жди меня ДБК від 2009.03.03

ДБК від 2009.02.20

Розшукується:

Розшукується:

(Петенко) Світлана

Сюренко Наталя Сергіївна

Географія приблизного пошуку: Чернігівська обл., Срібнянський р-н, с. Сокиринці

Американська космічна агенція назвала сім найкращих і сім найгірших за достовірністю фільмів останніх років, повідомляє видання The Sunday Times.

Розшукується: (Тимошенко) Людмила Географія приблизного пошуку: Україна

Розшукується: (Задорожня) Лариса N 941795 ЖМ – Жди меня ДБК від 2009.02.03 Отже, вчені вважають найгіршими: 1. «2012». 2. «Земне ядро» (The Core). 3. «Армагедон» (Armageddon). 4. «Вулкан» (The Volcano). 5. «Ланцюгова реакція» (Chain Reaction). 6. «Шостий день»(The 6th Day). 7. «Потаємне» (What the #$*! Do We (K)now!?). У цих фільмах занадто багато наукових неточностей, а іноді – вигадки. Цікаво, що NASA брала участь у створенні «Армагедона». Спочатку автори радилися із вченими, але згодом кінематографістів перестали влаштовувати відповіді, і фільм завершували самотужки. Є й такі фільми, в яких наукові теорії вірні. Отже, сімка найкращих: 1. «Гаттака» (Gattaca). 2. «Контакт» (Contact). 3. «Метрополіс» (Metropolis). 4. «День, коли зупиниилась Земля» (The Day the Earth Stood Still). 5. «Жінка на Місяці» (Woman in the Moon). 6. «Щось з іншого світу» (The Thing from Another World). 7. «Парк Юрського періоду» (Jurassic Park). Зброя

Україна випробувала свій єдиний підводний човен

У Севастополі успішно відбувся перший етап випробувань українського підводного човна «Запоріжжя», повідомляє прес-служба міністерства оборони України.

Розшукується: Рябцев Анатолій Іванович, 1960 р. н. Місце народження: Харківська область, Змієв Тер м ін давності: 2005 Остання відома адреса: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Шевченка 60, кв. 2. Географія приблизного пошуку: Росія, Україна

Шукає: Повх Олександр Миколайович

Історія: «Сім’я Музиченків розшукує друга Рябцева Анатолія Івановича, 1960 р. н. Познайомились у Прилуках 1983-го року, де останній раз бачилися 10 років тому. За словами друзів він збирався похати до Росії».

N 957485 ЖМ – Жди меня ДБК від 2009.02.27

Розшукується: Леус Олег Петрович

Випробування тривали з 15 до 31 грудня 2010 року. Були перевірені головна енергетична установка човна, гідроакусничні станції, техніка зв’язку. На черзі – другий етап, на якому буде налагоджено бойове та штурманське радіотехнічне обладнання. Міноборнони планує завершити випробування до 31 травня 2011 року. Підводний човен «Запоріжжя» побудовано 1970 року. Після розподілу чорноморського флоту 1997-го року він поступив на озброєння ВМС України.

ВМС замінять зброю на електромагніту? Військово-морські сили США та інші європейські країни з нинішнього року приділятимуть більше уваги використанню електрики. У перспективі за її допомогою запускатимуть літаки з авіаносців, стрілятимуть металевими болванками, живитимуть бойові лазери. Це – не фантастика, а висновки грудневих заяв, конференцій, і випробувань. Поки що гальмує такі нововведення одне – брак компактних і безпечних (неядерних!) енергетичних установок. За матеріалами інтернет-видань

http://dponline.cn.ua

Місце народження: м. Чернигов Остання відома адреса: м. Чернігів, 1-й пер. Зарічний, 5.

Розшукується: Онищенко Віталій Іванович Місце народження: Чернігівська обл., м. Прилуки Останння відома адреса: Чернігівська обл. м. Прилуки, вул. Яблунівська, 44.

Шукає: Погадаєв Олександр Володимирович

Історія: «З Олегом і Віталієм ми служили в м. Наро-Фоминськ, Московської области, 184 ВШМС, 1990–1992 рр. Після армії усі роз’їхалися, домовлялись писати одне одному, але… Допоможіть у пошуку».

N 953572 ЖМ – Жди меня

Географія приблизного пошуку: м. Прилуки

Розшукується: (Мошевська) Елла Географія приблизного пошуку: Україна

Розшукується: (Тетіна) Тетяна Географія приблизного пошуку: Україна

Розшукується: (Килява) Світлана Географія приблизного пошуку: Чернігівська обл., Ніжинський р-н

Шукає: Дейчук-Павлова Юлія Миколаївна

Історія: «Хотіла б знайти своїх одногрупників. Училась у Срібнянському районі селі Сокиринці СПТУ-36 з 1989 по 1992 роки за спеціальністю мікробіолог. Нашим майстром 24 групи, була Глазун Наталя Олександрівна. Раніше я проживала в Ніжині, але мені довелося переїхати з батьками до Санкт-Петербургу. Після чого зв’язок було втрачено. Училище наше було на повному держзабезпеченні і ми проживали в гуртожитку. У кімнаті нас було більше ніж мало бути. Троє дівчат з Чернігівщини: Прилуцький р-н, село Яблунівка (Ніна, Тетяна, Ярослава), а одна дівчина родом із містечка Тростянець (Таня Тетіна). На жаль я не пам’ятаю прізвища всіх дівчат, кого згадала намагалася відшукати, але марно. Елла Мошевська, Світлана Петенко, Людмила Тимошенко, Ніна Гарькава, Наталя Могилева, Лариса Задорожня, Людмила Ємельяненко – всі, кого я згадала. Прошу, допоможіть».

Остання відома адреса: Чернігівська обл., Бахмацький р-н, селище Дмитриївка. Географія приблизного пошуку: Чернігівська обл., Бахмацький р-н, селище Дмитриївка.

Шукає: Мильченко Світлана Олександрівна

Історія: «На прохання моєї мами Мильченко Ольги Дмитрівни розшукую її подругу Сюренко Наталю Сергіївну. У 1978 році вони навчалися у Дніпропетровському технологічному техникумі. Дружили. Мама розповідала, що їздила до неї в гості. Наталя Сергіївна тоді працювала на хлібоприймальному підприємстві у селищі Дмитріївка. У неї двійко дітей: старший хлопчик і молодша дівчинка. Мама дуже хоче з нею зустрітися».

N 940708 ЖМ – Жди меня ДБК від 2009.01.31 (Internet)

Розшукується: Кузьменко Григорій Якович, 1950 р. н. Місце народження: Харківська область, Близнюківський р-н, село Миколаївка. Остання відома адреса: Закарпатська область, Береговський р-н, станція Батьово, вул. Мигай буд. 38, кв. 28. Географія приблизного пошуку: Чернігівська, Черкаська області.

Шукає: Каплиєнко Надія Яківна

Історія: «Залишив домівку після сварки з дружиною, досі про нього жодних відомостей немає. Допоможіть у пошуку».

N 948390 ЖМ – Жди меня ДБК від 2009.02.12

N 929080 ЖМ – Жди меня ДБК від 2009.01.13

Розшукується: Діденко Олег Андрійович, 1972 р. н. Місце народження: Могилевська обл., Краснопольський р-н, с. Почепи Термін давності: 2006. Остання відома адреса: Київська обл., м. Біла Церква вул. Лермонтова 13, кв. 16. Географія приблизного пошуку: Київська або Чернігівська області.

Шукає: Діденко Валентина Олександрівна

Історія: «Вийшов із дому у жовтні 2006 року і не повернувся. На нього чекають донечка та дружина».

Розшукується: (Євтушенко) Валентина Термін давності: 1985 Остання відома адреса: Чернігівська обл., смт Сосниця, вул. Суворова буд. 11. Географія приблизного пошуку: Чернігівська область

Шукає: Костенко Валентина Олександрівна Історія: «Хочу знайти свою подругу Валентину, з якою ми працювали на фабриці «Трикотажного полотна» у місті Горлівка Донецької області з 1975 по 1979 роки. Потім ми роз’їхалися по різним містам і наш зв’язок перервався. Але у 1985-му році вона мені надіслала листа, на який я не змогла відповісти. Тепер вона заміжня, а прізвища по чоловіку я не знаю. Мені відомо, що у неї двійко діток – син і дочка. Допоможіть у пошуку».


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

ч е т в е р,

2 0

B

D

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.15 ТСН 07.25 Мультфiльм 10.00, 17.30 «Сiмейнi драми» 10.55 «Не бреши менi» – «Зруйнованi мрiї» 11.55 Т/с «Любов – не те, що здається» 12.55 Т/с «Таке життя» 13.55 «Особиста справа» 14.55 «Свiт навиворiт» 15.50 «Шоу на два мiльйони» 17.25 «Шiсть кадрiв» 18.25 «Не бреши менi» 19.25 «Погода» 20.10 «Сусiдськi вiйни» 21.10, 21.50 Т/с «Iнтерни» 22.15, 01.20 Т/с «Маргоша – 3» 23.30 Х/ф «Мамо, можна я пересплю з убивцею?» 02.10 Т/с «Монтекрiсто»

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.15, 15.30, 19.25, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.45 Православний календар 06.50 Тravel-чек 07.15 Ера бiзнесу 07.25 Автодрайв 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40, 00.50 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Здоров’я 12.10, 18.45, 21.25 Дiловий свiт 12.25 Аудiєнцiя. Країни вiд А до Я. Святi мiсця 13.00 Кордон держави 13.15 Х/ф «Гарячий снiг» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35, 05.05 Т/с «Зона» 16.20 Нащадки 16.55 Т/с «Сусiди» 18.00 Герой дня 19.40 Ян Табачник. «Честь маю запросити...» 20.40 Вечiрня казка 20.55 Офiцiйна хронiка 21.35 Свiт спорту 21.45 Шеф-кухар. Вечеря 22.00 Прем’єра. Глибинне бурiння 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Шоу Бiз 00.20 Вiд першої особи 01.50 ТелеАкадемiя 02.50 Бiатлон. Кубок свiту. Спринт (чоловiки)

06.05 Д/п «Родiон Нахапетов. Росiянин у мiстi янголiв» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-2» 10.05 Т/с «Останнiй секрет майстра» 11.00 Т/с «Боєць» 12.15 «Знак якостi» 12.50 «Зрозумiти. Пробачити» 13.15 «Детективи» 14.20 «Судовi справи» 15.10 Т/с «Версiя» 16.10, 20.30 Т/с «Здрастуй, мамо!» 17.05 Т/с «Завжди говори «Завжди-2» 18.10 Т/с «У лiсах i на горах» 19.00 Т/с «Обручка» 20.00, 02.10 «Подробицi» 21.30 Т/с «Знахар» 23.20 Д/п «Брама часу. Геопатогеннi зони землi»

N

[

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Контрольна закупiвля» 09.45 «Жити здорово!» 10.55 «ЖКГ» 12.15, 02.20 «Модний вирок» 13.20, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.25 «Зрозумiти. Пробачити» 15.30 «Хочу знати» 16.05 «Доки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15, 00.50 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимося!» 20.00, 03.10 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 Т/с «Доктор Тирса» 22.25 «Людина i закон» 23.40 Нiчнi новини 23.55 «Судiть самi»

S 03.55 «НТВ зранку» 07.35, 19.25 Т/с «Таксистка-4» 08.30, 14.30, 17.30 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.25 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 10.00 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.40 Т/с «Лiтєйний» 15.35 Т/с «Таємничий острiв» 16.35 Т/с «Повернення Мухтара-2» 18.35 «Справи сiмейнi» 20.20 Т/с «Лiтєйний» 22.40 Т/с «Морськi дияволи-4» 23.35 «Жiночий погляд» Оксани Пушкиної 00.20 Т/с «Рублiвка. LIVE» 01.55 «Шаховий огляд». «Супертурнiр у Вейкан-Зеї»

Z

06.00 Класна реклама 07.00, 18.00, 20.30, 05.00 Сьогоднi 07.30 Медицина 07.40 М/ф «Чорний пiрат» 08.00, 16.00 Вiйськова таємниця 09.45, 22.00 Мегакатастрофи 12.00, 17.00 Т/с «Мисливець» 13.00 Найважчий у свiтi ремонт 14.00 Загадки НЛО 15.00 Т/с «24» 18.30, 23.00 Кримiнальна Росiя 19.30 Правда Романа Скрипiна 21.00 Створений руйнувати 00.00 Х/ф «Капiтуляцiя» 01.30 КлубНички 03.30 Х/ф «Дружини стриптезершi» 05.30 М/ф «Нiмболи»

2

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Дивакуватi родичi-6» 07.00 М/с «Каппа Майкi» 07.40 М/с «Ура, мультики!» 08.00, 14.50, 17.00, 02.35 «Кумедне домашнє вiдео» 08.40 «Шоу безглуздих рекордiв» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Загублений свiт-3» 12.00, 16.00 Т/с «Горець» 13.00 Х/ф «Щасливчик Люк» 17.35 «Кращi нокаути свiту» 18.00 Х/ф «Ронiн» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Придорожний заклад» 00.05 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.30 Х/ф «Воз’єднання» 02.10 «Жорстокi iгри» 02.50 Х/ф «Цирк» 04.20 Х/ф «Волга-Волга»

с і ч н я

06.10, 01.35 «Бiзнес+» 06.15 Т/с «Кулагiн і партнери» 06.40 Т/с «Комiсар Рекс» 09.40 Х/ф «Американська дочка» 11.45 «Нез’ясовно, але факт» 12.50 «Битва екстрасенсiв» 13.50 «Зiркове життя. Вижити та подолати» 14.50 «Давай одружимося» 16.50 «Неймовiрна правда про зiрок» 17.50, 22.00 «Вiкна-новини» 18.00 «У пошуках iстини. Українське чаклунство» 20.00 «Мiстичнi iсторiї з Павлом Костiциним» 22.25 «Паралельний свiт» 23.25 Т/с «Доктор Хаус» 00.20 Т/с «Клiнiка» 01.25 «Вiкна-спорт» 01.40 Х/ф «Рiдня»

E

06.00, 06.35, 07.40, 02.25, 03.40 Погода 06.05, 03.10 Факти 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 02.15 Спорт 06.25, 07.30 Дiловi факти 06.40 Свiтанок 07.45 Максимум в Українi 08.45 Факти. Ранок 09.30, 19.25, 01.30 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 10.15, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-2» 11.15 Т/с «Солдати-15» 12.20, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.45 Факти. День 13.30 Уральськi пельменi 15.10, 20.10 Т/с «Даішники» 18.45 Факти. Вечiр 22.35 Факти. Пiдсумок дня 22.50 Українська мрiя 02.30 Т/с «Втеча з в’язницi-4» 03.45 Т/с «Бостонське правосуддя-5»

y

06.00 «Настрiй» 08.40 Д/ф «Давай помиримося!» 09.20 Т/с «Це сталося в Гарилiвцi – 2» 10.05 «Нашi улюбленi тварини» 10.30, 01.55 «Лiкарi». Ток-шоу 11.15 М/ф «У гостях у дiда Євлампiя. Жабен» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 17.50, 00.30 Т/с «Вогонь кохання» 12.30, 01.15 «Поетичний театр Романа Вiктюка». Вадим Михайлов 13.05 Д/ф «мУЧИТЕЛЬна професiя» 13.45 «Градъ-город». Леонтьєвський провулок 14.00, 21.40 Д/с «Життя чорного континенту» 14.45, 03.35 «Pro життя» 15.25, 04.15 «Музична iсторiя». Iлля Рєзник 15.55 «Дiлова Москва» 16.15, 23.40 «Петрiвка, 38» 16.30 «Енциклопедiя». Растреллi 16.35, 22.50 Т/с «Монтекрiсто» 18.40 Д/ф «Любити Яшу» 19.20 Т/с «Диявол з Орлi» 20.05 М/ф «Чарiвний скарб» 21.00 Д/ф «Пласiдо Домiнго. Прокляття опери» 22.10 «Євгенiй Євстигнєєв. Стороннiм вхiд заборонений». Д/ф

U

15-й день Місяця. Критичний день. Самоконтроль слабшає, натомість пробуджуються інстинкти. Не спокушайтеся владою над іншими людьми. Практикуйте аскетизм, приборкайте емоції, зберіться з духом. Сни підкажуть, як уникнути труднощів.

05.10, 17.10 Найвеличнiшi iмена XX столiття 05.35 Д/ф «Площа декабристiв» 06.20 Сторiнками «Навколо смiху», 1985 07.45 Бiтклуб i Мюзикладен 08.15, 13.50 Портрети в часi 08.35, 12.20, 18.25 Ретроспектива 08.45, 09.50 Вистава «Гравцi XXI» 11.10, 23.10 Цей тиждень в iсторiї 11.40 Д/ф «Спiваючi гiтари» 12.25 Кабачок 13 стiльцiв 14.10 Телевистава «Годинник з зозулею» 15.30 Х/ф «Моє друге я» 17.35 У мене є каравела 18.35 Театральнi зустрiчi 20.15 Телевистава «Дефiцит на Мазаєва» 21.20 Х/ф «Мiс Феєрверк» 23.40 Д/ф «Iмпровiзацiї» 00.20 КВК 02.40 Телевистава «Мiж небом i землею» 03.55 Краще з програм Бiтклуб i Мюзикладен

11

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

G

05.20 Руйнiвники мiфiв 06.10 Т/с «Ранетки» 07.00, 07.10, 07.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 09.00, 19.00, 00.00 Репортер 07.35, 09.05, 19.20, 00.25 Погода 09.10 Т/с «Курсанти» 11.30 Х/ф «Операцiя «Слон» 13.55, 19.35 Т/с «Татусевi дочки» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.55 Т/с «Живий до запитання-2» 16.50, 21.05 Т/с «Воронiни» 17.55 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 00.20 Спортрепортер 22.05, 00.35 Свiтлi голови 23.05, 01.30 Очевидець 00.30 Служба розшуку дiтей 02.20 Т/с «Колишня»

I

J

L

K

v

06.00 «Легенди бандит06.30 М/ф «Злiсний» ського Києва» 07.00, 19.30 «Дом-2» 06.25 М/ф «Остання 08.00 «Байдикiвка» пелюстка» 06.50 Х/ф «Стамбульський 09.00 Телемагазин транзит» 10.00, 16.30 «Модний 08.40, 19.00, 21.30, 00.00, вирок» 03.25, 05.20 «Свiдок» 11.00, 22.00 «Давай спро09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» буємо!» 23.00 Т/с «Закон i 12.00, 21.00 «Звана вечеря» 09.50, порядок» 13.00, 17.30 «Давай одру10.40, 20.20 Т/с CSI: ЛасВегас жимося» 11.30, 00.25 Т/с «Мiс 14.00 М/ф «Свiт Квеста» Марпл» 14.30 Т/с «Чарiвники з 13.40, 19.20 Т/с Вейверлi» «Iнструктор» 15.00 Т/с «H2O: Просто до- 14.40 Т/с «Крiт – 2» 15.45 Х/ф «Забудьте слово дай води» «смерть» 15.30 Т/с «Хто у домi 17.10 Х/ф «Повiтрянi пiрати» господар» 18.30 «Легенди карного розшуку». Вовчий квиток 18.30, 23.30 Т/с «Унiвер» «Речовий доказ» 20.30 «Дом-2». Спецвипуск 02.35 03.50 «Легенди бандит23.00 «Шлюбне чтиво» ської Одеси» 04.20 «Агенти впливу» 00.30 «До свiтанку»

05.50, 10.45, 15.00, 02.35 Твiй хiт 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.45, 23.30 «Життя» 07.10, 18.30, 20.30, 23.15, 05.30 «24 години» 07.20, 18.40, 23.25 24 години. Бiзнес 07.25, 20.15, 05.10 Сильнi свiту сього 08.00, 19.00 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 09.00, 21.10 Дитинство в дикiй природi 11.00, 17.30 Генеза здоров’я 12.15 Погляд у майбутнє 15.50 Служба розшуку дiтей 16.25 Твiй хiт 17.00 Диваки 20.50 24 години. Головне питання 22.10 Мiстична Азiя 00.00 Таємницi долi 03.35 Провiсники незалежностi

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.50, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.20, 14.00, 22.15 Т/с «Слiд» 09.00, 20.20 Т/с «Лiгвище змiя» 11.00, 19.20 Т/с «Охоронець – 2» 12.00, 04.40 Т/с «Любов та iншi дурощi» 13.00 Шоу «Граєш або не граєш» 15.40, 03.00 Щиросердне зiзнання 16.10 Федеральний суддя 17.15, 04.00 Критична точка 00.00 Х/ф «Убивчий бiль» 01.40 Т/с «Життя як вирок»

P

Q

06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Чорний ворон» 10.00 Т/с «Мент у законi-2. Не чекай на мене, мамо, гарного сина» 11.00 «Нiмеччина за тиждень» 12.00 «У колi свiтла» 13.00 Х/ф «Посилка для Свiтлани» 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-3. Не пошкодую зла» 19.00 «Кейс» 20.00, 04.00 «Все так» 21.00, 03.00 Т/с «Мент у законi-2. Чорний iнтернацiонал» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Час для мiркувань», м/ф для дорослих

g

06.30, 17.05 Т/с «Територiя краси» 07.20, 21.00 «Панорама» 07.55 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Павловськ 08.00, 19.45 «Любов як любов» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.50 «Новини» 09.10 «Спорт-кадр» 09.40, 22.55 «Бiлоруська годинка» 10.30 «Слов’янський проект». П. С. Клiпа 10.35 «Мiста-герої». Керч 11.20 «Слов’янський проект». П. М. Гаврилов 11.25, 18.45 Д/ф «Третiй дзвiнок для двох» 12.10, 00.00 «Єрмак». Iсторична драма 13.05 «Кiнопроби» 13.20 «Слов’янське перехрестя». Полонез Огинського 13.45 «Гаспадар» 14.10, 21.45 «Sказка про sчастье». Мелодрама 15.15 «Земельне питання» 15.35 «Музичний млин» 16.30 «У реху iменi твайго» 16.40 «Смiшна годинка» 18.15 «Дiлове життя» 18.20 «Злочин столiття» 19.15 «Мiнськ i минчане» 20.35 «Сфера iнтересiв» 22.30 «У свiтi моторiв»

07.00, 16.20 Т/с «Пригоди Геркулеса» 08.50, 15.30 Т/с «Мисливцi за нечистю» 09.40, 21.00 «Бiйцiвський клуб» 10.40, 20.00 «Далекi родичi» 11.40, 18.00 Т/с «Солдати» 13.40, 01.20 Т/с «Зоряна брама» 22.00 Т/с «Холостяки» 00.00 «Пункт призначення Х» 00.30 Т/с «4400» 02.40 «Нiчне життя»

O

M

V

05.00 «Мiражi» 04.00 «Невiдома планета»: 05.00 «Ранок Росiї» 06.05 «Виконуючий «Таємницi єгипетських 09.05, 04.05 «Чортове колеобов’язки» со Арно Бабаджаняна» 07.40 «Варта» пiрамiд» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 09.25 М/ф «Самотнiй рояль» 04.30 «Гучна справа»: 09.35 «Дiвоча весна» Вiстi «Рiдновiри» 11.20 «Швидкiсть» 05.00 «Невiдома планета»: 10.30 Мiсцевий час. Вiстi13.00, 21.00 «Пробач» Москва 14.30, 22.30 «Днi затьма«Острiв на екваторi» 10.45 Т/с «Дворик» рення» 05.30, 10.00 «Година суду» 11.15, 01.50 «Справжнє 16.55 «Продавець повiтря» 06.30, 12.00 «Звана 17.50, 01.50 «Нам не дано життя» вгадати...» вечеря» 12.05 «Про найголовнiше». 18.25, 19.45, 02.25, 03.45 07.30, 16.00 «Давайте розТок-шоу «Людина, якiй щасберемося!» 13.30, 01.25 Вiстi-спорт тить» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 13.40, 21.30 Т/с «Опери. Хронiки вiддiлу 22.30 «Новини 24» вбивств. Нова версiя. 09.00, 17.00 «У годину пiк» 05.00 «Август», драма Година «Iкс» 11.00, 15.00, 22.00 «Екстре07.00 «Звiринець», комедiя 14.30, 22.25 «Кулагiн і ний виклик» 09.00 «Команда», комедiя партнери» 13.10 Х/ф «Унiверсальний 11.10 «Кохання та iншi ката15.30, 19.45 Т/с «У лiсах i на строфи», комедiя солдат 3: Знову у 13.00 «Шалено вiрна другорах» справi» жина», комедiя 17.10, 02.35 Т/с «Багата i 19.00 Т/с «Солдати-2» 15.00 «13 розмов про кохана» одне», драма 21.00, 03.00 «У пошуках 18.05, 03.20 Т/с 17.00 «Дивакуватi родичi», Шамбали» комедiя «Єфросинiя» 23.00 Х/ф «Шостий день» 19.00 «Сестричка Беттi», 22.55 Вiстi.ru драма 01.15 «Чесно»: «Пiшли i не 23.10 «Двобiй» 22.30 «Внутрiшня iмперiя», повернулися» 00.00 «Вiстi+» драма 02.15 Т/с «Росiйський засiб» 00.15 Х/ф «Багатiй, бiдняк» 01.30 «Шантаж», трилер

m

p 06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25 Мотлох? Нi, машина! 06.50, 14.35 Брудна справа 07.45, 19.10, 04.05 Як це влаштовано 08.10, 19.40, 04.35 З чого це зроблено 08.40, 18.15, 02.40 Руйнiвники легенд 09.35, 01.40, 05.00 Лабораторiя вибухових iдей 10.30, 17.20 Вижити за будь-яку цiну 11.25, 16.25, 20.05, 00.40 Зброя майбутнього 12.20, 13.15, 23.45 Крутий тюнинг 14.10 П’ята передача 15.30, 22.50, 23.20 Безпека кордонiв 21.00 SOS! Берингове море 21.55 Вижити в катастрофi 03.40 Блискавичнi катастрофи

5

06.00, 11.20 СIТI-терапiя 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 18.40 Шоппiнг 09.30, 19.30 Мiняю батькiв 10.25, 21.30 Таємний мiльйонер 11.45, 23.00 Ресторанний гiд 12.40, 15.10 Няня 911 14.40, 19.00 Втомленi славою. Де вони тепер 16.05 Прихована камера 16.40 Школа кулiнарiї 17.30 Пекельна кухня 21.00 Правда СIТI 23.15 Таємне життя жiнок 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч Сiтi

 Чернігів

08.00 Студія «Інформ» 06.00 Програма передач 08.25 Цей день в історії 06.01, 22.30 «Час-Тайм» 08.30 Студія «Діалог» 06.15, 10.15, 13.20, 15.20, 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення терито17.20, 18.55, 23.50 «Поріальних громад года на курортах» 11.00 Телеоб’єктив 06.20, 18.45, 23.15, 00.20, 11.05 Зроблено руками 11.20 Х/ф «Острів скарбів» 02.50, 04.20 «Час 12.30 Мультфільми спорту» 12.40 Д/ф «Музеями Тер06.30 «Ранок на 5-му» нопілля» 09.10, 22.15, 23.30, 02.40, 13.00 Студія «Інформ». Пульс дня 04.15 «Бiзнес-час» 13.10 Відкрий для себе 09.20, 11.20, 12.20, 14.20, Україну 16.20, 17.50, 22.45 «По- 13.40 Х/ф «Д’Артаньян і три мушкетери» года в Українi» 14.55 Цей день в історії 09.25, 00.30, 03.30 15.00–16.00 – Ефірний час «Автопiлот-новини» ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Студія «Інформ». 09.35, 13.30, 14.30 «5 Пульс дня елемент» 16.15 Від щирого серця 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 16.45 Д/ф «Історія однієї 14.00, 15.00, 16.00, картини» К. Брюлов 17.00, 18.00, 20.30, 03.00 17.15 Зі скриньки «Дивовижного калейдос«Час новин» копа» 10.30, 11.30, 12.30 «Прес17.25 Енциклопедія української діаспори конференцiї у прямому 17.55 Цей день в історії ефiрi» 18.00–20.00 – Ефірний час 10.55, 18.20, 00.25 «Погода ТРК «Новий Чернігів» у свiтi» 20.00 Студія «Інформ». Підсумки 15.30 «Життя в задово20.25 Телеоб’єктив лення» 20.30 Новини «Пульс» 16.30 «Драйв» 21.00 Берегиня 17.30, 04.40 «Машина часу» 21.30 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 18.30, 23.40, 04.30 «Київ22.35 Головний герой ський час» М. Гич 23.00 Україна: час місце19.00, 23.00, 00.00, 01.00, вий. Мовлення терито04.00, 05.00 «Час ріальних громад новин» (рос.) 00.00 «Час країни» 19.25, 01.15, 05.15 «Час: 00.30 Енциклопедія української діаспори важливо» 01.00 Х/ф «Д’Артаньян і три 21.00, 02.00 «Час» мушкетери» 21.50, 03.40 «Вiльна 02.10 Д/ф «Історія однієї картини» К. Брюлов гавань» 02.45 Х/ф «Мушкетери 20 23.55, 02.55, 04.25 «Огляд років потому» преси» 03.50 Від мелодії до 00.40 «Акцент» мелодії

s

06.00 «День залежностi», детектив 07.30 «Чарiвники», комедiя 10.00 «Нiчого особистого», драма 12.00 «Про любов за будьякої погоди», комедiя 14.30 «Тато напрокат», комедiя 16.30 «Кiлька простих бажань», драма 18.00 «Чотири вiки кохання», драма 20.00 «Крапка», драма 22.00 «Мусульманин», драма 00.00 «Артистка», мелодрама

r

09.00, 17.00, 01.00 «Чорний ящик». Трилер 10.35, 18.35, 02.35 «Океан». Драма 12.30, 20.30, 04.30 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 13.25, 21.25, 05.25 «Ми тут бiльше не живемо». Мелодрама 15.10, 23.10, 07.10 «Вiдхилення вiд норми». Бойовик

t

06.00, 03.05 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 11.10, 13.20 «Вітрина-ТБ» 11.40 Х/ф «Трень-брень» 13.50 Х/ф «Вийти замiж за капiтана» 15.25 Х/ф «Чеховськi мотиви» 17.30 Х/ф «На вагу золота» 18.55 Х/ф «Зимова вишня» 20.30 Х/ф «Випробувальний термiн» 22.20 Х/ф «Три доби пiсля безсмертя» 23.55 Х/ф «Сказання про землю сибiрську»

W 05.15 «Дорожня пригода 2» 07.00, 17.20 «Охоронцi та убивцi» 09.20, 19.40 «Хулiгани 2» 11.00 «Субмарино» 13.00, 23.00 «Червоний Райдинг: 1974» 15.00, 01.00 «Милi кiстки» 21.15 «Червоний Райдинг: 1980» 03.15 «Гiгант»

o 19.00, 01.00 Т/с «Iванов i Рабiнович» 20.00 Т/с «Мент у законi 21.00 Т/с «Ментiвськi вiйни – 5» 22.00, 23.30 Т/с «Яри» 02.00 Т/с «Мент у законi» 03.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки»

3

05.00, 07.50 Фабрика смiху 06.00 Джентльмен-шоу 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.45 Комедiя «Вогнi рампи» 11.20 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Комедiя «Валентин» 17.40 Комедiя «Здраствуйте, я ваша тiтка» 20.40 Комедiя «Непристойне пограбування»


cmyk

12

16-й день Місяця. Чистий, спокійний день. Головне – втримати рівновагу. Пробачте рідних, співслужбовців, але не вчіть їх, як треба жити. Сни допоможуть зняти внутрішню напругу і позбутися комплексів.

телепрограма телепрограма п ’я т н и ц я,

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

A

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.15, 15.30, 00.15, 01.40 Погода 06.20, 06.35 Вертикаль влади 06.45 Православний календар 06.50 Тravel– чек 07.15 Ера бiзнесу 07.25 Автодрайв 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40, 00.50 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Ток-шоу «Вiра. Надiя. Любов» 12.10, 21.20 Дiловий свiт 12.20 «Надвечiр’я» з Т. Щербатюк 13.00 Околиця 13.30 Х/ф «32 грудня» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Т/с «Зона» 16.20 Нащадки 16.55 Т/с «Сусiди» 18.00 Дурейтер 18.40 Магiстраль 19.00, 21.25, 22.50 ШустерLive 22.45 Трiйка, Кено 00.00 Пiдсумки 00.20 Вертикаль влади 01.45 ТелеАкадемiя 02.45 Бiатлон. Кубок свiту. Спринт (жiнки) 04.40 Хай щастить 04.55 Д/ф «Сейшели – перлина Iндiйського океану»

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 10.00, 17.30 «Сiмейнi драми» 10.55, 18.25 «Не бреши менi» 11.55 Т/с «Любов – не те, що здається» 12.55 Т/с «Таке життя» 13.55 «Анатомiя слави» 14.40, 17.25 «Шiсть кадрiв» 15.10 Мелодрама «Чужий у домi» 19.25 «Погода» 20.00 Х/ф «Мiцний горiшок– 2» 22.30 Х/ф «Ласкаво просимо до раю» 00.40 Х/ф «Гризлi» 02.15 Х/ф «Мамо, можна я пересплю з убивцею?»

N

[

Z

06.05 Д/п «Брама часу. Гео­ патогеннi зони землi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-2» 10.05 Т/с «Останнiй секрет майстра» 11.00 Т/с «Боєць» 12.15 «Знак якостi» 12.50 «Зрозумiти. Пробачити» 13.15 «Детективи» 14.20 «Судовi справи» 15.10 Т/с «Версiя» 16.10, 20.50 Т/с «Здрастуй, мамо!» 17.05 Т/с «Завжди говори «Завжди-2» 18.10 Т/с «У лiсах i на горах» 19.00 Т/с «Обручка» 20.00, 02.05 «Подробицi» 20.30 «Чисто NEWS» 21.50 «Велика полiтика» 00.15 Х/ф «Снiданок на узбiччi»

06.00 Класна реклама 05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 07.00, 18.00, 20.30, 04.00 18.00 Новини Сьогоднi 05.05 «Доброго ранку» 07.30 Особливий погляд 09.15 «Контрольна 08.00, 16.00 Вiйськова закупiвля» таємниця 09.45 «Жити здорово!» 09.45 Мегакатастрофи 10.55 «ЖКГ» 12.00 Т/с «Мисливець» 12.15 «Модний вирок» 13.00 Метамфетамiн: 13.20 «Детективи» Поцiлунок смертi 14.00 Створений руйну14.00 Iншi новини вати 14.25 «Зрозумiти. Про15.00 Т/с «24» бачити» 17.00 Т/с «В’язниця особли15.30 «Хочу знати» вого призначення» 16.05 «Доки всi вдома» 18.30 Страховий патруль 17.00 «Федеральний 18.40 Кримiнальна Росiя суддя» 19.10 Д/ф «Пеньковський 18.15 «Поле чудес» – агент трьох розвiдок» 19.00 «Давай одружи20.00 Я не знав цього 21.00 Найжахливiшi катамось!» строфи свiту 20.00, 21.30 «20 найкращих 22.00 Океани пiсень 2010 року» 23.00 Х/ф «Проклiн» 21.00 «Час» 00.30 КлубНички 23.30 Х/ф «Какраки» 02.30 Х/ф «Месники: гра 02.20 Х/ф «Багато галасу з для двох» нiчого» 04.30 Мамаду/Повне 03.40 Х/ф «Хуртовина» мамаду 04.55 «Чекай на мене» 05.00 М/ф «Нiмболи»

S

03.55 «НТВ зранку» 07.35 Т/с «Таксистка-4» 08.30, 14.30, 17.30 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 09.25 Рятувальники 10.00 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.40 Т/с «Лiтєйний» 15.35 Т/с «Таємничий острiв» 16.35 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Пацюки» 18.35 Слiдство вели 19.30 Надзвичайна подiя. Розслiдування 19.55 «НТВшники». Арена гострих дискусiй 21.00 Т/с «Морськi дияволи. Долi». «Остаточне рiшення» 22.50 «Борис Моїсєєв. Десерт». Ювiлейний концерт 00.35 Х/ф «Акторка» 01.50 «Шаховий огляд». «Супертурнiр у Вейкан-Зеї»

2

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Дивакуватi родичi-6» 07.00 М/с «Каппа Майкi» 07.40 М/с «Ура, мультики!» 08.00, 14.50, 02.55 «Кумедне домашнє вiдео» 08.40, 18.00 «Шоу безглуздих рекордiв» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Загублений свiт-3» 12.00, 16.00 Т/с «Горець» 13.00 Х/ф «Мiстер мiльярд» 17.00 Журнал Суперлiги 17.35 «Кращi нокаути свiту» 18.50 Х/ф «Подорож до Центру Землi» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Створiння-2» 23.35, 01.40 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Х/ф «Голе викриття» 02.05 «Жорстокi iгри» 03.10 Х/ф «Жди меня...» 04.35 Х/ф «О шостій годині вечора пiсля вiйни»

D

G

05.15 Руйнiвники мiфiв 05.50 Т/с «Кулагiн та парт- 06.05 Служба розшуку дiтей нери» 06.10 Т/с «Ранетки» 07.00, 07.10, 07.40 «Пiдйом» 06.15, 00.35 «Бiзнес+» 07.05 Смiшарики 07.30, 09.00, 19.00, 23.40 06.20 Т/с «Комiсар Рекс» Репортер 08.00, 17.45 Х/ф «Жiноча 07.35, 09.05, 19.20, 00.05 Погода логiка» 09.10 Т/с «Курсанти» Х/ф «Давайте по17.35, 22.00 «Вiкна-новини» 11.30 танцюємо» 13.50 Т/с «Татусевi дочки» 20.00 «Смiшнi люди» 14.45, 15.45 Teen Time 14.50 Т/с «Друзi» 22.25 «Пригоди Вєрки 15.50 Т/с «Живий до Сердючки» запитання-2» 16.45, 21.40 Т/с «Воронiни» 00.25 «Вiкна-спорт» 17.50 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 00.00 Спортрепортер 00.40 Х/ф «Максим Пере19.35 Син за батька 20.35, 00.10 Iнтуїцiя пелиця» 22.45, 01.15 Очевидець 02.15 Х/ф «Тридцять три» 02.00 Т/с «Колишня»

E

05.55 Служба розшуку дiтей 06.00, 06.35, 07.40, 01.40, 03.40 Погода 06.05, 03.15 Факти 06.20, 09.25, 12.55, 19.20, 01.35 Спорт 06.25, 07.30 Дiловi факти 06.40 Свiтанок 07.45 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.30, 19.25 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм 10.15, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-2» 11.15 Т/с «Солдати-15» 12.20, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 12.45 Факти. День 13.35 Уральськi пельменi 15.15 Т/с «Даїшники» 18.45 Факти. Вечiр 20.10 Х/ф «О, везунчик!» 22.25 Українська мрiя 23.20 Х/ф «Привид будинку на пагорбi»

y

06.00 «Настрiй» 08.20 «Мобiльний зв’язок». Спецрепортаж 08.40 «Пласiдо Домiнго. Прокляття опери». Д/ф 09.20 Т/с «Це трапилося в Гарилiвцi – 2» 10.05 «Музична iсторiя». Iлля Рєзник 10.30, 01.55 «Лiкарi». Токшоу 11.15 «Лев i заєць». М/ф 11.30, 14.30, 17.30, 20.55 Подiї 11.45, 17.50, 00.30 Т/с «Вогонь кохання» 12.30, 01.15 «Поетичний театр Романа Вiктюка». Ганна Пiрятинська 13.00, 04.15 Х/ф «Автомобiль» 14.45, 03.35 «Pro життя». Ток-шоу 15.25 Реальнi iсторiї 15.55 «Дiлова Москва» 16.15, 23.40, 01.40 «Петрiвка, 38» 16.30 «Енциклопедiя». Михайло Кутузов 16.35, 22.50 Т/с «Монтекрiсто» 18.35 «Каторжанка». Д/ф 19.10 Х/ф «Не валяй дурня!» 21.20 «Добрий вечiр, Москва!» 00.00 Подiї. 25-а година

U

05.10, 17.10 Цей тиждень в iсторiї 05.40 Д/ф «Спiваючi гiтари» 06.20, 12.25, 02.35 Ретроспектива 06.25 Кабачок 13 стiльцiв 07.50, 02.15 Портрети в часi 08.10 Телевистава «Годинник з зозулею» 09.30 Х/ф «Моє друге я» 11.10, 23.10 Найвеличнiшi iмена XX столiття 11.35 У мене є каравела 12.35 Театральнi зустрiчi 14.15 Телевистава «Дефiцит на Мазаєва» 15.20 Х/ф «Мiс Феєрверк» 17.40 Д/ф «Токар» 18.20 КВК 20.45 Телевистава «Хто є хто» 22.00 Beatclub i Musikladen 23.35 Д/ф «Площа декабристiв» 00.20 По сторiнках «Навколо смiху», 1985 01.45 Бiтклуб i Мюзикладен 02.45, 03.50 Вистава «Гравцi XXI»

I

2 1

с і ч н я

http://dponline.cn.ua

J

L

K

v

06.00 «Легенди бандит06.30 М/ф «Злiстний» ського Києва» 07.00, 19.30 «Дом-2» 06.25 М/ф «Машинка часу» 08.00 «Байдикiвка» 06.45 М/ф «Срiбне копитце» 09.00 Телемагазин 07.00 Х/ф «Повiтрянi 10.00, 16.30 «Модний пiрати» вирок» 08.40, 19.00, 21.30, 00.00, 11.00, 22.00 «Давай спро03.00, 05.20 «Свiдок» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: побуємо!» лювання на вбивцю» 12.00, 21.00 «Звана вечеря» 09.50, 23.00 Т/с «Закон i 13.00, 17.30 «Давай одрупорядок» 10.40 Т/с «CSI: Лас-Вегас» жимось» 11.30, 00.20 Т/с «Мiс 14.00 М/ф «Свiт Квеста» Марпл» 14.30 Т/с «Чарiвники з 13.40, 19.20 Т/с Вейверлi» «Iнструктор» 15.00 Т/с «H2O: Просто до- 14.30 Т/с «Крiт – 2» 15.35 Х/ф «Екiпаж машини дай води» бойової» 15.30 Т/с «Хто у домi 16.40 Х/ф «Подвиг Одеси» господар» 20.20 Т/с CSI: Лас-Вегас 02.20 «Речовий доказ» 18.30, 23.30 Т/с «Унiвер» «Легенди бандит20.30 «Дом-2» Спецвипуск 03.25 ської Одеси» 23.00 «Шлюбне чтиво» 04.15 «Агенти впливу» 00.30 «До свiтанку» 05.40 «Полiттерор»

05.50, 10.50, 15.00, 02.35 Твiй хiт 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.45, 20.50, 23.30 «Життя» 07.10, 18.30, 20.30, 23.15, 05.30 «24 години» 07.20, 18.40, 23.25 24 години. Бiзнес 07.25 24 години. Головне питання 08.00, 19.00 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 09.00 Дитинство в дикiй природi 11.00, 17.30 Генеза здоров’я 12.15 Погляд у майбутнє 16.25 Твiй хiт 17.00 Диваки 20.15 Сильнi свiту сього 21.10 Няньки дикої природи 21.50 Жива енциклопедiя 22.15 Полiгон 00.00 Таємницi долi 03.35 Провiсники незалежностi

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.50, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.20, 14.00 Т/с «Слiд» 09.00, 20.20 Т/с «Лiгвище змiя» 11.00, 19.20 Т/с «Охоронець – 2» 12.00, 04.40 Т/с «Любов та iншi дурощi» 13.00 Шоу «Граєш чи не граєш» 15.40, 03.00 Щиросердне зiзнання 16.10 Федеральний суддя 17.15, 04.00 Критична точка 21.20 Т/с «Офiцери – 2. Одна доля на двох» 01.40 Х/ф «Убивчий бiль»

P

Q

07.00, 16.20 Т/с «Пригоди Геркулеса» 08.50, 15.30 Т/с «Мисливцi за нечистю» 09.40 «Бiйцiвський клуб» 10.40, 20.00, 22.40 «Далекi родичi» 11.40, 18.00 Т/с «Солдати» 13.40 Т/с «Зоряна брама» 21.00 «Вечiрнiй квартал. Iсторiя успiху» 23.00 Х/ф «Зв’язок» 01.10 «Пункт призначення Х» 01.30 «Нiчне життя»

O

06.00, 18.00 «Особлива 04.00 «Невiдома планета»: 05.00 «Ранок Росiї» 09.05, 01.00 «Моя срiбна думка», «Економiчнi «Таємницi єгипетських куля. Iнна Ульянова» новини» пiрамiд» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 07.00 «Мультфiльми» Вiстi 04.30 «Гучна справа»: «Без08.00 «Вечiрнi новини з хатченки за законом» 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква Америки» 05.00 «Невiдома планета»: 10.45 Т/с «Дворик» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Чор«Острiв на екваторi» 11.15, 01.50 «Справжнє ний ворон» життя» 05.30, 10.00 «Година суду» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Мент 06.30, 12.00 «Звана 12.05 «Про найголовнiше». у законi-2. Чорний Ток-шоу вечеря» 13.30 Вiстi-спорт iнтернацiонал» 07.30, 16.00 «Давайте роз- 13.40 Т/с «Опери. Хронiки 11.00 «Кейс» вiддiлу вбивств. Нова беремося!» 12.00 «Все так» версiя. Година «Iкс» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 13.00 Х/ф «Час для 14.30 «Кулагiн та парт«Новини 24» мiркувань», м/ф нери» 09.00, 17.00 «У годину пiк» 15.30 Т/с «У лiсах i на 16.00, 01.00 «Особлива горах» 11.00, 15.00, 22.00 «Екстредумка» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i ний виклик» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi кохана» 12.45 Х/ф «Шостий день» розбитих лiхтарiв-3. 18.05, 03.20 Т/с 19.00 Т/с «Солдати-3» Снiжний барс» «Єфросинiя» 19.45 «Юрмала» 19.00 «Обережно, iсторiя!» 21.00 «Таємницi свiту» 21.05 Х/ф «Неiдеальна 20.00, 04.00 «Пiслязавтра» 22.30 «Квартет И» жiнка» 00.00 Х/ф «Да Вiнчi» 22.00 «Наразi у свiтi» 22.55 «Дiвчата» 02.15 Т/с «Секретнi 23.00 Х/ф «Публiкацiя» 23.45 Х/ф «Дiти як дiти» 00.30 «Арт-навiгатор» 04.05 «Кiмната смiху» матерiали»

g

06.30 Т/с «Територiя краси» 07.20, 21.00 «Панорама» 07.55 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Коломна 08.00, 19.40 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.00 «Новини» 09.10 «У свiтi моторiв» 09.40 «Бiлоруська годинка» 10.30 «Жiнрада» 10.55 «Палескi пачастунак» 11.10 «Трудодень» 11.35, 15.15 «Сфера iнтересiв» 12.10 «Єрмак». Iсторична драма 13.55 Д/ф «Полотно длиною в життя» 14.10, 22.10 «Sказка про sчастье». Мелодрама 15.40 «Мiста-герої». Керч 16.25 «Мiняли». Комедiя 18.15 «Фортифiкацiя» 18.55 «Чудова сiмка» 19.20 «Халi-галi». Скетчшоу 20.30 Вiдеофiльм АТН «Моднi бачення бельгiйських замкiв» 21.55 Вiдеафiльм АТН циклу «Земля бiлоруська» 22.55 «Усе про безпеку» 23.20 «Репортер «Бiлоруської годинки»

p 06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25 Мотлох? Нi, машина! 06.50, 14.35 Брудна справа 07.45, 19.10, 04.05 Як це влаштовано? 08.10, 19.40, 04.35 З чого це зроблено? 08.40, 18.15, 21.00, 02.40 Руйнiвники легенд 09.35, 01.40, 05.00 Лабораторiя вибухових iдей 10.30, 17.20 Вижити будь якою ціною 11.25, 16.25 Зброя майбутнього 12.20, 13.15 Крутий тюнінг 14.10 П’ята передача 15.30, 16.00, 22.50, 23.20 Безпека кордонiв 20.05, 00.40 Нацiї на вiдпочинку 21.55 Межа мiцностi 23.45 Дорожнi монстри 03.40 Блискавичнi катастрофи

5

06.00, 11.20 СIТI-терапiя 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.35 Прес СIТI 09.05 Шоппiнг 09.30, 19.30 Мiняю батькiв 10.25 Таємний мiльйонер 11.45 Ресторанний гiд 12.40, 15.10 Няня 911 14.40, 18.40 Втомленi славою. Де вони тепер 16.05 Прихована камера 16.40 Школа кулiнарiї 17.30 Пекельна кухня 21.00 Кримiнальнi новини 21.30, 23.00 Х/ф «Сурогатна мати-2» 23.50 Таємне життя жiнок 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч Сiтi

M

 Чернігів

08.00 Студія «Інформ» 06.00 Програма передач 08.25 Цей день в історії 06.01, 22.30 «Час-тайм» 08.30 Берегиня 06.15, 10.15, 13.20, 15.20, 09.00 Україна: час місце17.20, 23.45 «Погода на вий. Мовлення територіальних громад курортах» 11.00 Телеоб’єктив 06.20, 18.50, 23.15, 00.20, 11.05 Х/ф «Острів скарбів» 02.50, 04.20 «Час 12.10 Енциклопедія українспорту» ської діаспори 06.30 «Ранок на 5-му» 12.40 Мультфільми 13.00 Студія «Інформ». 09.10, 22.15, 23.30, 02.40, Пульс дня 04.15 «Бiзнес-час» 13.10 Д/ф»Історія однієї 09.20, 11.20, 12.20, 14.20, картини» К. Брюлов 16.20, 17.50, 22.45 «По- 13.30 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» года в Українi» 14.40 Мультфільми 09.25, 00.30, 03.30 14.55 Цей день в історії «Автопiлот-новини» 15.00 Ефірний час ТРК 09.35, 13.30, 14.30 «5-й «Новий Чернігів» елемент» 16.00 Від щирого серця 16.45 Відкрий для себе 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, Україну 14.00, 15.00, 16.00, 17.15 Зі скриньки «Диво17.00, 18.00, 20.30, 03.00 вижного калейдос«Час новин» копа» 17.35 Д/ф «І. Григорович10.30, 11.30, 12.30 «ПресБарський» конференцiї у прямому 17.55 Цей день в історії ефiрi» 18.00 Ефірний час ТРК 10.55, 18.10, 00.25 «Погода «Новий Чернігів» у свiтi» 20.00 Студія «Інформ». Підсумки 15.30 «Своїми очима» 20.25 Телеоб’єктив 16.30 «На межi» 20.30 Новини «Пульс» 17.30, 04.40 «Феєрiя 21.00 Студія «Діалог» мандрiв» 21.30 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 18.15 «Вiкно у Європу» 22.45 Музичний калей18.45, 23.40, 04.30 «Київдоскоп ський час» 23.00 Україна: час місце19.00, 23.00, 00.00, 01.00, вий. Мовлення терито04.00, 05.00 «Час ріальних громад 00.00 «Час країни» новин» (рос.) 00.30 Х/ф «Мушкетери 20 19.25, 01.15, 05.15 «Час: років потому» важливо» 01.35 Відкрий для себе 21.00, 02.00 «Час» Україну 02.05 Х/ф «Мушкетери 20 21.50, 03.40 «Фактор безроків потому» пеки» 03.20 Д/ф «І. Григорович23.50, 02.55, 04.25 «Огляд Барський» преси» 03.50 Від мелодії до 00.40 «Рестораннi новини» мелодії

V

s

05.00 «Мовчи, смутку, мовчи» 05.55 «Пробач» 07.25 «Днi затьмарення» 09.50 «Нам не дано вгадати...» 10.25, 11.45 «Людина, якій таланить» 13.00, 21.00 «Олександр маленький» 14.45, 22.45 «Зiронько моя ненаглядна» 16.25«Запасний гравець» 17.55, 01.55 «Будинок, у якому я живу» 19.40, 03.40 «Милий, любий, коханий, єдиний...»

08.00 «Тато напрокат», комедiя 10.00 «Кiлька простих бажань», драма 12.00 «Про бiзнесмена Хому», трагiкомедiя 14.00 «Дуже росiйський детектив», комедiйний трилер 16.00 «Життя зненацька», драма 18.00 «Артистка», мелодрама 20.00 «Котячий вальс», комедiя 22.00 «20 цигарок», трагiкомедiя

m

r

03.00, 21.10 «Не озираючись», комедiя 07.00 «Шалено вiрна дружина,» комедiя 09.00 «13 розмов про одне», драма 11.00 «Дивакуватi родичi», комедiя 13.00 «Щастя Еммi», драма 15.00 «Фокусники», комедiя 16.40 «Апостол» драма 19.00 «Дiти Хуанг Ши», драма 22.35 «Спiвак», драма 00.25 «Прагнення», трилер

t

09.00, 17.00, 01.00 «Не озираючись». Комедiя 10.35, 18.35, 02.35 «Сiмейне життя». Драма 12.15, 20.15, 04.15 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 13.10, 21.10, 05.10 «Година пiк». Драма 15.05, 23.05, 07.05 «Кролик на мiсяцi». Трилер

o

06.00, 03.05 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 11.40, 13.40 «Вітрина-ТБ» 12.10 Х/ф «Без нашийника» 14.10 Х/ф «Зимова вишня» 15.40 Х/ф «Випробний термiн» 17.25 Х/ф «Три доби пiсля безсмертя» 19.00 Х/ф «Два рядки дрiбним шрифтом» 20.45 Х/ф «Золотий ланцюг» 22.25 Х/ф «Строк давнини» 00.05 Х/ф «Центр нападу» 01.30 Х/ф «У мирнi днi»

19.00 Т/с «Iванов i Рабiнович» 20.00 Т/с «Мент у законi». «Силовий варiант» 21.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки». «Свiтло iстини» 22.00, 23.30 Т/с «Яри» 01.00 Т/с «Легенда про Тампука» 02.00 Т/с «Мент у законi». «Зашморг для опера» 03.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки». «Петро i Вiл»

W

3

05.00 «Охоронцi та убивцi» 07.20, 17.00 «Хулiгани 2» 09.00, 19.00 «Червоний Райдинг: 1980» 11.00 «Червоний Райдинг: 1974» 13.00, 23.10 «Милi кiстки» 15.20, 01.25 «Гiгант» 21.00 «Команда А» 03.00 «Стоун»

05.00, 07.50 Фабрика смiху 06.00 Джентльмен-шоу 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.45 Комедiя «ВолгаВолга» 11.20 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Комедiя «Iнакше ми розсердимося» 17.40 Комедiя «Продається детектор брехнi»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

с у б о т а ,

B

2 2

17-й день Місяця. День внутрішнього звільнення, радості буття, ідеальної любові. З’явиться багато неконтрольованої енергії. Утримайтеся від ділової активності. Сни досить часто здійснюються і, зазвичай, на третій день.

с і ч н я

D

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

G

J

L

06.00 «Легенди бандитського Києва» 06.25 М/ф «Просто так» 06.35 М/ф «Фiльм! Фiльм! Фiльм!» 07.15 Т/с «Iнспектор Деррiк» 08.20 «Вайп Аут» 09.35, 17.10 Т/с «Каменська – 5» 11.30 «Речовий доказ». Днiпропетровський бойовик 12.00 Х/ф «Екiпаж машини бойової» 13.15 Х/ф «Подвиг Одеси» 15.00, 19.00 Х/ф «Старикиполковники» 15.50 Х/ф «Свiдоцтво про бiднiсть» 16.50, 20.50 Х/ф «Америкен бой» 23.10 Х/ф «Зв’язок» 01.30 Х/ф «Листи з Iводзiми» 03.55 Т/с «Пiтбуль» 05.30 «Агенти впливу»

M

06.00 Програма передач 06.30 М/ф «Злiстний» 06.00 Ранкова молитва 06.15 М/ф «Мауглi» 06.01 «Час-Тайм» 07.00, 19.30 «Дом-2» 06.05, 07.10, 07.35, 12.25, 07.20 «Справжнi лiкарi» 06.15, 10.10, 13.10, 15.20, 08.00 «Байдикiвка» 17.15, 19.20, 23.50 «По14.05, 16.45, 18.30, 08.15 «Свiтське життя» года на курортах» 09.00 М/ф «Таємниця 23.45, 02.00 Погода 09.05 «Хто там?» 06.20, 07.05, 08.05, 18.45, третьої планети» 06.10, 23.20 Ера здоров’я 10.00 «Свiт навиворiт» 23.20, 00.20, 03.15 «Час 10.30, 14.30 Т/с «Хто у домi спорту» 06.40 Крок до зiрок 11.00, 13.45 «Шiсть кадрiв» 06.30, 07.30, 18.35, 23.35, господар» 07.15 Док. фiльм «Жива 12.00 «Велике 04.30 «Київський час» 11.30, 22.00 «Соmedy енциклопедiя» 06.40, 11.20 «Автопiлотперевтiлення» Woman» тест» 07.45, 00.50 Кориснi по12.50 «Анатомiя слави» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 12.30 «Єралаш» ради 14.05 Х/ф «Мiцний 11.00, 12.00, 13.00, 13.30 «Модний вирок» 14.00, 15.00, 16.00, 08.00 Шустер-Live горiшок– 2» 15.30, 21.00 Т/с «Унiвер» 17.00, 18.00, 20.00, 21.00 12.30, 04.35 Х/ф «Орел i 16.35 Х/ф «Зять» «Час новин» 16.30 Х/ф «Помста решка» 18.30 «Грошi» 07.15, 09.15, 17.50, 20.20, придуркiв» 22.55 «Погода в 14.10 Доки батьки сплять 19.30 ТСН: «Телевiзiйна 18.30 «Гола правда» Українi» 14.40 Так просто служба новин» 20.30 «Дом-2». Спецвипуск 07.20, 08.20, 21.50, 00.30, 15.00 Наша пiсня 01.50, 02.50 «Тема 20.00 Х/ф «Ворожка» 23.00 «Шлюбне чтиво» тижня» 15.35 Феєрiя мандрiв 23.50 Х/ф «Чужий у домi» 00.00 «Зiрки проти кара07.40, 08.50, 21.40, 23.30, 16.00 В гостях у Д. Гордо- 01.35 Х/ф «Гризлi» оке» 04.15 «Бiзнес-час» на. Б. Алiбасов 08.15, 11.10, 16.15, 18.55, 03.10 Т/с «Монтекрiсто» 01.00 «До свiтанку» 00.25 «Погода у свiтi» 17.00 Хай так 08.30 «Бiстро-ТБ» 17.30 Бокс. В. Кличко.         09.25 «Своїми очима» 09.45 «Улюблена робота» Пiдсумки 2010 року 04.55, 05.25 Погода 06.30 Блага звiстка з Рiком 10.15 «Здоровi iсторiї» 07.00 Т/с «Зоряна брама» 05.35 «Велика полiтика» 18.05 Ревiзор 06.00, 04.40 Срiбний 05.00 Факти Реннером 10.35 «Не перший погляд» 08.50 Т/с «Скарби Фiджi» 05.30 Х/ф «H2O» 07.00 «Життя» 07.35 «Городок» 18.40 Майстер-клас 11.35 «Технопарк» апельсин 06.55 Real Comedy 07.20 Моя сiм’я 09.45 Мультфiльми 11.55 «Досягти мети» 08.30 «Формула любовi» 19.00 Золотий гусак 07.30 Козирне життя 08.00 Вiдповiдальне 06.30, 03.00 Х/ф «Близнята» 11.30 «Там, де нас немає» 12.15 «Вiкно в Європу» батькiвство 19.40 Ян Табачник. «Честь 09.25 Програма «Позаочi» 08.05 Х/ф «Син дракона» 13.20 «Драйв» 12.00 «Скептик» 10.00 «Смак». Кулiнарна 08.30, 23.50 СвiтОгляд 08.35 Ласкаво просимо маю запросити...» 14.10 «Страва вiд шефа» 10.25 М/с «Маша та програма 09.00, 02.30 Твiй хiт 12.30 Д/п «У пошуках (Сергiй Корольов) 10.45 Люди, конi, кролики 10.30 За сiм морiв 21.00, 01.20 Пiдсумки дня ведмiдь» 09.35 Без ГМО правди» 14.25 «Гра долi» i... домашнi ролики 11.00 Японiя очима гурма21.45 Свiт спорту 10.35 Х/ф «Бєовульф» 15.30 «Зверни увагу з 11.55 Квартирне питання на з Нардою 10.00 Т/с «Любов та iншi 13.20 Х/ф «Отроки у 21.50 Хiт-парад Х/ф «О, везунчик!» 11.30 Телеенциклопедiя: ВиТетяною Рамус» 12.40 Х/ф «Коли на пiвдень 12.50 Всесвiтi» 14.50 Ти не повiриш! ховання домашнiх тварин дурощi» 16.20 «Арсенал» «Нацiональна двадвiдлетять журавлi...» 15.00 «Далекi родичi» 15.45 Пiд прицiлом 12.15 Погляд у майбутнє 17.30, 04.40 «На межi» цятка» 11.00 Т/с «Охоронець – 2» 16.00 М/ф «Будинок16.45 Провокатор 15.00 Портрети дикої 18.10 «Хронiка тижня» 16.20 «Найрозумнiший» 17.45 Максимум в Українi природи 19.00, 23.00, 00.00, 01.00, 22.45 Мегалот 14.45, 01.20 Х/ф «Удовичий монстр» 18.45 Факти. Пiдсумок дня 16.15 Практичний порад18.10 Концерт «Ювiлей 02.00, 03.00, 04.00, 22.50 Суперлото, Трiйка, 18.55 Спорт ник екстремального 17.50 Х/ф «Людина з 05.00 «Час новин» (рос.) «Бульвару» – 15 рокiв» 19.00 Наша Russia пароплав» туриста Кено 19.30, 20.30, 01.20, 02.20, Мiсяця» 19.20 Наша Russia. Дайджест 16.40 Полiгон 20.00, 02.05 «Подробицi» 16.45, 19.00 Т/с «Я – охоро- 20.00 Х/ф «Солодкий 05.15 «Час iнтерв’ю» 23.00 Док. фiльм 20.15 Х/ф «Турнiр» 17.30 Зелена варта 21.20, 03.40 «Народний 22.25 Т/с «Рюрики» 18.05 PRO Читання 23.50 Орбiта Поплавського 20.30 «Надбання нець» листопад» контроль» 22.50 Х/ф «Корабель-привид» 18.40 Журфiкс республiки». 02.05 Бiатлон. Кубок свiту. 22.40 Д/п «Битви до Рiздва 22.00 «Територiя закону» 00.30 Х/ф «Привид 19.00 Право на життя 20.40 Т/с «Глухар» 22.30 «Вiкно в Америку» I. Матвiєнко будинку на пагорбi: 20.00 Сильнi свiту сього Естафета (жiнки) Христового» 00.40 «Мотор» Повернення» 20.30 24 години. Свiт 23.40 Х/ф «Тiльки повер03.35 Бiатлон. Кубок свiту. 23.10 Х/ф «Троя» 23.40 Х/ф «Сховище» 03.20 «Автопiлот-новини» 02.00 Х/ф «Обережно, 20.50 Дитинство в дикiй 02.35 Т/с «Подружка осiнь» Мас-старт (чоловiки) нися!» 01.30 «Нiчне життя» дверi зачиняються» природi 04.25 «Огляд преси»

N

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 Х/ф «Узбiччя» 07.45 «Грай, гармонь улюблена!» 08.50 «Розумницi й розумники» 09.40 «Слово пастиря» 10.15 «Смак» 10.50 Кумири. «Євгенiя Ханаєва. З антрактом на любов» 12.15 «Повстання чайникiв» 13.20 «Мiй родовiд. Марiя Кисельова» 14.15 Х/ф «Мужики!..» 16.15 Концерт Раймонда Паулса «Найкращi пiснi» 17.55 Х/ф «Прогулянка Парижем» 19.35, 21.15 «Хвилина слави» 21.00 «Час» 22.05 «Олег Табаков. Ювiлей серед друзiв» 23.35 Х/ф «Єгер» 01.30 Х/ф «Добре сидимо!» 02.50 Х/ф «Ми з вами десь зустрiчалися» 04.20 «Судiть самi» 05.10 «Поле чудес»

S

07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 07.20 «Весела Новорiчна подорож з тiтонькою Совою» 07.30 «У зонi особливого ризику» 08.00 Головний шлях 08.30 Живуть же люди! 09.25 Їмо вдома! 10.00 Росiйська начинка 10.30 Т/с «Корида – це життя-2». «Монiка» 12.30 «Кулiнарний двобiй» з Денисом Рожковим 13.25 Квартирне питання 14.25 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 15.20 «Останнє слово» 16.20 «Очна ставка» 17.10 «Нашi» з Левом Новоженовим 18.30 Професiя – репортер 19.00 «Програма максимум» 20.00 «Росiйськi сенсацiї» 20.55 Ти не повiриш! 21.45 Х/ф «Шпигунськi iгри» 23.30 Х/ф «Шпигунськi iг­ри» 01.05 Х/ф «Весiлля» 02.10 «Шаховий огляд». «Супертурнiр у Вейкан-Зеї»

05.20, 11.20 «Нашi улюбленi 05.50 Х/ф «Давайте потанцюємо» мультфiльми» 06.25 Х/ф «Вогонь, вода й... 07.25 Аналiз кровi 08.00 Ексклюзив мiднi труби» 09.00 М/с «Доброго ранку, 08.00 «Караоке на Мiккi!» Майданi» 09.40 М/с «Дональд Дак» 09.00 «Їмо вдома» 10.05 Х/ф «Заморожений 10.05 «ВусоЛапоХвiст» калифорнiєць» 10.50 М/ф «Пiнгвiни Мада- 12.00 Файна Юкрайна гаскару» 13.10 Даєш молодь 14.10 Скеч-шоу «Красунi» 13.10 Х/ф «Максим Пере15.30 Т/с «Моя прекрасна пелиця» нянька» 15.10 «Пригоди Вєрки 17.00 М/ф «Планета Сердючки». Мюзiкл скарбiв» 16.55 «Смiшнi люди» 18.55 Х/ф «Володар Кiлець: 19.00 Х/ф «За двомя Братерство Кiльця» зайцями» 22.45 Х/ф «Вампiр у 20.35 Х/ф «Рiк Золотої Бруклiнi» рибки» 00.50 Спортрепортер 22.55 Х/ф «Тобi, справж00.55 Х/ф «Мортал Комньому» бат» 02.05 «Мобiльна скринька» 02.30 Т/с «Колишня»

Z

E

I

K

[

y

P

Q

06.00, 07.30 М/ф «Фархатпринц Персiї» 07.00 Сьогоднi 08.00 Вiйськова таємниця 10.00 Дiлова кухня 10.30, 04.00 Х/ф «Троє в човнi, не враховуючи собаки» 13.00 Медицина 13.10 Ретроманiя 14.20, 20.00 Я не знав цього 15.00 Схема Смiху 16.00 Т/с «Робiн Гуд» 18.00 Ековинахiдники 19.00 Найважчий у свiтi ремонт 20.30 Знак вигуку! 21.30 Очевидець катастроф 22.30 Альбертейнштейн 23.00 Х/ф «Важкi грошi» 00.30 КлубНички 02.30 Х/ф «Проклiн»

2 06.00 Мультфiльми 06.25 М/ф «Пригоди пiнгвиняти Лоло» 07.30 Журнал Суперлiги 08.00 «Побудовано на вiки. Стадiон» 08.40, 13.35, 16.35 «Кращi нокаути свiту» 09.00 Телемагазин 11.00 Х/ф «Багатiй» 13.10, 16.00 «Кумедне домашнє вiдео» 14.00 Баскетбол. Суперлiга. БК «Говерла»-БК «Днiпро» 17.00 Х/ф «Храм черепiв» 19.00 Х/ф «Придорожний заклад» 21.30, 22.30, 03.00, 03.45 Т/с «Секретнi матерiали-4» 23.35, 01.40 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Х/ф «Створiння-2» 02.05 «Жорстокi iгри» 04.30 Кiнорiк 04.40 Х/ф «Трактористи»

06.00, 15.25 Х/ф «Там, де живе любов...» 07.30 Реальнi iсторiї 08.00, 05.25 «Щоденник мандрiвника» 08.25 М/ф «Синюшкин колодязь» 08.45 Х/ф «Не клей дурня!» 10.20 «День лелеки» 10.40 «Пункт призначення – свiт» 11.30, 17.00, 23.45 Подiї 11.45 «Сто питань дорослому» 12.25 «Клуб гумору» 13.30 Т/с «Наварро» 14.50 Д/ф«Арно Бабаджанян. Сонцем сп’янений» 17.15 «Денис Мацуєв i його друзi» 18.50, 01.35 Х/ф «Джокер» 21.00 «Постскриптум» 22.00, 03.45 Т/с «Циганки» 00.05 Т/с «Мiсце злочину – Берлiн»

U

05.10 Найвеличнiшi iмена XX столiття 05.35 У мене є каравела 06.25, 19.30, 22.55, 00.20 Ретроспектива 06.35 Театральнi зустрiчi 08.15 Телевистава «Дефiцит на Мазаєва» 09.20 Х/ф «Мiс Феєрверк» 11.10, 23.10 Цей тиждень в iсторiї 11.40 Д/ф «Токар» 12.20 КВК 14.45 Телевистава «Хто є хто» 16.00 Beatclub i Musikladen 17.00 Музичний ринг 19.40 Х/ф «Дорога на Чаттанугу» 21.40, 01.50 Портрети в часi 21.50 Краще з програм Бiтклуб i Мюзикладен 23.40 Д/ф «Спiваючi гiтари» 00.25 Кабачок 13 стiльцiв 02.10 Телевистава «Годинник з зозулею» 03.30 Х/ф «Моє друге я»

13

06.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00 «Клiнч» 10.00, 11.00 Т/с «Ментiвськi вiйни-5. Iз чистою совiстю» 12.00 «У Нью-Йорку з В. Топаллером» 13.00, 03.00 Х/ф «Батьки i дiти» 14.40 «ООН у дiї» 15.00, 02.00 Т/с «Вир» 16.00 «Американський лiкнеп» 16.30 «Луна тижня» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-3. Зiркова хвороба» 18.00 «Код доступу» 19.00 «Гранi тижня» 20.00, 22.00 Т/с «Павутиння-4. Брати по кровi» 21.00 «Iзраїль за тиждень» 23.00 Х/ф «Чарiвники» 01.30 «Арт-навiгатор»

g

05.50 «Мiняли». Комедiя 07.25, 21.00 «Панорама» 08.05 «Гаспадар» 08.30 «Iснасць» 09.00, 12.00, 15.00 «Новини» 09.10 Дитячий фiльм «Чарiвний голос Джельсомiно» 10.15 «П’ять чудес» 10.25 «Бухта капiтанiв» 11.05 «Смачний ранок» 11.30 «Школа доктора Комаровського» 12.10 «Реальний свiт» 12.35 «Скарбнiца Вiцебшчини» 13.05 «Про мистецтво» 13.30 «Життя як життя». Ток-шоу 14.25 «Мiнськ i мiнчани» 14.50 «Тисячорiччя» 15.15, 23.15 Т/с «Мiй особистий ворог» 16.10 «Фортифiкацiя» 16.50 «Зворотний вiдлiк». «МАЗ» – гонка на виживання» 17.15 «Лабiринти» 17.40 «Мiста-герої». Сталiнград 18.25 «Навколо планети» 19.05 «Iнфант». Мелодрама 21.40 «Смiшна годинка» 22.05 «Пiснi минулого столiття» 23.00 «Off stage life»

04.00 «Невiдома планета»: «Дивна кухня Камбоджi» 04.30 «Гучна справа»: «Село примар» 05.00 Т/с «КДБ у смокiнгу» 08.00 «Я – мандрiвник» 08.30, 17.00 «У годину пiк» 09.30 «Несправедливiсть» 10.30 «Чесно»: «Алiментники» 11.30 «Новини 24» 12.00 «Вiйськова таємниця» 13.00 Т/с «Надприродне» 14.40 «Шахраї» 16.00 «Доля людини»: «Пiдмiна понять» 18.00 «Тиждень» 19.00 Х/ф «Руслан» 21.00 Х/ф «Турнiр на виживання» 22.45 Х/ф «Честь дракона» 00.25 Х/ф «Згадуючи заходи» 02.05 Т/с «Секретнi матерiали»

p 06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25, 13.40 Заїзди 07.15, 01.40 Чоловiк, жiнка, природа 08.10, 23.45 Екстремальна риболовля 09.05 Вижити за будь-яку цiну 10.00, 18.15 Зухвалi проекти 10.55, 17.20 Грандiознi переїзди 11.50, 19.10 Крутий вибух 12.45, 21.55 Гуркiт двигунiв на Motor City 14.35, 20.05, 04.05 Найкращi автомобiлi 15.30, 21.00, 05.00 Американський чоппер 16.25, 03.40 Як це влаштовано? 16.55 З чого це зроблено? 22.50, 02.40 Смертельнi глибини 00.40 Рай, який обернувся на пекло

v

O

05.00 «Надбання республiки» 05.15, 08.30 Мультфiльми 05.40 «Юрмала» 07.00, 10.00, 13.00 Вiстi 07.15 Х/ф «Дiти як дiти» 08.55 «Нотатки натуралiста» 09.20 «Суботник» 10.10, 13.20 Мiсцевий час. Вiстi-Москва 10.25 Х/ф «Неiдеальна жiнка» 12.05 «Кiмната смiху» 13.30 «Чесний детектив» 14.00 «Шукачi» 14.50 «Носика кожен знає. Пам’ятi короля епiзоду» 15.40, 01.10 Х/ф «Пiрати ХХ столiття» 17.10, 02.30 «Суботнiй вечiр» 19.00 Вiстi в суботу 19.45 Т/с «Принцеса i жебрачка» 23.05 IX Урочиста церемонiя вручення Нацiональної кiнематографiчної премiї «Золотий Орел» 04.05 «Городок». Дайджест

5

06.00 СIТI-терапiя 06.30 День СIТI 06.50 Бiзнес СIТI 06.55 Прес СIТI 07.00, 10.00 Джеймi Олiвер. Смачне життя 07.25, 09.30 Я або собака 07.45, 08.50 Мiстер Мейкер 08.05 М/с «Моряк Папай» 08.30 М/с «Лiга суперзлодiїв» 09.10 Велика ферма 10.30 Галерея СIТI 11.00, 13.30 Iсторiї мiста 11.30, 18.35 Як вiдходили кумири 12.30, 16.30 Слiдами таємниць 14.00, 21.00 Правда СIТI 14.30 Моя нова адреса 15.00 Весiлля СIТI 15.40, 19.35 Оголена краса 17.30 Школа кулiнарiї 20.30, 22.30 Сiм днiв СIТI 21.30 Людина пiд мiкроскопом 23.00 Х/ф «Сурогатна мати-2» 01.30 Нiч Сiтi

V

05.00 «Олександр маленький» 06.45 «Зiронька моя ненаглядна» 08.25 «Запасний гравець» 09.55 «Будинок, у якому я живу» 11.40 «Милий, любий, коханий, єдиний...» 13.00, 14.15, 21.00, 22.15 «Ост­ рiв загиблих кораблiв» 15.35, 23.35 «Ведмiдь» 16.25 «Хомут для маркiза» 17.55, 01.55 «Женя, Женєчка i «катюша» 19.25 «Особиста зброя»

 Чернігів 08.00 Студія «Інформ» 08.25 Цей день в історії 08.30 Студія «Діалог» 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Телеоб’єктив 11.10 Х/ф «Садко» 12.35 «Поліська світлиця». Народний ансамбль «Черемшина» 13.05 Мультфільми 13.40 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 14.55 Цей день в історії 15.00–16.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 17.25 Дивовижний калейдоскоп 17.55 Цей день в історії 18.00–20.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Чернігівщина духов­на 20.20 Чернігівська ліра 20.50 Хіт-парад 21.20 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 22.35 Музичний калейдоскоп 23.00-Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 00.00 Хіт-парад 00.30 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 01.45 Музичний калейдоскоп 02.30 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 03.50 Від мелодії до мелодії

s

08.00 «Дуже росiйський детектив», трилер 10.00 «Життя зненацька», драма 12.00 «Особистий номер», трилер 14.00 «Дозволь тебе поцi­ лувати», мелодрама 16.00 «Тiльки ти», комедiя 18.00 «О, щасливчик!», комедiя 20.00 «Блюз опадаючого листя», трилер 22.00 «Чоловiчий сезон: Оксамитова Революцiя», драма

m

r

03.00, 21.00 «Фальшивомонетники», драма 05.00 «Спiвак», драма 07.00 «Щастя Еммi», драма 09.00 «Фокусники», комедiя 10.40 «Апостол», драма 13.00 «Смерть їй личить», комедiя 15.00 «Персонаж», комедiя 17.00 «Пенелопа», комедiя 19.00 «Знайти Аманду», комедiя 23.00 «Продавчиня», мелодрама 01.00 «Витiвки в коледжi»

09.00, 17.00, 01.00 «Вечiрнiй дзвiн». Драма 10.25, 18.25, 02.25 «Авiда». Комедiя 12.00, 20.00, 04.00 «Каяття». Драма 13.30, 21.30, 05.30 «Джим з Пiкадiллi». Комедiя 15.10, 23.10, 07.10 «Герой родини». Драма

t

o

06.00, 02.50 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 12.00 Х/ф «Учитель спiву» 13.25 Х/ф «Два рядки дрiбним шрифтом» 15.05 Х/ф «Золотий ланцюг» 16.35 Х/ф «Строк давнини» 18.15 Х/ф «Капiтан Фракасс» 20.50 Х/ф «Перша кiнна» 23.30 Х/ф «Падiння Берлiна» 01.50 «Кiноляпи» 04.20 «Кiнотрейлери»

W 05.00 «Хулiгани 2» 07.00, 17.00 «Червоний Райдинг: 1980» 09.00, 19.00 «Команда А» 11.10 «Милi кiстки» 13.30, 23.30 «Гiгант» 15.00, 01.00 «Стоун» 21.10 «Iоанна – жiнка на папському престолi» 03.00 «Дорожня пригода – 2»

19.00, 01.00 Т/с «Легенда про Тампука» 20.00, 02.00 Т/с «Мент у законi» 21.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки» 22.00, 23.30 Т/с «Яри» 03.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки»

3

05.00 Дитячi вiдвертостi 05.30, 10.35, 18.00 Джентльмен-шоу 06.00, 13.00 Гуморини iз торбини 08.10, 20.35 Камера смiху 08.40 Комедiя «Квартира» 11.10 Комедiя «Бiлий рояль» 16.15 Фабрика смiху 17.00 Ржаники 17.35 Фабрика анекдотiв 18.35 Комедiя «Вiч-на-вiч» 21.15 Комедiя «Нiчого страшного»


cmyk

14

18-й день Місяця. Все неприємне, що ви почуєте про себе, – правда, не ображайтеся. Якщо казатимуть приємне – радійте: це також правда. Сни можуть вказати шлях до зцілення від хвороби.

телепрограма телепрограма н е д i л я,

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

A

B

06.30 М/ф «Гидке каченя» 06.00 Ранкова молитва 06.55 М/ф «Тутанхамончик 06.05, 07.15, 08.15, 09.00, – битва фараонiв» 17.20, 21.45, 22.45, 08.15 «Ремонт +» 23.35, 02.05 Погода 09.05 Лотерея «Лото06.10 Мультфiльм забава» 06.30 Орбiта Поплавського 10.05 Марiчкiн кiнозал. 07.20 Док. фiльм «Жива Мультфiльм енциклопедiя» 10.30, 11.25 «Шiсть кадрiв» 07.50 Сiльський час 10.50 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 08.20 Укравтоконтинент 12.40 «Розкiшне життя» 08.40 Моя земля – моя 13.40 «Мiняю жiнку» власнiсть 14.40 Х/ф «Ворожка» 08.50, 00.50 Кориснi по18.30 «Особиста справа» ради 19.30 «ТСН – тиждень» 09.05 Як це? Тимур та 20.10 Х/ф «Джентльмени шоколадна фабрика удачi» 09.30 Хто в домi хазяїн? 22.00 Т/с «Iнтерни» 10.00 Крок до зiрок. Євро- 22.30 «Свiтське життя» 23.20 Х/ф «Ласкаво пробачення симо до раю» 11.00 Шеф-кухар країни 01.20 Х/ф «Кохання i 11.55 Х/ф «Принц та смерть» жебрак» 03.25 Т/с «Монтекрiсто» 13.20 Золотий гусак 13.45 В гостях у Д. Гордона. Б. Алiбасов 14.40, 02.10 Бiатлон. Кубок свiту. Мас-старт (жiнки) 06.00 «Найрозумнiший» 07.40 Д/п «Таємницi Тихого 15.30 Дiловий свiт. Тижокеану» день 08.40 «Доки всi вдома» 16.05, 03.05 Бiатлон. 09.30 «Школа лікаря КомаКубок свiту. Естафета ровського» (чоловiки) 17.30 Спецпроект «Про що 10.00 «Україно, вставай!» кiно?» 10.30 М/с «Маша та 20.30 Ток-шоу «Вiра. Надiя. ведмiдь» Любов». Спецвипуск 10.45 Х/ф «Золота подорож 21.00, 01.20 Пiдсумки Синдбада» тижня 12.50 Х/ф «Найкраща 21.50, 04.05 Фольк-music бабуся» 22.50 Трiйка, Кено, Мак14.30 Х/ф «Короткий сима подих» 23.00 Ера бiзнесу. 18.05 Х/ф «Неiдеальна Пiдсумки жiнка» 23.40 Автодрайв 20.00 «Подробицi тижня» 23.55 Оперативний 20.55 Х/ф «Бiле мiсто» об’єктив 00.15 DW. Новини Європи 22.25 Х/ф «Найманi вбивцi» 05.00 Д/ф «Башунг» 01.00 ПРОФIЛАКТИКА

Z

N

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 Х/ф «Орел i решка» 07.30 «Смак» 08.15 «Служу Вiтчизнi!» 09.10 «Здоров’я» 10.10 «Непутнi нотатки» 10.30 «Доки всi вдома» 11.25, 04.05 «Фазенда» 12.15 «Смак життя» 13.25 «КВК. 50 вiртуальних iгор» 14.25 «Секс-символи». Чоловiки 15.35 Х/ф «Привiт, кiндере!» 17.40 Вечiр музики Мiкаела Таривердiєва 19.05 Х/ф «Китайська бабуся» 21.00 «Час» 22.00 «Велика рiзниця» 23.05 «Шоу ни бе ни ме нехило» 23.45 «Познер» 00.50 Х/ф «Iнкогнiто з Петербурга» 02.20 Х/ф «Ось такi дива» 03.30 «Грай, гармонь улюблена!» 04.30 «Хочу знати»

S

07.00, 09.00, 12.00, 15.00 Сьогоднi 07.20 «Чи знають росiяни росiйську мову?» 07.25 Огляд 07.55 Їхнi вдачi 08.30 Авiатори 09.25 «Перша передача» 09.55 Особливо небезпечний! 10.35 Т/с «Корида – це життя-2». «Дуель» 12.30 «Iрина Муравьйова. Найчарiвнiша та привабливiша» 13.20 Дачна вiдповiдь 14.20 Золотий пил 15.25 «Розлучення поросiйському» 16.20 I знову здрастуйте! 17.20 «Огляд. Надзвичайна подiя». Огляд за тиждень 18.00 «Сьогоднi. Пiдсумкова програма» 19.00 Щиросердне зізнання 19.45 «Центральне телебачення» 20.50 Т/с «Росiйський дубль». «Кiно не для всiх», «Карусель» 22.45 Т/с «Повернення Мухтара-2»

[

D

05.10 «Нашi улюбленi мультфiльми» 07.05, 03.15 Х/ф «Морозко» 08.50 «Їмо вдома» 09.55, 02.30 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 11.00 «Караоке на Майданi» 12.00 Х/ф «Рiк Золотої рибки» 14.15 Х/ф «За двомя зайцями» 16.00 «Зiркове життя. Актори однiєї роли-2» 17.00 «Моя правда. Iрина Алфьорова» 18.00 «Мiстичнi iсторiї з Павлом Костiциним» 19.00 «Битва екстрасенсiв» 21.00 Х/ф «Нiколи не забуду тебе» 23.05 Т/с «Доктор Хаус»

E

2

G

06.05 Х/ф «Еннi: королiвська пригода» 07.45 Церква Христова 08.00 Запитайте у лікаря 08.35 М/с «Доброго ранку, Мiккi!» 09.20 М/с «Дональд Дак» 09.45 Даєш молодь 10.20 Х/ф «Золотий компас» 12.30 Клiпси 12.55 Шоуманiя 13.40 Ексклюзив 14.30 Аналiз кровi 15.15 Info-шок 16.20 Т/с «Щасливi разом» 18.20 Х/ф «Володар Кiлець: Двi Фортецi» 22.10 Скеч-шоу «Красунi» 23.20 Спортрепортер 23.25 Х/ф «Око» 01.20 Х/ф «Премiя Дарвiна» 02.55 Т/с «Колишня»

I

05.55, 06.10 Погода 06.00 Факти 06.15 Х/ф «Мiсто привидiв» 08.00 «Смак». Кулiнарна програма 08.45 Анекдоти поукраїнськи 09.05 Люди, конi, кролики i...домашнi ролики 09.30 Квартирне питання 10.40 Ти не повiриш! 11.35 Козирне життя 12.00 Iнший футбол 12.25 Наша Russia 14.00 Т/с «Рюрики» 14.25 Х/ф «Кодекс злодiя» 16.40 Наша Russia. Дайджест 17.40 Чудо-люди. Прем’єра програми 18.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою 19.30 Х/ф «Хронiки Рiддiка» 21.55 Х/ф «Дев’ять ярдiв-2» 00.00 Голi та смiшнi 01.20 Х/ф «Поворот не туди-2» 03.00 Iнтерактив. Тижневик 03.15 Х/ф «Турнiр»

05.50 Диваки 06.25, 08.00, 02.30 Твiй хiт 07.00 Журфiкс 07.30 Клуб 700. Україна 08.40 Клуб Суперкниги 09.00 Японiя очима гурмана з Нардою 10.00 Право на життя 11.05 Телеенциклопедiя: Виховання домашнiх тварин 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 За сiм морiв 15.50 Живе багатство України 16.10 Калейдоскоп дикої природи 16.30, 21.00 Х/ф «Динотопiя» 18.30 Дорога на Ельдорадо 20.00, 05.10 Зелена варта 20.20 Няньки дикої природи 23.00 Таємницi свiтобудови 23.30 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловою 00.00 Таємницi долi 03.30 Трипiльцi 04.20 Ольвiя

y

P

07.00 М/ф «Фархат – принц 06.00 Т/с «Наварро» 07.20 «Фактор життя» Персiї» 07.50 «Православна енциклопедiя» 08.00 Схема Смiху 08.15 «Сармiко». М/ф 09.00 Знак оклику! 08.35 Х/ф «Рись виходить 09.45 Ваш лiкар на стежку» 09.45 «Нашi улюбленi 10.00, 03.30 Х/ф «Русь тварини» споконвiчна» 10.10 «Панянка i кулiнар» 13.00 Т/с «Робiн Гуд» 10.40, 05.05 «Мiстична Азiя». Д/с 15.00 Ековинахiдники 16.00 Комедiйний квартет 11.30, 23.45 Подiї 11.45 «Таланти i при16.30 Х/ф «Сон у руку, або хильники. Леонiд Ярмольник» валiза» 13.00 «Я люблю Вас так 18.00 Океани шалено» 19.00 Метамфетамiн: 14.30 «Запрошує Борис Ноткiн» Поцiлунок смертi 15.00 Московський 20.00 Я не знав цього тиждень 20.30 Сьогоднi. Пiдсумки 15.35 Т/с «Двi сестри» 18.35 Тимчасово доступ21.30 Очевидець катаний. Юрiй Любимов строф 19.25, 01.35 Х/ф «Стрiлець 22.30 Х/ф «Месники: гра неприкаяний» 21.00 «У центрi подiй» для двох» 21.55, 03.20 Т/с «Циганки» 00.00 КлубНички 00.05 Т/с «Мiсце злочину – 02.00 Х/ф «Важкi грошi» Берлiн»

06.00 М/ф «Боцман i папуга» 06.50 М/ф «Вовка у тридев’ятому царствi» 07.10 М/ф «Бременськi музики» 07.45 М/ф «По слiдах Бременських музик» 08.00 Сильный аргумент: «Побудовано на вiки. Авiаносець» 08.40, 13.35 «Кращi нокаути свiту» 09.00 Телемагазин 11.00 Х/ф «Подорож до Центру Землi» 12.50 «Кумедне домашнє вiдео» 14.00, 15.00 Т/с «Колобков. Справжнiй полковник» 16.00 Х/ф «Втеча з планети мавп» 18.00, 19.45 Х/ф «Пандемiя» 21.30, 22.30, 03.00, 03.45 Т/с «Секретнi матерiали-4» 23.35, 01.40 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Х/ф «Воз’єднання» 02.05 «Жорстокi iгри» 04.30 Х/ф «Веселi хлоп’ята»

2 3

U

05.10, 17.10 Цей тиждень в iсторiї 05.40 Д/ф «Токар» 06.20 КВК 08.45 Телевистава «Хто є хто» 10.00 Beatclub i Musikladen 11.00 Музичний ринг 13.30, 16.55, 00.25 Ретроспектива 13.40 Х/ф «Дорога на Чаттанугу» 15.40, 17.40 Портрети в часi 15.50, 22.05 Краще з програм Бiтклуб i Мюзикладен 17.50 В. Висоцький. Пiснi, монологи 18.20 Кiнопанорама 20.25 Х/ф «Кишеньковий театр» 23.10 Найвеличнiшi iмена XX столiття 23.35 У мене є каравела 00.35 Театральнi зустрiчi 02.15 Телевистава «Дефiцит на Мазаєва» 03.20 Х/ф «Мiс Феєрверк»

с і ч н я

J

g

L

M

06.00 Програма передач 06.30 М/ф «Злiстний» 06.25 «Легенди бандит06.01, 09.35 «Вiкно в 07.00, 19.30 «Дом-2» ської Одеси» Америку» 08.00 «Байдикiвка» 08.20 М/ф «Дядя Стьопа – 06.15, 10.15, 13.15, 15.20, 09.00 М/ф «Смiх i горе бiля 17.20, 23.50 «Погода на мiлiцiонер» курортах» бiлого моря» 08.40 М/ф «Опудало06.20, 07.05, 08.05, 18.45, 10.30, 14.30 Т/с «Хто у домi 23.15, 00.20, 03.15, 04.20 нявкало» господар» «Час спорту» 08.50 М/ф «Пес у чоботях» 06.35, 07.30, 23.35, 04.30 11.30, 22.00 «Соmedy «Київський час» 09.15 М/ф «Вовка в Woman» тридев’ятому царствi» 06.40, 03.20 «Технопарк» 12.30 «Єралаш» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 13.30 «Модний вирок» 11.30 «Легенди карного 11.00, 12.00, 13.00, 15.30, 21.00 Т/с «Унiвер» 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, розшуку». Вовчий 18.00 «Час новин» 16.30 Х/ф «Помста квиток 07.15, 08.55, 11.50, 17.50, придуркiв 2. Придурки 12.00 «Бушидо. Схiднi 22.55 «Погода в в раю» Українi» єдиноборства» 18.30 «Зiрки проти карао­ 07.20, 07.50, 00.30, 02.50 19.00 Х/ф «Дев’ять життiв» «Тема тижня» ке» 08.50, 21.45, 23.30, 20.30 «Дом-2» Спецвипуск 21.00 Т/с «CSI: ТАРАНТIНО» 07.40, 04.15 «Бiзнес-час» 22.45 Т/с «CSI: Лас-Вегас» 23.00 «Шлюбне чтиво» 08.15, 11.10, 12.10, 16.15, 23.35 Х/ф «Людина-москiт» 00.00 «Гола правда» 18.55, 00.25 «Погода у свiтi» 01.00 «До свiтанку» 01.00 ПРОФIЛАКТИКА 08.25 «Бiстро-ТБ» 09.10, 16.20 «Хронiка   тижня» 10.20 «Феєрiя мандрiв» 07.00 Д/п «У пошуках 11.20 «Життя цiкаве» 06.00, 04.20 Срiбний правди» 11.55 «Досягти мети» 08.00, 09.50 Мультфiльми 12.20 «Машина часу» апельсин 08.50 Т/с «Скарби Фiджi» 13.20 «Життя в задоволення» 07.35, 03.00 Х/ф «Черепаш- 10.30 Х/ф «Отроки у 14.10 «Страва вiд шефа» Всесвiтi» 14.25 «Гра долi» (Сергiй 12.10 «Скептик» ки нiндзя» Корольов) 12.30 «Слава Богу, ти 15.30 «Мотор-ТБ» 09.20 Т/с «Глухар» прийшов!» 17.10 «Палата» 13.50 М/ф «Будинок12.20, 14.10 Т/с «Охоронець 17.30, 04.40 «Не перший монстр» погляд» 15.20 Д/п «Битви до Рiздва – 2» 18.20 «Народний контрХристового» оль» 16.20 Д/п «Парк 16.10 Х/ф «Тiльки повер19.00, 23.00, 00.00, 01.00, доiсторичного 03.00, 04.00, 05.00 «Час перiоду» нися!» новин» (рос.) 17.20 Т/с «Загублена 19.15, 01.20 Народне ток17.00, 19.20 Т/с «Я – охорокiмната» шоу «Майдан. Якою 19.00 Х/ф «Перший лицар бути Українi?» нець» при дворi Аладiна» 21.00, 05.15 «Час: пiдсумки» 21.00 Х/ф «Поїзд на Юму» 22.00, 03.40 «Особливо 19.00 Подiї 23.20 «Що? Де? Коли?» небезпечно» 22.30 «Час-тайм» 21.10 Х/ф «Перша спроба» 00.15 Х/ф «Зв’язок» 02.10 Х/ф «Сховище» 23.55, 04.25 «Огляд преси» 01.10 Х/ф «Цькування» 03.40 «Нiчне життя» 00.40 «Смачнi подорожi»

K

Q

04.00 «Невiдома плане06.00 Мультфiльми та»: «Дивна кухня 06.30 Х/ф «Топiнамбури» Камбоджi» 08.30, 16.30 «Мультфiльми» 04.30 «Гучна справа»: «До09.00 «Народ проти» лина смертi» 10.00, 11.00, 20.00, 22.00 Т/с 05.00, 06.55 Т/с «КДБ у смокiнгу» «Павутиння-4. Брати по 06.00 М/с «Бен 10» кровi» 08.05 «Карданний вал» 12.00 «Нiмеччина за 08.40, 17.00 «У годину пiк» 09.40 Х/ф «Турнiр на витиждень» живання» 13.00, 03.00 Х/ф «Доживе11.30 «Новини 24» мо до понедiлка» 12.00 «Тиждень» 15.00, 02.00 Т/с «Вир» 13.00 «Репортерськi iсторiї» 16.00 «Арт-навiгатор» 13.30 «У годину пiк» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi Подробицi розбитих лiхтарiв-3. 14.00 Х/ф «Руслан» Місяць блокади» 16.00 «Жадiбнiсть»: «Увага! 18.00 «На власнi очi» Розпродаж» 18.00 «Несправедливiсть» 19.00 «Повний альбац» 19.00 Х/ф «Обитель зла» 21.00 «У Нью-Йорку з В. 21.00 Х/ф «Iнший свiт 2: Топаллером» Еволюцiя» 23.00 Х/ф «Президент та 22.55 Т/с «Остання хвилина» його онучка» 00.00 Х/ф «Сеанс для до01.00 «Американський рослих»: «Острiв грiхiв» лiкнеп» 01.45 Т/с «Секретнi 01.30 «Мультфiльми для матерiали» 03.30 «Далекi родичi» дорослих»

05.40 «Iнфант». Мелодрама 07.30 «Панорама» 08.05 «Дача здоров’я» 08.30 «Благовiст» 09.00, 12.00, 15.00 «Новини» 09.10 Дитячий фiльм «Чарiвний голос Джельсомiно» 10.15 «П’ять чудес» 10.35 «Трудодень» 11.05 «Жiнрада» 11.30 «Лiкарськi таємницi з доктором А.Терещенко» 12.10 «Арсенал» 12.35 «Каранi» 13.05 «Страстi по культурi» з Геннадiєм Давидько» 13.45 «Палескi пачастунак» 14.00 Д/ф «Їхнього життя мiнських губернаторiв» 14.25 «Культурнi люди» 14.50 «Тисячорiччя» 15.15, 22.50 Т/с «Мiй особистий ворог» 16.10 «Чудова сiмка» 16.35 «Халi-галi». Скетч-шоу 16.55 «У свiтi моторiв» 17.20 «Злочин столiття» 17.45 «Кiнопроби» 18.05 «Суперлото» 18.55 «Новини союзної держави» 19.25 Мелодрама «Инди» 21.00 «У центрi уваги» 21.55 «Телебарометр» 22.10 «Живий звук»

http://dponline.cn.ua

p 06.00 Колотнеча з «Жуком» 06.25, 03.40 Як це влаштовано? 06.50 З чого це зроблено? 07.15, 13.40, 02.40 Винайти майбутнє 08.10, 12.45, 20.05, 01.40 Руйнiвники легенд 09.05, 09.35 Блискавичнi катастрофи 10.00 Смертельнi глибини 10.55 Рiчковi монстри 11.50 Чоловiк, жiнка, природа 14.35 Нацiї на вiдпочинку 15.30, 16.25, 17.20, 18.15, 19.10 Автомайстернi 21.00 Росс Кемп в Афганiстанi 21.55 Рай, який обернувся на пекло 22.50 SOS! Берингове море 23.45 Вижити в катастрофi 00.40 Безпека кордонiв 04.05 Крутий вибух 05.00 Зухвалi проекти

v

O

05.00 Мультфiльми 05.20 Т/с «Принцеса i жебрачка» 08.40 «Ранкова пошта» 09.10 «Сам собi режисер» 10.00, 13.00 Вiстi 10.15 Мiсцевий час. ВiстiМосква. Тиждень у мiстi 10.45 «Смiхопанорама» 11.15 «Моя планета» 11.40 Х/ф «Меланхолiйний вальс» 13.20 Мiсцевий час. ВiстiМосква 13.30 «Вся Росiя» 13.45 «Романтика романсу» 14.40, 03.30 «Чум висхiдного Сонця» 15.35, 00.30 Х/ф «Весiлля в Малинiвцi» 17.10, 02.00 «Смiятися дозволяється» 19.00 Вiстi тижня 20.05 Х/ф «Бiла сукня» 21.55 «Спецiальний кореспондент» 23.00 Х/ф «Червоний лотос» 04.15 «Городок». Дайджест

5

06.00 Правда СIТI 06.30, 14.30 Сiм днiв СIТI 07.00, 10.00 Джеймi Олiвер. Смачне життя 07.25, 09.30 Я або собака 07.45, 09.10 Велика ферма 08.05 М/с «Моряк Папай» 08.30 М/с «Лiга суперзлодiїв» 08.50 Мiстер Мейкер 10.30 Моя нова адреса 11.00, 15.00 Весiлля СIТI 11.30, 18.35 Як вiдходили кумири 12.30, 16.30 Слiдами таємниць 13.30 Галерея СIТI 14.00, 20.30 Легенди СIТI 15.40, 19.35 Оголена краса 17.30 Людина пiд мiкроскопом 21.00, 00.45 Х/ф «Грошi на двох» 23.30 Таємне життя жiнок 00.15 Дорослi казки про тварин 02.40 Нiч Сiтi

V

05.00, 06.15 «Острiв загиблих кораблiв» 07.35 «Ведмiдь» 08.25 «Хомут для маркiза» 09.55 «Женя, Женечка i «катюша» 11.25 «Подорож в iнше мiсто» 13.00, 21.00 «Кат» 15.45, 23.45 «Крiпосна акторка» 17.30, 01.30 М/ф «Антична лiрика» 17.50, 01.50 «Я пам’ятаю...» 19.25, 03.25 «Нагородити (посмертно)»

m

03.00, 21.00 «Гра повеликому», комедiя 05.00 «Знайти Аманду», комедiя 07.00 «Смерть їй личить», комедiя 09.00 «Персонаж», комедiя 11.00 «Пенелопа», комедiя 13.00 «Правда та нiчого крiм...», комедiя 15.00 «Iмператорський клуб», драма 17.00 «Суши girl», комедiя 19.00 «Золота молодь», трагiкомедiя 23.00 «Стерта реальнiсть»

t

 Чернігів 08.00 Цей день в історії 08.05 Дивовижний калейдоскоп 08.35 Чернігівщина духовна 09.00 Україна:час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Чернігівська ліра 11.30 Х/ф «Морозко» 12.50 Мультфільми 13.10 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 14.25 Хіт-парад 14.55 Цей день в історії 15.00 Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 17.30 Мультфільми 17.55 Цей день в історії 18.00 Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Інформаційноаналітична програма «Тиждень» 20.40 Євро-2012 21.10 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 22.45 Музичний калейдоскоп 23.00 Інформаційнорозважальна програма «Телевізор» 00.00 Україна:час місцевий. Мовлення територіальних громад 01.00 Музичний калейдоскоп 01.25 Х/ф «Мушкетери 20 років потому» 03.10 Хіт-парад 03.50 Від мелодії до мелодії

s

06.00 «Бiг по сонячнiй сторонi», драма 08.00 «Феєрверк», пригоди 09.30 «Росiйськi брати», драма 11.00 «Дурепа», трагiкомедiя 13.30 «Третє бажання», комедiя 15.00 «Новi пригоди янкi при дворi короля Артура», пригоди 18.00«Мiстобезсонця»,драма 20.00 «Видримасгор, або Iсторiя мого космосу», комедiя 22.00 «Русичi», фiльм-казка

r 09.00, 17.00, 01.00 «Коли нас не стане». Драма 10.30, 18.30, 02.30 «Четвертак». Драма 12.00, 20.00, 04.00 «Черчиль iде на вiйну». Комедiя 13.30, 21.30, 05.30 «Пророк». Бойовик 15.10, 23.10, 07.10 «Мiст». Вiйськовий

o

06.00, 02.00 «Саундтреки» 06.10 «Мультфiльми» 11.00 Х/ф «Вiмкнiть пiвнiчне сяйво» 12.20 Х/ф «Як коваль щастя шукав» 13.40 Х/ф «Капiтан Фракасс» 16.10 Х/ф «Перша кiнна» 18.45 Х/ф «Бережiть жiнок» 21.20 Х/ф «Вiдплата» 23.35 Х/ф «Джульбарс» 00.45 Х/ф «Його кличуть Сухе-Батор» 03.30 «Кiноляпи» 04.00 «Кiнотрейлери»

19.00, 01.00 Т/с «Легенда про Тампука» 20.00, 02.00 Т/с «Мент у законi» 21.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки». «Скрипка Страдiварi» 22.00 Т/с «Яри» 23.30 Т/с «Хмiль». «Мiцнiсть» 03.00 Т/с «Агент нацiональної безпеки». «Три днi до ефiру»

W

3

05.00 «Червоний Райдинг: 1980» 07.00, 17.00 «Команда А» 09.05, 19.10 «Iоанна – жiнка на папському престолi» 11.25 «Гiгант» 13.00, 23.00 «Стоун» 15.00, 01.00 «Дорожня пригода 2» 21.30 «Притулок» 03.00 «Охоронцi та убивцi»

05.00 Дитячi вiдвертостi 05.30, 10.35, 18.00 Джентльмен-шоу 06.00, 13.00 Гуморини iз торбини 08.10, 20.35 Камера смiху 08.40 Комедiя «Розмовляй простiше» 11.10 Комедiя «Банзай» 16.15 Фабрика смiху 17.00 Ржаники 17.35 Фабрика анекдотiв 18.35 Комедiя «Iнакше ми розсердимося» 21.15 Комедiя «Шлях до Велвiлля»


прогнози прогнози

http://dponline.cn.ua Зн і м о к і з с у п у т н и к а

г о р о с к о п н а т и ж д е н ь 17 – 2 3 с і ч н я

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

15

Пори року

Місяць-плакса.

ТЕРЕЗИ. Ви будете упевнено рухатися вперед. У вирішенні питань намагайтеся  Чернігів йти не напролом, а в обхід. У вихідні бажано культурно відпочити. СКОРПІОН. Будь-які зміни позитивно вплинуть на ваше життя. Можливо навіть переЗнову в небесній канцелярії їзд на нове місце проживання. Вихідні проведіть вдома переплутали пори року. з родиною. Мабуть, свята далися СТРІЛЕЦЬ. Тиждень повен NOAA-19  12.01.2011 13:15 несподіваних зустрічей. Ваші взнаки. Але і честь потрібно прагнення виявляться інтенГід р о м е т ц е н т р п овід о м л я є № 13 (27992) знати! 4 лютого Всю2010, ніч ізчетвер понеділка сивними. Оточуючи захочуть 13-го січня очікується мінлива хмарність з проясдопомогти вам, не відмовляйна вівторок солодкі сни ненням, часом невеликі опади, місцями слабка ожетесь. У вихідні вирішуйте поледь, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південночернігівців супроводжував бутові проблеми. західний 5–10 м/с. Температура повітря –2 ... +3 °C, по КОЗОРІГ. Ви маєте всі шанмонотонний капіж із дашків Чернігову 0 ... +2 °C. си одержати підвищення або 14-го та 15-го січня – хмарна погода з проясненбалконів і лоджій. Нудно знайти нову престижну роботу. ням, невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледидощило. Погода поводилася, Однак майте мужність зізнатиця. Вітер північно-західний 5–10 м/с. Температура 14-го ся собі в тому, що ви вмієте, а вночі –1 ... –6 °C, вдень –3 ... +2 °C, 15-го вночі –5 ... –10 як вередлива дитина. Зважте, і °C, вдень –1 ... –6 °C. що ні. На вихідних вирушайте це за умов незвично високого за місто, влаш­туйте собі активний відпочинок. п о г о д а н а с о н ц і ( д а н і S O H O) атмосферного тиску. ВОДОЛІЙ. Використавши у своїй роботі нові ідеї та технології ви досягнете важливих результатів. Конфліктну ситуацію бажано вчасно обійти. Довіряйте своїй інтуїції. У вихідні наведіть порядок вдома, можете навіть частково змінити інтер’єр. EIT 284  12.01.2011 01:06 LASCO C2  12.01.2011 14:00 РИБИ. Робота буде ганятися за вами, як голодний вовк за здобиччю, так що про відкалендар починок ніколи буде і мріяСьогодні Сонце зійшло о 7 год. 55 хв., зайде о 16 ти. Настане час з’ясовувати год. 22 хв. День триватиме 8 годин 27 хвилин. Перстосунки з керівництвом. У ша чверть 12 січня. Місяць у Овні, Тільці. оловний зимовий місяць року відразу пісвихідні вирушайте за місто. За релігійним календарем сьогодні – Віддання ля Різдва Христового заходився псувати… Активний відпочинок вам не свята Різдва Христового. Преподобної Меланії Римвласний імідж. Замість тріскучих морозів лянки. Святителя Петра Могили, митрополита Київзашкодить. і хвацьких віхол – надокучлива відлига, з ського. Святки. Завтра – обрізання Господнє. Святителя Василія неба – не лапатий сніг, а осіння мок­рота з поВеликого. Мученика Василія Анкірського. Святої Еміосінньому густими туманами. Кому це до вподок а р и к ат у ра лії, матері святителя Василія Великого. Громадянський би? Не торжество зими, а, вибачте, її сором. Новий рік за старим стилем. Святки. Нинішню ситуацію можна дещо пов’язати з Іменинниками будуть: сьогодні – Меланія, Петро; подіями в Центральній Європі. Як ми й передзавтра – Василь, Федот, Петро, Григорій, Емілія. бачали в минулому номері газети, інтенсивне танення тут снігів подекуди вже обумовило Ц и м и д н я м и н арод илися повені, особливо небажані цієї пори. Першою їх жертвою стала Німеччина. І нас не обійшло Російський фізико-хімік Микола Бекетов тепло Атлантики. 13.01 (1827); український радянський педагог і письБільше того, вже почали надходити тривожменник Антон Макаренко (1888). ні повідомлення із західних областей України. Український живописець Опанас Сластіон Там також інтенсивно тануть сніги, переповню(1855); український письменник Сильвестр ючи ріки і річечки водою, переважно у при14.01 Яричевський (1871); український ендокрикарпатському реґіоні. Ще не вистачало йому нолог, академік НАН України Василь Комісаренко (1907). січневого льодоходу. Загалом перша декада січня на території області виявилася теплішою від норми на 1–1,9 Н е с п р и я тл и ві д ні у сі ч ні градуса. А 10-го січня середньодобова в Чернігові перевищувала норму на 6 градусів. До речі, 13, 23, 28, 30 найтепліше цього дня за післявоєнний період було в 2007-му – 8,5 градуса, найхолодніше – в к р о с в о рд 1950-му – 32 градуси морозу. Поки що до цих ЗЛІВА ПРАВОРУЧ: 1. Знаряддя човняра або скульп­ брат стільця. 9. Кольорова частина шкірки цитрусових, температурних рекордів нам далеко. турної дівчини у парку. 3. Волохата шапка у народів яку використовують у кулінарії. 11. Будівельний матеСхоже, що й найближчими днями погода Кавказу або російських козаків. 6. Дрібні тверді час- ріал для бджолиних стільників. 13. Сніговий леопард. залишатиметься у стані невизначеності. Не тинки, що літають у повітрі й осідають під дією влас- 15. Перша поява клоуна на арені цирку. 17. Друга плавельми приваблива перспектива. ної ваги. 7. Видатний піаніст, педагог і композитор, за- нета Сонячної системи. 18. Предмет вивчення фізики. Лесь ГОМІН сновник угорської композиторської школи. 8. Старший 19. Безстічне солоне озеро на Вірменському нагір’ї, найбільше в Туреччині. 20. Оброблена, підготовлена 1 2 3 4 5 ДО СУД У для вирощування городніх культур земля. 21. Сумнівна оборудка, шахрайство. 6 ЗГОРИ ДОНИЗУ: 1. Столиця держави в Європі. 2. «Травіата» Джузеппе Верді як жанр мистецтва. 3. Ши7 рока, глибока ділянка річки зі спокійною течією. 4. ½ чогось цілого. 5. Найвідоміший дитячий табір у Криму. 8 8. Що це? 10. Початок літочислення. 12. Кисломолочний продукт. 13. Альтернатива прянику. 14. Найгаря9 10 11 12 чіша пора доля хлібороба. 15. Поле битви гладіаторів. 16. Зевсів щит. ОВЕН. Прислухайтесь до власної інтуіції. Щоб ворог не застав вас зненацька, заздалегідь приготуйтеся відбити його. Наприкінці тижня відчуєте підвищення життєвого тонусу. Будьте уважніше до старшого покоління. ТЕЛЕЦЬ. Вам вкрай потрібна зміна обстановки. У вас з’явиться багато справ щодо роботи. Очікуйте на сюрприз – доленосну зустріч. Пам’ятайте, що потрібно вміти прощати не лише інших, але й себе. У вихідні вас огорнуть приємні спогади. БЛИЗНЯТА. Тиждень обіцяє багато емоційних змін та подій. Справи на роботі складатимуться успішно, а власні досягнення здивують навіть вас. Вихідні приділіть вирішенню сімейних проблем. РАК. Трудитися потрібно за графіком. Спокійна обстановка допоможе вирішити багато проблем. Будь-яка перешкода для вас не проблема. У вихідні зберігайте рівновагу та спокійно реагуйте на критику щодо себе. ЛЕВ. Перед вами відкриються нові обрії. Справи на роботі не турбуватимуть вас. Не зупиняйтесь на досягнутому. Рідним знадобиться ваша підтримка та допомога. У вихідні приділіть більше уваги дітям. ДІВА. Тиждень розпочнеться оптимістично. Більше часу приділяйте близьким – ви можете надихнути їх на творчий порив. Стримуйте свої емоції та зберігайте рівновагу. Вихідні проведіть удома.

А як же імідж?

14

15

17 18 19 20

21

16

Г

Відповіді на кросворд,

реклама

13

Фото Олександра БОЖКА

19

РЕКЛАМА, ОГОЛОШЕННЯ

опублікований у № 3 від 6 січня 2011 р. ЗЛІВА ПРАВОРУЧ: 1. Компас. 6. Квартет. 7. Каса. 8. Мова. 9. Спориш. 11.товарна Паподаткова адміністрація в ЧерПравобережна біржаДержавна ПДВ, на п/р організатора аукціону цюк. 12. Трюмо. 13. Паркан. 16. Льон. 17. Грам. 18. року Хокеїст. області глибоко сумуєбіржі з приводу 15 лютого 2010 об 11 год.нігівській в Правобережної товарної № 19. Ангара. торгово-операційній залі (м. Черсмерті26002236520100 колишнього працівника – в ДОД «Райффайзен нігів, пр-т. Перемоги, 39) провоВалентини Василівни МАРТИНЕНКО Банк Аваль» в м. Дніпропетровську, ЗГОРИ ДОНИЗУ: дить цільовий аукціон глибоке співчуття рідним МФО 305653, код ЗКПО 25957609 (за 1. Кокос. 2. Місто. 3. Сквош. 4. Параплан. 5. Петлюра. 8. Ми-з продажута висловлює активів податків, які участь в аукціоні з продажу майі близьким покійної. колаїв. 10. Паратов. 13. Пошта. 14. Карма. 15. платників Німфа. перебувають у податковій заставі: активи ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат» (Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Бособрода, буд. 95). Лот № 01. Нежитлові будівлі відділення сорбітаналеату та цех ваніліну загальною площею 581,4 кв.м.

на ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат»); http://dponline.cn.ua – вносять гарантійний внесок у розмірі 10% (без ПДВ) від стартової ціни на п/р організатора цільового аукціону Правобережної товарної біржі № 26002236520100 в ДОД «Райффайзен Банк Аваль» в м. Дні-


cmyk

16

№ 5 (189) 13 січня 2011, четвер

оСтаннЯ оСтаннЯ СторінКа СторінКа

http://dponline.cn.ua

с т а р т и з д о р о В’я

шановні любителі шахів!

Р

едакція газети «Деснянка вільна» за підтримки Чернігівської федерації шахів та ТОВ «Формат М» продовжує конкурс рішення шахових задач та етюдів. Сьогодні вашій увазі Тел.: 97-30-90, 77-40-52 ми пропонуємо шосте E-mail: format-m@ok.net.ua Адреса: м. Чернігів, конкурсне завдання (4 вул. коцюбинського, 58. очки). Білі: Кра3, Фd3, Сb4, Кf7 (4 фігури) Чорні: Крс6, п.е5 (2 фігури) Білі починають та оголошують мат за 3 ходи.

«льодова блискавка-2011»

два роки тому на базі Чернігівської Зош №20 було організовано податковий клас. Спочатку він виконував лише свої специфічні функції, а згодом став ще й осередком популяризації здорового способу життя серед школярів. Податківці спільно з педагогічним колективом наполегливо реалізують програму «Спортивна ліга». Проводяться змагання з різних видів спорту. а нещодавно, під час зимових канікул, відбувся турнір з шорт-треку (біг на ковзанах на хокейному майданчику) «льодова блискавка-2011», який зібрав удвічі більше учасників, ніж торік.

П

ершими стартували ветерани. Швидко долаючи коло за колом, перемогу здобув 60-річний Володимир Опришко, який випередив 72-річного Олександра Пушкіна. З найменших відзначився Владислав Гужва, а серед дівчат середньої вікової групи – учениця ЗОШ №20 Кристина Кочкіна, старшої – Альона Гайова. Призерами стали Аліна Мельник та Катерина Коропова, Кристина Гомоляко та Ірина Шкінь. У юнацькій середній віковій групі не було рівних Дмитру Березану із ЗОШ №20 (на фото), який випередив своїх головних суперників Романа Демиденка та Максима Прокопця. Звичайно ж, найшвидшими виявилися представники старшої вікової групи серед юнаків. Крім того, на лід разом з учнями 11-х класів вийшли і колишні випускники школи.

Впевнену перемогу, вже третій рік поспіль, грошову премію та головний приз змагань – годинник – здобув Роман Тарутаєв. Другим фінішував Антон Рудольф, за ним – Олександр Гаєвець. Завдяки допомозі благодійного фонду ім. двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого, який очолює депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат, призерів нагороджено медалями, цінними подарунками та грошовими преміями. Наступного року планується запросити на змагання учнів з білоруського Гомеля та російського Брянська.

Ігор ЗАКРУЖНиЙ, голова спортивної комісії ради профспілки ДПА в Чернігівський області

відПовіді надсилайте на листівках з позначкою «шахи» на адресу:

14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62, редакція газети «деснянка вільна» (3-й поверх) або на електронну скриньку не пізніше ніж за 7 днів з дня публікації завдання. УЧАСНикІв коНкУРСУ ПРоСимо ЗАЗНАЧАТи:  прізвище та ім’я,  домашню адресу,  контактний телефон,  місце роботи, а також номер конкурсного завдання, на яке надсилаєте відповідь. Сьоме конкурсне завдання буде опубліковано у наступному випуску шахової сторінки, яка вийде 27 січня ц. р.

ЧеТвеРТе коНкУРСНе ЗАвдАННЯ має таку відповідь –

1.Фh5!

ПеРшиМи ПРавильНо виРішили ЗадаЧу: Іван хАРхУН (смт Куликівка), Євген ПЛоциН (м .Семенівка) та микола ЗеЛеНСький (м. Варва).

ЧиТАйТе в Новом НомеРе

ДЕСНЯНСК А Я

«Recuerdos de Cuba» – память о Кубе хранится в дембельском альбоме и в сердце черниговчанина Николая Гавриленко

«КОМФОРТ»

ВІКНА М Е ТА Л О П Л А С Т И К О В І

Воспоминания ПРЕДЛАГАЕТ ВАМ:

– последние новости Чернигова и области; – интересные тематические страницы; – эксклюзивные интервью, подробности из жизни звезд кино, шоу-бизнеса; – рецепты, конкурсы, гороскоп и кроссворд; – 41 канал телепрограммы; – рекламу и объявления.

м. Чернігів, готель «градецький», офіс 205. тел.: 612-184, (093) 455-12-47. м. Короп, маг. «Panasonic». тел. 2-11-53

Деснянка вільна

Мир семейных ценностей

Засновник та видавець – Тов «Редакція газети «деснянська правда». Реєстраційне свідоцтво ЧГ № 465-114ПР від 22.04.2010 р. головний редактор Лариса мІЛовА. Перший заступник головного редактора Леся кошеЛь. Тел. 678-200. Заступник головного редактора Петро гРомовий. Керівник відділу зв’язків з громадськістю володимир ЛиСеНко. Тел. 4-44-42. Відповідальний секретар віталій АдРУг. Тел. 4-21-92. Телефони відділів редакції: суспільно-політичних питань: 4-22-71; економіки: 4-45-42; соціальних питань: 4-41-36; гуманітарної сфери: 4-44-12; реклами: 4-40-07. Факс: 4-21-92, 4-40-07. Комп’ютерна верстка та дизайн: олександр БоЖок, ганна Зевко, Світлана кУЗьмеНко. Коректори: Альона шевЧеНко, Світлана СокоЛ, олена шеРемеТ. Передплатні індекси: триразовий – 49086; триразовий пільговий – 49087 та четверговий випуск – 49088.

ПодПиСНой иНдеКС

49417

люблю я макароны! Кулинария

«аблигация» или «облигация»? Нет! Блистательная и неповторимая Лариса Удовиченко!

Культура

Ребенок в гневе,

или О причинах детской агрессии

Психология

Адреса редакції: 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62, 3-й поверх. веб-сайт: www.dponline.cn.ua. електронна пошта: despravda@ukr.net. Віддруковано у ВАТ «РВК «Деснянська правда», 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62. Газета виходить тричі на тиждень (вівторок, четвер, субота). Тираж тижня – 27 179. Розповсюджується по передплаті. Редакція не завжди поділяє погляди авторів публікацій. Відповідальність за достовірність інформації та реклами несуть автори та рекламодавці. позначені матеріали рекламного змісту. Знаком Листування з читачами – тільки на сторінках газети.

Деснянка вільна №189  

Населення запасається інвалютою № 5 (189) 13 січня 2011, четвер або ПеРедПлатіть, якщо хочете, триразовий – 49086 триразовий пільговий – 490...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you