Page 1

http://dponline.cn.ua

e-mail: despravda@ukr.net

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер ГОЛОВНА ГАЗЕТА ЧЕРНІГІВЩИНИ

т ра Н с п о р т

МовоЮ Ц иФр

Автобуси обладнають обмежувачами швидкості,

У 43,8% українців грошей вистачає тільки на їжу Такими є результати опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології. Опитано 2038 респондентів з усієї України. Обурливим є те, що 16,2% опитаних зізнаються, що їм не вистачає грошей навіть на їжу. 32,4% українців стверджують, що їм вистачає грошей на їжу, одяг i вдається дещо заощаджувати. 5,7% – можуть дозволити собі купувати деякі коштовні речі, а 0,3% – все, що заманеться. 1,5% опитаних респондентів на питання про свій майновий статус не відповіли. Нагадаємо, Уряд планує боротися з бідністю запровадженням карток на продукти харчування для малозабезпечених громадян.

а пасажирів пристібатимуть пасками безпеки?

Чернігівська область – лідер серед виробників цигарок та паперу

Фотомонтаж Антона Ниманихіна

посиланням на міністра Костянтина Єфименка. Як свідчить аналіз причин ДТП, 97% всіх пригод стається внаслідок порушення Правил дорожнього руху: порушення правил маневрування, перевищення швидкості, несправності транспортного засобу, виїзду на смугу зустрічного руху тощо.

Щ о буд е

Навчальні заклади, у яких працюють виборчі комісії, першого листопада відпочиватимуть Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки № 1008 від 26 жовтня. Заняття в таких навчальних закладах перенесено задля дотримання санітарно-гігієнічних вимог при відновленні навчально-виховного процесу після виборів. Раніше Комітет виборців України закликав Міносвіти продовжити осінні канікули в школах на 1 день до 2 листопада у зв’язку з проведенням місцевих виборів.

Костянтин Єфименко заявив, що насущною потребою є проведення спільного з департаментом ДАІ Міністерства внутрішніх справ засідання для координації інформаційно-аналітичної роботи з вивчення причин ДТП, особливо тих, які привели до тяжких наслідків, а також визначення важелів дії для їх недопущення.

погл я д З ко сМ о су

Спалах сонячного випромінення дістався Землі

Останніми днями багато хто скаржиться на погане самопочуття. Це можна було б пояснити зміною атмосферних фронтів або клімату. Та навіть геомагнітні бурі тут також ні до чого – вони вгамувалися ще в понеділок. Є ще один важливий фактор. Супутник, який стежить за параметрами сонячної активності вже чотири доби спостерігає досить потужний потік електронів високої енергії. Так, 24 жовтня детектор зафіксував перевищення кількості електронів з енергією понад 2 МеВ – понад 1000 pfu. У наступні дні цей показник перевищив 3, 8, а вчора – вже 11 тисяч pfu (www.swpc.noaa.gov). Швидкі електрони свідчать про наявність сонячного вітру, який, згідно з даними того ж супутника, збільшився з 300 до 600 кілометрів на секунду. Звичайно, опромінення впливає не тільки на нас, але й на точну техніку, електроніку. Тож будьте уважні до свого здоров’я у найближчі дні, бережіть себе!

Новини підготували Сніжана та Олександр БОЖОК

А

втобуси, що перевозять пасажирів на міжміських і міжнародних маршрутах, мають бути обладнані обмежувачем швидкості, а пасажирські сидіння в них – ременями безпеки. Про це повідомили у прес-службі Міністерства транспорту і зв’язку з

Традиційно в списку лідерів серед виробників тютюнових виробів відмічають нашу область. Так, за підсумками 2009 року на Чернігівщині вироблялося більше ніж 13% загального об’єму українських цигарок. А за перші дев’ять місяців 2010-го виробництво зросло ще на 2% порівняно з торішніми показниками. Це непоганий результат. Не пасуть задніх і підприємства целюлознопаперового виробництва та видавничої діяльності області, а посідають третє місце серед основних галузей переробної промисловості. За підсумками минулого року їхні товари становили більше ніж 8% від загальних об’ємів реалізації промислової продукції. І якщо загальні цифри не дуже вражають, то щодо окремих складових нам є чим похвалитися. Так, чернігівське походження має майже кожен другий рулон шпалер, проданих в Україні.

П’ята частина хребетних тварин – на межі вимирання Фахівці, відповідальні за внесення видів живих істот у Червону книгу, оприлюднили дані, згідно з якими п’ята частина хребетних тварин, які проживають на планеті, перебуває на межі вимирання. Згідно з даними Світової спілки охорони природи, нині найбільш плачевна ситуація склалася з амфібіями, 41% яких перебуває на межі зникнення. У найбільш оптимістичному становищі перебувають птахи, лише 13% цих істот занесені до Червоної книги. Фахівці називають це вимирання шостим наймасштабнішим на планеті (п’яте було близько 65 мільйонів років тому і призвело до зникнення динозаврів).

ШУКАйТЕ ГАЗЕТУ у пунктах продажу преси вашого міста або

ПЕРЕДПлАТіТЬ, якщо хочете,

щоб «Деснянку вільну» приносили вам додому Передплату можна оформити у будь-якому поштовому відділенні

триразовий – 49086 триразовий пільговий – 49087 четверговий випуск – 49088

ПЕРЕДПлАТНі іНДЕКСИ:


cmyk

2

реґіон реґіон

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

 НОВИНИ

Білоруси презентували чернігівцям свого тролейбуса

Микола Оніщук: «Від вибору кожного українця

залежить майбутнє нашої країни» IX з’їзд Політичної партії «Наша Україна», що відбувся 24 вересня в Києві анонсував не лише оновлення в керівництві партії, а й кардинальні програмні зміни в усіх напрямах її роботи. Про майбутні кроки оновленої стратегії на загальнодержавному та місцевому рівнях розповів заступник голови політради, голова Чернігівської обласної організації «Наша Україна» та екс-міністр юстиції Микола Оніщук.

В

ипуск його аналогів буде налагоджено на спільному українсько-білоруському підприємстві в нашому обласному центрі. Наразі на автозаводі готуються два майданчики, на яких розпочнеться складання тролейбусів. До кінця року планується зібрати три машини та розпочати сертифікацію чернігівського тролейбуса в Україні. Нагадаємо, ЗАТ «Чернігівський автозавод» та ВАТ «Белкомунмаш» (Республіка Білорусь) уклали договір про співпрацю, який передбачає поетапний план розвитку виробництва тролейбусів на площах автозаводу у Чернігові. Планується випускати 25–30 тролейбусів щомісяця. Очікується, що вартість чернігівських тролейбусів буде на 30% нижчою за аналогічні моделі українського виробництва. На ЗАТ «Чернігівський автозавод» буде створено до 400 нових робочих місць.

До кінця року в області буде 74 ОСББ?

В

Україні на початок жовтня створено 11451 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а це 14,5% від кількості будинків п’яти поверхів і

вище. Про це повідомив перший заступник міністра з питань житлово-комунального господарства Григорій Семчук. За його словами, на 10 жовтня в Києві створено 551 із запланованих до кінця року 1500 ОСББ, у Донецькій області – 2110 із – 2901 об’єднань, у Дніпропетровській – 655 із 817. Відповідно до реґіональних програм, до кінця року в Житомирській області потрібно створити 118 об’єднань співвласників, Херсонській – 91, Він­ницькій – 87, Полтавській – 82, Чернігівській – 74, Закарпатській – 48 ОСББ. Григорій Семчук зазначив, що до 2014-го року близько 70% житлового фонду країни має перейти в ОСББ.

Ніжинські податківці виявили підпільний цех з виробництва безалкогольних напоїв

Ж

одних документів на дозвіл виробництва напоїв підприємство не мало. В результаті перевірки вилучено 100 тисяч скляних пляшок та близько однієї тонни етилового спирту. Нині податкова готує документи до суду, аби притягнути службових осіб підпільного підприємства до адміністративної відповідальності. Підготувала Сніжана БОЖОК

http://dponline.cn.ua

– Напередодні місцевих виборів «Наша Україна» провела з’їзд, яким змінила керівний склад партії та оголосила початок рішучих дій на захист країни від свавілля влади. Які саме зміни було анонсовано? Микола Оніщук: – Першочерговим завданням, яке поставив перед собою IX з’їзд, стало обрання нового партійного керівництва. Саме зміна керівного складу та прихід нової команди забезпечить дієвий, а головне – стабільний та довгостроковий діалог із суспільством на всіх рівнях. Наступним кроком в реалізації оновленої стратегії «Нашої України» стане мобілізація партійного представництва у Парламенті. За допомогою всіх можливих інструментів, якими володіють народні депутати від нашої політичної

сили, представники нашої фракції будуть протистояти всьому тому, що є антиукраїнським, та пропонувати власну законодавчу альтернативу. – За останні вісім місяців більшість з тих, хто підтримав нинішню владу, розчарувалися в ній, передусім, через неефективну соціально-економічну політику. Яку альтернативу на цьому рівні пропонує «Наша Україна»? Микола Оніщук: – Справді, внаслідок політики Уряду, останнім часом прослідковуються негативні тенденції в соціальному житті суспільства – зростання цін, інфляція і, як наслідок, погіршення життя українців. Крім того, нині одним з найгостріших питань є ухвалення Податкового кодексу, який збільшує тиск на малий та середній бізнес. «Наша Україна» наполягатиме на доопрацюванні законопроекту і розгляді лише тієї редакції, в якій буде передбачено сприятливі умови для розвитку підприємництва в Україні. На місцевому рівні, зокрема і в Чернігівській області, маю-

чи потрібні важелі впливу, наша команда спрямує всі сили на забезпечення гідного рівня життя кожному українцю. Передовсім це стосується створення нових робочих місць, забезпечення достойних умов праці, розвитку транспортної інфраструктури в регіонах та будівництво доріг європейського рівня. Одним із завдань «Нашої України» є поліпшення медичного обслуговування, особливо для людей похилого віку та сільських жителів. Обрані депутати від нашої політичної сили на місцях обстоюватимуть вирішення питань, які стосуються майбутнього молоді – допомога у працевлаштуванні, забезпечення житлом, створення умов для культурної та національної самоідентифікації. – Порушуючи питання національної ідентичності, яка Ваша думка щодо намірів влади ухвалити законопроект «Про мови в Україні»? Микола Оніщук: – Протягом всієї каденції колишнього Президента Віктора Ющенка, держа-

ва акумулювала свої зусилля на забезпечення українській мові статусу державної, гарантуючи при цьому право кожної людини на вільне використання рідної мови. Так історично склалося, що Україна успадкувала складну мовну ситуацію. Нині ж цей здобуток може бути зведений нанівець. Завдяки цілеспрямованим крокам нинішньої влади, українська мова витісняється майже з усіх сфер суспільного життя. Запропонований законопроект нівелює статус української мови як державної та суперечить чинній Конституції. Позиція партії «Наша Україна» і, власне, моя позиція полягає у засудженні політичних маніпуляцій щодо мовного питання, які можуть привести не лише до втрати національної ідентичності, а й до спроби ревізії самого державного ладу. – І наостанок, Миколо Васильовичу, що б Ви хотіли побажати нашим читачам напередодні проведення місцевих виборів? Микола Оніщук: – Кожен громадянин стоїть перед чи не найважливішим вибором, який визначить майбутнє його власного міста і України в цілому принаймні на п’ять наступних років. Саме від виборців залежить напрям розвитку нашої країни. Я бажаю кожному, хто цінує власну країну та бажає кращого життя, відповідально поставитись до вибору свого власного майбутнього та майбутнього своєї держави.

спорт

У Чернігові проходить чемпіонат України з художньої гімнастики Попри те, що Федерація художньої гімнастики міста Чернігова існує лише трохи більше двох років, спортсмени і тренери досягли неабияких успіхів. Проведення чемпіонату України з цього виду спорту саме в нашому місті є цьому підтвердженням.

З

а словами президента Федерації художньої гімнастики міста Чернігова Віталія Гольца, за час свого існування їм вже вдалося вийти на серйозний рівень. – Дівчата мають можливість вчитися у спеціально обладнаних хореографічних залах, а також тренуються у залі на базі загальноосвітньої школи №19. За час свого існування федерація зарекомендувала себе як хороший організатор заходів з художньої гімнастики. Найяскравішим прикладом здобутків є чемпіонат країни, який нам довірили провести. Крім того, ми вже готуємося до Олімпіади–2012 і сподіваємося, що чернігівські гімнастки стануть її чемпіонками та призерками, – наголосив Віталій Голець. Нині серед чернігівських спортсменок є призери чемпіонатів країни, а деякі дівчата входять до збірної України. Сніжана БОЖОК Фото Віктора КОШМАЛА

Н у й д и в а!

Завагітніла у... 63

Н

айстаршій породіллі, яка минулого року народила дитину в Чернігівському пологовому будинку, виповнилося 48 років, але це не край. Нині на обліку в цьому медичному

закладі перебуває 63-річна жінка, яка на 20-му тижні вагітності. Мама та її майбутня дитина почуваються добре. Не менш важливим є те, що завдяки впровадженню в обласному поло-

говому будинку сучасних перинатальних технологій, найменшій дитині, яка народилася вагою 670 грамів, вже виповнився рік. Тетяна НОВІК


№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

Сергій Тігіпко:

 Україна і світ

«Прийшов час сильних» Найближчої неділі відбудуться місцеві вибори. Для «Сильної України» Сергія Тігіпка це – бойове хрещення, і партія налаштована рішуче. Тігіпко переконаний – країна обов’язково має скористатися шансом на проведення реформ у реґіонах. А для цього у владу на місцях повинні прийти нові лідери. Про те, які завдання стоять перед органами місцевого самоврядування, політик розповів у цьому інтерв’ю.

– Сергію Леонідовичу, експерти кажуть, що реґіональні вибори стануть репетицією виборів до Верховної Ради. Що ви думаєте щодо цього? – Ви знаєте, я за останні два тижні відвідав багато реґіонів країни. Спілкуючись з людьми, я чую одне – «Ми хочемо жити краще». Але при цьому люди сподіваються, що все станеться як у казці: прокинулися вранці – і ось вам нова країна. Але так не буває. Для оновлення реґіонів потрібні нові лідери. Тому я впевнений, що 31 жовт­ ня – це вирішальний для країни час. І не тільки тому, що ті кандидати, які здобудуть підтримку в цей день, матимуть більше шансів проявити себе і створити гарний майданчик для старту на парламентських виборах. А насамперед тому, що на місцях потрібні ефективні управлінці, які здатні проводити реформи. А іншого шляху у реґіонів просто немає. Досить тупцювати на місці, потрібно йти вперед. – І що для цього потрібно?

– Це питання, насправді, до кожного з нас. 31 жовтня громадяни мають висловитися за оновлення влади та модернізацію країни. Ігноруючи вибори чи голосуючи за звичкою, ми позбавляємо себе шансу на нове життя – в успішній, заможній країні. У сильній Україні, яку поважають у світі і якої пишаються її громадяни. У країні з високими зарплатами, сучасною освітою, якісною медициною та комунальними послугами, з хорошою екологією і чудовими дорогами. – Усе це не раз обіцялося, причому, на найвищому рівні... – Насправді, усе це – в компетенції місцевої влади. Це не клопіт президента чи уряду – побудувати міст у Запоріжжі, прибрати непомірні ринкові збори в Одесі, дати дозвіл на будівництво цеху на Харківському заводі або замінити обладнання на котельні в Чернігові. Це турбота місцевого самоврядування, яке нам належить вибрати 31 жовтня.

– Виходить, що допомога реґіонам – в руках місцевих керівників? – Сьогодні економіка держави в руїнах. І в містах, районах і селах реформи потрібні ще більше, ніж на цент­ ральному рівні. Тому саме на місцях необхідні люди, які готові взяти на себе відповідальність за проведення реформ. Саме таких веде у владу «Сильна Україна». Людей, які готові взятися за вирішення проблем на всіх рівнях – від вулиці й мікрорайону до міста, області, держави. «Сильна Україна» має чітку програму реформування економіки країни в інтересах кожного громадянина. У нас є команда, спроможна цю програму виконати. Я впевнений у своїх однопартійцях, які йдуть у владу. І прошу підтримати кандидатів від «Сильної України». – За яким принципом ваша партія висувала своїх представників до місцевої влади? – Серед наших кандидатів немає випадкових людей. Від самого початку до лав «Сильної України» ми приймали тільки тих, хто поділяє наші програмні цілі – побудова сильної держави та забезпечення добробуту її громадян. І на вибори ми висуваємо лише найдостойніших – переможців Народного праймеріз, людей, які мають довіру населення. Ми відійшли від звичної для України практики «призначення» кандидатів у списки за рішенням партійного керівництва. Під час праймеріз ми порадилися з людьми, хто з партійців може позитивно впливати на їхню долю, працюючи у радах всіх рівнів. – Для вашої партії ці вибори, можна сказати, бойове хрещення... – Так, ми вперше йдемо на вибори, «Сильна Україна» – дуже молода партія. Але ми впевнено розвиваємося. Ще півроку тому нас було всього 400. Нині нас уже майже 100 тисяч, відкрито три з половиною тисячі відділень по всій країні. У нас, за оцінками багатьох експертів, досить хороші шанси отримати друге місце по країні. У деяких областях, скажу прямо, ми впевнено йдемо до найвищих результатів. Для нас дуже велика відповідальність – участь у виборах. Ми йдемо у владу, щоб працювати на благо тих, хто повірив у «Сильну Україну». Ми відродимо наші міста і села. Ми зробимо наше життя кращим. Я вірю в свою команду і нашу мету – побудову сильної України. Разом ми зробимо Україну розвиненою, успішною державою. Прийшов час сильних! Матеріал підготувала Христина Михалок

стат и ст и к а

Україна – четверта в Європі щодо порушень прав людини Україна продовжує «випереджає» країни-члени Ради Європи за кількістю справ за статтями 13 (право на ефективний засіб юридичного захисту) та 3 (заборона катувань) Європейської конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

3

П

ро це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Литвин. За його словами, наприкінці першого півріччя нинішнього року в Європейському суді чекають свого вирішення 129 тисяч 650 справ. «І неабиякий внесок у це зробила, на превеликий жаль, Україна. Вона посідає четверте місце після Росії, Туреччини та Румунії, а за кількістю звернень на 10 тисяч населення ми випередили і Росію, і Туреччину», – наголосив спікер. Не менш обурливим є й той факт, що 39% рішень Європейського суду щодо України стосуються порушень права на справедливий суд. 28% – порушень прав власності. 12% – пов’язано з тривалими судовими розглядами.

Тетяна НОВІК

За ДТП на залізничних переїздах ув’язнюватимуть

М

ініс тер с т в о транспорту і зв’язку України ініціювало кримінальну відповідальність за порушення правил проїзду залізничних переїздів. Про це заявив міністр транспорту Костянтин Єфименко. «До 20 грудня нинішнього року буде прийнято зміни до законодавства про адміністративні правопорушення, де за порушення правил переїзду позбавлятимуть права керування транспортним засобом на п’ять років. При повторному порушенні – довічне позбавлення водійських прав», – зазначив Костянтин Єфименко. При цьому, за словами міністра: «Якщо таке порушення призвело до втрати життя і здоров’я громадян – це вже кримінальна відповідальність».

Квитки на Євро-2012 будуть дешевші, ніж були на Євро-2008

Я

к з апев нив директор турніру UEFA Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський: «Ціна буде однаковою і для українців, і для поляків, і для жителів інших європейських країн. Крім того, буде нижчою ніж у 2008-му році». Він також зазначив, що вартість на квитках, які будуть призначені для поширення в Україні, буде вказано і в євро, і в гривнях, а для поляків відповідно – у євро і злотих. Як повідомлялося раніше, квитки на матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року надійдуть у продаж уже навесні 2011 року.

В Індонезії 25 людей стали жертвами виверження вулкана

26

жовтня найактивніший вулкан Індонезії – Мерапі – перейшов до стадії вибухового виверження і зробив серію потужних викидів вулканічного попелу. Загинуло 25 людей. Крім того серйозно постраждали 14 осіб, причому в деяких обпечено більше ніж 80% шкіри і вони перебувають у критичному стані. Мерапі – (що в перекладі з індонезійської означає «вог­нен­на гора») посідає перше місце у світі за кількістю подібних «вогненних гір». Він розташований недалеко від одного з найважливіших міст Яви – Джок’якарта. Зі схилів Мерапі вже евакуйовано тисячі жителів сіл, що розташовані поблизу кратера. Проте яванські селяни до останнього намагаються залишити вдома когось, хто буде доглядати за господарством, а багато хто взагалі відмовляються від евакуації. Підготувала Сніжана БОЖОК


cmyk

4

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.45, 15.30, 18.55, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.25 Автодрайв 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 08.40 Кориснi поради 09.00 Пiдсумки тижня 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 10.55 Розважальна програма «Аншлаг, аншлаг» 12.10, 18.40, 21.35 Дiловий свiт 12.20 Точка зору 13.10 Право на захист 13.35 Х/ф «Грошi» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Ревiзор 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 Шеф-кухар країни 18.00 Вiкно в Америку 19.00 Про головне. Спецвипуск 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 21.55 Футбольний код 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.50 ТелеАкадемiя 02.50 Т/с «На край землi» 04.20 Чоловiчий клуб 05.20 Програма мультфiльмiв

N

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Добрий ранок» 09.15, 00.50 «Жити здорово!» 10.30 «Контрольна закупiвля» 11.05 «ЖКГ» 12.15, 02.20 «Модний вирок» 13.20, 01.45 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.35 «Хочу знати» 16.10 «Поки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00 «Чекай на мене» 21.00 «Час» 21.30 «Втеча» 22.40 Спецрозслiдування. «Наручники як лiки» 23.45 Нiчнi новини 00.00 Т/с «Група Zeta» 03.10 «Нехай говорять»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 «Кулiнарний двобiй» 08.35, 14.30, 17.30, 01.45 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.30 Золотий пил 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.40 «Програма максимум» 13.40 «Росiйськi сенсацiї» 15.35 «Огляд. Надзвичайна подiя». Огляд за тиждень 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Справа браконьєрiв. Маленька вiйна за iкру» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара – 2» 18.35 Година суду 19.20 Т/с «Павутиння-3». «Павук» 20.15 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв – 9» 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 23.35 Чесний понедiлок 00.25 Т/с «Таксист» 01.20 «Iсторiї про примар». «Натхнення вбиває»

B

06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.45, 04.20 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 09.25 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 10.10 «Ремонт +» 11.00 «Велике перевтiлення» 11.50 Х/ф «Фальшива вдова» 13.55 Х/ф «Операцiя «Валькiрiя» 16.10, 05.15 «Справжнi лiкарi – 2» 17.30 Т/с «Доктор Тирса» 19.25 «Погода» 20.10 «Зiрка + Зiрка» 22.45, 03.30 Т/с «Маргоша-3» 00.00 Х/ф «Вiва, Марiя» 02.10 «Без мандата»

Z

06.05, 04.55 Д/п «Походи в дикий свiт – 4» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара – 3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15, 03.45 «Знак якостi» 12.55 Т/с «Виклик-2» 13.55 «Детективи» 15.00, 04.15 «Судовi справи» 15.50 «Жди меня» 17.20 Т/с «Сусiди» 18.10 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 02.30 «Подробицi» 20.30 Т/с « Обручка» 21.30 Т/с «Зоя» 23.50 Д/п «А. Вертинська» 00.50 Х/ф «Гангстерськi вiйни» 03.00 Т/с «До самої смертi»

[

06.00 М/ф «Легенда про Зорро» 06.30 М/ф «Останнiй з могiкан» 07.00 Д/ф «Наступна чума» 08.00 Приватна мiлiцiя 08.30 Комедiйний квартет 09.45 Д/ф «Загадки НЛО» 12.00 Д/ф «Пiдводнi човни» 13.00 Д/ф «Зброя майбутнього» 14.00 Д/ф «Iнженернi катастрофи» 15.00 Д/ф «Надсекретнi мiсiї ЦРУ» 16.00 Д/ф «Вiйськова Таємниця» 17.00 Знак вигуку 18.00, 20.30, 03.00 Сьогоднi 18.30 Оперативна служба 112 19.00 Д/ф «Кримiнальна Росiя» 19.30, 03.30 Правда Романа Скрипiна 21.00 Д/ф «Знищено за секунди» 22.00 Т/с «Числа» 23.00 Д/ф «Еволюцiя» 00.00 Х/ф «Обiймаючи темряву» 01.30 Х/ф «Еротичне подання-1» 04.30 Мамаду. Повне мамаду

2

06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Ракетна мiць» 06.35 М/с «Гей, Арнольде!-3» 07.00 м/с «Деннi Фантом-3» 07.40 М/с «Годзилла» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00 Х/ф «Зачепившись за дерево» 13.00 «Я мав би загинути» 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 17.00, 05.30 «Кумедне домашнє вiдео» 18.10 «Непереможний воїн» 19.10 Х/ф «Швидкiсть» 21.40 ПРОФУТБОЛ 23.15 Х/ф «Щури» 01.05 «Секс з Анфiсою Чеховою» 01.35 Х/ф «Дивiться ми помираємо.com» 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 15 тур. Динамо (Київ) – Iллiчiвець (Марiуполь) 05.00 «Жорстокi iгри»

телепрограма телепрограма п о н е д i л о к ,

D

G

05.50 Зона ночi 06.05, 00.50 «Бiзнес+» 06.10 Т/с «Солдати-16» 06.10 «Документальний 07.00, 07.10, 07.40, 08.40 детектив» «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 06.35 Т/с «Комiсар Рекс» 07.30, 08.30, 19.00, 00.00 09.40 «Танцювальне шоу Репортер «Лiд i полум’я» 07.35, 08.35, 19.20, 00.25 12.55 «Битва екстрасенсiв. Погода 09.00, 18.00 Т/с «Щасливi Вiйна свiтiв» разом» 15.00 «Давай одружимось» 10.00 Iнфо-шок 17.00 «Неймовiрна правда 11.30 Iнтуїцiя 12.45, 19.35 Т/с «Татусевi про зiрок» дочки» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 13.50 М/с «Полiцейська 18.10 «Чужi помилки. Обакадемiя» личчя пiд маскою» 14.30 М/с «Новi пригоди Бетмена» 19.05 «Україна має талант!» 14.45, 15.45 Teen Time 21.25 Т/с «Кулагiн і парт14.50 Т/с «Друзi» нери» 15.50, 23.05 Т/с «Відчайдуш22.20 Т/с «Доктор Хаус» ні домогосподарки» 16.45, 21.00 Т/с «Воронiни» 23.20 Т/с «Клiнiка» 19.15, 00.20 Спортрепортер 00.40 «Вiкна-спорт» 22.05 Новий погляд 00.55 Х/ф «Шлях до «Са00.30 Служба розшуку дiтей 00.35 Х/ф «Востаннє» турну»

E

I

1

л и с т о п а д а

J

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 Телемагазин 10.00 Х/ф «З дев’ятої до п’ятої» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Гидке каченя» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «В гостях у Глорiї» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 17.30, 19.00 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 00.45, 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин

06.00 «Iсторiя України» 06.25 Х/ф «Шукачi пригод» 08.20 «Правда життя». Аматори екстриму 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.30, 00.00 Т/с «CSI: НьюЙорк» 13.30, 19.20 Т/с «Золотий капкан» 14.30, 20.20 Т/с «Штрафбат» 15.25 Х/ф «Людина на своєму мiсцi» 17.20 Х/ф «Загадковий спадкоємець» 18.30, 03.45 «Агенти впливу» 19.00, 21.30, 01.45, 03.20, 05.10 «Свiдок» 01.00 «Покер-дуель» 02.10 «Полiттерор» 02.35 «Речовий доказ» 04.45 «Правда життя» 05.35 «Легенди бандитської Одеси»

L

M

Чернігів 

K

v

14.00 Програма передач 14.05, 16.05, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 14.20 «Своїми очима» 14.30 «5-й елемент» 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 15.05, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 15.10, 16.10 Народне токшоу «Майдан» 17.30, 04.30 «Територiя закону» 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 18.45, 05.30 «Київський час» 18.55, 19.20, 01.00 Телемарафон «Iнформацiйний пiдсумок дня» 19.00 «Час новин» (росiйською мовою) 21.00, 02.00 «Час» 21.50, 03.30, 05.40 «Велика полiтика» 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 22.30 «Час-тайм» 00.00, 04.00 «Час новин» (рос.) 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 00.30 «Автопiлот-новини» 00.40 «Рестораннi новини» 01.50, 02.55, 03.25, 04.20, 05.25 «Огляд преси»

08.00 «Тиждень» 08.40 Чернiгiвщина в життi славетних 09.00, 00.00 Україна: час мiсцевий 09.10, 20.25 Телеоб’єктив 09.15, 10.30, 00.10, 01.45 Х/ф «Конотопська вiдьма» 10.15 Пiзнавалки 11.30 Класнi уроки 12.00 «Телевiзор» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10, 21.30 Знаменитi українцi 13.40 Х/ф «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорницi» 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45 Iмена 17.10 Зi скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.25 Студiя «Дiалог» 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Передача до Дня автомобiлiста 22.00 Х/ф «Об’єкт Джей» 23.40 Д/ф «Рогатин» 01.10 Д/ф «Будинок I. Гончара» 02.45 Фiльм-роздум «Велетень степiв» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

05.45 Служба розшуку дiтей 05.50, 06.15, 07.35, 01.40, 03.35 Погода 05.55, 09.15, 12.55, 19.20, 01.35 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 01.50 300 сек/год 06.20 Свiтанок 07.40 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок 09.25 Море по колiно 10.00 Люди, конi, кролики i... домашнi ролики 10.20 Т/с «Солдати-14» 11.20 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 12.45 Факти. День 13.05 Х/ф «Пасажир 57» 14.55 Х/ф «Снайпер. Зброя вiдплати» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 01.05 Надзвичайнi новини 19.50 Т/с «Братани-2» 21.50 Т/с «Вiйськова розвiдка» 23.00, 03.40 Свобода слова

05.50, 05.00 Диваки 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.40, 20.50, 23.40 24 години. Бiзнес 07.30 М/ф 07.55, 09.40, 12.00, 15.00, 18.55, 20.55, 23.55 Погода 08.00, 10.45, 15.45, 02.15 Твiй хiт 08.45 Жива енциклопедiя 09.10 Життя серед життя 11.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.25, 04.40 Сильнi свiту сього 16.45 Вода – лiнiя життя 17.30 Т/с «Чемпiон» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 19.00 Т/с «Зона» 21.00 Х/ф «Звiробiй» 22.40 Журфiкс 00.00 Таємницi долi 02.40 Козацтво 04.20 Уганда

06.00, 06.50, 05.25 Срiбний апельсин 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.05, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.05, 13.50 Т/с «Слiд» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 11.50 Т/с «Екстрений виклик. Зниклий пацiєнт» 12.50, 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.35, 02.10 Щиросердне зiзнання 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 20.25 Т/с «Звiробiй-2» 22.20 Х/ф «Кiнг-Конг» 02.40 Т/с «Безмовний свiдок»

y

P

Q

06.00 «Настрiй» 08.15 «Постскриптум» 09.15, 17.50, 00.30 Т/с «Зцiлення любов’ю» 10.00 «Фактор життя» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.10, 20.10 «Дядько Федiр, Пес i Кiт. Митя i Мурка». М/ф 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.45 «Московськi профi» 12.15, 01.15 Т/с «Дякую тобi за все – 2» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi друзi». Д/с 13.35 «У центрi подiй» 14.45 «Справа принципу» 15.25 «Енциклопедiя». Хрiстiан Гюйгенс 15.30, 05.10 «Культурний обмiн» 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-город» 18.40, 02.10 «Продати душу дияволовi. Цiна президентського маєтку». Д/ф 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 20.55 «Народ хоче знати» 22.20, 04.25 Т/с «Чоловiки не плачуть» 23.05 «Нікіта Міхалков. Територiя любовi». Д/ф

U

05.22 Портрети в часi 05.30, 06.20, 12.54, 17.21, 02.20 Ретроспектива 05.35 Д/ф «Колекцiя N 1» 05.55 Д/ф «Секрет «Лаури» 06.07 Д/ф «Старий i кiнь» 06.25 Х/ф «Фонтан» 08.07, 10.28, 14.13, 19.49, 22.31, 02.25 Пiсня року. Краще 08.39 Х/ф «Близнюк» 11.22, 20.19, 23.21 Цей тиждень в iсторiї 11.48, 12.57 Х/ф «Мефистофель» 14.03 Кiножурнал «Новини дня». N 7. 1976 14.41 ОСП-студiя. Василь Уткiн 15.29 Х/ф «Моє друге я» 17.25 Д/с «Видатне XX столiття» 18.24 Х/ф «Сум’яття почуттiв» 19.40 Кiножурнал «Новини дня». N 33. 1977 20.48 Т/с «Так, пане прем’єр-мiнiстре» 21.21 ОСП-студiя 22.09 Х/ф «Три рублi» 23.51 Театральнi зустрiчi (1978 рiк) 01.17 Х/ф «Чужа дружина й чоловiк пiд лiжком» 02.52 Х/ф «Де третiй король?»

05.00 «Невiдома планета»: 06.00 «Нiмеччина за «Зберiгачi дощового тиждень» лiсу» 07.00 «Мультфiльми» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана 08.00 «Повний альбац» вечеря» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон 07.30 Т/с «Солдати-11. Хуан i його прекрасна Прапорщик» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, дама» 22.30 «Новини 24» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «З 09.00 «У справi життя капiтана Черняєнеповнолiтнiх» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрева. Вiдпустка в сiчнi» ний виклик» 11.00 «Гранi тижня» 13.00 «Не бреши менi!» 12.00 «Обережно, iсторiя!» 14.00 «Давайте розберемось!» 13.00 Х/ф «Особиста справа суддi Iванової», 16.00 Х/ф «Поза досяжнiстю» «Молодший науковий 19.00 Т/с «Опер Крюк» 21.00, 03.10 «Доктор спiвробiтник» Смерть» 16.00, 18.00, 01.00 «Осо22.00 «Дурнi, дороги, блива думка» грошi» 23.00 «Три кути» 17.00, 05.00 Т/с 00.00 «Репортерськi «Таксистка-4» iсторiї» 19.00, 04.00 «Обкладинка» 00.45 Х/ф «Бандити в масках» 20.00 «Цiна перемоги» 04.10 «Невiдома планета»: 22.00 «Наразi у свiтi» «Магiчний Алтай», ч 23.00 Х/ф «Перикола», м/ф 04.35 Нiчний музичний для дорослих канал

g

09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.20 Новини 09.10 Навколо планети 09.50 Репортер «Бiлоруської годинки» 10.35 Автошкола 11.15 Вiдеофiльм АТН циклу «Земля бiлоруська» 11.30 Скарбнiца Магiлевшчини 12.10, 00.30 Т/с «Мiсце зустрiчi змiнити не можна» 13.20 Д/ф «Вiн десь тут... Спогад про Юрiя Марухiна» 13.50 «Школа доктора Комаровського». ТБ-шоу 14.15 Новини Союзної держави 14.40 Кiнопроби 15.20 Вiдеофiльм АТН «Бiльше, нiж гра» 15.50 «Пристрастi по культурi» 16.35 Тисячорiччя 16.45 Усе про безпеку 17.10 «Молодi й щасливi». Комедiйна мелодрама 18.15 Дiлове життя 18.20 Трудодень 18.50 Скарбниця Магилевшчини 19.15 Культпросвет 20.35 Арена 21.00 Панорама

http://dponline.cn.ua

p 07.00 Махiнатори на трасi 07.25 Великi та швидкi 07.50, 15.10, 01.40 Брудна справа 08.45, 17.55 Вижити за будь-яку цiну 09.40, 18.50, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Головоломи 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 З чого це зроблено? 12.25, 17.00, 23.50 Зброя майбутнього 13.20, 14.15, 00.45 Крутий тюнінг 16.05 Спецназ «Важкi машини» 19.45 Безпека кордонiв 21.05, 02.40 Лiсоповал на болотах 22.00 Смертельний улов 22.55 Вижити удвох 04.40 Блискавичнi катастрофи

07.00 «Скептик» 07.40 «Там, де нас нема» 08.00 «Емотонiк» 08.40, 21.15 «Прихована реальнiсть» 09.40, 16.15 Т/с «Пригоди Геркулеса» 11.20, 18.00 Т/с «Зоряний крейсер «Галактика» 12.10, 19.00 Т/с «Людинаневидимка» 13.10 «Брама часу» 14.00 Х/ф «Зникнення Кевiна Джонса» 20.00 Т/с «Вiдблиски» 22.00 Т/с «Медiум» 23.00, 01.10 Т/с «Псiфактор» 00.00, 06.15 «Секретнi iсторiї» 01.50 Т/с «Життя пiсля смертi» 02.40 «Нiчне життя»

O

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Честь маю. Володимир Iвашов» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 Вiстi 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква 10.45 Т/с «Дворик» 11.15 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.30 Вiстi-спорт 13.40 «Кiмната смiху» 14.30, 22.20 «Кулагiн i партнери» 15.30, 19.45 Т/с «Була любов» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i кохана» 18.05, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 21.30 Т/с «Дiльнична» 22.55 Вiстi.ru 23.10, 04.05 «Черговий по країнi». Михайло Жванецький 23.55 «Вiстi+» 00.10 Х/ф «Тихий Дон» 01.50 «Формула кохання». Ток-шоу

5

06.00 Кримiнальнi новини 06.30 Сiм днiв СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05 Джеймi Олiвер. Смачне життя 09.30 Дiєтологи 10.25 Оголена краса 11.20 СIТI-терапiя 11.45, 16.40, 20.00 Прихована камера 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 18.05 Втомленi славою 15.10 Школа кулiнарiї 17.00 Супер няня 18.40 Шопiнг 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Легенди СIТI 21.30 Пекельна кухня 23.15 Подружнi зради 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

V

s

05.00 «Пiрати XX столiття» 06.30 «Чужi листи» 08.10 М/ф «Легенда про Грига» 08.25 «Порожнiй рейс» 10.05 «Сумка iнкасатора» 11.45 «Поїздка крiзь мiсто» 13.00, 21.00 «Гальмування в небесах» 14.25, 22.25 «Ризик – шляхетна справа» 15.55, 23.55 «Земля» 17.30 М/ф «Уперед, час!» 17.50 «Одинадцять надiй» 19.35, 03.35 «Нехай я помру, Господи...»

06.00 «Пастка для спеца», драма 08.00 «Свято», драма 10.00 «Розмiтка», драма 12.00 «Iсторiя кохання, або Новорiчний розiграш», мелодрама 14.00 «Улюблена дочка тата Карло», драма 16.00 «Друге життя Федора Строгова», драма 18.00 «Цього вечора янголи плакали», бойовик 20.00 «Розповiдь про Федота-стрiльця» 22.00 «Привiт, Кiндере!»

m

r

03.00, 21.00 «Джиндабайн», драма 05.10 «Фанатик», драма 07.00 «Золотi хлопцi», мелодрама 09.00 «Нiксон», драма 13.00 «Зi зневiрою на обличчi», комедiя 15.00 «Святенник», комедiя 17.00 «Сiмейна справа», комедiя 19.00 «День розплати», драма 23.10 «Кiлька днiв у вереснi», трилер 01.10 «Крiп», жахи

t

09.00, 17.00, 01.00 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 09.55, 17.55, 01.55 «101-й кiлометр». Драма 11.45, 19.45, 03.45 «Перше кохання». Мелодрама 13.30, 21.30, 05.30 «Дивна парочка». Комедiя 15.15, 23.15, 07.15 «Багрянi рiки – 2». Трилер

o

06.25 «Дитячий сеанс» 07.45, 17.15, 21.00 «Кiноляпи» 08.05 Х/ф «Олександр Невський» 10.30, 11.45, 14.50 «ВiтринаТБ» 11.00, 18.30, 00.05 «Саундтреки» 12.45 Х/ф «Початок» 15.30 Х/ф «Не болить голова у дятла» 19.15 Х/ф «Крах iнженера Гарiна» 21.30 Х/ф «Спокуса ДонЖуана» 00.25 Х/ф «Честь i слава»

19.00, 01.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00, 02.00 Т/с «Версiя». «Контрольний пострiл» 21.00 Т/с «Детективи-3». «Шерше ля бабу» 22.00, 23.30 Х/ф «Людина в прохiдному дворi» 03.00 Т/с «Детективи-3». «Бенефiс»

W

3

05.00 «Пункт призначення 4» 07.00, 17.00 «Алiса в Країнi чудес» 09.00, 19.00 «Помста пухнатих» 11.00 «Паранормальне явище» 13.00, 23.00 «Фiбi в Країнi чудес» 15.00, 01.00 «Фальшива личина» 21.00 «Кит» 03.00 «Продавець мерцiв»

06.00 За грошi 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 07.50 Фабрика смiху 08.45 Х/ф «Король у НьюЙорку» 11.20, 20.10 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Х/ф «БоллiвудГоллiвуд» 17.40 Х/ф «Банкiр-невдаха» 20.40 Х/ф «За чарiвних дам»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

в i в т о р о к ,

B

2

D

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.20, 18.55, 21.55, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.25 Автодрайв 07.35 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Слово регiонам. Дайджест 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.00 Розважальна програма «Аншлаг, аншлаг» 12.10, 18.40, 21.35 Дiловий свiт 12.25 Хай так 13.00 Темний силует 13.20 Т/с «На край землi» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.30 Золотий гусак 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.05 В гостях у Д. Гордона. Валерiя 18.05 Шеф-кухар. Вечеря 19.00 Про головне 19.40, 04.20 Чоловiчий клуб 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 22.00 Свiтло. Можливостi людського мозку 22.30 Книга. ua 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.50 Прес-анонс 01.55 ТелеАкадемiя

06.05 Служба розшуку дiтей 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.55, 03.30 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 09.30, 04.10 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.30 «Сiмейнi драми» 11.25 «Їжа. Смертельна добавка» 12.25, 05.20 Т/с «Була любов» 13.20 «Шiсть кадрiв» 14.05 Т/с «Доктор Тирса» 16.00, 04.35 «Справжнi лiкарi – 2» 18.25 «Небезпечнi товари» 19.25 «Погода» 20.10 «Мiняю жiнку – 2» 21.35, 22.15, 01.50, 02.15 Т/с «Iнтерни» 22.40, 02.40 Т/с «Маргоша – 3» 00.10 Х/ф «Фальшива вдова»

06.05, 05.15 Д/п «Походи в дикий свiт – 4» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара – 3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15, 04.10 «Знак якостi» 12.55 Т/с «Виклик» 13.55 «Детективи» 15.00, 04.35 «Судовi справи» 15.55 «Зрозумiти. Пробачити» 16.20 Т/с «Передiл. Кров iз молоком» 17.20, 03.40 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу «Розбiр польотiв» 18.55 Т/с «Таке звичайне життя» 20.00, 02.45 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.30 Т/с «Зоя» 23.50 Д/п «Чорна магiя» 01.00 Х/ф «Гангстер №1»

05.25, 06.15, 07.40, 01.25, 02.55 Погода 05.30, 02.25 Факти 05.55, 09.15, 12.55, 19.20, 01.20 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 01.30 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.45 Пiд прицiлом 08.45 Факти. Ранок 09.20, 14.25 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати-14» 11.25, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.00, 21.55 Т/с «Вiйськова розвiдка» 14.10 Анекдоти поукраїнськи 15.25, 19.55 Т/с «Братани-2» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 03.00 Надзвичайнi новини 23.05 Х/ф «Смертельний удар». 01.05 Факти. Пiдсумок дня 01.35 Т/с «Герої-3»

N

[

y

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Добрий ранок» 09.15, 00.40 «Жити здорово!» 10.30 «Контрольна закупiвля» 11.05 «ЖКХ» 12.15, 02.10 «Модний вирок» 13.20, 01.40 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.35 «Хочу знати» 16.10 «Поки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00, 03.05 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 «Гаражi» 22.40 «Великий куш» 23.35 Нiчнi новини 23.55 Т/с «Група Zeta»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 Квартирне питання 08.35, 14.30, 17.30, 01.40 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.30 Олександр Журбін. Мелодiї на пам’ять 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-9». «Стрибок кенгуру»; «Лабiринт» 15.35 Авiатори 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Справа Корякина. Природженi вбивцi» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Довiряй, але перевiряй» 18.35 «Справи сiмейнi» 19.25 Т/с «Павутиння-3». «Павук» 20.25 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв – 9». «Невинний»; «Невеликий вмiст солi в холоднiй водi» 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 23.35 «Лубянка. Лев Троцький. Приречений на вбивство» 00.20 Т/с «Таксист» 01.15 «Iсторiї про примар». «Нова нянька»

Z

06.20, 00.50 «Бiзнес+» 06.25, 21.25 Т/с «Кулагiн та партнери» 06.50 Т/с «Комiсар Рекс» 09.50 Х/ф «Iнше обличчя» 11.55 «Нез’ясовно, але факт» 13.00 «Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi» 14.00 «Моя правда. Надiя Бабкiна. Приборкання норовливої» 15.00 «Давай одружимось» 17.00 «Неймовiрна правда про зiрок» 18.00, 22.00 «ВiкнаНовини» 18.10 «Чужi помилки. Обличчя пiд маскою» 19.05 «Правила життя. Дiм – убивця» 20.05 «У пошуках iстини. Cекс-шпiонаж: таємна зброя КДБ» 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 23.20 Т/с «Клiнiка» 00.40 «Вiкна-Спорт» 00.55 Х/ф «Кiнець «Сатурна»

E

06.00 «Настрiй» 06.00, 09.45 Д/ф «Загадки 08.20 «Народ хоче знати» НЛО» 09.15, 17.50, 00.30 Т/с 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 «Зцiлення любов’ю» 10.00 «Православна Сьогоднi енциклопедiя» 07.30 М/ф «Христофор 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу Колумб» 11.10, 20.10 «Дядько Федiр, Пес i Кiт. Мама i тато». 08.00, 23.00 Д/ф М/ф «Еволюцiя» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 12.00, 17.00 Т/с «Херувiм» 11.45, 16.45 «Московськi профi» 13.00 Д/ф «Наступна чума» 12.15, 01.15 Т/с «Дякую тобi 14.00 Д/ф «Знищено за за все – 2» секунди» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi друзi». Д/с 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 13.30 «Нікита Михалков. 16.00, 18.30 Д/ф Територiя любовi». Д/ф «Кримiнальна Росiя» 14.10 «Петрiвка, 38» 19.30, 03.30 Правда Романа 14.45 «Сто питань дорослому» 15.25 «Енциклопедiя». П’єр Скрипiна Сiмон Лаплас 21.00 Д/ф «Всесвiт» 15.30 Порядок дiй 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 00.00 Х/ф «Еротичне 17.15, 23.45 «Градъ-город». подання-1» Новинський бульвар 01.30 Х/ф «Еротичне 18.40, 02.10 «Продати душу дияволовi. Свiтлi голоподання-2» ви на вивiз». Д/ф 04.30 Мамаду/Повне 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» мамаду 20.55 Тимчасово доступний. Юрiй Антонов 05.00 М/ф «Небеснi танцю22.20, 04.25 Т/с «Чоловiки ристи» не плачуть» 05.35 М/ф «Покахонтас» 23.05 «Лiнiя захисту»

2

06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Ракетна мiць» 06.35 М/с «Гей, Арнольде! – 3» 07.00 м/с «Деннi Фантом – 3» 07.40 М/с «Годзилла» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00 «Я мав би загинути» 17.00, 02.50 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Божевiльна прихована камера» 18.30 Х/ф «Грiшний ангел» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Гра в хованки» 23.45 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.10 Х/ф «Ферма» 02.00 «Жорстокi iгри» 03.00 Х/ф «Щури» 04.25 Кiнорiк 04.35 Х/ф «Дiти капiтана Гранта»

U

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

л и с т о п а д а

05.22, 02.21 Цей тиждень в iсторiї 05.51 Театральнi зустрiчi (1978 рiк) 07.17 Х/ф «Чужа дружина й чоловiк пiд лiжком» 08.20, 11.30, 12.20, 23.22 Ретроспектива 08.26, 14.07, 16.28, 22.32, 01.51, 04.33 Пiсня року. Краще 08.52 Х/ф «Де третiй король?» 10.12 ОСП-студiя. Леонiд Якубович 11.22, 19.58 Портрети в часi 11.35 Д/ф «Колекцiя N 1» 11.55 Д/ф «Секрет «Лаури» 12.07 Д/ф «Старий i кiнь» 12.25 Х/ф «Фонтан» 14.39 Х/ф «Близнюк» 17.22, 23.27 Д/с «Видатне XX столiття» 18.21 Т/с «Наслiдок ведуть Знатоки» 20.07, 02.50 Т/с «Так, пан прем’єр-мiнiстр» 20.40 Х/ф «Йонас, якому в 2000 роцi буде 25 рокiв» 00.26 Х/ф «Сум’яття почуттiв» 01.41 Кiножурнал «Новини дня». N 33. 1977 03.23 ОСП-студiя

G

J

L

05.50 Зона ночi 06.10 Т/с «Солдати-16» 07.00, 07.15, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00, 00.05 Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 00.30 Погода 09.00, 18.00 Т/с «Щасливi разом» 10.05 Iнфо-шок 11.20 Iнтуїцiя 12.40, 19.35 Т/с «Татусевi дочки» 13.45 М/с «Полiцейська академiя» 14.30 М/с «Новi пригоди Бетмена» 14.50, 15.45 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.50, 23.10 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 16.50, 21.00 Т/с «Воронiни» 19.15, 00.25 Спортрепортер 22.05 Здрастуйте, я – ваша мама! 00.35 Х/ф «Розгадка»

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30, 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимося» 14.00 М/с «Гидке каченя» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «В гостях у Глорiї» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 17.30, 19.00 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2» Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 00.45, 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 01.00 Сьоме небо

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 01.45, 03.15, 05.10 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 07.10 Х/ф «Загадковий спадкоємець» 1 с. 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.30, 00.00 Т/с «CSI: НьюЙорк» 13.30, 19.20 Т/с «Золотий капкан» 14.30, 20.20 Т/с «Штрафбат» 15.20 Х/ф «Строк давностi» 17.15 Х/ф «Загадковий спадкоємець» 2 с. 18.30 «Речовий доказ». Наркотерор 01.00 «Покер Дуель» 02.05 «Полiттерор» 02.30 «Речовий доказ» 03.40 «Агенти впливу» 04.40 «Правда життя»

I

K

v

Q

O

07.00, 18.45, 23.45 «Життя» 07.30 Медицина 07.50, 09.40, 12.00, 15.00, 18.55, 20.15, 23.50 Погода 07.55, 18.40, 20.25, 23.40 24 години Бiзнес 08.00, 10.40, 15.45, 02.15 Твiй хiт 08.45 Портрети дикої природи 09.05 Життя серед життя 11.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 17.30 Т/с «Чемпiон» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 19.00 Т/с «Зона» 20.50 24 години. Головне питання 21.00 Х/ф «Звiробiй» 22.50, 04.35 Сильнi свiту сього 00.00 Таємницi долi 02.40 Козацтво

P

06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00 Т/с «З життя капiтана Черняєва. Вiдпустка у сiчнi» 11.00 «Арт-навiгатор» 11.30 «Американський лiкнеп» 12.00 «Цiна перемоги» 13.00 Х/ф «Перикола» 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-4» 19.00, 04.00 «Клiнч» 20.00 «Велика варта» 21.00, 03.00 Т/с «З життя капiтана Черняєва. Без суду i слiдства» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Степанова пам’ятка», м/ф для дорослих

g

07.00, 21.00 Панорама 07.50 Актуальне iнтерв’ю 08.00, 19.40 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.40 Новини 09.10 Час футболу 09.40, 22.45 Бiлоруська годинка 10.35 Вiдповiдний хiд 11.30, 18.45 Каранi 12.10, 23.50 Т/с «Мiсце зустрiчi змiнити не можна» 13.25 «Маєм речi» 13.40 Лiкарськi таємницi з доктором А.Терещенко 14.10, 21.35 Т/с «Продовження буде» 15.20 Арена 15.40 «Життя як життя». Ток-шоу 16.35 Бiлоруський народний календар. «Дзяди» 16.45 Щоденник Мiжнародного дитячого конкурсу пiснi «Евробачення-2010» 18.15 Дiлове життя 18.20 Зворотний вiдлiк. «Грюнвальд-2» 19.15 «Культурнi люди» 20.35 Сфера iнтересiв 22.20 Овертайм

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-Тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5 елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час новин»   10.30, 11.30, 12.30 «Пресконференцiї у прямому 07.00, 06.10 Д/п «Гiд по 06.00, 05.50 Срiбний ефiрi» країнах свiту» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, апельсин 08.00 «Емотонiк» 04.20, 05.25 «Огляд 08.20 «Дитячий свiт» 06.30, 17.00, 19.00 Подiї преси» 09.00 «Обережно, мо07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 11.20 «Зверни увагу» дерн!» 15.30 «Не перший погляд» 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» 09.40, 16.15 Т/с «Пригоди 16.20 «Погода в Украине» Геркулеса» 08.50, 20.25 Т/с «Звiробiй 16.30 «Мотор-ТБ» 11.20, 18.10 Т/с «Зоряний – 2» 17.30, 04.30 «Особливо крейсер «Галактика» небезпечно» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 12.15, 19.00 Т/с «Людина18.30, 23.30 «Хронiка дня» невидимка» 11.50 Т/с «Екстрений ви18.45, 05.30 «Київський 13.20, 22.00 Т/с «Медiум» клик. Зниклий пацiєнт» час» 14.20 «Прихована 18.55, 19.20, 01.00 Телема12.50, 05.00 Ток-шоу «Нереальнiсть» рафон «Iнформацiйний 15.20, 20.00 Т/с «Вiдблиски» хай говорять» пiдсумок дня» 21.15 «Таємнi знаки» 15.35 Щиросерде зiзнання 23.00, 01.10 Т/с «Псi19.00, 00.00, 04.00 «Час новин» (рос.) 16.00 Федеральний суддя фактор» 21.00, 02.00 «Час» 00.00 «Секретнi iсторiї» 17.10 Критична точка 21.50, 03.30, 05.40 «На 01.50 Т/с «Життя пiсля 22.20 Т/с «Шериф» межi» смертi» 00.40 «Смачнi подорожi» 02.10 Х/ф «Кiнг-Конг» 02.40 «Нiчне життя»

05.00 «Невiдома планета»: «Зберiгачi дощового лiсу» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30 Т/с «Солдати-11. Прапорщик» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00 «У справi неповнолiтнiх» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 14.00 «Давайте розберемося!» 16.00, 23.00 Х/ф «Фар Край» 19.00 Т/с «Опер Крюк» 21.00, 03.00 «Смертi всупереч» 22.00 «Дурнi, дороги, грошi» 00.45 Т/с «Надприродне» 01.35 «Вiйськова таємниця» 02.35 «Я – мандрiвник» 04.00 «Невiдома планета»: «Магiчний Алтай» 04.25 Нiчний музичний канал

p 07.00 Махiнатори 07.25 Великi та швидкi 07.50, 15.10, 01.40 Брудна справа 08.45, 17.55 Вижити будьякою ціною 09.40, 18.50, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Головоломи 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 З чого це зроблено? 12.25, 17.00, 23.50 Зброя майбутнього 13.20, 14.15, 00.45 Крутий тюнінг 16.05 Спецназ «Важкi машини» 19.45 Безпека кордонiв 21.05, 02.40 Гiгантськi кораблi 22.00 Рукотворнi дива 22.55 Мегабудiвництва 04.40 Блискавичнi катастрофи

V

05.00 «Гальмування в не05.00 «Ранок Росiї» бесах» 09.05 «Кузня для олiгархiв. 06.25 «Ризик – шляхетна Кооперативи» справа» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 07.55 «Земля» 09.30 М/ф «Уперед, час!» Вiстi 09.50 «Одинадцять надiй» 10.30 Мiсцевий час. Вiстi11.35 «Нехай я вмру, Москва Господи...» 10.45 Т/с «Дворик» 13.00, 21.00 «Фонтан» 11.15 «Справжнє життя» 14.50, 22.50 «Перший рейс» 12.05 «Про найголовнiше». 16.15, 00.15 «Балада про Беринга та його друзiв» Ток-шоу 17.55, 01.55 «Удруге в 13.30 Вiстi-спорт Криму» 13.40, 21.30 Т/с «Дiльнична» 19.25, 03.25 «Зрадниця» 14.30, 22.20 «Кулагiн i партнери» 15.30, 19.45 Т/с «Була 07.00 «Святенник», комедiя любов» 09.00 «Зi зневiрою на 17.10, 02.45 Т/с «Багата i обличчi», комедiя кохана» 11.00 «Сiмейна справа», 18.05, 03.25 Т/с комедiя 13.00 «Мiй коханий «Єфросинiя» марсiанин», комедiя 22.55 Вiстi.ru 15.00 «Наступна зупинка – 23.10, 04.05 «Правила Країна чудес», комедiя найчарiвнiшої. Iрина 17.00 «Усi говорять, що я люблю тебе», комедiя Муравйова» 19.00 «Готель «Мiльйон 23.55 «Вiстi+» доларiв», драма 00.10 Х/ф «Тихий Дон» 23.00 «Криваве лiто Сема», 02.00 «Формула кохання». драма 01.30 «Любов – це диявол» Ток-шоу

m

5

05.40, 17.00 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 18.40 Шопiнг 09.30, 23.15 Подружнi зради 10.25, 21.30 Пекельна кухня 11.20 СIТI-терапiя 11.45, 16.40, 20.00 Прихована камера 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 18.05 Втомленi славою 15.10 Школа кулiнарiї 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Шаленi експерименти 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

t

5

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Студiя «Дiалог» 09.00, 00.00 Україна: час мiсцевий 09.10, 20.25 Телеоб’єктив 09.15 Класнi уроки 09.35, 12.05 Пiзнавалки 09.50, 00.40 Х/ф «Ой не ходи Грицю та й на вечорницi» 11.05 Д/ф «Нацiональний художнiй музей України» 12.15 Д/ф «М. Янгель» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Знаменитi українцi 13.40, 02.25 Х/ф «Натурник» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 01.55 Iмена 17.15 Зi скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.30 Д/ф «П’ятий вимiр» 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 На сiльських перехрестях 21.20 Д/ф «Софiя Київська» 21.40 Х/ф «Закон» 23.00 Фiльм-концерт «Рiвно 20 з хвостиком» 00.10 «Час країни» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Iсторiя кохання, або Новорiчний розiграш», мелодрама 08.00 «Улюблена дочка тата Карло», драма 10.00 «Друге життя Федора Строгова», драма 12.00 «Лiфт», трилер 14.00 «Клiнiка», драма 16.00 «Незакiнчений урок», мелодрама 18.00 «Хiмiя почуттiв», мелодрама 20.00 «Смокiнг по-рязанськи» 22.00 «Божа тварина» комедiя 00.00 «Варварине весiлля»

r

09.00, 17.00, 01.00 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 09.55, 17.55, 01.55 «Театр». Комедiя 11.45, 19.45, 03.45 «Роксi». Трилер 13.25, 21.25, 05.25 «Видимiсть гнiву». Комедiя 15.25, 23.25, 07.25 «Земля обiтована». Трилер

o

06.20 «Дитячий сеанс» 08.00, 17.10, 21.00, 00.05 «Кiноляпи» 08.35 Х/ф «Не болить голова у дятла» 10.20, 11.35, 14.45 «Вiтрина-ТБ» 10.45, 18.35 «Саундтреки» 12.50, 19.20 Х/ф «Крах iнженера Гарiна» 15.20 Х/ф «I от прийшов Бумбо» 21.30 Х/ф «Поїзд до Бруклiна» 00.25 Х/ф «Спокуса ДонЖуана» 02.30 Х/ф «Кров на сонцi»

19.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00 Т/с «Версiя». «Контрольний пострiл» 21.00 Т/с «Детективи-3». «Бенефiс» 22.00, 23.30 Х/ф «Людина в прохiдному дворi» 01.00 Т/с «Захист Красина» 02.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Iстина для Платона» 03.00 Т/с «Детективи-3». «За трамвайним квитком»

W

3

05.00 «Алiса в Країнi чудес» 07.00, 17.00 «Помста пухнатих» 09.00, 19.00 «Кит» 11.00 «Фiбиi в Країнi чудес» 13.00, 23.00 «Фальшива личина» 15.00, 01.00 «Продавець мерцiв» 21.00 «Американська iнтрижка» 03.00 «Камiнь бажань»

05.00 Маски-шоу 06.00 За грошi 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 07.50 Фабрика смiху 08.45 Х/ф «Квартира» 11.20, 20.10 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Х/ф «За чарiвних дам» 17.40 Х/ф «Вiч-на-вiч» 20.40 Х/ф «Банзай»


cmyk

6

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

A

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 14.30, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.20, 18.55, 21.55, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.25 Автодрайв 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 10.55 Розважальна програма «Аншлаг, аншлаг» 12.10, 18.40, 21.35 Дiловий свiт 12.25 Сiльрада 13.00 Т/с «На край землi» 14.45 Euronews 14.55, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.00 ПАРЛАМЕНТСЬКI СЛУХАННЯ У ВЕРХОВНIЙ РАДI УКРАЇНИ 17.05 В гостях у Д. Гордона. Валерiя 18.05 Шеф-кухар. Вечеря 19.40, 04.25 Чоловiчий клуб 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 22.00 Красиво 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.50 Прес-анонс 01.55 ТелеАкадемiя 02.55 Т/с «На край землi»

06.05 Служба розшуку дiтей 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.55, 03.40 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.30 «Сiмейнi драми» 11.25 «Загибель планети» 12.25, 05.20 Т/с «Була любов» 13.20 «Шiсть кадрiв» 14.00, 00.10 Х/ф «Зiрки пiд мiсяцем» 16.00, 04.35 «Справжнi лiкарi – 2» 18.25 «В магазин по смерть» 19.25 «Погода» 20.10 «Вiд пацанки до панянки» 21.35, 22.15, 02.00, 02.25 Т/с «Iнтерни» 22.40, 02.50 Т/с «Маргоша – 3»

N

[

Z

06.05, 05.00 Д/п «Походи в дикий свiт-4» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15, 04.30 «Знак якостi» 12.55 Т/с «Виклик-2» 13.55 «Детективи» 15.00 «Судовi справи» 15.55 «Зрозумiти. Пробачити» 16.20 Т/с «Передiл. Кров iз молоком» 17.20, 04.05 Т/с «Сусiди» 18.10 «Розбiр польотiв» 18.55 Т/с «Таке звичайне життя» 20.00, 03.10 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.30 Т/с «Зоя» 23.50 Д/п «Пiд маскою бувалого. Євгенiй Моргунов»

телепрограма телепрограма с е р е д а ,

D

06.10, 00.50 «Бiзнес+» 06.15, 21.25 Т/с «Кулагiн та партнери» 06.40 Т/с «Комiсар Рекс» 09.40 Х/ф «Лiд у кавовiй гущi» 11.40 «Нез’ясовно, але факт» 12.40 «Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi» 14.00 «Правила життя. Дiм – убивця» 15.00 «Давай одружимось» 17.00 «Неймовiрна правда про зiрок» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 18.10 «Чужi помилки. Як вижити нiчному метелику» 19.15 «Зiркове життя. Найскандальнiшi зiрковi розлучення» 20.15 «Росiйськi сенсацiї. Батьки та зiрки» 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 23.20 Т/с «Клiнiка» 00.40 «Вiкна-спорт» 00.55 Х/ф «Бiй пiсля перемоги»

E

05.30 Служба розшуку дiтей 05.35, 06.15, 07.35, 01.20, 02.50 Погода 05.40, 02.25 Факти 05.55, 09.15, 12.55, 19.20, 01.15 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 01.25 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.40 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.20, 14.15 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати-14» 11.25, 17.30 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.00, 21.55 Т/с «Вiйськова розвiдка» 15.15, 19.55 Т/с «Братани-2» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 02.55 Надзвичайнi новини 23.05 Х/ф «Принц пiстолетiв» 01.00 Факти. Пiдсумок дня 01.30 Т/с «Герої-3»

y

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 06.00, 09.45, 21.00 Д/ф «За- 06.00 «Настрiй» 08.20 Тимчасово доступ18.00 Новини гадки НЛО» ний. Юрiй Антонов 05.05 «Добрий ранок» 09.15, 17.50, 00.30 Т/с 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 09.15, 00.40 «Жити здо«Зцiлення любов’ю» Сьогоднi 10.00 Порядок дiй рово!» 07.30 М/ф «Христофор 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 10.30 «Контрольна 11.10, 20.10 «Дядько Федiр, Колумб» закупiвля» Пес i Кiт. Матроскiн i 08.00, 23.00 Д/ф 11.05 «ЖКГ» Шарик». М/ф 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 «Еволюцiя» 12.15, 02.20 «Модний Подiї вирок» 12.00, 17.00 Т/с «Херувiм» 11.45, 16.45 «Московськi 13.20 «Детективи» 13.00 Д/ф «Надсекретнi профi» 14.00 Iншi новини 12.15, 01.15 Т/с «Дякую тобi мiсiї ЦРУ» за все» 14.20 «Зрозумiти. Про14.00 Д/ф «Всесвiт» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi бачити» друзi». Д/с 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 15.35 «Хочу знати» 13.30 «Лiнiя захисту» 16.00, 18.30 Д/ф 16.10 «Поки всi вдома» 14.10, 21.35 «Петрiвка, 38» «Кримiнальна Росiя» 14.45 «Вiра Васильєва. Про­ 17.00 «Федеральний довження душi» 19.30, 03.30 Правда Романа суддя» 15.25 «Енциклопедiя». Скрипiна 18.15, 01.40 «Давай одруГiлберт Кiйт Честертон жимось!» 00.00 Х/ф «Еротичне 15.30 «Земля Iсуса». Д/с 15.55, 02.50 Т/с 19.05 Ювiлейний вечiр подання-2» «Монтекрiсто» програми «Поле чудес» 01.30 Х/ф «Еротичне 17.15, 23.45 «Градъ-город». 21.00 «Час» Новодiвочий некрополь подання-3» 21.30 «Клуб Веселих i 18.40, 02.10 «Продати душу 04.30 Мамаду/Повне дияволу. Притулок для Кмiтливих». Вища лiга мамаду Шакала». Д/ф 23.55 Т/с «Група Zeta» 05.00 М/ф «Небеснi танцю- 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 03.15 Х/ф «Осiнь» 20.55 «Iгри з примарами». ристи» 04.45 Х/ф «Станцiйний Д/ф 22.20Т/с«Чоловiкинеплачуть» 05.35 М/ф «Покахонтас» доглядач»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 Дачна вiдповiдь 08.35, 14.30, 17.30 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 09.30 Росiйська начинка 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних 12.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-9». «Невинний»; «Невеликий вмiст солi в холоднiй водi» 15.35 Щиросердне зізнання 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Справа Ряховського. Мовчання ягнят (росiйський варiант)» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Свiтовий закусон» 18.40 Година суду 19.30 Т/с «Павутиння-3». «Павук» 20.25 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-9». «Очевидне ймовiрно»; «Обман зору» 22.10 Надзвичайна подiя. Розслiдування. «Елiксир молодостi» 22.30 Т/с «Ведмежий кут» 23.30 «Битва за Пiвнiч». Перша атомна». Д/ф 00.20 Т/с «Таксист»

2

06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Ракетна мiць» 06.35 М/с «Гей, Арнольде!-3» 07.00 м/с «Деннi Фантом-3» 07.40 М/с «Годзилла» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00 «Я мав би загинути» 17.00, 02.35 «Кумедне домашнє вiдео» 18.20 Х/ф «Гра в хованки» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Глибиннi чудовиська» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Х/ф «Тенерiфе» 01.00 Х/ф «Вiчне кохання» 03.00 Х/ф «Грiшний ангел» 04.25 Кiнорiк 04.35 Х/ф «Острiв скарбiв»

U

05.22, 14.21, 17.22 Ретроспектива 05.26, 17.31, 23.23 Д/с «Видатне XX столiття» 06.25 Х/ф «Сум’яття почуттiв» 07.40 Кiножурнал «Новини дня». N 33. 1977 07.50, 10.32, 14.26, 19.55, 22.34, 04.33 Пiсня року. Краще 08.20, 11.22, 20.27 Цей тиждень в iсторiї 08.49, 20.56, 02.07 Т/с «Так, пан прем’єр-мiнiстр» 09.22 ОСП-студiя 10.10 Х/ф «Три рублi» 11.51 Театральнi зустрiчi (1978 рiк) 13.18 Х/ф «Чужа дружина й чоловiк пiд лiжком» 14.53 Х/ф «Де третiй король?» 16.13 ОСП-студiя. Леонiд Якубович 18.30, 00.22 Т/с «Слiдство ведуть Знатоки» 21.29 ОСП-студiя. Володимир Пресняковмолодший 22.17 Х/ф «Три нареченi» 01.59 Портрети в часi 02.37 Х/ф «Йонас, якому в 2000 роцi буде 25 рокiв»

3

G

05.50 Зона ночi 06.10 Т/с «Солдати-16» 07.00, 07.15, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 00.25 Погода 09.00, 18.00 Т/с «Щасливi разом» 10.05 Iнфо-шок 11.30 Iнтуїцiя 12.45, 19.35 Т/с «Татусевi доньки» 13.55 М/с «Полiцейська академiя» 14.30 М/с «Новi пригоди Бетмена» 14.50, 15.45 Teen Time 14.55 Т/с «Друзi» 15.50, 23.05 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 16.50, 21.00 Т/с «Воронiни» 19.15, 00.20 Спортрепортер 22.05 Зроби менi смiшно 00.30 Служба розшуку дiтей 00.35 Х/ф «Територiя незайманих»

I

05.50, 05.05 Диваки 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00 24 години. Головне питання 07.30 М/ф 07.50, 09.40, 12.00, 15.00, 18.55, 20.55, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.50, 23.40 24 години. Бiзнес 08.00, 10.40, 15.45, 02.15 Твiй хiт 08.45 Портрети дикої природи 09.05 Життя серед життя 11.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Мiстична Азiя 17.30 Т/с «Чемпiон» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 19.00 Т/с «Зона» 21.00 Х/ф «Любий Едiсон» 00.00 Таємницi долi 02.40 Українська революцiя

P

л и с т о п а д а

J

g

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30, 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Гидке каченя» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «В гостях у Глорiї» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 16.30 Т/с «Хор» 17.30, 19.00 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2» Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 00.45, 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 01.00 Сьоме небо

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 01.45, 03.15, 05.10 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 07.10 Х/ф «Загадковий спадкоємець» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.30, 00.00 Т/с «CSI: НьюЙорк» 13.30, 19.20 Т/с «Золотий капкан» 14.30, 20.20 Т/с «Штрафбат» 15.25 Х/ф «Гаряча точка» 16.45 Х/ф «Визволення» 18.30 «Правда життя». Я – закон 01.00 «Покер - дуель» 02.05 «Полiттерор» 02.25 «Речовий доказ» 03.40 «Агенти впливу» 04.40 «Правда життя» 05.35 «Легенди бандитської Одеси»

K

v

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» 08.50 Т/с «Шериф» 09.50, 20.25 Т/с «Звiробiй – 2» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 11.50 Т/с «Екстрений виклик. Зниклий пацiєнт» 12.50, 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять» 15.35 Щиросердне зiзнання 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 21.30 Футбол. Лiга Чемпiонiв. «Шахтар» (Україна) – «Арсенал» (Англiя) 23.50 Ток-шоу «Нiч Лiги Чемпiонiв» 01.15 Футбол. Лiга Чемпiо­ нiв. «Мiлан» (Iталiя) – «Реал» (Iспанiя) 03.00 Т/с «Безмовний свiдок»

Q

05.00 «Невiдома планета»: 06.00, 18.00 «Особлива «Зберiгачi дощового думка», «Економiчнi лiсу» новини» 05.30, 10.00 «Година суду» 07.00 «Мультфiльми» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 08.00 «Вечiрнi новини з 07.30 Т/с «Солдати-11. Америки» Прапорщик» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, Хуан i його прекрасна 22.30 «Новини 24» 09.00 «У справi дама» неповнолiтнiх» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «З 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрежиття капiтана Черняєний виклик» ва. Без суду i слiдства» 14.00 «Давайте розберемося!» 11.00 «Iзраїль за тиждень» 16.00 Х/ф «Убивство в 12.00 «Велика варта» Бiлому домi» 13.00 Х/ф «Степанова 19.00 Т/с «Опер Крюк» пам’ятка», «Парубки» 21.00, 02.10 «Згадати 16.00, 01.00 «Особлива майбутнє» 22.00 «Дурнi, дороги, думка» грошi» 17.00, 05.00 Т/с 23.00 Х/ф «Iнтимний «Таксистка-4» дотик» 19.00, 04.00 «Народ проти» 00.35 Т/с «Надприродне» 01.20 «Покер-дуель» 20.00 «У колi свiтла» 03.15 «Невiдома планета»: 22.00 «Наразi у свiтi» «Ятра. Паломництво до 23.00 Х/ф «Визнати Шиви» винним», м/ф для до04.15 Нiчний музичний канал рослих

07.30, 21.00 Панорама 08.00 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Мiнськ 08.05, 19.40 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.40 Новини 09.10 Овертайм 09.40, 22.45 Бiлоруська годинка 10.30 Фортифiкацiя 11.10, 18.50 «Мiський роман» 11.35, 15.20 Сфера iнтересiв 12.10, 23.50 Т/с «Мiсце зустрiчi змiнити не можна» 13.25 «Маєм речi» 13.35 «Слов’янський проект». Костянтин Симонов 13.40 Арсенал 14.05, 21.35 Т/с «Продовження буде» 15.40 Живий звук 16.20 Off stage life 16.35 Розчерк часу 16.45 Жiнрада 18.15 Дiлове життя 18.20 «Золота колекцiя «Бiлорусьфiльма». «Бути першим» 19.15 Про мистецтво 20.35 Земельне питання 22.20 Спорт-кадр

http://dponline.cn.ua

p 07.00 Махiнатори 07.25 Великi та швидкi 07.50, 15.10, 01.40 Брудна справа 08.45, 17.55, 21.05, 02.40 Вижити будь якою ціною 09.40, 18.50, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Головоломи 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 З чого це зроблено? 12.25, 17.00, 23.50 Зброя майбутнього 13.20, 14.15, 00.45 Крутий тюнінг 16.05 Спецназ «Важкi машини» 19.45 Безпека кордонiв 22.00 У боротьбi зi стихiєю 22.55 Лiсоповал на болотах 04.40 Блискавичнi катастрофи

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Прес07.00, 06.10 Д/п «Гiд по конференцiї у прямому країнах свiту» ефiрi» 08.00 «Емотонiк» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, 08.20 «Дитячий свiт» 04.20, 05.25 «Огляд 09.00 «Обережно, мопреси» дерн!» 11.20 «Зверни увагу» 09.40, 16.15 Т/с «Пригоди 15.30 «Здоровi iсторiї» Геркулеса» 16.30 «Арсенал» 11.20, 18.10 Т/с «Зоряний 17.30, 04.30 «Велика крейсер «Галактика» полiтика» 12.15, 19.00 Т/с «Людина18.30, 23.30 «Хронiка дня» невидимка» 18.45, 05.30 «Київський 13.20, 22.00 Т/с «Медiум» час» 14.20 «Таємнi знаки» 15.20, 20.00 Т/с «Вiдблиски» 18.55, 19.20, 01.00 Телемарафон «Iнформацiйний 21.15 «Мiсця сили» пiдсумок дня» 23.00, 00.45 Т/с «Псi19.00, 00.00, 04.00 «Час фактор» новин» (рос.) 00.00 «Секретнi iсторiї» 21.00, 02.00 «Час» 01.25 Т/с «Життя пiсля 21.50, 03.30, 05.40 «Акцент» смертi» 00.40 «Рестораннi новини» 02.15 «Нiчне життя»

O

V

05.00 «Фонтан» 05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Горi, гори, моя зiрка. 06.50 «Перший рейс» 08.15 «Балада про Беринга Євгенiй Урбанський» та його друзiв» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 09.55 «Удруге в Криму» Вiстi 11.25 «Зрадниця» 10.30 Мiсцевий час. Вiстi13.00, 21.00 «Кадкiна кожен Москва знає» 10.45 Т/с «Дворик» 14.25, 22.25 «Комета» 11.15 «Справжнє життя» 15.45, 23.45 «Мiнiн i Пожарський» 12.05 «Про найголовнiше». 18.00, 02.00 «Колискова Ток-шоу для чоловiкiв» 13.30 Вiстi-спорт 13.40, 21.30 Т/с «Дiльнична» 19.20, 03.20 «От моє село...» 14.30, 22.20 «Кулагiн i партнери» 15.30, 19.45 Т/с «Була 07.30 «Наступна зупинка – любов» Країна чудес», комедiя 09.30 «Мiй коханий 17.10, 02.35 Т/с «Багата i марсiанин», комедiя кохана» 11.10 «Усi говорять, що я 18.05, 03.20 Т/с люблю тебе», комедiя «Єфросинiя» 13.00 «Це старе почуття», комедiя 22.55 Вiстi.ru 15.00 «Доктор Мамфорд», 23.10, 04.05 «Потягдрама примара. Таємниця 17.00 «Звiльняючи мiсце», комедiя золота Колчака» 19.00 «Аферист», драма 23.55 Х/ф «Тихий Дон» 23.10 «Любов – це диявол», 01.50 «Формула кохання». драма 01.00 «Пекельний бункер» Ток-шоу

m

5

05.40, 17.00 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 18.40 Шопiнг 09.30, 23.15 Подружнi зради 10.25, 21.30 Пекельна кухня 11.20 СIТI-терапiя 11.45, 16.40, 20.00 Прихована камера 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40 Втомленi славою 15.10 Школа кулiнарiї 18.05 Де вони зараз 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Моя нова адреса 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

t

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 На сiльських перехрестях 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05, 16.45, 00.30 Iмена 11.35 М/ф «Канiкули в Простоквашино» 11.55, 01.00 Фiльм-концерт «Рiвно 20 з хвостиком» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Д/ф «П’ятий вимiр» 13.35, 02.00 Х/ф «Закон» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 17.15 Зi скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.25, 03.25 Знаменитi українцi. Художник М. Левитська 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студiя «Дiалог» 21.30 Зроблено руками 21.50 Х/ф «Бабiй» 00.00 «Час країни» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Слiдами фенiкса», мелодрама 08.00 «Клiнiка», драма 10.00 «Незакiнчений урок», мелодрама 12.00 «Сирота казанська», комедiя 13.30 «Прощання в червнi», комедiя 16.00 «Ведмежа шкура», мелодрама 18.00 «Варварине весiлля», мелодрама 20.00 «Ти є», мелодрама 22.00 «Зворотний вiдлiк», бойовик

r

09.00, 17.00, 01.00 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 09.55, 17.55, 01.55 «Братисуперники». Комедiя 11.45, 19.45, 03.45 «Герой родини». Драма 13.35, 21.35, 05.35 «Чужинцi». Трилер 15.25, 23.25, 07.25 «Подорож на край ночi». Трилер

o

06.20 «Дитячий сеанс» 08.15, 18.25, 21.00 «Саундтреки» 08.40 Х/ф «I от прийшов Бумбо» 10.35, 11.50, 14.50 «Вiтрина-ТБ» 11.10, 17.30, 23.50 «Кiноляпи» 13.00, 19.20 Х/ф «Крах iнженера Гарiна» 15.20 Х/ф «Ключ без права передачi» 21.30 Х/ф «Любов – смертельна гра» 00.40 Х/ф «Поїзд до Бруклiна»

19.00, 01.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00, 02.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Iстина для Платона» 21.00 Т/с «Детективи-3». «За трамвайним квитком» 22.00, 23.30 Х/ф «Людина в прохiдному дворi» 03.00 Т/с «Детективи-3». «Не стрiляйте в пiанiста»

W

3

05.00 «Помста пухнатих» 07.00, 17.00 «Кит» 09.00, 19.00 «Американська iнтрижка» 11.00 «Фальшива лічина» 13.00, 23.00 «Продавець мерцiв» 15.00, 01.00 «Камiнь бажань» 21.00 «Моя жахлива нянька 2» 03.00 «Пункт призначення 4»

06.00 За грошi 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 07.50 Фабрика смiху 08.45 Х/ф «Веселi хлопцi» 11.20, 20.10 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Х/ф «Банзай» 17.40 Х/ф «Перевдягнутi, або Як важко бути жiнкою» 20.40 Х/ф «Поза грою»


№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

«Наша Україна»: «Нам не можна дорікнути

за відступ від ідей, цінностей і принципів побудови демократичного суспільства»

Г

олова політ­ ра­д и «Нашої України» Валентин Наливайченко, вчора, під час пресконференції в Чернігові, підкреслив: вибори – це механізм, за допомогою якого громадяни наймають політиків на роботу або звільняють з роботи. «Зрозуміло що, теперішні чиновники бояться свого звільнення. Саме тому чинна влада усіма своїми діями демонструє бажання перемогти за будь-яку ціну, в тому числі через порушення закону. Виборчі комісії на всіх рівнях сформовано переважно з представників влади. Це не демократично і несе пряму загрозу фальсифікації результатів голосування. Низці опозиційних кандидатів та місцевих партійних організацій безпідставно відмовлено в реєстрації, а отже участі у виборах», – зазначив Наливайченко. «Ми не дамо владі вирішувати за нас. Ми не дозволимо сфальсифікувати вибори. Громадяни самі визначать, хто достойний представляти їх в органах влади. Тому «Наша Україна» і розпочала кампанію захисту чесних виборів, захисту кожного голосу. Нашим першочерговим завданням є забезпечити проведення чесних місцевих виборів:

захистити право громадян на вільний вибір та чесний підрахунок результатів голосування», – наголосив він. Наливайченко переконаний: місцеві вибори – це нагода для громадян поліпшити якість місцевої влади, підвищити її ефективність та відповідальність перед громадою. «На місцевому рівні від нас залежить навіть більше, ніж ми це усвідомлюємо. Тому настав час припинити нарікати на чиновників і змусити владу рахуватися з громадою. Для цього потрібно підтримати тих кандидатів, які своїми справами довели, що заслуговують довіри, і навпаки, усунути від влади тих, які владою зловживають», – додав голова політ­ ради «Нашої України». У свою чергу, його заступник, голова Чернігівської обласної організації «Наша Україна» та екс-міністр юстиції Микола Оніщук наголосив: «Вибори – це унікальна і єдина можливість для громадян України змінити владу. Більше того, така можливість надається лише тричі на п’ять років – коли ми обираємо органи місцевого самоврядування, Верховну Раду та Президента України. Через це ставлення до виборів має бути надзвичайно відповідальним. Саме тому «Наша Україна» сьогодні очолює рух із забезпечення чесних і прозорих виборів з тим, щоб воля виборців не була деформована, як це відбулося, коли Конституцію України було змінено не народом, а в нарадчій кімнаті Конституційного Суду».

Як зазначив голова Чернігівської обласної організації «Наша Україна» Микола Оніщук, «Наша Україна» йде на вибори не тільки для того, щоб заявити суспільству про те, що вона залишається відданою демократичним ідеалам, а й щоб захистити право кожного громадянина спілкуватись рідною мовою, жити у вільній країні, користуватися свободами слова, інформації, зібрань, свободою підприємницької діяльності зі сплатою поміркованих і справедливих податків. «Наша Україна» виступає на захист права громадян жити в сім’ї європейських народів, право вільно пересуватись, жити і працювати в Європі, за справедливе та незалежне від політичного режиму правосуддя. Наша політична сила сповідує і виступає на захист фундаментальних принципів народовладдя та верховенства права», – повідомив Микола Оніщук. «Ми усвідомлюємо свою відповідальність за невдачі та готові до нових політичних викликів. Оновлюючись, «Наша Україна» розраховує на підтримку виборців. Нам можна дорікнути за багато чого, проте нам не можна дорікнути за відступ від ідей, цінностей і принципів побудови вільного, демократичного і процвітаючого суспільства», – заявив заступник голови політради Микола Оніщук.

Ж ите йськ е

Що посієш, те й пожнеш П

ам’ятаєте: «Коли розлучаються двоє, за руки беруться вони…» А коли розлучають двох силою, що тоді?.. Це стосується не молодих, а старих. Хіба ж не буває: живуть у парі довгі роки, а потім когось не стає – чи його, чи її. Гірко самому. У дітей свої сім’ї, свої турботи. Можна й до них, але там треба бути глухим, сліпим і німим. Не кожен витерпить. Отож шукають собі пару або самі, або через родичів, сусідів, знайомих… Дядько Михайло теж шукає. Яка жінка кине свою хату й поїде чи піде до нього в непривабливий будиночок? Знайомі порадили йому ще нестару Оксану. До неї треба було їхати аж у Ніжинський район. – Садиба в Оксани гарна. Там і живи! – сказали дядьку. Подався Михайло, наче молодий, з цукерками і шампанським через тридев’ять земель. Зустріла ніби й привітно. Та щось гризло Михайлові душу! – Поїду додому, заберу речі. Вставати треба було рано, о четвертій. Оксана навіть з ліжка не підвелася, щоб чаю нагріти жениху або хоч з дому провести. На дорогу нічого не поклала. – Нащо вона мені здалася?! – міркував Михайло. – Отаке ледащо. Я їй шампанське, а вона – йди з Богом!.. Гукнула, правда, з теплої кімнати: «Подзвониш!..» – Жди. Подзвоню… Повернувся в Корюківку й занурився. А потім – відбо-

ліло. Краще самому… Втім, на дні душі ще жевріє надія: може, вдасться зустріти добру душу. Щасливий, хто її зустрічає і на схилі літ. Тільки діти часто цього не розуміють, спішать діяти по-своєму. Якось автор цих рядків їхала в Чернігів не автобусом – знайомі запропонували місце в машині. – Заїдемо до матері, – сказав Анатолій Федорович, – а тоді вже й і в столицю! Заїхали. Далека вулиця. Тихо і зелено. Будиночок купається в бузку. – Кожен день до матері їжджу, – говорить Федорович. – Сама вже не здужає наварити – Тоня моя старається!.. Матір вони привезли з Житомирщини, до себе поближче. Хату купили. Не саму, із співмешканцем, як тепер кажуть. Молодший від неї на 18 років. А вона ж біля нього щебече, годить… Коли ненька заслабла, Анатолій її дідка відправив у будинок для престарілих людей, до Чернігова. Нащо цей молодий дід у хаті? Матері вари, йому вари!.. А якщо вона помре раніше – претензії на хату будуть. Одне слово, випхали силою. Мати й досі плаче: – Їдеш у Чернігів, вези Семену гостинців. А може його хоч на день сюди привезеш? Душа там плаче… – Хай плаче, аби моя не плакала! – відрубав син. – Скажи спасибі, що я твого діда навідаю. Буде мені морочити голову запитаннями.

Чула все, і якось моторошно стало. Та хіба це єдиний випадок? В інших людей, дуже інтелігентних і небідних, навпаки – батькову співмешканку позбулися, коли дуже занедужала. Була ж ця жінка подругою їхньої матері. Вмовляли їх колись з батьком зійтися, коли матір померла. Тепер – не треба… Дві душі сумують у різній стороні. Сходитися на старості – непроста річ. Добре, коли ще є трохи здоров’я, а от коли зовсім мало?.. Зустрічаю днями на вулиці діда Івана з Менського району. Високий, сивий, плечі широкі. Видно, богатир колись був. А тепер – з ціпком і важкою сумкою. Жону приїхав провідати. Вже рік, як син до себе забрав. А його не схотів. У вас, сказав, свої діти є, нехай і забирають. Ви їм худобу віддали і пай, то будьте з ними… Дід Іван все одно до Марусі їздить. Погано чує й погано

бачить. Сорок років трактористом був. Де сила ділася?.. Не хоче він до дітей. Аби Марусю назад. Таки двадцять років прожили! Доглядав би, як зміг. Поросятко купив за 330 гривень, десяток гусочок є. Картопля вродила, буряки. Дрова на зиму є. Їде з надією, що Марусю віддадуть. А повертається без надії. Великі чорні черевики шаркають по асфальту не від утоми… Жаль діда, й Марусю його жаль, яка прикута до ліжка. Обнялися вдвох, поплакали, новини розказали, та й усе. Добре, що хоч так. Могли б син з невісткою й двері не відчинити… Дорослим дітям ще не віриться, що вони будуть старими або без пари. Які тут лекції читати й навіщо? Тільки недарма кажуть: «Як хто діє, тому так і відгукнеться…» Зоя ШМАТОК

м. Корюківка

7

н авколо спорту

На Іграх-2014 можуть з’явитися сім нових видів спорту

У

програмі змагань на Олімпійських іграх 2014 року, які відбудуться в Сочі, можуть з’явитися сім нових видів спорту. Комісія з олімпійської програми Міжнародного олімпійського комітету (МОК) рекомендувала додати хафпайп у фристайлі, слопстайл у фристайлі, слопстайл у сноуборді, змішану естафету у біатлоні, командне фігурне катання, командну естафету в санному спорті, а також стрибки на лижах з трампліна серед жінок. Як зазначив 25 жовтня в Акапулько (Мексика) президент МОК Жак Рогге, перш ніж буде остаточно вирішено розширити програму, МОК проаналізує підсумки чемпіонатів світу в зимовому сезоні.

Іспанія і Німеччина в жалобі: помер

восьминіг-оракул Пауль

26

жовтня, в акваріумі «Зеелайф» німецького міста Оберхаузен помер знаменитий восьминіг Пауль, який прославився на весь світ своїми здібностями провидця та глибокими знаннями у сфері футболу. Про молюска з аквацентру в Оберхаузені дізналися ближче до завершення ЧС-2010, але слава його затьмарила собою геть усе, що відбувалося доти. Прославився Пауль як оракул-провісник результатів футбольних матчів за участю збірної Німеччини і фіналу турніру. До того ж, він вгадав абсолютно всі результати поєдинків. Сеанси прогнозування Пауля відбувалися так: перед ним ставили дві скляні коробки з їжею – на одній із них намальований німецький прапор, а на іншій – суперника збірної Німеччини, з якої коробки він діставав їжу, та команда і мала виграти. Після перемоги Німеччини над Аргентиною Пауль став всенародним улюбленцем, але успішний прогноз восьминога на матч півфіналу з іспанцями, в якому Німеччина поступилася практично без шансів, ледь не коштував життя Паулю. Радикально налаштовані фанати вимагали зробити з «морепродукту» закуску до пива. Та успішний прогноз на матч за третє місце ЧС-2010, в якому Німеччина обіграла Уругвай, повернув Паулю любов народу, а перемога іспанців у фіналі над Нідерландами зробив його героєм ще й Піренеїв. Один з керівників мадридського зоопарку Хав’єр Діас пропонував обміняти 2,5-річного Пауля на якийсь корал або невелику акулу. Коли в Оберхаузені відмовилися, то іспанці запропонували трансфер, але і від грошей німці відмовилися. Серед іспанських уболівальників розгорнулася кампанія зі зміни зображення бика, яке традиційно зустрічається на іспанських прапорах, на зображення восьминога...

Після закінчення ЧС-2010 з футболу Пауля знімали в рекламі мережі ресторанів у ПАР, які спеціалізуються на морепродуктах. Окрім того, Пауль допомагав своїй батьківщині – Англії – виграти тендер на проведення мундіалю-2018 року, знявшись у проморолику. Підготувала Сніжана БОЖОК


cmyk

8

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

Голосуй

Футбол

за представників У Чернігівську обласну раду, у виборчих бюлетенях

У Чернігівську міську раду, у виборчих бюлетенях

Наталія РОМАНОВА, голова обласної ради

Володимир Магеррамов, директор ОШВСМ

Олег РОМАНОВ, підприємець

Володимир ТИТЕНОК, директор заводу «Рапід»

Ігор ЛЬОДОВИЙ, директор КП «Планувальник»

Юрій ГОРБАЧОВ, радник голови облради

№7

№9

У Чернігівську районну раду, у виборчих бюлетенях

Вперше суперкубок дістався Добрянці

№7

Вінцем нинішнього футбольного сезону на Чернігівщині став матч, переможець якого здобував почесний приз – суперкубок. У вирішальному двобої зійшлися лідери останніх років: багаторазові чемпіони, футболісти «Єдності-2» та їхні головні конкуренти в боротьбі за будь-які нагороди – срібні медалісти – гравці добрянського «Полісся». Олег СТЕПАНЕНКО, лікар-хірург

Світлана ГЛУЩЕНОК, громадський діяч

Федос НОСЕНОК, голова районної ради

Ярослав КОСТЮК, директор з корпоративних питань заводу «Рапід»

Юрій БУТ, головний економіст заводу «Рапід»

Віра МАСЛЮК, начальник відділу райради

Сергій ВІТРЕНКО, голова наглядової ради картонажної фабрики

Олександр ДІДОВЕЦЬ, підприємець

Анатолій КОБЗАР, директор Халявинської школи

Команда від Української соціал-демократичної партії вітає свого лідера Наталію Романову з перемогою на виборах! Минулого вівторка під час XIX пленарної сесії Конгресу місцевих та реґіональних влад Ради Європи її було обрано віце-президентом та першим заступником голови Палати реґіонів.

Ф

аворитом цього поєдинку була, безперечно, «Єдність-2», яка не лише виграла чемпіонат, але й переконливо здобула путівку до фінальної частини чемпіонату Європи серед аматорських команд. Водночас, приїхавши до Плисок, новітньої футбольної столиці області, омолоджене «Полісся», у складі якого переважно вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Юність», не дуже заперечувало проти бажання господарів продовжити незмінну прописку кубка в Борзнянському районі. Навіть, жартували: «Навіщо витрачати сили й час». Можливо, такі настрої заспокійливо вплинули на господарів. А тут ще керівництво клубу протягом години вирішувало, на якому ж полі грати, адже їх у цьому невеличкому селі – три. І коли розпочався поєдинок, виявилось, що молодече завзяття, націленість на максимум в кожному ігровому епізоді, жага перемоги стали повною несподіванкою для чемпіонів, тренерів і глядачів. Символічно, що гості вийшли у червоних футболках, колір яких також сприяв Вікторії і був додатковим гаслом для вболівальників з Добрянки: «Червоні – вперед!» Для мене, багаторічного коментатора, було цікаво спостерігати, як вперше «Полісся» так сміливо і яскраво демонструвало атакуючу, самовіддану гру і в кожному таймі забило по голу. Влучно цілили у ворота Олександр Дацюк та Сергій Булах. Слід відзначити всю команду, яка могла забити принаймі ще голів п’ять. Плисківці відповіли лише одним результативним ударом, незважаючи на всі старання. Фінальний свисток сповістив про сенсаційну перемогу «Полісся» з рахунком 2:1. Приймаючи медалі та суперкубок, юнаки вихлюпували свою радість та емоції, а особливо був задоволений президент клубу Іван Чаус. Минулого вівторка у Ріпках відбулося справжнє футбольно-мистецьке свято, серед почесних гостей якого був легендарний український футболіст, неповторний півзахисник київського «Динамо» Володимир Мунтян. Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Прокопенко, тепло привітавши гравців з історичним досягненням, вручив почесні грамоти ОДА граючим тренерам «Полісся» Ігорю Бобовичу та Валентину Круковцю, подяки – Валерію Вороні і Олександру Устенку, тренерам футбольної школи «Юність. Того вечора заслужені нагороди отримали усі, хто був причетний до переможного фінішу добрянців. А на завершення пролунав святковий феєрверк. Сергій ГАЙДУК Фото автора


№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

ГОЛОСУЙТЕ ЗА НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНУ ПАРТІЮ до Чернігівської міської ради

№12

Дорогі чернігівці!

Вибори до місцевих органів влади пропонують багатьох кандидатів. Хотілося б вірити, що в своєму виборі люди керуватимуться не емоціями, а здоровим глуздом. Сьогодні Ви маєте історичний шанс своїм голосом змінити життя в рідному місті, прийти й проголосувати не за популістів та демагогів, які в черговий раз прилаштовуються під «дах» популярних політичних лідерів, а за людей, яких Ви знаєте і переконані в їхньому професіоналізмі та порядності. Давайте разом з Вами оберемо до Чернігівської міської ради небайдужих депутатів, які здатні поліпшити життя людей у нашому рідному місті!

ВОЛОДИМИР МАКСАК ОЛЕГ ВАСЮТА ЛЮДМИЛА ОВСІЄНКО ОЛЕКСАНДР СТЕЦЬКО НІНА ЛЕМЕШ СЕРГІЙ ПРОЦЕНКО ДМИТРО ПИРІЖОК ВОЛОДИМИР ХОЛЬЧЕНКОВ

– лідер Чернігівської обласної організації НДП – начальник управління культури Чернігівської міськради – головний педіатр Чернігова – начальник відділу по фізичній культури та спорту Чернігівської міськради – заслужений майстер спорту України з біатлону – завідувач сектора представництва Держкомпідприємництва у Чернігівській області – почесний працівник фізичної культури та спорту України – директор КП «Центральний парк культури та відпочинку», керівник школи сучасного танцю «Альянс» ОЛЕКСІЙ ЩЕПІНСЬКИЙ – завідувач першим терапевтичним відділенням першої поліклініки Чернігівської міської лікарні №1 СЕРГІЙ ЦИБУЛЯ – декан економічного факультету Чернігівського державного технологічного університету.

І багато відомих та просто порядних людей, які щодня чесно і сумлінно працюють на благо розвитку нашого рідного міста Чернігова.

ОЛЬГА АСТАФ’ЄВА ВІТАЛІЙ КУРИЛО ОЛЕКСАНДР ЗАІКА ГЕННАДІЙ МОЛОТ МИКОЛА ЗОЦ

ЯКИХ ПІДТРИМУЮТЬ: – – – – –

заслужений працівник культури України, директор дитячої музичної школи №1 лікар-кардіолог 1-го кардіологічного відділення Чернігівської міської лікарні №1 лікар-онколог Чернігівського обласного онкологічного диспансеру генеральний директор групи компаній «Десна експерт» заслужений тренер України, тренер національної збірної України з біатлону

9

Пори року

Жовтневий хіт зі сцени

нинішньої осені Що б там не казали, а за мінливістю погоди мало який місяць може посперечатися із жовтнем. Така його природа – перебувати між запізнілими амбіціями літа і реальними погрозами зими. У пам’яті залишилася подія, коли в перші жовтневі дні температура повітря сягала справді літніх значень, гриміли грози і град намагався сікти пізню капусту. В окремих населених пунктах, до речі, це йому навіть вдавалося.

Та інші відомі, шановані люди нашого з Вами міста.

Не дайте пропасти своєму голосу! Прийдіть і проголосуйте! Народно-демократична партія (НДП) до Чернігівської міської ради

НЕ ПОМИЛІТЬСЯ!

№12

За Чернігівську міську організацію Народно-демократичної партії до Чернігівської міської ради

Ми Вам ВІРИМО!

№12

У Чернігові відбувся фестиваль патріотичної пісні Перший міський фестиваль патріотичної пісні «Поклик серця...», присвячений Дню визволення України від фашистських загарбників, пройшов у Чернігові 24 жовтня. Зібрав він не лише багато учасників – виконавців авторської пісні, вокальноінструментальні гурти, а й численну глядацьку аудиторію. Особливо тепло сприйняли глядачі виступ народного аматорського колективу Української спілки ветеранів Афганістану «Баграм».

З

ахід організували управління культури міської ради, міський Палац культури, військовомузичний центр Сухопутних військ Збройних сил України за підтримки Чернігівського обласного відділення УСВА. Як повідомили в управлінні культури міської ради, фестиваль патріотичної пісні «Поклик серця…» планується зробити щорічним. А проводитимуть його у третій декаді жовтня напередодні річниці визволення України від фашистських загарбників. Підготувала Сніжана БОЖОК

Н

атомість, бувало, зима з осінньої сцени реально презентувала наприкінці місяця свої білі одежі. На прохололу землю лягали сніги. Як правило, ненадовго. Та все ж… Підтверджують непостійність одного з весільних місяців і дані обласного центру з гідрометеорології. Так, 25 жовтня у Чернігові найвища температура повітря сягала 18,2 градуса тепла у 2004 році, а найнижча (7,4 градуса морозу) – у 1979-му. Це показники за післявоєнний період. А якщо копнути глибше? На жаль, період метеоспостережень на чернігівських теренах достатньо обмежений. Втім, нинішній жовтень не схожий на торішній, хоча в принципі він діє за логікою своєї пори року, яка опинилася в центрі впливу антагоністичних за своєю суттю атмосферних процесів. Тому в його оборонних редутах доволі багато слабких місць. Пробачмо за це жовтня. Бо нинішньої осені саме він продемонстрував її кращу палітру фарб, яку в останні дні безбожно розтринькує негода. Правда, стартував цьогорічний жовтень агресивно – з арктичним холодом, який практично поклав край щедрому, як ніколи, грибному сезону. Але все одно не поставив на ньому крапки. Друга декада місяця продовжила «тихе полювання» всупереч власному іміджу. Середня температура повітря була в межах багаторічних значень. Зате кількість опадів протягом другої декади, на відміну від першої, становила 240–363 відсотки норми. Третю декаду також не обійшли дощі. Останніми днями знову похолодало. Синоптики навіть прогнозують ситуацію, коли в повітрі закружляють перші сніжинки. Проте на землі, схоже, снігу поки що не побачимо. А потім буде сонячно. І потеплішає. В усякому разі, такі прогнози, хоча вони, вкотре доводиться наголошувати, річ вельми невдячна. Тим більше – наприкінці жовтня. Та сприйняття погоди залежить від стану душі. Якщо в ній весніє, ніщо не стане на заваді. У тому числі й мокрі сніги із пронизливим вітром. Лесь ГОМІН


cmyk

10

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

Як захистити народ від цінового удару? Майже щодня в Україні підвищуються ціни. Тільки за останні місяці яйця подорожчали на 51%, м’ясомолочні вироби – на 1015%, зимові чоботи стали дорожчими майже вдвічі, порівняно з минулим сезоном, ціни на одяг та медикаменти зросли на 20%. Зростання зарплат і пенсій при цьому було мінімальним. Як вижити пересічному українцеві за таких цін? Відповідь на це питання, схоже, хвилює тільки комуністів...

З

а офіційними даними, продукти харчування за цей рік подорожчали на 22%, а безалкогольні напої – на 38%. Насправді будь-яка господиня скаже, що Держкомстат демонструє «скромність», а стрибок цін набагато більший. Якщо влітку десяток яєць на базарі можна було купити по 2,5 грн, то тепер – не менше ніж 7 грн, а то й 9–12 грн. Картопля – не менше 5,5–6 грн за кілограм, яловичина з кісткою – 45–55 грн, свинина – 40–50 грн. У різних реґіонах свої цінові занози. У Донецьку пачка вершкового масла коштує близько 14 грн. В Одесі не знайдеш свинину менше ніж 58 грн за кілограм, а сметану – за 30 грн. У Криму, біля самого Чорного моря, «котячі радості» – кільку і мойву – продають по 16 грн, а хороша рибка коштує від 115 до 450 грн за кілограм! Зростання цін в Україні стало наслідком багатьох чинників, внутрішніх і зовнішніх. Тут і підвищення цін на газ на догоду МВФ, хоча харківські угоди з Росією дозволяли не чіпати тарифи в нинішньому році. І лихварська політика банків, які, купаючись у грошах, перекрили доступ реального сектора до кредитних ресурсів. А якщо і дають креди-

ти, то під 25–30%, які, природно, закладають виробники в собівартість. А невпинні вибори, на які багаті кандидати щедро дають гроші. Тільки ця «щедрість» потім позначається на вартості продукції, що згодом призводить до підвищення цін. А те, що наша гривня прив’язана до долара і «падає» разом з ним. Так, з вересня 2008-го по вересень 2010-го девальвація національної валюти сягнула за 60%. Причому, лякають експерти, ціни ще не «відіграли» цих 60%, отже, не збираються «падати», а навпаки зростають на тлі скорочення врожаю й урізання зарплат. У результаті – ми стали свідками дуже нехорошої тенденції: ціни зростають, пенсії і зарплати за ними не встигають. А через те, що Держкомстат рахує інфляцію «собі не в збиток», доходи пересічних громадян не індексуються. Тож нині навіть працююча сім’я з невисокими зарплатами не може нагодувати й одягнути дітей, оплатити проїзд і комунальні послуги, не кажучи вже про те, щоб дозволити собі дороге лікування, відпочинок або ремонт у квартирі. Страшно подумати, але щороку десятки тисяч людей відмовляються оперувати ракові

пухлини лише тому, що витрати на лікування приречуть на голод їхніх рідних і близьких. А скільки талановитих дітей не можуть отримати освіту, бо їхні батьків не мають достатньо коштів. І це реальність, на яку, чомусь, закривають очі наші можновладці і сильні світу цього. Що ж, хтось має заплатити за кризу, перемоги багатіїв на нескінченних виборах, за всі ті запозичення, які бере Уряд і великі корпорації за кордоном під неймовірні відсотки. А оскільки влада й досі соромиться обкласти належними податками предмети розкоші – дорогі іномарки, яхти, палаци, коштовності, хутра та інше, – платити за кризу доводиться бідним. Проти цієї несправедливості послідовно виступають комуністи. Неодноразово вони ініціювали у Верховній Раді законопроекти «Про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію, продукти харчування, товари першої потреби, послуги громадського транспорту (крім таксі)». Один з авторів цих документів – лідер Компартії України Петро Симоненко, який разом з колегами по фракції, неодноразово подавав до сесійної зали такий законопроект. До того

ж, що за минулої («помаранчевої»), що за нинішньої влади. Перший раз законопроект про мораторій було ухвалено 15 березня 2006 року, але Президент Віктор Ющенко наклав на нього вето. Парламент вето подолав, проте тодішній Уряд фактично саботував законодавчі норми, які підтримували депутати. У листопаді 2008 року і влітку 2010-го Петро Симоненко знову ставить на голосування питання про мораторій. Реєстраційний номер законопроектів – №1026 і №6477. Але кожного разу в Парламенті бракує двох десятків голосів, щоб підтримати цю ініціативу. Останнього разу «тест на людяність» депутати проходили і не пройшли у вересні нинішнього року. Крім того, Компартія законодавчо боролася проти підвищення цін на лікарські препарати. У минулому році Верховна Рада ухвалила Закон «Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення». Поданий ще 02.12.2008 р. (№3426), цей документ лежав у Парламенті рік, і проголосували за нього лише 20 жовтня 2009-го. Але через 23 дні Віктор Ющенко, наприкінці своєї президентської кар’єри, наклав на нього вето. Що ж заважає слугам народу захистити свій народ від удару цінами? Дивна логіка: нині у нас ринкова держава і не можна сказати цінам: «Стій, раз, два!» Виникає питання: чому не можна? Хто сказав – «не можна»?! Ті олігархи, які контролюють виробництва і «наварюють» мільярди доларів прибутку на бідності наших людей?! Чому вважається, що голова має боліти у матері, яка відмовляє собі в ліках, щоб дати дітям зайву тарілку супу, а не у «господарів життя», які знижують собівартість і накручують прибуток? І не високооплачувані спеціалісти Національного банку мають думати, як зробити, щоб Україна перестала бути доларовою колонією і проводила незалежну політику посилення національної валюти, а дрібний приватний підприємець, затиснений з усіх боків податками, поборами та інфляцією. Запровадження мораторію на зростання цін, ініційованого комуністами, при грамотній і злагодженій роботі всіх органів влади змусило б багатих поділитися з бідними. Хоча б під страхом кримінальної відповідальності за невиконання закону. Олег Ефендієв

о г о л о ш е нн я

ВАТ ЕК «Чернігівобленерго» повідомляє

Тарифи на електроенергію на листопад 2010 р.

Згідно з «Умовами та правилами здійснення підприємницької діяльності з постачання електроенергії за регульованим тарифом», постановою КМУ від 15.08.2005 р. №745 «Про перехід до єдиних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам», Закону України від 29.06.04р. №1914 «Про міський електричний транспорт», Постановою КМУ від 26.06.2007 р. №881 «Про тарифи на електроенергію для міського транспорту», Постановою НКРЕ від 25.10.2010 р. №1389 на листопад 2010 р. по ВАТ ЕК «Чернігівобленерго» вводяться в дію такі роздрібні тарифи: коп/кВтг (без ПДВ) 1 клас 2 клас Групи споживачів 35 кВ і вище до 35 кВ 1. Промислові та прирівняні до них споживачі 55,27 68,60 з приєднаною потужністю 750кВА і більше 2. Промислові та прирівняні до них споживачі 55,27 68,60 з приєднаною потужністю до 750кВА 3. Електрифікований міський транспорт 20,30 20,30 4. Електрифікований залізничний транспорт 55,27 68,60 5. Непромислові споживачі 55,27 68,60 6. Сільськогосподарські споживачі-виробники 55,27 68,60 Відповідно до Постанови НКРЕ від 22.10.2004 р. №1030 «Про порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населенних пунктів» (зі змінами, внесеними Постановою НКРЕ від 21.02.2008 року №199) розрахунки за електричну енергію, яка відпускається на потреби зовнішнього освітлення, проводиться за єдиним роздрібним тарифом відповідного класу напруги із застосуванням коефіцієнта 0,25 у межах зон доби від 17.00 до 6.00. В інші години доби застосовується єдиний роздрібний тариф відповідного класу напруги. Для визначення обсягів електричної енергії, спожитої на потреби зовнішнього освітлення населених пунктів, мають використовуватися окремі прилади диференційованого обліку електроенергії, унесені до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, допущені до застосування в Україні. Указані тарифи застосовуються при роз-

рахунках за відпущену електроенергію між місцевими органами влади, установами, підприємствами, організаціями, які володіють та (або) експлуатують мережі освітлення і споживають електричну енергію на потреби зовнішнього освітлення та фінансуються на ці цілі за рахунок місцевого бюджету, і енергопостачальною Компанією. Відповідно до Постанови НКРЕ від 04.11.2009 року №1262 «Про внесення змін до постанови НКРЕ від 20.12.2001 року» з 1 грудня 2009 року: 1. Споживачам, які мають зонні прилади обліку спожитої електроенергії для визначення рівня ставок тарифів, диференційованих за періодами часу, для кожного періоду (нічний, денний, напівпіковий, піковий) та всіх сезонів встановлюються такі тарифні коефіцієнти та тривалість періодів: Період часу

Нічний Денний Напівпіковий Піковий Двозонні тарифи, диференційовані за періодами часу Тарифні коефіцієнти 0,4 1,5 – – Тривалість періоду, год. 8 16 – – Тризонні тарифи, диференційовані за періодами часу Тарифні коефіцієнти 0,35 – 1,02 1,68 Тривалість періоду, год. 7 – 11 6 Ставка тарифу для кожного періоду часу визначається через множення встановленого роздрібного тарифу для споживачів відповідного класу на тарифний коефіцієнт. Довідково: Прогнозована середня закупівельна ціна на розрахунковий період (без ПДВ), грн/МВтг Коефіцієнти нормативних технологічних витрат 1 клас 2 клас Тарифи на передачу електроенергії, грн/МВтг 1 клас 2 клас Тариф на постачання електроенергії (для всіх споживачів, крім населення), грн/МВт

519,91

6,84% 11,33% 24,16 144,85 8,83

Постанови НКРЕ №47 від 22.01.2001р., №1381 від 21.10.2010 р., факсограма Мінпаливенерго України №32-01/6-3356 від 19.10.2010 р. Постанова НКРЕ №378 від 15.04.2010 р. Постанова НКРЕ №1172 від 26.08.2010 р. Постанова НКРЕ №1172 від 26.08.2010 р. ВАТ ЕК «Чернігівобленерго»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

ч е т в е р,

B

4

D

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.15, 15.30, 18.55, 21.55, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.25 Автодрайв 07.35 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Здоров’я 12.10, 18.40, 21.35 Дiловий свiт 12.25 Програма документальних фiльмiв 13.25 Т/с «На край землi» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Ближче до народу 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.05 Фольк-music 18.05 Шеф-кухар. Вечеря 19.40, 04.15 Чоловiчий клуб 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 22.00 Прем’єра. Євро. Експедицiя 22.50 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.15 Док. фiльм «140 рокiв у дорозi» 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.50 Прес-анонс 01.55 ТелеАкадемiя 02.55 Х/ф «Грошi» 05.20 Програма мультфiльмiв

06.05 Служба розшуку дiтей 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.40 ТСН 07.25 Мультфiльм 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.30 «Сiмейнi драми» 11.25 «Живi ясновидцi» 12.25, 05.25 Т/с «Була любов» 13.20 «Шiсть кадрiв» 14.00 «Особиста справа» 15.00 «Анатомiя слави» 16.00, 04.40 «Справжнi лiкарi – 2» 18.25 «Цвяхи з майбутнього» 19.25 «Погода» 20.10 «Гламурнi штучки та заучки» 21.20, 22.00, 01.35, 02.00 Т/с «Iнтерни» 22.25, 02.25 Т/с «Маргоша – 3» 23.55, 03.15 Х/ф «Мамусi»

06.10, 05.10 Д/п «Докопатися до правди» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15, 04.05 «Знак якостi» 12.55 Т/с «Виклик-2» 13.55 «Детективи» 15.00, 04.30 «Судовi справи» 15.55 «Зрозумiти. Пробачити» 16.20 Т/с «Передiл. Кров iз молоком» 17.20, 03.35 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу «Розбiр польотiв» 18.55 Т/с «Таке звичайне життя» 20.00, 02.40 «Подробицi» 20.30 Т/с « Обручка» 21.30 Т/с «Зоя» 23.50 Д/п «Таємницi столiття. Бермудський трикутник»

05.35, 06.15, 07.35, 01.25, 02.50 Погода 05.40, 02.25 Факти 05.55, 09.15, 12.55, 19.20, 01.15 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 01.30 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.40 Максимум в Українi 08.45 Факти. Ранок 09.20, 14.15 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати-14» 11.25, 17.30 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.00 Т/с «Вiйськова розвiдка» 15.15 Т/с «Братани-2» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 02.55 Надзвичайнi новини 19.55 Футбол. Лiга Європи: Алкмаар (Голандiя) – Динамо (Київ, Україна) 22.00 Футбол. Лiга Європи: Севiлья (Iспанiя) – Карпати (Львiв, Україна)

N

[

y

Z

06.10, 00.50 «Бiзнес+» 06.15 «Документальний детектив» 06.40, 21.25 Т/с «Кулагiн та партнери» 07.05 Т/с «Комiсар Рекс» 10.05 Х/ф «Недiльний тато» 12.00 «Нез’ясовно, але факт» 13.00 «Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi» 14.00 «Зiркове життя. Найскандальнiшi зiрковi розлучення» 15.00 «Давай одружимось» 17.00 «Неймовiрна правда про зiрок» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 18.10 «Чужi помилки. Розплата за благодiйнiсть» 19.10 «Моя правда. Марат Башаров» 20.10 «Мiстичнi iсторiї-2 з Павлом Костiциним» 22.20 Т/с «Доктор Хаус» 23.20 Т/с «Клiнiка» 00.40 «Вiкна-спорт»

E

07.30 «Вiра Васильєва. Про06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.00, 09.45, 14.00 Д/ф «Задовження душi» гадки НЛО» 08.20 Тимчасово доступний. 06.20 Х/ф «Добровольцi» 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 Сергiй Жигунов 08.10 Х/ф «Вiрнi друзi» 09.15, 17.50, 00.30 Т/с Сьогоднi «Зцiлення любов’ю» 10.10 Х/ф «Дiвчата» 07.30 М/ф «Христофор 10.00 «Нашi улюбленi Колумб» тварини» 12.10 «Поспiшайте робити 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу добрi справи». Пам’ятi 08.00, 23.00 Д/ф 11.10 «Повернення». М/ф «Еволюцiя» 11.30, 21.35, 00.10 Подiї Валентини Толкунової. 12.00, 17.00 Т/с «Херувiм» 11.45, 16.45 «Московськi профi». Таксисти Концерт 13.00 Д/ф «Найважчий у 12.15 Т/с «Дякую тобi за все» свiтi ремонт» 14.10 Х/ф «Адмиралъ» 13.05, 21.55 «Такi вiрнi друзi». 15.00, 22.00 Т/с «Числа» Д/с 18.40 «Велика рiзниця» 13.30 «Страстi за пластикою». 16.00, 18.30 Д/ф Д/ф в Одесi. Фестиваль «Кримiнальна Росiя» 14.15 «Право лiворуч». Спецпародiй 19.30, 03.30 Правда Романа репортаж 14.30 «Вiра Васильєва. Про­ 21.00 «Час» Скрипiна довження душi» 21.15 Х/ф «Канiкули строго- 21.00 Д/ф «Життя пiсля 15.25 «Енциклопедiя». Томас людей» Кук го режиму» 15.30 «Панянка i кулiнар» 00.00 Х/ф «Еротичне 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 23.35 «Легенди Ретро FM» подання-3» 17.15, 23.45 «Градъ-город». 01.00 Х/ф «Зустрiнемося у 01.30 Х/ф «Записки Новодiвочий некрополь -2 17.30 «Мозковий штурм». ексгибiционiста» фонтана» Спецрепортаж 04.30 Мамаду/Повне 18.40 «Продати душу дия­ 02.20 Х/ф «Вiрую в комамаду волу. Трiумф волi». Д/ф хання» 05.00 М/ф «Небеснi танцю- 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 20.05 «Чарiвна лопата». М/ф 03.40 Х/ф «Сльози капали» ристи» 20.15 «Хронiки московського 05.35 М/ф «Покахонтас» побуту. Золото-дiаманти» 05.10 «Чекай на мене»

S 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 07.20 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-9». «Очевидне ймовiрно»; «Обман зору» 09.25 «Янгол i демони. Чисто Кремлiвське вбивство». Д/ф 10.20, 12.30, 15.25 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 18.45 «Справи сiмейнi» 19.35 Т/с «Павутиння-3». «Павук» 20.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв-9». «Рибний день»; «Контрольний пострiл» 22.25 Т/с «Ведмежий кут» 23.20 «Школа лихослiв’я» 00.10 Т/с «Таксист» 01.00 «Iсторiї про примар». «В останнiй рейс»; «Пiдземний гараж» 01.45 Музичний автомат

2

06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Ракетна мiць» 06.35 М/с «Гей, Арнольде!-3» 07.00 м/с «Деннi Фантом-3» 07.40 М/с «Годзилла» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00 «Я мав би загинути» 17.00 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Божевiльна прихована камера» 18.30 Х/ф «Глибиннi чудовиська» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Безодня» 01.00 «Секс з Анфiсою Чеховою» 01.30 Х/ф «Дивiться ми помираємо.com» 03.00 Х/ф «Дiти капiтана Гранта» 04.25 Кiнорiк 04.40 Х/ф «Кам’яна квiтка»

U

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

л и с т о п а д а

05.22, 11.26, 23.31 Д/с «Видатне XX столiття» 06.21, 17.30, 19.11, 00.30 Т/с «Слiдство ведуть Знатоки» 07.58, 20.14 Портрети в часi 08.07, 14.49, 02.56 Т/с «Так, пан прем’єр-мiнiстр» 08.40 Х/ф «Йонас, якому в 2000 роцi буде 25 рокiв» 10.32, 13.51, 16.32, 22.29, 01.56, 04.35 Пiсня року. Краще 11.22, 17.23, 22.25, 23.23 Ретроспектива 12.25 Х/ф «Сум’яття почуттiв» 13.41 Кiножурнал «Новини дня». N 33. 1977 14.20, 02.27 Цей тиждень в iсторiї 15.22 ОСП-студiя 16.10 Х/ф «Три рублi» 19.01 Кiножурнал «Радянський спорт». N11. 1972 03.29 ОСП-студiя. Володимир Пресняковмолодший 04.17 Х/ф «Три нареченi»

G

J

L

05.50 М/с «Вейнхед» 06.10 Т/с «Солдати-16» 07.00, 07.15, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00, 00.00 Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 00.25 Погода 09.00, 18.00 Т/с «Щасливi разом» 10.05 Iнфо-шок 11.30 Iнтуїцiя 12.45, 19.35 Т/с «Татусевi дочки» 13.55 М/с «Полiцейська академiя» 14.30 М/с «Новi пригоди Бетмена» 14.45, 15.45 Teen Time 14.50 Т/с «Друзi» 15.50, 23.05 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 16.50, 21.00 Т/с «Воронiни» 19.15, 00.20 Спортрепортер 22.05 Свiтлi голови 00.30 Служба розшуку дiтей 00.35 Х/ф «Дiвчина з води»

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30, 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Хор» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Гидке каченя» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «В гостях у Глорiї» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 17.30, 19.00 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2» Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 00.45, 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00, 07.00 Сьоме небо

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 01.45, 03.15, 05.10 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 06.45 Х/ф «Визволення» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.30, 00.00 Т/с «CSI: НьюЙорк» 13.30, 19.20 Т/с «Золотий капкан» 14.30, 20.20 Т/с «Штрафбат» 15.25 Х/ф «Глухомань» 16.50 Х/ф «Визволення» 18.30 «Легенди карного розшуку». Кiнець абвершколи «Орiон» 01.00 «Покер - дуель» 02.05 «Полiттерор» 02.30 «Речовий доказ» 03.40 «Агенти впливу» 04.35 «Правда життя»

I

K

v

Q

O

06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.45, 23.45 «Життя» 07.35 М/ф 07.50, 09.40, 12.00, 15.00, 18.55, 20.15, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.25, 23.40 24 години. Бiзнес 08.00, 10.40, 15.45, 02.15 Твiй хiт 08.45 Портрети дикої природи 09.05 Життя серед життя 11.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 17.30 Т/с «Чемпiон» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 19.00 Т/с «Зона» 20.50 24 години. Головне питання 21.00 Х/ф «Джамайка» 22.20 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловой

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час   новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Прес06.00, 05.25 Срiбний 07.00, 06.10 Д/п «Гiд по конференцiї у прямому апельсин країнах свiту» ефiрi» 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 08.00 «Емотонiк» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, Подiї 07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.20 «Дитячий свiт» 04.20, 05.25 «Огляд 09.00 «Обережно, мо08.00, 13.40, 23.20 Т/с преси» «Слiд» дерн!» 11.20 «Зверни увагу» 08.50 Т/с «Шериф» 09.40, 16.15 Т/с «Пригоди 15.30 «Життя в задово09.50, 20.25 Т/с «Звiробiй лення» Геркулеса» – 2» 16.30 «Драйв» 11.20, 18.10 Т/с «Зоряний 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 17.30, 00.40, 04.30 «Акцент» крейсер «Галактика» 11.50 Т/с «Екстрений ви18.30, 23.30, 03.30, 05.40 клик. Зниклий пацiєнт» 12.15, 19.00 Т/с «Людина«Хронiка дня» 12.50, 04.40 Ток-шоу «Неневидимка» хай говорять» 18.45, 05.30 «Київський 13.20, 22.00 Т/с «Медiум» 15.20, 00.20 Щиросердне час» 14.20 «Мiсця сили» зiзнання 18.55, 19.20, 01.00 Телема16.00 Федеральний суддя 15.20, 20.00 Т/с «Вiдблиски» рафон «Iнформацiйний 17.10, 04.00 Критична точка 21.15 «Таємнi знаки» пiдсумок дня» 22.20 Ток-шоу «Вiдкритий 23.00, 01.10 Т/с «Псi19.00, 00.00, 04.00 «Час доступ» фактор» новин» (рос.) 00.55 Х/ф «Влада страху» 00.00 «Секретнi iсторiї» 21.00, 02.00 «Час» 02.40 Т/с «Безмовний 21.50 «Вiльна гавань» 01.50 «Нiчне життя» свiдок»

P

06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «З життя капiтана Черняєва. Без суду i слiдства» 11.00 «Нiмеччина за тиждень» 12.00 «У колi свiтла» 13.00 Х/ф «Визнати винним», «Щасливо залишатися» 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-4» 19.00 «Кейс» 20.00, 04.00 «Все так» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Оплески, оплески...», м/ф для дорослих

g

07.30, 21.00 Панорама 08.00 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Мiнськ 08.05, 19.40 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.59 Новини 09.10 Спорт-кадр 09.40, 23.20 Бiлоруська годинка 10.30 «Мiста-герої». Брестська мiцнiсть 11.10, 18.50 Документальний серiал «Городяни»: Мiнськ» 11.35, 15.20 Земельне питання 12.10, 00.10 Т/с «Мiсце зустрiчi змiнити не можна» 13.30 «Маєм речi» 13.45 Гаспадар 14.10, 22.05 Т/с «Продовження буде» 15.40 Пiснi минулого столiття 16.35 Розчерк часу 16.45 Смiшна годинка 18.15 Дiлове життя 18.20 Злочин столiття 19.15 Мiнськ i мiнчани 20.35 Сфера iнтересiв 21.55 Актуальне iнтерв’ю 22.50 У свiтi моторiв

M

05.00 Т/с «Люди Шпака» 07.00 Х/ф «Антибумер» 08.30 «Дорога передача» 09.00 Х/ф «Мама не журися» 10.40 Х/ф «Мама не журися 2» 12.50 Х/ф «Сестри» 14.30 Х/ф «Зграя»

05.00 Х/ф «Мiнiн i Пожарський» 07.15 Х/ф «Не стрiляйте в бiлих лебедiв» 08.35 Х/ф «Три днi в Москвi» 11.00 Х/ф «4 таксисти i собака»

16.40 Х/ф «Олiгарх»

13.00, 19.00 Вiстi

19.15 Х/ф «Пiжмурки»

13.20 «Вся Росiя»

21.30 Х/ф «Хоттабич» 23.25 Х/ф «Сексуальний апетит» 00.55 Х/ф «Еротичнi мрiї» 02.25 Т/с «Фаталiсти» 04.20 «Невiдома планета»: «Легенди Далмацiї» 04.45 Нiчний музичний канал

p

V

5

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Студiя «Дiалог» 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05 Зроблено руками 11.25 Iмена 11.55 Кiноконцерт «Вiд казки до казки» 12.15 М/ф «Троє на островi» 12.35, 02.15 Вiдкрий для себе Україну. Хмiльник 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Знаменитi українцi. Художник М. Левитська 14.40, 01.00 Х/ф «Бабiй» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 00.30 Наука: пошуки i знахiдки. Iнститут теплофiзики 17.15 Зi скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.30 Податковi дiалоги 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Берегиня 21.30, 02.35 Х/ф «Провiнцiалки» 00.00 «Час країни» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

05.00 «Кадкiна кожен знає» 06.25 «Комета» 07.45 «Мiнiн i Пожарський» 10.00 «Колискова для чоловiкiв» 11.20 «От моє село...» 13.00, 21.00 «Не родись вродливим...» 14.45, 22.45 «Замок» 16.45, 00.45 М/ф «Iсторiя одного злочину» 17.10, 01.10 «Чапаєв» 18.50, 02.50 «Фа мiнор» 19.20, 03.20 «Сицилiанський захист»

06.00 «Сирота казанська», комедiя 07.30 «Прощання в червнi», комедiя 10.00 «Ведмежа шкура», мелодрама 12.00 «Не хлiбом єдиним», драма 14.00 «Найщасливiшi», трагiкомедiя 16.00 «Єгер», бойовик 18.00 «Найкраща бабуся», комедiя 20.00 «Сiмейна вечеря», трагiкомедiя 22.00«Другийподих»,бойовик

m

r

07.00 «Доктор Мамфорд», 13.30, 00.35 Х/ф «Богдандрама 09.00 «Це старе почуття», Зiновiй Хмельницький» комедiя 11.00 «Звiльняючи мiсце, 15.45 Т/с «Провiнцiалка» комедiя 13.00 «Реальнiсть кусаєть19.20, 02.35 «Пiсня на двох. ся», комедiя 15.00 «Безумно вiрна Паулс – Рєзнiк» дружина», комедiя 17.00 «Сади восени», комедiя 20.55 Х/ф «Кандагар» 19.05 «Хлопцi з жiночого гуртожитку», комедiя 22.55 Х/ф «Малахольна» 23.00 «Продавчиня», мелодрама 01.00 «Безсмертя», трилер 04.00 «Кiмната смiху»

05.40, 17.00 Супер няня 07.00 Махiнатори 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 07.25 Великi та швидкi 16.30, 18.30, 20.30, 07.50, 15.10, 01.40 Брудна 22.30 День СIТI справа 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 08.45, 17.55 Вижити будь 22.55 Бiзнес СIТI якою ціною 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 09.40, 18.50, 03.40 07.15 Веселi фантазiї Руйнiвники легенд 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 10.35, 06.00 Головоломи 09.05, 18.40 Шопiнг 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна 09.30, 23.15 Подружнi зборка зради 11.55, 20.40, 05.35 З чого це 10.25, 21.30 Пекельна кухня зроблено? 11.20 СIТI-терапiя 12.25, 17.00, 21.05, 02.40 11.45, 16.40, 20.00 ПриховаЗброя майбутнього на камера 13.20, 14.15 Крутий тюнінг 12.10, 23.00 Ресторанний 16.05 Спецназ «Важкi гiд машини» 13.15 Великий бутiк 14.40, 18.05 Де вони зараз 19.45 Безпека кордонiв 15.10 Школа кулiнарiї 22.00 Спецназ Майамi 19.00 Обмiн дружинами 22.55 За ґратами 21.00 Правда СIТI 23.50 На мiсцi злочину 00.10 Неформат СIТI 00.45 Дорожнi монстри 00.40 Слiдчi та екстрасенси 04.40 Блискавичнi ката01.05 Злочин як мистецтво строфи 01.30 Нiч СIТI

11

t

06.05,17.45,21.00«Саундтреки» 06.35 «Дитячий сеанс» 08.30, 13.15, 18.35, 23.35 «SMS-голосування» 09.00 Х/ф «Ключ без права передачi» 11.10, 12.40, 15.35 «Вiтрина-ТБ» 11.45, 18.50 «Кiноляпи» 13.50, 19.20 Х/ф «Крах iнженера Гарiна» 16.00 Х/ф «Йшов собака по роялю» 21.30 Х/ф «Перемагаючи смерть» 00.30 Х/ф «Любов – смертельна гра»

W

05.00 «Кит» 07.00, 17.00 «Американська iнтрижка» 09.00, 19.00 «Моя жахлива нянька 2» 11.00 «Продавець мертвих» 13.00, 23.00 «Камiнь бажань» 15.00, 01.00 «Пункт призначення 4» 21.00 «Врата» 03.00 «Алiса в Країнi чудес»

09.00, 17.00, 01.00 «Цiлуй кого хочеш». Комедiя 10.50, 18.50, 02.50 «Cекрети Лос-Анджелеса». Драма 13.10, 21.10, 05.10 «Дике поле». Драма 15.05, 23.05, 07.05 «Краса по-англiйськи». Драма

o

19.00, 01.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Iстина для Платона» 21.00 Т/с «Детективи-3». «Не стрiляйте в пiанiста» 22.00 Х/ф «Людина в прохiдному дворi» 23.30 Х/ф «Гедзь». «Пам’ять» 02.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Частування норовливого»

3

06.00 За грошi 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 М/ф «Козаки», «Паньки», «Парасолька» 07.30 Дитячi вiдвертостi 07.50 Фабрика смiху 08.45 Х/ф «Ревiзор» 11.20, 20.10 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Х/ф «Коли запiзнюються до РАГСу» 17.40 Х/ф «Шахрайство»


cmyk

12

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

A

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 15.30, 19.00, 23.50, 02.05 Погода 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.25 Автодрайв 07.40 Будiвельний майданчик 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Олiмпiада: вiд малого до великого 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Ток-шоу «Вiра. Надiя. Любов» 12.10, 21.25 Дiловий свiт 12.15 Наша пiсня 13.00 «Надвечiр’я» з Т. Щербатюк 13.30, 03.55 Х/ф «Подвиг розвiдника» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Околиця 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 Крок до зiрок. Євробачення 18.00, 03.35 Дурейтер 18.40 Магiстраль 19.05 «Театральнi сезони» на Першому 21.35 «Театральнi сезони» на Першому 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.15, 23.35 Вертикаль влади 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.45 Питання 02.10 Прес-анонс 02.15 ТелеАкадемiя 03.15 Хай щастить 05.20 Мультфiльми

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 Мультфiльм 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.30 «Сiмейнi драми» 11.25 «Генетика. Смертельна зброя» 12.25, 05.15 Т/с «Була любов» 13.20 «Шiсть кадрiв» 14.00 «Грошi» 15.00 «Анатомiя слави» 16.00 «Справжнi лiкарi – 2» 18.25 «Чудовиська з безоднi» 19.25 «Погода» 20.10 «Без мандата» 21.35 Х/ф «Вiдчайдушний месник» 23.35 «ГПУ» 00.40 Х/ф «Вбивати треба вчасно»

N

[

Z

06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15, 05.05 «Знак якостi» 12.55 Т/с «Виклик-2» 13.55 «Детективи» 15.00 «Судовi справи» 15.55 «Зрозумiти. Пробачити» 16.20 Т/с «Передiл. Кров iз молоком» 17.20, 04.40 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу «Розбiр польотiв» 18.55 Т/с «Таке звичайне життя» 20.00, 03.50 «Подробицi» 20.30 «Чисто NEWS» 20.45 Т/с « Обручка» 21.50 «Велика полiтика з Євгенiєм Кисельовим» 00.30 Д/п «Убити товариша Сталiна» 01.25 Х/ф «Славнi хлопцi»

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.00, 09.45 Д/ф «Загадки НЛО» 06.20 Х/ф «Веселi хлопцi» 07.00, 18.00, 20.30, 03.30 Сьогоднi 08.10 Х/ф «Незакiнчена 07.30 М/ф «Христофор повiсть» Колумб» 10.10 Х/ф «Бiле сонце 08.00 Д/ф «Еволюцiя» 12.00, 17.00 Т/с «Херувiм» пустелi» 12.10 Х/ф «Канiкули строго- 13.00 Д/ф «Наука про поле» го режиму» 14.00 Д/ф «Життя пiсля людей» 14.20 Х/ф «Адмиралъ» 15.00 Т/с «Числа» 19.00 «Велика рiзниця» 16.00, 18.30 Д/ф в Одесi. Фестиваль «Кримiнальна Росiя» 19.00 Д/ф «Вiйськова пародiй Таємниця» 21.00 «Час» 20.00 Оперативна служба 21.15 «Надбання 112 21.00 Д/ф «Найжахливiшi Республiки: В’ячеслав катастрофи свiту» Добринiн» 22.00 Д/ф «Життя» 23.50 Х/ф «Формула 23.00 Х/ф «Украсти полiцейського» кохання» 00.30 Х/ф «Мiчений» 01.25 Х/ф «Не чекали, не 02.00 Х/ф «Записки ворожили» ексгибiционiста» 04.00 Мамаду/Повне 02.45 Х/ф «Пробач – промамаду щай» 05.00 М/ф «Небеснi танцю04.00 Х/ф «Росiйський ристи» 05.35 М/ф «Покахонтас» сувенiр»

S

2

06.00 Мультфiльми 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 06.10 М/ф «Ракетна мiць» 06.35 М/с «Гей, 18.00 Сьогоднi Арнольде!-3» 07.20 Т/с «Вулицi розбитих 07.00 м/с «Деннi Фантом-3» 07.40 М/с «Годзилла» лiхтарiв-9». «Рибний 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» день»; «Контрольний 09.00 Телемагазин 11.00 Т/с «Володар звiрiв» пострiл» 12.00 Т/с «На краю 09.30 «I знову здрастуйте!» Всесвiту» 13.00 «Я мав би загинути» Спецвипуск 15.00 Х/ф «Я нiчого не знаю але все скажу» 10.15, 12.30, 15.25 17.00 Журнал Суперлiги 17.40, 02.45 «Кумедне доТ/с «Псевдонiм машнє вiдео» «Албанець-2» 18.05 «Божевiльна прихована камера» 18.35 Слiдство вели 18.30 Х/ф «Уїк-енд у Бернi – 2» 19.30, 21.20 «Музичний 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» ринг НТВ». Супербитва: 21.30 Х/ф «Швидкiсть-2. Круїз пiд контролем» «Iгор Нiколаєв проти 00.05 «Секс з Анфiсою Чеховою» Iгоря Крутого» 00.30 Х/ф «Танцi в 22.35 Х/ф «Майстер» «Блакитнiй iгуанi» 03.00 Х/ф «Острiв скарбiв» 00.15 «Жiночий погляд» 04.25 Кiнорiк 01.00 Х/ф «Сто солдат i двi 04.40 Х/ф «П’ятнадцятирiчний капiтан» дiвчини»

телепрограма телепрограма п ’я т н и ц я,

D

G

05.45 Музей Ханенкiв 06.20, 01.40 «Бiзнес+» 06.05 Зона ночi 06.25 Т/с «Кулагiн та парт- 06.10 Т/с «Солдати-16» нери» 07.00, 07.15, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 06.55 Т/с «Комiсар Рекс» 07.05 Смiшарики 08.55 Х/ф «Дружина 07.30, 08.30, 19.00, 00.10 Сталiна» Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 00.30 12.55 Х/ф «Брежнєв» Погода 17.40 «Вiкна – новини» 09.00, 18.00, 19.35 Т/с 17.50 Х/ф «Ворошилов«Щасливi разом» ський стрiлець» 10.05 Iнфо-шок 20.00 «Нацiональне талант- 11.30, 21.00 Iнтуїцiя шоу «Танцюють всi!-3» 12.45 Т/с «Татусевi дочки» 13.50 М/с «Полiцейська 22.00 «Вiкна-новини» академiя» 22.40 «Нацiональне талант- 14.30 М/с «Новi пригоди Бетмена» шоу «Танцюють всi!-3» 14.45, 15.45 Teen Time Пiдсумки голосування 14.50 Т/с «Друзi» 00.40 «ВусоЛапоХвiст» 15.50, 23.10 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 01.30 «Вiкна – спорт» 01.45 Х/ф «Ласкаво проси- 16.45, 22.10 Т/с «Воронiни» 19.15, 00.25 Спортрепортер мо, або Стороннiм вхiд 00.35 Х/ф «Френкi та Джоннi» заборонено!»

E

05.40, 02.50 Факти 05.55, 09.15, 12.55, 19.10, 01.00 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10 300 сек/год 06.25 Огляд матчiв Лiги Європи 07.40 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.25, 14.20, 22.25 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати-14» 11.25, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.00 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 15.20, 01.15 Х/ф «Панове офiцери. Врятувати iмператора» 18.45 Факти. Вечiр 19.15 Х/ф «Помри але не зараз» 22.00 Real Comedy 00.00 Голi та смiшнi 00.30 Автопарк. Парк автомобiльного перiоду

y

06.00 Х/ф «Чесне чарiвне» 07.10 «Вiра Васильєва. Продовження душi» 08.00, 20.05 Х/ф «Начальник Чукотки» 09.30 «Хронiки московського побуту. Золотодiаманти» 10.10 «Запрошує Борис Ноткiн» 10.35, 23.30 «Виснажене серце Олександра Дем’яненка». Д/ф 11.15 «Байки С. Михалкова» 11.30, 17.30, 21.35, 00.10 Подiї 11.45, 00.30 Х/ф «День прийому з особистих питань» 13.15 «Iгри з примарами» 13.55, 04.25 Х/ф «Нiкчемна» 15.25 «Енциклопедiя». Девiд Лiвiнгстон 15.30 Реальнi iсторiї 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 16.45 «Московськi профi» 17.15 «Градъ-город». Дороги до храму 17.55 Х/ф «Сумка iнкасатора» 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 21.55 Х/ф «Кар’єра Дмитра Горiна» 02.00 «Музична iсторiя». Олена Свиридова

U

05.22, 23.23, 04.26 Ретроспектива 05.30, 11.22 Д/с «Видатне XX столiття» 06.29, 12.21, 17.22, 19.00, 23.30, 01.12 Т/с «Слiдство ведуть Знатоки» 07.54, 10.34, 16.32, 22.33, 04.30 Пiсня року. Краще 08.26, 20.28 Цей тиждень в iсторiї 08.55, 14.07, 20.54 Т/с «Так, пан Прем’єр-мiнiстр» 09.28 ОСП-студiя. Володимир Пресняковмолодший 10.16 Х/ф «Три нареченi» 13.58, 02.15 Портрети в часi 14.40 Х/ф «Йонас, якому в 2000 роцi буде 25 рокiв» 18.50 Кiножурнал «Радянський спорт». N4. 1973 21.27 ОСП-студiя. Андрiй Книшев 22.15 Х/ф «Удача» 01.02 Кiножурнал «Радянський спорт». N11. 1972

I

05.50, 05.00 Диваки 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00 24 години. Головне питання 07.25 Медицина 07.30 М/ф 07.50, 09.40, 12.00, 15.00, 18.55, 20.55 Погода 07.55, 18.40, 20.50, 23.40 24 години. Бiзнес 08.00, 10.40, 15.45, 02.15 Твiй хiт 08.45 Портрети дикої природи 09.05 Життя серед життя 11.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Найкрасивiшi острови свiту 17.30 Т/с «Чемпiон» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.50 «Життя» 19.00 Т/с «Зона» 21.00 Х/ф «Джамайка» 22.20 Полiгон 00.00 Таємницi долi

P

5

л и с т о п а д а

J

http://dponline.cn.ua

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30, 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Хор» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 Мульфiльм «Вук» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 17.30, 19.00 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 22.30 «Шлюбне чтиво» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2» Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 00.45, 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00 Сьоме небо 07.00 Ранковий мультик

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 01.45, 03.25, 05.15 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 06.45 Х/ф «Визволення» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.30, 00.00 Т/с «CSI: НьюЙорк» 13.30, 19.20 Т/с «Золотий капкан» 14.30, 20.20 Т/с «Штрафбат» 15.25 Х/ф «Чорна сукня» 17.15 Х/ф «Єдина дорога» 01.00 «Покер - дуель» 02.10 «Полiттерор» 02.35 «Речовий доказ» 03.50 «Агенти впливу» 04.45 «Правда життя» 05.35 «Легенди бандитської Одеси»

K

v

07.00, 06.45 Д/п «Гiд по країнах свiту» 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 08.00 «Емотонiк» Подiї 08.20 «Дитячий свiт» 07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 09.00 «Обережно, модерн!» 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» 09.40, 16.15 Т/с «Пригоди 08.50 Т/с «Шериф» Геркулеса» 09.50 Т/с «Звiробiй – 2» 11.20, 18.00 Т/с «Зоряний 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» крейсер «Галактика» 12.15, 19.00 Т/с «Людина11.50 «Народна зiрка. невидимка» Третiй сезон» 13.20 Т/с «Медiум» 15.35 Щиросердне 14.20 «Таємнi знаки» зiзнання 15.20 Т/с «Вiдблиски» 16.00 Федеральний суддя 20.00 «Пороблено в Українi» 17.10 Критична точка 21.30 КВН 20.25, 03.50 Шустер Live 00.00 «Городок» 01.30 Х/ф «Агора» 00.50 «Нiчне життя» 06.00 Срiбний апельсин

Q

O

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 10.30 «Вiльна гавань» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, 04.20, 05.25 «Огляд преси» 11.20 «Зверни увагу» 11.30, 12.30 «Пресконференцiї у прямому ефiрi» 15.30 «Своїми очима» 16.30 «На межi» 17.30, 04.30 «Феєрiя мандрiв» 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 18.45, 05.30 «Київський час» 18.55, 19.20, 01.00 Телемарафон «Iнформацiйний пiдсумок дня» 19.00, 00.00, 04.00 «Час новин» (рос.) 21.00, 02.00 «Час» 21.50, 03.30, 05.40 «Фактор безпеки» 00.40 «Рестораннi новини»

V

05.00 «Не родись вродли06.00, 18.00 «Особлива 05.00 «Невiдома планета»: 05.00 Х/ф «Цирк» вим...» думка», «Економiчнi 06.45 «Замок» 06.40 Мультфiльми новини» «Неподобство краси» 08.45 М/ф «Iсторiя одного злочину» 07.00 «Мультфiльми» 07.00 Х/ф «Не стрiляйте в 05.25 Т/с «Люди Шпака» 09.10 «Чапаєв» 08.00 «Вечiрнi новини з бiлих лебедiв» 10.50 «Фа мiнор» Америки» 06.25 Х/ф «Зозуля» 11.20 «Сицилiанський захист» 08.10 Х/ф «Кандагар» 09.00 Т/с «Дон Хуан i його 13.00, 14.15, 21.00, 22.15 08.30, 22.30 «Дорога «Матрос Желєзняк» прекрасна дама» 10.00, 02.25 «Королi 15.40, 23.40 М/ф «Чудесниця» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с льоду». Шоу Євгенiя передача» 16.00 «Сум’яття почуттiв» «З життя капiтана 17.25, 01.25 «Начальник» Плющенка Черняєва. Без суду та 09.00 Х/ф «Варiант «Омега» 18.00, 02.00 «Мати й мачуха» слiдства» 11.20, 13.15 Х/ф «4 таксисти 19.30, 03.30 «Тi, що зiйшли 16.20 Х/ф «Вiйна» з небес» 11.00 «Кейс» i собака – 2» 12.00 «Все так» 18.50 Х/ф «Зворотний 13.00, 19.00 Вiстi 13.00 Х/ф «Оплески, оплесвiдлiк» ки..., м/ф 14.00 «Велика родина. 03.00, 21.00 «Голоси» 15.00, 02.00 Х/ф «Ще про 23.00 Х/ф «Еротичний при05.00 «Хлопцi з жiночого Крутi» гуртожитку», комедiя вiйну» 15.45 Т/с «Провiнцiалка» тулок» 07.00 «Безумно вiрна 16.00, 01.00 «Особлива дружина», комедiя думка» 19.20 Х/ф «Стиляги» 00.45 Х/ф «Зiрка серiалу, 09.00 «Реальнiсть кусається» 17.00, 05.00 Т/с 11.00 «Сади восени» 21.55 Ювiлейний вечiр або Забороненi ба13.05 «Пробудження» «Таксистка-4» Давида Тухманова на 15.00 «Телевiкторина» 19.00 «На власнi очi» жання» 17.30 «Тiльки ти i я», 20.00, 04.00 «Пiслязавтра» «Новiй хвилi» комедiя 02.30 Т/с «Фаталiсти» 19.05 «Хлопець Х», комедiя 22.00 «Наразi у свiтi» 00.50 Х/ф «Формула 23.00 «Уяви нас разом», 23.00 Х/ф «Виконуючий 04.35 Нiчний музичний мелодрама кохання» обов’язки» 01.00 «Змiни моє життя», драма 00.30 «Арт-навiгатор» 03.40 «Кiмната смiху» канал

m

g

06.15 «Молодi й щасливi». Комедiйна мелодрама 07.00, 21.00 Панорама 07.50 Актуальне iнтерв’ю 08.00, 19.35 «Любов як любов» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.10 Новини 09.10 У свiтi моторiв 09.35 Бiлоруська годинка 10.15 Наша спадщина 10.30 Жiнрада 10.55 «Палескi пачастунак» 11.10 Трудодень 11.35, 15.20 Сфера iнтересiв 12.10, 00.25 Т/с «Мiсце зустрiчi змiнити не можна» 13.40 Сезон у дачi 14.05, 22.05 Т/с «Продовження буде» 15.40 «Мiста-герої». Брестська мiцнiсть 16.20 Розчерк часу 16.35 «Повiтрянi пiрати». Комедiя 18.15 Фортифiкацiя 18.55 Автошкола 20.30 «Бiльше, нiж гра» 21.55 Вiдеафiльм АТН циклу «Земля бiлоруська» 22.50 Д/ф «Жива легенда Спецназу» циклу «В iнтересах нацiональної безпеки» 23.30 Репортер «Бiлоруської годинки»

p 07.00 Махiнатори 07.25 Великi та швидкi 07.50, 15.10, 01.40 Брудна справа 08.45, 17.55 Вижити будь якою ціною 09.40, 18.50, 22.00, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Головоломи 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 З чого це зроблено? 12.25, 17.00, 23.50 Зброя майбутнього 13.20, 00.45 Дорожнi монстри 14.15 Крутий тюнінг 16.05 Спецназ «Важкi машини» 19.45 Безпека кордонiв 21.05, 02.40 Винайти майбутнє 22.55 Межа мiцностi 04.40 Блискавичнi катастрофи

5

05.40, 17.00 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.35 Прес СIТI 09.05 Шопiнг 09.30 Подружнi зради 10.25 Пекельна кухня 11.20 СIТI-терапiя 11.45, 16.40, 20.00 Прихована камера 12.10 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 18.05, 18.40 Де вони зараз 15.10 Школа кулiнарiї 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Кримiнальнi новини 21.30, 23.00 Х/ф «Жандарм на вiдпочинку» 23.50 Таємне життя жiнок 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

t

06.05 «Саундтреки» 06.20 «Дитячий сеанс» 08.00, 11.45, 17.30, 23.35 «SMS-голосування» 08.30 Х/ф «Йшов собака по роялю» 10.15, 12.20, 14.35 «Вiтрина-ТБ» 10.50, 18.00 «Кiнокласика» 12.55 Х/ф «Крах iнженера Гарiна» 15.00 Х/ф «Осляча шкура» 16.55, 20.50 «Кiноляпи» 18.45 Х/ф «Мiстер Iкс» 21.30 Х/ф «Непокiрлива» 01.00 Х/ф «Перемагаючи смерть»

W

05.00 «Американська iнтрижка» 07.00, 17.00 «Моя жахлива нянька 2» 09.00, 19.00 «Врата» 11.00 «Камiнь бажань» 13.00, 23.05 «Пункт призначення 4» 15.00, 01.00 «Алiса в Країнi чудес» 21.00 «Персi Джексон – викрадач блискавок» 03.00 «Помста пухнатих»

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Берегиня 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05 Наука: пошуки i знахiдки. Iнститут теплофiзики 11.35 Успiшнi люди. Г. Сазоненко 12.00 М/ф «Чому дядюшка Джиммi кульгає?» 12.10, 02.10 Д/ф «Iван Григорович-Барський» 12.30, 00.30 Вiдкрий для себе Україну! Земля над Днiпром 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Податковi дiалоги 13.35, 02.30 Х/ф «Провiнцiалки» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45 Ми Р. Абизов 17.15 Зi скриньки «Дивовижного калейдоскопа» 17.25 Моя пiсенна сповiдь. Т. Мудра 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студiя «Дiалог» 21.30, 00.50 Х/ф «Земля» 00.00 «Час країни» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Не хлiбом єдиним» 08.00 «Найщасливiшi» 10.00 «Єгер», бойовик 12.00 «Наша людина в СанРемо», муз.комедiя 14.00 «20 сигарет» 16.00 «Дев’ять ознак зради» 18.00 «Особливостi нацiонального полювання в зимовий перiод», комедiя 20.00 «Поводир», драма 22.00 «Не будiть сплячого собаку», комедiя 00.10 «Сьомий день» 02.00 «Мальтiйський хрест»

r 09.00, 17.00, 01.00 «11 заповiдей». Комедiя 10.35, 18.35, 02.35 «Добрий пастир». Драма 12.10, 20.10, 04.10 «Вiйна Райна Денiелса». Драма 13.45, 21.45, 05.45 «Нас не наздоженеш». Трилер 15.25, 23.25, 07.25 «Шантаж». Трилер

o

19.00, 01.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00, 02.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Частування норовливого» 21.00 Т/с «Детективи-3». «Не стрiляйте в пiанiста» 22.00 Х/ф «Гедзь». «Пам’ять» 23.30 Х/ф «Гедзь». «Джемма» 03.00 Т/с «Детективи-4». «Без шуму i пилу»

3

05.00 Маски-шоу 06.00 За грошi 06.30, 17.00 Камера смiху 07.00 Мультфільми 07.30 Дитячi вiдвертостi 07.50 Фабрика смiху 08.45 Х/ф «Щасливе кохання» 11.20, 20.10 Фабрика анекдотiв 11.40, 20.00 Ржаники 12.15 Торба смiху 15.10 Х/ф «Ця весела планета» 17.40 Х/ф «Босонiж по парку» 20.40 Х/ф «I Бог створив жiнку»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.55, 08.15, 09.00, 19.10, 00.00, 02.00 Погода 06.10, 08.00 Ера здоров’я 06.30 Крок до зiрок 07.00 Док. фiльм « Жива енциклопедiя» 07.30 Автодрайв 07.45 Створи себе 08.20 Олiмпiада: вiд малого до великого 08.40 Кориснi поради 09.05 Доки батьки сплять 09.30 Так просто 10.00 Хай так 10.25, 02.05 Коло Олiмпiади 11.00 Хiт-парад «Нацiональна двадцятка» 11.50 Як це? Вогняна вода 12.20 Прем’єра. Навколо свiту за 48 годин 12.55 Футбол. Чемпiонат України. Прем»єрлiга. «Севастополь» (Севастополь) – «Зоря» (Луганськ) 13.50 В ПЕРЕРВI: Погода 14.55 Аудiєнцiя. Країни вiд А до Я. Вiрменiя 15.25 Наша пiсня 16.00 В гостях у Д. Гордона. Валерiя 17.00 Розважальна програма «Аншлаг, аншлаг!» 18.20 Золотий гусак 18.45 Ревiзор 19.15, 02.55 Чоловiчий клуб 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 21.45 Футбол. Чемпiонат Iталiї. Серiя А. «Iнтер» – «Брешiа» 22.30 В ПЕРЕРВI: Мегалот, Суперлото, Трiйка, Кено 23.40 Акваторiя бiзнесу 00.05 Церемонiя нагородження «Жiнка третього тисячолiття» 02.30 Аудiєнцiя. Країни вiд А до Я. Грецiя 05.25 Програма мультфiльмiв

N

с у б о т а ,

B

06.00 «Лiтаючий будинок» 06.50, 05.20 «Справжнi лiкарi» 07.50 «Свiтське життя» 09.05 «Хто там?» 10.15 М/с «Клуб Мiккi Мауса» 10.40 М/ф «Пес у чоботях» 11.05 «Шiсть кадрiв» 11.30 «Велике перевтiлення» 12.10 «Анатомiя слави» 13.05 «Вiд пацанки до панянки» 14.45 Гiпноз-шоу «Що ти робив минулої п’ятницi» 15.55, 01.55 «Зiрка + Зiрка» 18.30 «Грошi» 19.30 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 20.10 Х/ф «Школа для товстих» 00.10 Х/ф «З iншого боку лiжка» 03.55 Х/ф «Вбивати треба вчасно»

Z

6

л и с т о п а д а

D

05.00 М/ф «Пригоди Буратино» 06.25 Х/ф «Бережiть чоловiкiв» 07.50 «Караоке на Майданi» 08.50 «Їмо вдома» 10.00, 23.55 «ВусоЛапоХвiст» 10.55 М/ф «Губка Боб» 12.40 «Нацiональне талантшоу «Танцюють всi!-3» 16.50 Х/ф «Ворошиловський стрiлець» 19.00 «Х-Фактор» 20.50 «Смiшнi люди» 21.50 «Х-Фактор. Пiдсумки голосування» 00.55 «Моя правда. Марат Башаров» 01.45 «Зiркове життя. Найскандальнiшi зiрковi розлучення» 02.30 Х/ф «Всi повинні померти» 04.35 «Мобiльна скринька»

E

05.50 М/с «Трансформери 05.55 Факти 06.20 Автопарк. Парк 3: Кiбертрон» автомобiльного 06.15 «Велика полiтика з перiоду Євгенiєм Кисельовим» 06.55 Real Comedy 07.25 Козирне життя 08.25, 03.10 Д/п «Шукачi» 08.00, 04.00 Х/ф «Подорож «Царський архiв» до центру Землi» 09.15, 04.30 «Формула 10.00 «Смак» 10.45 Люди, конi, кролики любовi» i...домашнi ролики 10.15 «Городок» 11.35 Квартирне питання 10.55 «Сiмейний розмiр» 12.50 Х/ф «Помри, але не зараз» 12.10 «Найрозумнiший» 15.45 Пiд прицiлом 14.00, 03.50 «Позаочi» 16.45 Провокатор 15.00 Х/ф «Свати-3» 17.45 Максимум в Українi 17.10 Ювiлейний вечiр О. 18.45 Факти. Пiдсумок дня 18.55 Велика рiзниця Пахмутової 20.00 Велика рiзниця по20.00, 01.55 «Подробицi» українски 20.30 «Пороблено в 21.25 Наша Russia Українi» 22.10 Comedy Club 22.00 Т/с «Капiтан Гордєєв» 23.10 ПрожекторПерiсХiлтон 00.05 Х/ф «Фатальне число 23.55 Голi та смiшнi 23» 00.30 Х/ф «Дракула-3. Спадщина» 02.30 Т/с «До самої смертi»

[

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 «Генiї та лиходiї» 06.35 Х/ф «Приступити до лiквiдацiї» 08.05 «Грай, гармонь улюблена!» 08.50 «Розумницi та розумники» 09.45 «Слово пастиря» 10.10 «Смак» 10.50 «Наталя Гвоздикова i Євгенiй Жариков. Породженi революцiєю» 12.10 «Ален Делон. Чоловiк на всі часи» 13.20 Х/ф «Борсалино» 15.55 Х/ф «Мiраж» 17.50 «Лiд i полум’я» 21.00 «Час» 21.15 «Якi нашi роки!» 22.50 «ПрожекторПерисХилтон» 23.30 Х/ф «Репортаж» 01.05 Х/ф «Росiйське чудо» 02.25 Х/ф «У самого Чорного моря» 03.40 Х/ф «Повернення в Зурбаган» 04.50 Х/ф «Пляжний розбiйник»

06.00 М/ф «Легенда про Зорро» 06.30 М/ф «Останнiй з могiкан» 07.00 Сьогоднi 07.30 М/ф «Христофор Колумб» 08.00 Схема Смiху 10.00, 03.30 Х/ф «Циганське щастя» 11.30, 04.50 Х/ф «Карантин» 13.00 Ретроманiя-1 14.20 ЖЕК 15.00 Приватна мiлiцiя 15.30 Комедiйний квартет 16.00 Т/с «Робiн Гуд» 18.00 Д/ф «Незвичайнi тварини» 19.00 Д/ф «Найважчий у свiтi ремонт» 20.00 Оперативна служба 112 20.30 Д/ф «Смертельна втома» 21.30 Д/ф «Зброя майбутнього» 22.30 Знак оклику 23.30 Х/ф «Залягти на дно в Брюггi» 01.00 Х/ф «Украсти полiцейського» 02.30 Т/с «Бухта страстi»

S

2

06.00 Мультфiльми 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 06.15, 06.40 М/с 18.00 Сьогоднi «Рен+Стiмпi-2» 07.20 «Уроки доброти з 07.05, 07.40 М/с «Годзилла» тiтонькою Совою» 08.00, 02.20 «Дивовижна 07.30 Авiатори наука» 09.00 Телемагазин 08.00 Головний шлях 11.00, 02.45, 04.30 «Кумед08.30 «Живуть же люди!» не домашнє вiдео» 09.25 Їмо вдома! 11.15 ПРОФУТБОЛ 09.55 Т/с «Росiйськi стра13.00 Невигаданi iсторiї шилки». «Суйський футболу. Лобановобвал» ський 10.45 «Маски-шоу». «Дикий 14.00 Баскетбол. Суперлiга 2010/2011 БК «Днiпро» захiд. Салун» – БК «Одеса» 11.00 Квартирне питання 15.50, 03.00 Футбол. 12.30, 15.25 Т/с «Псевдонiм Чемпiонат України. 16 «Албанець-2» тур. Кривбас (Кривий 18.30 Х/ф «Вiдставник» Рiг) – Шахтар (Донецьк) 18.00 Х/ф «Безодня» 20.15 Х/ф «Вiдставник-2» 21.30, 22.35 Т/с «Секретнi 22.00 Т/с «Поверненматерiали-2» ня Мухтара-2». 23.40 «Секс з Анфiсою «Спадкоємцi Медузи»; Чеховою» «Пiзнє кохання» 00.05, 05.00 «Жорстокi 23.50 «Мавзолей». Т/ф iгри» 00.55 Х/ф «Американ бой» 00.30 Х/ф «Вiчне кохання»

y

G

06.05 Х/ф «Полi» 07.25 Аналiз кровi 08.05 Ексклюзив 09.00 М/с «Дональд Дак» 09.40 М/с «Русалонька» 10.00 Зроби менi смiшно 11.05 Здрастуйте, я – ваша мама! 12.15 Iнтуїцiя 13.25 Файна Юкрайна 14.05 Даєш молодь 14.50 Україна сльозам не вiрить. Дайджест 15.40 Україна сльозам не вiрить 19.00 Х/ф «Гаррi Поттер i в’язень Азкабана» 21.45 Х/ф «Удачi, Чаку!» 23.45 Спортрепортер 23.50 Х/ф «Вирiшальний голос» 02.05, 04.45 Студiя «Зона ночi». Культура 02.10 Третя влада 03.00 Термiнал 03.10 Студiя «Зона ночi» 03.15 Невiдома Україна

I

05.50, 05.05 Диваки 06.30 Блага звiстка з Рiком Реннером 07.00 «Життя» 07.25 Адреналiн 08.30 PRO Читання 08.55, 10.55 Погода 09.00, 02.15 Твiй хiт 10.10 За сiм морiв 10.45 М/ф 11.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 Портрети дикої природи 16.00 Народний богатир 16.30 Полiгон 17.20 Таємницi свiтобудови 18.00 Т/с «Атлантида» 19.00 Т/с «Зона» 20.00 24 години. Бiзнес 20.30, 05.30 Сильнi свiту сього 21.00 Х/ф «Мелодiя на два голоси» 22.35 Дорога до щастя 23.35 CвiтОгляд 00.00 Таємницi долi

P

06.00 «Особлива думка», 06.00 Х/ф «Мить удачi» «Економiчнi новини» 07.00 «Мозковий штурм». 07.00 «Мультфiльми» Спецрепортаж 08.00 «Вечiрнi новини з 07.25, 04.35 Реальнi iсторiї Америки» 07.55 «АБВГДейка» 09.00 «Клiнч» 08.20 Х/ф «Кар’єра Дмитра 10.00, 11.00 Т/с «Павутиння-3. Зозулинi Горiна» дiти» 09.55 «День лелеки» 10.10, 05.00 «Пункт призна- 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» чення – свiт» 13.00 Х/ф «Пiдкидько» 11.00 «Земля Iсуса». Д/с 14.30 «ООН у дiї» 11.30, 17.55, 21.00, 00.20 15.00, 02.00 Т/с «Старi Подiї справи» 16.00 «Американський 11.50 «Сто питань дорослiкнеп» лому» 12.30, 00.35 Х/ф «Не треба 16.30 «Луна тижня» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi боятися любити» розбитих лiхтарiв». 15.05 «Таланти i прихиль«Кошмар на вулицi «С» ники». Алла Сурикова 18.00, 04.00 «Код доступу» 16.20, 22.45 Х/ф «Схибленi» 19.00 «Гранi тижня» 20.00, 22.00 Т/с 18.20 «Маю честь!» «Павутиння-3. Павук» Концерт, присвячений 60-рiччю спецназу ГРУ 21.00, 03.00 «Iзраїль за тиждень» 19.25 Т/с «Танець горнос23.00 Х/ф «Надбання тая» республiки» 21.20, 03.05 Х/ф «Пiд мас01.30 «Створенi кумири. кою беркута» Фреддi Мерк’юрi»

U

05.22, 10.24, 11.22, 17.22 Ретроспектива 05.28, 07.10, 12.29, 17.27, 19.17, 23.22, 01.00 Т/с «Слiдство ведуть Знатоки» 07.00 Кiножурнал «Радянський спорт». N11. 1972 08.13, 20.55 Портрети в часi 10.28, 13.55, 16.34, 22.28, 04.33 Пiсня року. Краще 11.30 Д/с «Видатне XX столiття» 14.26, 02.28 Цей тиждень в iсторiї 14.55, 02.54 Т/с «Так, пан прем’єр-мiнiстр» 15.28 ОСП-студiя. Володимир Пресняков-мол. 16.16 Х/ф «Три нареченi» 19.07 Кiножурнал «Новини дня». N 27 1975 21.02 Х/ф «Жандарм одружується» 00.50 Кiножурнал «Радянський спорт». N4. 1973 03.24 ОСП-студiя. Андрiй Книшев 04.15 Х/ф «Удача»

g

07.55 Гаспадар 08.20 Iснасць 08.45 Слово Митрополита Фiларета на Дмитрiєвську батькiвську суботу 09.00, 12.00, 15.00 Новини 09.10 Х/ф «По секрету всьому свiту». Дитячий 10.15 М/ф «Терем-теремок» 10.25 Бухта капiтанiв 11.00 Щоденник Мiжна­ родного дитячого конкурсу пiснi «Євробачення-2010» 11.30 «Школа доктора Комаровського». ТБ-шоу 12.10 «Мiський роман» 12.35 Скарбнiца Гарадзеншчини 13.05 Про мистецтво 13.30 «Життя як життя» 14.25 Мiнськ i мiнчани 14.50 Тисячорiччя 15.15, 23.45 Х/ф «Зелений фургон» 16.25 Фортифiкацiя 17.15 «Золота колекцiя «Бiлорусьфiльма» 17.30, 23.35 Off stage life 17.45 «Мiста-герої». Мiнськ 18.45 Навколо планети 19.20 «Рiднi й близькi» 21.50 «Бiлоруський Кювейт. Ставка на чорне» 22.15 Смiшна годинка 22.45 Музичний млин

J

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльми «Бременськi музики», «Слiдами Бременських музиків», «Вовка у тридев’ятому царствi» 10.00 «Хочу вiрити» 10.30 Мультфiльм «Вук» 12.30 «Єралаш» 13.00 Т/с «Саша+Маша» 14.00 «Зiрки проти караоке» 15.00 Х/ф «Чотири весiлля та один похорон» 17.30 «Знiмiть це негайно» 18.30 «Гола правда» 20.30 «Гламурнi штучки та заучки» 21.30 Т/с «Барвиха» 23.30 «Дом-2» Спецвипуск 00.00 «Бiгудi-шоу» 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00 Сьоме небо 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин

K 06.00 Шустер Live 08.30 «Ласкаво просимо» 09.20 Х/ф «Жiноча iнтуїцiя – 2» 12.00 «Оголена красуня» 12.50 Т/с «Екстрений виклик. Смертельний дiагноз» 17.00 «Народна зiрка. Третiй сезон» 19.00 Т/с «Райськi яблучка – 2» 21.50 Т/с «П’ятницький» 00.00 Т/с «Непрухи» 01.00 Молодiсть XL 01.10 Х/ф «Замерзлi душi» 02.45 Х/ф «Свiй-чужий» 04.15 Х/ф «Добровольцi» 05.45 Срiбний апельсин

Q 05.00 Т/с «Люди Шпака» 07.00 «Бен 10» М/с 08.00 «Реальний спорт» 08.30 «Я – мандрiвник» 09.00 «Роби ноги» М/ф 11.00 «Дорога передача» 11.30 «Новини 24» 12.00 «Вiйськова таємниця» 13.00 Х/ф «Пiжмурки» 15.00 Х/ф «Хоттабич» 17.00 «Гучна справа»: «Романови. Тiнь Росiйської iмперiї» 18.00 «Тиждень» 19.00 Х/ф «Велике кохання» 21.00 Х/ф «Мечоносець» 23.10 Х/ф «Безсоромницi» 00.45 Х/ф «Антибумер» 02.20 Х/ф «Зозуля» 04.20 «Невiдома планета»: «Варанасi. Останнiй перехiд» 04.50 Нiчний музичний канал

p

07.00 Махiнатори на трасi 07.25, 14.40 Автомайстернi 08.15, 02.40 У боротьбi зi стихiєю 09.10, 00.45 Смертельний улов 10.05 Вижити будь якою ціною 11.00, 19.15 Рукотворнi дива 11.55 Народженi в катастрофах 12.50, 20.10 Мегабудiвництва 13.45, 14.15, 22.55, 23.25 У мене вийшло! 15.35, 16.05, 21.05, 21.35, 05.05, 05.35 П’ята передача 16.30, 22.00, 06.00 Махiнатори 17.25, 04.40 Потрiбна зборка 17.55 З чого це зроблено? 18.20 Наймiцнiшi iнструменти 23.50, 03.40 Вижити удвох 01.40 Вижити в катастрофi

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

L

M

06.00 Програма передач 06.00 «Легенди бандит06.01 «Час-тайм» ського Києва» 06.15, 08.10, 11.20, 13.15, 06.50 Т/с «Iнспектор 15.20, 17.20, 19.20, 21.50, 00.20, 03.20, 05.20 «ПоДеррiк» года на курортах» 08.00 М/ф «Дюймовочка» 06.20, 08.15, 00.25, 02.20, 08.30 «Вайп Аут» 04.50 «Тема тижня» 06.30, 18.45, 05.30 «Київ09.30 Т/с «Термiново в ський час» номер – 2» 06.45, 11.30 «Автопiлот11.30, 02.35 «Речовий тест» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, доказ» 10.00, 11.00, 12.00, 12.00 Х/ф «Вiчний поклик» 13.00, 14.00, 15.00, 15.00 Х/ф «Єдина дорога» 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00, 23.00, 17.00 Т/с «Вулицi розбитих 01.00, 02.00, 03.00, лiхтарiв – 10» 05.00 «Час новин» 19.00 Т/с «Замах» 07.05, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 23.00 Х/ф «Беовульф» 07.15, 09.15, 12.20, 14.15, 00.55 Х/ф «Поїзд смертi» 16.20, 17.50, 20.20, 03.35 «Агенти впливу» 22.55, 23.50, 01.20, 04.25 «Погода в 04.30 «Правда життя» Українi» 07.35, 08.50, 22.50, 23.20, 04.15 «Бiзнес-час» 08.30 «Бiстро-ТБ» 07.35, 05.20 Т/с «Таємниця 09.20 «Своїми очима» замку Чорної Троянди» 09.45 «Улюблена робота» 08.10 Д/п «Гiд по країнах 10.15 «Здоровi iсторiї» свiту» 10.35 «Не перший погляд» 09.20 Д/п «Мiста 11.45 «Технопарк» пiдземного свiту» 12.30, 18.20 «Хронiка 10.20 «Там, де нас нема» 10.50 «Скептик» тижня» 11.30 «Брама часу» 13.30 «Драйв» 12.30 Д/п «Армагедон 14.20 «Страва вiд шефа» тварин» 14.40 «Гра долi» (М. Коцю13.30, 05.40 Т/с «Мисливцi бинський) за нечистю» 15.10, 01.50 Т/с «Той, що го- 15.30 «Зверни увагу» 16.25 «Арсенал» ворить iз привидами» 17.30, 04.30 «На межi» 16.00 Х/ф «Перехрестя 19.00, 00.00, 04.00 «Час свiтiв» 17.55 «Формула-1». новин» (рос.) Гран-Прi Бразилiї. 19.30, 20.30, 01.30, 02.30 Квалiфiкацiя «Час iнтерв’ю» 19.00 «Городок» 21.20 «Народний контр19.20 КВН оль» 22.00 «Слава Богу, ти 22.00, 03.30, 05.40 прийшов!» «Територiя закону» 23.15 «Бiйцiвський клуб» 22.30 «Вiкно в Америку» 00.15 Х/ф «Планета Рап23.30 «Хронiка дня» тора» 00.40 «Мотор» 02.30 «Нiчне життя»

v

O

04.40 Х/ф «Формула кохання» 06.15, 07.15 Х/ф «Стиляги» 07.00, 10.00, 13.00, 19.00 Вiстi 08.55 «Нотатки натуралiста» 09.20 «Суботник» 10.10, 13.20 Мiсцевий час. Вiстi-Москва 10.25 Х/ф «Денний поїзд» 12.05 «Кiмната смiху» 13.30 «Надбання республiки» 13.45 «Городок». Дайджест 14.15 «Шукачi» 15.05, 01.40 Х/ф «Чекаю i сподiваюся» 16.20, 02.45 «Суботнiй вечiр» 18.05, 04.05 Т/с «Детективне агентство «Iван да Мар’я» 19.20 Х/ф «Пожежа» 22.00 Х/ф «Людина з бульвару КапуцинОК» 00.00 Х/ф «Дорога моя людина»

5

05.40 Супер няня 06.30 День СIТI 06.50 Бiзнес СIТI 06.55 Прес СIТI 07.00, 10.00 Джеймi Олiвер. Смачне життя 07.25, 09.30 Я або собака 07.45, 08.50 Мiстер Мейкер 08.05 М/с «Моряк Папай» 08.30 М/с «Залiзна людина» 09.10 Велика ферма 10.30 Галерея СIТI 11.00, 13.30 Iсторiї мiста 11.30, 19.35 Як вiдходили кумири 12.30, 16.40 Мегаспоруди 14.00, 21.00 Правда СIТI 14.30 Моя нова адреса 15.00 Весiлля СIТI 15.40, 18.35 Моднi поради 17.30 Школа кулiнарiї 20.30, 22.30 Сiм днiв СIТI 21.30 Людина пiд мiкроскопом 23.00 Х/ф «Жандарм на вiдпочинку» 01.00 Нiч СIТI

V

13

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Студiя «Дiалог» 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00 Телеоб’єктив 11.05, 01.55 Ми. Р. Абизов 11.25, 00.00 Моя пiсенна сповiдь. Т. Мудра 11.55, 00.30 Х/ф «Земля» 13.20 М/ф «Бременськi музики» 13.40 Х/ф «Мiсто майстрiв» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.00 Вiд щирого серця 17.25 Дивовижний калейдоскоп 20.00 Ток-шоу для ерудитiв «Вiват, iнтелект!» 20.50 Чернiгiвщина духовна 21.10 Чернiгiвська лiра 21.40, 02.15 Х/ф «Турботливе господарство» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

05.00, 06.15 «Есперанса» 07.40 М/ф «Чудесниця» 08.00 «Сум’яття почуттiв» 09.25 «Начальник» 10.00 «Мати й мачуха» 11.30 «Тi, що зiйшли з небес» 13.00, 14.15, 21.00, 22.15 «Труффальдiно із Бергамо» 15.30, 23.30 «Батькiвський день» 16.05, 00.05 «Дивнi люди» 17.50, 01.50 М/ф «Му-Му» 18.10, 02.10 «Доброта» 19.40, 03.40 «Життєвi дрiб’язки»

06.00 «Наша людина в СанРемо», муз.комедiя 08.00 «20 сигарет» 10.00 «Заручники «Диявола» 12.00 «Не намагайтеся зрозумiти жiнку» 14.00 «Артистка» 16.00 «Мальовнича авантюра», детектив 18.00 «Сьомий день» 20.00 «Мальтiйський хрест», бойовик 22.00 «Кисень», драма 00.00 «Князiвна Мерi» 02.00 «Три днi в Одесi» 04.00 «П’ятниця. 12»

m

r

03.00, 20.40 «Секрети ЛосАнджелеса», драма 05.30 «Хлопець Х», комедiя 07.30 «Телевiкторина» 10.00 «Пробудження», комедiя 11.35 «Тiльки ти i я», комедiя 13.10 «Черговий аптекар» 15.00 «Жарти убiк», драма 17.10 «Мiсто щастя. Штат Техас», комедiя 19.00 «Гарна жiнка» 23.05 «Територiя незайманих», комедiя 01.00 «Шантаж», трилер

t

09.00, 17.00, 01.00 «Пастка для самiтнього чоловiка». Детектив 10.35, 18.35, 02.35 «Батько». Комедiя 12.00, 20.00, 04.00 «Бандитки». Комедiя 13.40, 21.40, 05.40 «Травма». Трилер 15.20, 23.20, 07.20 «Вiвтар янгола». Драма

o

06.05 «Саундтреки» 06.25 «Дитячий сеанс» 06.55, 10.45, 17.30, 23.30 «SMS-голосування» 07.25 Х/ф «Осляча шкура» 09.25, 11.20, 14.05 «Вiтрина-ТБ» 10.00, 00.00 Х/ф «Пожежний» 11.55 Х/ф «Мiстер Iкс» 14.35 Х/ф «Трень-брень» 16.50, 21.05 «Новини кiно» 18.00 Х/ф «Нiч пройшла» 18.55 Х/ф «Начальник Чукотки» 21.30 Х/ф «24 години до опiвночi» 00.30 Х/ф «Непокiрлива»

19.00, 01.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Частування норовливого» 21.00 Т/с «Детективи-4». «Без шуму i пилу» 22.00 Х/ф «Гедзь». «Джемма» 23.30 Х/ф «Гедзь». «Батько i син» 02.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Сонька – Золотi руки» 03.00 Т/с «Детективи-4»

W

3

05.00 «Моя жахлива нянька 2» 07.00, 17.00 «Врата» 09.00, 19.00 «Персi Джексон – викрадач блискавок» 11.05 «Пункт призначення 4» 13.00, 23.00 «Алiса в Країнi чудес» 15.00, 01.00 «Помста пухнатих» 21.05 «Серцеїд» 03.00 «Кит»

05.00 Маски-шоу 05.30 За грошi 06.00, 13.30 Гуморини iз торбини 08.10, 20.35 Камера смiху 08.40 Х/ф «Волга-Волга» 11.00, 18.00 Джентльменшоу 11.30 Х/ф «I Бог створив жiнку» 16.15 Фабрика смiху 17.00 Ржаники 17.35 Фабрика анекдотiв 18.35 Х/ф «Банзай» 21.15 Х/ф «Дiтям до 16»


cmyk

14

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

A

B

06.05, 05.30 М/ф «Останнiй 06.00 Ранкова молитва лепрекон» 06.05, 07.05, 08.15, 14.10, 08.00 «Ремонт +» 19.45, 21.45, 23.30, 02.05 09.05 Лотерея «ЛотоПогода забава» 10.15 М/с «Клуб Мiккi 06.10 Мультфiльм Мауса» 06.40 Док. фiльм « Жива 10.40 «Шiсть кадрiв» енциклопедiя» 10.50 Кулiнарне шоу «Сма07.10 Здорове харчування куємо» 07.25 Акваторiя бiзнесу 11.25 «Без мандата» 12.55 «Мiняю жiнку – 2» 07.50 Сiльський час 14.30 Х/ф «Школа для 08.20 Укравтоконтинент товстих» 08.40 Моя земля-моя 18.30 «Особиста справа» власнiсть 19.30, 04.50 «ТСН-тиждень» 08.50 Кориснi поради 20.10 Т/с «Iнтерни» 21.50 Гiпноз-шоу «Що 09.00 Зiрковий ранок ти робив минулої 09.30 Хто в домi хазяїн? п’ятницi» 10.00 Крок до зiрок. Євро- 22.55 «Свiтське життя» бачення 23.55 «ГПУ» 11.00 Обережно – дiти! 00.55 Х/ф «Вторгнення викрадачiв тiл» 11.25 Ближче до народу 11.50, 03.45 Х/ф «Безiменна 03.05 Х/ф «З iншого боку лiжка» зiрка» 14.15 Шеф-кухар країни 15.05 В гостях у Д. Гордона. Катерина Семенова 05.35 М/с «Трансформери 16.00 Футбол. Чемпiонат 3: Кiбертрон» Iталiї. Серiя А. «Лацiо» 06.35 «Найрозумнiший» 08.20, 04.35 Д/п – «Рома» «Гладiатори Юрського 18.00, 02.15 Євробаченняперiоду» 2011. Нацiональний 09.30 «Школа лікаря Комаровського» вiдбiр 10.00 «Україно, вставай!» 19.55 Дiловий свiт. Тиж10.30 «Поки всi вдома» день 11.25 Х/ф «Шельменко20.30 Точка зору денщик» 13.25 Т/с «Доярка з 21.00, 01.20 Пiдсумки Хацапетiвки-2» тижня 15.20 Х/ф «Невiстка» 21.55 Фольк-music 17.00 «БУМ-2. Битва 22.50 Трiйка, Кено, Макслов’ян» 18.00 Х/ф «Бiлий налив» сима 20.00, 01.10 «Подробицi 23.00 Ера бiзнесу. тижня» Пiдсумки 20.55, 02.05 «Докладно з 23.35 Док. серiал «Жива Русланом Ярмолюком. Жити всупереч» пам’ять реґiону» 21.10 Х/ф «Бiлий налив» 00.00 Церемонiя нагоро23.05 Т/с «Лiговка» дження «Жiнка третьо- 02.20 Т/с «До самої смертi» 03.00 «Позаочi» го тисячолiття»

Z

N

[

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 «Генiї та лиходiї» 06.35 Х/ф «Приступити до лiквiдацiї» 08.00 «Смак» 08.40 «Служу Вiтчизнi!» 09.10 «Здоров’я» 10.10 «Непутнi нотатки» 10.30 «Поки всi вдома» 11.25 «Фазенда» 12.10 «Олег Меньшиков. У тiнi своєї слави» 13.20 Х/ф «Покровськi ворота» 15.55 «Великий куш» 16.55 «Мiж пiднебессям i землею». Концерт Стаса Михайлова в Кремлi 19.00 Комедiя «Операцiя «И» i iншi пригоди Шурика» 21.00 «Час» 21.15 Х/ф «Фото моєї дiвчини» 23.10 Х/ф «Приватний детектив, або Операцiя «Кооперацiя» 00.45 Х/ф «Чужий дзвiнок» 01.50 Х/ф «Шукай вiтру...» 03.10 Х/ф «Мiсто наречених»

06.00 М/ф «Легенда про Зорро» 06.30 М/ф «Останнiй з могiкан» 07.00 М/ф «Христофор Колумб» 07.40 Ретроманiя-1 09.00 Знак оклику 10.00, 03.30 Х/ф «Армiя порятунку» 11.30, 04.50 Х/ф «Мiм Бiм, або Чуже життя» 13.00 Т/с «Робiн Гуд» 15.00 Д/ф «Незвичайнi тварини» 16.00 Д/ф «Смертельна втома» 17.00 Схема смiху 18.00 Д/ф «Життя» 19.00 Д/ф «Наука про поле» 20.00 Класна реклама 20.30 «Сьогоднi. Пiдсумки» 21.30 Д/ф «Зброя майбутнього» 22.30 Чорне й бiле 23.30 Х/ф «Мiчений» 01.00 Х/ф «Залягти на дно в Брюггi» 02.30 Т/с «Бухта страстi»

S

2

06.00 Мультфiльми 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 06.15 М/с «Рен+Стiмпi-2» 06.40, 07.05, 07.40 М/с 18.00 Сьогоднi «Годзилла» 07.20 «Чи знають росiяни 08.00, 02.15 «Дивовижна наука» росiйську мову?» 09.00 Телемагазин 11.00 Х/ф «Я нiчого не знаю 07.25 «Дикий свiт» але все скажу» 07.55 Їхнi вдачi 13.00 «Код порятунку «червоний» 08.30 Огляд 14.00 Баскетбол. 09.25 «Перша передача» Суперлiга 2010/2011 БК «Будiвельник» – БК 09.55 Дачна вiдповiдь «Азовмаш» 10.55 Недiльна клипоманiя 15.50, 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 16 11.25 Золотий пил тур. Динамо (Київ) – Оболонь (Київ) 12.30, 15.25 Т/с «Псевдонiм 17.55 Невигаданi iсторiї футболу. Марадона «Албанець-2» 18.55 Футбол. Чемпiонат 18.30 Т/с «Кодекс честi-4». України. 16 тур. Металiст (Харкiв) – «Флешка»; «Велика Таврiя (Сiмферополь) риба» 21.00, 22.00 Т/с «Секретнi матерiали-2» 22.00 «Вiд Росiї до Росiї». 23.00 «Секс з Анфiсою Чеховою» Концерт Наталi Бан00.00 Х/ф «Танцi в нової «Блакитнiй iгуанi» 02.40, 05.30 «Кумедне до23.40 Х/ф «Полiт птаха» машнє вiдео» 05.00 «Жорстокi iгри» 01.55 Футбольна нiч

телепрограма телепрограма н е д i л я,

D 05.35 М/ф «Як Петрик П’яточкiн слоникiв рахував», «Зачарований хлопчик», «Бременськi музики» 07.10 Х/ф «Непоправний брехун, або Казка з хорошим кiнцем» 08.50 «Їмо вдома» 10.00, 01.25 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 11.00 «Караоке на Майданi» 12.00 «Х-Фактор» 16.00 «Танцювальне шоу «Лiд i полум’я» 19.15 «Битва екстрасенсiв. Вiйна свiтiв» 21.20 Т/с «Доктор Хаус» 02.15 Х/ф «Собаче серце»

E

05.50, 06.10 Погода 05.55 Факти 06.15 Т/с «Довiрся менi» 07.50 «Смак» 08.35 Анекдоти поукраїнськи 08.55 ПрожекторПерiсХiлтон 09.40 Квартирне питання 10.45 Ти не повiриш! 11.40 Козирне життя 12.10 Iнший футбол 12.45 Спорт 12.50 Стоп-10 13.50 Наша Russia 14.40 Велика рiзниця 15.50 Велика рiзниця поукраїнски 16.55 Море по колiна 17.40, 19.30 Х/ф «Туман» 18.45 Факти тижня 21.55 Українська мрiя 22.55 Голi та смiшнi 00.30 Тиша в бiблiотецi 00.55 Х/ф «Трiска» 02.45 Iнтерактив. Тижневик

y

05.55 Х/ф «Суворi кiлометри» 07.20 «Фактор життя» 07.50 «Православна енциклопедiя» 08.15 «Щоденник мандрiвника» 08.45, 00.50 Подiї 09.00 Москва. Червона площа. Парад Першої Перемоги 09.40 Х/ф «Чесне чарiвне» 11.00 Панянка i кулiнар 11.30 «Право лiворуч». Спецрепортаж 11.45 «Зiрковi дiти». Д/ф 12.25, 01.05 Х/ф «Аревик» 14.30 «Запрошує Борис Ноткiн» 15.00 Московський тиждень 15.30 «Найвеселiший концерт» 17.00, 23.20 Т/с «Наварро» 18.30 Тимчасово доступний. Андрiй Бартенєв 19.25 Т/с «Танець горностая» 21.00 «У центрi подiй» 21.55, 03.15 Х/ф «Райське яблучко» 04.40 «Таланти i прихильники». Алла Сурикова

U

05.22, 06.59, 11.30, 13.11, 17.28, 19.06, 23.29, 01.19 Т/с «Слiдство ведуть Знатоки» 06.49 Кiножурнал «Радянський спорт». N4. 1973 08.27, 20.26 Цей тиждень в iсторiї 08.54, 20.52 Т/с «Так, пан прем’єр-мiнiстр» 09.27 ОСП-студiя. Андрiй Книшев 10.15 Х/ф «Удача» 10.32, 16.29, 22.35, 04.29 Пiсня року. Краще 11.23, 16.25, 17.23, 23.24 Ретроспектива 13.01 Кiножурнал «Радянський спорт». N11. 1972 14.14, 02.57 Портрети в часi 18.57 Кiножурнал «Новини дня». N 30 1980 21.25 По сторiнках «Навколо смiху, 1985» 01.09 Кiножурнал «Новини дня». N 27 1975 03.04 Х/ф «Жандарм одружується»

7

G

л и с т о п а д а

J

http://dponline.cn.ua

L

06.15 Х/ф «Род-каскадер» 07.45 Церква Христова 08.00 Запитайте в лiкаря 08.35 Живчик старти 09.05 М/с «Доброго ранку, Мiккi!» 09.45 М/с «Русалонька» 10.25 Х/ф «10 причин моєї ненавистi» 12.30 Клiпси 12.55 Шоуманiя 13.40 Ексклюзив 14.30 Аналiз кровi 15.10 Info-шок 16.15 Новий погляд 17.15 Т/с «Татусевi дочки» 17.35 Х/ф «9 ярдiв» 20.00 Україна сльозам не вiрить 22.25 Файна Юкрайна 23.05 Україна сльозам не вiрить. Голосування 23.30 Спортрепортер 23.35 Х/ф «Скарб Великого каньйону» 01.40, 05.25 Студiя «Зона ночi». Культура

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльми «Вiннi Пух», «Вiннi Пух йде у гостi», «Вiннi Пух i день турбот» 10.00 «Хочу вiрити» 10.30 Х/ф «Чотири весiлля та один похорон» 13.00 «Єралаш» 13.30 Т/с «Саша+Маша» 14.30 «Гола правда» 15.30 Х/ф «Зрозумiє лише самотнiй» 17.30 «Знiмiть це негайно» 18.30 «Зiрки проти караоке» 20.30 «Бiгудi-шоу» 21.30 Т/с «Барвиха» 23.30 «Дом-2» Спецвипуск 00.00 «Comedy Woman» 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00, 07.00 Сьоме небо 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин

06.00 «Легенди бандитського Києва» 06.55 Т/с «Iнспектор Деррiк» 08.05 М/ф «Кiт у чоботях» 08.25 М/ф «Малюк i Карлсон» 08.45 М/ф «Карлсон повернувся» 09.15 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв – 10» 11.30 «Легенди карного розшуку». Кiнець абвершколи «Орiон» 12.00, 03.55 «Агенти впливу» 12.30 «Бушидо. Схiднi єдиноборства» 15.00 Т/с «Замах» 19.00 Х/ф «Прибрати Картера» 21.10 Х/ф «Шалений Макс – 3: пiд куполом грому» 23.30 Х/ф «Людинаметелик» 01.55 Х/ф «Врятуй мене» 03.35 «Речовий доказ» 04.25 «Правда життя»

I

K

v

05.50, 05.00 Диваки 06.30, 08.00, 02.15 Твiй хiт 07.00 Таємницi свiтобудови 07.30 Клуб 700 08.40 Клуб Суперкниги 09.00, 20.00 24 години. Свiт 10.00 Медицина 10.10 Народний богатир 10.45 Т/с «Атлантида» 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 За сiм морiв 15.30 Портрети дикої природи 16.00, 22.25, 04.20 Зелена варта 16.30 Калейдоскоп дикої природи 16.55 Таємницi, магiя та чаклунство 18.00 Т/с «Атлантида» 19.00 Т/с «Зона» 20.30 Журфiкс 21.00 Х/ф «Мелодiя на два голоси» 22.55 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловой 23.25 PRO Читання 00.00 Таємницi долi

P

06.00, 08.30, 16.30 Мультфiльми 07.00 Х/ф «Як Iванкодурник по диво ходив» 09.00 «Народ проти» 10.00, 11.00, 20.00 Т/с «Павутиння-3. Павук» 12.00 «Нiмеччина за тиждень» 13.00 Х/ф «У вогнi немає броду» 15.00, 02.00 Т/с «Старi справи» 16.00, 01.00 «Артнавiгатор» 17.00, 05.00 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв». «Цiлую. Ларiн» 18.00 «Обережно, iсторiя!» 19.00 «Повний альбац» 21.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 22.00 Т/с «Павутиння-3. Павук» 23.00 Х/ф «Прощальнi гастролi», м/ф для дорослих 01.30 «Американський лiкнеп» 03.00 «Створенi кумири. Фреддi Мерк’юрi» 03.30 «Мультфiльми для дорослих» 04.00 «На власнi очi»

g

07.20 Панорама 08.05 Сезон у дачi 08.30 Благовiст 09.00, 12.00, 15.00 Новини 09.10 Х/ф «По секрету всьому свiту». Дитячий 10.10 Мультфiльм 10.20 Х/ф «Поплавець» 10.40 Трудодень 11.05 Жiнрада 11.30 Лiкарськi таємницi з лікарем А. Терещенко 12.10 Арсенал 12.40 Каранi 13.05 «Страстi по культурi» 13.45 «Палескi пачастунак» 14.00 Д/с «Городяни»: Барселона» 14.25 Культурнi люди 14.50 Тисячорiччя 15.15 Х/ф «Зелений фургон» 16.30 Автошкола 17.10 У свiтi моторiв 17.35 Злочин столiття 18.05 Суперлото 18.55, 19.25 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Царське село 19.00 Новини союзної держави 19.30 Х/ф «Очiкування полковника Шалигiна» 21.00 У центрi уваги 22.40 Церемонiя врочистого вiдкриття «Лiстапад2010» 23.25 Живий звук

06.00, 05.20 Срiбний апельсин 06.30 «Оголена красуня» 07.20 Т/с «Екстрений виклик. Смертельний дiагноз» 11.45 Х/ф «Свiй-чужий» 13.45, 19.20 Т/с «Втеча» 15.50, 18.00 Т/с «П’ятницький» 17.00 Шоу «Граєш або не граєш» 19.00, 03.30 Подiї 21.30 «Ти – чемпiон» 23.00 Футбольний уiк-енд 00.15 Х/ф «Коли дзвонить незнайомець» 02.00 Х/ф «Пожирач душ» 03.50 Х/ф «Будинок, у якому я живу»

Q

05.00 Т/с «Люди Шпака» 07.00 «Далекi родичi» 07.20 Х/ф «Зворотний вiдлiк» 11.00 «Репортерськi iсторiї» 11.30 «Новини 24» 12.00 «Тиждень» 13.00 Х/ф «Мечоносець» 15.10 Х/ф «Велике кохання» 17.00 «У годину пiк»: «Люся» 18.00 «Несправедливiсть» 19.00 Х/ф «Дванадцять друзiв Оушена» 21.30 Х/ф «Тринадцять друзiв Оушена» 00.00 «Свiтовий бокс: Висхiднi зiрки» 00.30 Х/ф «Секс-клуб iз полуницею» 02.15 «Гучна справа»: «Романови. Тiнь Росiйської iмперiї» 03.20 «Невiдома планета»: «Лiвiя. Три кольори часу» 04.15 Нiчний музичний канал

p

07.00, 20.10 Махiнатори 07.25, 04.40 Потрiбна зборка 07.50 З чого це зроблено? 08.15, 15.35, 03.40 Винайти майбутнє 09.10, 14.40, 21.05, 02.40 Руйнiвники легенд 10.05, 10.35 Блискавичнi катастрофи 11.00 Вижити удвох 11.55 Вижити будь якою ціною 12.50 У боротьбi зi стихiєю 13.45 Смертельний улов 16.30, 17.00 Скривлення часу 17.25, 17.55 У мене вийшло! 18.20 Автомайстернi 19.15, 19.45 П’ята передача 22.00 Найнебезпечнiшi мiста у свiтi 22.55 Вижити в катастрофi 23.50 Спецназ Майамi 00.45 За ґратами 01.40 На мiсцi злочину 05.05 Мегабудiвництва 06.00 Рукотворнi дива

M

06.00 Програма передач 06.01, 09.30 «Вiкно в Америку» 06.15, 08.20, 10.15, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 00.20, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.20, 08.10, 00.25, 04.50 «Тема тижня» 06.30, 05.30 «Київський час» 06.45 «Технопарк» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 23.00, 01.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 07.05, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 07.15, 09.10, 14.15, 16.15, 17.50, 22.50, 23.50, 01.20, 04.25 «Погода в Українi» 07.35, 08.50, 22.45, 23.20, 04.15 «Бiзнес-час» 08.30 «Бiстро-ТБ» 09.15 «Дiлова кухня» 10.35 «Феєрiя мандрiв» 07.05, 05.45 Х/ф «Казка, 11.20, 12.20 «Час iнтерв’ю» 13.30 «Життя в задоворозказана вночi» лення» 08.45, 00.10 AutoEVO 13.40 «Страховий патруль» 09.10 Д/п «У пошуках 14.20 «Страва вiд шефа» правди» 14.40 «Гра долi» (М. Коцю10.00 Д/п «Армагедон бинський) тварин» 15.30 «Мотор-ТБ» 11.10 «Код доступу» 16.20 «Фактор безпеки» 17.10 «Податки» 11.50 «Скептик» 17.30, 04.30 «Не перший 12.30 КВН погляд» 14.50 «Бiйцiвський клуб» 18.30 «Народний контр15.50 Х/ф «Пустун» оль» 17.45 «Формула-1». Гран19.00, 00.00, 04.00 «Час Прi Бразилiї. Перегони новин» (рос.) 20.00 «Городок» 19.15, 01.30 Народне токшоу «Майдан» 20.20 «Пороблено в 21.00 «Час: пiдсумки» Українi» 22.00, 03.30, 05.40 «Осо21.50 «Що? Де? Коли?» бливо небезпечно» 23.00 «Фантастичнi iсторiї» 22.30 «Час-тайм» 00.40 Х/ф «Планета Рап23.30 «Хронiка дня» тора» 00.40 «Смачнi подорожi» 04.20, 05.25 «Огляд преси» 02.15 «Нiчне життя»

O

05.00 Х/ф «Малахольна» 06.40 Х/ф «Людина з бульвару КапуцинОК» 08.40 «Ранкова пошта» 09.10 «Сам собi режисер» 10.00, 13.00, 19.00 Вiстi 10.15 Мiсцевий час. ВiстiМосква. Тиждень у мiстi 10.45 «Смiхопанорама» 11.15 «Моя планета» 11.25 Х/ф «Стрiли Робiн Гуда» 13.20 Мiсцевий час. ВiстiМосква 13.30 «Вся Росiя» 13.45 «Городок». Дайджест 14.15 «Жив, щоб пам’ятали. Леонiд Фiлатов» 15.05, 01.40 Х/ф «Чекаю i сподiваюсь» 16.20, 02.45 «Смiятися дозволяється» 18.05, 04.05 Т/с «Детективне агентство «Iван да Мар’я» 19.20 Х/ф «Пожежа» 22.00 Х/ф «Днi Турбiних»

5 06.00 Правда СIТI 06.30, 14.30 Сiм днiв СIТI 07.00, 10.00 Джеймi Олiвер. Смачне життя 07.25, 09.30 Я або собака 07.45, 09.10 Велика ферма 08.05 М/с «Моряк Папай» 08.30 М/с «Залiзна людина» 08.50 Мiстер Мейкер 10.30 Моя нова адреса 11.00, 15.00 Весiлля СIТI 11.30, 19.35 Як вiдходили кумири 12.30, 16.40 Мегаспоруди 13.30 Галерея СIТI 14.00, 20.30 Легенди СIТI 15.40, 18.35 Моднi поради 17.30 Людина пiд мiкроскопом 21.00, 00.15 Х/ф «Iншi 9 1/2 тижнiв» 23.00 Таємне життя жiнок 23.45 Шаленi експерименти 02.00 Нiч СIТI

V

05.00, 06.15 «Труффальдiно із Бергамо» 07.30 «Батькiвський день» 08.05 «Дивнi люди» 09.50 М/ф «Му-Му» 10.10 «Доброта» 11.40 «За даними карного розшуку...» 13.00, 21.00 «Подорож до щасливої Аравiї» 14.30, 22.30 «Коли святi крокують» 16.10 М/ф «Країна слiпих» 16.35, 00.35 «Людина з рушницею» 18.10, 19.40 «Королi i капуста»

m

03.00, 21.00 «У Мiнi це вперше», комедiя 05.00 «Гарна жiнка», комедiя 07.00 «Жарти убiк», драма 09.30 «Черговий аптекар», жахи 11.05 «Мiсто щастя. Штат Техас», комедiя 13.00 «Мiсiс Браун», драма 15.00 «Гамлет», драма 17.00 «Суши girl», комедiя 19.00 «Кiнозiрка в погонах», комедiя 23.00 «Зниклий безвiсти» 01.05 «Порок на експорт»

t

Чернігів  08.00, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.05 Дивовижний калейдоскоп 08.35 Чернiгiвщина духовна 09.00, 00.00 Україна:час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00 Чернiгiвська лiра 11.30 Х/ф «Турботливе господарство» 12.50 М/ф «Як козаки у хокей грали» 13.10 Х/ф «Варвара-краса, довга коса» 14.30, 02.00 Концерт «Бережи мене в серцi своїм» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.00 Вiд щирого серця 17.30 Україна: терра iнкогнiто. Сонцехрест 20.00 «Тиждень» 20.40 Євро-2012 21.05 Ток-шоу для ерудитiв. «Вiват, iнтелект!» 22.00, 02.25 Знаменитi українцi. В. Дахно 22.30, 02.55 Ми. О. Анд 23.00 «Телевiзор» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Вона сказала «Так!», мелодрама 08.00 «Хай буде, що буде» 10.00 «SOS: Рятуйте нашi душi», мелодрама 12.00 «Адель», мелодрама 14.00 «Пiтер ФМ», комедiя 16.00 «Дунечка», драма 18.00 «Князiвна Мерi», драма 20.00 «Три днi в Одесi» 22.30 «П’ятниця. 12» 00.00 «Гарячi новини» 02.00 «Мара», мелодрама 03.50 «Посмiшка Бога, або Суто одеська iсторiя»

r 09.00, 17.00, 01.00 «Фокусники». Комедiя 10.35, 18.35, 02.35 «Полювання на єдинорога». Драма 12.00, 20.00, 04.00 «Життя пiсля нього». Драма 13.35, 21.35, 05.35 «Довгий уiк-енд». Комедiя 15.10, 23.10, 07.10 «Справжня МакКой». Драма

o

06.05, 20.55 «Саундтреки» 06.45 «Дитячий сеанс» 07.45 «Новини кiно» 08.25 Х/ф «Ленiн у Жовтнi» 10.45, 12.30, 15.10 «Вiтрина-ТБ» 11.25, 23.35 Х/ф «Дитячi автогонки у Венецiї» 11.55, 18.00 «SMS-голосування» 13.05 Х/ф «Начальник Чукотки» 15.40 Х/ф «Чотири нуль на користь Тетянки» 17.35 «Кiноляпи» 18.20 Х/ф «Безжалiсне, жорстоке кохання» 18.50 Х/ф «Три товстуни» 21.30 Х/ф «Бiй до перемоги»

19.00, 01.00 Т/с «Захист Красiна» 20.00, 02.00 Т/с «Агент особливого призначення». «Сонька – Золотi руки» 21.00 Т/с «Детективи-4». «Без шуму i пилу» 22.00 Х/ф «Гедзь». «Батько i син» 23.30 Х/ф «Нiжнiсть до ревучого звiра» 03.00 Т/с «Детективи-4». «Любов зла»

W

3

05.00 «Врата» 07.00, 17.00 «Персi Джексон – викрадач блискавок» 09.05, 19.05 «Серцеїд» 11.00 «Алiса в Країнi чудес» 13.00, 23.00 «Помста пухнатих» 15.00, 01.00 «Кит» 21.00 «В дорозi» 03.00 «Американська iнтрижка»

05.00 Маски-шоу 05.30 За грошi 06.00, 13.30 Гуморини iз торбини 08.10, 20.35 Камера смiху 08.40 Х/ф «Лiтаюча парочка» 11.00, 18.00 Джентльмен-шоу 11.30 Х/ф «Пiстолет з глушником» 16.15 Фабрика смiху 17.00 Ржаники 17.35 Фабрика анекдотiв 18.35 Х/ф «Банкiрневдаха» 21.15 Х/ф «Босонiж по парку»


№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

ДО СКАРБНИЦі ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

15

п о г о д а Н а с о Н Ц І ( д а Н І S O H O)

29

жовтня людство відзначає Всесвітній день боротьби з інсультом. І в нашій країні проведено чимало заходів, які пропагують здоровий спосіб життя і профілактику інсульту. Я сконцентрую вашу увагу на протоколі вимірювання тиску – ці прості правила наші фармацевти майже кожного дня переказують тим, хто купує електронні тонометри. До речі, цей протокол розроблено для механічних тонометрів, але він якнайкраще підходить і до електронних! Найбільш загрозливим з погляду інсульту є підвищений тиск. На жаль, підвищений тиск часто не супроводжується яскраво вираженими симптомами. Гіпертонія – безсимптомне захворювання, виявити її можна лише за допомогою регулярного контролю артеріального тиску. У світі, а тепер і в нашій країні, дуже популярними стали електронні тонометри – вимірювати тиск такими приладами надзвичайно зручно та швидко, а головне – багато з них мають додаткові діагностичні можливості: індикацію аритмії, шкалу швидкої діагностики за класифікацією ВООЗ, розрахунок середнього значення. Та для того, щоб одержати достовірні дані, ви маєте дотримуватися кількох простих правил, а саме:  по-перше, обов’язково стабілізувати тиск перед вимірюванням. Тиск людини постійно змінюється, він залежить від фізичних та емоційних навантажень: сімейна сцена може підвищити тиск її учасників на 100 мм рт. ст.! Тому перед вимірюванням тиску потрібно відпочити 7–10 хвилин. За цей час тиск зменшиться на 10–15%!  по-друге, правильно й кожного разу однаково надягайте манжету – її середина має бути на рівні серця, а сама манжета рівномірно та щільно прилягати до руки. А оскільки наша рука має конічну форму, манжета, що рівномірно прилягає, застібнеться ледь навкіс;  і по-третє, навчіться правильно сидіти під час вимірювання. Поза має бути розслабленою, спина – спиратися на опору. Не перехрещуйте ноги, не рухайтеся та не розмовляйте під час вимірювання. Якщо ви будете дотримуватись цих простих правил, то отримаєте достовірні результати. Вимірювання тиску має стати для нас звичайною гігієнічною процедурою: тільки так ми подолаємо страшну хворобу – інсульт! Доброго здоров’я всім добрим людям!

EIT 284

26.10.2010 13:06

LASCO C2 27.10.2010 00:24

гІд р о М е т Ц е Н т р п овІд о М л я Є

28-го жовтня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря +3 ... +8 °C, по Чернігову +4 ... +6 °C. 29-го та 30-го жовтня – мінлива хмарність, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер північно-західний 5–10 м/с. Температура вночі 29-го 0 ... –5 °C, 30-го –2 ... +3 °C, вдень +4 ... +9 °C. калеНдар

Сьогодні Сонце зійшло о 7 год. 43 хв., зайде о 17 год. 43 хв. День триватиме 10 годин 00 хвилин. Повний Місяць 23 жовтня. Місяць у раку. За релігійним календарем сьогодні – преподобного Євфимія Нового, Солунського. Преподобномученика Лукіана, пресвітера Антіохійського. Святителя Іоанна, єпископа Суздальського. Священномученика Лукіана Печерського. Ікони Божої Матері «Спорителька хлібів». Завтра – мученика Лонгина сотника, що при Хресті Господньому. Преподобного Лонгина, воротаря Печерського. Преподобного Лонгина Ярензького. День пісний. іменинниками будуть: сьогодні – Іван, Петро, Юхим, Лук’ян, Сава; завтра – Євпраксія, Лонгин, Євген. горо с коп Н а т и Ж д е Н ь 1 – 7 л истоп а д а

ИЗВЕСТНАЯ ГАДАЛКА, ПРОРИЦАТЕЛЬНИЦА И СПАСИТЕЛЬНИЦА

СВетлаНа В ЧЕРНИГОВЕ С 2000 ГОДА

Только за то, что Светлана гарантированно избавляет от пьянства, я бы ей поставила при жизни памятник! Сколько таких у нее случаев было – не перечесть. Только одна я, пока сидела в очереди на прием, видела десяток людей, которые приходили поблагодарить ее за помощь в избавлении от этой напасти. Я же хочу ее поблагодарить через газету. Она спасла моего сына от алкоголизма, и он опять хорошо живет со своей женой и детьми, я счастлива, что они сошлись, а я могу на старости лет нянчить своих внуков!

Телефон рекламного відділу 4-40-07

Голова правління ЗАТ «Аптека №1» Слесаренко Тетяна Миколаївна

БУРЕНИЕ и РЕМОНТ

СКВАЖИН.

Гарантия. Качество.

(095) 271-53-21, (046) 931-255. Лиц. серии АВ №377983, выд. 01.04.2010 г.

Вера Петровна

Я всегда буду благодарить и добром вспоминать Светлану, мою спасительницу, которая своими молитвами и заговорами поставила крест на моих бедах – одиночестве и безбрачии. Сразу после обряда, который провела Светлана, я стала себя чувствовать лучше. Болезни будто испарились! Исчезла фиброма, не скачет давление, прошла постоянная нервозность и хроническая усталость. К тому же я сама убедилась, что прямо там, на приеме, с меня стала выходить порча. Дома мне только осталось закончить то, что Светлана мне сказала сделать, использовав для этого заговоренный для меня амулет от одиночества. Сейчас я уже год замужем.

Татьяна

Спасибо Светлане за то, что спасла меня от пьянства и потери семьи. После того как она начитала свои молитвы, поставила мне защиту, у меня началась совсем другая жизнь. Я больше на дух не переношу спиртное (не пропиваю заработанное). Ко мне вернулась жена с детьми.

Николай

Индивидуальный прием — с 10.00 до 14.00 по адресу: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ноября — г. ЧЕРНИГОВ, ул. Стахановцев, 8 (ДК «Текстильщик», рн Шерстянка), ехать трол. 4, 5, 7 (ост. «Музыкальная фабрика»), маршр. 25 (ост. ДК «Текстильщик»); 8, 9, 10, 11 ноября — г. НЕЖИН, ГДК (ул. Батюка, 16); Правобережна товарна біржа 12, 13, 14 ноября — г. ПРИЛУКИ, ГДК Переяславская, 28). об 11 год. в 15(ул.лютого 2010 року Б у д у т р е а л и з о вторгово-операційній ы в а т ь с я т а л и с м а н ы , о б е р е г и , фзалі о т о г р а (м. ф и и . ЧерЦена — 20 гривен.

нігів, пр-т. Перемоги, 39) проводить цільовий аукціон з продажу активів платників податків, які перебувають у податковій заставі: я, 1, 2, 3, 4, 5 июля — г. ЧЕРНИГОВ, ул. Стахановцев, 8 активи ильщик», рн Шерстянка), ехать трол. 4, 5, ВАТ 7 (ост.«Прилуцький Музыкальная фа- ефіроолійний комбінат» (Чернігівська (ост. ДК «Текстильщик»); обл., м. Прилуки, вул. Бособрода, Светлана работает согласно ст. 42, 43 Хозяйственного кодекса Украины. Регистрационное свидетельство 522556.

Адміністрація Чернігівського обласного управ-

ління лісового мисливського господарства ПДВ, на п/ртаорганізатора аукціону та обком профспілки працівників лісового госПравобережної товарноїщире біржі № подарства сумує та висловлює співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати – 26002236520100 в ДОД «Райффайзен смерті інженера лісового господарства БорзнянськогоАваль» держлісгоспу Банк в м. Дніпропетровську, анатолія Васильовича БОрИСеНка. МФО 305653, код ЗКПО 25957609 (за участь в аукціоні з продажу майна ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат»); – вносять гарантійний внесок у

ОВеН. Роботи буде багато, тому не шукайте для себе додаткового навантаження. Займіться повсякденними справами. Не приймайте необдуманих рішень. У вихідні можуть виникнути непорозуміння з близькими. Сприятливим буде – вівторок, несприятливим – четвер. телець. У вас з’явиться натхнення, і ви багато чого встигнете на роботі. Можливі сварки та розчарування. У вихідні почніть щось надзвичайне, наприклад – будівництво будинка. Сприятливим буде – понеділок, несприятливою – п’ятниця. БлИЗНЯта. Чудовий момент для тих, хоче проявити себе на роботі з кращої сторони. Вдача та чарівність допоможуть залагодити різні проблеми. вихідні проведіть на самоті. Сприятливою буде – середа, несприятливою – субота. рак. Наберіться терпіння і розпочиніть свою нелегку працю. Не приймайте важливих рішень, не плануйте ділові зустрічі з керівництвом. У вихідні краще активно відпочити. Сприятливим буде – понеділок, несприятливим – вівторок. леВ. Можливі зміни у житті. Ймовірні корисні знайомства. До пропозиції високооплачуваної роботи віднесіться скептично. Вихідні присвятіть домашнім проблемам. Сприятливою буде – середа, несприятливим – понеділок. ДіВа. Не довіряйте пліткам. Уникайте ризику та авантюр в подорожах. Можливі цікаві та вигідні пропозиції. Вихідні принесуть розчарування. Сприятливим буде – вівторок, несприятливою – неділя. тереЗИ. Не відступайте від задуманого, тоді всі проблеми вирішаться. Не конфліктуйте. У вихідні відвідайте батьків або сходіть в гості. Сприятливою буде – середа, несприятливою – п’ятниця. СкОрПіОН. Будьте обачніше в професійній діяльності, уникайте контактів із малознайомими людьми. Ви станете своєрідним генератором ідей і планів. У вихідні не відмовляйтеся від поїздок. Сприятливим буде – вівторок, несприятливим – понеділок. Стрілець. Вас очікує вдале завершення справ та планів. Ви багато чого встигнете зробити. Зросте активність і творчий потенціал. Не приймайте необдуманих рішень. Сприятливим буде – четвер, несприятливою – п’ятниця. кОЗОріГ. У вас з’являться нові досягнення. Непрості питання вирішите без проблем. Не захоплюйтеся самокритикою. У вихідні, спілкуючись із близькими підіть на компроміс. Сприятливим буде – вівторок, несприятливою – середа. ВОДОлій. Довіртесь інтуїції. Справи на роботі не викликатимуть занепокоєння. На першому плані буде особисте життя. У вихідні позбудьтесь шкідливих звичок. Сприятливою буде – п’ятниця, несприятливим – понеділок. рИБИ. Зросте ваш творчий потенціал. Ви одержите багатообіцяючу пропозицію, яку не слід упускати. Будьте уважніше та стриманіше в розмові. Сприятливим буде – четвер, несприятливим – вівторок.


cmyk

16

оСТаннЯ оСТаннЯ СТорінКа СТорінКа

№ 118 (158) 28 жовтня 2010, четвер

http://dponline.cn.ua

Використовую «Живицю» з лютого 2009 р. За цей пер� іод значно полегшилися мої захворювання: коліт, ката� ракта лівого ока, біль у правому стегновому суг� лобі. Після курсу прийому � результат відмінний. Бачу! Назарова О. І., м. Череповець Висновок ДСЕЕ № 05.03.02�03/61046 від 30.08.2010 р.

Ми хочемо Вас познайомити з унікальною, удосконаленою системою очищення та оздоровлення організму під назвою «сибірська чистка», яка веде своє коріння з міцної, здорової духом російської тайги. Система перевірена століттями жителями сибірської тайги, що завжди славилися воістину богатирським здоров’ям. Сьогодні легендарне «сибірське здоров’я» доступне кожному, хто хоче відновити і зміцнити свій організм, хто хоче продовжити молодість і піклується про себе і своїх близьких. «Сибірська чистка» дуже проста, її проведення не має стресової дії на організм, але м’яко і впевнено включає процес очищення й оздоровлення на клітинному рівні. Результатом є відновлення генетичного здоров’я кожної клітинки організму. Вже на самому початку застосування «Живиця» сприяє зниженню вираженості гострих і хворобливих симптомів. До складу «Живиці», окрім кедрової олії, збагаченої кедровою живицею, увійшли прополіс і масло обліпихи. Кожна зі складових «Живиці» сама по собі цілюще впливає на здоров’я людини, але разом з тим в союзі з іншим, гармонійно підібраним компонентом, посилює (або, як кажуть лікарі, потенціює) дію іншого. Тільки перерахування цілющих властивостей цих компонентів зайняло би цілу газетну сторінку. Олію ж на їх основі можна назвати універсальною в плані терапевтичного впливу на організм людини. «Живиця» надає дорогоцінну допомогу ослаблому серцевому м’язу � її доцільно використовувати як профілактичний засіб при серцево�судинних захворюваннях, так і в складі комплексної терапії при аритмії, ішемії, «грудній жабі», атеросклерозі, гіпертонії. Компоненти «Живиці» мають властивість знижувати рівень холестерину в крові, відновлювати еластичність капілярів, від яких залежить глибинне кровопостачання органів і тканин. У результаті поліпшується мікроциркуляція крові у всьому організмі � знижується ризик інфарктів, інсультів, полегшується стан при варикозі і тромбофлебітах. «Живиця» дає результати також при анемії, при захворюваннях печінки, нирок, підшлункової залози. Складові олії здатні позбавити від легкої форми печії, значно поліпшити стан при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки. Мішенню «Живиці» стають дисбактеріоз, хронічний коліт, панкреатит, гепатит, сечокам’яна хвороба, цистит, геморой. Компоненти «Живиці» мають протизапальні, протипухлинні, протимікробні властивості та показані при усуненні мікозів (грибкових захворювань, г е р п е с у, дерматитів, псоріазу, нейродерміту, екземи, опіків, ран, обморожень). Місцеве застосування засобу допомагає зняти біль, і тому важко переоцінити «Живицю» при подоланні хвороб опорно�рухової системи, починаючи зі шпори п’яти і закінчуючи артрозом, артритом, радикулітом і грижею хребта. «Живиця» надає загальнозміцнюючу дію, сприяє нормалізації тиску, зниженню метеозалежності. Отримано чудові результати при включенні бальзаму в комплексну терапію ендокринних захворювань, у тому числі щитовидної залози та цукрового діабету. Олія благотворно впливає на роботу репродуктивної системи. Чоловікам варто випробувати її цілющу силу при простатиті, аденомі, зниженні потенції. Препарати на основі стародавніх рецептів удос� коналювалися, і жоден з них не втратив популярності серед лікарів, цілителів та хворих. От і «Живиця» менш ніж за десятиліття буквально стала легендою, допомогла покращити здоров'я і продовжити молодість тисячам людей.

ДЕСНЯНСК А Я

ПРЕДЛАГАЕТ ВАМ:

– последние новости Чернигова и области; – интересные тематические страницы; – эксклюзивные интервью, подробности из жизни звезд кино, шоу-бизнеса; – рецепты, конкурсы, гороскоп и кроссворд; – 41 канал телепрограммы; – рекламу и объявления.

ПОДПИСНОй ИНДЕКС Деснянка вільна

49417

Я дуже вдячна Вам за це засіб. У мене цілий букет хвороб, а «Живиця» мені чу� дово допомагає. Зникли проблеми з печінкою, під� шлунковою залозою, гас� трит не турбує. Дуже добре знімає біль у суглобах (у мене ревматоїдний полі� артрит). Мені 50 років, маю слабке здо� ров’я, але зараз з’явилася велика надія і впевненість, що цей маленький друг допоможе впоратися з багатьма моїми недугами. Єршова Л. В., м. Єкатеринбург

Чекаємо Вас на нашій виставці�продажу! Тільки 2 листопада: смт Козелець, від 9:00 до 10:00,

РБК, вул. Комсомольська, 29 м. Носівка, від 11:00 до 12:00, РБК, вул. Центральна, 8 м. Ніжин, від 13:00 до 14:00, Клуб залізничників, вул. Шевченка, 168

Тільки 3 листопада:

м. Чернігів, від 9:00 до 10:00

Міський палац культури, вул. Щорса, 23 м. Городня, від 11:00 до 12:00, РБК, вул. Леніна, 8-а м. Щорс, від 13:00 до 14:00, РБК, вул. Леніна, 2 м. Корюківка, від 15:00 до 16:00, БК фабрики технічних паперів м. Мена, від 17:00 до 18:00, кінотеатр ім Б. Хмельницького, пл. Червона, 10

Тільки 4 листопада: м. Борзна, від 9:00 до 10:00, РБК, вул. П. Куліша, 105 м. Бахмач, від 11:00 до 12:00, РБК, вул. Жовтнева, 59 смт Короп, від 13:00 до 14:00, РБК, вул. Горького, 4

Тільки 6 листопада:

м. Прилуки, від 15:00 до 16:00, МБК, вул. Переяславська, 29

ціна 1 упаковки – 89 грн. іНВаліДаМ та ПеНСіОНераМ – 80 грн. Профілактичний курс – 2 упаковки. При хронічних захворюваннях – 4 упаковки. телефон для довідок: (044) 491-45-54. Не є лікарським засобом.

ЦІкаво

В одному з італійських у києві підготують 6000 волонтерів до Євро-2012 міст можуть заборонити носити міні-спідниці і грати у футбол

К Мир семейных ценностей

Реклами в газетах дуже багато, і не всьому дово� диться вірити. Одного разу побачила статтю про новий продукт в Україну, олію «Жи� виця» російського вироб� ництва, вирішила придбати. Застосо� вувала олію за курсом чищення, резуль� тат з’явився скоро. Артеріальний тиск зараз мене не турбує, робота серця при стенокардії відновилася, а раніше навіть не могла з дому вийти без таб� леток. Висловлюю подяку за «Живицю»! Будко Варвара Сергіївна, м. Сєвєродонецьк, Луганська обл.

Дуже гарні результати от� римала при прийомі олії «Живиця». Я багато років пропрацювала на заводі, у ливарному цеху. Через силь� ний шум і гул від стукаючих предметів почала погано чути. Дуже боялася, що зовсім оглухну. Приймала «Живицю» тільки всередину 2 рази на день протягом місяця. Посту� пово почала помічати, що слух повер� тається, покращилася пам’ять і загаль� ний стан. Буду продовжувати прийом, адже захворювань багато, а таблетки пити не дуже хочеться. Спасибі! Єгорова Людмила Веніамінівна, м. Ясногорськ, Тульська обл. 3 місяці тому ми з дру� жиною купили собі «Живи� цю». Цей засіб � справжнє диво. Дуже нам допомагає. А нам вже за 60, і хвороб, звичайно ж, зібралося бага� то. Я переніс інфаркт, дуже боліло сер� це, не було сил. «Живиця» мені допо� могла повернути колишню активність, біль пройшов. А дружина перенесла інсульт. Стан був дуже важким. Часто боліла голова. Зараз наше здоров’я значно покращилося. У дружини ще й нормалізувався тиск. Ми стали менше пити ліків. Дякуємо! Родина Богданових, м. Нижній Новгород

иївська міська державна адміністрація має намір підготувати шість тисяч волонтерів до початку проведення фінальної частини Євро-2012. Згідно з розрахунками міських служб, за нормативом на одного волонтера припадає 40 уболівальників, і зважаючи на додаткові потреби, оптимальна кількість волонтерів у Києві під час проведення чемпіонату Європи має становити саме шість тисяч осіб. У період проведення чемпіонату Європи волонтери мають виконувати такі функції: інформаційну (формування інформаційного каналу в місцях прибуття, перебування, проживання туристів, надання довідкової інформації), організаційну (координація взаємодії між уболівальниками, гостями міста і службами, які забезпечують обслуговування чемпіонату), презентаційну (проведення презентаційно-мистецьких акцій задля пропаганди української культури) і функцію комплексної допомоги (обслуговування людей з особливими потребами). Всі волонтери проходитимуть, передовсім, відповідну мовну підготовку і навчання з надання першої медичної допомоги. Раніше повідомлялося, що перед Євро-2012 120 тисяч українських волонтерів пройдуть курс навчання з англійської мови.

Засновник та видавець – тОВ «редакція газети «Деснянська правда». Реєстраційне свідоцтво ЧГ № 465-114ПР від 22.04.2010 р. Головний редактор лариса МілОВа. Перший заступник головного редактора леся кОШель. Тел. 678-200. Заступник головного редактора Петро ГрОМОВИй. Керівник відділу зв’язків з громадськістю Володимир лИСеНкО. Тел. 4-44-42. Відповідальний секретар Віталій аДруГ. Тел. 4-21-92. Телефони відділів редакції: суспільно-політичних питань: 4-22-71; економіки: 4-45-42; соціальних питань: 4-41-36; гуманітарної сфери: 4-44-12; реклами: 4-40-07. Факс: 4-21-92, 4-40-07. Комп’ютерна верстка та дизайн: Олександр БОЖОк, Ганна ЗеВкО, Світлана куЗьМеНкО. Коректори: альона ШеВчеНкО, Світлана СОкОл, Олена ШереМет. Передплатні індекси: триразовий – 49086; триразовий пільговий – 49087 та четверговий випуск – 49088.

В

лада італійського міста Кастелламмаре-діСтабія, цього тижня починає обговорення проекту, що забороняє носити міні-спідниці та інший одяг, який може розцінюватися як провокаційний. За словами мера міста Луїджі Боббіо, таке рішення пов’язане з бажанням відновити благопристойний вигляд Кастелламмаре-ді-Стабія через введення жорсткого кодексу одягу, згідно з яким заборонено носити як короткі спідниці, так і джинси з низькою талією. Також міська влада планує заборонити грати у футбол і засмагати у громадських місцях. Для порушників порядку передбачено штрафи у сумі до 700 доларів. Нагадаємо, раніше італійський уряд ухвалив низку суспільних законів щодо підтримання громадської пристойності. Саме тому італійцям заборонили цілуватися в автомобілях, годувати бездомних кішок і будувати замки з піску.

адреса редакції: 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62, 3-й поверх. Веб-сайт: www.dponline.cn.ua. електронна пошта: despravda@ukr.net. Віддруковано у ВАТ «РВК «Деснянська правда», 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62. Газета виходить тричі на тиждень (вівторок, четвер, субота). Тираж тижня – 25 794. Розповсюджується по передплаті. Редакція не завжди поділяє погляди авторів публікацій. Відповідальність за достовірність інформації та реклами несуть автори та рекламодавці. позначені матеріали рекламного змісту. Знаком Листування з читачами – тільки на сторінках газети.

За матіреалами Інтернет-видань

Деснянка вільна №158  
Деснянка вільна №158  

ШУКАйТЕ ГАЗЕТУ у пунктах продажу преси вашого міста ПЕРЕДПлАТіТЬ , якщо хочете, http://dponline.cn.ua e-mail: despravda@ukr.net ПЕРЕДПлАТНі...

Advertisement