Page 1

http://dponline.cn.ua

e-mail: despravda@ukr.net

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер ГОЛОВНА ГАЗЕТА ЧЕРНІГІВЩИНИ

Про ц е сьогод ні говорять

з о Фі ц і й н и Х д ж е р е л

Уряд не задоволений темпами соціальноекономічного розвитку області

Чернігівщина – перша в країні з виробництва молока

А

грарії Чернігівщини за під­ сумками роботи у січні–серпні 2010 року посіли перше місце в країні з виробництва молока на душу населення. Крім того, тваринники Чернігівської області входять до шестірки областей із найбільшим валовим виробництвом цього життєво важливого продукту. Так, за січень–серпень нинішнього року на Чернігівщині вироблено 405 тисяч тонн молока всіх видів. За такий же період у Вінницькій області – 577, Полтавській – 478, Львівській – 466, Хмельницькій – 423 і Житомирській – 412 тисяч тонн. Про це повідомили у прес­службі головного управління агропромис­ лового розвитку Чернігівської обл­ держадміністрації з посиланням на офіційні статистичні дані. За цей же період наші сільгоспвиробники стали восьмими серед інших областей з виробництва валової продукції на душу населення. Також Чернігівщина не поступається жодній з областей України в розвитку м’ясного скотарства – тут розводять найбільше м’ясних порід великої рогатої худоби та найбільша кількість суб’єктів господарювання має статус племінного заводу або племінного репродуктора.

Фото Віктора КОШМАЛА

з н а й н а Ш и Х!

12

АвТОСТОЯНкИ У ЧЕрНігОві,

жовтня в області з робочим візи­ том перебував Прем’єр­міністр України Микола аЗарОв. У зв’язку з катастрофою, яка сталася у Дніпропетровській області на нерегульованому залізничному переїзді і в якій загинуло 43 людини, Прем’єр доручив голові облдержадміністрації Володимиру Хоменку перевірити стан залізничних переїздів та склад водіїв, які працюють на громадському транспорті. Говорячи про проблеми області, Микола Азаров, зокрема, зазначив, що темпи її соціальноекономічного розвитку не задовольняють Уряд. У нинішньому році Чернігів залучив лише 2 млн дол. інвестицій. За словами Миколи Азарова, ця сума є надзвичайно малою. «Потрібно розібратися, у чому причина, як зробити так, щоб реґіон став привабливим для інвесторів», – зазначив Прем’єр-міністр. Він заявив, що розвиток агропромислового комплексу Чернігівщини має стати пріоритетним завданням для влади області. Особливої уваги, за словами Миколи Азарова, потребують будівельна галузь, машинобудування і легка промисловість.

або Чи безпечно залишати там свій автомобіль ціни

Масло подорожчає ще на 10%

Ц

е станеться через дефіцит цьо­ го продукту на ринку. Такими є прогнози експертів. Нагадаємо, Мінагрополітики нещодавно повідомило про підвищення цін на масло. Так, за їхніми даними, кілограм масла подорожчав на 8% (3,5 грн) – до 46,16 грн. Масло в пачках підскочило в ціні ще більше: якщо в серпні 200-грамова пачка (жирність 72,5%) коштувала 9-9,5 грн, то нині – 11,5–12. Причина подорожчання криється, на думку експертів, у зростанні закупівельних цін на молоко. За словами директора консалтин­ гового агентства «Інфагро» василя вІнТОнЯка, закупівельна ціна молока підвищилася влітку на 40% (1 грн). Тоді виробники спробували підняти відпускні ціни на масло приблизно на 20%, але люди стали менше брати цей продукт. Отож довелося їх знизити. Але вони все одно стали вищими, ніж було раніше. Тепер настане стабілізація, вважає Вінтоняк, але дешевшати масло не стане, тому що роздрібні мережі захочуть повернути традиційний прибуток у 15% (нині 10–12). А до зими можливе нове подорожчання до 10% (1–1,5 грн на пачці), але вже через його дефіцит. Підготувала Сніжана БОЖОК

Н

ещодавно в обласному центрі іномарку вкрали просто зі стоянки біля боулінг-клубу. За кілька днів – ще два автомобіля. Не гребують крадії і простенькими авто. Наприклад, на вулиці Толстого днями поцупили старенькі «Жигулі» прямо з-під будинку власника.

працівники ДАі рекомендують ставити свої автівки на спеціально облаштованих стоянках, де є хоч якась безпека Журналісти «Деснянки вільної» побували на кількох об’єктах... Стоянка в районі «Нафтобази» велика та простора, поряд СТО та Автоелектрик. Все нібито зручно та комфортно на перший погляд. Та насправді ця автостоянка з категорії «гумових». Це коли замість зазначеної в генеральному плані кількості машин в один ряд ставлять набагато більше. Жодних розміток тут немає давно. У ряд на своє місце водій ще якось заїде, а от вийти з автівки – зась. Автостоянка переповнена. Усміхнений охоронець-пенсіонер ще з воріт попереджає: «Ставайте так, аби розмістити ще одну машину поряд з вашою». Водії обурюються, мовляв, як таке може бути, з автівки ж не вийти. Натомість чоловік лише руками розводить. Скільки автомобілів стає в одному ряду, пенсіонер, який відповідає за їх зберігання, навіть не знає. Та й не дивно, адже щодня вони ставлять тут різну кількість техніки. За таку послугу клієнти платять 5 гривень за добу. Є ще критий блок. За місце в ньому просять сім гривень. Причому тут на зиму місця уже викупили.

стор.2

ШУкАЙТЕ гАЗЕТУ у пунктах продажу преси вашого міста або

пЕрЕДплАТіТЬ, якщо хочете, щоб «Деснянку вільну» приносили вам додому Передплату можна оформити у будь-якому поштовому відділенні

пЕрЕДплАТНі іНДЕкСИ:

триразовий – 49086 триразовий пільговий – 49087 четверговий випуск – 49088


cmyk

2

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

реґіон реґіон Микола Оніщук:

«Думка громади стане визначальною

на нинішніх місцевих виборах» Поява на теренах Чернігівщини політика загальнодержавного рівня, відомого правника та екс-міністра юстиції Миколи Оніщука для багатьох стала несподіванкою. Тим більше, що його призначення на посаду голови обласної партійної організації «Наша Україна» відбулося в розпалі передвиборної боротьби на місцевих виборах. Чому політик вирішив змінити київську прописку на мандат депутата обласної ради, читайте в інтерв’ю із заступником голови Політради, головою Чернігівської обласної організації «Наша Україна», екс-міністром юстиції Миколою Оніщуком.

«Тема боротьби з корупцією є дуже незручною для можновладців»

– Давайте розпочнемо з професійної діяльності. В Уряді, в якому Ви працювали, очевидно було нелегко. Вас знають не лише як професіонала, але й принципову людину. Що Вам найбільше запам’яталося? Микола Оніщук: Саме за моєї каденції в Міністерстві юстиції було підготовлено та внесені Президентом до Верховної Ради три закони про боротьбу з корупцією. Проте, як з’ясувалося, ця тема є дуже незручною для можновладців. Саме тому закони так і не набрали чинності.

Як відомо, Верховна Рада двічі відкладала введення їх у дію. І саме тому в країні й далі процвітає корупція, яка стала тотальним явищем і як іржа роз’їдає країну зсередини. Вдалося досягти корисного і в справі реформування нотаріату – вже майже рік, як у країні справи щодо спадщини оформлюють і приватні нотаріуси. Кількість черг та нарікань від громадян суттєво зменшилась. Не менш вагомою для багатьох українців була позиція міністерства та моя особиста щодо діяльності колекторських компаній. В умовах фінансової кризи, коли банки працювали в одній зв’язці з ко-

лекторськими компаніями, які намагалися ставити надзвичайно жорсткі вимоги для позичальників щодо повернення кредитів та відсотків по кредитах, саме Мін’юст виступив на захист прав громадян. Таким чином було зупинено неправомірну їхню діяльність.

«Місцеві вибори можуть стати «холодним душем» для чинної влади» – Давайте тепер перейдемо до політичної складової. Чому Ви, як політик загальнонаціонального рівня, погодилися очолити обласну організацію партії «Наша Україна»?

http://dponline.cn.ua Микола Оніщук: Є очевидним, що цінності, з якими «Наша Україна» прийшла до влади, попри продемонстроване неефективне державне управління, залишаються актуальними. Особливо на фоні тих явищ, які відбуваються сьогодні. Хочу зауважити, що громадяни, ідучи на Президентські вибори 2010-го року, голосували не за зміну курсу країни, а за зміну влади. Люди не голосувати за те, щоб була обмежена їхня свобода слова. Сумніву навіть піддавалося право говорити українською, а своя історія ототожнювалася з чужою. Для мене як екс-міністра юстиції, це є дуже тривожним сигналом. Лише за сім місяців очікування людей змінилися розчаруванням. Саме наша політична сила має допомогти громадянам не втратити ті демократичні надбання та цінності, які є близькими і зрозумілими для кожного українця. Захист демократичних прав і свобод на всіх рівнях – ось моє завдання. Крім цього, я сам з Полісся і Чернігівщина близька мені за духом. Відчуваю себе тут як вдома. Саме тому й погодився очолити обласну парторганізацію та список кандидатів до обласної ради. – На Вашу думку, який фактор буде визначальним у нинішній виборчій кампанії? Микола Оніщук: Вирішальною була і буде думка громади – про це свідчать стрімко падаючі рейтинги довіри до влади. Адже саме громадяни є джерелом влади, лише вони через вибори наділяють владу повноваженнями. Тому нинішні місцеві вибори можуть стати «холодним душем» для чинної влади, і результати можуть виявитися зовсім не такими, на які вона очікує. Ніхто і ніколи не зможе перекреслити демократичні перетворення останніх п’яти років.

Про ц е сьогод ні говорять

Автостоянки у Чернігові,

або Чи безпечно залишати там свій автомобіль

О

 Поч. на 1-й стор.

хоронець показує пальцем у бік автомобільного критого навісу: – Там уже давно люди замовили собі місця. Вони наперед платять за місяць і вже знають, де кому ставати. Є ще одне вільне місце, якщо хочете, можемо забронювати вам, – посміхається пенсіонер. – Там, щоправда, трохи протікає дах і тоді капає на автомобіль, та це ж лише влітку. Взимку, гадаю, снігом завалить ті дірки і капати не буде. Такою пропозицією ми були шоковані. Тож через дірки в даху автомобіль може намочити дощ, а як же бути зі снігом? Щовечора ставити автівку з молитвою: аби тільки під натиском снігу на капот не звалився весь дах?! Здивовано запитую, чому на стоянці розміток немає ніяких. За правилами, нібито, на одну автівку має виділятися місце завширшки не менше ніж два метри. Та чоловік обурено глянув і відповів: «А хто їх має малювати, я?» А й справді, кому ж перейматися власним бізнесом. Хотіли про це запитати у власника цієї стоянки, та чоловік відмовився зустрітися з журналістами. Погодився показати свою стоянку інший господар. Станіслав Брагарник вже п’ять років пропонує чернігівцям такі послуги. Каже, клієнтів уже назбиралося дуже багато. Та вони не втискають в ряд більше ніж там має стояти автівок. – У нас ціна не завищена, розрахунок йде від затрат, тобто це те, що ми витрачаємо, на заробітну плату охороні, на розмітку, на зберігання і на місця. Якщо ставите автівку на відкритому майданчику, то за добу це коштуватиме 7 грн, схочете придбати абонемент –

по 6 гривень, парковка під навісом коштуватиме власнику вісім гривень за добу. У нас все чітко, зайвих автомобілів не ставимо, – розповідає господар автостоянки. Підходимо до воріт – там шлагбаум. Такий же усміхнений охоронець, також пенсіонер, натискає кнопку пульта, відкриваючи тим

самим нам вхід. На автостоянці автівок не багато, більшість клієнтів вже забрала свої чотириколісні. Всю територію старанно розмічено, місця пронумеровано. Капітальних гаражів тут немає, зате є три ряди з навісами. Там теж місця позначено. – Ті, хто викупив місце на стоянці на місяць, вже знають, де їм ставити

транспорт. А хто паркує на добу, показуємо, де стати, – проводить нас рядами охоронець. – Є ж різні водії. Досвідчені можуть заїхати в будь-яке місце, а новачкам складно втиснутися між автівками в кінці ряду, ось ми їм допомагаємо. Звичайно, кожні півгодини проходжу стоянкою, перевіряю, чи всі автомобілі на місці, бо ж ходять чутки, ніби десь там їх намагаються викрадати зловмисники. Без мене жодна автівка на територію не в’їде і не виїде, бо поки не натисну кнопку пульта, шлагбаум не підніметься. На автостоянці саме охоронець головний, і затишок залежить від нього. Чоловік розповідає, що за своїх «підо­пічних» не хвилюється. Каже, що у нього завжди з собою мобільний телефон, а поруч зі стоянкою – цілодобова автомийка. Достатньо натиснути кнопку виклику – одразу підбіжать хлопці і допоможуть у разі нештатної ситуації. Та казусів тут ще не було. Найближчим часом цю автостоянку збираються розширити. Ігор Іваненко – начальник сектора ВДАІ в області: – При відкритті автостоянки складають генеральний план. Відповідно до нього, при в’їзді встановлюється щит зі схемою руху транспортних засобів, нумерацією місць, схемою термінової евакуації транспортних засобів та інформацією про порядок роботи автостоянки і тарифи за послугу. На території автостоянки вивішують або наносять на проїжджу частину позначки. На автостоянках з гаражами номери єдиного зразка наносяться на ворота, а гаражі фарбують або усі в один колір, або по рядах. На автостоянці має бути тверде покриття (асфальтове, бетонне, гравійне, щебеневе), огорожа, освітлення, телефонний зв’язок,

приміщення для обслуговуючого персоналу, в’їзні-виїзні ворота зі шлагбаумом та запасні ворота у разі термінової евакуації транспортних засобів. У разі потреби й технічної можливості на автостоянках обладнують класи з безпеки дорожнього руху, пункти технічного огляду та самообслуговування транспорту, встановлюють пожежну та охоронну сигналізацію, гучномовець. Відповідно до марки автомобіля вимірюється й місце. Для вантажівок це одні параметри, для легкових автомобілів – інші. Працівники ДАІ радять водіям залишати свої автівки або на оплачуваних парковках, або на автостоянках, а не під будинками. Так більше шансів і крадіїв знайти. Криті автостоянки у Чернігові можна на пальцях перелічити. А по-справжньому європейських паркінгів та відповідного обслуговування чернігівцям, мабуть, ще довго чекати. Тож і доводиться водіям обирати: або хоч якось втиснутися на платну стоянку, або на власний страх та ризик залишати свого чотириколісного друга у дворі чи на стихійній стоянці. Марічка СМІЯН


№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

Сергій Тігіпко: «Я

нікому не раджу тиснути на «Сильну Україну» Незабаром Україна має зробити вибір – кому довірити життя реґіонів. На найближчих місцевих виборах кандидатів доволі. Але ж усі ми знаємо, що кількість не завжди гарантує якість. Більш того, у минуле відійшла звична конфігурація політичних гравців, коли основними конкурентами були «помаранчеві» і «біло-блакитні». На політичну арену впевнено виходять нові сили. Одна з них – партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» – розглядається експертами як один із головних претендентів на найвищі місця. Яку мету ставить перед собою партія реформаторів і нових лідерів, йдучи у владу, її лідер Сергій Тігіпко розповів у цьому інтерв’ю.

– Сергію Леонідовичу, зараз багато говорять про тиск на вашу партію... – Якщо відверто, то тиск насправді серйозний. Велика кількість реґіональних лідерів поспішили взяти на себе завищені зобов’язання набрати 70–80% голосів. І тепер їм доводиться так чинити. Із одного боку, «Сильній Україні» нині дуже складно, але з іншого – такі труднощі загартовують. Я своїм партійцям завжди говорив, що нам ніхто нічого не подарує. І якщо ми не навчимося штовхатися ліктями, то нічого не отримаємо. Я вважаю, в політиці має бути конкуренція. Хто слабкий, той відійде, але у нас вже є багато молодих і цікавих людей, яких нічим не залякаєш, і завдяки їм викристалізовується потужна політична сила... А реґіональним діячам я б радив стримувати свій запал, тому що земля кругла, і все їм повернеться рано чи пізно. Я нікому не раджу тиснути на «Сильну Україну». – Ваша впевненість трохи дивує, враховуючи те, що для «Сильної Укра­ їни» майбутні вибори – по суті, полі­ тичний дебют... – Для нас надзвичайно важлива ця кампанія, адже партія вперше іде на вибори. Нам потрібно все тепер зробити, щоб люди знали про «Сильну Україну», а не тільки про мене як лідера партії. Для мене партійні інтереси – першочерговий пріоритет. «Сильна Україна» не просто якийсь проект, я життя вкладаю в нього. – Тож наступна Ваша мета – це як­ найшвидші парламентські вибори? Я веду до того, що у зв’язку зі скасуван­ ням політичної реформи країні потрі­ бен новий парламент. Ви підтримуєте ідею дострокових виборів? – Нещодавно в Криму відбувався великий форум – «Ялтинська європейська стратегія», і там мені багато журналістів ставили це запитання. Я відповідаю так: для мене, що швидше ми будемо в парламенті, то краще. Адже без потужної парламентської фракції проводити реформи все-таки складно. – А для України коли краще про­ вести парламентські вибори?

– Я вважаю, якщо вибори відбудуться в 2011 році, безумовно, це зробить ситуацію в парламенті нестабільною. Депутати будуть думати про вибори, а не про конкретну роботу. Тому вважаю ідеальним варіантом проведення виборів навесні–восени 2012 року. Так вдасться зберегти стабільність в країні. – Давайте повернемося до реґіо­ нальних виборів. 31 жовтня в місцеві ради прийде чимало «сильноукраїн­ ців». Вони готові до реальної роботи? Чи не скінчиться все на обіцянках, як це часто буває? – Я теж почну із запитання: а чи готові мільйони українців змінити своє життя на краще? Якщо «так» – «Сильна Україна» на їхньому боці. На жаль, головна проблема в нас самих. Хтось може із цим не погодитись, адже в усіх гріхах у нас традиційно звинувачують владу. Але при цьому ми забуваємо, що кожен із нас відповідає за те, що відбувається в країні. Адже це ми, громадяни, призначаємо собі владу. І ми ж можемо й маємо контролювати, як вона працює. – У вашої партії є конкретні про­ позиції, як змінити ситуацію в реґі­ онах? – Ми переконані, що модернізації потребують усі сфери життя держави. Реформа ЖКГ, освіти, медицини, судової системи, інноваційний розвиток, підвищення рівня культури і спорту в країні – пріоритетні для нас напрями, в яких працюють профільні Експертні комісії партії. У нас є абсолютно чіткі плани. Візьмімо, приміром, комунальні послуги. Втрати води і тепла в мережах величезні, фактично, люди сплачують за воду, яка випарувалася, і обігрів довкілля. Ми маємо намір провести модернізацію мереж, що дозволить громадянам економити. Якщо говорити про реформу охорони здоров’я, то ми в «Сильній Україні» вважаємо, що потрібно запроваджувати страхову медицину, щоб дати медикам хорошу зарплату, а пацієнтам – доступне якісне лікування. Люди не мають самі купувати ліки і платити персоналу лікарень за нормальне, людське ставлення. Що стосується освіти,

то тут головне – підвищити статус педагога, створити йому умови для творчої роботи і дати гідну зарплату. Для цього потрібно скоротити кількість перевірок та звітів для вчителів і дозволити школам заробляти на надбавки до зарплати педагогів. Це тільки деякі пропозиції, адже ми впевнені, що реформи мають бути системними, глибокими. «Косметичним ремонтом» ситуацію не виправити. – Пропозиції – це добре, але коли доходить до реалізації, то часто все зупиняється... – Сьогодні органи місцевого самоврядування не мають достатніх повноважень. Я вважаю, що потрібно насамперед посилити права міських, районних, обласних рад, щоб вони служили інтересам громади, а не залежали від державних адміністрацій, яким ради змушені передавати виконавчі функції. Виходить так, що навіть коли рада ухвалила потрібне для громади рішення, то його виконання все одно залежить від адміністрації. – Вам не складно поєднувати ро­ боту в Уряді та підготовку партії до виборів? – Про поєднання не йдеться. 12 жовт­ ня я беру відпустку в Уряді й зосереджуся на виборчій кампанії. Уже складено дуже щільний графік поїздок реґіонами. Я буду розповідати про «Сильну Україну» по всій країні. Ми йдемо на вибори, щоб перемагати. Наша партія зробила ставку на кандидатів, які користуються авторитетом у виборців. Серед них і переможці Народного праймеріз, і відомі в реґіонах люди, що поділяють ідеологію «Сильної України». Основою наших списків у всіх реґіонах стали представники малого і середнього бізнесу, і мені приємно відзначити, що наші партійці на місцях демонструють активність і азарт, незважаючи на протистояння з боку місцевої влади. І хоча інколи повідомлення від наших місцевих організацій на сході країни нагадують зведення з фронтів, я впевнений – приходу «Сильної України» у владу вже ніхто не зможе завадити. Матеріал підготувала Вікторія Русіна

н а озбр о є н н я – м и н ул и й д о свід

«Цар полів» або просто – «кукурузник»

С

ьогодні, коли аграрна галузь переживає не найкращі часи (передусім через брак техніки), про таке поняття, як «сільгоспавіація», вже давно забули. Проте не всюди. Коли ми їхали у відрядження, то помітили на соняшниковому полі неподалік села Кукшин Ніжинського району літак АН-2. Можливо, дехто бачить його щодня і для них це не дивина. Та не для нас. Ми вирішили дізнатися, кому ж належить ця «диво-техніка» і чому вона стоїть серед поля.

«Деснянка вільна» зателефонувала за­ ступникові керівника підприємства «НіжинАгро» Віктору Максименку. Він і розповів про АН-2: «Першу серію таких літаків випустили у 1947-му році спеціально для обробітку полів. А цей –

1986-го року випуску. Він обприскує стебла соняшнику, щоб вони скоріше висихали. Коли виникають якісь поломки, то в екіпажі є технік-механік. Спеціальної майстерні для ремонту літака немає, та він (тьху-тьху-тьху!) майже не ламається. В усякому разі, відколи орендуємо. Пілоти працюють одні й ті ж. Літак винаймаємо у запорізького підприємства майже кожного року. Працює він на бензині. Аби долетіти до Запоріжжя (630 км), пального потрібно 500 літрів». Ксенія НАЗИМКО

3

 УКРАЇНА І СВІТ

Перескладання іспитів буде безкоштовним, а от прогули...

К

абінет Міністрів України змінив по­ станову про перелік платних послуг у вищих навчальних закладах для студентів, вилучивши низку відпо­ відних положень. «Всі питання про скасування платних послуг у ВНЗ врегульовано. Я вважаю, що треба взагалі мінімізовувати платні послуги. Але якщо мова йде про те, що частина освіти комерційна, треба заздалегідь врегульовувати правила гри, до вступних кампаній», – повідомив голова Державного комітету з питань на­ уки, інновацій та інформатизації Володи­ мир Семиноженко. Також він запевнив, що такі платні послуги, як перескладання іспитів, користування інтернетом, а також фінансування лабораторних робіт вже скасовано. Раніше, 27 серпня, Кабінет Міністрів ухвалив постанову №796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності». Згідно з документом, Уряд дозволив державним і комунальним вищим навчальним закладам брати зі студентів гроші за пропуски занять і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Крім того, заклад має право брати гроші зі студентів за форму, якщо статутом навчального закладу передбачено носіння форменого одягу; за надання у користування документів з читальних залів понад установлені навчальними закладами строки; за доступ до Інтернету понад встановлені навчальним закладом строки тощо. 11 жовтня Президент України Віктор Янукович висловився категорично проти запровадження нових платних послуг для студентів і вимагав від Миколи Азарова переглянути відповідну урядову постанову. 13 жовтня у 15-ти містах України студенти провели акції протесту проти запровадження платних послуг у ВНЗ.

На планеті недоїдають більше ніж мільярд осіб

Т

акі дані наведено у Глобальному ін­ дексі голоду за 2010 рік, який склав Міжнародний дослідницький інститут продовольчої політики. За даними авторів документа, головною причиною таких високих показників є недоїдання серед дітей. Найвищий рівень голоду зафіксовано в африканських країнах. У більшості країн колишнього Радянського Союзу показники голоду перебувають на найнижчому рівні, тобто ситуація у цій сфері відносно сприятлива. Проте в Узбекистані, Туркменії, Грузії, Вірменії та Азербайджані відзначають середній рівень недоїдання. Організація ООН з продовольства і сільського господарства визнає голод, якщо людина за добу споживає менше ніж 1,8 тис. кілокалорій. Це мінімум, який потрібен для здорового і активного життя. Автори доповіді відзначають, що кількість голодуючих у світі зменшувалася у період з 1990 до 2006 роки, однак останнім часом цей показник трохи підвищився. У 2009 році голодували більше ніж один мільярд осіб. Підготувала Сніжана БОЖОК


cmyk

4

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 17.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.45, 15.30, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 08.40 Кориснi поради 09.00 Пiдсумки тижня 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 12.10, 21.35 Дiловий свiт 12.20 Точка зору 13.00 Право на захист 13.20, 02.55 Х/ф «Брат i сестра» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Ревiзор 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 Вiкно в Америку 17.55 Футбол. Чемпiонат України. Перша лiга. «Кримтеплиця» (Молодiжне) – «Гелiос» (Харкiв) 18.45 В ПЕРЕРВI: Дiловий свiт. Погода 20.00, 04.55 Чоловiчий клуб 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 21.55 Футбольний код 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Д/ф 01.55 ТелеАкадемiя 04.30 Дурейтер 05.55 Гiмн України

N

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Жити здорово!» 11.25 «Контрольна закупiвля» 12.15, 02.10 «Модний вирок» 13.20 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.35 «Хочу знати» 16.10 «Доки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00 «Чекай на мене» 21.00 «Час» 21.30 «Втеча» 22.40 Спецрозслiдування. «Вiйни спадкоємцiв» 23.45 Нiчнi новини 00.05 «Надiя Бабкiна. «Живу, як серце наказало...» 01.00 Х/ф «Фотографiя на пам’ять» 03.05 «Мiй родовiд»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 «Кулiнарний двобiй» 08.35, 14.35, 17.35, 01.40 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.30 «Живуть же люди!» 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних. «Цiна короткого життя» 12.40 «Програма максимум». Розслiдування, якi стосуються кожного 13.40 «Росiйськi сенсацiї» 15.35 «Огляд. Надзвичайна подiя». Огляд за тиждень 16.05 Кримiнальна Росiя. «Щоденник перевертня» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара – 2». «Розставання» 18.35 Година суду 19.25 Т/с «Павутиння-3». «Ваш вихiд, маестро» 20.25 Т/с «Глухар. Повернення» 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 23.35 Чесний понедiлок 00.25 Т/с «Москва. Центральний округ – 2». «Дiти пiдземелля»

B

06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.55, 05.00 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 М/ф «Мавпочки та грабiжники. Мавпочки, вперед!» 09.25 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 10.10 «Велике перевтiлення» 11.00, 16.00 «Справжнi лiкарi – 2» 12.00, 02.45 Х/ф «Водiйськi права» 13.55 Х/ф «Перевiзник-3» 17.25 Т/с «Доктор Тирса» 19.25 «Погода» 20.10 «Зiрка + Зiрка» 22.50, 23.15, 01.55, 02.20 Т/с «Iнтерни» 00.10 Х/ф «Останнє танго у Парижi» 04.10 «Справжнi лiкарi – 2»

Z

05.50, 04.55 Д/п «Походи в дикий свiт – 2» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара – 3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15, 04.25 «Знак якостi» 13.00 Т/с «Виклик» 14.05 «Детективи» 14.45 «Судовi справи» 15.45 «Жди меня» 17.20 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу Юлiї Литвиненко «Розбiр польотiв» 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 03.10 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.30 Т/с «Серце матерi» 23.45 Д/п «Продавцi мрiї» 00.55 Х/ф «Близько до серця»

[

06.30 М/ф «Легенда про Зорро» 07.00 «Сьогоднi. Пiдсумок» 08.00 Приватна мiлiцiя 08.30 Комедiйний квартет 09.30, 05.00 Х/ф «Мiдний ангел» 12.00 Чорне й бiле 13.00 Д/ф «Зброя майбутнього» 14.00 Д/ф «Iнженернi катастрофи» 15.00 Д/ф «Секрети мови тiла» 16.00 Д/ф «Вiйськова Таємниця» 17.00 Знак вигуку 18.00, 20.30, 03.00 Сьогоднi 18.30 Оперативна служба 112 19.00 Д/ф «Кримiнальна Росiя» 19.30, 03.30 Правда Романа Скрипiна 21.00 Д/ф «Одержимi» 22.00 Т/с «Числа» 23.00 Д/ф «Невидиме й за його межами» 00.00 Х/ф «Пташки в раю» 01.30 Т/с «Бухта пристрастi» 04.30 Повне Мамаду

2 06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Деннi Фантом. Останнiй ворог» 07.00 М/с «Гей, Арнольде! – 3» 07.35 «Деннi Фантом – 2» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00, 02.15 Т/с «Ангел» 17.00, 02.00 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Шаленi хлопцi» 18.30 Т/с «Колобков. Справжнiй полковник» 19.35 Х/ф «Суперпо­ лiцейськi з Майамi» 21.40 ПРОФУТБОЛ 23.15 Х/ф «Рука, що гойдає колиску» 01.35 «Секс з Анфiсою Чеховою»

телепрограма телепрограма п о н е д і л о к ,

D

G

07.00, 07.10, 07.40, 08.40 06.15, 00.55 «Бiзнес+» «Пiдйом» 06.20 «Документальний 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00, 00.00 детектив. Напад Репортер совiстi» 09.00 Файна Юкрайна 06.45 Т/с «Комiсар Рекс» 10.25 Iнфо-шок 11.30 Iнтуїцiя 09.45 «Танцювальне шоу 12.50, 19.25 Т/c «Татусевi «Лiд i полум’я» доньки» 13.05 «Битва екстрасенсiв. 13.55 М/c «Полiцейська академiя» Вiйна свiтiв» 14.30 М/c «Зорянi вiйни: 14.55 «Давай одружимось» вiйни клонiв» 14.50, 15.50 Teen Time 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» 14.55 Т/c «Друзi» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 15.55, 23.05 Т/c «Вiдчайдуш­ нi домогосподарки» 19.10 «Україна має талант! 16.50, 21.00 Т/c «Воронiни» Найкраще» 18.00 Т/c «Щасливi разом» 21.25 Т/с «Кулагiн і парт19.15, 00.20 Спортрепортер 22.05 Новий погляд нери» 00.30 Служба розшуку 22.25 Т/с «Адвокат» дiтей 00.45 Т/c «Чотири життя 00.45 «Вiкна-спорт» Тари» 01.00 Х/ф «Йшов четвертий 01.20, 02.30 Студiя «Зона рiк вiйни» ночi». Культура

E

I

05.00 Служба розшуку дiтей 05.05, 06.15, 07.40, 01.45, 03.35 Погода 05.10 Надзвичайнi новини: Тиждень 05.55, 09.10, 12.50, 19.20, 01.40 Спорт 06.05, 07.30 Дiловi факти 06.10, 01.50 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.45 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок 09.15, 10.50 Х/ф «10.50 балiв» 11.05 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 12.45 Факти. День 12.55 Х/ф «Нульовий кiлометр» 14.50 Х/ф «Бiй з тiнню» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 01.05 Надзвичайнi новини 19.55 Т/с «Морськi дияволи – 4» 21.55 Т/с «Мент у законi – 2» 23.00, 03.40 Свобода слова

05.50, 05.00 Диваки 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.40, 20.50, 23.40 24 години: бiзнес 07.35 М/ф 07.50, 09.35, 11.55, 15.00, 18.55, 20.55, 23.55 Погода 08.00, 10.45, 15.50, 02.15 Твiй хiт 08.45 Жива енциклопедiя 09.10 Життя серед життя 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловою 16.55 Х/ф «Зупинка потяга – 2 хвилини» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 21.00 Т/с «Мiй кордон» 22.10 Вода – лiнiя життя 22.55 Журфiкс 00.00 Таємницi долi 02.45 Невiдома окупацiя 03.30 Iншi землi

y

P

06.00 «Настрiй» 08.15 «Постскриптум» 09.15, 17.50, 00.30 Т/с «Зцiлення любов’ю» 10.00 «Фактор життя» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.10, 20.10 «Чарiвна сарна». М/ф 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.50 «Московськi профi» 12.15, 01.15 Т/с «Дякую тобi за все – 2» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi друзi» 13.35 «У центрi подiй» 14.45 «Справа принципу» 15.25 «Енциклопедiя». Йоганн Гете 15.30, 05.05 «Культурний обмiн» 15.55, 02.45 Т/с «Монте­ крiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-місто». Кухарська – вулиця аристократiв 18.40, 02.05 «Розсекречене життя. Микола II, Олександра i Распутiн». Д/ф 19.20, 03.35 Т/с «Вовчиця» 20.55 «Народ хоче знати». Ток-шоу 22.20, 04.20 Т/с «Чоловiки не плачуть» 23.05 «Васильєв i Максимова. Танець долi». Д/ф 00.00 Подiї. 25-а година

U

05.22, 17.22 Портрети в часi 05.27, 10.23, 12.21, 17.30, 00.18 Ретроспектива 05.33, 17.34, 23.49 Музика 60-х 06.02 КВК (1965 рiк. Фiнал) 08.10, 12.25, 19.48, 02.21 Top of the Pops 08.39, 11.51, 20.19, 02.54 Т/с «Спасибi за покупку!» 09.14 Х/ф «Вулиця повна несподiванок» 10.28, 16.28, 22.25, 04.26 Пiсня року 11.22, 23.22 Цей тиждень в iсторiї 12.58 Музика з iншої кiмнати 14.45 Т/с «Готель ФолтіТауерс» 15.26 Телевистава «Хто є хто» 18.11 Х/ф «Хижаки» 20.55 Х/ф «Його звали Роберт» 22.15 Кiножурнал «Новини дня» 00.26 Х/ф «Справжня любов» 03.29 Кабачок 13 стiльцiв (1968 рiк)

06.00 «Нiмеччина за тиждень» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Повний альбац» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Один проти всiх» 11.00 «Гранi тижня» 12.00 «Обережно, iсторiя!» 13.00 Х/ф «Молода дружина», «Наш тато – майонез» 16.00, 18.00, 01.00 «Особ­ лива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-3. Надiя на успіх» 19.00, 04.00 «Обкладинка» 20.00 «Цiна перемоги» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Право на пострiл»

g

05.50, 21.55 Актуальне iнтерв’ю 06.00 Навколо планети 06.40 Усе про безпеку 07.05 «Iз чого починається Батькiвщина...» 07.30 «Свiтло далекої зiрки» 07.55, 20.00 «Любов як любов» 08.50 Дiлове життя 09.00 У центрi уваги 10.20 «Близькi люди». Детективна мелодрама 11.15 Репортер «Бiлоруської годинки» 12.00, 15.00, 18.00, 00.15 Новини 12.10 «Скарб». Комедiйна мелодрама 13.50 Живий звук 14.30 «Мiський роман». Осиповичi-Кронштадт 15.20 «Друзiв не вибирають». Кiнороман 16.25 Розчерк часу 16.35 Музичнi вечори в Мирському замку 18.15 Озерна одісея 18.40 Арсенал 19.10 Каранi 19.35 Власною персоною 21.00 Панорама 22.05 «Вiдповiдний хiд» 23.00 Земельне питання 23.20 Бiлоруська годинка 00.25 «Плач перепелицi». Кінороман

18

ж о в т н я

J

http://dponline.cn.ua

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 Телемагазин 10.00 Х/ф «Валентинка вiд клоуна» 12.00 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 17.30 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 19.00 Т/с «Iграшки» 21.30 Т/с «Барвиха» 22.30 «Давай спробуємо!» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00 «Iсторiя України» 06.20 Х/ф «Падiння комети» 08.20 «Правда життя». Вижити й перемогти 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.40, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.50, 20.20 Т/с «ТульськийТокарев» 14.55 Х/ф «Ранковий обхiд» 17.10 Х/ф «У лiсах пiд Ковелем» 18.30, 04.00 «Агенти впливу» 19.00, 21.30, 02.00, 03.40, 05.20 «Свiдок» 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 01.00 «Покер-дуель» 02.15 «Полiттерор» 02.40 «Речовий доказ» 04.50 «Правда життя» 05.35 «Легенди бандитської Одеси»

K

v

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.05, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.05, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час   новин» 07.00 «Скептик» 06.00, 05.25 Срiбний 10.30, 11.30, 12.30 «Прес07.40 «Там, де нас нема» апельсин конференцiї у прямому 08.00 «Емотонiк» 07.00 Т/с «Єфросинiя» ефiрi» 08.20 Т/с «Пенго – кам’яний 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» вiк» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, 09.50 Т/с «Глухар-3. По09.00, 17.00 Т/с «Пригоди 04.20, 05.25 «Огляд вернення» Геркулеса» преси» 10.50 Т/с «Маруся» 10.00, 18.00 Т/с «Зоряний 11.20 «Зверни увагу» крейсер «Галактика» 11.50 Т/с «Райськi яблучка» 15.10, 16.10 Народне ток10.50, 19.00 Т/с «Людина12.50, 04.40 Ток-шоу «Неневидимка» шоу «Майдан» хай говорять» 11.50, 22.00 Т/с «Медiум» 15.35, 02.10 Щиросердне 17.30, 04.30 «Територiя 12.50 «Брама часу» зiзнання закону» 13.50, 23.00 Т/с «Псi16.00 Федеральний суддя 18.30, 23.30 «Хронiка дня» фактор» 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 14.50 Д/п «Доiсторичний 18.45, 05.30 «Київський 17.10, 04.00 Критична точка бiйцiвський клуб» час» 15.50, 00.00 «Фантастичнi 18.00 Т/с «Єфросинiя» 19.00, 00.00, 04.00 «Час iсторiї» 19.30 Т/с «Маруся» новин» (рос.) 19.50 Т/с «Вiдблиски» 20.25 Т/с «Звiробiй-2» 21.15 «Прихована 19.20, 01.00 «Новий час» 21.25 Х/ф «Королiвство» реальнiсть» 21.00, 02.00 «Час» 23.55 Х/ф «Вертикальна 01.10 Т/с «Життя пiсля 21.50, 03.30, 05.40 «Велика межа» смертi» полiтика» 02.40 Т/с «Безмовний 02.00 «Нiчне життя» свiдок» 06.10 Д/п «Дика Європа» 00.40 «Рестораннi новини»

Q

05.00 «Невiдома планета»: «Шамани i шаманизм» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30 Т/с «Солдати-11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00 «У годину пiк»: «Цiна кохання» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 13.00 «Не бреши менi!» 14.00 «Давайте розберемося!» 16.00 Х/ф «Воїни свiтла» 19.00 Т/с «Міни у фарватерi» 21.00, 02.40 «Пiдстава державного значення» 22.00 «Дурнi, дороги, грошi» 23.00 «Три кути» 00.00 «Репортерськi iсторiї» 00.45 Х/ф «Страшний суд» 03.40 «Невiдома планета»: «Заповiт древнiх майя» 04.30 Нiчний музичний канал

p

O

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Леонiд Биков. На останньому подиху» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 Вiстi 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква 10.45 Т/с «Дворик» 11.15 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.30, 01.20 Вiстi-спорт 13.40 «Кiмната смiху» 14.30, 22.20 «Кулагiн і партнери» 15.30 Х/ф «Останнiй наказ генерала» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i кохана» 18.05, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 19.45 Т/с «Серце матерi» 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 22.55 Вiстi.ru 23.10, 04.05 «Городок» 23.55 «Вiстi+» 00.10 Т/с «Строгови» 01.50 «Формула любовi». Ток-шоу

5

07.00 Махiнатори на трасi 06.00 Кримiнальнi новини 06.30 Сiм днiв СIТI 07.25, 15.10 П’ята передача 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.50, 15.35, 01.40 Брудна 07.15 Веселi фантазiї справа 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 08.45, 18.20 Вижити за 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI всяку цiну 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 09.40, 19.15, 03.40 Бiзнес СIТI Руйнiвники легенд 07.40, 08.40, 00.20 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. 10.35, 06.00 Головоломи Смачне життя 11.30, 20.10, 05.05 Як це 09.30 Дiєтологи працює 10.25 Оголена краса 11.55, 20.40, 05.35 З чого це 11.20 СIТI-терапiя 12.10, 23.00 Ресторанний зроблено? гiд 13.05 Великий бутiк 12.25, 17.25, 23.50 Зброя 13.35, 23.15 Український майбутнього тиждень моди 13.20, 14.15, 00.45 Крутий 14.40, 18.05, 18.40 Втомленi славою тюнінг 15.55, 16.40, 20.00 Прихова16.30 Люди у касках на камера 21.05, 02.40 Лiсоповал на 17.00 Суперняня 19.00 Обмiн дружинами болотах 21.00 Легенди СIТI 22.00 Смертельний улов 21.30 Пекельна кухня 22.55 Американськi 23.30 Подружнi зради 00.25 Неформат СIТI лiсоруби 00.55 Слiдчi та екстрасенси 04.40 Блискавичнi ката01.20 Злочин як мистецтво 01.45 Нiч Сiтi строфи

V

05.00, 06.25 «Карнавал» 07.50 «Випадковий вальс» 09.30 М/ф «Доки я не повернуся» 09.40 «Медовий мiсяць» 11.20 «Вам i не снилося...» 13.00, 21.00 «Друга спроба Вiктора Крохiна» 14.40, 15.55, 22.40, 23.55 «Мiсце дiї» 17.15, 01.15 «Прометей» 18.50, 02.50 М/ф «Про злу мачуху» 19.15, 03.15 «Прощання з Петербургом»

m

03.00, 22.00 «Хлопцi з жiночого гуртожитку» 05.00 «Золотi хлопцi» 07.00 «Зi зневiрою на обличчi», комедiя 08.30 «Жарти убiк», драма 11.00 «Фермер-астронавт» 13.00 «Мiй улюблений марсiанин», комедiя 15.00 «Розмова янголiв» 17.00 «Тiльки ти i я» 19.00 «Втеча з Гулага» 23.35 «Пробудження», 01.05 «Сенс життя за Монтi Пайтоном», муз. комедiя

t

06.05, 11.40, 16.30, 00.30 «SMS-голосування» 06.25, 15.00 «Дитячий сеанс» 07.05, 16.00, 21.00 «Кiноляпи» 07.25 Х/ф «Суворов» 09.50, 11.05, 14.20 «ВiтринаТБ» 10.20, 17.05, 00.55 «Саундтреки» 12.10 Х/ф «Синiй птах» 17.55 Х/ф «Сiль землi» 21.30 Х/ф «Досьє людини в «Мерседесi» 01.15 Х/ф «Тiнi пiтьми»

W

05.00 «Людина-вовк» 07.00, 17.00 «Принцеса i жаба» 09.00, 19.00 «Замерзлi душi» 11.00 «Химера» 13.00, 23.00 «Iнша жiнка» 15.00, 01.00 «Поворот не туди – 3» 21.00 «П’ять моїх колишнiх подружок» 03.00 «Вальгалла. Сага про вiкiнга»

Чернігів  08.00 «Тиждень» 08.40 Чернiгiвщина в життi славетних 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00 Євро-2012 11.20, 01.30 Д/ф «Головний герой. Шамани свiтла й тiнi» 12.00 «Телевiзор» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10, 17.35, 00.45 Ми. Мистецький прорив 13.35, 02.30 Х/ф «Бiле сонце пустелi» 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 00.15 Д/ф «Кiнолiтопис епохи» 17.20 Зi скриньки дивовижного калейдоскопа 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.25 Телеоб’єктив 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студiя «Дiалог» 21.30 Х/ф «Мiчурiн» 00.00 «Час країни» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Вальс золотих тельцiв», комедiя 08.00 «Смокiнг по-рязанськи» 10.00 «Найкраща бабуся» 12.00 «Мальовнича авантюра», детектив 14.00 «Грiх», драма 16.00 «Попелюшка.ру», комедiя 18.00 «18-14», пригоди 20.00 «Па», трагiкомедiя 22.00 «Гра уяви» 00.00 «Я – лялька», бойовик 02.00 «Привiт, Кiндере!», 04.00 «Корольов», драма

r 09.00, 17.00, 01.00 «Пристанок янголiв». Драма 11.05, 19.05, 03.05 «Караваджо». Драма 12.50, 20.50, 04.50 «Cекрети ЛосАнджелеса». Драма 15.15, 23.15, 07.15 «Приватне життя». Драма

o 19.00, 01.00 Т/с «Багатство» 20.00, 02.00 Т/с «Ера Стрiльця – 3» 21.00 Т/с «Детективи-2». «Спека» 22.00, 23.30 Х/ф «Кольє Шарлотти» 03.00 Т/с «Детективи-2». «Спека»

3

06.30, 16.30 Камера смiху 07.00, 22.00 М/ф «Козаки» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.00, 18.30 Фабрика смiху 09.00 Х/ф «I Бог створив жiнку» 10.30, 20.00 Фабрика анекдотiв 11.00 Х/ф «Їх помiняли мiсцями» 12.30, 16.00, 19.30 Ржаники 13.00 Торба смiху 17.00 Х/ф «Бiднiше церковної мишi» 20.30 Х/ф «Шахрайство» 22.30 Джентльмен-шоу


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

в і в т о р о к ,

B

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.45 ТСН: «Теле­ вiзiйна служба новин» 07.25 М/ф «Гiрлянда з малюкiв. Мавпочки. Обережно, мавпочки!» 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.25 «Сiмейнi драми» 11.25, 03.40 Т/с «Шлюбний контракт» 12.30, 18.20 Т/с «Була любов» 13.25 «Шiсть кадрiв» 14.05 Т/с «Доктор Тирса» 16.00 «Справжнi лiкарi – 2» 19.25 «Погода» 20.10 «Мiняю жiнку – 2» 21.35, 02.50 Т/с «Маргоша – 3» 22.40, 23.20, 02.00, 02.25 Т/с «Iнтерни» 00.05, 04.30 Х/ф «Правда та наслiдки»

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.15, 15.30, 19.25, 21.55, 23.50, 01.45 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.35 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Рейтингова панорама 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 14.50, 21.25 Слово регiонам 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.20 Наша пiсня 13.00 Темний силует 13.15, 02.55 Х/ф «Мiсяць i озеро» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Золотий гусак 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 В гостях у Д. Гордона 18.00 Шеф-кухар. Вечеря 19.00 Про головне 19.40, 04.30 Чоловiчий клуб 21.45 Свiт спорту 22.00 Свiтло 22.30 Книга. ua 22.55 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Д/ф 01.50 Прес-анонс 01.55 ТелеАкадемiя 05.55 Гiмн України

05.50, 04.50 Д/п «Походи в дикий свiт – 2» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара – 3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15 «Знак якостi» 13.00 Т/с «Виклик» 14.00 «Детективи» 15.10 «Судовi справи» 16.05 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 04.20 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу Юлiї Литвиненко «Розбiр польотiв» 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 03.25 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.30 Т/с «Серце матерi» 23.45 Д/п «Коли третiй не зайвий» 00.55 Х/ф «Розум i почуття»

N

[

Z

19

D

05.55, 21.30 Т/с «Кулагiн та партнери» 06.20, 00.55 «Бiзнес+» 06.25 Т/с «Комiсар Рекс» 09.30 Х/ф «Щасливої дороги!» 11.45 «Нез’ясовно, але факт» 12.45 «Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi» 13.50 «Моя правда. Авраам Руссо. Каяття» 14.55 «Давай одружимося» 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» 18.00, 22.00 «ВiкнаНовини» 19.10 «Правила життя. Громадське харчування: потойбiччя» 20.10 «У пошуках iстини. Андропов. Смертник на престолi» 22.25 Т/с «Адвокат» 00.45 «Вiкна-Спорт» 01.00 Х/ф «Один раз по одному»

E

05.25, 06.15, 07.35, 02.00, 03.20 Погода 05.30, 02.55 Факти 05.55, 09.10, 12.55, 19.15, 01.50 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 02.05 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.40, 02.10 Пiд прицiлом 08.45 Факти. Ранок 09.15 Х/ф «10.50 балiв» 10.50 Х/ф «10.50 балiв» 11.05, 17.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.00, 21.55 Т/с «Мент у законi – 2» 14.05 Анекдоти поукраїнськи 14.20 Comedy Club 15.20, 19.55 Т/с «Морськi дияволи – 4» 18.45 Факти. Вечiр 19.25 Надзвичайнi новини 22.55 Х/ф Бондiана: «Живi вогнi» 01.35 Факти. Пiдсумок дня

y

06.00 «Настрiй» 05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 06.30 М/ф «Легенда про 08.20 «Народ хоче знати». 18.00 Новини Зорро» Ток-шоу 05.05 «Доброго ранку» 09.15, 17.50 Т/с «Зцiлення 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 любов’ю» 09.15 «Жити здорово!» Сьогоднi 10.00 «Православна 11.25 «Контрольна 07.30 М/ф «Чорний пiрат» енциклопедiя» закупiвля» 08.00 Д/ф «Невидиме й за 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.10, 20.05 «Помилка 12.15 «Модний вирок» його межами» дядечка Агов». М/ф 13.20 «Детективи» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 09.45, 05.00 Х/ф «Кар’єра 14.00 Iншi новини 11.45, 16.50 «Московськi Дмитра Горiна» профi» 14.20 «Зрозумiти. Про12.00, 17.00 Т/с «Пiвнiчний 12.15 Т/с «Дякую тобi за бачити» все – 2» вiтер» 15.35 «Хочу знати» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi друзi» 13.00 Д/ф «Зброя майбут- 13.30 «Васильєв i Максимо16.10 «Доки всi вдома» ва. Танець долi». Д/ф нього» 17.00 «Федеральний 14.10 «Бутово». Спецре14.00 Д/ф «Одержимi» суддя» портаж 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 14.45 «Сто питань дорослому» 18.15 «Слiд» 15.25 «Енциклопедiя». 16.00, 18.30 Д/ф 19.00 «Давай одружимоРоберт Бернс «Кримiнальна Росiя» ся!» 15.30 Порядок дiй 19.30, 03.30 Правда Романа 15.55 Т/с «Монтекрiсто» 20.00 «Нехай говорять» 17.15, 23.45 «Градъ-город». Скрипiна 21.00 «Час» Пушкiнська площа 21.00 Д/ф «Всесвiт» 21.30 «Гаражi» 18.40 «Розсекречене життя. Мао й Сталiн». Д/ф 22.40 «Згоримо. Змерзне- 23.00 Д/ф «Еволюцiя» 19.20 Т/с «Вовчиця» 00.00 Т/с «Бухта мо. Виживемо» 20.55 Обличчям до мiста спритрастi» 23.45 Нiчнi новини 22.20 Т/с «Чоловiки не плачуть» 00.05 «Iрина Печерникова. 01.30 Х/ф «Пташки в раю 23.05 «Лiнiя захисту» – 2» Лiки вiд самiтностi» 00.00 Подiї. 25-та година 01.00 Профiлактика!!! 00.30 Реальнi iсторiї 04.30 Повне Мамаду

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 Квартирне питання 08.35, 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.20 Сьогоднi 09.30 Їмо вдома! 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних. «Пляж» 12.40, 20.10 Т/с «Глухар. Повернення» 14.30 «Маски шоу» 15.35 Авiатори 16.05 Кримiнальна Росiя. «Щоденник перевертня» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара – 2». «Вiдкрийте, мiлiцiя!» 18.25 «Справи сiмейнi» 19.15 Т/с «Павутиння-3». «Ваш вихiд, маестро» 21.10 «Росiйське кохання Германа Геринга» 21.55 Надзвичайна подiя. Розслiдування. «Хулiгани» 22.45 Т/с «Ведмежий кут» 23.40 «Битва за Пiвнiч. 1937». Д/п 00.30 Т/с «Москва. Центральний округ – 2». «Дiти пiдземелля» 01.20 «Iсторiї про примар». «Пекельне полум’я»

2

06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Деннi Фантом. Каменi реальностi» 07.00 М/с «Гей, Арнольде! – 3» 07.35 «Деннi Фантом – 2» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00, 02.15 Т/с «Ангел» 17.00, 02.05 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Шаленi хлопцi» 18.30 Х/ф «Татуйований» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Акула Юрського перiоду» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Т/с «Ескорт агентство» 01.15 «Жорстокi iгри» 03.00 Х/ф «Рука, що гойдає колиску» 04.50 Кiнорiк 04.55 Х/ф «Старовинний водевiль»

U

05.22, 17.22 Цей тиждень в iсторiї 05.48, 11.33, 17.48, 23.34 Музика 60-х 06.17, 11.27, 16.23, 23.30 Ретроспектива 06.25 Х/ф «Справжня любов» 08.20, 14.10, 19.45, 01.48 Top of the Pops 08.53, 14.39, 20.18, 02.18 Т/с «Спасибi за покупку!» 09.28 Кабачок 13 стiльцiв (1968 рiк) 10.25, 16.27, 22.24, 04.24 Пiсня року 11.21, 23.21 Портрети в часi 12.02 КВК (1965 рiк. Фiнал) 15.14 Х/ф «Вулиця повна несподiванок» 18.18 Х/ф «Ненайвдаліший день» 20.52 Х/ф «Чистими руками» 22.14 Кiножурнал «Радянський спорт» 00.10 Х/ф «Хижаки» 02.54 Х/ф «Його звали Роберт» 04.14 Кiножурнал «Новини дня»

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

ж о в т н я

G

07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00, 00.05 Репортер 09.00 Файна Юкрайна 10.25 Iнфо-шок 11.35 Iнтуїцiя 12.50, 19.25 Т/c «Татусевi дочки» 13.55 М/c «Полiцейська академiя» 14.35 М/c «Зорянi Вiйни: Вiйни Клонiв» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/c «Друзi» 15.55, 23.10 Т/c «Вiдчайдушнi домогосподарки» 16.50, 21.05 Т/c «Воронiни» 18.00 Т/c «Щасливi разом» 19.15, 00.25 Спортрепортер 22.05 Здрастуйте, я – ваша мама! 00.50 Т/c «Чотири життя Тари» 01.20, 02.20 Студiя Зона ночi. Культура

I

05.50, 05.00 Диваки 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00, 18.45, 23.45 «Життя» 07.30 Медицина 07.50, 09.35, 11.55, 15.00, 18.55, 20.15, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.25, 23.40 24 години Бiзнес 08.00, 10.45, 15.50, 02.15 Твiй хiт 08.45 Жива енциклопедiя 09.10 Житття серед життя 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Х/ф «Запасний аеродром» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 20.50 24 часа. Головне питання 21.00 Т/с «Мiй кордон» 22.10 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 00.00 Таємницi долi 02.45 Невiдома окупацiя

P 06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Один проти всiх» 11.00 «Арт-навiгатор» 11.30 «Американський лiкнеп» 12.00 «Цiна перемоги» 13.00 Х/ф «Право на пострiл», мультфiльми 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-3. На чужому боцi» 19.00, 04.00 «Клiнч» 20.00 «Велика варта» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Варта»

g

06.10, 18.20 Арена 06.30, 22.50 «Слов’янський проект». П.К. Паномаренко 06.35 Арсенал 07.00 Каранi 07.30 Власною персоною 07.55, 20.00 «Любов як любов». 08.50, 18.15 Дiлове життя 09.00, 21.00 Панорама 09.50 «Вiдповiдний хiд». Ток-шоу 11.05, 23.00 Бiлоруська годинка 12.10, 00.05 «Плач перепелицi». Кiнороман 13.20 Музичнi вечори в Мирському замку 14.45 Актуальне iнтерв’ю 16.35 Пiснi Перемоги 17.00 «Слов’янський проект». Янка Купала 17.05 «Життя як життя». Ток-шоу 18.40 «Кiнометри вiйни». «Чоловiчий характер. Старшина» 19.10 Скарбнiца Магiлевшчини 19.35 «Культурнi люди» 21.35 «Запасний iнстинкт». Детектив 22.30 Сфера iнтересiв

J

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимося» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 19.00 Т/с «Iграшки» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 01.55, 03.30, 05.20 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 07.00 Х/ф «У лiсах пiд Ковелем» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.40, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.45, 20.20 Т/с «ТульськийТокарЄв» 14.45 Х/ф «Випробний термiн» 17.10 Х/ф «У лiсах пiд Ковелем» 18.30 «Речовий доказ». Днiпропетровський бойовик 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 01.00 «Покер Дуель» 02.15 «Полiттерор» 02.40 «Речовий доказ» 03.50 «Агенти впливу»

K

v

Q

O

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-Тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5 елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час   новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Прес06.00, 05.25 Срiбний 07.00, 06.10 Д/п «Гiд по апельсин конференцiї у прямому країнах свiту» 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 ефiрi» 08.00 «Емотонiк» Подiї 08.20 Т/с «Пенго – кам’яний 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, 07.00 Т/с «Єфросинiя» 04.20, 05.25 «Огляд 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» вiк» 09.50 Т/с «Глухар – 3. Попреси» 09.00, 17.00 Т/с «Пригоди вернення» 11.20 «Зверни увагу» Геркулеса» 10.50 Т/с «Маруся» 15.30 «Не перший погляд» 11.50 Т/с «Райськi яблучка» 10.00, 18.00 Т/с «Зоряний крейсер «Галактика»» 12.50, 04.40 Ток-шоу «Не16.20 «Погода в Україні» хай говорять» 10.50, 19.00 Т/с «Людина16.30 «Мотор-ТБ» 15.35 Щиросерде зiзнання невидимка» 17.30, 04.30 «Особливо 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 11.50, 22.00 Т/с «Медiум» небезпечно» 12.50 «Прихована 18.00 Т/с «Єфросинiя» 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 19.30 Т/с «Маруся» реальнiсть» 18.45, 05.30 «Київський 20.25 Т/с «Звiробiй–2» 13.50, 23.00 Т/с «Псiчас» 21.30 Футбол. Лiга фактор» Чемпiонiв. «Арсенал» 19.00, 00.00, 04.00 «Час 14.50, 19.50 Т/с «Вiдблиски» (Англiя) – «Шахтар» новин» (рос.) 15.50, 00.00 «Фантастичнi (Україна) 19.20, 01.00 «Новий час» 23.50 Ток-шоу «Нiч Лiги iсторiї» Чемпiонiв» 21.00, 02.00 «Час» 21.15 «Таємнi знаки» 01.15 Футбол. Лiга 21.50, 03.30, 05.40 «На 01.20 Т/с «Життя пiсля Чемпiонiв. «Реал» межi» смертi» (Iспанiя) – «Мiлан» 00.40 «Смачнi подорожi» (Iталiя) 02.10 «Нiчне життя»

05.00 «Невiдома планета»: «Шамани i шаманизм» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30 Т/с «Солдати–11» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00 «Чесно»: «Фруктиовочi» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 13.00 «Не обманюй мене!» 14.00 «Давайте розберемося!» 16.00, 23.00 Х/ф «Пiски забуття» 19.00 Т/с «Мини у фарватерi» 21.00 «Смертельне шоу» 22.00 «Дурнi, дороги, грошi» 01.00 Профiлактика на каналi!!!

p

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «По той бiк життя i смертi. Пекло» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 Вiстi 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква 10.45 Т/с «Дворик» 11.15 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.30 Вiстi-Спорт 13.40, 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 14.30 «Кулагiн та партнери» 15.30, 19.45 Т/с «Серце матерi» 17.10 Т/с «Багата i кохана» 18.05 Т/с «Єфросинiя» 22.25 «Загадковi сусiди. Ворони» 23.15 Вiстi.ru 23.30 Т/с «Строгови» 00.40 «Вiстi+»

5

07.00 Махiнатори на трасi 05.40, 17.00 Суперняня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 07.25, 15.10 П’ята передача 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 07.50, 15.35, 01.40 Брудна 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, справа 22.55 Бiзнес СIТI 08.45, 18.20 Вижити будь- 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок якою ціною 07.15 Веселi фантазiї 09.40, 19.15, 03.40 07.40, 08.40, 00.20 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Руйнiвники легенд Смачне життя 10.35, 06.00 Головоломи 09.30, 23.30 Подружнi 11.30, 20.10, 05.05 Як це зради 10.25, 21.30 Пекельна працює кухня 11.55, 20.40, 05.35 З чого це 11.20 СIТI-терапiя зроблено? 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 12.25, 17.25, 23.50 Зброя 13.05 Великий бутiк майбутнього 13.35, 23.15 Український тиждень моди 13.20, 14.15, 00.45 Крутий 14.40, 18.05, 18.40 Втомленi тюнінг славою 16.30 Люди у касках 15.55, 16.40, 20.00 Прихована камера 21.05, 02.40 Гiгантськi 19.00 Обмiн дружинами кораблi 21.00 Шаленi експери22.00 Зухвалi проекти менти 00.25 Неформат СIТI 22.55 Мегабудiвництва 00.55 Слiдчi та екстрасенси 04.40 Блискавичнi ката01.20 Злочин як мистецтво 01.45 Нiч Сiтi строфи

V

05.00 «Друга спроба Вiктора Крохiна» 06.40, 07.55 «Мiсце дiї» 09.15 «Прометей» 10.50 М/ф «Про злу мачуху» 11.15 «Прощання з Петербургом» 13.00, 21.00 «Сентиментальний роман» 14.45, 16.00, 22.45, 00.00 «Миттєвостi...» 17.15, 01.15 «Помилка iнженера Кочина» 19.10, 03.10 М/ф «Шпигунськi пристрастi» 19.30 «Iншопланетянка»

Чернігів 

08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Студiя «Дiалог» 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05 Д/ф «Кiнолiтопис епохи» 11.35 М/ф «Пригоди Мюнхгаузена» 11.45 Вiдкрий для себе Україну. Карпатськими стежками 12.15 Д/ф «Символ» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Ми. Мистецький прорив 13.30, 00.45 Х/ф «Мiчурiн» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 00.15 Енциклопедiя української дiаспори. Українцi Бразилiї 17.15 Зi скриньки дивовижного калейдоскопа 17.25, 01.30 Д/ф «П’ятий вимiр» 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Земля тривоги нашої 21.30 Магазин «Сiльгосптехнiка» 21.40, 02.00 Х/ф «Запорожець за Дунаєм» 00.00 «Час країни» 03.25 Успiшнi люди. Iсторична мiсiя С. Кульчицького 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Мальовнича авантюра», детектив 08.00 «Грiх», драма 10.00 «Попелюшка.ру» 12.00 «Зворотний вiдлiк» 14.00 «День залежностi» 16.00 «Дочка», мелодрама 18.00 «Я – лялька» 20.00 «Привiт, Кiндере!» 22.00 «Корольов», драма 00.00 «Запам’ятайте, мене звати Рогозiн!», бойовик 02.00 «Пiтер ФМ», комедiя 04.00 «Антоніна повернулася», драма

m

03.00, 21.05 «Голоси» 05.00, 23.00 «Полум’я пристрастi» мелодрама 07.00 «Розмова янголiв» 09.00 «Мiй улюблений марсiанин», комедiя 11.00 «Тiльки ти i я», комедiя 13.00 «Острiв скарбiв Маппетiв», комедiя 15.00 «Саймон Бiрч», драма 17.00 «Красунчик», комедiя 19.05 «Вiдстрiлюючи собак», драма 01.00 «Шантаж», трилер

r 09.00, 17.00 «Поцiлунок змiї». Драма 11.00, 19.00 «Караваджо». Драма 12.55, 20.55 «Чого хочуть жiнки». Комедiя 15.05, 23.05 «Шосе номер 9». Драма 01.00 Профiлактика!!!

t

06.05, 10.10, 17.40, 23.15 «SMS-голосування» 06.20 «Дитячий сеанс» 06.40, 17.15, 21.10, 23.45 «Кiноляпи» 07.15 Х/ф «Неспокiйне господарство» 08.50, 09.45, 13.50 «Вiтрина-ТБ» 09.20, 18.00 «Саундтреки» 10.35, 18.20 Х/ф «Сiль землi» 14.15 Х/ф «Досьє людини в «Мерседесi» 21.30 Х/ф «Без права на провал» 00.10 Х/ф «Дещо: Тотальне зараження»

W 05.00 «Принцеса i жаба» 07.00, 17.00 «Замерзлi душi» 09.00, 19.00 «П’ять моїх колишнiх подружок» 11.00 «Iнша жiнка» 13.00, 23.00 «Поворот не туди – 3» 15.00 «Вальгалла. Сага про вiкiнга» 21.00 «Щоденник кiлера»

5

o 19.00 Т/с «Багатство» 20.00 Т/с «Ера Стрiльця-3» 21.00 Т/с «Детективи-2». «Спека» 22.00 Х/ф «Кольє Шарлотти» 23.30 Х/ф «Вiдкрита книга» 01.00 Профiлактика

3

06.00 За грошi 06.30, 16.30 Камера смiху 07.00, 22.00 М/ф «Козаки» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.00, 18.30 Фабрика смiху 09.00 Х/ф «Бiднiше церковної мишi» 10.30, 20.00 Фабрика анекдотiв 11.00 Х/ф «Шахрайство» 12.30, 16.00, 19.30 Ржаники 13.00 Торба смiху 17.00 Х/ф «Вендетта покорсиканськи» 20.30 Х/ф «Уїкенд з Бернi 1» 22.30 Джентльмен-шоу


cmyk

6

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

A

B

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.45 ТСН: «Теле­ вi­зiйна служба новин» 07.25 М/ф «Як мавпочки обiдали. Мавпочки в оперi» 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.25 «Сiмейнi драми» 11.25, 03.35 Т/с «Шлюбний контракт» 12.30, 18.20 Т/с «Була любов» 13.25 «Шiсть кадрiв» 14.00 Х/ф «Озеро чудовиськ» 16.00 «Справжнi лiкарi – 2» 19.25 «Погода» 20.10 «Вiд пацанки до панянки» 21.35, 02.45 Т/с «Маргоша – 3» 22.40, 23.20, 01.55, 02.20 Т/с «Iнтерни» 00.05, 04.40 Х/ф «Пастка»

телепрограма телепрограма с е р е д а ,

D

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.20, 15.30, 19.25, 21.55, 23.50 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.35 Рейтингова панорама 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.25 Сiльрада 13.00, 02.50 Х/ф «Хлопчик на водi» 14.50, 21.25 Слово реґiонам 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Хочу в армiю 16.00 Шеф-кухар країни 17.00 В гостях у Д. Гордона 18.00 Шеф-кухар. Вечеря 19.40, 04.30 Чоловiчий клуб 21.45 Свiт спорту 22.00 Красиво 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Д/ф 01.45 Прес-анонс 01.50 ТелеАкадемiя 05.55 Гiмн України

06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-3» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї » 12.15 «Знак якостi» 13.00 Т/с «Виклик» 14.00 «Детективи» 15.10 «Судовi справи» 16.05 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 04.25 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу Юлiї Литвиненко «Розбiр польотiв» 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 03.25 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.30 Т/с «Серце матерi» 23.45 Д/п «Зiрка на iм’я Кабо» 00.55 Х/ф «Наприкiнцi дня»

05.30 Служба розшуку дiтей 05.40, 02.55 Факти 05.55, 09.10, 13.00, 19.20, 01.55 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 02.05 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.45, 02.10 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Х/ф Бондiана: «Живi вогнi» 10.50 Х/ф «10.50 балiв» 12.05, 17.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.15 Т/с «Мент у законi-2» 14.15 Comedy Club 15.15 Т/с «Морськi дияволи-4» 18.45 Факти. Вечiр 19.25 Надзвичайнi новини 19.55 Т/с «Морськi дияволи-4». Фiнал 21.55 Т/с «Мент у законi-2» 23.00 Х/ф Бондiана: «Лiцензiя на вбивство»

N

[

y

09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 09.15 «Жити здорово!» 11.25 «Контрольна закупiвля» 12.15, 02.20 «Модний вирок» 13.20, 01.45 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.35 «Хочу знати» 16.10, 03.10 «Поки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 «Голоси» 22.40 Середовище проживання. «Скрегiт зубовний» 23.45 Нiчнi новини 00.05 Х/ф «Незакiнчена п’єса для механiчного пiанiно»

S

09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.30 Росiйська начинка 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних. «Таксист» 12.40 Т/с «Глухар. Повернення» 13.35 «Росiйське кохання Германа Геринга» 14.25 «Маски-шоу» 14.35, 17.35, 01.35 Огляд. Надзвичайна подiя 15.35 Щиросердне зізнання 16.05 Кримiнальна Росiя. «Слiдами Сатани» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Суєта навколо годинника» 18.35 Година суду 19.25 Т/с «Павутиння-3». «Ваш вихiд, маестро» 20.25 Т/с «Глухар. Повернення» 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 23.35 «Капiтал. ru» 00.20 Т/с «Москва. Центральний округ-2». «Смерть у прямому ефiрi» 01.10 «Iсторiї про примар». «Остерiгайся музи»

Z

06.15, 00.55 «Бiзнес+» 06.20, 21.30 Т/с «Кулагiн та партнери» 06.45 Т/с «Комiсар Рекс» 09.50 Х/ф «Арфа для коханої» 11.45 «Нез’ясовно, але факт» 12.50 «Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi» 13.55 «Правила життя. Громадське харчування: потойбiччя» 14.55 «Давай одружимось» 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 19.10 «Зiркове життя. Заручницi епiзодiв» 20.10 «Росiйськi сенсацiї. Залiзний Йосип» 22.25 Т/с «Адвокат» 00.45 «Вiкна-спорт» 01.00 Х/ф «Онук космонавта»

E

11.00, 17.50, 00.30 Т/с 06.30 М/ф «Легенда про «Зцiлення любов’ю» Зорро» 11.45, 16.50 «Московськi профi» 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 12.15, 01.15 Т/с «Дякую тобi Сьогоднi за все – 2» 07.30 М/ф «Чорний пiрат» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi друзi». Д/с 08.00, 23.00 Д/ф 13.30 «Лiнiя захисту» 14.10, 21.35 «У списках усе «Еволюцiя» значиться». Спецре09.45, 05.00 Х/ф «Дуже попортаж важна особа» 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 14.45 «Pro життя». Ток-шоу 12.00, 17.00 Т/с «Пiвнiчний 15.25 «Енциклопедiя». вiтер» Вольтер 15.30 «Земля Iсуса». Д/с 13.00 Д/ф «Секрети мови 15.55, 02.45 Т/с тiла» «Монтекрiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-город». 14.00 Д/ф «Всесвiт» Тверской бульвар 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 18.40, 02.05 «Розсекречене життя. Магда 16.00, 18.30 Д/ф Геббельс». Д/ф «Кримiнальна Росiя» 19.20, 03.35 Т/с «Вовчиця» 19.30, 03.30 Правда Романа 20.05 М/ф «Дiдусева сопiлочка», «А в цiй Скрипiна казцi було так...» 21.00 Д/ф «Загадки НЛО» 20.55 «Вижити в мегаполiсi. Пожежi». 00.00 Х/ф «Пташки в Д/ф раю-2» 22.20, 04.20 Т/с «Чоловiки не плачуть» 01.30 Х/ф «Життя в борг, 23.05 «Сердобський приукрадена любов» вид». Д/ф 04.30 Повне Мамаду 00.00 Подiї. 25-а година

2

06.00 Мультфiльми 06.10 М/ф «Деннi Фантом. Земля привидiв» 07.00 М/с «Гей, Арнольде!-3» 07.35 «Деннi Фантом-2» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00, 02.15 Т/с «Ангел» 17.00 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Шаленi хлопцi» 18.30 Х/ф «Акула Юрського перiоду» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Крижаний смерч» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Х/ф «Казанова ХХХ» 01.20 «Жорстокi iгри» 03.00 Х/ф «Волга-Волга» 04.40 Х/ф «Трактористи»

U

05.22, 17.22 Портрети в часi 05.30, 12.18, 17.30 Ретроспектива 05.34, 11.48, 17.35, 23.48 Музика 60-х 06.10 Х/ф «Хижаки» 07.48, 14.21, 19.37, 01.46 Top of the Pops 08.18, 14.53, 20.07, 02.18 Т/с «Спасибi за покупку!» 08.54 Х/ф «Його звали Роберт» 10.15, 19.28 Кiножурнал «Новини дня» 10.24, 16.26, 22.26, 04.24 Пiсня року 11.22, 23.22 Цей тиждень в iсторiї 12.26 Х/ф «Справжня любов» 15.29 Кабачок 13 стiльцiв (1968 рiк) 18.11 По сторiнках «Навколо смiху, 1983» 20.43 Х/ф «Комiсар полiцiї обвинувачує» 22.16, 04.14 Кiножурнал «Радянський спорт» 00.18 Х/ф «Не самий вдалий день» 02.52 Х/ф «Чистими руками»

2 0

G

07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00, 00.00 Репортер 09.00 Файна Юкрайна 10.25 Iнфо-шок 11.30 Iнтуїцiя 12.50, 19.25 Т/c «Татусевi дочки» 13.55 М/c «Полiцейська академiя» 14.30 М/c «Зорянi вiйни: вiйни Клонiв» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/c «Друзi» 15.55, 23.05 Т/c «Вiдчайдуш­ нi домогосподарки» 16.50, 21.00 Т/c «Воронiни» 18.00 Т/c «Щасливi разом» 19.15, 00.20 Спортрепортер 22.05 Зроби менi смiшно 00.30 Служба розшуку дiтей 00.45 Т/c «Чотири життя Тари» 01.20, 02.30 Студiя «Зона ночi. Культура» 01.25 Музей Ханенкiв

I

05.50, 05.10 Диваки 06.30 Переможний голос вiруючого 07.00 24 часа. Головне питання 07.35 М/ф 07.50, 09.35, 11.55, 15.00, 18.55, 20.55, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.50, 23.40 24 години. Бiзнес 08.00, 10.45, 15.50, 02.15 Твiй хiт 08.45 Жива енциклопедiя 09.10 Житття серед життя 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Х/ф «Ваш син та брат» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 21.00 Т/с «Мiй кордон» 22.10 Мiстчна Азiя 00.00 Таємницi долi 02.45 Невiдома окупацiя 03.30 УПА. Третя сила 04.20 Iншi землi

P

ж о в т н я

J

http://dponline.cn.ua

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 19.00 Т/с «Iграшки» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 02.00, 03.30, 05.20 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 07.00 Х/ф «У лiсах пiд Ковелем» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.45, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.55, 20.20 Т/с «ТульськийТокарев» 15.00 Х/ф «Сутичка в хуртовинi» 16.55 Х/ф «У лiсах пiд Ковелем» 18.30 «Правда життя». Анатомiя страху 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 01.00 «Покер -дуель» 02.15 «Полiттерор» 02.40 «Речовий доказ» 03.50 «Агенти впливу» 04.50 «Правда життя»

K

v

Q

O

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30,   23.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 06.00, 05.25 Срiбний 07.00, 06.10 Д/п «Гiд по 10.30, 11.30, 12.30 «Пресапельсин країнах свiту» конференцiї у прямому 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 08.00 «Емотонiк» Подiї ефiрi» 08.20 Т/с «Пенго – кам’яний 07.00 Т/с «Єфросинiя» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, вiк» 08.00, 13.50, 23.00 Т/с 04.20, 05.25 «Огляд 09.00, 17.00 Т/с «Пригоди «Слiд» Геркулеса» преси» 09.50 Т/с «Звiробiй – 2» 10.00, 18.00 Т/с «Зоряний 11.20 «Зверни увагу» 10.50 Т/с «Маруся» крейсер «Галактика» 15.30 «Здоровi iсторiї» 11.50 Т/с «Райськi яблучка» 10.50, 19.00 Т/с «Людина16.30 «Арсенал» 12.50, 04.40 Ток-шоу «Неневидимка» 17.30, 04.30 «Велика хай говорять» 11.50, 22.00 Т/с «Медiум» полiтика» 15.35, 00.50 Щиросердне 12.50 «Таємнi знаки» зiзнання 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 16.00 Федеральний суддя 13.50, 23.00 Т/с «Псi18.45, 05.30 «Київський фактор» 17.10, 04.00 Критична точка час» 14.50, 19.50 Т/с «Вiдблиски» 18.00 Т/с «Єфросинiя» 19.00, 00.00, 04.00 «Час 15.50, 00.00 «Фантастичнi 19.30 Т/с «Маруся» новин» (рос.) iсторiї» 20.25 Т/с «Звiробiй – 2» 19.20, 01.00 «Новий час» 21.15 «Мiсця сили» 21.25 Т/с «Шериф» 21.00, 02.00 «Час» 01.20 Т/с «Життя пiсля 22.25 Заручники долi 21.50, 03.30, 05.40 «Акцент» смертi» 01.15 Х/ф «Куленепробив00.40 «Рестораннi новини» ний» 02.10 «Нiчне життя»

09.05 «Попелюшка союзно06.00, 18.00 «Особлива 05.00 Профiлактика на го значення. Людмила думка», «Економiчнi каналi!!! Сенчина» новини» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 15.00, 18.00 «Екстрений Вiстi 07.00 «Мультфiльми» виклик» 10.30 Мiсцевий час. Вiстi08.00 «Вечiрнi новини з Москва 15.30, 18.30, 22.30 «Новини Америки» 10.45 Т/с «Дворик» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон 24» 11.15 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Хуан i його прекрасна 16.00, 23.00 Х/ф «Вороня» Ток-шоу дама» 19.00 Т/с «Мини у 13.30, 01.20 Вiстi-спорт 10.00, 21.00, 03.00 Т/с 13.40, 21.30 Т/с «Осiннiй фарватерi» «Один проти всiх» детектив» 14.30, 22.20 «Кулагiн та 11.00 «Iзраїль за тиждень» 21.00, 02.30 «Вторгнення партнери» 12.00 «Велика варта» на Землю» 15.30, 19.45 Т/с «Серце 13.00 Х/ф «Варта» 22.00 «Дурнi, дороги, матерi» 16.00, 01.00 «Особлива 17.10, 02.35 Т/с «Багата i грошi» кохана» думка» 00.50 Т/с «Термiнатор: 18.05, 03.20 Т/с 17.00, 05.00 Т/с «Єфросинiя» Битва за майбутнє» «Таксистка-3. Кiнець 22.55 Вiстi.ru свiту» 01.40 «Покер-дуель» 23.10, 04.05 «Не сперечайся з Богом. Анатолiй 19.00, 04.00 «Народ проти» 03.30 «Невiдома планета»: Ромашин» 20.00 «В колi свiтла» «Шамани i шаманизм» 23.55 «Вiстi+» 22.00 «Наразi у свiтi» 00.10 Т/с «Строгови» 04.20 Нiчний музичний 23.00 Х/ф «Тiнь», «Де ти, 01.50 «Формула кохання». канал Ток-шоу Любов Дуняшова»

g

06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.59 Новини 06.10, 18.15 Овертайм 06.35 «Кiнометри вiйни». «Чоловiчий характер. Старшина» 07.05 Скарбнiца Магiлеущини 07.30 «Культурнi люди» 07.55, 20.00 «Любов як любов» 08.50 Дiлове життя 09.00, 21.00 Панорама 09.30, 21.35 «Запасний iнстинкт». Детектив 10.25 Наша спадщина 11.00, 23.00 «Слов’янський проект». Леонiд Нечаєв 11.05, 23.05 Бiлоруська годинка 12.10, 00.10 «Плач перепелицi» 13.25 «Томiмо речи» 13.40 «Життя як життя» 14.30 Своя музика 15.20 «Друзiв не вибирають» 16.25 «Розчерк часу» 16.40 «Свiтло далекої зiрки» 17.05 Пiснi минулого столiття 18.45 Зворотний вiдлiк. «Катинь. Бiлоруський список» 19.10 «Пристрасть i влада» 19.35 «У мене сьогоднi вихiдний» 22.35 Nota bene

M

p

5

07.00 Махiнатори на трасi 05.40, 17.00 Суперняня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 07.25, 15.10 П’ята передача 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 07.50, 15.35, 01.40 Брудна 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, справа 22.55 Бiзнес СIТI 08.45, 18.20, 21.05, 02.40 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок Вижити будь якою 07.15 Веселi фантазiї ціною 07.40, 08.40, 00.20 Прес СIТI 09.40, 19.15, 03.40 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Смачне життя Руйнiвники легенд 09.30, 23.30 Подружнi 10.35, 06.00 Головоломи зради 11.30, 20.10, 05.05 Як це 10.25, 21.30 Пекельна кухня працює 11.55, 20.40, 05.35 З чого це 11.20 СIТI-терапiя 12.10, 23.00 Ресторанний зроблено? гiд 13.05 Великий бутiк 12.25, 17.25, 23.50 Зброя 13.35, 23.15 Український майбутнього тиждень моди 13.20, 14.15, 00.45 Крутий 14.40, 18.05, 18.40 Втомленi славою тюнінг 15.55, 16.40, 20.00 Прихова16.30 Люди у касках на камера 22.00 Лють! 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Моя нова адреса 22.55 Лiсоповал на 00.25 Неформат СIТI болотах 00.55 Слiдчi та екстрасенси 04.40 Блискавичнi ката01.20 Злочин як мистецтво 01.45 Нiч Сiтi строфи

V

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Земля тривоги нашої 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05 Енциклопедiя української дiаспори. Українцi Бразилiї 11.35 М/ф «Острiв скарбiв» 12.25 Д/ф «Українськi болгари» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Д/ф «П’ятий вимiр» 13.40, 02.15 Х/ф «Запорожець за Дунаєм» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 00.15 Вiдкрий для себе Україну. Хмельниччина справжня 17.10 Зi скриньки дивовижного калейдоскопа 17.25, 01.45 Iмена 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студiя «Дiалог» 21.30 Зроблено руками 21.50, 00.45 Фiльм-концерт «Рiвно 20 з хвостиком» 00.00 «Час країни» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

05.00 «Сентиментальний роман» 06.45, 08.00 «Чекаю i сподiваюся» 09.15 «Помилка iнженера Кочина» 11.10 М/ф «Шпигунськi пристрастi» 11.30 «Iнопланетянка» 13.00, 21.00 «Атака» 14.40, 22.40 «Штрафний удар» 16.25, 00.25 «Велике життя» 18.00 «Швидше власної тiнi» 19.40, 03.40 «В одне єдине життя»

06.00 «Зворотний вiдлiк» 08.00 «День залежностi» 10.00 «Дочка», мелодрама 11.30 «Шепiт жовтогарячих хмар», мелодрама 13.30 «Весна на Зарiчнiй вулицi», мелодрама 15.30 «Таємниця королеви Анни, або Мушкетери тридцять рокiв по тому» 18.00 «Запам’ятайте, мене звати Рогозiн!» 20.00 «Пiтер ФМ», комедiя 22.00 «Антоніна обернулася» 00.00 «Золота доба», 02.00 «П’ятниця, 12»

m

r

03.00, 21.00 «Знати б, що я генiй», трагiкомедiя 05.00 «Вiдстрiллючи собак» 07.00 «Саймон Бiрч», драма 09.00 «Острiв скарбiв Маппетов», комедiя 11.00 «Красунчик», комедiя 13.05 «Переможниця» 15.00 «Нема чого втрачати», пригоди 17.00 «Святенник», комедiя 19.00 «Сiмейна таємниця» 23.00 «Мамочка-манiячкаубивця», комедiя 01.00 «У Мiнi це вперше», комедiя

09.00, 17.00, 01.00 «Зимова казка». Мелодрама 11.00, 19.00, 03.00 «Бункер». Драма 13.40, 21.40, 05.40 «Бритоголовi». Драма 15.20, 23.20, 07.20 «Четвертий янгол». Трилер

t

06.05, 11.10, 17.05, 23.15 «SMS-голосування» 06.20 «Дитячий сеанс» 06.50, 17.30, 21.10 «Саундтреки» 07.15 Х/ф «Свiтла путь» 09.30, 10.45, 14.40 «Вiтрина-ТБ» 10.05, 16.40, 23.40 «Кiноляпи» 11.35 Х/ф «Сiль землi» 15.00 Х/ф «Без права на провал» 18.15 Т/с «Сiль землi» 21.30 Х/ф «Ангел лютi» 00.25 Х/ф «В’язниця приречених»

W 09.00, 19.00 «Щоденник кiлера» 11.00 «Поворот не туди – 3» 13.00, 23.00 «Вальгалла. Сага про вiкiнга» 15.00, 01.00 «Невдахи» 17.00 «П’ять моїх колишнiх подружок» 21.00 «Якiсть життя» 03.00 «Людина-вовк»

o 19.00, 01.00 Т/с «Багатство» 20.00, 02.00 Х/ф «Ера Стрiльця-3» 21.00 Т/с «Детективи-2». «Вогонь небесний» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiдкрита книга» 03.00 Т/с «Детективи-2». «Вогонь небесний»

3

06.00 За грошi 06.30, 16.30 Камера смiху 07.00, 22.00 М/ф «Козаки» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.00, 18.30 Фабрика смiху 09.00 Х/ф «Вендетта покорсиканськи» 10.30, 20.00 Фабрика анекдотiв 11.00 Х/ф «Сюрприз для татуся» 12.30, 16.00, 19.30 Ржаники 13.00 Торба смiху 17.00 Х/ф «Парижанка» 20.30 Х/ф «Уїкенд з Бернi 2» 22.30 Джентльмен-шоу


http://dponline.cn.ua

СУСПІЛЬСТВО СУСПІЛЬСТВО

Країна капітулює перед МВФ?

Фракція комуністів у Верховній Раді та її лідер Петро Симоненко вимагають негайно відмовитися від співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Про це глава КПУ заявив 5 жовтня з парламентської трибуни, закликавши Президента і Прем’єр-міністра проявити волю і не вганяти країну в багатомільярдні борги перед МВФ, які загрожують повним руйнуванням соціального захисту кожного з нас.

«З

алежність України від міжнародних фінансових інститутів і різних міжнародних економічних організацій досягла критичної межі, – підкреслив Петро Симоненко. – Умови співпраці з МВФ не можна розцінювати інакше, як державну капітуляцію. Адже саме на вимогу МФВ сьогодні піднімаються ціни і тарифи, заморожуються зарплати і пенсії, збільшується пенсійний вік, скорочуються соціальні програми і державна підтримка. Саме на вимогу МВФ під виглядом оптимізації трудових ресурсів людей викидають з роботи. Саме на вимогу МВФ йде тотальна комерціалізація освіти і охорони здоров’я. Тому я ще раз звертаюся до депутатів, до Уряду, до Президента із закликом проявити політичну волю і відмовитися від співпраці з Міжнародним валютним фондом. Давайте, якщо в цьому є сумніви, проведемо референдум, і нехай люди скажуть, чи хочуть вони, щоб кредитна петля МВФ затягнулася на їхніх шиях, позбавила майбутнє покоління будь-яких надій вибратися з боргової ями». Щоб переконатися в тому, що комуністи не згущують фарби, досить почитати Меморандум, підписаний Україною з МВФ. Він розміщений на сайті Нацбанку. Документ містить саме ті погрози, про які застерігає Петро Симоненко. Ось, наприклад, зобов’язання нашого Уряду: «Ми ухвалили зміни та доповнення до бюджету, згідно з якими видатки, передбачені Законом про бюджет, скорочуються на 16 млрд грн.

Ми підвищили ціни на газ для кінцевих споживачів – комунальних підприємств та всіх категорій населення на 50 відсотків... Для вирішення структурних проблем системи пенсійного забезпечення ми до кінця вересня 2010 року подамо на розгляд до Верховної Ради законопроект, який планується ввести в дію до кінця грудня 2010 року і який передбачатиме: підвищення мінімального страхового періоду з 5 до 15 років; поступове підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років, із щорічним підвищенням на 6 місяців кожного року, починаючи з 2010 року, маючи на меті вирівняти пенсійний вік для усіх працюючих; подовження на 10 років робочого стажу, який потрібен для отримання пенсійних виплат у повному обсязі. Цей захід мотивуватиме працюючих залишатися на робочому місці і не виходити на пенсію, що поліпшить збалансованість Пенсійного фонду на 2 млрд грн в 2011 році... Ми рішуче налаштовані обмежити швидке зростання фонду оплати праці у державному секторі в 2011 році і на середньотермінову перспективу. Для поліпшення доходів ми підвищили акцизний збір на бензин, сигарети з фільтром і різні види алкогольних напоїв; підвищили збір за користування радіочастотним ресурсом для мобільної телефонії. Ми розширимо базу оподаткування і забезпечимо більшу уніфікованість системи оподаткування, знизивши поріг обігу для платників за спрощеною системою оподаткування до 300

000 грн для фізичних осіб (зі вступом у дію з 1 січня 2011 року); у майбутньому ми рішуче налаштовані тримати інші витрати під суворим контролем...» Чи розуміють нині громадяни України, яку ціну вони платять за кожен транш від МВФ? І не потрібно дозволяти вводити себе в оману, коли вам говорять фразу «вимоги МВФ до України» або «Міжнародний валютний фонд змусив Уряд України піти на непопулярні кроки». Як саме змусив: під дулом пістолета? Або страшною загрозою не дати грошей? Та наші чиновники мало не на колінах благали дати Україні трохи кредитів, зобов’язавшись взамін поступатися у будь-яких питаннях, про які просить і навіть не просить МВФ. Найбільш відповідне визначення тому, що ми бачимо в Меморандумі з МВФ, – це акт про капітуляцію. Весь текст документа і слізного «Листа про наміри» – це суцільні реверанси перед заокеанськими заступниками, в яких Україна сама себе батожить і обмежує свій суверенітет в економічній політиці. Судіть самі, як ще розцінювати такі пасажі, як «ми консультуватимемося з МВФ у процесі ухвалення рішень і надаватимемо Фонду всю інформацію, яку він зажадає для проведення моніторингу досягнень у процесі впровадження програми. Уряд готовий у разі потреби вжити додаткових заходів для досягнення цих цілей». Одне слово, ми виконаємо всі ваші вимоги, і навіть перевиконаємо їх! Ось вам і корінь всіх наших бід. Поганий Податковий кодекс, який позбавляє малих підприємців можливості працювати на єдиному податку. Зростання цін на газ і комунальні платежі. Заморожування зарплат. Скорочення соціальних витрат. Підвищення пенсійного віку для жінок. А вихід є! Як вважають комуністи, Україні треба шукати альтернативні кредитні ресурси і інвестиційні джерела для своєї економіки. «Ми маємо звернутися до тих країн і організацій, які запропонують вигідніші умови для цих кредитів, щоб максимально ефективно і без утиску соціальних прав трудящих направити їх на відродження вітчизняного виробництва і села», – упевнений лідер українських комуністів Петро Симоненко. На сьогоднішній день комуністи – єдина політична сила, яка реально бореться проти бід неоколоніалізму, які несе нам «співпраця» з Міжнародним валютним фондом. Нам потрібно вискочити з пастки МВФ, в яку самі себе загнали. Досвід різних країн показує, що для цього потрібні злагоджені дії регіональної і центральної влади, вирішення рад усіх рівнів, активність мас і цивільна позиція кожного. Ми маємо виразити своє ставлення до того, що гарантовані Конституцією соціальні стандарти знищені одним розчерком пера під Меморандумом з МВФ. Доля зарплати, пенсій, цін і податків залежить від волі людей і від результатів виборів у місцеві органи влади. Яким буде наше майбутнє – темним чи світлим – вирішується вже тепер. Пам’ятаєте про це. Олег Ефендієв

т ра г е д і я

Смертельним для 43-х людей виявився «пільговий рейс»

В

Потяг почав гальмувати, але було занадто пізно. Він врізався у маршрутку посередині і протягнув її перед собою ще близько 300-т метрів. За словами експертів, пасажири вилітали з автобуса протягом усього гальмівного шляху. Видимість на переїзді в обидва боки становила близько 700 метрів. За попередніми висновками Мінтрансу, світлова та звукова сигналізації залізничного переїзду працювали справно. А катастрофу спричинила незрозуміла

7

 БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ

Як ви оцінюєте

рівень культури в Чернігові? Дарина Федоренко, школярка:

– Ми звикли жалітися, що у нас все погано. Проте, я вважаю, що кожен отримує те на що заслуговує. Все залежить від того, як поставити себе у суспільстві. Якщо ти людина культурна, розвинута інтелектуально, ставишся до інших з повагою, то тебе будуть оточувати такі ж люди. Гадаю, що не можна однозначно оцінити рівень культури Чернігова. Різні люди– різні цінності. Ну, а якщо спробувати взяти в цілому, то десь на четвірочку (за п’ятибальною шкалою).

Володимир Тарасенко, охоронець:

– Рівень культури в Чернігові катастрофічно низький. Послухаєш іноді, як люди розмовляють боляче стає. Для зв’язки слів – нецензурні вислови, підвищений тон вже стали звичкою, ну, а про молодь взагалі мовчу. Як загнуть іноді – душу роздирає. Рідко можна зустріти людину, яка спілкується рідною мовою, не вживає вульгарних висловів, жаргонів. Ну, що тут скажеш, ми тягнемося до Європи, та нам ще так далеко. Щоб стати європейською нацією, перш за все, треба почати з себе – зробити переоцінку цінностей.

Андрій Сухаричев з дружиною Ольгою (Білорусь): – Ми приблизно двічі на рік буваємо в Чернігові. Беремо участь у змаганнях зі спортивного орієнтування. Нам тут дуже подобається. Люди привітні, щирі, гостинні. Якщо говорити про рівень культури, оцінюємо його високо. Цьогоріч у змаганнях взяли участь близько трьохсот людей. З усіма, звісно, ми не встигли поспілкуватися та з більшістю познайомилися – це високоморальні культурні люди для яких спорт і здоров’я – основа життя. Нам тут подобається, тож ми ще не раз до вас завітаємо.

Олена Василенко, продавець: – Культура в Чернігові на низькому рівні. Я кожного дня стикаюся з грубими людьми, котрі незадоволені життям, яких все дратує. Інколи страшно зайвий раз звертатися. Як ті сірники спалахують. Візьмемо ті ж навіть культурні заклади, їх у місті дуже мало, порівняно із забігайловками, де спивається наша молодь. Тож над культурою ще працювати і працювати.

Ольга Рогова, школярка:

На залізничному переїзді в місті Марганець, що на Дніпропетровщині, локомотив буквально розчавив пасажирський автобус – 43 людини загинуло. иявилося, що цей автобусний рейс був пільговим – ним безкоштовно користувалися пенсіонери, інваліди та пасажири з дітьми. Маршрутку водій орендував у приватного підприємця, і перевозив пасажирів з приміського селища до центру Марганця. За свідченнями людей, водій виїхав на колію тоді, коли локомотив був у зоні видимості, не зважаючи на крики пасажирів, які попереджали його про небезпеку.

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

поведінка водія автобуса, який попри всі попередження, виїхав на рейки перед локомотивом. Прокуратура Дніпропетровської області вже порушила кримінальну справу за фактом ДТП, однак, скоріш за все, винних не знайдуть, адже водій сам загинув у аварії. Вчора по всій Україні був День жалоби за жертвами цієї трагедії. Сніжана БОЖОК

– На мою думку, рівень культури – це те, що створюється навкруги для задоволення духовних потреб людини. Тому оцінюю його досить високо. У нашому місті є багато спортивних шкіл, різні гуртки, кінотеатри, драмтеатр – все, для культурного розвитку людини. Є різні люди: культурні, і не дуже. Загалом оцінюю на четвірку.

Сніжана БОЖОК Фото автора


cmyk

позиЦія позиЦія 8 Наталія РоМАНоВА: № 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

http://dponline.cn.ua

«Я вірю у мудрість наших людей» Через взаєморозуміння і співпрацю територіальних громад до економічної стабілізації і підвищення рівня життя людей на Чернігівщині – це було основною метою діяльності обласної ради нинішнього скликання, каденція якої завершується в листопаді. За цей час прийнято сотні важливих рішень, десятки галузевих програм розвитку, зроблено немало добрих справ для громади краю. проте на порозі вже нові вибори до місцевих рад. До розмови ми запросили голову обласної ради, першого віцепрезидента Української асоціації місцевих і реґіональних влад, віцепрезидента конгресу місцевих і реґіональних влад ради Європи Наталію рОМАНОвУ. – наталіє андріївно, в кінці серпня на сесії обласної ради було ухвале­ но рішення, яким змінено кількісний склад депутатського корпусу рад Чер­ нігівщини. З чим це пов’язано? – Насамперед це стосується лише обласної, районних та міських рад обласного підпорядкування. Базовий рівень рад воно не зачіпає. Рішення ухвалили згідно з вимогами нового чинного виборчого законодавства та об’єктивних реалій часу. Кількісний склад одних рад було збільшено, інших – зменшено, а є й такі, як, наприклад, Чернігівська міська рада, де кількість депутатів залишиться незмінною. Що ж стосується нашої обласної ради, то ми визначилися із чисельним складом її наступного, шостого скликання. Вона становитиме не 90 депутатів, як нині, а 100. Матимемо на десять мандатів більше і апробований ще у минулі роки мажоритарно-пропорційний принцип виборності. Тобто одна половина народних обранців прийде в місцеві ради за партійними списками, а інша за одномандатними округами. Позитив у тому, що на відміну від чисто пропорційної системи, змішана дасть можливість, приміром, кожному району і місту обласного значення обрати до обласної ради по двоє своїх місцевих представників. Цього ж, як не прикро, на сьогодні немає. Адже за системою партійних списків до складу нинішнього скликання ради обрано переважно представників обласного центру, і є декілька районів, від яких в обласній представницькій владі – жодного місцевого депутата. І хоч рішенням обласної ради за кожним її депутатом було розподілено визначені виборчі округи і багато чого корисного зробили народні обранці для своїх виборців, однак, недарма ж у народі твердять, що своя сорочка ближча до тіла. Сподіваюсь, що на нинішніх виборних перегонах виборці знатимуть своїх кандидатів, як кажуть, в обличчя і віддадуть голоси за тих, кого вочевидь оцінили і хочуть бачити представником місцевих інтересів в обласній раді. Ще один штрих до рішень серпневої сесії обласної ради – депутати вирішили обладнати залу пленарних засідань обласної ради програмно-технічним комплексом «Електронна система голосування «Рада». За цей документ проголосувала більшість депутатів. Зроблено це зважаючи на досвід інших рад України задля автоматизації та технічного забезпечення проведення засідань, скорочення та

запобігання процедурних витрат часу, підвищення ефективності в роботі і, що головне, – для уникнення спірних ситуацій, пов’язаних з підрахунком голосів депутатів. Отож, коли це рішення буде втілено в життя, то обласна рада нового скликання буде озброєна електронною системою голосування, не гірше парламентської. – Минуле літо – не тільки масові від­ пустки, але й значимі політичні події для України. Це, передовсім, затвер­ дження Парламентом нового Зако­ ну «Про вибори депутатів верховної ради автономної республіки крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», який викликав широ­ кий резонанс у суспільно­політичних колах України, зокрема і в нашій об­ ласті. Як ви оцінюєте нове виборче законодавство? – Звичайно ж, будь-який важливий Закон обов’язково вимагає серйозного аналізу та обговорення, адже він несе із собою певні зміни в політичну систему, а тим більше, коли стосується загальновизнаної у світі державотворчої складової, якою є місцеве самоврядування. Отож моє ставлення до нового законодавства не зовсім однозначне. Але й не категоричне. Новий Закон презентує змішану виборчу систему, яка не нова для України. Адже вибори до Верховної Ради 1998го та 2002-го років відбувалися саме за змішаною – пропорційно-мажоритарною системою. Проте, якщо раніше кандидати в депутати місцевих рад на керівників територіальних громад висувалися від трудових колективів, об’єднань громадян, а також могли самовисуватися, то нині ця процедура, окрім виборів до сільських і селищних рад, віддана, як то кажуть, «в руки» місцевим осередкам політичних партій. Позитивно в цьому процесі те, що вчасно внесені зміни до Закону дають право участі у виборах і тим партійним осередкам, які зареєстровані пізніше ніж за рік до початку виборів. Закон не є перепоною перед бажаючими бути народними обранцями. Адже вибори депутатів сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів будуть проводитися за чисто мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних округах. Саме тому, новий Закон про місцеві вибори не можна однозначно назвати недемократичним, адже в ньому наявні елементи і Європейського самоврядування…

Незважаючи на певні стримуючі моменти, в числі яких, зокрема, заборона самовисування, помітне зменшення термінів виборчого процесу, передбачення грошової застави для кандидатів, те, що немає прозорої схеми апеляцій і оскарження результатів виборів у судах, в Законодавстві є і ціла низка цікавих напрацювань. Зокрема, кандидати в депутати можуть балотуватися лише в раду одного рівня. Якщо раніше кандидат міг бути внесений в партійний список до кількох рад одночасно, то відтепер йому обов’язково слід визначитися конкретно не тільки з партією, яка його висуває, але і з тією радою, куди хоче балотуватися. Тобто, вже не буде широкої альтернативи, коли кандидат, не пройшовши в раду вищого рівня, мав шанс потрапити на нижчий рівень. І все ж, новий Закон компенсує прописані в попередньому законодавстві істини, адже дає можливість балотуватися одночасно як за партійним списком, так і за мажоритарним округу, проте лише до однієї ради. Тобто, й тут є певний позитив, й особливо для невеликих партій, які зможуть використати такий шанс для того, щоб охопити своїми кандидатами всі виборчі округи і делегувати їм вагому частку агітаційної та організаційної роботи. – наталіє андріївно, очевидно, що у контексті нашої розмови про вибо­ ри багатьох людей цікавить питання: від якої політичної сили ви йдете на вибори? – Звичайно ж, від Української соціалдемократичної партії (УСДП). Хочу сказати, що свої соціал-демократичні переконання я ніколи не змінювала. А в політиці я з 1999-го року. Вступила в УСДП, коли головою партії був нинішній голова Верховного суду України Василь Онопенко. Весь час і йду разом з цією партією, яку зараз очолює Євген Корнійчук. Днями ми провели з’їзд нашої політичної сили, а до цього вирішили самостійно йти на місцеві вибори. Визначили своє головне завдання. І полягає воно в тому, щоб у місцеву владу прийшли люди, які символізують чесність, відстоюють справедливість і торжество Закону, яких добре знають безпосередньо на місцях. – Українська соціал­демократична партія вимагає від Центральної ви­ борчої комісії переглянути рішення про формування складу територіаль­ них виборчих комісій. Чим це спри­ чинено?

– Насамперед, ігноруванням з боку ЦВК паритетного принципу призначення членів цих комісій. На жаль, при формуванні тервиборчкомів ситуація склалася так, що реґіональні осередки УСДП і, зокрема, Чернігівська обласна парторганізація, не отримали тих квот, на які розраховували. Нашу партію представляють депутати у Верховній Раді у складі БЮТ, проте призначення членів тервибочкомів проходить вкрай непропорційно. В Чернігівській області з поданих УСДП до їх складу 79 кандидатур, ЦВК затвердила лише п’ять кандидатів, тоді як від ВО «Батьківщина» – 59. Приміром, в Чернівецькій області УСДП подала для внесення до складу тервиборчкомів 72 кандидатури, а було призначено лише одну людину. А це не відповідає тій депутатській пропорційності, яка склалася в Парламенті. Тому УСДП направила до ЦВК листа з вимогою встановити справедливий паритетний принцип призначення членів виборчкомів. Якщо не буде відповідної реакції, то, звісно, ми реагуватимемо, зокрема й через механізм судового захисту. Ми хочемо, щоб дотримувалася норма Закону. Про це разом із головами реґіональних парторганізацій УСДП ми відкрито заявили на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна», що відбулася в Києві 21 вересня цього року. Ми сподіваємося, що справедливість в цьому питанні переможе, адже знаємо, що це суто політичне, а не передбачене Законом, рішення ЦВК. – Які ваші прогнози щодо резуль­ татів майбутніх виборів до місцевих рад? – 31 жовтня є гарним днем, щоб обрати чесних і достойних людей. Тож я впевнена, що до перемоги прийдуть ті сили, які вболівають за долю держави. Наші люди настільки розуміють цю ситуацію, що віддадуть свої голоси лише за подальший розвиток демократії, а не за так званих «гречкосіїв», які солодко обіцяють та намагаються прикупити симпатії виборців безкоштовними продуктовими пакетами. Погляньмо правді у вічі: після виборів безкоштовна гречка обов’язково перетвориться на ярмо для чернігівців! Тому я впевнена, що переможуть саме демократичні устремління нашого народу, які послідовно і відстоює Українська соціал-демократична партія. Я вірю у мудрість наших людей. Віталій ЗАДЕСНЯНСЬКИЙ


№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер http://dponline.cn.ua т ра д и ц ії

9

І Гоголь сміявся крізь сльози… Вже вісімнадцятий рік поспіль ніжинці готуються до Покровського ярмарку. Хто з товаром, хто з грошима, а хтось – просто помилуватися мистецькими витворами гончарів і художників, вишивальниць і в’язальниць з Полтави, Опішні, Чернігова, Івано-Франківщини і Закарпаття, зустрітися в натовпі з давніми приятелями.

– Я

поповнюю вашу трипільську колекцію, – вітаюся як з добрими знайомими із художниками-керамістами з Обухова Катериною Маркушевою та Антоніною Галузою з Обухова. – А ми вже допили вашу медовуху. – Цілий рік пили одну пляшку? – А ми смакували, – чую діалог поряд. – Постоли оберігають подружнє життя. – Рекламує свої вироби Павло Даниленко з Лубен. Продає недорого, аби мати хоч якийсь виторг з ремесла успадкованого від дідуся з бабусею, і якого не цурається навіть восьмидесятишестилітня теща. Ніжинці та гості міста купують вовну і вироби з неї, прикраси і ковдри, саджанці дерев і квітів, насіннєву картоплю від фермера, мед від пасічників та одяг від виробників… Вирує базар, гомонить «Містечко майстрів» на вулиці Миколи Гоголя. А в цей час на центральній площі живий письменник вітає учасників свята. Адже він любив ніжинські ярмарки, які під час його навчання в Ніжинській гімназії вищих наук князя Безбородька в 1821–1828 роках громада проводила чотири рази на рік. Ось як писав про них письменник Іван Кочерга у п’єсі «Фея гіркого мигдалю»: Ніжин – добра сторона: В нім пиття без краю – І наливок, і вина, Лиш води немає. Нам з Туреччини везуть В цукрі абрикоси, Каву, рис, мигдаль, халву І тютюн для носу. На майдані перед Благовіщенським монастирем розкладали свій крам не тільки турки, а й волохи, росіяни, білоруси, татари і греки. Микола Гоголь, як майбутній літератор, купався у цій мовній базарній стихії, записуючи в «Підручну енциклопедію» низове і високе бароко, спостерігаючи за майбутніми типажами «Мертвих душ» і «Тараса Бульби». Він і цього дня сміявся крізь сльози з висоти пам’ятника над «патріотами шлунку» собакевичами, мрійниками маніловими, любителями секонд-хенду плюшкіними, самовпевненими хлєстаковими. Як і в гоголівські часи на святі були греки: цього разу – директор Інституту неоелліністичних досліджень Грецької академії наук Пасхаліс Кітромілідіс. Йому і всім нам про досягнення міста і району доповідали секретар міської ради, виконувач обов’язків міського голови Олег Баранков і голова райдержадміністрації Володимир Другаков. До українських витоків давній козацький Ніжин повертали козацькі пісні у виконанні Лауреата Національної премії України

імені Тараса Шевченка Черкаського академічного заслуженого народного хору, урочиста хода сільських аматорів у сучасних і автентичних репсових корсетках і спідницях, а ще виступи на імпровізованих сценах гурту «Червона калина», керованого заслуженим працівником культури України Раїсою Пузирьовою, «Калиноньки» з Гоголевого вишу. Найбільше глядачів зібрали сільські садиби, які представили громади Ніжинщини. Бібліотекар з Великої Дороги Ольга Коваль з гордістю показувала рушник вишитий її тіткою в 1949 році. А солістка «Бурківчанки» Катерина Єрко у власноруч вишитому вбранні ще й пританцьовувала. Поважна комісія враховувала і оформлення, і артистичне представлення, і смак українських страв. Грошовими преміями відзначили Талалаївську, Галицьку і Заньківську садиби. За кращий ніжинський огірок торти отримали Безуглівська, Дуболугівська і Крутівська громади. Всі 14 учасників нагороджені подяками райдержадміністрації. Пісні і танці, солом’яні брилі і жупани, кісники і віночки овіювали ярмарок таким українським колоритом, що навіть Гіві, торгуючи грузинськими прянощами, говорив чемно українською мовою «Будь ласка» і «Дякую». Добрими традиціями старших поколінь переймалися діти. Вчителі і школярі виставили свої роботи біля пам’ятника Гоголю. Вчителька з міської загальноосвітньої школи №8 Ірина Ухо охоче пояснювала як вона виготовляє ужиткові прикраси для кухні з тканини і насіння овочів. Техніку вишивки демонстрували керівники гуртків міського Будинку дітей та юнацтва Ірина Сачек та Юлія Хоменко. Це під їхнім керівництвом оригінальний брилик Івасика-Телесика зробив семирічний Антон Дідик. А телекомпанія «Ніжинське телебачення» підбила підсумки конкурсу малюнків «Моє рідне місто» і нагородила дев’ять переможців дитячими іграшками. Вони продов­ жать живописну традицію Ніжина, започатковану Аполлоном Мокрицьким, Миколою Самокишем, Сергієм Шишком, Олександром Якимченком, Юлією Петренко. Цьогорічні переможці школярки Анна Бойко та Ірина Алтухова візьмуть участь у Всеукраїнському турі конкурсу, який проводить Асоціація міст України. Ярмарок задовольнив усіх і хлібом, і видовищами. Надвечір молодь розважалася під спів заслуженого артиста Сербії, переможця «Слов’янського базару» Філіпа Жмахера, заслуженої артистки Польщі Анни Сингаївської та київського дуету «Скандал». Завершилося свято гучним феєрверком. Надія ОНИЩЕНКО Фото Олександра Василенка

реклама


cmyk

19 РЕКЛАМА, ОГОЛОШЕННЯ реклАмА реклАмА 10 № 13 (27992) 4 лютого 2010, четвер

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

http://dponline.cn.ua

Ми отримуємо сотні листів�подяк, які, на жаль, не можуть уміститися в межах даної статті, тому тут наведені лише деякі з них.

Урал – місце оповідей Бажова, царство Хазяйки Мідної Гори, володіння Царя Полоза. Гори, овіяні легендами. Урал, оспіваний у народних переказах, славиться не лише підземними скарбами. Читаючи в дитинстві казки Бажова, ми навіть не здогадувалися, яка дивовижна, таємнича сила прихована в багатющій гірській флорі та фауні. Велична природа Уралу – джерело невичерпної життєвої енергії і справжнього сибірського здоров’я, якого так часто бажали один одному у вітальних листівках радянського часу. Ми живемо в іншу епоху, в іншій країні. Але одне залишилося незмінним – бажання міцного здоров’я вам і вашим близьким. І для цього зовсім не потрібно їхати на далекий Урал. Цілюща сила гір зберігається в чарівному бальзамі «Промёд». Це 100% натуральний продукт, до складу якого входять: мед, прополіс, кедрова олія, обліпихова олія, бджолиний віск та олія насіння гарбуза. Унікальність бальзаму полягає у тому, що кожен зі складових компонентів багатофункціональний сам по собі. Практично будь�який з них у народі називають «золотим коренем Уралу». Мається на увазі універсальність цілющих властивостей. А зібрані в єдиний бальзам, пройшовши складну обробку за запатентованою технологією, вони мають кумулятивний ефект і складають могутню силу, що дає приголомшливі результати і відновлює наш організм. На сьогоднішній день цілющу силу бальзаму відчули на собі тисячі людей. Популярність засобу за� безпечується швидкими і високоефективними результатами: вже на самому початку вживання помітно покращується загальне самопочуття, спостерігається зниження вираженості гострих, болісних симптомів захворювань. Завдяки своїй крововідновлювальній дії компоненти бальзаму мають властивість роз� ширювати і наповнювати кровоносні капіляри, знижувати рівень холестерину в крові і приносити істотну користь при захворюваннях серцево�судинної системи, таких як арит� мія, стенокардія, ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіпертонія I�II стадій, веге� тативно�судинна дистонія, варикозне розширення вен, тромбофлебіт. Особливо корисну дію бальзам має при таких неприємних явищах як головний біль, ломо� та у суглобах, втома м’язів, дестабілізація тиску, залежність від погодних змін. Неоціненна дія бальзаму і при захворюваннях опорно�рухового апарату: засіб позитивно впливає на організм при артриті, артрозі, подагрі, пошкодженні меніска і шийки стегна, ревматизмі, невриті, остеохондрозі, радикуліті, грижі хребта, шпорі п’яти та ін. Високий результативний ефект вживання засобу досягається при захворюваннях щито� видної залози, цукровому діабеті, а також хворобах очей (короткозорість, глаукома, кон’юнктивіт та ін.). Швидкий та ефективний результат дає вживання бальзаму при зрощенні кісток, загоєнні післяопераційних швів, при відновленні після травм, після перенесення інсультів, інфарктів. Швидка і цілеспрямована дія «Промёду» сприяє поліпшенню роботи шлунково�кишко� вого тракту, очищенню печінки, з великим успіхом препарат застосовується при дисбак� теріозі, хронічному коліті, виразці шлунку і дванадцятипалої кишки, панкреатиті, гепатиті, анемії, сечокам’яній хворобі, циститі, геморої. Ефективний також при ГРЗ, грипі, всіляких бронхолегеневих хворобах (пневмонії, брон� хіті, астмі); до� сягається чудовий оздоровчий результат при гаймориті, пародонтозі, запаленні вуха та ін. «Промёд» сприяє нормалізації роботи репродуктивної системи (віднов� лення потенції у чоловіків, дітородної функції – у жінок). Застосовується при гі� некологічних захворюваннях, а також простатиті, аденомі. Бальзам володіє протизапальними, протипухлинними і проти� мікробними властивостями. Ця обставина дозволяє боротися з такими неприємними і небезпечними хворобами, як грибкові за� хворювання, герпес, псоріаз, нейродерміт, екзема, а також опіки і рани, обмороження. Спробуйте на собі дивовижну силу бальзаму, народженого самою природою. Над його створенням працювали тисячі бджілок, без втоми літаючи від квітки до квітки. Дбайливі руки додали до медової композиції цілюще масло рослин, що ввібрало в себе соки землі та енергію стихій. Відчуйте разом з «Промёдом» цілюще дихання Уралу.

ДУ

Низький уклін, величезна подяка вам за бальзам «Промед»! Я більше 10 років страждала холециститом, панкреатитом, стенокардією, поліартритом, остео� хондрозом, порушенням роботи шлун� ково�кишкового тракту. А ще у сечовому міхурі та у нирках було каміння. Довго з таким «букетом» проживеш? За допомогою 10 баночок бальзаму «Промед» мій організм позбувся всіх захворювань. Зараз я відчуваю себе, як новонароджена. Стала більш рухлива, з’явилася легкість у всьому організмі. А головне, що камені у нирках і сечовому міхурі роздрібнилися, вийшли піском. Тепер я здорова! Дербінцева Валентина Олександрівна, м. Красний Луч До недавнього часу мене турбували такі захворювання: глаукома, стенокардія, ос� теохондроз, який супровод� жувався різким болем у грудях, головним болем, запамороченням. У 40 років я одягла окуляри і носила їх 20 років. Рідні порадили приймати бальзам «Промед». Після використання 5 банок бальзаму у мене пройшов біль у грудях, не турбує запаморочення. Через стільки років я стала читати без окулярів! Щиро дякую! Савчин Марія Федорівна, Рівненська обл.

У мене боліли всі внутрішні органи: серце, підшлункова, шлунок, печінка, селезінка. Був сильний біль і напади. Тиск стрибав (то гіпертонія, то гіпотонія), у грудях боліло, була задуха, нудота, блювота. Що я тільки не пробувала � крапельниці, ліки, відвари, народні методи... І все марно. Чоловік придбав 3 баночки бальзаму «Промед», він змусив мене примусово приймати. Вже після другої баночки я побачила результати: у мене нормалі� зувалася робота серця, тиск стабілізу� вався, а також зникли проблеми зі шлунково�кишковим трактом. Ось вже протягом року я приймаю бальзам з невеликими перервами. «Промед» � мій рятівник. Спасибі вам! Колоденська Ольга Антонівна, м. Арциз Величезна вам подяка за те, що допомогли мені повернути слух! Більше 10 років я не чув правим вухом. Вже й звик, але прочитав у газеті про «Промед» і вирішив спробувати його дію на собі. Протягом місяця приймав баль� зам всередину, ввечері мазав за вухом, а також робив тампончики і клав їх у вухо. Сам собі не повірив � слух відновився на 50%. Дякую, я дуже радий! Будяк М. І., м. Первомайськ

На численні прохання відбудуться лекції�презентації бальзаму «ПРОМЁД», а також продаж обмеженої партії за адресами: м. Корюківка, з 15:00 до 16:00, БК фабрики ТІЛЬки 19 жОвТнЯ: технічних паперів м. Бобровиця, з 9:00 до 10:00, РБК, вул. Незалежності, 44 м. Мена, з 17:00 до 18:00, Кінотеатр ім. Б. смт Козелець, з 11:00 до 12:00, РБК, вул. Комсомольська, 29 Хмельницького, пл. Червона, 10 м. Носівка, з 13:00 до 14:00, РБК, вул. Центральна, 8 ТІЛЬки 21 жОвТнЯ: м. Ніжин, з 15:00 до 16:00, Клуб залізничників, вул. Шевченка, 168 м. Борзна, з 9:00 до 10:00, РБК, вул. П. Куліша, 105 смт Куликівка, з 17:00 до 18:00, РДК, вул. Щорса, 112 м. Бахмач, з 11:00 до 12:00, РБК, вул. Жовтнева, 59 ТІЛЬки 20 жОвТнЯ: смт Короп, з 13:00 до 14:00, РБК, вул. Горького, 4 м. Чернігів, з 9:00 до 10:00, БК «Хіміків» ТІЛЬки 23 жОвТнЯ: м. Городня, з 11:00 до 12:00, РБК, вул. Леніна, 8а м. Прилуки, з 15:00 до 16:00, ГДК, вул. Переяслівська, 28 м. Щорс, з 13:00 до 14:00, РБК, вул. Леніна, 2 Ціна 1 упаковки бальзаму “Промёд”: 89 грн. Пенсіонерам та інвалідам знижка 9 грн. Профілактичний курс � 2 упаковки. При хронічних захворюваннях � від 4 упаковок. Замовлення приймаються за тел.: (044) 491�45�54, а також за адресою: 03037, м. Київ, а/с 150. При кур’єрській доставці, а також поштових замовленнях знижка не діє. www.apifito.net Не є лікарським засобом.

ТІЛЬКИ <ДАТИ>, <МІСТО> <місце проведення>, з <часу> до <часу>

У продажу є крем “ОДА” за ціною 77 грн., зі знижкою � 70 грн., а також капсули жирові “Апіфор” за ціною 59 грн., зі знижкою � 55 грн.

ваТ «вина ЛІваДІЇ»

20 жовтня 2010 року в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області відбудеться телефонна «гаряча лінія». Від 15:30 до 16:30 на запитання громадян відповідатиме заступник начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області – начальник відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно-правових актів та легалізації об’єднань громадян Віталій Віталійович Баштовий.

піДпрИЄМСТвУ ТЕрМіНОвО

ПОТрІБен 

ЮРИСТ.

Стаж роботи – не менше ніж 5 років. Надається безкоштовне проживання та пільгове харчування. Тел.

Телефон «гарячої лінії» –

676­577.

067­653­08­04 (Ілля).

Телефон рекламного відділу 4-40-07

громадськості

не товариство енергопостарнігівобленерго» (м. Чернітел. (0462) 654-559) подала ісії регулювання електроо видачу ліцензії на прариємницької діяльності з ичної енергії Седнівською ю за місцем проведення заЧернігівська область.

Висновок ДСЕЕ №05.03.02�04/15790 від 23.03.2009 р.

Бальзам «Промёд» � здоров’я, дароване природою!

Добридень! Мені 79 років. Після того, як я у вас придбала 20 упаковок бальзаму «Промед», у це диво повірили мало не всі мої сусіди. У мене почали виходити солі з організму, так як у мене шийний і грудний остеохондроз. Знизився цукор в організмі до 9 одиниць. Поліпшився сон, зменшився біль у серці, немає нервових стресів. Хоча раніше один раз на місяць викликали «швидку». Зараз набагато краще! Дякую! Передірій Г. С., Запорізька обл.

Компания приглашает

НА РАБОТУ

менеджера по продажам. Требования: муж./жен. от 22 лет, образование не ниже среднего специального. Наличие водительских прав и автомобиля обязательно. Оплата труда: з/плата от 4000 грн., компенсация ГСМ, оплата мобильной связи, оплачиваемый отпуск. Контактный телефон (050)406-03-43. Звонки принимаются с понедельника по пятницу с 9-00 до 18-00.

Правобережна товарна біржа 15 лютого 2010 року об 11 год. в торгово-операційній залі (м. Чернігів, пр-т. Перемоги, 39) проводить цільовий аукціон з продажу активів платників податків, які перебувають у податковій заставі: активи ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат» (Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Бособрода, буд. 95). Лот № 01. Нежитлові будівлі відділення сорбітаналеату та цех ваніліну загальною площею 581,4 кв.м. Розташовані за адресою: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Бособрода, буд. 95. Початкова ціна: 138490,00 грн. Норма землекористування не встановлена. Загальний стан незадовільний. Заявки на участь у цільовому аукціоні приймаються за адресою: м. Чернігів, пр-т. Перемоги, 39, к. 15-а. Термін прийняття заявок закінчується за один день до початку Колектив комунального під-цільового аукціону. приємства «Ліки України» ЧерУчасники цільового аукціону: нігівської обласної ради висловсплачують реєстраційний лює–глибоке співчуття заступнику генерального з внесок у розмірі директора 17,00 грн., без торгово-виробничих питань Наталії Степанівні Ясній з приводу важкої втрати – смерті батька Степана Яковича.

ПДВ, на п/р організатора аукціону Правобережної товарної біржі № 26002236520100 в ДОД «Райффайзен Банк Аваль» в м. Дніпропетровську, МФО 305653, код ЗКПО 25957609 (за участь в аукціоні з продажу майна ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат»); – вносять гарантійний внесок у розмірі 10% (без ПДВ) від стартової ціни на п/р організатора цільового аукціону Правобережної товарної біржі № 26002236520100 в ДОД «Райффайзен Банк Аваль» в м. Дніпропетровську, МФО 305653, код ЗКПО 25957609 (за участь в аукціоні з продажу майна ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат». Квитанції про сплату подаються разом із заявкою на участь у цільовому аукціоні. З вищевказаним майном можна ознайомитися зателефонувавши попередньо за тел. (04622) 4-11-47. Додаткову анформацію щодо умов участі в цільовому аукціоні можна отримати за адресою: м. Чернігів, пр-т. Перемоги, 39, к. 15-а, тел. (04622) 4-11-47.


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

ч е т в е р,

B

2 1

ж о в т н я

D

G

07.00, 07.10, 07.40, 08.40 06.15, 00.55 «Бiзнес+» «Пiдйом» 06.20, 21.30 Т/с «Кулагiн та 07.05 Смiшарики партнери» 07.30, 08.30, 19.00 Репор06.45 Т/с «Комiсар Рекс» тер 09.00 Файна Юкрайна 09.50 Х/ф «Дiдусь у по10.20 Iнфо-шок дарунок» 11.25 Iнтуїцiя 11.50 «Нез’ясовно, але 12.40, 19.25 Т/c «Татусевi факт» дочки» 12.50 «Битва екстрасенсiв. 13.55 М/c «Полiцейська академiя» Чорнi та бiлi» 14.35 М/c «Зорянi вiйни: 13.55 «Зiркове життя. вiйни Клонiв» Заручницi епiзодiв» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 «Давай одружимось» 14.55 Т/c «Друзi» 15.55, 23.05 Т/c «Вiдчайдуш­ 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» нi домогосподарки» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 21.00 Т/c «Воронiни» 19.10 «Моя правда. Сергiй 16.50, 18.00 Т/c «Щасливi разом» Звєрєв. Без обличчя» 19.15, 00.20 Спортрепортер 20.10 «Мiстичнi iсторiї-2 з 22.05 Свiтлi голови 00.30 Служба розшуку дiтей Павлом Костiциним» 00.45 Т/c «Чотири життя 22.25 Т/с «Адвокат» Тари» 00.45 «Вiкна-спорт» 01.20, 02.20 Студiя «Зона 01.00 Х/ф «Служили два ночi. Культура» 01.25 Школа спектралiзму товаришi»

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.15, 15.30, 19.25, 21.55, 23.50 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.35 Нерухомiсть з Iриною Кiлко 07.50, 08.30 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Рейтингова панорама 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Здоров’я 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.25 «Надвечiр’я» з Т. Щербатюк 13.05 Хай щастить 13.25, 02.55 Х/ф Наше кiно. «Тiнi забутих предкiв» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.40 Зорянi мости 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 Фестиваль «Калиновi острови» 18.00 Шеф-кухар. Вечеря 19.40, 04.30 Чоловiчий клуб 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 22.00 «Попередження» з М. Вереснем 22.50 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Д/ф 01.45 Прес-анонс 01.55 ТелеАкадемiя 05.55 Гiмн України

05.50, 04.55 Д/п «Походи в дикий свiт-3» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара-3 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» 12.15 «Знак якостi» 13.00 Т/с «Виклик» 14.00 «Детективи» 15.10 «Судовi справи» 16.05 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 04.00 Т/с «Сусiди» 18.10 Ток-шоу Юлiї Литвиненко «Розбiр польотiв» 19.00 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 03.05 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.30 Т/с «Серце матерi» 23.45 Д/п «Обпаленi славою» 00.55 Х/ф «Пробудження»

05.40, 02.20 Факти 05.55, 09.10, 13.00, 19.20, 01.15 Спорт 06.00, 07.30 Дiловi факти 06.10, 01.25 300 сек/год 06.25 Свiтанок 07.40, 01.30 Максимум в Українi 08.45 Факти. Ранок 09.15 Х/ф Бондiана: «Лiцензiя на убивство» 12.05, 17.35 Т/с «Вулицi роз­ би­тих лiхтарiв. Менти-7» 12.45 Факти. День 13.15 Т/с «Мент у законi-2» 14.20 Comedy Club 15.20 Т/с «Морськi дияволи-4» 18.45 Факти. Вечiр 19.25 Надзвичайнi новини 19.55 Футбол. Лiга Європи: Карпати (Лвiв, Україна)Севiлья (Iспанiя) 21.55 Футбол. Лiга Європи: Алкмаар (Голандiя)Динамо (Київ, Україна) 23.55 3-й тайм 00.55 Факти. Пiдсумок дня

N

[

y

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15 «Жити здорово!» 11.25 «Контрольна закупiвля» 12.15, 02.15 «Модний вирок» 13.20 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.35 «Хочу знати» 16.10 «Поки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 19.00, 04.05 «Давай одружимось!» 20.00 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 «Банди» 22.40 «Людина i закон» 23.45 Нiчнi новини 00.05 «Судiть самi» 00.55 Х/ф «Я – хрещений батько Пеле!» 03.05 «ЩАСТЯ Є!»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 Дачна вiдповiдь 08.35, 14.35, 17.35, 01.40 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 09.30 Золотий пил 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних. «Братовбивство» 12.40 Т/с «Глухар. Повернення» 14.30 «Маски-шоу» 15.35 Особливо небезпечний! 16.05 Кримiнальна Росiя. «Слiдами Сатани» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Знiмок на пам’ять» 18.45 «Справи сiмейнi» 19.35 Т/с «Павутиння-3». «Ваш вихiд, маестро» 20.35 Х/ф «Петля» 22.15 Надзвичайна подiя. Розслiдування. «Байдужiсть» 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 23.35 «Школа лихослiв’я» 00.25 Т/с «Москва. Центральний округ-2». «Смерть у прямому ефiрi» 01.15 «Iсторiї про примар». «Холодна порожнеча»

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.25 ТСН: «Теле­ вi­зiйна служба новин» 07.25 М/ф «Петя i вовк. Скринька iз секретом» 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.25 «Сiмейнi драми» 11.25, 03.05 Т/с «Шлюбний контракт» 12.30, 18.20 Т/с «Була любов» 13.25 «Шiсть кадрiв» 14.00 «Особиста справа» 15.00 «Анатомiя слави» 16.00 «Справжнi лiкарi – 2» 19.25 «Погода» 20.10 «Гламурнi штучки та заучки» 21.15 Т/с «Маргоша – 3» 22.20, 23.00, 01.25, 01.50 Т/с «Iнтерни» 23.45, 04.35 Х/ф «Ризикуючи життям»

Z

E

06.00 «Настрiй» 06.30 М/ф «Легенда про 08.20 Тимчасово доступЗорро» ний. Гарiк Сукачов 09.15, 17.50, 00.30 Т/с 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 «Зцiлення любов’ю» Сьогоднi 10.00 «Нашi улюбленi тварини» 07.30 М/ф «Чорний пiрат» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 08.00, 23.00 Д/ф 11.10, 20.05 М/ф «Раз ковбой, два ковбой...», «Еволюцiя» «Пластилiнова ворона» 09.45, 05.00 Х/ф «Слiдопит» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 12.00, 17.00 Т/с «Пiвнiчний 11.45, 16.50 «Московськi профi» вiтер» 12.15, 01.15 Т/с «Дякую тобi 13.00 Д/ф за все – 2» 13.05, 21.50 «Такi вiрнi друзi» «Суперiнструменти» 13.30 «Сердобський привид» 14.00 Д/ф «Загадки НЛО» 14.10, 21.35 «Добровольцi». Спецрепортаж 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 14.45 «Pro життя». Ток-шоу 16.00, 18.30 Д/ф 15.25 «Енциклопедiя» 15.30 «Панянка i кулiнар» «Кримiнальна Росiя» Т/с «Монтекрiсто» 19.30, 03.30 Правда Романа 15.55 17.15, 23.45 «Градъ-город». Скрипiна Парк Сокольники 18.40, 02.05 «Корейський 21.00 Д/ф «Життя пiсля тигр стрибає двiчi». Д/ф людей» 19.20, 03.35 Т/с «Вовчиця» 20.55 «Справа принципу». 00.00 Х/ф «Життя в борг, Твереза Росiя украдена любов» 22.20, 04.20 Т/с «Чоловiки не плачуть» 01.30 Х/ф «Еротичний 23.05 «Я крокую по Мозамок» скві». Фiльм про фiльм 04.30 Повне Мамаду 00.00 Подiї. 25-а година

2

06.00 Мультфiльми 07.00 М/с «Гей, Арнольде!-3» 07.35 «Деннi Фантом-2» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00, 02.15 Т/с «Ангел» 17.00, 02.05 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Шаленi хлопцi» 18.30 Х/ф «Крижаний смерч» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Вiйна драконiв» 23.35 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.00 Т/с «Ескорт агентство» 01.15 «Жорстокi iгри» 03.00 Х/ф «Трактористи» 04.20 Х/ф «Застава у горах»

U

05.22, 17.22 Цей тиждень в iсторiї 05.48, 11.33, 17.48, 23.35 Музика 60-х 06.18 Х/ф «Не самий вдалий день» 07.45, 13.48, 19.47, 01.37 Top of the Pops 08.18, 14.18, 20.20, 02.06 Т/с «Спасибi за покупку!» 08.52 Х/ф «Чистими руками» 10.13, 22.15, 04.16 Кiножурнал «Радянський спорт» 10.24, 16.24, 22.25, 04.26 Пiсня року 11.21, 23.21 Портрети в часi 11.30, 18.18, 19.43, 23.30 Ретроспектива 12.10 Х/ф «Хижаки» 14.54 Х/ф «Його звали Роберт» 16.14, 01.27 Кiножурнал «Новини дня» 18.22 Д/ф «Поколiння» 19.15 Д/ф «Буду гинути молодим» 20.56 Х/ф «Останнiй патрон» 00.11 По сторiнках «Навколо смiху, 1983» 02.43 Х/ф «Комiсар полiцiї звинувачує»

J

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльм 09.00 «Просте життя» 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Гидке каченя» 14.30 М/с «Фiкс i Фоксi» 15.00 М/с «В гостях у Глорiї» 15.30 З колекцiї «Союзмультфiльму» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30 Т/с «Iграшки» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 19.00 Т/с «Iграшки» 22.30 Т/с «Барвиха» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 02.00 «Свiдок» 06.20 М/с «Спайдермен» 07.00 Х/ф «У лiсах пiд Ковелем» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.40, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.45, 20.20 Т/с «ТульськийТокарев» 14.50 Х/ф «Люди в океанi» 16.35 Х/ф «Щасливчик» 18.30 «Легенди карного розшуку». Спекулянтиперевертнi 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 01.00 «Покер -дуель» 02.15 «Полiттерор» 02.40 «Речовий доказ» 03.50 «Агенти впливу» 04.50 «Правда життя» 05.35 «Легенди бандитської Одеси»

K

v

Q

O

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30,     23.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 05.50, 05.00 Диваки 06.00, 05.25 Срiбний 07.00, 06.10 Д/п «Гiд по 06.30 Переможний голос апельсин 10.30, 11.30, 12.30 «Прескраїнах свiту» вiруючого 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 конференцiї у прямому 08.00 «Емотонiк» 07.00, 18.45, 23.45 «Життя» Подiї ефiрi» 07.35 М/ф 08.20 Т/с «Пенго – кам’яний 07.00 Т/с «Єфросинiя» 07.50, 09.35, 11.55, 15.00, 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, вiк» 08.00, 13.50, 23.25 Т/с «Слiд» 18.55, 20.15, 23.55 08.50 Т/с «Шериф» 04.20, 05.25 «Огляд 09.00, 17.00 Т/с «Пригоди Погода Геркулеса» преси» 07.55, 18.40, 20.25, 23.40 24 09.50 Т/с «Звiробiй – 2» 10.50 Т/с «Маруся» години. Бiзнес 10.00, 18.00 Т/с «Зоряний 11.20 «Зверни увагу» 11.50 Т/с «Райськi яблучка» 08.00, 10.45, 15.50, 02.15 крейсер «Галактика» 15.30 «Життя в задово12.50, 04.40 Ток-шоу «НеТвiй хiт 10.50, 19.00 Т/с «Людинахай говорять» 08.45 Жива енциклопедiя лення» 09.10 Житття серед життя 15.35, 00.20 Щиросердне невидимка» 16.30 «Драйв» 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» зiзнання 11.50, 22.00 Т/с «Медiум» 17.30, 00.40, 04.30 «Акцент» 12.15 Погляд у майбутнє 16.00 Федеральний суддя 12.50 «Мiсця сили» 16.30 Х/ф «Небезпечний 18.30, 23.30, 03.30, 05.40 17.10, 04.00 Критична точка 13.50, 23.00 Т/с «Псiвiк» 18.00 Т/с «Єфросинiя» «Хронiка дня» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 фактор» 19.30 Т/с «Маруся» 18.45, 05.30 «Київський «24 години» 14.50, 19.50 Т/с «Вiдблиски» 20.25 Т/с «Звiробiй – 2» 20.50 24 часа. Головне час» 21.25 Т/с «Шериф» 15.50, 00.00 «Фантастичнi питання 19.00, 00.00, 04.00 «Час 22.25 Ток-шоу «Вiдкритий iсторiї» 21.00 Т/с «Мiй кордон» доступ» новин» (рос.) 22.10 Таємницi свiтобудови 21.15 «Таємнi знаки» 01.00 Х/ф «Тюремний 00.00 Таємницi долi 19.20, 01.00 «Новий час» 01.20 Т/с «Життя пiсля учитель» 02.45 УПА. Третя сила 21.00, 02.00 «Час» смертi» 03.00 Т/с «Безмовний 03.35 Партизани 21.50 «Вiльна гавань» 04.20 Вiчнi джерела енергiї свiдок» 02.10 «Нiчне життя»

I

P 06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Один проти всiх» 11.00 «Нiмеччина за тиждень» 12.00 «В колi свiтла» 13.00 Х/ф «Тiнь», мультфiльми 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-4» 19.00 «Кейс» 20.00, 04.00 «Все так» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Дитячий майданчик», «Хлопчик з ковзанами»

g

06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 23.59 Новини 06.10, 18.15 Спорт-кадр 06.35 «Зворотний вiдлiк». «Катинь. Бiлоруський список» 07.05 Пристрасть i влада 07.30 «У мене сьогоднi вихiдний» 08.00, 20.00 «Любов як любов» 08.50 Дiлове життя 09.00, 21.00 Панорама 09.30, 22.05 «Запасний iнстинкт». Детектив 10.25 Наша спадщина 11.05, 23.20 Бiлоруська годинка 12.10, 00.10 «Плач перепелицi» 13.25 «Томимо речи» 13.35 Пiснi минулого столiття 14.35 «Чудова сiмка» 15.20 «Друзiв не вибирають» 16.25 Смiшна годинка 16.50 «Страстi по культурi» 17.30 Лiкарськi таємницi з доктором А. Терещенко 18.45 Новини союзної держави 19.10 «Бiля парадного пiд’їзду» 19.35 Щоденник Мiжна­род­ ного дитячого конкурсу пiснi «Евробачення-2010» 21.55 Актуальне iнтерв’ю 23.00 Сфера iнтересiв

05.00 «Невiдома планета»: «Заповiт древнiх майя» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00 «Чесно»: «Вижити в полонi» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 13.00 «Не обманюй мене!» 14.00 «Давайте розберемося!» 16.00 Х/ф «Крутильний момент» 19.00 Т/с «Міни у фарватерi» 21.00, 02.45 «У пошуках Шамбали» 22.00 «Дурнi, дороги, грошi» 23.00 Х/ф «88 хвилин» 01.05 Т/с «Термiнатор: Битва за майбутнє» 01.55 «Покер-дуель» 03.45 «Невiдома планета»: «Трансгiмалаї» 04.50 Нiчний музичний канал

p

05.00 «Ранок Росiї» 09.05, 04.05 «Фатальний круїз. Таємниця катастрофи на Волзi» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 Вiстi 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква 10.45 Т/с «Дворик» 11.15 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.30, 01.20 Вiстi-спорт 13.40, 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 14.30, 22.20 «Кулагiн та партнери» 15.30, 19.45 Т/с «Серце матерi» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i кохана» 18.05, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 22.55 Вiстi.ru 23.10 «Двобiй» 23.55 «Вiстi+» 00.10 Т/с «Строгови» 01.50 «Формула кохання». Ток-шоу

5

07.00 Махiнатори на трасi 05.40, 17.00 Суперняня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 07.25, 15.10 П’ята передача 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 07.50, 15.35, 01.40 Брудна 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, справа 22.55 Бiзнес СIТI 08.45, 18.20 Вижити будь 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок якою ціною 07.15 Веселi фантазiї 9.40, 19.15, 03.40 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Руйнiвники легенд Смачне життя 10.35, 06.00 Головоломи 09.30, 23.15 Подружнi 11.30, 20.10, 05.05 Як це зради 10.25, 21.30 Пекельна працює кухня 11.55, 20.40, 05.35 З чого це 11.20 СIТI-терапiя 12.10, 23.00 Ресторанний зроблено? гiд 12.25, 17.25, 21.05, 02.40 13.05 Великий бутiк Зброя майбутнього 13.35 Український тиждень моди 13.20, 14.15, 00.45 Крутий 14.40, 18.05, 18.40 Втомленi тюнінг славою 15.55, 16.40, 20.00 Прихова16.30 Люди у касках на камера 22.00 Спецназ Майамi 19.00 Обмiн дружинами 22.55 За ґратами 21.00 Правда СIТI 00.10 Неформат СIТI 23.50 На мiсцi злочину 00.40 Слiдчi та екстрасенси 04.40 Блискавичнi ката01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч Сiтi строфи

V

11

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Студiя «Дiалог» 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05 Зроблено руками 11.25 М/ф «Острiв скарбiв» 12.25, 03.15 Вiдкрий для себе Україну. Хмельниччина справжня 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Iмена 13.40, 00.45 Фiльм-концерт «Рiвно 20 з хвостиком» 14.40 М/ф «Лiсовий концерт» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 00.15 Вiдлуння. Українськi акценти кiнофоруму 17.15 Зi скриньки дивовижного калейдоскопа 17.25 Податковi дiалоги 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Берегиня 21.30, 02.15 Фiльм-вистава «Хазяїн» 00.00 «Час країни» 01.45 Д/ф «Академiк Палладiн» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

05.00 «Атака» 06.40 «Штрафний удар» 08.25 «Велике життя» 10.00 «Швидше власної тiнi» 11.40 «Де ви, лицарi?» 13.00, 14.15, 21.00, 22.15 «Зустрiнемось у метро» 15.30, 23.30 «Зворотний зв’язок» 17.10, 01.10 «Не самий вдалий день» 18.45, 02.45 «Нам не дано вгадати...» 19.20, 03.20 «Пiкова дама»

06.00 «Шепiт жовтогарячих хмар», мелодрама 08.00 «Весна на Зарiчнiй вулицi», мелодрама 09.30 «Таємниця королеви Анни, або Мушкетери тридцять рокiв по тому», пригоди 12.00 «Сьомий день» 14.00 «Гарем Степана Гуслякова» 16.00 «Тато напрокат» 18.00 «Золота доба», драма 20.00 «П’ятниця. 12» 22.00 «Механiчна сюїта» 00.00 «Мара», мелодрама

m

r

03.00, 21.00 «Кiлька днiв у вереснi», трилер 05.00 «Сiмейна таємниця» 07.00 «Нема чого втрачати», бойовик 09.00 «Переможниця» 11.00 «Святенник», комедiя 13.00 «Музика серця» 15.05 «Наступна зупинка – Країна чудес», комедiя 17.00 «На колесах», комедiя 19.00 «Останнiй бiй» 23.00 «Хлопчик у дiвчинцi», комедiя 01.00 «Перше кохання», мелодрама

t

06.05, 17.15, 20.55, 00.05 «Саундтреки» 06.35, 16.20 «Дитячий сеанс» 07.45, 12.10, 17.50, 23.45 «SMS-голосування» 08.15 Х/ф «Нерозлучнi друзi» 10.05, 11.35, 15.55 «ВiтринаТБ» 10.40, 18.15 «Кiноляпи» 12.45 Т/с «Сiль землi» 19.10 Т/с «Сiль землi» 21.30 Х/ф «Кривавi вiйни» 00.40 Х/ф «Янгол лютi» 02.05 Х/ф «В’язниця приречених» 03.40 Х/ф «Перша кiнна»

W 05.00 «П’ять моїх колишнiх подружок» 07.00, 17.00 «Щоденник кiлера» 09.00, 19.00 «Якiсть життя» 11.00 «Вальгалла. Сага про вiкiнга» 13.00, 23.00 «Невдахи» 15.00, 01.00 «Людина-вовк» 21.00 «Потяг» 03.00 «Принцеса i жаба»

09.00, 17.00, 01.00 «ДюбаДюба». Мелодрама 11.20, 19.20, 03.20 «Блуберрi». Вестерн 13.30, 21.30, 05.30 «Братерство каменю». Трилер 15.15, 23.15, 07.15 «Убити Едгара». Драма

o 19.00, 01.00 Т/с «Багатство» 20.00 Х/ф «Ера Стрiльця-3» 21.00 Т/с «Детективи-2». «Вогонь небесний» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiдкрита книга» 02.00 Т/с «Версiя». «Напарники» 03.00 Т/с «Детективи-2». «Пiти та не повернутися»

3

05.00 Маски-шоу 06.00 За грошi 06.30, 16.30 Камера смiху 07.00, 22.00 М/ф «Козаки» 07.30 Дитячi вiдвертостi 08.00, 18.30 Фабрика смiху 09.00 Х/ф «Парижанка» 10.30, 20.00 Фабрика анекдотiв 11.00 Х/ф «Скаженi грошi» 12.30, 16.00, 19.30 Ржаники 13.00 Торба смiху 17.00 Х/ф «Ледi Л» 20.30 Х/ф «Дуенья» 22.30 Джентльмен-шоу


cmyk

12

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 16.00, 18.20 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.15, 16.30, 19.05, 21.55, 23.50 Погода 06.20, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Створи себе 07.35 Рейтингова панорама 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Олiмпiада: вiд малого до великого 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Ток-шоу «Вiра. Надiя. Любов» 12.10, 21.35 Дiловий свiт 12.20 Прем’єра. Д/ф «Iменем священної вiйни» 13.00, 03.05 Х/ф Кiнокласика. «Двi стрiли» 14.30 Засiдання Верховної Ради України з нагоди 60-ї рiчницi пiдписання Конвенцiї про захист прав людини 1950 року 16.15 Euronews 16.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 16.40 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 18.00, 04.35 Дурейтер 18.45 Магiстраль 19.15 Вечiр гумору на Першому 21.25 Слово реґiонам 21.45 Свiт спорту 22.00, 04.55 Чоловiчий клуб 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Д/ф 01.40 Питання

N

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 05.10 «Людина i закон» 09.15 «Жити здорово!» 11.25 «Контрольна закупiвля» 12.15 «Модний вирок» 13.20, 04.45 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.35 «Хочу знати» 16.10 «Доки всi вдома» 17.00 «Федеральний суддя» 18.15 «Поле чудес» 19.05 «Давай одружимось!» 20.00 «Нехай говорять» 21.00 «Час» 21.30 «Надбання Республiки: Юрiй Антонов» 00.15 Х/ф «Чорна вуаль» 01.55 Х/ф «Великий капкан, або Соло для кiшки при повному мiсяцi» 03.25 Х/ф «Щовечора об одинадцятiй»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.30 Мама у великому мiстi 08.05 «Перша передача» 08.35, 14.35, 17.35, 01.40 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 09.30 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 10.05 «До суду» 11.00 Суд присяжних. «Рабиня» 12.40 Х/ф «Петля» 14.30 «Маски-шоу» 15.35 Рятувальники 16.05 Кримiнальна Росiя. «Справа Мурилева. Смерть за квартири» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара – 2». «Практична магiя» 18.35 Слiдство вели 19.30 Надзвичайна подiя. Розслiдування 19.55 Х/ф «Ден «П’ятницький» 21.50 «НТВшники». «Арена гострих дискусiй» 22.55 «Жiночий погляд» Оксани Пушкиної 23.40 Х/ф «Спiвучасники» 01.20 «Iсторiї про примар». «Зеленоокi ревнощi»

B

телепрограма телепрограма п ’я т н и ц я,

D

G

2 2

ж о в т н я

J

http://dponline.cn.ua

L

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 М/ф «Спадок чарiвника Бахрама» 09.30 Т/с «Унiвер» 10.10, 17.25 «Сiмейнi драми» 11.25, 03.10 Т/с «Шлюбний контракт» 12.30, 18.20 Т/с «Була любов» 13.30 «Шiсть кадрiв» 14.15 «Велике перевтiлення» 15.05 «Анатомiя слави» 16.00 «Справжнi лiкарi – 2» 19.25 «Погода» 20.10 Реалiтi-шоу «Без мандата» 21.35 Х/ф «Фантастична четвiрка» 23.40 «ГПУ» 00.40 Х/ф «Схолола жертва» 04.00 «Справжнi лiкарi – 2»

06.15, 01.50 «Бiзнес+» 06.20 Т/с «Кулагiн і партнери» 06.50 «Документальний детектив» 07.55 Т/с «Комiсар Рекс» 11.00 Х/ф «Гардемарини, вперед!» 17.40 «Вiкна-новини» 17.50 Х/ф «Мужики!..» 20.00 «Нацiональне талантшоу «Танцюють усi! – 3» 22.00 «Вiкна-новини» 22.40 «Нацiональне талантшоу «Танцюють всi! – 3» Пiдсумки голосування 00.45 «ВусоЛапоХвiст» 01.40 «Вiкна-спорт» 01.55 Х/ф «Сватання гусара»

07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00, 00.55 Репортер 07.35, 08.35, 19.20, 01.20 Погода 09.00 Файна Юкрайна 10.25 Iнфо-шок 11.25, 21.00 Iнтуїцiя 12.40 Т/c «Татусевi доньки» 13.55 М/c «Полiцейська академiя» 14.30 М/c «Зорянi вiйни: вiйни клонiв» 14.50, 15.50 Teen Time 14.55 Т/c «Друзi» 15.55 Т/c «Вiдчайдушнi домогосподарки» 16.50, 22.10 Т/c «Воронiни» 18.00, 19.25 Т/c «Щасливi разом» 19.15, 01.15 Спортрепортер 23.10 Церемонiя нагородження Телетрiумф 2009 01.25 Х/ф «Знайомтеся, Бiлл»

Z

E

I

K

v

[

y

P

Q

O

06.00, 08.40, 19.00, 21.30, 07.30, 19.30 «Дом-2» 02.00, 03.30, 05.15 08.30 Мультфiльм «Свiдок» 09.00 «Просте життя» 06.20 М/с «Спайдермен» 09.30 Телемагазин 06.45 Х/ф «Щасливчик» 10.30 Т/с «Вiсiм простих 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: поправил» лювання на вбивцю» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне 10.00, 23.00 Т/с «Закон i життя американського порядок» пiдлiтка» 11.00 Т/с «Детективи» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 11.40 «Карнi справи» 13.00 «Давай одружимось» 12.40, 19.15 Т/с «Останнiй 14.00 М/ф «Володар Бобiв: секрет майстра» великий похiд Аттили» 13.45, 20.20 Т/с «Тульський15.30 З колекцiї Токарев» «Союзмультфiльму» 14.50 Х/ф «Таємниця 16.00 Т/с «Вiсiм простих нотатника» правил» 16.40 Х/ф «Один iз нас» 17.30 Т/с «Iграшки» 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 18.00, 20.30 Т/с «Унiвер» 01.00 «Покер-дуель» 19.00 Т/с «Iграшки» 02.20 «Полiттерор» 22.30 «Шлюбне чтиво» 02.40 «Речовий доказ» 23.30 Т/с «Школа» 40 c. 03.50 «Агенти впливу» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 04.50 «Правда життя» 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 05.35 «Легенди бандит04.30, 05.30, 06.30 7 VJ ської Одеси»

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.25, 00.30 «Автопiлотновини» 09.35, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час         новин» 10.30 «Вiльна гавань» 05.50, 04.30 Д/п «Походи в 05.30 Служба розшуку дiтей 05.50, 05.00 Диваки 07.00, 06.30 Д/п «Гiд по 06.00 Срiбний апельсин дикий свiт – 3» 05.35, 06.15, 07.40, 01.05, 06.30 Переможний голос 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, країнах свiту» 06.55 «Шаленi татусi» 03.30 Погода вiруючого 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 04.20, 05.25 «Огляд 08.00 «Емотонiк» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 05.40, 03.00 Факти 07.00 24 години. Головне преси» Подiї 08.20 Т/с «Пенго – кам’яний 09.00, 12.00, 18.00 Новини 05.55, 09.10, 13.00, 19.10, питання вiк» 11.20 «Зверни увагу» 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 01.00 Спорт 07.20 М/ф 07.00 Т/с «Єфросинiя» 09.00, 17.00 Т/с «Пригоди «Ранок з Iнтером» 06.00, 07.30 Дiловi факти 07.30 Медицина 11.30, 12.30 «Прес08.00, 14.10 Т/с «Слiд» 09.10 Т/с «Повернення 06.10 300 сек/год 07.50, 09.35, 11.55, 15.00, Геркулеса» конференцiї у прямому Мухтара – 3» 06.25 Огляд матчiв Лiги 18.55, 20.55, 23.55 08.50 Т/с «Шериф» 10.00, 18.00 Т/с «Зоряний ефiрi» 11.05 Т/с «Якось у мiлiцiї» Європи Погода крейсер «Галактика» 12.15 «Знак якостi» 07.45 Стоп-10 07.55, 18.40, 20.50, 23.40 24 09.50 Т/с «Звiробiй-2» 15.30 «Своїми очима» 10.50, 19.00 Т/с «Людина13.00 Т/с «Виклик» 08.45 Факти. Ранок години: бiзнес 16.30 «На межi» 10.50 Т/с «Маруся» невидимка» 14.00 «Детективи» 09.15 Х/ф «Епiдемiя» 08.00, 10.45, 15.50, 02.15 17.30, 04.30 «Феєрiя 11.50 «Народна зiрка. 11.50, 22.00 Т/с «Медiум» 15.10 «Судовi справи» 12.00, 17.35 Т/с «Вулицi Твiй хiт 16.05 «Зрозумiти. Пробачити» розбитих лiхтарiв. 08.45 Жива енциклопедiя мандрiв» 12.50 «Таємнi знаки» Третiй сезон» 17.20, 02.55 Т/с «Сусiди» Менти – 7» 09.10 Життя серед життя 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 13.50, 23.00 Т/с «Псi18.10 «Розбiр польотiв» 12.45 Факти. День 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 16.00 Федеральний суддя фактор» 18.45, 05.30 «Київський 19.00 Т/с «Кармелiта. Ци13.20 Т/с «Вулицi розбитих 12.15 Погляд у майбутнє 14.50 Т/с «Вiдблиски» час» ганська пристрасть» лiхтарiв» 16.30 Х/ф «Денний потяг» 17.10 Критична точка 15.50, 00.00 «Фантастичнi 20.00, 02.05 «Подробицi» 14.25, 22.20 Comedy Club 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 19.00, 00.00, 04.00 «Час 18.00 Т/с «Єфросинiя» iсторiї» 20.30 «Чисто NEWS» 15.10, 01.10 Х/ф «Байкери» «24 години» новин» (рос.) 20.55 Т/с «Обручка» 18.45 Факти. Вечiр 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 19.30 Т/с «Маруся» 19.50 «Городок» 19.20, 01.00 «Новий час» 22.00 «Велика полiтика з 19.25 Х/ф Бондiана: «Зо21.00 Т/с «Мiй кордон» 20.25, 03.50 Шустер Live 20.15 «Пороблено в Євгенiєм Кисельовим» лоте око» 22.10 Полiгон 21.00, 02.00 «Час» Українi» 01.30 Х/ф «Брехун, брехун» 00.55 Д/п «НЛО. Пiдводнi 21.55 Наша Russia 00.00 Таємницi долi 21.50, 03.30, 05.40 «Фактор 01.20 Т/с «Життя пiсля прибульцi» 23.20 Real Comedy 02.45 Партизани 02.50 Т/с «Безмовний безпеки» смертi» 02.35 Т/с «Теорiя великого 00.10 Голi та смiшнi 03.35 Острбайтери 00.40 «Рестораннi новини» свiдок» 02.10 «Нiчне життя» вибуху – 2» 00.30 Автопарк 04.20 Вiчнi джерела енергiї

06.00 «Настрiй» 06.30 М/ф «Легенда про 08.10, 00.30 Х/ф «Рано Зорро» зранку» 07.00, 18.00, 20.30, 03.30 09.45 Москва i свiт Сьогоднi 10.00 «Запрошує Борис Ноткiн» 07.30 М/ф «Чорний пiрат» 10.30 «Я крокую Москвою». 08.00 Д/ф «Еволюцiя» Фiльм про фiльм 09.45, 05.00 Х/ф «Парашу- 11.10, 20.05 Мультфільми тисти» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 12.00, 17.00 Т/с «Пiвнiчний 11.45, 16.50 «Московськi вiтер» профi». Учителi 13.00 Д/ф «Пiдводнi човни» 12.15 Х/ф «Ризик – шляхет14.00 Д/ф «Життя пiсля на справа» 13.30 «Вижити в мегаполiсi. людей» Пожежi». Д/ф 15.00 Т/с «Числа» 14.10 «Нiчого на свiтi кра16.00, 18.30 Д/ф щого немає...» «Кримiнальна Росiя» 14.45 «Pro життя». Ток-шоу 15.25 «Енциклопедiя». Вiтус 19.00 Д/ф «Вiйськова Берiнг Таємниця» 15.30 Реальнi iсторiї 20.00 Оперативна служба 15.55 Т/с «Монтекрiсто» 112 17.15, 23.45 «Градъ-город». Парк Горького 21.00 Д/ф «Iнженернi 17.50, 04.20 Х/ф «Серед катастрофи» бiлого дня...» 22.00 Д/ф «Життя» 19.20, 03.35 Т/с «Вовчиця» 23.00 Х/ф «Бандити» 21.00 «Добрий вечiр, Москва!» 00.30 Х/ф «Мiсто на 22.30 Х/ф «Остання справа кордонi» Вареного» 02.00 Х/ф «На вiдстанi 00.00 Подiї. 25-а година подиху» 02.05 «Життя пана де Фюнеса». Д/ф 04.00 Повне Мамаду

2

06.00 Мультфiльми 07.00 М/с «Гей, Арнольде! – 3» 07.35 «Деннi Фантом – 2» 08.00, 14.00 Т/с «Загублений свiт» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.00 Т/с «Володар звiрiв» 12.00, 16.00 Т/с «На краю Всесвiту» 13.00, 02.15 Т/с «Ангел» 17.00 Журнал Суперлiги 17.40, 02.00 «Кумедне домашнє вiдео» 18.05 «Шаленi хлопцi» 18.30 Х/ф «Суперпо­ лiцейськi з Майамi» 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 21.30 Х/ф «Хижак-2» 23.50 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.15 Х/ф «Казанова ХХХ» 01.35 «Жорстокi iгри» 03.00 Х/ф «Кубанськi козаки» 04.20 Х/ф «Застава у горах»

U

05.22, 17.21 Портрети в часi 05.30, 17.57, 00.17, 01.42 Ретроспектива 05.35, 11.48, 17.27, 23.47 Музика 60-х 06.11 По сторiнках «Навколо смiху», 1983 07.28, 20.52 Кiножурнал «Новини дня» 07.37, 13.45, 19.21, 01.47 Top of the Pops 08.06, 14.18, 19.50, 02.19 Т/с «Спасибi за покупку!» 08.43 Х/ф «Комiсар полiцiї звинувачує» 10.16, 16.14, 04.14 Кiножурнал «Радянський спорт» 10.26, 16.24, 20.26, 04.24 Пiсня року 11.22, 23.21 Цей тиждень в iсторiї 12.18 Х/ф «Не найвдаліший день» 14.52 Х/ф «Чистими руками» 18.02 Д/ф «Червоне на червоному» 18.50 Д/ф «Фуршет, фуршет» 21.02 Х/ф «Панянки з Вiлько» 00.22 Д/ф «Поколiння» 01.15 Д/ф «Буду гинути молодим»

06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Один проти всiх» 11.00 «Кейс» 12.00 «Все так» 13.00 Х/ф «Дитячий майданчик», мультфiльми 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-4» 19.00 «На власнi очi» 20.00, 04.00 «Пiслязавтра» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Планета бур» 00.30 «Арт-навiгатор»

g

06.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новини 06.10, 18.15 Час футболу 06.35 Новини союзної держави 07.05 Бiля парадного пiд’їзду 07.30 «Дiти Евробачення: Ксенiя Ситник» 07.55, 20.00 «Любов як любов» 08.50 Дiлове життя 09.00, 21.00 Панорама 09.50, 22.05 «Запасний iнстинкт». Детектив 10.45 Наша спадщина 11.15 Бiлоруська годинка 12.10 «Плач перепелицi» 13.20 «Пристрастi за культурою» 14.00 Кiнопроби 14.20 Пiснi Перемоги 14.45 Актуальне iнтерв’ю 15.20 Трудодень 15.45 «Капiтальне партнерство» 16.15 «Земля бiлоруська» 16.25 Мiнськ i мiнчани 16.45 «Слов’янський проект» 16.50 Живий звук 17.30 Здоров’я 18.45 Усе про безпеку 19.10 «Iз чого починається Батькiвщина...» 19.35 «Свiтло далекої зiрки» 21.55 Спецрепортаж 23.00 «Про мистецтво» 23.25 Репортер «Бiлоруської годинки»

05.00 «Невiдома планета»: «Заповiт древнiх майя» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30 Т/с «Солдати-11. Прапорщик» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 «Новини 24» 09.00 «Чесно»: «Шахрайське помешкання» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 13.00 «Не бреши менi!» 14.00 «Давай спробуємо?» 16.00 Х/ф «Корупцiонер» 19.00 «Задорновини» Концерт М. Задорнова 20.40, 02.25 Х/ф «Бумер. Фiльм другий» 23.00 Х/ф «Щира правда» 00.35 Х/ф «Молодi i звабливi» 04.40 Нiчний музичний канал

05.00 «Ранок Росiї» 09.05, 01.50 «Моя срiбна куля. Iрина Печерникова» 10.00, 13.00, 15.00, 19.00 Вiстi 10.30 Мiсцевий час. ВiстiМосква 10.45 Т/с «Дворик» 11.15 «Справжнє життя» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.30, 01.15 Вiстi-спорт 13.40 Т/с «Осiннiй детектив» 14.30 «Кулагiн і партнери» 15.30 Т/с «Серце матерi» 17.10, 02.35 Т/с «Багата i кохана» 18.05, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 19.45 «Юрмала-2010» 21.30 «Дiвчата» 22.25 Х/ф «Тече рiка Волга» 00.05 Х/ф «Хто поїде в Трускавець» 04.05 «Кiмната смiху»

p

5

07.00 Махiнатори на трасi 05.40, 17.00 Суперняня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 07.25, 15.10 П’ята передача 16.30, 18.30, 20.30, 07.50, 15.35, 01.40 Брудна 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, справа 22.55 Бiзнес СIТI 08.45, 18.20 Вижити за 07.00, 07.45, 08.45 СIТI всяку цiну Ранок 09.40, 19.15, 22.00, 03.40 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.35 Прес СIТI Руйнiвники легенд 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. 10.35, 06.00 Головоломи Смачне життя 11.30, 20.10, 05.05 Як це 09.30 Подружнi зради працює 10.25 Пекельна кухня 11.55, 20.40, 05.35 З чого це 11.20 СIТI-терапiя 12.10 Ресторанний гiд зроблено? 13.15 Великий бутiк 12.25, 17.25, 23.50 Зброя 14.40, 18.05, 18.40 Втомленi майбутнього славою 15.55, 16.40, 20.00 Прихова13.20, 14.15, 00.45 Крутий на камера тюнінг 19.00 Обмiн дружинами 16.30 Люди у касках 21.00 Кримiнальнi новини 21.05, 02.40 Винайти 21.30, 23.00 Х/ф «Жандарм у Нью-Йорку» майбутнє 23.50 Таємне життя жiнок 22.55 Нацiї на вiдпочинку 00.40 Слiдчi та екстрасенси 04.40 Блискавичнi ката01.05 Злочин як мистецтво строфи 01.30 Нiч Сiтi

V

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Берегиня 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00, 20.25 Телеоб’єктив 11.05 Вiдлуння. Українськi акценти кiнофоруму 11.35 М/ф «Олень та вовк» 11.45, 00.15 Знаменитi українцi. П. Тронько 12.15 Д/ф «Вогнi рампи. Свiт талантiв України» 13.00, 16.00 Студiя «Iнформ». Пульс дня 13.10 Податковi дiалоги 13.35, 00.45 Фiльм-вистава «Хазяїн» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.15 Вiд щирого серця 16.45, 02.15 Д/ф «Побачення з Софiївкою» 17.05 Зi скриньки дивовижного калейдоскопа 17.20, 01.45 Моя пiсенна сповiдь. Ф. Мустафаєв 20.00 Студiя «Iнформ». Пiдсумки 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Обираємо разом 21.30, 02.35 Х/ф «Легкi кроки» 00.00 «Час країни»

s

05.00, 06.15 «Зустрiнемось у метро» 07.30 «Зворотний зв’язок» 09.10 «Не самий вдалий день» 10.45 «Нам не дано передбачити...» 11.20 «Пiкова дама» 13.00, 21.00 «Ярославiвна, королева Францiї» 14.45, 22.45 «Сон в руку, або Валiза» 16.10, 00.10 «Премiя» 17.50, 01.50 «Живе такий хлопець» 19.35, 03.35 «Люблю, чекаю. Олена»

06.00 «Сьомий день» 08.00 «Гарем Степана Гуслякова», драма 10.00 «Тато напрокат» 12.00 «Ви не залишите мене», мелодрама 14.00 «Блазень i Венера» 16.00 «Околиця», драма 18.00 «Мара», мелодрама 20.00 «Метелики», трилер 22.00 «Останнiй бронепоїзд» 00.30 «Троє i Снiжинка» 02.00 «Посмiшка Бога, або Суто одеська iсторiя» 04.00 «Франц+Полiна», вiйськова драма

m

r

03.00, 21.10 «Поламанi квiти», драма 05.00 «Останнiй бiй», драма 07.00 «Наступна зупинка – Країна чудес», комедiя 09.00 «Музика серця» 11.05 «На колесах», комедiя 13.05 «Очищення», драма 15.00 «Принцеса спецiй» 17.00 «Обережно, дверi зачиняються!», комедiя 19.00 «Дiти Хуанг Ши» 23.00 «Кендi», драма 01.00 «Думки, сповенi бажанням», комедiя

t

06.05 «Саундтреки» 06.20, 15.40 «Дитячий сеанс» 08.15, 12.25, 17.30, 23.40 «SMS-голосування» 08.45 Х/ф «Весна» 10.55, 13.00, 15.15 «Вiтрина-ТБ» 11.30, 18.00, 00.10 «Кiнокласика» 13.35 Т/с «Сiль землi» 16.55, 20.50 «Кiноляпи» 18.45 Х/ф «Iнспектор карного розшуку» 21.30 Х/ф «Ледi Дракон» 01.05 Х/ф «Кривавi вiйни» 03.00 Х/ф «Падiння Берлiна»

W

09.00, 17.00, 01.00 «Щасливого Рiздва». Драма 11.00, 19.00, 03.00 «Всi маленькi звiрi». Драма 13.00, 21.00, 05.00 «Сабрiна». Комедiя 15.10, 23.10, 07.10 «Вiдхилення вiд норми». Бойовик

o 19.00, 01.00 Т/с «Багатство» 20.00, 02.00 Т/с «Версiя». «Напарники» 21.00 Т/с «Детективи-2». Пiти і не повернутися» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiдкрита книжка» 03.00 Т/с «Детективи-2». «Пiти і не повернутися»

3

05.00 Маски-шоу 06.00 За грошi 06.30, 16.30 Камера смiху 07.00, 17.00 «Якiсть життя» 07.00, 22.00 М/ф «Козаки» 07.30 Дитячi вiдвертостi 09.00, 19.00 «Потяг» 08.00, 18.30 Фабрика смiху 09.00 Х/ф «Ледi Л» 11.00 «Невдахи» 10.30, 20.00 Фабрика 13.00, 23.00 «Людина-вовк» анекдотiв 11.00 Х/ф «Росiйський бiзнес» 15.00, 01.00 «Принцеса i 12.30, 16.00, 19.30 Ржаники 13.00 Торба смiху жаба» 17.00 Х/ф «Квартира» 20.30 Х/ф «У пошуках зо21.00 «Кiлери» лотого фалосу» 22.30 Джентльмен-шоу 03.00 «Замерзлi душi» 05.00 «Щоденник кiлера»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

с у б о т а ,

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 07.10, 08.15, 09.00, 10.00, 13.45, 19.05, 23.25, 02.00 Погода 06.10, 08.00, 23.30 Ера здоров’я 06.35 Крок до зiрок 07.15 Д/ф «Жива енциклопедiя» 07.45 Створи себе 08.20 Олiмпiада: вiд малого до великого 08.40 Кориснi поради 09.05 Доки батьки сплять 09.30 Так просто 10.05 Прем’єра. Хай так 10.35, 05.30 Коло Олiмпiади 11.10 Хiт-парад «Нацiональна двадцятка» 12.00 Х/ф Прем’єра. «Останнiй кордон» 13.55 Футбол. Чемпiонат України. Прем’єр-лiга. «Севастополь» (Севастополь) – «Металург» (Запорiжжя) 14.50 В ПЕРЕРВI: Погода 15.50 Аудiєнцiя 16.15 Наша пiсня 17.05 В гостях у Д. Гордона 18.05 Золотий гусак 18.40 Ревiзор 19.15 Вечiр гумору на Першому 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 21.45 Свiт спорту 21.55 Фольк-music 22.45 Мегалот 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено 23.00 Акваторiя бiзнесу 23.50 Орбiта М. Поплавського 00.40 Фiльм фестивалю «Покров» 02.05 Х/ф «Останнiй кордон» 03.45 Х/ф «Без скандалу» 05.55 Гiмн України

06.00 «Лiтаючий будинок» 06.50, 05.20 «Справжнi лiкарi» 07.50 «Свiтське життя» 09.05 «Хто там?» 10.15 М/с «Клуб Мiккi Мауса» 10.40 М/ф «Вовка у тридев’ятому царствi» 11.00 «Шiсть кадрiв» 11.25 «Велике перевтiлення» 12.05 «Анатомiя слави» 13.05 «Вiд пацанки до панянки» 14.40 Гiпноз-шоу «Що ти робив минулої п’ятницi» 15.50, 01.50 «Зiрка + Зiрка» 18.30 «Грошi» 19.30 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 20.10 Т/с «Будинок маляти» 00.10 Х/ф «Чiзкейк» 03.50 Х/ф «Схолола жертва»

N

[

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 «Генiї та лиходiї» 06.35 Х/ф «До мене, Мухтаре!» 08.05 «Грай, гармонь улюблена!» 08.50 «Розумницi й розумники» 09.45 «Слово пастиря» 10.10 «Смак» 10.50 «Карла Брунi. Вишенька на тортi» 12.15 «Микита Мiхалков. Самi з головою» 13.25 Х/ф «Статський радник» 17.20 Середовище проживання. «Скрегiт зубовний» 18.20, 21.15 «Лiд i полум’я» 21.00 «Час» 21.50 «Прожектор­ ПерiсХiлтон» 22.35 «Детектор неправди» 23.45 «Що? Де? Коли?» 00.50 Х/ф «Перемотування» 02.20 Х/ф «Шалене золото» 03.45 «Слiд» 04.20 «Судiть самi» 05.05 «Поле чудес»

S

07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 07.20 «Уроки доброти з тiтонькою Совою» 07.30 Казки Баженова 08.00 Авiатори 08.30 Головний шлях 09.25 «Живуть же люди!» 09.55 Т/с «Росiйськi страшилки» 10.45 «Маски-шоу» 10.55 Росiйська начинка 11.25 Їмо вдома! 12.25 «Кулiнарний двобiй» 13.20 Квартирне питання 14.20 Олександр Журбін. Мелодiї на пам’ять 15.25 «Справа темна» 16.20 «Очна ставка» 17.15 «Нашi» з Левом Новоженовим 18.30 Професiя – репортер 19.00 «Програма максимум». Розслiдування, що стосуються кожного 20.00 «Росiйськi сенсацiї» 20.55 Ти не повiриш! 21.45 «Музичний ринг НТВ». Супербитва: Лолита проти Сергiя Пенкина 23.30 Х/ф «Кат» 00.45 Огляд. Надзвичайна подiя 01.15 «Серце Єльцина»

Z

05.30 М/с «Трансформери 3: Кiбертрон» 05.50 «Велика полiтика з Євгенiєм Кисельовим» 08.25 Д/п «Шукачi» «Позашлюбний син Катерини» 09.25 «Формула любовi» О. Яковлєва 10.25 «Городок» 11.30 «Найрозумнiший» 13.30 «Позаочi» Т. Овсiєнко 14.35 Х/ф «Свати-3» 17.00 «Сiмейний розмiр» 18.00 Вечiрнiй квартал. Бенефiс 20.00, 00.25 «Подробицi» 20.30 «Пороблено в Українi» 22.15 Т/с «Капiтан Гордєєв» 01.10 Т/с «Теорiя великого вибуху-2» 02.05 Д/п «Шукачi» 02.45 «Позаочi» 03.30 «Формула любовi» 04.15 «Знак якостi»

2 3

ж о в т н я

D

2

J

L

04.40 «Нашi улюбленi мультфiльми: Пластилiнова ворона, Козаки» 04.55 «Мобiльна скринька» 06.15 Х/ф «Вас викликає Таймир» 07.50 «Караоке на Майданi» 08.50 «Їмо вдома» 10.00, 22.50 «ВусоЛапоХвiст» 11.40 М/ф «Губка Боб» 12.40 «Нацiональне талантшоу «Танцюють всi!-3» 16.50 Х/ф «Мужики!..» 19.00 «Х-Фактор» 21.50 «Смiшнi люди» 23.50 «Моя правда. Сергiй Звєрєв. Без обличчя» 00.55 «Зiркове життя. Заручницi епiзодiв» 01.50 Х/ф «Шалений листопад» 03.20 Х/ф «Шалений листопад-2»

05.50 Х/ф «Принцесанаречена» 07.25 Аналiз кровi 08.00 Ексклюзив 08.55 М/c «Дональд Дак» 09.35 М/c «Русалонька» 09.55 Зроби менi смiшно 10.55 Здрастуйте, я – ваша мама! 11.55 Iнтуїцiя 13.05 Формула драйву 13.30 Файна Юкрайна 14.10 Даєш молодь 14.50 Україна сльозам не вiрить. Дайджест 15.40 Україна сльозам не вiрить 19.00 Х/ф «Гаррi Поттер i фiлософський камiнь» 22.00 Х/ф «Наречена будьякою ціною» 00.05 Спортрепортер 00.10 Х/ф «Дiвчина мого найкращого друга» 02.10, 05.20 Студiя «Зона ночi. Культура» 02.15 Козак душа правдива 02.30 Козацькi могили

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мульфiльми 10.00 «Хочу вiрити» 10.30 М/ф «Володар Бобiв: Великий похiд Аттили» 12.00 «Єралаш» 13.00 «Pro любоff» 14.00 Т/с «Саша+Маша» 14.30 «Зiрки проти караоке» 15.30 Х/ф «Мiськi дiвчиська» 17.30 «Знiмiть це негайно» 18.30 «Гола правда» 20.30 «Гламурнi штучки та заучки» 21.30 Т/с «Барвиха» 23.30 «Дом-2». Спецвипуск 00.00 «Бiгудi-шоу» 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00 Сьоме небо 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 07.00 Ранковий мультик

06.00 «Легенди бандитського Києва» 06.50 Т/с «Iнспектор Деррiк» 08.00 М/ф «Умка шукає друга» 08.20 М/с «Звiрятка в домi Теза» 09.15 Т/с «Термiново в номер – 2» 11.30 «Речовий доказ». Днiпропетровський бойовик 12.00 Т/с «Невидимки» 14.15 Х/ф «Один iз нас» 16.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв – 10» 19.00 Х/ф «Сестри» 20.50 Х/ф «Вiйна» 23.45 Х/ф «Сiм мумiй» 01.30 Х/ф «Мисливцi темряви» 02.55 «Речовий доказ» 04.05 «Агенти впливу» 05.05 «Правда життя»

E

I

K

v

06.15, 07.20 Погода 06.20 Факти 06.50 Автопарк 07.35 Козирне життя 08.00, 02.20 Х/ф «Лепрекони» 09.55 «Смак» 10.40 Шури-мури 11.00 Люди, конi, кролики i...домашнi ролики 11.20 Квартирне питання 12.30 Наша Russia 12.55 Х/ф Бондiана: «Золоте око» 15.45 Пiд прицiлом 16.45 Провокатор 17.45 Максимум в Українi 18.45 Факти. Пiдсумок дня 18.55 Спорт 19.00 Х/ф Бондiана: «Завтра не помре нiколи» 21.35 Х/ф «Поцiлунок дракона». 23.35 ПрожекторПерiсХiлтон 00.05 Х/ф «Апофеоз» 03.45 «Хартленд». Телесерiал

y

06.00 Х/ф «Дорога» 06.30 М/ф «Легенда про 07.05, 04.35 «Музична Зорро» iсторiя». Iрина Отiєва 07.00 Сьогоднi 07.30 М/ф «Чорний пiрат» 07.30 «АБВГДейка» 08.00 М/ф «Повiтряна 08.00, 14.20 ЖЕК подорож», «Крихiтко 08.30 Повне Мамаду Єнот», «Автомобiль 09.00 Схема смiху кота Леопольда» 10.00, 04.00 Х/ф «Спокуса» 08.35 Х/ф «Остання справа 11.30, 05.20 Х/ф «У матросiв Вареного» немає питань» 09.55 «День лелеки» 13.00 Ретроманiя 10.10, 05.05 «Пункт призна15.00 Приватна мiлiцiя чення – свiт» 15.30 Комедiйний квартет 11.00 «Земля Iсуса». Д/с 16.00 Т/с «Робiн Гуд» 11.30, 17.35, 00.50 Подiї 11.45 «Сто питань дорос18.00 Д/ф «Незвичайнi лому» тварини» 12.25, 01.05 Х/ф «Гра в 19.00 Д/ф любов» «Суперiнструменти» 20.00 Оперативна служба 14.35 «Клуб гумору» 15.35 «Микита Михалков. 112 Територiя любовi». Д/ф 20.30 Д/ф «Мозок» 16.15, 23.30 Х/ф «Iнспектор 21.30 Д/ф «Зброя майбутДАI» нього» 17.50 Зiркове шоу в Цирку 22.30 Знак оклику на Цвєтному 23.30 Х/ф «Багрянi рiки-2. 19.20 Т/с «Немає порятунку Ангели апокалiпсису» вiд любовi» 01.00 Х/ф «Бандити» 21.00 «Постскриптум» 02.30 Х/ф «Еротичний 22.00, 03.05 Х/ф «Лiки замок» проти страху»

06.00 Мультфiльми 07.00, 07.35 М/с «Рен+Стiмпi» 08.00, 01.50 «Дивовижна наука» 09.00 Телемагазин 11.00, 02.40 «Кумедне домашнє вiдео» 11.15 ПРОФУТБОЛ 13.00 Неймовiрнi iсторiї футболу. Пеле 14.00 Баскетбол. Матч Суперлиги 2010/2011. БК «Будiвельник» – БК «Говерла» 15.50, 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 14 тур. «Арсенал» (Київ) – «Днiпро» (Днiпропетровськ) 18.00 Т/с «Колобков. Справжнiй полковник» 19.00 Х/ф «Вiйна драконiв» 21.00, 22.00 Т/с «Секретнi матерiали-2» 23.00 «Секс з Анфiсою Чеховою» 23.35, 01.25 «Жорстокi iгри» 00.00 Х/ф «Да Вiнчi» 05.00 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера»

G

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

U

05.22, 17.21 Цей тиждень в iсторiї 05.47, 11.35, 17.47, 23.27 Музика 60-х 06.17, 07.43, 11.30, 18.17, 23.57 Ретроспектива 06.22 Д/ф «Поколiння» 07.15 Д/ф «Буду гинути молодим» 07.47, 13.37, 01.21 Top of the Pops 08.19, 14.06, 20.38, 01.50 Т/с «Спасибi за покупку!» 08.56 Х/ф «Останнiй патрон» 10.14, 16.15 Кiножурнал «Радянський спорт» 10.25, 16.26, 20.05, 22.29, 02.26 Пiсня року 11.21, 23.21 Портрети в часi 12.11 По сторiнках «Навколо смiху, 1983» 13.27, 22.19, 02.52 Кiножурнал «Новини дня» 14.43 Х/ф «Комiсар полiцiї звинувачує» 18.25 Х/ф «Хористи» 21.13 Х/ф «Удача» 21.34 Х/ф «Суботнiй вечiр» 22.00 Х/ф «Термометр» 00.01 Д/ф «Червоне на червоному» 00.50 Д/ф «Фуршет, фуршет» 03.02 Х/ф «Панянки з Вiлько»

M

06.00 Програма передач 06.01 «Час-тайм» 06.15, 08.10, 11.20, 13.15, 15.20, 17.20, 19.20, 21.50, 00.20, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.20, 08.15, 00.25, 02.20, 04.50 «Тема тижня» 06.30, 18.45, 05.30 «Київський час» 06.45, 11.30 «Автопiлоттест» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.00, 21.00, 23.00, 01.00, 02.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 07.05, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 07.15, 09.15, 12.20, 14.15, 16.20, 17.50, 20.20, 22.55, 23.50, 01.20, 04.25 «Погода в Українi» 07.35, 08.50, 22.50, 23.20,     04.15 «Бiзнес-час» 08.30 «Бiстро-ТБ» 05.50 Диваки 07.25, 04.00 Т/с «Таємниця 09.20 «Своїми очима» 06.30 Блага звiстка з Рiком 06.00 Шустер Live замку Чорної Троянди» 09.45 «Улюблена робота» Реннером 08.30 «Ласкаво просимо» 10.15 «Здоровi iсторiї» 08.20 Д/п «Гiд по країнах 07.00 «Життя» 09.20 Х/ф «Брехун, брехун» 10.35 «Не перший погляд» свiту» 07.30 Адреналiн 11.45 «Технопарк» 08.25 PRO Читання 11.10 Т/с «Екстрений ви09.45 Д/п «Мiста 12.30, 18.20 «Хронiка 08.55, 10.50 Погода пiдземного свiту» клик. Доктор Смерть» тижня» 09.00, 02.15 Твiй хiт 10.45 «Там, де нас нема» 13.30 «Драйв» 10.10 За сiм морiв 15.00 Х/ф «Гувернантка» 11.10 «Скептик» 14.20 «Страва вiд шефа» 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 17.00 «Народна зiрка. 14.40 «Гра долi» (М. Коцю12.15 Погляд у майбутнє 11.50 «Мiсця сили» 15.00 Портрети дикої Третiй сезон» бинський) 12.50 Д/п «Армагедон природи 15.30 «Зверни увагу» 19.00 Х/ф «Глухар у кiно» тварин» 16.00 Народний богатир 16.25 «Арсенал» 16.30 Полiгон 21.00 Х/ф «Двоє в чужому 14.00, 04.50 Т/с «Мисливцi 17.30, 04.30 «На межi» за нечистю» 17.35 Х/ф «Вiсiлля сойок» 19.00, 00.00, 04.00 «Час домi» 20.00 24 години. Бiзнес 15.50, 01.15 Т/с «Той, що гоновин» (рос.) 20.30, 05.30 Сильнi свiту 23.00 Кiнофестиваль ворить iз привидами» 19.30, 20.30, 01.30, 02.30 сього «Молодiсть». «Час iнтерв’ю» 16.50 «Бiйцiвський клуб» 21.00 Т/с «Мiй кордон» 21.20 «Народний конт­ 17.50 КВН-2010 22.05 Увага – їжа Церемонiя вiдкриття роль» 22.45 Маркетiнг божевiлля 00.00 Х/ф «Джон Рабе» 20.40 Х/ф «7162» 22.00, 03.30, 05.40 23.45 Екстремiкс 22.30 «Що? Де? Коли?» «Територiя закону» 00.00 Таємницi долi 02.30 Х/ф «Даурiя» 23.30 Х/ф «Смертельна 22.30 «Вiкно в Америку» 02.45 Острбайтери (вiйськовий) вода» 23.30 «Хронiка дня» 04.20 Вiчнi джерела енергiї 00.40 «Мотор» 05.05 Обличчя купюри 05.20 Срiбний апельсин 01.50 «Нiчне життя»

P

06.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 11.00 Т/с «Павутиння-2. Кодекс честi крадiя» 12.00 «У Нью-Йорку з В. Топаллером» 13.00 Х/ф «День i все життя» 14.30 «ООН у дiї» 16.00 «Американський лiкнеп» 16.30 «Луна тижня» 17.00, 05.00 Т/с «Слiд перевертня» 18.00, 04.00 «Код доступу» 19.00 «Гранi тижня» 20.00, 22.00 Т/с «Павутиння-3. Ваш вихiд, маестро» 21.00, 03.00 «Iзраїль за тиждень» 23.00 Х/ф «Кримiнальний талант»

g

07.30, 21.00 Панорама 08.20 «Пристрасть i влада» 08.45 Лiкарськi таємницi з доктором А. Терещенко 09.15 Iснасць 09.40 «У мене сьогоднi вихiдний» 10.05 Своя музика 10.35 Каранi 11.00 Трудодень 11.25 «Мiський роман». Орша-Вязьма 11.50 Тисячорiччя 12.00, 15.00 Новини 12.10 Мультфiльми 13.25 Бухта капiтанiв 14.05 «Життя як життя» 15.15 Щоденник Мiжна­род­ ного дитячого конкурсу пiснi «Євробачення-2010» 15.45 «Кiнометри вiйни». «Смiливим не боляче. Окупацiя. Мiстерiя» 16.10, 00.55 Т/с «Свати-3» 17.05, 01.50 Музичний млин 17.55 «Страстi по культурi» з Геннадiєм Давидько 18.35 Вiдеафiльм АТН циклу «Земля бiлоруська» 18.50 Навколо планети 19.30 «Кримiнальний квартет». Детектив 21.50 Смiшна годинка 22.15 «Заздрiсть богiв». Мелодрама 00.25 Власною персоною

Q

O

V

05.00 «Ярославна, короле05.00 Т/с «Фiрмова iсторiя» 05.00, 13.30 «Вся Росiя» ва Францiї» 05.15 «Юрмала-2010» 06.45 «Сон в руку, або Валiза» 07.00 «Бен 10» М/с 07.00, 10.00, 13.00 Вiстi 08.10 «Премiя» 09.50 «Живе такий хло07.15 Х/ф «Хто поїде в 08.15 «Реальний спорт» пець» Трускавець» 11.35 «Люблю, чекаю. 08.45 «Я – мандрiвник» 08.35 Мультфiльми Лена» 09.15 Х/ф «Корупцiонер» 13.00, 14.15, 21.00, 22.15 08.55 «Нотатки «Золота мiна» натуралiста» 11.30 «Новини 24» 15.30, 23.30 «Минулого 09.20 «Суботник» лiта...» 12.00 «Вiйськова таєм10.10, 13.20 Мiсцевий час. 16.05, 00.05 «Вона вас любить» 17.35, 01.35 «Заради ниця» Вiстi-Москва кiлькох рядкiв» 10.25 Х/ф «Тече рiка Волга» 19.10, 03.10 «Тартюф» 13.00, 00.35 Т/с 12.05 «Кiмната смiху» «Далекобiйники-2» 13.45 «Живе такий пан» 17.00 «Справедливiсть» 15.10, 00.55 Х/ф 05.00 «Дiти Хуанг Ши» «Станцiйний доглядач» 18.00 «Тиждень» 07.10 «Принцеса спецiй», 16.25, 02.00 «Суботнiй мелодрама 19.00 Х/ф «Бiблiотекар 3: вечiр» 09.00 «Очищення», драма Прокляття Юдовой 18.05, 03.55 Т/с «Детектив- 11.00 «Обережно, дверi закриваються!», комедiя не агентство «Iван да чашi» 13.00 «Висока мода» Мар’я» 15.30 «Фокусники» 20.50 Х/ф «Таємничий лiс» 19.00 Вiстi в суботу 17.05 «Манолете» 19.00 «Залягти на дно в 23.00 Х/ф «Пристрастний 19.45 Х/ф «Сашка, любов Брюгге», комедiя моя» 21.00 «Витiвки у коледжi» порив» 23.00 «Таємницi «Нiчного 23.00 Х/ф «Рiдна кров» дозору» 04.30 Нiчний музичний 00.25 «33 веселi букви» 01.30 «Черговий аптекар», 03.30 «Городок». Дайджест канал жахи

m

p 07.00 Махiнатори на трасi 07.25, 14.40 Автомайстернi 08.15, 02.40 Лють! 09.10, 00.45 Смертельний улов 10.05 Вижити будь-якою ціною 11.00, 19.15 Зухвалi проекти 11.55 Створюючи майбутнє 12.50, 20.10 Мегабудiвництва 13.45, 14.15, 22.55, 23.25 У мене вийшло! 15.35, 16.05, 21.05, 21.35, 05.05, 05.35 П’ята передача 16.30, 22.00, 06.00 Крутий тюнінг 17.25, 04.40 Як це працює 17.55 З чого це зроблено? 18.20 Наймiцнiшi iнструменти 23.50, 03.40 Американськi лiсоруби 01.40 У в’язницi на чужинi

5

05.40 Суперняня 06.30 День СIТI 06.50 Бiзнес СIТI 06.55 Прес СIТI 07.00, 09.30 Я або собака 07.20, 08.50 Мiстер Мейкер 08.05 М/с «Моряк Папай» 08.30 М/с «Залiзна людина» 09.10 Велика ферма 10.00 Прихована камера 10.30 Галерея СIТI 11.00, 13.30 Iсторiї мiста 11.30, 19.35 Як вiдходили кумири 12.30, 16.40 Мегаспоруди 14.00, 21.00 Правда СIТI 14.30 Моя нова адреса 15.00 Весiлля СIТI 15.40, 18.35 Супертовстi проти суперхудих 17.30 Школа кулiнарiї 20.30, 22.30 Сiм днiв СIТI 21.30 Людина пiд мiкроскопом 23.00 Х/ф «Жандарм в Нью-Йорке» 01.00 Нiч Сiтi

t

06.05 «Саундтреки» 06.25, 09.00 Х/ф «Молода гвардiя» 08.30, 12.20, 17.35, 23.40 «SMS-голосування» 11.00, 12.55, 15.40 «Вiтрина-ТБ» 11.35, 00.10 Х/ф «Бродяга» 13.30 Х/ф «Iнспектор карного розшуку» 16.10 «Дитячий сеанс» 16.55, 21.05 «Новини кiно» 18.05 Х/ф «Коридорний» 18.50 Х/ф «Перевiрка на дорогах» 21.30 Х/ф «Король пригод» 00.40 Х/ф «Ледi Дракон».

W 05.00 «Якiсть життя» 07.00, 17.00 «Потяг» 09.00, 19.00 «Кiлери» 11.00 «Людина-вовк» 13.00, 23.00 «Принцеса i жаба» 15.00, 01.00 «Замерзлi душi» 21.00 «Менi б до неба» 03.00 «П’ять моїх колишнiх подружок»

13

Чернігів  08.00 Студiя «Iнформ» 08.25, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.30 Д/ф «Україна – рiдний край» 09.00, 23.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00 Телеоб’єктив 11.05 Д/ф «Побачення з Софiївкою» 11.25 Моя пiсенна сповiдь. Ф. Мустафаєв 11.55 Х/ф «Легкi кроки» 13.20 М/ф «Тайна третьої планети» 14.10, 00.00 Д/ф «Довженко. Щоденник» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.00 Вiд щирого серця 17.25 Дивовижний калейдоскоп 20.00 Ток-шоу для ерудитiв «Вiват, iнтелект!» 20.50 Чернiгiвщина духовна 21.10 Чернiгiвська лiра 21.40, 00.40 Х/ф «Лиха доля» 02.00 Iмена 02.30 Фiльм-вистава «Голосiївський лiс» 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Ви не залишите мене» мелодрама 08.00 «Блазень i Венера» 10.00 «Окраїна» драма 12.00 «Iсторiя весняного призову» комедiя 14.00 «Третє бажання» 16.00 «Свято» драма 18.00 «Троє i Снiжинка» 20.00 «Посмiшка Бога, або Суто одеська iсторiя» 22.30 «Франц+Полiна» вiйськова драма 00.30 «Кисень» драма 02.00 «Ностальгiя за майбутнiм» мелодрама

r

09.00, 17.00, 01.00 «Рогоносець», мелодрама 10.35, 18.35, 02.35 «Неправда i зрадництво», комедiя 12.10, 20.10, 04.10 «Четвертак», драма 13.40, 21.40, 05.40 «Любовний трикутник», мелодрама 15.15, 23.15, 07.15 «Мiльйон рокiв до нашої ери», комедiя

o

19.00, 01.00 Т/с «Багатство» 20.00 Т/с «Версiя». «Напарники» 21.00 Т/с «Детективи-2». «Пiти та не повернутися» 22.00, 23.30 Х/ф «Вiдкрита книга» 02.00 Т/с «Версiя». «Скажений» 03.00 Т/с «Детективи-2». «Таємниця осiннього лiсу»

3

05.00 За грошi 06.00 Гуморини iз торбини 08.30, 18.00 Фабрика анекдотiв 09.00 Х/ф «Вендетта покорсиканськи» 10.30, 22.30 Джентльмен-шоу 11.00 Х/ф «Удаваний хворий 1» 12.30, 17.00, 20.00 Ржаники 13.00 Торба смiху 16.00 Фабрика смiху 17.30 Дитячi вiдвертостi 18.30 Х/ф «Любов у полудень» 20.30 Камера смiху 21.00 Х/ф «Подорож мiсьє Перрiшона»


cmyk

14

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

A

B

06.15 М/ф «Коля, Оля та 06.00 Ранкова молитва Архiмед» 06.05, 07.10, 08.15, 09.00, 06.35 М/ф «Їжак + чере11.30, 15.50, 22.50, 23.30 паха» 06.45 М/ф «Дикi лебедi» Погода 08.00 «Ремонт +» 06.10 Мультфiльм 09.05 Лотерея «Лото06.45 Д/ф «Жива забава» 10.15 М/с «Клуб Мiккi енциклопедiя» Мауса» 07.15 Здорове харчування 10.40 «Шiсть кадрiв» 07.25 Акваторiя бiзнесу 10.50 Кулiнарне шоу «Сма07.50 Сiльський час куємо» 11.25 Реалiтi-шоу «Без 08.20 Укравтоконтинент мандата» 08.40 Кориснi поради 12.55 «Мiняю жiнку – 2» 09.05 Зiрковий ранок 14.30 Т/с «Будинок маляти» 18.30 «Особиста справа» 09.35 Хто в домi хазяїн? 03.45 «ТСН-тиждень» 10.05 Крок до зiрок. Євро- 19.30, 20.05 Т/с «Iнтерни» бачення 21.45 Гiпноз-шоу «Що ти робив минулої 11.05 Обережно – дiти! п’ятницi» 11.35, 02.05 Х/ф «Останнiй 22.50 «Свiтське життя» кордон» 23.50 «ГПУ» 13.20 Ближче до народу 00.50 Х/ф «Помста немовлятi» 13.55 Футбол. Чемпiонат 02.20 Х/ф «Чiзкейк» України. Прем’єрлiга. «Iллiчiвець» (Марiуполь) – «Металiст» (Харкiв) 05.15 М/с «Трансформери 14.50 В ПЕРЕРВI: Погода 3: Кiбертрон» 06.15 «Найрозумнiший» 16.00 Шеф-кухар країни Д/п «Гладiатори 17.00 В гостях у Д. Гордона 08.15 юрського перiоду» 18.00 Дiловий свiт. Тиж09.30 «Школа доктора день Комаровського» 10.00 «Україно, вставай!» 18.30, 21.45, 03.35 10.25 «Доки всi вдома» Г. Чоловiчий клуб. «М-1 Харламов Selection Ukraine» 6 тур 11.20 Х/ф «Замовлення» 20.30 Точка зору 13.10 Х/ф «Суєта суєт» 15.00 Т/с «Доярка з 21.00, 01.20 Пiдсумки Хацапетiвки-2» тижня 17.00 «БУМ-2. Битва 22.55 Трiйка, Кено, Макслов’ян» сима 18.00, 21.15 Х/ф «Серафима прекрасна» 23.00 Ера бiзнесу. 20.00, 01.40 «Подробицi Пiдсумки тижня» 23.35 Оперативний 23.35 Т/с «Лiговка» об’єктив 03.00 Т/с «Теорiя великого вибуху-2» 00.00 Д/с «Жива пам’ять 03.20 Т/с «До самої смертi» реґiону» 03.40 «Позаочi» 00.30 DW. Новини Європи 04.25 «Формула любовi» 05.10 «Знак якостi» 05.55 Гiмн України

Z

N

[

телепрограма телепрограма н е д і л я,

D 05.45 «Нашi улюбленi мультфiльми: Падав торiшнiй снiг, Козаки» 07.10 Х/ф «Вусатий нянь» 08.45 «Їмо вдома» 09.55, 01.30 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 11.00 «Караоке на Майданi» 12.00 «Х-Фактор» 15.00 «Смiшнi люди» 16.00 «Танцювальне шоу «Лiд i полум’я» 19.15 «Битва екстрасенсiв. Вiйна свiтiв» 21.20 Х/ф «Маша i море» 23.25 Х/ф «Канiкули кохання» 02.25 Х/ф «Вас чекає громадянка Нiканорова»

E

06.00, 06.20 Погода 06.05 Факти 06.25, 03.15 Х/ф «Звичайнi дива» 07.55 «Смак» 08.40 Анекдоти поукраїнськи 09.00 ПрожекторПерiсХiлтон 09.45 Квартирне питання 10.45 Ти не повiриш! 11.40 Козирне життя 12.10 Iнший футбол 12.45 Спорт 12.50 Стоп-10 14.20 Х/ф Бондiана: «Завтра не помре нiколи» 16.55 Море по колiна 17.40, 19.30 Х/ф «Бiй з тiнню-2. Реванш» 18.45 Факти тижня 21.15 Х/ф «Васабi» 23.30 Голi та смiшнi 00.50 Тиша в бiблiотецi 01.15 Х/ф «Поцiлунок дракона» 03.00 Iнтерактив. Тижневик

y

06.00 Х/ф «Золота баба» 06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.30 М/ф «Легенда про 07.10 «Нiчого на свiтi кра06.10 Х/ф «Дача» Зорро» ще немає...» Спецре07.40 «Смак» 07.00 М/ф «Чорний пiрат» портаж 08.20 «Служу Вiтчизнi!» 07.30 «Фактор життя» 07.40 Ретроманiя 08.00 «Православна 09.10 «Здоров’я» 09.00 Знак оклику енциклопедiя» 10.10 «Непутнi нотатки» 10.00, 04.00 Х/ф «Безквит- 08.25 Х/ф «Доля барабан10.30 «Поки всi вдома» щика» кова пасажирка» 11.25 «Фазенда» 11.30, 05.20 Х/ф «Право на 10.10 «Нашi улюбленi 12.10 «ЩАСТЯ Є!» тварини» пострiл» 10.35 «Щоденник 13.00 Футбол. Чемпiонат мандрiвника» Росiї. XXV тур. ЦСКА – 13.00 Т/с «Робiн Гуд» 11.00 «Панянка i кулiнар» «Рубiн». Прямий ефiр. У 15.00 Д/ф «Незвичайнi 11.30, 00.40 Подiї тварини» перервi – Новини 11.45 «Вiйськова таємниця 15.00 Вся правда про їжу. 16.00 Д/ф «Мозок» Михайла Шуйдiна». Д/ф 12.25, 00.55 Х/ф «Загибель «Якщо хочеться, то 17.00 Схема смiху 31 вiддiлу» можна» 18.00 Д/ф «Життя» 14.35 «Запрошує Борис 16.05 Х/ф «Один i без 19.00 Д/ф «Пiдводнi човни» Ноткiн» зброї» 15.05 Московський 20.00 Класна реклама 17.35 «Великi перегони» тиждень 20.30 «Сьогоднi. Пiдсумок» 15.35 «Тетяна Окуневська. 19.00 «Хвилина слави» 21.30 Д/ф «Зброя майбутГойдалка долi». Д/ф 21.00 «Час» нього» 16.15 «Смiх з доставкою 22.00 «Мульт особистостi» додому» 22.30 Чорне й бiле 22.35 «Yesterday live» 16.55, 23.05 Т/с «Наварро» 23.30 Х/ф «Мiсто на 23.25 «Познер» 18.25 Тимчасово доступграницi» ний. Гаррi Бардiн 00.25 Х/ф «Без свiдкiв» 19.20 Т/с «Немає порятунку 01.00 Х/ф «Багрянi рiки-2. 02.00 Х/ф «Молодi» вiд любовi» Ангели апокалiпсису» 03.25 «Слiд» 21.00 «У центрi подiй» 02.30 Х/ф «На вiдстанi 04.05 «Грай, гармонь 21.55, 03.10 Х/ф «Автопорподиху» улюблена!» трет невiдомого»

S

07.00, 09.00, 12.00, 15.00 Сьогоднi 07.20 «Чи знають росiяни росiйську мову?» 07.25 «Дикий свiт» 07.55 Їхнi вдачi 08.30 «Ексклюзив». Тамара Морщакова «Особлива думка» 09.25 «Перша передача» 09.55 Дачна вiдповiдь 10.55 Недiльна клипоманiя 11.25 Золотий пил 12.30 «Суд присяжних: головна справа» 14.00 Надзвичайна подiя. Розслiдування. «Без звiстки» 14.20 Особливо небезпечний! 15.30 «Розлучення поросiйському» 16.25 I знову здрастуйте! 17.20 «Огляд. Надзвичайна подiя» 18.00 «Сьогоднi. Пiдсумкова програма» 19.00 Щиросердне зізнання 19.45 «Центральне телебачення» 20.50 Т/с «Кодекс честi-4» 22.40 «Весiлля». «Проспiвано в СРСР» 23.30 Нереальна полiтика 00.00 Х/ф «Кат» 01.25 «Iсторiї про примар» 01.50 Футбольна нiч

2

06.00 Мультфiльми 07.00 М/с «Рен+Стiмпi» 07.35 М/с «Рен+Стiмпi-2» 08.00, 01.45 «Дивовижна наука» 09.00 Телемагазин 11.00 Х/ф «Татуйований» 12.55 «Сигнал порятунку – червоний» 14.00 Баскетбол. Матч Суперлиги 2010/2011. БК «Азовмаш» – БК «Хiмiк» 15.50 Т/с «Колобков. Справжнiй полковник» 16.50, 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 14 тур. «Волинь» (Луцьк) – «Динамо» (Київ) 19.00 Х/ф «Хижак-2» 21.10, 22.10 Т/с «Секретнi матерiали-2» 23.10 «Секс з Анфiсою Чеховою» 23.45, 01.20 «Жорстокi iгри» 00.10 Х/ф «Сексуальний бiзнес» 02.35 «Кумедне домашнє вiдео» 05.00 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера»

U

05.22, 17.21 Портрети в часi 05.27, 11.47, 17.27, 23.47 Музика 60-х 05.57, 12.17, 13.42, 17.56, 00.17 Ретроспектива 06.02 Д/ф «Червоне на червоному» 06.50 Д/ф «Фуршет, фуршет» 07.21, 13.47 Top of the Pops 07.51, 14.19, 19.36, 02.38 Т/с «Спасибi за покупку!» 08.27, 16.25, 19.06, 22.29, 02.05, 04.29 Пiсня року 08.53, 04.19 Кiножурнал «Новини дня» 09.03 Х/ф «Панянки з Вiлько» 11.21, 23.21 Цей тиждень в iсторiї 12.22 Д/ф «Поколiння» 13.15 Д/ф «Буду гинути молодим» 14.56 Х/ф «Останнiй патрон» 16.14 Кiножурнал «Радянський спорт» 18.01 Д/ф «Одного прекрасного вечора 2000 року» 18.22 Д/ф «Наша мама – герой» 20.13 Х/ф «Справжня любов» 00.25 Х/ф «Хористи»

24

G

ж о в т н я

J

http://dponline.cn.ua

L

06.25 М/ф «Нова iсторiя Бiлоснiжки» 07.45 Церква Христова 08.00 Запитаєте у лiкаря 08.35 Живчик старти 09.05 М/c «Доброго ранку, Мiккi!» 09.45 М/c «Русалонька» 10.10 Даєш молодь 10.35 Х/ф «Моя суперколишня» 12.35 Клiпси 13.00 Шоуманiя 13.45 Ексклюзив 14.35 Аналiз кровi 15.20 Info-шок 16.25 Новий погляд 17.20 Х/ф «Мiс Конгенiальнiсть-2» 20.00 Україна сльозам не вiрить 22.25 Файна Юкрайна 23.05 Голосування 23.30 Спортрепортер 23.35 Х/ф «Служителi закону» 02.15, 05.15 Студiя «Зона ночi. Культура»

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 Мультфiльми 10.00 «Хочу вiрити» 10.30 Х/ф «Мiськi дiвчиська» 12.30 «Єралаш» 13.00 «Гламурнi штучки та заучки» 14.00 Т/с «Саша+Маша» 14.30 «Гола правда» 15.30 Х/ф «Ваниль та шоколад» 17.30 «Знiмiть це негайно» 18.30 «Зiрки проти караоке» 20.30 «Pro любоff» 21.30 Т/с «Барвиха» 23.30 «Дом-2». Спецвипуск 00.00 «Бiгудi-шоу» 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00, 07.00 Сьоме небо 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин

06.00 «Легенди бандитського Києва» 06.50 Т/с «Iнспектор Деррiк» 08.05 М/с «Незнайко на Мiсяцi» 09.05 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв – 10» 11.30 «Легенди карного розшуку». Спекулянтиперевертнi 12.00, 03.25 «Агенти впливу» 12.30 «Бушидо. Схiднi єдиноборства» 14.20 Х/ф «Сестри» 16.10 Х/ф «Вiйна» 19.00 Х/ф «Розплата» 21.10 Х/ф «Божевiльний Макс» 23.10 Х/ф «Макс Хейвок: прокляття нефритового дракона» 01.25 Х/ф «Дублер» 03.05 «Речовий доказ» 04.50 «Правда життя» 05.40 «Легенди бандитської Одеси»

I

K

v

05.50, 04.30 Диваки 06.30, 08.00, 02.15 Твiй хiт 07.00, 20.00 24 години Свiт 07.30 Клуб 700. Live 08.40 Клуб суперкниги 09.00 Увага – їжа 10.00 Медицина 10.10 Народний богатир 10.50, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 За сiм морiв 15.40 Портрети дикої природи 16.00, 22.05 Зелена варта 16.45 Х/ф «Три днi Вiктора Чернишова» 20.25, 23.05 Погода 20.30 Журфiкс 21.00 Т/с «Мiй кордон» 22.40 Тиждень моди з Дар’ею Шаповаловой 23.10 PRO Читання 23.45 Екстремiкс 00.00 Таємницi долi 02.50 Острбайтери 03.35 Правда окопiв 05.05 Обличчя купюри 05.30 Сильнi свiту сього

P

06.00, 08.30, 16.30 «Мультфiльми» 07.00 Х/ф «Три товстуни» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 11.00, 20.00, 22.00 Т/с «Павутиння-3. Ваш вихiд, маестро» 12.00 «Нiмеччина за тиждень» 13.00 Х/ф «Приборкувачка тигрiв» 16.00, 01.00 «Артнавiгатор» 17.00, 05.00 Т/с «Слiд перевертня» 18.00 «Обережно, iсторiя!» 19.00 «Повний альбац» 21.00 «У Нью-Йорку з В. Топаллером» 23.00 Х/ф «Сатана» 01.30 «Американський лiкнеп» 03.00 Х/ф «Розбудiть Оленку!» 03.30 «Мультфiльми для дорослих» 04.00 «На власнi очi»

g

05.45, 12.10 Т/с «Розповiдi про Кешу i його друзiв» 07.05 Сезон у дачi 07.35 Панорама 08.20 Бiля парадного пiд’їзду 08.45 Здоров’я 09.15 Благовiст 09.40 «Дiти Евробачення: Даша, Алiна, Карина». 10.05 «Чудова сiмка» 10.35 Скарбнiца Магiлеущини 11.00 У свiтi моторiв 11.25 Арсенал 11.50 Тисячорiччя 12.00, 15.00 Новини 13.30 Мульфильм 13.40 Пiснi Перемоги 14.05 Мiнськ i мiнчани 14.30 Культурнi люди 15.15 Д/ф «Армiйської розвiдки Спецназ» 16.00 «Зворотний вiдлiк» 16.25, 00.50 Т/с «Свати-3» 17.20, 01.40 Живий звук 18.05 Суперлото 18.55, 19.25 «Мiста Бiлорусi й Росiї». Полоцьк 19.00 Новини союзної держави 19.30 Х/ф «Не хочу одружуватися» 21.00 У центрi уваги 22.25 Музичнi вечори в Мирському замку 00.05 Кiнопроби

06.00, 05.00 Срiбний апельсин 07.10 Т/с «Екстрений виклик. Доктор Смерть» 11.00 Х/ф «Гувернантка» 13.00 Х/ф «Двоє в чужому домi» 15.00 Х/ф «Глухар у кiно» 17.00 Шоу «Граєш або не граєш» 18.00 Т/с «Втеча» 20.00 Т/с «Втеча» 21.30 «Ти – чемпiон» 23.00 Футбольний уік-енд 00.10 Молодiсть XL 00.15 Х/ф «Генсбур. Любов хулiгана» 02.40 Заручники долi 03.15 Х/ф «Позбавте нас Єви»

Q

06.10, 05.45 Х/ф «Казка, розказана вночi» 07.45 «Формула-1». Квалiфiкацiя. Гран-Прi Кореї 09.25, 00.20 AutoEVO 09.45 «Формула-1». Перегони. Гран-Прi Кореї 11.50 «Код доступу» 12.40 «Скептик» 13.20 КВН-2010 15.50 «Городок» 16.30 Х/ф «7162» 18.20 Х/ф «Барон зброї» 20.50 «Пороблено в Українi» 22.30 «Що? Де? Коли?» 23.20 «Бiйцiвський клуб» 00.45 Х/ф «Смертельна вода» 02.10 «Нiчне життя»

O

M

06.00 Програма передач 06.01, 09.30 «Вiкно в Америку» 06.15, 08.20, 10.15, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 00.20, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.20, 08.10, 00.25, 04.50 «Тема тижня» 06.30, 05.30 «Київський час» 06.45 «Технопарк» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 23.00, 01.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 07.05, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 07.15, 09.10, 14.15, 16.15, 17.50, 22.50, 23.50, 01.20, 04.25 «Погода в Українi» 07.35, 08.50, 22.45, 23.20, 04.15 «Бiзнес-час» 08.30 «Бiстро-ТБ» 09.15 «Дiлова кухня» 10.35 «Феєрiя мандрiв» 11.20, 12.20 «Час iнтерв’ю» 13.30 «Життя в задоволення» 13.40 «Страховий патруль» 14.20 «Страва вiд шефа» 14.40 «Гра долi» (М. Коцюбинський) 15.30 «Мотор-ТБ» 16.20 «Фактор безпеки» 17.30, 04.30 «Не перший погляд» 18.30 «Народний контроль» 19.00, 00.00, 04.00 «Час новин» (рос.) 19.15, 01.30 Народне токшоу «Майдан» 21.00 «Час: пiдсумки» 22.00, 03.30, 05.40 «Особливо небезпечно» 22.30 «Час-тайм» 23.30 «Хронiка дня» 00.40 «Смачнi подорожi» 04.20, 05.25 «Огляд преси»

V

05.00, 06.15 «Золота мiна» 05.00 «Невiдома планета»: 05.00 «Звичайний кон07.30 «Минулого лiта...» церт» «Марш тисячi саму08.05 «Вона вас любить» 05.30 Х/ф «Сашка, любов раїв» 09.35 «Заради кiлькох моя» 05.25 «Фiрмова iсторiя» Т/ч рядкiв» 08.40 «Ранкова пошта» 07.25 «Далекi родичi» 11.10 «Тартюф» 09.10 «Сам собi режисер» 13.00, 14.10, 21.00, 22.10 Росiйське скетч-шоу 10.00, 13.00 Вiстi «Воно» 07.55 «Дурнi, дороги, 15.15, 23.15 «Тихе слiдство» 10.15 Мiсцевий час. Вiстiгрошi» 16.25, 00.25 «Дорогоцiнний Москва. Тиждень у 09.25 «Задорновости» Конподарунок» мiстi церт М. Задорнова 17.50, 01.50 «Ми жили по 11.00 «Репортерськi iсторiї» 10.45 «Смiхопанорама» сусiдству» 11.15 Х/ф «Малинове вино» 19.15, 03.15 «Любов, 11.30 «Новини 24» 13.20 Мiсцевий час. Вiстiпередвiстя печалi...» 12.00 «Тиждень» Москва 13.00 Х/ф «Таємничий лiс» 13.30 «Чесний детектив» 15.10 Х/ф «Бiблiотекар 3: 13.55, 03.20 «Городок». Прокляття Юдової 03.00, 21.00 «Коли ти Дайджест чашi» востаннє бачив свого 14.25, 00.00 Х/ф «Завтра тата?», драма 17.00 «У годину пiк»: була вiйна» 05.00 «Залягти на дно в «Силiконове життя» 16.00, 01.25 «Смiятися доБрюгге», комедiя 18.00 «Несправедливiсть» 07.00 «Фокусники»,комедiя зволяється» 19.00 Х/ф «Мерехтливий» 18.05, 03.45 Т/с «Детектив- 08.35 «Висока мода» 11.00 «Манолете», драма 20.50 Х/ф «Один пропущене агентство «Iван да 13.00 «Масiс Браун», драма ний дзвiнок» Мар’я» 15.00 «Голосок» драма 22.40 «Свiтовий бокс: 17.00 «13 розмов про 19.00 Вiстi тижня одне» Висхiднi зiрки» 20.05 «Спецiальний корес19.00 «Аферист», драма 23.10 Х/ф «Приватний пондент» 23.00 «Продавчиня» секс-клуб» 20.35 Х/ф «Карусель» 01.00 «Змiни моє життя», драма 01.05 Т/с «Золота медуза» 22.25 Х/ф «Вирок»

m

p

07.00 Махiнатори на трасi 07.25, 04.40 Як це працює 07.50 З чого це зроблено? 08.15, 15.35, 03.40 Новий свiт 09.10, 14.40, 21.05, 02.40 Руйнiвники легенд 10.05, 10.35 Блискавичнi катастрофи 11.00 Американськi лiсоруби 11.55 Вижити будь якою ціною 12.50 Лють! 13.45 Смертельний улов 16.30, 17.00 Скривлення часу 17.25, 17.55 У мене вийшло! 18.20 Автомайстернi 19.15, 19.45 П’ята передача 20.10 Крутий тюнінг 22.00 Найнебезпечнiшi мiста свiту 22.55 Вижити в катастрофi 23.50 Спецназ Майамi 00.45 За ґратами 01.40 На мiсцi злочину 05.05 Мегабудiвництва 06.00 Зухвалi проекти

5

t

06.05, 21.00 «Саундтреки» 06.00 Правда СIТI 06.45 «Дитячий сеанс» 07.25 «Новини кiно» 06.30, 14.30 Сiм днiв СIТI 08.05 Х/ф «Перевiрка на 07.00, 09.30 Я або собака дорогах» 07.20, 09.10 Велика ферма 10.20, 12.25, 15.15 «Вiтрина-ТБ» 11.00, 23.50 Х/ф «Робота» 07.40, 08.50 Мiстер Мейкер 11.50, 18.05 «SMS-голосування» 13.00 Х/ф «Король пригод» 08.05 М/с «Моряк Папай» 15.45, 19.00 Х/ф «Ескадрон 08.30 М/с «Залiзна люгусарiв летючих» 17.40 «Кiноляпи» дина» 18.25 Х/ф «У парку» 10.00 Прихована камера 21.30 Х/ф «Чорнi тигри». 23.25 «Кiнотрейлери в 3D» 10.30 Моя нова адреса 00.30 Х/ф «Вторгнення» 11.00, 15.00 Весiлля СIТI 11.30, 19.35 Як вiдходили кумири 12.30, 16.40 Мегаспоруди 05.00 «Потяг» 07.00, 17.00 «Кiлери» 13.30 Галерея СIТI 09.00, 19.00 «Менi б до 14.00, 20.30 Легенди СIТI неба» 15.40, 18.35 Супертовстi 11.00 «Принцеса i жаба» проти суперхудих 13.00, 23.00 «Замерзлi 17.30 Людина пiд душi» мiкроскопом 15.00, 01.00 «П’ять моїх 21.00, 00.00 Х/ф «Небеса колишнiх подружок» обетованные» 21.00 «Паранормальне 22.15 Таємне життя жiнок явище» 03.00 «Щоденник кiлера» 02.00 Нiч Сiтi

W

Чернігів  08.00, 14.55, 17.55 Цей день в iсторiї 08.05 Дивовижний калейдоскоп 08.35 Чернiгiвщина духовна 09.00 Україна:час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 11.00 Чернiгiвська лiра 11.30, 01.30 Х/ф «Лиха доля» 12.50, 01.00 Д/ф «Гомонiла Україна» 13.35 Х/ф «Максимка» 15.00, 18.00 Ефiрний час ТРК «Новий Чернiгiв» 16.00 Вiд щирого серця 17.30 М/ф «Лускунчик» 20.00 «Тиждень» 20.40 Євро-2012 21.05 Ток-шоу для ерудитiв. «Вiват, iнтелект!» 22.00, 02.50 Ми. Ольвiйськi iсторiї 22.20, 03.10 Енциклопедiя українскої дiаспори. Вiдчинилося життя 23.00 «Телевiзор» 00.00 Україна: час мiсцевий. Мовлення територiальних громад 03.50 Вiд мелодiї до мелодiї

s

06.00 «Продається детектор неправди», трагiкомедiя 08.00 «Блаженна», драма 10.00 «Курка», трагiкомедiя 12.00 «Контракт на любов», комедiя 14.00 «Сучi дiти», трагiкомедiя 16.00 «Свято», вiйськова драма 18.00 «Кисень», драма 20.00 «Ностальгiя за майбутнiм» 22.00 «Сад», комедiя 00.00 «Фартовий», драма

r 09.00, 17.00, 01.00 «Мушетт». Драма 10.25, 18.25, 02.25 «Привiт, Бiлле». Комедiя 12.05, 20.05, 04.05 «Сезон туманiв». Мелодрама 13.55, 21.55, 05.55 «Бути Стенлi Кубриком». Комедiя 15.30, 23.30, 07.30 «Витерта реальнiсть». Драма

o 19.00, 01.00 Т/с «Багатство» 20.00, 02.00 Т/с «Версiя». «Скажений» 21.00 Т/с «Детективи-2». «Таємниця осiннього лiсу» 22.00 Х/ф «Вiдкрита книга» 23.30 Х/ф «Вiдкрита книга-2» 03.00 Т/с «Детективи-2». «Янгольський пил»

3

05.00 За грошi 06.00 Гуморини iз торбини 08.30, 18.00 Фабрика анекдотiв 09.00 Х/ф «Парижанка» 10.30, 22.30 Джентльменшоу 11.00 Х/ф «Удаваний хворий 2» 12.30, 17.00, 20.00 Ржаники 13.00 Торба смiху 16.00 Фабрика смiху 17.30 Дитячi вiдвертостi 18.30 Х/ф «Подарунок» 20.30 Камера смiху 21.00 Х/ф «Бабiй 2»


прогнози прогнози

http://dponline.cn.ua Зн і м о к із с у п у т н и к а

 Чернігів

NOAA-19  13.10.2010 13:12

Гід р о м е т ц е н т р п овід о м л я є

14-го жовтня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер західний 5–10 м/с. Температура повітря +6 ... +11 °C, по Чернігову +9 ... +11 °C. 15-го та 16-го жовтня – мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південний та південно-східний 3–8 м/с. Температура вночі –3 ... +2 °C, вдень +7 ... +12 °C. п о г о д а н а с о н ц і ( д а н і S O H O)

EIT 284  12.10.2010 13:06

LASCO C2  13.10.2010 07:12

календар

Сьогодні Сонце зійшло о 7 год. 20 хв., зай­ де о 18 год. 10 хв. День триватиме 10 годин 51 хвилину. Новий Місяць 7 жовтня. Місяць у Козерозі. За релігійним календарем сьогодні – Покров Пресвятої Богородиці. Апостола від 70-ти Ананії. Люблінської, Псково-Покровської, Касперівської, Браїлівської, Гербовецької і Барської ікон Божої Матері. Завтра – священномученика Кіпріана, мучениці Іустини і мученика Феоктиста. Блаженного Андрія, Христа ради юродивого. Кончина благовірної княгині Анни Кашинської. Преподобного Кассіана Углицького. День пісний. Іменинниками будуть: сьогодні – Сава, Михайло, Роман, Віра, Марія, Ананій; завтра – Андрій, Костянтин, Касьян, Устя, Анна, Давид.

гороскоп н а ти ж день ОВЕН. Настав час шокувати всіх своїми талантами. Чудовий період для втілення ваших задумів у реальність. Прислухайтеся до своєї інтуїції, вона підкаже вірне рішення. У вихідні можуть зненацька наскочити гості – і ви прекрасно проведете час. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок. ТЕЛЕЦЬ. Тиждень розпочнеться з гарних новин. На роботі та вдома можливі конфліктні ситуації, тому будьте обережні в словах і вчинках. Варто не поспішати з рішеннями та не гарячкувати. Ближче до вихідних згадайте про друзів. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа. БЛИЗНЯТА. Ви опинитесь під тиском непередбачених обставин, які внесуть значні зміни до ваших планів. Спілкування з партнерами принесе вам прибуток. Вихідні приділіть домашнім проблемам та турботам. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер. РАК. Нещодавні проблеми минуться і вас охопить трудовий ентузіазм. Можлива пропозиція нової роботи або підвищення. Незначні проблеми з’являться з оточуючими. Вихідні будуть вдалими та радісними. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок. ЛЕВ. Вам потрібно додержуватись дисципліни та проявляти ділові якості. Чим більше нового ви довідаєтесь, тим більшими будуть успіхі у майбутньому. На вихідні нічого не плануйте. Сприятливий день – середа, несприятливий – п’ятниця. ДІВА. Намагайтесь бути відвертішими з керівництвом. Заплановано надто багато, тож вам доведеться відмовитись від деяких планів. Експерименти виявляться невдалими, тому у роботі дотримуйтесь традиційних методів. У вихідні наведіть порядок у речах і паперах. Сприятливою буде – субота, несприятливим – вівторок.

18 – 2 4 ж о в т н я ТЕРЕЗИ. Вас очікують цікаві події. Будьте чесними, і тоді ніякі плітки не зашкодять вам. Серед тижня підіть на компроміс з діловими партнерами, це принесе несподіваний прибуток. Якщо у вихідні ви вирішите перепланувати будинок або квартиру, порадьтеся заздалегідь з близькими. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок. СКОРПІОН. Плідна праця принесе вам підвищення, і додасть відповідальності. Живіть за графіком, інтуїція вас не підведе. На вихідні заплануйте невелику подорож, яка вбереже вас від нудьги. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – п’ятниця. СТРІЛЕЦЬ. Нічого не робіть «навмання». Вам знадобляться принциповість і тверезість суджень. Відчуйте значення кожного моменту. Уважніше відносьтесь до професійних справ, тому що ділові партнери або колеги можуть втягти вас у сумнівну аферу. Вихідні проведіть у сімейному колі. Сприятливою буде – середа, несприятливою – субота. КОЗЕРІГ. Плануйте тільки те, що вам під силу. На роботі поводьтесь стримано. Вдома вас очікує спокій та благополуччя. Вихідні проведіть творчо, реалізуйте ваші давні задуми. Сприятливий день – четвер, несприятливий – середа. ВОДОЛІЙ. Дивитися на життя потрібно максимально прагматично. Всі важливі та невідкладні справи намагайтесь завершити в першій половині тижня. У вихідні відпочиньте, тому що наступний тиждень може виявитися складним. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – вівторок. РИБИ. Не зупиняйтесь на досягнутому. Можливо з’явиться шанс змінити роботу. Не вступайте в суперечки з керівництвом. У вихідні від гарних взаємин з близькими буде багато чого залежати. Сприятливим буде – вівторок, несприятливим – четвер.

к а р и к ат у ра

–З в с на тіл ідки ст ьки у іль г лю ки рош де см ей й ітт я?

Ц и м и д н я м и н арод илися

Американський модельєр одягу Ральф

14.10 Лорен (1939); український актор Лесь Сер­

дюк (1940). Російський поет Михайло Лермонтов (1814); німецький філософ Фрідріх Ніцше 15.10 (1844); радянський письменник-гуморист Ілля Ільф (1897). к р о с в о рд

Зліва праворуч: 1. В Англії – головний представник уряду в графстві, який виконує адміністративні функції, зокрема відає поліцією й карним розшуком. 3. Обласний центр у Білорусі, від якого до кордону з Польщею – 15 км, а з Литвою – 30 км. 6. Ранкова трапеза. 8. Назва групи сортів яблуні з плодами характерного винно-солодкого смаку і ніжною м’якоттю. 9. Прохідний 1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

14

16

12

15

17

13

закритий простір між двома дверима. 10. «Бродяча людина» в середні віки в Західній Європі, здатна до творчості, виконання пісень або прозових творів. 12. Погодна «мінусовка». 14. Столиця держави на південному сході Африки. 16. «І тільки …(?) буває геніальна. / Господь, спаси мене від доброти! / Така тепер на світі коновальня, / що треба мати нерви, як дроти» (Ліна Костенко). 17. Яка богиня вийшла з розбитої голови Зевса? Згори донизу: 1. Тип покрівлі. 2. Капітан піратського корабля «Морж», вигаданий Стівенсоном. 3. Популярний британський актор («Чотири весілля і похорон», «Ноттінг Хілл», «Щоденник Бріджит Джонс»). 4. Середовище зіниці. 5. Розпорядження щодо арешту або житла. 6. Для якої держави Гамбія є напіванклавом? 7. Популярний сорт винограду для виробництва червоних вин. 10. І вияв настрою на обличчі, і висловлювання. 11. У скандинавській міфології – надприродна істота, звичайно ворожа людям. 12. Розтоплена силікатна маса високої температури, що виникає в глибині земної кори. 13. Сильний дощ. 15. Попередник ігрека.

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

15

Пори року

Місток до передзим’я Усе частіше навідуються до нас хвилі холодного арктичного повітря, нагадуючи, що вже варто тримати напоготові кожушки і рукавички. Вересневе тепло, схоже, відлинуло в ірій і не збирається повертатись. Хіба що наступної весни принесуть його на своїх стомлених крилах перелітні птахи.

П

опередній місяць, за даними обласного центру з гідрометеорології, видався доволі мінливим. Середньодобова температура повітря то перевищувала норму, то опускалася нижче середніх багаторічних значень. Загалом же перший осінній місяць десь на градус був теплішим, ніж зазвичай. А ось дощів, яких так очікували хлібороби, мали більше – 103-184 відсотки від норми. І це добре. Дещо поповнилися природні водойми. Наприклад, рівень води в Десні біля Чернігова протягом місяця зріс на 19 сантиметрів. У жовтні ж середньомісячна температура повітря порівняно з вересневою знижується на 6 градусів і становить близько 7-ми. А в період з 23-го по 30-те жовтня відбувається стійкий перехід температури повітря через 5 градусів тепла у бік зниження, тобто закінчується вегетаційний період для сільгоспкультур. Жовтень – місток до передзим’я, а інколи навіть стає стартовим майданчиком для справжніх зимових процесів. Такі випадки бували, особливо в північно-східних районах області. Абсолютний жовтневий мінімум температури повітря становить на території області 9-11 градусів морозу (1956, 1988 та 2001 роки). Та іноді на поліські терени повертається справжнє літо. У 1999-му році стовпчики термометрів сягали позначки в денну пору 27-29-ти градусів тепла. Ось на які контрасти здатен другий осінній місяць. За прогнозами синоптиків, нинішній жовтень передбачається дещо теплішим від середніх багаторічних значень, а опадів буде близько норми. Та вже перша декада місяця засвідчила: прогноз може й не збутися. Середня температура першої декади виявилася на 2,7-3,6 градуса нижчою від норми. В окремі ночі морози сягали 5-ти градусів. Зате кількість опадів становила лише 4-23 відсотки від середніх багаторічних значень. І поки що змін на краще синоптична ситуація не обіцяє.

Відповіді на кросворд,

опублікований у № 103 від 23 вересня 2010 р. ЗЛІВА ПРАВОРУЧ: 1. Румба. 7. Славутич. 8. Гладіатор. 10. Йолоп. 13. Арик. 14. Мінін. 17. Стрімнина. 19. Харрісон. 20. Атака. ЗГОРИ ДОНИЗУ: 1. Розгром. 2. Марафон. 3. Аспірант. 4. Раут. 5. Хутро. 6. Титло. 9. Ойкумена. 11. Личинка. 12. Паланка. 15. Ідеал. 16. Іскра. 18. Рись.

Отож поспішаймо завершувати останні польові роботи, облаштовувати житлові й інші приміщення. Зима нерадивих не любить. А на сюрпризи вона також здатна. Лесь ГОМІН


cmyk

16

остАння остАння сторінкА сторінкА

№ 112 (152) 14 жовтня 2010, четвер

АкЦія!

http://dponline.cn.ua

перемоЖеЦЬ

Якщо ваМ потрапив до рук

ФлАЄр збережіть його та разом із заповненою анкетою читача надішліть на адресу редакції: 14000, м. Чернігів, пр­т Перемоги, 62, «Деснянка вільна» (3­й поверх). Серед читачів, що виконали всі умови акції, щотижня розігруватимуться

Ольга володимирівна ЛеСУн з смт Ріпки Чернігівської області 50 гривень чекають на неї в редакції При собі мати паспорт та ідентифікаційний код Ф ото Фа кт

Увага! в розіграші призів

братимуть участь тільки анкети, надіслані разом з флаєром.

Де знайти флаєр?

Періодично в усіх містах та районах області вільні розповсюджувачі преси або промоутери роздаватимуть флаєри «Деснянки вільної» усім бажаючим.

Де знайти газету?

«Деснянку вільну» можна придбати в кіосках Укрпошти, у вільних розповсюджувачів преси, в пунктах продажу, адреси яких буде зазначено на флаєрі. Можна спитати газету і в сусіда, який її передплачує, а ліпше – передплатити самому. Зробити це можна у будь-якому поштовому відділенні.

як проходитиме розіграш?

Переможець визначатиметься щотижня серед листів, що надходитимуть на адресу редакції, випадковою вибіркою. Щочетверга на сторінках «Деснянки вільної» за підсумками тижня друкуватиметься ім’я щасливого володаря справжньої 10-, 20-, 50- або 100гривневої купюри.

Анкета читача

Ось таких козенят ростять послушники Гошівського чоловічого монастиря, що у селі Гошеві Долинського району Івано-Франківської області. Фото Василя КОЗАКА

ДЕСНЯНСК А Я

Неделя Мир семейных ценностей

Газету «Деснянка вільна» ВИ:  вперше взяли в руки;  періодично купуєте, якщо вдасться знайти в кіоску;  передплачуєте;  берете почитати у сусіда. Що ВАМ подобається в газеті, а що ні; що треба змінити, які нові ідеї, рубрики, конкурси можете запропонувати:

розкажіть коротко про себе: вік освіта ким працюєте Вкажіть ВАШЕ ім’я, прізвище та контактний телефон, щоб ми могли з ВАМИ зв’язатися і повідомити про виграш, якщо пощастить саме ВАМ:

Деснянка вільна

ПреДЛагаеТ ваМ:

– последние новости Чернигова и области; – интересные тематические страницы; – эксклюзивные интервью, подробности из жизни звезд кино, шоу-бизнеса; – рецепты, конкурсы, гороскоп и кроссворд; – 41 канал телепрограммы; – рекламу и объявления.

пОДпИСНОЙ ИНДЕкС

49417

! с н о н А

Засновник та видавець – ТОв «редакція газети «Деснянська правда». Реєстраційне свідоцтво ЧГ № 465-114ПР від 22.04.2010 р. головний редактор Лариса МІЛОва. Перший заступник головного редактора Леся кОШеЛЬ. Тел. 678-200. Заступник головного редактора Петро грОМОвиЙ. Керівник відділу зв’язків з громадськістю володимир ЛиСенкО. Тел. 4-44-42. Відповідальний секретар віталій аДрУг. Тел. 4-21-92. Телефони відділів редакції: суспільно-політичних питань: 4-22-71; економіки: 4-45-42; соціальних питань: 4-41-36; гуманітарної сфери: 4-44-12; реклами: 4-40-07. Факс: 4-21-92, 4-40-07. Комп’ютерна верстка та дизайн: Олександр БОжОк, ганна ЗевкО, Світлана кУЗЬМенкО. Коректори: альона ШевЧенкО, Світлана СОкОЛ, Олена ШереМеТ. Передплатні індекси: триразовий – 49086; триразовий пільговий – 49087 та четверговий випуск – 49088.

Читайте у наступному номері газети

прО вОДУ, ТАрИФИ і життя за лічильником

адреса редакції: 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62, 3-й поверх. веб­сайт: www.dponline.cn.ua. електронна пошта: despravda@ukr.net. Віддруковано у ВАТ «РВК «Деснянська правда», 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62. Газета виходить тричі на тиждень (вівторок, четвер, субота). Тираж тижня – 17 794. Розповсюджується по передплаті. Редакція не завжди поділяє погляди авторів публікацій. Відповідальність за достовірність інформації та реклами несуть автори та рекламодавці. позначені матеріали рекламного змісту. Знаком Листування з читачами – тільки на сторінках газети.

Деснянка вільна №152  

пЕрЕДплАТіТЬ , якщо хочете, щоб «Деснянку вільну» приносили вам додому http://dponline.cn.ua e-mail: despravda@ukr.net пЕрЕДплАТНі іНДЕкСИ:...

Advertisement