Page 1

http://dponline.cn.ua  e-mail: despravda@ukr.net

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер ГОЛОВНА ГАЗЕТА ЧЕРНІГІВЩИНИ

202 з 420

народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Цей законопроект забороняє підвищувати вік, починаючи з якого жінки мають право на призначення пенсії за віком, оскільки це порушує соціальні права жінок, гарантовані чинним законодавством. Мораторій на підвищення віку, починаючи з якого жінки мають право на призначення пенсії за віком, визначеного у статті 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення» мав тривати до 1 січня 2020 року.

П

онад три з половиною тисячі протоколів з початку року склала чернігівська міліція за паління в громадських місцях. Це результат ухваленого закону про заборону тютюнопаління. Проте цей показник може зрости у кілька разів. Депутати Чернігівської міської ради на минулій сесії пішли далі столичних законотворців: вони додатково затвердили список місць, де з цигаркою краще не з’являтися.

соціум

Кількість населення України і надалі зменшується

стор.2

Станом на 1 серпня 2010 року зафіксовано

45 млн 850

У Чернігові відкрито відділення сімейної медицини

тис. 918 осіб

У мікрорайоні Масани керівники області та міста – голова облдерж­адміністрації Володимир Хоменко і міський голова Олександр Соколов – урочисто відкрили відділення загальної практики сімейної медицини. Воно об’єднало у собі філіали міської дитячої поліклініки №1 та міської лікарні №1.

Відділення розташовано на першому поверсі нового житлового будинку. Там створено всі умови для медиків і пацієнтів. У відділенні сімейної медицини, що офіційно розпочне свою роботу з 1 жовтня, працюватимуть терапевти, педіатри, діятимуть фізіотерапевтичні кабінети і денний стаціонар.

(31 млн 444 тис. 943 міського та 14 млн 405 тис. 975 сільського),

тобто чисельність населення скоротилася на 8,9 тис. осіб порівняно з липнем. Нагадаємо, у червні чисельність населення України зменшилася на 11,9 тис. осіб порівняно з травнем і на 1 липня становила 45 859,8 тис. осіб.

За словами міського голови, потреба у поліклінічному відділенні в мікрорайоні, який активно розбудовується, існувала кілька років, але тільки тепер спільними зусиллями міської і обласної влади та будівельної організації вдалося вирішити проблему. Завдяки відкриттю відділення сімейної медицини, у дитячому садку, де раніше був філіал поліклініки, вивільняються площі і там буде створено додатково 100 місць.

Новини підготувала Сніжана Божок

А г ра р н и й с е к т о р

Нарада відбулася. А чи буде картопля? Всеукраїнська нарада з питань розвитку картоплярства відбулася на базі Чернігівського та Менського районів. З 13 реґіонів держави (а інші картоплю майже не вирощують) зібралися організатори сільгоспвиробництва, щоб обговорити стан та перспективи вирощування «другого хліба». Гості відвідали науково-виробниче об’єднання «Чернігівеліткартопля», що у Седнєві Чернігівського району, вивчали сучасну методику вирощування оздоровленого насіннєвого матеріалу, ознайомилися з роботою приватного підприємства, що виробляє крохмаль. У Менському районі учасники наради побували у фермерському

господарстві Олексія Бутенка, яке спеціалізується на вирощуванні картоплі, активно співпрацює із зарубіжними фірмами. Шарму нараді додало те, що в ній планувалася участь віце-прем’єр-міністра Віктора Слаути та міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка. Але приїздили заступник міністра аграрної політики Іван Демчак та заступник голови ОДА Олександр Шанойло. Нараду провели, а от чи буде картопля, важко сказати. Адже більша частина бульби вирощується у приватному секторі, якому держава не надає ніякої підтримки: ні в сортооновленні, ні в кредитуванні. Валерій МАГУЛА

обери

свою

хвилю

триразовий – 49086, триразовий пільговий – 49087, четверговий випуск – 49088

«Якщо погодні умови до 1 жовтня погіршаться, ми опрацюємо питання з місцевими органами влади. Готові розпочати опалювальний сезон для бюджетних підприємств (лікарні, школи і дитячі садки) з періоду, коли температура, особливо у нічний час, знизиться до 5-7 градусів і нижче», – зазначив міністр з питань житловокомунального господарства Юрій Хіврич. За повідомленням міністра, станом на 15 вересня на 100% підготовлені до осінньо-зимового періоду об’єкти соціальнокультурного призначення, крім двох лікарень в Криму, однієї лікарні в Донецькій і однієї лікарні в ІваноФранківській областях. Залишаються непідготовленими до зими 659 житлових будинків (6,26%) у Києві, 126 (3,68%) – у Севастополі, 34 – у Чернігівській області, 11 – у Хмельницькій, 20 – у Херсонській, 99 – у Львівській, 21 – у Луганській, 127 – у Кіровоградській, 229 – в Івано-Франківській, 458 – у Донецькій, 63 – у Волинській, 80 – у Вінницькій областях та 227 будинків у Криму. До опалювального сезону котельні готові на 99,7%, водопровідні насосні станції – на 99,6%, каналізаційні насосні станції – на 99,7%, водопровідні очисні споруди – на 100%. Підготовлено до роботи в зимовий період 6,4 тисячі одиниць спеціалізованої техніки (98%), заготовлено 961,13 (95%) тисячі тонн посипного матеріалу та реагентів для доріг.

За відповідний проект закону проголосували

Передплатні індекси:

розпочатися раніше

У Чернігові курцям оголосили

Депутати відмовилися встановити мораторій на підвищення пенсійного віку для жінок

Колаж Антона Ниманихіна

Опалювальний сезон може

за конотворен н я

с и т уа ц і я

Фото Выктора Кошмала

жкг


cmyk

2

реґіон реґіон

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

Віс т і з М е н с ь к о г о ра й о н у

Школу реорганізували, залишків не прибрали

Д

ва роки тому в селі Осьмаки через несправність пічного опалення згоріла ЗОШ І-ІІ ст., яку згодом реорганізували у ЗОШ І ст. Старшокласників возять автобусом у районну гімназію. От тільки залишкам шкільних приміщень ніяк ради не дадуть. Обгорілі стіни й досі стоять, справляючи гнітюче враження. Не використовуються ще два аварійні будинки. Вони стали прихистком для випивох.

Дороги заростають

Щ

е одне лихо підступає до доріг місцевого значення у Менському районі: з одного боку коштів для твердого покриття немає, а з іншого – до проїжджої частини все ближче підступають дерева та чагарники, звужуючи проїжджу частину. Приміром, на шляху до села Чапаївка зелень так наблизилась, що два автобуси не розминуться. Втім, їх одразу по два туди і не їздить. Але шкільний автобус, продираючись крізь хащі, уже губив спеціальний ліхтар-блимавку. Хто чиститиме узбіччя, важко сказати. Як тут не згадати колишнього губернатора Миколу Лаврика, який дуже не любив придорожніх хащів та організовував їх вирубування.

Бігач поб’є всі рекорди

Н

а виборах сільського голови у Бігачі вже нині очікується гостра боротьба між кандидатами. Адже, за попередніми відомостями, на одну посаду мера невеликого села претендують аж вісім осіб, і це лише на 311 виборців! А тут чимало безробітних, адже сільгосппідприємства з колишнього колгоспу не вийшло. І обраному голові особливо не позаздриш. У селі треба завершувати газифікацію, ремонтувати дороги, вирішувати інші проблеми населеного пункту, де більшість жителів – пенсіонери.

Браконьєри є, рибоохорони немає

М

айже неможливо ловити рибу спінінгом на менському озері. А все тому, що любителі легкої та швидкої наживи понаставляли стільки сіток, що риболовні гачки неминуче чіпляються за них. Законослухняні рибалки тільки обурюються, а що робити? Рибоохорони в районі багато років немає. Правда, минулої весни з’явився був рибінспектор, але попрацював лише півтора місяця. То хто ж наводитиме порядок не лише на менському озері, а й на інших водоймах, де приблизно така ж картина? Валерій МАГУЛА

http://dponline.cn.ua

С и т уа ц і я

У Чернігові курцям оголосили

О

 Поч. на 1-й стор.

крім дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту, закладів освіти та медицини до переліку антитютюнових місць Чернігова потрапили парки, сквери, пляжі і навіть Божі храми, а також прилегла до них територія у радіусі 10 метрів. Не можна курити на робочому місці та під час проведення масових заходів. Тепер справа за малим: подумати, як виконати ці норми. Адже, незважаючи на солідне подорожчання тютюнових виробів, навряд чи можна сказати, що курців у нас поменшало. Нині побачити людину з цигаркою можна без проблем майже в усіх перелічених місцях. Буває, що і правоохоронці не завжди реагують на таке правопорушення. Опівдні у сквері Попудренка, що у самісінькому центрі Чернігова (перед будинком міської ради), нам вдалося нарахувати одразу дев’ять курців. До того ж жінок, що диміли, виявилося вдвічі більше. Були серед них і молоді мами. Чернігівці про заборону куріння переважно знають, але ймовірність сплатити штраф не всіх лякає. Наприклад, дві молоді жінки, які відпочивали на лавочці зі своїми чадами, навіть не збентежилися, коли до них підійшов кореспондент. Тоненькі дамські цигарочки загасили лише тоді, як докурили. Звісно ж, вони не назвали себе, але розповіли, що міліція їм навіть попереджень не робить. Олександр нещодавно приїхав до Чернігова із Санкт-Петербурга. Чоловік розповів, що у них жодних заборон на куріння немає і додав, що радше заплатить штраф, ніж утримається від куріння.

перекур Більшість громадян просто не вірить у можливість здійснення планів, затверджених на Магістратській. Переважно молодь вважає, що ухвалене рішення залишиться не більше ніж зіпсованим клаптиком паперу. У міліції кажуть, що депутати рішення ухвалили, але про умови його виконання не подумали. За словами правоохоронців, зони, вільні від тютюнопаління, мають бути облаштовані відповідними графічними знаками, так само, як і місця для куріння.

– Було б непогано, якби це рішення виконали, хоча б на 30–40%. Саме тому згадую один відомий жарт, де йдеться, що крапля нікотину вбиває коня. Погано, що наші люди вважають себе здоровішими за цю тварину. Я читав документ, який затвердила міська рада. Там тільки позитивні моменти. Дуже хочеться сподіватися, що хоча б частину з цих положень буде виконано… Міський голова Олександр Соколов хоча й сам палить, але трагедії з ухваленого рішення не робить. Він пере-

– Якщо влада хоче, щоб міліція виконувала ухвалене рішення, вона має позначити всі відповідні території. Бо як ви собі уявляєте міліціонера з рулеткою, котрий відмірює 10 метрів? – дивується керівник прес-служби обласного УМВС Сергій Бриль. Кого порадувало антитютюнове рішення, то це лікарів. Медики кажуть, що роботи в них може поменшати, але до заборон, як таких, ставляться скептично. Головний лікар обласного наркологічного диспансеру Петро Седень жаліється, що закони в нашій країні пишуться гарні, але вони, на жаль, не виконуються.

конаний, що поступово приклади шкідливих звичок таки зникнуть з чернігівських вулиць: – Пам’ятаєте, не так давно в нас на алеях, у скверах сиділи й пили пиво? Сьогодні там не зустрінеш уже нікого з пляшкою. Ввели чималенькі штрафи, й за два місяці навели порядок у місті. Щодо куріння, то категорично слід заборонити палити цигарки біля шкіл і лікарень. Переглянемо торгівлю з продажу тютюнових виробів. Невдовзі зберемося з фахівцями житлово-комунального господарства, міліцією, лікарями і вирішимо, як краще втілити це рішення в життя. Градоначальник запевняє, що боротьбу з курінням може почати з себе. Розповідає, що не так давно в його житті був період, коли він не палив 10 місяців. Список місць, де діятиме заборона на куріння, може продовжитися. Поки що під питанням залишаються ринки міста, але на найближчому засіданні долю тамтешніх курців невдовзі теж визначатиме міська рада. Ігор ЛЕВЕНОК

а я к у н и х?

Все більше країн жорстко обмежують куріння у громадських місцях.

Великобританія

Тотальна заборона на куріння в громадських місцях постійно розширюється. Курити не можна в торгових центрах, транспорті, закритих приміщеннях ресторанів, кафе і пабів, на стадіонах. Допускається це робити на відкритих майданчиках у ресторанах, у телефонних будках деяких типів та на автобусних зупинках. Проте місцева влада може вводити власні обмеження на куріння в подібних місцях. Уряд планує ще більше посилити правила продажу тютюнових виробів. Наприклад, передбачається ввести заборону розміщувати цигарки і тютюн на вітринах, а також обмежити список місць, де можна буде придбати тютюнові вироби.

Німеччина і Чехія

У Німеччині діє загальнонаціональна заборона на куріння в громадських місцях. Тут не курять у більшості ресторанів, барів, кафе і дискотек, громадському транспорті, у всіх закритих громадських місцях та на вокзалах. Порушників штрафують на суму до 1000 євро. Закон особливо обумовлює заборону на куріння в громадських місцях для осіб, які не досягли 18-річного віку. В окремих федеральних землях, і навіть містах, можуть діяти ще жорсткіші правила, що обмежують права курців.

Аналогічні правила діють і в Чехії.

Греція

За кількістю курців, це перша європейська країна. Греція лідирує і за жорсткістю антитютюнових законів. З 1 січня цього року тут заборонено курити у всіх громадських приміщеннях, у тому числі в ресторанах і кафе, громадському транспорті, на стадіонах, зупинках громадського транспорту та в нічних клубах і казино. Заборонено і продавати цигарки у великих торговельних і розважальних центрах. До того ж, Греція залишається однією з не багатьох країн світу, і єдиною країною ЄС, в якій не існує вікового обмеження на продаж цигарок та інших тютюнових виробів.

Нідерланди

Це унікальна держава, в ній до тютюнопаління ставляться гірше ніж до куріння марихуани. При тотальній забороні куріння в громадських місцях, марихуану можна палити у відомих голландських кав’ярнях, але за однієї умови – у марихуану не можна підмішувати тютюн. Курити в ресторанах і барах заборонено, проте в будь-якому з них знайдеться приміщення, якому пасує назва «курилка». Там можна курити, проте не можна приносити туди їжу і напої.

Об’єднані Арабські Емірати

З цього року в ОАЕ запроваджено обмеження, аналогічні європейським, а в деяких випадках вони навіть перевершують їх.

Крім стандартних установ, у країні заборонено курити в автомобілях, що перевозять дітей, які не досягли 12-річного віку. Курити в готелях і орендованих квартирах можливо лише в спеціально відведених для цього місцях. Поліція може штрафувати порушників на місці. ОАЕ – чи не єдина країна у світі, в якій за куріння в недозволеному місці можна потрапити у в’язницю на строк до двох років.

США

Конгрес США не ухвалював федерального закону, що регулює куріння, тому правила, які діють у різних штатах, можуть відрізнятися одне від одного. Наприклад, в Оклахомі заборонено курити у всіх закритих приміщеннях, не обладнаних спеціальними вентиляційними пристроями, крім приватних клубів, крамниць з продажу тютюну, барів та залів для гри в бінго. У Техасі курити можна скрізь, за умови, що власник того чи іншого закладу встановлює для цього спеціальні місця (таким може бути оголошено весь заклад). У штаті Аляска головною вимогою закону є чіткий поділ зон для курців і некурців. Цікаво, що у школах на Алясці забороняється курити тільки під час уроків. Після закінчення навчального дня там курять у будь-якому шкільному приміщенні. Тим не менше, в більшості американських штатів діють закони, що забороняють куріння у всіх неприватних закритих приміщеннях.


№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

Олександр Кардаков:

 Україна і світ

«Сильна Україна» пропонує інновації, які поліпшать життя українців» «Інновація – це поняття у багатьох асоціюється з передовими технологіями і великими грошима, які потрібні спочатку для їх розробки, а потім – для впровадження в життя. До певної міри так воно і є. Але можна обійтися і без величезних фінансових витрат», – упевнений Олександр Кардаков, керівник Експертної комісії партії «Сильна Україна» з інновацій. Разом з колегами з комісії він наполягає, що інноваційні розробки, запропоновані в соціальній сфері, як, наприклад, система безпеки у школах чи електронні медичні паспорти, будуть дуже корисними, і аж ніяк не затратними. Кардаков упевнений, що використовувати їх можна вже сьогодні. – Олександре Юрійовичу, хотілося б почати з мотивів вашої участі в діяльності «Сильної України». Адже ви – один з найяскравіших представників «нової економіки», авторитетна людина у сфері інформаційних технологій і зв’язку. Тривалий час ви дистанціювалися від політики. Чим вас привабила партія Сергія Тігіпка? – Економіка «живиться» технологіями, вони є її «пальним», і відставання в технологіях ураз обертається економічною відсталістю. Наша держава, на жаль, вже не має вибору: Україна більше не може дозволити собі не використовувати інновації. Сприяти інноваційному розвиткові України, реалізовувати інноваційні проекти і є завданням Експертної комісії з інновацій, яку я очолюю. Моя мета – донести до людей значення інновацій, способи їх використання, а також переваги, які суспільство отримає в результаті цього застосування. Причому ми не робимо акцент на «підкоренні космосу». Пріоритет надаємо робочим, випробуваним ідеям і соціально значущим проектам, які можна реалізувати найближчим часом. Наприклад, в «Сильній Україні» активно використовується спеціальна внутрішньопартійна соціальна мережа для спілкування партійців з різних реґіонів. Це унікальний проект, крім «Сильної України», ніхто такими можливостями не користується. Тож партія має інноваційний підхід. – Як працює комісія?

– Вона існує вже кілька місяців. Ми нещодавно провели засідання в Києві за участю експертів, представників бізнесу, задіяних у сфері інформаційних технологій. Такі ж заходи відбуваються і в реґіонах, щоб залучити до дискусії максимальну кількість фахівців. – Про інновацію та модернізацію нині говорять майже всі, не розуміючи, про що йдеться... – Давайте з’ясуємо, що таке інновація? У нас чомусь, вважається, що фінансуючи фундаментальні дослідження, ми отримуємо знання та автоматично стаємо інноваційною державою. Безумовно, треба підтримувати фундаментальну і прикладну науку, вироблення знань, які буде використано для створення конкурентоспроможних товарів. До того ж, інновація не продукт і не товар – це сировина. І щоб реалізувати її, потрібне певне середовище. Можна вивести формулу: інновація + виробництво = новий товар або послуга. Тож, коли немає виробництва, інновації ніде й використовувати. Крім того, ми пропонуємо зосередитися на інноваціях, які повинні мати практичне застосування і не потребують великих капіталовкладень. Тим часом, користь від таких нововведень буде очевидною. – Наприклад? – Інновації в соціальній сфері. Тобто програми, які фінансуються коштом держави, місцевих бюджетів та сприяють поліпшенню якості життя

усіх верств населення. І такі програми є. Наприклад, єдина система обліку соціальних пільг, єдиний центр прийому звернень громадян, електронний медичний паспорт, проект «Безпечна школа». Все це включено до програми дій «Сильної України». – Якщо можна, розкажіть докладніше про соціальні інновації. Наприклад, що це за проект безпеки у навчальних закладах? – Безпека у школах, так чи інакше, турбує більшість українців. Батьки хочуть знати, коли дитина прийшла до школи і коли пішла. Нам важливо розуміти, чи перебуває вона на території навчального закладу протягом всього часу, чи в безпеці вона. Для багатьох батьків актуальною є тема контролю «кишенькових» грошей, які дитина отримує на харчування. Система «Безпечна школа» може відповісти на всі ці питання. Саме тому кожен учень отримує свою персональну ідентифікаційну картку, яка є його перепусткою на територію школи. Причому можна організувати сповіщення батьків за допомогою smsповідомлень про те, що дитина зайшла або вийшла зі школи. За допомогою цієї картки можна розрахуватися і в буфеті. Наступний рівень системи безпеки – відеоспостереження по периметру школи і «тривожна кнопка» для екстреного зв’язку з правоохоронцями. – А ще? – Наприклад, єдина система обліку соціальних пільг, так звана соціальна картка

громадянина. Навіщо вона потрібна? Давайте подивимося на цифри. За даними Уряду, до початку минулого року в офіційних доходах громадян 37% становила соціальна допомога. Майже третина населення – пільговики. Нещодавно в Дніпродзержинську провели експеримент: у трамваях і тролейбусах за кількома маршрутами встановили пристрої для зчитування інформації та видали картки пасажирампільговикам. Але за два місяці проект було зупинено... – А чому? – Виявилося, що фактична кількість перевезень – у три з половиною раза нижча, ніж заявляло підприємство електротранспорту, щоб отримувати компенсації за перевезення пільговиків. Тим часом запровадження соціальної картки громадянина дозволить нарешті підрахувати кількість наданих пільгових послуг і відстежити правдивість тих рахунків, які виставляють організації для компенсації. Спростить нововведення і саму процедуру отримання пільг: людині більше не доведеться оббігати «надцять» з гаком інстанцій, перехресно надаючи довідки, що вона не користується аналогічною пільгою в іншій установі. – Цікаво. А медичні картки ви теж пропонуєте замінити? – Чому б ні? Один електронний носій, що містить всі дані про стан здоров’я людини від самого народження, набагато надійніший, ефективніший і зручніший у використанні, ніж паперові картки. Конфіденційна інформація буде доступна тільки власникові носія, а узагальнена може накопичуватися і зберігатися на центральних серверах. – Не спіткає вашу чудову ідею доля електронного квитка з Дніпродзержинська? – А це вже питання реалізації. «Сильна Україна» йде у владу, щоб втілювати реальні ідеї. У нас є чудовий потенціал, і ми знаємо, як його реалізувати. Ірина ПАВЛЕНОК

Голод у н е буд е

По гриби… з паспортом

У

нашій Шишківці, де кордон з Росією, у ліс вирушають з документами. Це й зрозуміло, бо можна потрапити в нелегали, або ще кудись. Після сухого літа грибів не дуже вже й чекали, та вони з’явилися. У цьому краї багато маслюків. Вони переважно ростуть не у великому лісі, як завжди, а на полях з невеличкими соснами, які розсіялися самі. Підберезники ростуть біля тоненьких берізок, і теж на узліссі чи на полі.

3

– Село ніби вимерло, – кажуть у сільраді. – І хоч грибів ніхто не приймає, люди їх збирають. Може, вдасться продати взимку. Важко сказати, яка сім’я принесла їх найбільше. Дуже стараються, наприклад, Сергій Бордаков з дружиною і дітьми. Не лінуються – буде що їсти. Зоя ШМАТОК Корюківський район

Податківці виявили

126 тисяч

неоформлених найманих працівників

У

січні–вересні цього року податківці виявили понад 126 тисяч громадян, які працювали без укладення трудових угод і без сплати податку з доходів фізичних осіб. Внаслідок цього, до бюджету додатково перераховано майже 23 млн гривень податків. Підрозділи оподаткування фізичних осіб Державної податкової адміністрації у січні–серпні нинішнього року донарахували податків і застосували штрафних санкцій на більш ніж 3 млрд гривень, що на 2 млрд (майже в три рази) більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. За звітний період до податкової міліції передано 1 806 справ, порушено 305 кримінальних справ, 3 667 справ передано в органи прокуратури.

Українцям дозволили голосувати

не за місцем проживання

В

ерховна рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний реєстр виборців». За новим законодавством передбачено можливість тимчасової зміни місця голосування (на період проведення виборів чи референдуму) виборця, який у день голосування з поважних причин не може проголосувати за своєю виборчою адресою. У нормативному акті визначено поняття «виборча адреса» виборця, який не має зареєстрованого місця проживання – військовослужбовця, людини, яка відбуває покарання або виборця, який проживає (перебуває) за межами України.

Росія посіла перше місце в Європі за кількістю вбивств серед молоді

Р

івень смертності від насильницьких причин у віковій групі 10–29 років у Росії становить 15,85 на 100 тисяч осіб – найвищий серед 53 країн. На другому місці Албанія – 11,2 на 100 тисяч людей. На третьому – Казахстан – 10,66 на 100 тисяч жителів. Найнижчий рівень смертності серед підлітків та молоді від насильницьких причин у Німеччині – 0,47 на 100 тисяч жителів, Вірменії – 0,5 і Австрії – 0,54. У цілому по Європейському реґіону насильство є третьою провідною причиною смерті і однією з основних причин інвалідності серед підлітків та молоді. Найбільший рівень насильницької смерті зафіксовано в країнах з низьким і середнім рівнем доходу на душу населення. На частку таких країн у реґіоні припадає дев’ять з десяти смертей від насильницьких причин. Незалежно від економічного становища країни, найбільше убивств припадає на малозабезпечені верстви населення, причому 4 з 5 загиблих від насильницьких причин – чоловіки. Підготувала Сніжана БОЖОК


cmyk

4

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.10, 08.10, 09.55, 15.30, 19.25, 23.50 Погода 06.15, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 07.15 Ера бiзнесу 07.20 Автодрайв 07.50, 08.20 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.40 Кориснi поради 09.00 Пiдсумки тижня 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.05 Синдром пам’ятi 11.50, 21.25 Слово регґонам 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.15 Точка зору 12.55 Ревiзор 13.20 Право на захист 13.40 Х/ф Кiнокласика. «Ледi Макбет Мценського повiту» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.40 Дурейтер 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 Шеф-кухар країни 18.00 Вiкно в Америку 19.00 Про головне 19.40, 04.30 Чоловiчий клуб 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 21.45 Свiт спорту 21.55 Футбольний код 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.45 ТелеАкадемiя 02.45 Х/ф «Цiлковита незлагода» 05.55 Гiмн України

N

B

06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.50, 08.05, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 02.15, 04.05 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 М/ф «Коля, Оля та Архiмед» 09.25 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 10.10 «Велике перевтiлення» 11.00 Х/ф «Стережiться, красунi» 14.00 Реалiтi-шоу «Без мандата» 16.00 «Анатомiя слави» 17.25 Т/с «Доктор Тирса» 19.25 «Погода» 20.05 «Мiняю жiнку – 2» 21.20 «Зiрка + зiрка» 00.10 Х/ф «Дiвчина для переможця» 03.15 «Концерт 1+1» 04.20 Х/ф «Тарапунька i Штепсель. Вiд i до»

Z

05.45 Д/п «Походи в дикий свiт» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара–2» 11.10 Т/с «Невидимки» 12.15 «Знак якостi» 12.45 Т/с «Каменська» 14.05 «Детективи» 14.55 «Зрозумiти. Пробачити» 15.40 «Жди меня» 17.20, 03.55 Т/с «Сусiди» 18.10 Т/с «Пропонованi обставини» 19.05 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 03.00 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.35 Т/с «Холодне серце» 00.00 Д/п «Нострадамус» 02.05 Д/п «Неймовiрнi подорожi»

[

06.30 М/ф «Легенда про 05.00, 09.00, 12.00, 15.00, Зорро» 18.00, 04.00 Новини 07.00 Класна реклама 05.05 «Доброго ранку» 07.30 Смiхопанорама 09.15, 01.00 «Жити здоЄвгенiя Петросяна рово!» 09.45, 05.00 Х/ф «Штормо11.30 «Контрольна ве попередження» 12.00 Чорне й бiле закупiвля» 13.00 Д/ф «Зброя 12.15, 02.25 «Модний майбутнього–2» вирок» 14.00 Д/ф «Iнженернi 13.15, 01.55 «Детективи» катастрофи» 14.00 Iншi новини 15.00 Д/ф «Перший 14.20 «Зрозумiти. Проапокалiпсис» бачити» 16.00 Д/ф «Вiйськова Таємниця» 15.25 «Хочу знати» 17.00 Знак вигуку 16.05 «Доки всi вдома» 16.55, 04.05 «Федеральний 18.00, 20.30, 03.00 Сьогоднi 18.30 Оперативна служба суддя» 112 18.15 «Слiд» 19.00 Д/ф «Кримiнальна 18.50, 21.30 «Втеча» Росiя» 21.00 «Час» 19.30, 03.30 Правда. Спецвипуск 22.40 Спецрозслiдування. 21.00 Д/ф «Мегакатастро«Свавiлля в тихому фи» мiстi» 22.00 Т/с «Числа» 23.40 Нiчнi новини 23.00 Д/ф «Битва 360» 00.00 «Iван Диховичний. 00.00 Х/ф «Спокуси» Вдих-видих» 01.30 Х/ф «Сирена» 03.20 «Мiй родовiд» 04.30 «Музика на каналi»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 «Кулiнарний двобiй» 08.35, 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.25 «Жiночий погляд» 10.10 Ти не повiриш! 11.05 Слiдство вели 12.40 «Програма максимум». Розслiдування, якi стосуються кожного» 13.40 «Росiйськi сенсацiї» 15.35 «Огляд. Надзвичайна подiя. Огляд за тиждень 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Ростовськi перевертнi» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара–2». «Сезон полювання» 18.35 Година суду 19.25 Т/с «Павутиння-2». «Куля справедливостi» 20.25 Т/с «Глухар. Повернення» 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 23.35 Чесний понедiлок 00.25 Т/с «Москва. Центральний округ». «Вiдпочинок у вихiднi» 01.15 Т/с «Попкорн-5»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць–4» 07.00 М/с «Гей, Арнольде!–2» 07.35 «Деннi Фантом» 08.00 Т/с «Динотопiя-3» 09.00 Телемагазин 11.00, 12.00 Т/с «Партизани» 13.00 Т/с «Загубленi» 14.00 Т/с «Володар звiрiв» 15.05 Т/с «На краю Всесвiту» 16.05 Х/ф «Людина року» 18.30 «Кумедне домашнє вiдео» 18.40, 19.15 М/с «Сiмпсони» 19.40 Х/ф «Останнi герої» 21.40 «ПРОФУТБОЛ» 23.15 Х/ф «Особливо наближений» 01.05 «Секс з Анфiсою Чеховою» 01.35 «Жорстокi iгри» 02.00, 05.00 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 11 тур. «Днiпро» (Днiпропетровськ) – «Кривбас» (Кривий Рiг)

телепрограма телепрограма п о н е д i л о к ,

D

06.15, 00.50 «Бiзнес+» 06.20 «Документальний детектив» 06.45 Т/с «Комiсар Рекс» 09.55 Танцювальне шоу «Лiд i полум’я» 12.55 «Битва екстрасенсiв» 14.55 «Давай одружимось» 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 19.10 «У пошуках iстини. Леонiд Брежнєв: пiгулки проти кохання» 20.15 «Чужi помилки. Смертельний дiагноз» 21.35 Т/с «Кулагiн i партнери» 22.20 Т/с «Адвокат» 00.40 «Вiкна-спорт» 00.55 Х/ф «А я люблю одруженого»

E

G

06.15 М/с «Майстер Меннi» 06.35 Т/с «Нотатки про вагiтнiсть–2» 07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 07.35, 08.35, 19.20 Погода 09.00, 15.00 Т/с «Друзi» 10.00 Iнфо-шок 11.05 Iнтуїцiя 12.25 «УСЕ для ВАС» 12.40, 20.25 Т/с «Татусевi дочки» 13.45 Велике мультиплiкацiйне шоу 14.00 М/с «Полiцейська академiя» 14.35 М/с «Зорянi вiйни: вiйни клонiв» 14.55, 15.55 Teen Time 16.00, 23.30 Т/с «Розпачливi домогосподарки» 16.50, 21.25 Т/с «Воронiни» 18.00 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 01.00 Спортрепортер 19.25 Т/с «Курсанти» 22.30 Новий погляд

I

2 7

в е р е с н я

J

06.00 М/с «Спайдермен» 06.20 Х/ф «Макс Хейвок: прокляття нефритового дракона» 08.15 «Правда життя». Сивина в бороду 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.45, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 14.00, 20.20 Т/с «Знахар» 15.10 Х/ф «Фронт у тилу ворога» 16.50 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi» 18.30, 04.25 «Агенти впливу» 19.00, 21.30, 02.00, 04.00, 05.20 «Свiдок» 00.00 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 01.00 «Покер Дуель» 02.20 Х/ф «Чоловiки та коханцi»

K

v

07.00, 18.40, 20.50, 23.40 24 години: Бiзнес 07.35 М/ф 07.50, 09.40, 11.55, 15.00, 18.55, 20.55, 23.55 Погода 08.00, 10.50, 15.50, 02.15 Твiй хiт 08.45 Лiкар на зв’язку 11.03 Живе багатство України 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Тиждень моди з Дар’єю Шаповаловою 16.55 Х/ф «Приватна особа» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 19.00 Т/с «Чемпiон» 21.00 Т/с «Сезон полювання» 22.10 Вода – лiнiя життя 22.50 Журфiкс 00.00 Таємницi долi 02.40 Українська революцiя 04.15 Загибель «Антарктики»

06.00, 06.55, 05.25 Срiбний апельсин 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.10, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.10, 13.50 Т/с «Слiд» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 11.50 Т/с «Вiра, Надiя, Любов» 12.50 Ток-шоу «Нехай говорять. Було-було-було, та минуло» 15.35 Щиросердне зізнан­ ня 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 20.25 Т/с «Глухар-3. Повернення» 21.25 Х/ф «Еван Всемогутнiй» 23.40 Шоу «Без ГМО» 00.05 Х/ф «Реальний тато» 01.50 Х/ф «Нi живий, нi мертвий» 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять»

y

P

Q

U

05.22 Ретроспектива. 1976 05.27 Пiсня року–76 07.05 Телевистава «Мiж небом i землею» 08.11, 19.52 Цей тиждень в iсторiї 08.43, 14.03, 20.24, 02.24 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 09.21 Х/ф «ABBA: кiно» 11.21 Х/ф «Серед акул» 12.51 Краще з програм Бiтклуб i Мюзикладен 13.51, 02.11 Портрети в часi 14.37 ОСП-студiя. Михайло Єфремов 15.17 Ретроспектива. 1996 15.22 Д/ф «Фуршет, фуршет» 15.52 Д/ф «На краю надiї» 16.23, 04.23 Пiсня року. Краще 17.21 ОСП-студiя. Роман Карцев 18.08 Queen. Концерт «We will rock you» 20.52 Ретроспектива. 1975 21.01 Х/ф «Романтична англiйка» 23.21 Х/ф «Джентльмени» 00.59 Ретроспектива. 1966 01.08 Beatclub i Musikladen

05.00 «Невiдома планета»: 06.00 «Нiмеччина за «Повернення до папуасiв» тиждень» 05.30, 10.00 «Година суду» 07.00 «Мультфiльми» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 08.00 «Повний альбац» 07.30 Т/с «Солдати-10» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» Хуан i його прекрасна 09.00 «Чесно»: «Ненавиджу вас» дама» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с 13.00 «Не обманюй мене!» «Тавро» 14.00 «Давайте розберемось!» 11.00 «Гранi тижня» 16.00 Х/ф «Останнiй бойскаут» 12.00 «Обережно, iсторiя!» 19.00 «Операцiя «Чистi 13.00 Х/ф «Солодка жiнка» руки»: «Квартирне питання» 16.00, 18.00, 01.00 «Осо19.30 «Чесно»: «Небезпечнi блива думка» iграшки» 20.30 «Дурнi, дороги, 17.00, 05.00 Т/с грошi» «Таксистка-2. Романтич- 21.30 «Справедливiсть» 23.00 «Три кути» на подорож» 00.00 «Репортерськi iсторiї» 19.00, 04.00 «Обкладинка» 00.45 Х/ф «Доля Салема» 02.35 Т/с «Втiлення Страху» 20.00 «Цiна перемоги» 03.30 «Невiдома планета»: 22.00 «Наразi у свiтi» «Мексиканськi привиди» 23.00 Х/ф «На початку 04.20 Нiчний музичний канал гри», «Лоша»

g

07.05 «Iз чого починається Батькiвщина...» 07.30 «Свiтло далекої зiрки». Поет Венiамiн Блаженний 07.55, 20.00 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 08.50 «Дiлове життя» 09.00 «У центрi уваги» 10.20 Д/ф «П’ять днiв з життя генерального конструктора» 10.50 «Про мистецтво» 11.15 «Репортер «Бiлоруської годинки» 12.00, 15.00, 18.00, 00.10 «Новини» 12.10 «Слово Митрополита Фiларета на свято Спорудження Животворящого хреста» 12.20 «Прилетить раптом чарiвник». Мелодрама 13.50 «Живий звук» 14.30 «Мiський роман» 15.15 Х/ф «Чарiвний голос Джельсомiно». Дитячий 16.20 «Золота колекцiя «Пiснярiв» 18.15 «Озерна одісея» 18.45 «Арсенал» 19.10 «Каранi» 19.35 «Власною персоною» 21.00 «Панорама»

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Телемагазин 10.00 Х/ф «Побачення моєї мрiї» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Герой з глухоманi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 17.30 Т/с 22,30 «Унiвер» 18.30 Т/с «Iграшки» 22.30 «Давай спробуємо!» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

05.55, 06.20, 07.40, 01.45, 03.15 Погода 06.00, 09.20, 12.55, 19.20, 01.40 Спорт 06.10, 07.30 Дiловi факти 06.15 300 сек/год 06.30 Свiтанок 07.45 Факти тижня 08.45 Факти. Ранок 09.25 Море по колiно 09.55 Шури-мури 10.30 Т/с «Солдати» 11.30 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв» 12.45 Факти. День 13.00 Провокатор 14.00 Анекдоти поукраїнськи 14.15 Х/ф «Полювання на вервольфа» 18.45 Факти. Вечiр 19.25, 01.05 Надзвичайнi новини 19.55 Т/с «Морськi дияволи–4» 22.00 Т/с «Мент у законi» 23.00, 03.45 Свобода слова 01.55 Т/с «Сопрано»

06.00 «Настрiй» 08.10 «Постскриптум» 09.15, 17.50, 00.30 Т/с «Зцiлення любов’ю» 10.00 «Фактор життя» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.05, 20.05 М/ф «Як лисиці з курками подружилися» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.45 «Нашi спiввiтчизники». Д/ц 12.10, 01.20 Т/с «Дякую тобі за все – 2» 12.55, 21.50 «Пiд небом Європи». Д/с 13.20 «У центрi подiй» 14.10, 05.35 «Репортер». Росiйська хустка 14.45 «Справа принципу». На дорогах Москви 15.25 «Енциклопедiя». Iван Айвазовський 15.30, 05.10 «Культурний обмiн» 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-город». Розмови на Червонiй площi 18.40 «Великий конфлiкт. СРСР – Китай». Д/ф 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 20.55 «Вже замiж кортить». Д/ф 22.20, 04.25 Т/с «Мисливцi за iконами»

http://dponline.cn.ua

p 07.00 Махiнатори 07.25, 15.10 П’ята передача 07.50, 15.35, 01.40 Брудна справа 08.45, 18.20, 21.05, 02.40 Вижити за всяку цiну 09.40, 19.15, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Новий свiт 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55 Як це влаштовано? 12.25 Риба-меч: життя на гачку 13.20, 14.15 Крутий тюнінг 16.30 Спецназ «Смерть ворогам» 17.25 Крутий вибух 20.40, 05.35 Цiкаво про все 22.00 Смертельний улов 22.55 Американськi лiсоруби 23.50 Лють! 00.45 Дорожнi монстри 04.40 Блискавичнi катастрофи

06.50 «Скептик» 07.30 «Емотонiк» 07.50, 15.40 Т/с «Пенго – кам’яний вiк» 08.30, 16.50 Т/с «Пригоди Геркулеса» 09.30, 17.50 Т/с «Зоряний крейсер «Галактика» 10.30, 18.50 Т/с «Людинаневидимка» 11.30, 22.00 Т/с «Медiум» 12.40 «Брама часу» 13.30, 23.00 Т/с «Псiфактор» 14.40 «Таємнi знаки» 19.50 Т/с «Чистi ключi» 21.00 «Прихована реальнiсть» 00.30, 06.00 Д/п «Найзагадковiшi мiсця свiту» 01.00 Т/с «Пiсля смертi» 01.40 «Нiчне життя»

O

M

06.00 Програма передач 06.01, 22.30 «Час-тайм» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 06.25, 10.20, 13.20, 15.05, 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.30 «Ранок на 5-му» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 04.15 «Бiзнес-час» 09.20, 12.20, 14.20, 16.05, 17.50, 22.20, 23.50, 02.50, 04.25 «Погода в Українi» 09.30, 13.30, 14.30 «5-й елемент» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 20.30, 23.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 10.30, 11.30, 12.30 «Пресконференцiї у прямому ефiрi» 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, 04.20, 05.25 «Огляд преси» 11.20 «Зверни увагу» 15.10, 16.10 Народне токшоу «Майдан» 17.30, 04.30 «Територiя закону» 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 18.45, 05.30 «Київський час» 19.00, 00.00, 04.00 «Час новин» (рос.) 19.20, 01.00 «Новий час» 21.00, 02.00 «Час» 21.50, 03.30, 05.40 «Велика полiтика» 00.30 «Автопiлот-новини» 00.40 «Рестораннi новини»

V

05.00 «Продовження роду» 06.35 «Рятуйте, браття!» 07.50 «Батьки i дiти» 09.35 «Серед бiлого дня...» 11.20 «Вийти замiж за капiтана» 13.00, 21.00 «Срiбнi струни» 14.45, 22.45 «Невiдомий» 16.20, 00.20 «Земля у полонi» 17.35, 01.35 «Справа Рум’янцева» 19.25, 03.25 «Тричi про кохання»

 чернігів

08.00 Інформаційно аналітична програма «Тиждень» 08.40 Чернігівщина в житті славетних 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Євро–2012 11.30 Д/ф «Літературна Одеса. Ісаак Бабель» 11.45 Адреналін 12.00 Інформаційно розважальна програма «Телевізор» 13.00 Студія «Інформ». Пульс дня 13.10 Знамениті українці 13.40 Хф «Морський яструб» 14.55 Цей день в історії 15.00 16.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Студія «Інформ». Пульс дня 16.15 Від щирого серця 16.45 Кредо. В. Копилець 17.20 Зі скриньки дивовижного калейдоскопа 17.35 Кримінал, обов’язок, право 17.55 Цей день в історії 18.00 20.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Студія «Інформ». Підсумки 20.25 Телеоб’єктив 20.30 Новини «Пульс» 21.00 Студія «Діалог» 21.30 Х/ф «Таємничий острів» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 00.00 «Час країни» 00.15 Імена 00.45 Х/ф «Морський яструб» 02.00 Кредо. В. Копилець 02.30 Х/ф «Таємничий острів» 03.50 Від мелодії до мелодії

s

08.00 «Клiнiка», драма 10.00 «Зворотний вiдлiк», бойовик 12.00 «Бузковi сутiнки», драма 14.00 «Ленiнградець», драма 16.00 «Про бiзнесмена Хому», трагiкомедiя 18.00 «Учитель музики», мелодрама 20.00 «18-14», пригоди 22.00 «Таємниця королеви Анни, або Мушкетери тридцять рокiв по тому», пригоди 00.30 «Нiрвана», драма

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Фатальний трикутник. Iсаак Бабель» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.25 Х/ф «Велике кохання» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.20, 01.35 Вiстi-спорт 13.30 «Справжнє життя» 14.20, 19.45 Т/с «Земський лікар» 16.15, 22.20 «Кулагін i партнери» 16.40, 02.35 Т/с «Багата і кохана» 17.30, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 18.25 Т/с «Дворик» 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 22.55 Вiстi.ru 23.10, 04.05 «Королева тигрiв. Маргарита Назарова» 23.55 «Вiстi+» 00.10 Х/ф «Микола Вавилов» 01.50 «Формула кохання». Ток-шоу

07.00 «Евелiн», драма 09.00 «Принцеса льоду», комедiя 11.00 «Саймон Бiрч», драма 13.00 «Книга джунглiв 2», м/ф 15.00 «Цiлитель Адамс», комедiя 17.05 «Хлопчик у дiвчинцi», комедiя 19.00 «Закохатися в наречену брата», комедiя 21.00 «Чамскраббер», комедiя 23.00 «Сiм’янин», комедiя 01.00 «Без почуттiв», комедiя

04.00 «Четвертий янгол» 06.00 «Горець. Кінець гри» 08.00 «Шулера» 10.00 «За жменю доларів» 12.00 «Прокляття-2» 14.00 «К2. Гранична висота» 16.00 «Гол!» 18.00 «Супершпигун» 20.00 «Що робити мерцю в Денвері» 22.00 «Примарний меч» 00.00 «Операція «Буря в пустелі»–2» 01.30 «Йому подобаються доросліші»

 СІТІ

r

t

o

W

06.00 Кримiнальнi новини 06.30 Сiм днiв СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Смачне життя 09.30 Дiєтологи 10.25 Оголена краса 11.20 СIТI-терапiя 13.15 Великий бутiк 14.40, 17.40 Т/с «Давай одружимось» 15.40, 18.40, 20.00 Прихована камера 16.45 Супер няня 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Легенди СIТI 21.30 Пекельна кухня 23.00 Ресторанний гiд 23.15 Подружнi зради 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

m

}

12.35, 18.00, 00.30 09.00, 17.00, 01.00 «Щасти, 06.05, «SMS-голосування» Бальтозаре». Драма 06.25, 15.35 «Дитячий сеанс» 10.40, 18.40, 02.40 «Сель08.30, 17.30, 21.00 «Кiноляпи» ва». Мелодрама 08.50 Х/ф «Хеллбой–2» 12.30, 20.30, 04.30 «Кролик 10.50, 12.00, 14.55 «ВiтринаТБ» на мiсяцi». Трилер 11.20 Х/ф «Опудало» 13.05 Х/ф «Ключi вiд неба» 14.25, 22.25, 06.25 18.35, 01.00 «Саундтреки» «Спецiальний 19.20 Т/с «ТАСС уповноважений заявити» пiдроздiл». Драма Х/ф «Живий труп» 15.20, 23.20, 07.20 «Нижнє 21.30 01.30 Х/ф «Диявольський кажан» мiсто». Драма

19.00, 01.00 Т/с «Сонька – золота ручка» 20.00 Т/с «Ера стрiльця» 21.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». Ф. 3 «Встати, суд iде!» 22.00 Т/с «Росiя молода». 3 с. «Бiда за бiдою» 23.30 Т/с «Росiя молода». 4 с. «Страшнiше за шторм» 02.00 Т/с «Ера стрiльця-2» 03.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». Ф. 4. «Колекцiонери»

05.00 «Гаррi Поттер i принц-покруч» 07.35, 17.00 «Сексоголик» 09.10, 19.00 «Територiя пiтьми» 11.00 «Пил часу» 13.10, 23.00 «Чотири Рiздва» 15.00, 01.00 «Скульптор» 21.00 «Непорозумiння» 03.00 «Дiти кукурудзи»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

в i в т о р о к ,

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.10, 08.10, 15.30, 21.55, 00.40 Погода 06.15, 06.35, 23.50, 00.20 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.05, 08.05, 00.35 Спорт 07.15 Ера бiзнесу 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Рейтингова панорама 08.30 Король професiї 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.05 Синдром пам’ятi 11.50, 21.25 Слово реґiонам 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.15, 05.00 Парк гумору 13.20 Ближче до народу 13.45, 02.50 Х/ф Кiнокласика. «Дiм, який збудував Свiфт» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Золотий гусак 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 В гостях у Д. Гордона 18.00 Шеф-кухар. Вечеря 19.00 Ювiлейний вечiр народного артиста України Мар’яна Гаденка 21.45 Свiт спорту 22.00 Футбол. Кубок свiту FIFA-2010. Ретроспектива. Парагвай – Iспанiя 23.40 Пiдсумки 00.10 Пiдсумки дайджест 00.45 Вiд першої особи 01.45 Прес-анонс 01.50 ТелеАкадемiя 04.05 Д/с «Архiтектурнi шедеври» 05.55 Гiмн України

06.05 Служба розшуку дiтей 06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.35, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.25, 01.40 ТСН 07.25 М/ф «Чебурашка» 08.05 Т/с «Унiвер» 10.10 Т/с «Детективне агент­ ство «Iван-да-Мар’я» 11.25 «Шiсть кадрiв» 11.55, 03.30 Т/с «Вогнi великого мiста» 13.00, 17.25 «Сiмейнi драми» 14.00 Т/с «Доктор Тирса» 15.55, 02.40 «У центрi серця. Кардiохiрурги» 18.20 Т/с «Шлюбний конт­ ракт» 19.25 «Погода» 20.10 Т/с «Банди. Кохання пiд забороною» 21.15 Т/с «Маргоша-3» 22.20, 23.00 Т/с «Iнтерни» 23.45 Х/ф «Полiцейськi архiви. Крах iлюзiй»

N

[

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15, 00.50 «Жити здорово!» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15, 02.25 «Модний вирок» 13.15, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.25 «Хочу знати» 16.05 «Доки всi вдома» 16.55, 04.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 18.50, 21.30 «Гаражi» 21.00 «Час» 22.40 «Надлюди» 23.40 Нiчнi новини 00.00 «Проти ночi» 03.15 «Здоров’я»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 Квартирне питання 08.35, 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.30 Їмо вдома! 10.05, 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 11.00 Суд присяжних 12.40, 20.25 Т/с «Глухар. Повернення» 14.30 «Маски-шоу» 15.35 Авiатори 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Ростовськi перевертнi» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара–2». «Подарунок для Зiни» 18.35 «Справи сiмейнi» 19.25 Т/с «Павутиння-2». «Куля справедливостi» 23.35 Х/ф «Петро I. Жертвопринесення государя» 00.20 Т/с «Москва. Центральний округ». «Золота кельня» 01.15 Т/с «Попкорн-5» 01.40 «Шаховий огляд. Всесвiтня шахова Олiмпiада»

Z

05.45, 04.45 Д/п «Походи в дикий свiт» 06.55 « Шаленi татусi 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара–2» 11.10 Т/с «Невидимки» 12.15, 04.15 «Знак якостi» 12.45 Т/с «Каменська» 14.15 «Детективи» 15.00 «Судовi справи» 16.00 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 03.50 Т/с «Сусiди» 18.10 Т/с «Пропонованi обставини» 19.05 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 02.50 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.35 Т/с «Холодне серце» 00.00 Д/п «Цвiль» 01.55 Д/п «Неймовiрнi подорожi»

06.30 М/ф «Легенда про Зорро» 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 Сьогоднi 07.30 Смiхопанорама Євгенiя Петросяна 08.00, 23.00 Д/ф «Битва 360» 09.45, 05.00 Х/ф «Дожити до свiтанку» 12.00 Т/с «Молодий вовкодав» 13.00 Д/ф «Зброя майбутньог–2» 14.00 Д/ф «Мегакатастрофи» 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 16.00, 18.30 Д/ф «Кримiнальна Росiя» 17.00 Т/с «Урятуйте нашi душi» 19.30, 03.30 Правда. Спецвипуск 21.00 Д/ф «Всесвiт» 00.00 Х/ф «Сирена» 01.30 Х/ф «Спокуси» 04.30 «Музика на каналi»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць–4» 07.00 М/с «Гей, Арнольде!–2» 07.35 «Деннi Фантом» 08.00 Т/с «Динотопiя-3» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.05 Т/с «На краю Всесвiту» 12.00, 01.40 Т/с «Ангел» 13.00 Т/с «Загубленi» 14.00 Т/с «Володар звiрiв» 16.05, 18.30 «Кумедне домашнє вiдео» 16.20 Х/ф «Король Калiфорнiї» 18.40, 19.15, 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 19.40 «Шаленi хлопцi» 20.20 «Руйнiвники стереотипiв» 21.30 Х/ф «Стан несамовитостi» 00.15 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.40 Т/с «Ескорт агентство» 02.30, 05.40 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 03.00 Х/ф «Особливо наближений» 04.25 Х/ф «Воротар»

2 8

D

G

06.15 М/с «Вейнхед» 06.00, 00.50 «Бiзнес+» 06.35 Т/с «Нотатки про 06.05, 21.35 Т/с «Кулагiн i вагiтнiсть-2» партнери» 07.00,07.10,07.40,08.40«Пiдйом» 07.05 Смiшарики 06.30 Т/с «Комiсар Рекс» 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 09.40 Х/ф «Кохаю тебе до 07.35, 08.35, 19.20 Погода смертi» 09.00, 14.55 Т/с «Друзi» 11.45 «Нез’ясовно, але 10.00 Iнфо-шок 11.10 Iнтуїцiя факт» «УСЕ для ВАС» 12.45 «Битва екстрасенсiв» 12.25 12.40, 20.25 Т/с «Татусевi 13.50 «Чужi помилки. дочки» Смертельний дiагноз» 13.45 Велике мультиплiкацiйне шоу 14.55 «Давай одружимось» 13.55 М/с «Полiцейська 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» академiя» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 14.30 М/с «Зорянi вiйни: війни клонiв» 19.10 «Правила життя. Диво-прилади: розтин 14.50, 15.50 Teen Time 15.55, 23.30 Т/с «Відчайдуш­ покаже» ніi домогосподарки» 20.15 «Чужi помилки. По16.50, 21.25 Т/с «Воронiни» дорож в один кiнець» 18.00 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 01.00 Спортрепортер 22.20 Т/с «Адвокат» 19.25 Т/с «Курсанти» 00.40 «Вiкна-спорт» 22.30 Здрастуйте, я – Ваша мама! 00.55 Х/ф «Переможець»

E

I

05.30, 06.20, 07.40, 02.10, 03.35 Погода 05.35, 03.05 Факти 06.00, 09.20, 12.55, 19.15, 02.05 Спорт 06.05, 07.30 Дiловi факти 06.15 300 сек/год 06.30 Свiтанок 07.45 Т/с «Мент у законi» 08.45 Факти. Ранок 09.25, 14.20 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати» 11.30, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти–6» 12.45 Факти. День 13.00 Пiд прицiлом 14.05 Анекдоти поукраїнськи 15.20, 19.55 Т/с «Морськi дияволи–4» 18.45 Факти. Вечiр 19.20, 03.40 Надзвичайнi новини 21.55 Т/с «Мент у законi–2» 23.00 Х/ф «На таємнiй службi Її Величностi» 01.50 Факти. Пiдсумок дня

07.00, 18.45, 23.45 «Життя» 07.30 Медицина 07.50, 09.40, 11.55, 15.00, 18.55, 20.15, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.25, 23.40 24 години: Бiзнес 08.00, 10.50, 15.50 Твiй хiт 08.45 Лiкар на зв’язку 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30 Сильнi свiту сього 16.50 Х/ф «Приватна особа» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 20.50 24 години. Головне питання 21.00 Т/с «Сезон полювання» 22.10 Навколосвiтня експедицiя: три в одному 00.00 Таємницi долi 02.40 Українська революцiя 03.30 Провiсники незалежностi 04.15 Втрачена Батькiвщина

y

P

06.00 «Настрiй» 08.35 «Вже замiж кортить». Д/ф 09.15, 17.50, 00.30 Т/с «Зцiлення любов’ю» 10.00 «Православна енциклопедiя» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.05, 20.05 М/ф «Солом’яний бичок», «Автомобiль iз хвостиком» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.45 «Нашi спiввiтчизники». Д/ц 12.10, 01.20 Т/с «Дякую тобі за все–2» 12.55, 21.50 «Пiд небом Європи». Д/с 13.25 «Момент iстини» 14.10, 05.35 «Репортер». Дзвони 14.45 «Сто питань дорослому» 15.25 «Енциклопедiя». Едгар Дега 15.30 Порядок дiй. «Квартирна мишоловка» 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-город». Воробйови гори 18.40, 02.05 «Великий конфлiкт. СРСР – Iзраїль – США». Д/ф 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 20.55 Обличчям до мiста 23.05 «Лiнiя захисту»

U

05.22 Х/ф «Джентльмени» 07.00 Ретроспектива. 1966 07.08 Beatclub i Musikladen 08.11, 22.13 Портрети в часi 08.17 Ретроспектива. 1978 08.24, 14.44, 22.22, 02.24 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 08.59 ОСП-студiя. Філіп Кiркоров 09.45 Х/ф «Три нареченi» 10.03 Х/ф «Три рублi» 10.23 Пiсня року 11.22 Ретроспектива. 1976 11.27 Пiсня року–76 13.06 Телевистава «Мiж небом i землею» 14.11, 01.52 Цей тиждень в iсторiї 15.21 Х/ф «ABBA: Кiно» 17.21 Пiсня року–91 18.56 Пiсня року–91 20.23 Пiсня року–91 22.18 Ретроспектива. 1937 23.22 ОСП-студiя. Роман Карцев 00.09 Queen. Концерт «We will rock you» 02.52 Ретроспектива. 1975

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

в е р е с н я

06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Тавро» 11.00 «Арт-навiгатор» 11.30 «Американський лiкнеп» 12.00 «Цiна перемоги» 13.00 Х/ф «На початку гри», м/ф 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-2. Книга з купюрами» 19.00, 04.00 «Клiнч» 20.00 «Велика варта» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Правда лейтенанта Климова», «Други iгрищ i забав»

g

06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.10 «Новини» 06.10, 18.20 «Арена» 06.30 «Слов’янський проект». Отто Шмiдт 06.35 «Арсенал» 07.00 «Каранi» 07.30 «Власною персоною» 07.55, 20.00 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 08.50, 18.15 «Дiлове життя» 09.00, 21.00 «Панорама» 09.50 «Психологiя девiацiї». Вiдеофiльм АТН 11.05, 23.15 «Бiлоруська годинка» 12.10, 00.20 «Професiя – слiдчий». Детектив 13.20 «Золота колекцiя «Пiснярiв» 16.20 «Розчерк часу» 16.35 «Пiснi Перемоги» 17.05 «Життя як життя». Ток-шоу 18.40 «Кiнометри вiйни». «Рецепт Перемоги. У небi «Нiчнi вiдьми» 19.10 «Скарбнiца Магiлевшчини» 19.35 «Сузiр’я цирку». Вiдеофiльм АТН 21.35 Прем’єра! «Мiф про iдеального чоловiка». Детективна мелодрама 22.30 «Сфера iнтересiв»

J

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Мультфiльм 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Герой з глухоманi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30, 20.30 Т/с «Унiвер» 18.30 Т/с «Iграшки» 22.30 «Давай спробуємо!» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00 М/с «Спайдермен» 07.00 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi» 08.40, 19.00, 21.30, 02.00, 03.55, 05.20 «Свiдок» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.40, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.45, 20.20 Т/с «Знахар» 14.55 Х/ф «Фронт у тилу ворога» 16.45 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi» 18.30 «Речовий доказ». Проклятий бурштин 00.00 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 01.00 «Покер Дуель» 02.20 Х/ф «Смертоноснi землi» 04.15 «Агенти впливу» 04.45 «Правда життя»

K

v

06.00 Срiбний апельсин 06.30, 17.00, 19.00 Подiї 07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» 09.50, 20.25 Т/с «Глухар-3. Повернення» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 11.50 Т/с «Вiра, Надiя, Любов» 12.50 Ток-шоу «Нехай говорять. Добий, щоб не мучився» 15.35 Щиросердне зізнання 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 21.30 Футбол. Лiга чемпiонiв. «Брага» (Португалiя) – «Шахтар» (Україна) 23.50 Ток-шоу «Нiч Лiги чемпiонiв» 01.15 Футбол. Лiга чемпiонiв. «Челсi» (Англiя) – «Марсель» (Францiя) 03.00 Т/с «Безмовний свiдок»

Q

05.00 «Невiдома планета»: «Повернення до папуасiв» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30 Т/с «Солдати-10» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00 «Чесно»: «Небезпечнi iграшки» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 13.00 «Не обманюй мене!» 14.00 «Давайте розберемося!» 16.00, 23.30 Х/ф «Невидимий» 19.00 «Операцiя «Чистi руки»: «Особливо призначенi» 19.30 «Чесно»: «Багатодiтнi i... щасливi» 20.30, 23.00 «Дурнi, дороги, грошi» 21.30 «Справедливiсть» 01.30 Т/с «Втеча» 02.30 Т/с «Втiлення Страху» 04.15 «Невiдома планета»: «Китайськi шляхи до храму» 04.45 Нiчний музичний канал

p 07.00 Махiнатори 07.25, 15.10 П’ята передача 07.50, 15.35, 01.40 Брудна справа 08.45, 12.25, 18.20 Вижити за всяку цiну 09.40, 19.15, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Новий свiт 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 Цiкаво про все 13.20, 00.45 Дорожнi монстри 14.15 Крутий тюнінг 16.30 Спецназ «Смерть ворогам» 17.25 Крутий вибух 21.05, 21.35, 02.40, 03.10 Гiрше бути не може 22.00 Зухвалi проекти 22.55 Мегабудiвництва 23.50 Лють! 04.40 Блискавичнi катастрофи

06.20 Д/п «Неймовiрнi подорожi» 07.30 «Емотонiк» 07.40, 15.40 Т/с «Пенго – кам’яний вiк» 08.30, 16.50 Т/с «Пригоди Геркулеса» 09.30, 17.50 Т/с «Зоряний крейсер «Галактика» 10.30, 18.50 Т/с «Людинаневидимка» 11.30, 22.00 Т/с «Медiум» 12.30 «Прихована реальнiсть» 13.30, 23.00 Т/с «Псiфактор» 14.30, 19.50 Т/с «Чистi ключi» 21.00 «Таємнi знаки» 00.40, 06.00 Д/п «Найзагадковiшi мiсця свiту» 01.00 Т/с «Пiсля смертi» 01.40 «Нiчне життя»

O

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Неповнолiтнi вбивцi. Хто винен?» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.25, 01.50 «Формула кохання». Ток-шоу 11.15, 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.20, 01.35 Вiстi-спорт 13.30 «Справжнє життя» 14.20, 19.45 Т/с «Земський доктор» 16.15, 22.20 «Кулагін i партнери» 16.40, 02.35 Т/с «Багата та кохана» 17.30, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 18.25 Т/с «Дворик» 22.55 Вiстi.ru 23.10, 04.05 «Лебедина пiсня Євгена Мартинова» 23.55 «Вiстi+» 00.10 Х/ф «Микола Вавилов»

 СІТІ

05.40, 16.45 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Смачне життя 09.30, 23.15 Подружнi зради 10.25, 21.30 Пекельна кухня 11.20 СIТI терапiя 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 17.40 Т/с «Давай одружимось» 15.40, 18.40, 20.00 Прихована камера 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Втомленi славою 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

M

5

 чернігів

08.00 Студія «Інформ» 06.00 Програма передач 08.25 Цей день в історії 06.01, 22.30 «Час-тайм» 08.30 Студія «Діалог» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 09.00 Україна: час місце«Час спорту» вий. Мовлення терито06.25, 10.20, 13.20, 15.20, ріальних громад 17.20, 18.25, 22.45, 11.00 Телеоб’єктив 00.25, 03.20, 05.20 «По- 11.05 Кредо. В. Копилець 11.35 Д/ф «Старовинний года на курортах» Кременець» 06.30 «Ранок на 5-му» 11.45 М/ф «Троє з Просток09.10, 22.15, 23.20, 02.45, вашино» 04.15 «Бiзнес-час» 12.05 Д/ф «Дорога до 09.20, 12.20, 14.20, 17.50, Святої гори» 22.20, 23.50, 02.50, 13.00 Студія «Інформ». 04.25 «Погода в Пульс дня 13.10 Кримінал, обов’язок, Українi» право 09.30, 13.30, 14.30 «5-й 13.30 Х/ф «Таємничий елемент» острів» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.55 Цей день в історії 14.00, 15.00, 16.00, 15.00 16.00 – Ефірний час 17.00, 18.00, 20.30, ТРК «Новий Чернігів» 23.00, 03.00, 05.00 «Час 16.00 Студія «Інформ». новин» Пульс дня 16.15 Від щирого серця 10.30, 11.30, 12.30 «Пресконференцiї у прямому 16.45 Д/ф «Свято в Карпатах» ефiрi» 17.15 Зі скриньки дивовиж10.55, 01.50, 02.55, 03.25, ного калейдоскопа 04.20, 05.25 «Огляд 17.25 Д/ф «П’ятий вимір» преси» 17.55 Цей день в історії 11.20 «Зверни увагу» 18.00 20.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 15.30 «Не перший погляд» 20.00 Студія «Інформ». 16.20 «Погода в Україні» Підсумки 16.30 «Мотор-ТБ» 20.25 Телеоб’єктив 17.30, 04.30 «Особливо 20.30 Новини «Пульс» небезпечно» 21.00 Розмова без нотацій 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 21.30 Хф «Афоня» 18.45, 05.30 «Київський 23.00 Україна: час місцечас» вий. Мовлення територіальних громад 19.00, 00.00, 04.00 «Час 00.00 «Час країни» новин» (рос.) 00.15 Дф «Свято в Кар19.20, 01.00 «Новий час» патах» 21.00, 02.00 «Час» 00.45 Х/ф «Афоня» 21.50, 03.30, 05.40 «На 02.15 Д/ф «П’ятий вимір» межi» 02.45 Х/ф «Весілля» 00.30 «Автопiлот-новини» 03.50 Від мелодії до мелодії 00.40 «Смачнi подорожi»

V

05.00 «Срiбнi струни» 06.45 «Невiдомий» 08.20 «Земля у полонi» 09.35 «Справа Рум’янцева» 11.25 «Тричi про любов» 13.00, 21.00 «Крамниця «Рубiнчик та...» 14.30, 22.30 «Африканич» 15.50, 23.50 М/ф «Не в капелюсi щастя» 16.05, 00.05 «Приватне життя Петра Виноградова» 17.40, 01.40 «Тихий Дон» 19.35, 03.35 «Катенька»

m

07.00 «Цiлитель Адамс», комедiя 09.05 «Книга джунглiв 2», м/ф 11.00 «Розмова янголiв» мелодрама 13.00 «Зустрiч, що не вiдбулася», комедiя 15.00 «Мене звати Рiд Фiш», трагiкомедiя 17.00 «Убити мiсiс Тiнгл», комедiя 19.00 «Тiльки ти і я», комедiя 21.00 «Моє серце битися перестало», драма 23.00 «Дитя», драма 01.00 «Розпусник», драма

r

09.00, 17.00, 01.00 «Осiння казка». Мелодрама 10.55, 18.55, 02.55 «Поколiння Прозака». Драма 12.35, 20.35, 04.35 «Справжня МакКой». Драма 14.25, 22.25, 06.25 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 15.20, 23.20, 07.20 «Чарлi». Драма

o 19.00, 01.00 Т/с «Сонька – золота ручка» 20.00, 02.00 Т/с «Ера стрiльця–2» 21.00, 03.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». «Колекцiонери» 22.00 Т/с «Росiя молода». «Страшнiше за шторм» 23.30 Т/с «Росiя молода». «Фортецi бути!»

s

08.00 «Ленiнградець», драма 10.00 «Про бiзнесмена Хому», трагiкомедiя 12.00 «Перетворення», драма 14.00 «Материнський iнстинкт», мелодрама 16.00 «Колiр неба», комедiя 18.00 «Нiрвана», драма 20.00 «Мiський пейзаж», мелодрама 22.00 «Донька», мелодрама 00.00 «Жiнка, не схильна до авантюр», мелодрама 02.00 «Юленька. Смертельнi уроки», жахи

}

04.00 «Кінець гри» 06.00 «Що робити мерцю в Денвері» 08.00 «Гол!» 10.00 «К2. Гранична висота» 12.00 «Супершпигун» 14.00 «Ніч у великому місті» 16.00 «Страшили» 18.00 «Останній леґіон» 20.00 «Денні Ланцюговий пес» 22.00 «Брат якудзи» 00.00 «Йому подобаються постарше»

t

06.05, 12.00, 18.10, 00.40 «SMS-голосування» 06.20, 16.15 «Дитячий сеанс» 07.40, 17.35, 21.00, 01.15 «Кiноляпи» 08.25, 19.15 Т/с «ТАСС уповноважений заявити» 10.10, 11.25, 15.45 «ВiтринаТБ» 10.50, 18.40 «Саундтреки» 12.35 Х/ф «Живий труп» 21.30 Х/ф «Гамлет» 01.40 Х/ф «Фатальний час» 03.30 Х/ф «Серед людей»

W

05.00 «Сексоголик» 07.00, 17.00 «Територiя пiтьми» 09.00, 19.00 «Непорозумiння» 11.00 «Чотири Рiздва» 13.00, 23.00 «Скульптор» 15.00, 01.00 «Дiти кукурудзи» 21.00 «Токiйська полiцiя кровi» 03.00 «Iнкасатор»


cmyk

6

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.10, 08.10, 12.15, 15.30, 19.25, 21.55, 00.40, 01.50 Погода 06.15, 06.35, 23.50, 00.20 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.05, 08.05, 00.35 Спорт 07.15 Ера бiзнесу 07.35 Рейтингова панорама 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Соцiальний компас 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Слово реґіонам 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.05 Синдром пам’ятi 11.50 Темний силует 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.25 Хай щастить 12.55 Сiльрада 13.20 Ближче до народу 13.45, 02.55 Х/ф Кiнокласика. «Дiм, який збудував Свiфт» 14.50, 21.25 Слово реґiонам 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Золотий гусак 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 16.55 FIFA у Пiвденнiй Африцi – традицiї 2010 18.00 Шеф-кухар. Вечеря 19.00 Про головне 19.40 Чоловiчий клуб 21.45 Свiт спорту 22.00 Футбол. Кубок свiту FIFA-2010. Ретроспектива. Нiдерланди – Бразилiя 23.40 Пiдсумки 00.10 Пiдсумки дайджест 00.45 Вiд першої особи 01.45 Прес-анонс 01.55 ТелеАкадемiя 04.05 Парк гумору 05.55 Гiмн України

N 05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15, 00.50 «Жити здорово!» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15, 02.25 «Модний вирок» 13.15, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.25 «Хочу знати» 16.05, 03.15 «Доки всi вдома» 16.55, 04.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 19.00, 21.30 «Голоси» 21.00 «Час» 22.40 Середовище проживання. «Скiльки коштують пологи» 23.40 Нiчнi новини 00.00 «Проти ночi»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.35 Дачна вiдповiдь 08.35, 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.20 Сьогоднi 09.25 Росiйська начинка 10.00, 22.45 Т/с «Ведмежий кут» 11.00 Суд присяжних 12.40, 20.10 Т/с «Глухар. Повернення» 14.30 «Маски-шоу» 15.35 Щиросердне ззнання 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Отморозки» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара–2». «Аматор вiскi» 18.25 Година суду 19.15 Т/с «Павутиння-2». «Куля справедливостi» 21.10 «Луб’янка. Наша людина в Палермо» 21.55 «Надзвичайна подiя. Розслiдування» 23.40 Д/ф «Арктика. Вогонь» 00.15 Т/с «Москва. Цент­ ральний округ». «Таємниця старої баржi» 01.10 Т/с «Попкорн-5» 01.35 «Шаховий огляд. Всесвiтня шахова Олiмпiада»

B

06.05 «Служба розшуку дiтей» 06.10 Т/с «Янголохоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.35, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.25, 01.40, 01.55, 04.15 ТСН 07.25 М/ф «Шапокляк» 08.05 Т/с «Унiвер» 10.10, 18.20 Т/с «Шлюбний контракт» 11.35, 03.30 Т/с «Вогнi великого мiста» 12.35, 17.25 «Сiмейнi драми» 13.45 Т/с «Маргоша-3» 14.45, 20.10 Т/с «Банди. Кохання пiд забороною» 15.55, 02.40 «У центрi серця. Кардiохiрурги» 19.25 «Погода» 21.15 Т/с «Маргоша-3» 22.20, 23.00 Т/с «Iнтерни» 23.45, 04.30 Х/ф «Полiцейськi архiви: гладiатор»

Z

05.45, 04.40 Д/п «Походи в дикий свiт» 06.55 « Шаленi татусi « 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара–2» 11.10 Т/с «Невидимки» 12.15 «Знак якостi» 12.45 Т/с «Каменська» 14.15 «Детективи» 15.00 «Судовi справи» 16.00 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 03.45 Т/с «Сусiди» 18.10 Т/с «Пропонованi обставини» 19.05 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 02.50 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.35 Т/с «Холодне серце» 00.00 Д/п «Вода» 01.55 Д/п «Неймовiрнi подорожi»

[ 06.30 М/ф «Легенда про Зорро» 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 Сьогоднi 07.30 Смiхопанорама Євгенiя Петросяна 08.00, 23.00 Д/ф «Битва 360» 09.45, 05.00 Х/ф «Моя Анфiса» 12.00, 17.00 Т/с «Урятуйте нашi душi» 13.00 Д/ф «Перший апокалiпсис» 14.00 Д/ф «Всесвiт» 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 16.00, 18.30 Д/ф «Кримiнальна Росiя» 19.30, 03.30 Правда. Спецвипуск 21.00 Д/ф «Загадки НЛО» 00.00 Х/ф «Некерована одержимiсть» 01.30 Х/ф «Занадто добре, щоб бути правдою» 04.30 «Музика на каналi»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць–4» 07.00 М/с «Гей, Арнольде!-2» 07.35 «Деннi Фантом» 08.00 Т/с «Динотопiя-3» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.05 Т/с «На краю Всесвiту» 12.00, 01.05 Т/с «Ангел» 13.00 Т/с «Загубленi» 14.00 Т/с «Володар звiрiв» 16.05 Х/ф «Орел чи решка» 18.30 «Кумедне домашнє вiдео» 18.40, 19.15, 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 19.40 «Шаленi хлопцi» 20.20 «Руйнiвники стереотипiв» 21.30 Х/ф «Швидкий вогонь» 23.40 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.05 Т/с «Ескорт агентство» 01.55, 05.05 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 02.55 Кiнорiк 03.00 Х/ф «Стан несамовитостi»

телепрограма телепрограма с е р е д а ,

D

06.05, 21.25 Т/с «Кулагiн i партнери» 06.30, 00.50 «Бiзнес+» 06.35 Т/с «Комiсар Рекс» 09.40 Х/ф «Вiд тюрми та вiд суми» 11.45 «Нез’ясовно, але факт» 12.40 «Битва екстрасенсiв» 13.50 «Чужi помилки. Подорож в один кiнець» 14.55 «Давай одружимось» 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» 18.00, 22.00 «Вiкна-повини» 19.10 «Зiркове життя. Б’є значить любить?» 20.10 «Росiйськi сенсацiї. Продукти харчування» 22.20 Т/с «Адвокат» 00.40 «Вiкна-спорт» 00.55 Х/ф «Учитель музики»

E

05.35 Служба розшуку дiтей 05.40, 06.20, 07.40 Погода 05.45, 02.45 Факти 06.00, 09.20, 12.55, 19.15 Спорт 06.05, 07.30 Дiловi факти 06.15 300 сек/год 06.30 Свiтанок 07.45, 21.55 Т/с «Мент у законi-2» 08.45 Факти. Ранок 09.25, 14.20 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати» 11.30, 17.35 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-6» 12.45 Факти. День 13.00 Провокатор 14.05 Анекдоти поукраїнськи 15.20, 19.55 Т/с «Морськi дияволи-4» 18.45 Факти. Вечiр 19.20, 03.20 Надзвичайнi новини 23.00 Х/ф «Дiаманти назавжди» 01.30 Факти. Пiдсумок дня 01.55 Т/с «Сопрано»

y

06.00 «Настрiй» 08.20 Обличчям до мiста 09.15, 17.50, 00.30 Т/с «Зцiлення любов’ю» 10.00 Порядок дiй. «Квартирна мишоловка» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.05, 20.05 «Незнайко – поет». М/ф 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.45 «Нашi спiввiтчизники». Д/ц 12.10, 01.20 Т/с «Дякую тобі за все – 2» 12.55, 21.50 «П’ятий вимiр». Д/с 13.25 «Лiнiя захисту» 14.10, 05.35 «Репортер». Коня 14.45 «Pro життя». Ток-шоу 15.25 «Енциклопедiя». Караваджо 15.30 «Земля Iсуса». Д/с 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-город». Останкiно 18.40, 02.05 «Великий конфлiкт. Корея проти Кореї». Д/ф 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 20.55 «Слiд Звiра». Д/ф 22.20, 04.25 Т/с «Мисливцi за iконами» 23.05 «Така страшна гра...» Д/ф

U

05.22 ОСП-студiя. Роман Карцев 06.09 Queen. Концерт «We will rock you» 07.52, 21.03 Цей тиждень в iсторiї 08.24, 14.24, 17.33, 04.22 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 08.52 Ретроспектива. 1975 09.01 Х/ф «Романтична англiйка» 11.21 Х/ф «Джентльмени» 12.59 Ретроспектива. 1966 13.08 Beatclub i Musikladen 14.11, 04.13 Портрети в часi 14.17 Ретроспектива. 1978 14.59 ОСП-студiя. Філіп Кiркоров 15.45 Х/ф «Три нареченi» 16.03 Х/ф «Три рублi» 16.23 Пiсня року. Краще 17.21 Ретроспектива. 1958 р 18.06 Пiсня року–79 19.32 Пiсня року–79 21.36 Х/ф «Двоє в новому будинку» 23.21 Пiсня року–91 00.56 Пiсня року–91 02.23 Пiсня року–91

2 9

G

06.15 М/с «Вейнхед» 06.35 Т/с «Нотатки про вагiтнiсть–2» 07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 07.35, 08.35, 19.20 Погода 09.00, 15.00 Т/с «Друзi» 10.00 Iнфо-шок 11.00 Iнтуїцiя 12.15 «УСЕ для ВАС» 12.35, 20.25 Т/с «Татусевi дочки» 13.40 Велике мультиплiкацiйне шоу 13.55 М/с «Полiцейська академiя» 14.30 М/с «Зорянi вiйни: вiйни клонiв» 14.55, 15.50 Teen Time 15.55, 23.30 Т/с «Відчайдуш­ нi домогосподарки» 16.50, 21.25 Т/с «Воронiни» 18.00 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 01.00 Спортрепортер 19.25 Т/с «Курсанти» 22.30 Зроби менi смiшно

I

06.30 Переможний голос вiруючого 07.00 24 години. Головне питання 07.30 М/ф 07.50, 09.40, 11.55, 15.00, 18.55, 20.55, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.50, 23.40 24 години Бiзнес 08.00, 10.50, 15.50, 02.15 Твiй хiт 08.45 Лiкар на зв’язку 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30, 04.40 Сильнi свiту сього 16.50 Х/ф «Приватна особа» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 21.00 Т/с «Сезон полювання» 22.10 Мiстична Азiя 00.00 Таємницi долi 02.40 Провiсники незалежностi

P

в е р е с н я

J

g

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Мультфiльм 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Герой з глухоманi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30, 20.30 Т/с «Унiвер» 18.30 Т/с «Iграшки» 22.30 «Давай спробуємо!» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00 М/с «Спайдермен» 07.00 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi» 08.40, 19.00, 21.30, 02.00, 03.45, 05.25 «Свiдок» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.40, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.45, 20.20 Т/с «Знахар» 14.50 Х/ф «Визволення» 16.55 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi» 18.30 «Правда життя». Психiчна атака 00.00 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 01.00 «Покер Дуель» 02.15 Х/ф «Народжений поганим» 04.00 «Речовий доказ» 04.30 «Агенти впливу» 05.00 «Правда життя»

K

v

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.00, 13.45, 23.30 Т/с «Слiд» 09.50, 20.25 Т/с «Глухар-3. Повернення» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 11.50 Т/с «Вiра, Надiя, Любов» 12.50 Ток-шоу «Нехай говорять. Щоденник його дружини» 15.30, 00.10 Щиросердне зізнання 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 21.25 Т/с «Дорожнiй патруль – 4» 22.25 Заручники долi 00.50 Х/ф «Моментом пiзнiше – 2» 02.40 Т/с «Безмовний свiдок» 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять»

Q

05.00 «Невiдома планета»: 06.00, 18.00 «Особлива «Повернення до думка», «Економiчнi папуасiв» новини» 05.30, 10.00 «Година суду» 07.00 «Мультфiльми» 06.30, 12.00 «Звана 08.00 «Вечiрнi новини з вечеря» 07.30 Т/с «Солдати-10» Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» Хуан i його прекрасна 09.00 «Чесно»: «Багатодiтнi дама» i... щасливi» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» «Тавро» 11.00 «Iзраїль за тиждень» 13.00 «Не обманюй мене!» 14.00 «Давайте розбере12.00 «Велика варта» мося!» 13.00 Х/ф «Правда лей16.00, 23.30 Х/ф «Край тенанта Климова», води» «Други iгрищ i забав» 19.00 «Операцiя «Чистi руки»: «Автопробiг» 16.00, 01.00 «Особлива 19.30 «Чесно»: «Дiти зiрок» думка» 20.30, 23.00 «Дурнi, до17.00 Т/с «Таксистка-3. роги, грошi» Cорок рокiв потому» 21.30 «Справедливiсть» 19.00, 04.00 «Народ проти» 01.25 «Покер-Дуель» 02.10 Т/с «Втеча» 20.00 «У колi свiтла» 03.00 Т/с «Мара» 22.00 «Наразi у свiтi» 04.00 «Невiдома планета»: 23.00 Х/ф «Помилки «Хранителi дощового юностi», «Нескладуха» лiсу» 05.00 Т/с «Таксистка-2. 04.30 Нiчний музичний Cорок рокiв потому» канал

06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.15 «Новини» 06.10, 18.15 «Овертайм» 06.35 «Кiнометри вiйни». «Рецепт Перемоги. У небi «Нiчнi вiдьми» 07.05 «Скарбнiца Магiлевшчини» 07.30 «Сузiр’я цирку» 07.55, 20.00 «Любов як любов», мелодрама 08.55 «Дiлове життя» 09.00, 21.00 «Панорама» 09.30, 21.35 «Мiф про iдеального чоловiка». Детективна мелодрама 10.35 «Наша спадщина» 10.40 «Тисячорiччя» 10.45 «Сфера iнтересiв» 11.05, 23.20 «Бiлоруська годинка» 12.10, 00.25 «Професiя – слiдчий». Детектив 13.25 «Томимо речи. Магилев губернскi» 13.35 «Життя як життя» 14.30 «Своя музика. Продовження» 15.15 Х/ф «Звiробiй» 16.30 «Свiтло далекої зiрки». Поет Венiамiн Блаженний 16.55 «Слов’янський проект». Янка Купала 17.00 «Музичний млин» 18.45 «Зворотний вiдлiк»

http://dponline.cn.ua

p 07.00 Махiнатори 07.25, 15.10 П’ята передача 07.50, 15.35, 01.40 Брудна справа 08.45, 18.20, 22.55 Вижити за всяку цiну 09.40, 19.15, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Новий свiт 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 Цiкаво про все 12.25, 12.50 Гiрше бути не може 13.20, 00.45 Дорожнi монстри 14.15 Крутий тюнінг 16.30 Спецназ «Смерть ворогам» 17.25 Крутий вибух 21.05, 02.40 Моменти жаху 22.00 Шлях торнадо 23.50 Лють! 04.40 Блискавичнi катастрофи

06.20 Д/п «Неймовiрнi подорожi» 07.30 «Емотонiк» 07.40, 15.50 Т/с «Пенго – кам’яний вiк» 08.30, 16.50 Т/с «Пригоди Геркулеса» 09.30, 17.50 Т/с «Зоряний крейсер «Галактика» 10.30, 18.50 Т/с «Людинаневидимка» 11.30, 22.00 Т/с «Медiум» 12.30, 21.00 «Таємнi знаки» 13.30, 23.00 Т/с «Псiфактор» 14.30, 19.50 Т/с «Чистi ключi» 00.40, 06.00 Д/п «Найзагадковiшi мiсця свiту» 01.00 Т/с «Пiсля смертi» 01.45 «Нiчне життя»

O

05.00 «Ранок Росiї» 09.05 «Один у полi воїн. Академiк Лихачов» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.25, 01.50 «Формула кохання». Ток-шоу 11.15, 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.20, 01.20 Вiстi-спорт 13.30 «Справжнє життя» 14.20, 19.45 Т/с «Земський лікар» 16.15, 22.20 «Кулагін i партнери» 16.40, 02.35 Т/с «Багата та кохана» 17.30, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 18.25 Т/с «Дворик» 22.55 Вiстi.ru 23.10, 04.05 «Двоє проти Фантомаса. Де Фюнес – Кенигсон» 23.55 «Вiстi+» 00.10 Х/ф «Вiдпустка у вереснi»

 СІТІ

05.40, 16.45 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 СIТI Ранок 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Смачне життя 09.30, 23.15 Подружнi зради 10.25, 21.30 Пекельна кухня 11.20 СIТI-терапiя 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 17.40 Т/с «Давай одружимось» 15.40, 18.40, 20.00 Прихована камера 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Моя нова адреса 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

M

  чернігів

08.00 Студія «Інформ» 06.00 Програма передач 08.25 Цей день в історії 06.01, 22.30 «Час-тайм» 08.30 Розмова без нотацій 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 ЦСССДМ «Час спорту» 09.00 Україна: час місце06.25, 10.20, 13.20, 15.20, вий. Мовлення територіальних громад 17.20, 18.25, 22.45, 00.25, 03.20, 05.20 «По- 11.00 Телеоб»єктив 11.05 Д.ф. «Свято в Каргода на курортах» патах» 06.30 «Ранок на 5-му» 11.35 М.ф. «Лисиця і дрізд» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 11.50 Х.ф. «Записки божевільного» 04.15 «Бiзнес-час» 13.00 Студія «Інформ». 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, Пульс дня 17.50, 22.20, 23.50, 13.10 Д.ф. «П’ятий вимір» 02.50, 04.25 «Погода в 13.40 Х.ф. «Афоня» Українi» 14.55 Цей день в історії 09.30, 13.30, 14.30 «5-й 15.00 16.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» елемент» 16.00 Студія «Інформ». 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, Пульс дня 14.00, 15.00, 16.00, 16.15 Від щирого серця 17.00, 18.00, 20.30, 16.45 Д.ф. «Вундеркінди» 23.00, 03.00, 05.00 «Час 17.10 Зі скриньки дивовижного калейдоскопу новин» 17.25 Д.ф. «Українські на10.30, 11.30, 12.30 «Пресродні пісні і танці» конференцiї у прямому 17.55 Цей день в історії ефiрi» 18.00 20.00 – Ефірний час 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Студія «Інформ». 04.20, 05.25 «Огляд Підсумки преси» 20.25 Телеоб»єктив 11.20 «Зверни увагу» 20.30 Новини «Пульс» 15.30 «Здоровi iсторiї» 21.00 Студія «Діалог» 16.30 «Арсенал» 21.30 Зроблено руками 17.30, 04.30 «Велика 21.50 Х.ф. «Корона Російської імперії», 1с полiтика» 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення терито18.45, 05.30 «Київський ріальних громад час» 00.00 «Час країни» 19.00, 00.00, 04.00 «Час 00.15 Д.ф. «Вундеркінди» 00.45 Х.ф. «Афоня» новин» (рос.) 02.10 Д.ф. «Українські на19.20, 01.00 «Новий час» родні пісні і танці» 21.00, 02.00 «Час» 02.40 Х.ф. «Корона Росій21.50, 03.30, 05.40 «Акцент» ської імперії», 1с 00.30 «Автопiлот-новини» 03.50 Від мелодії до 00.40 «Рестораннi новини» мелодії

V

05.00 «Тринадцять» 06.30 «Африканич» 07.50 М/ф «Не в капелюсi щастя» 08.05 «Приватне життя Петра Виноградова» 09.40, 17.20, 01.20 «Тихий Дон» 11.35 «Катенька» 13.00, 21.00 «Шукаю друга життя» 14.40, 22.40 «Магiстраль» 16.25, 00.25 «Ведмiдь» 19.20, 03.20 «Удови»

m

05.00 «Тiльки ти та я», комедiя 07.00 «Мене кличуть Рiд Фiш», трагiкомедiя 09.00 «Зустрiч, що не вiдбулася», комедiя 11.00 «Iнша сестра», комедiя 13.10 «Зiрка сцени», комедiя 15.00 «Нема чого втрачати», бойовика 17.00 «Музика серця», драма 19.00 «Снiданок на Плутонi», драма 21.10 «Матадор», комедiя 23.00 «Академiя Рашмор», комедiя

r

s

06.00 «Перевтілення», драма 08.00 «Материнський iнстинкт», мелодрама 10.00 «Колiр неба», комедiя 12.00 «Коханнязiтхання–2», комедiя 14.00 «Кам’яна голова», драма 16.00 «Натурниця», драма 18.10 «Жiнка, не схильна до авантюр», мелодрама 20.00 «Юленька. Смер­ тельнi уроки», жахи 22.00 «Повернення мушкетерiв, або Скарби кардинала Мазарiнi», пригоди

}

04.00 Не «вмирай поодинці» 06.00 «Денні Ланцюговий пес» 08.00 «Страшили» 10.00 «Ніч у великому місті» 12.00 «Останній легіон» 14.00 «Мафія Джейн Остін» 16.00 «Соромливий пістолет» 18.00 «Очі ангела» 20.00 «Темна вода» 22.00 «Слимак» 00.00 «Лесбійки–4. Еротичний щоденник»

t

09.00, 17.00, 01.00 «Так сестра! Нi сестра!». Комедiя 10.45, 18.45, 02.45 «Мiст». Вiйськовий 12.35, 20.35, 04.35 «Пограбування на Бейкерстрiт». Драма 14.30, 22.30, 06.30 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 15.25, 23.25, 07.25 «Боєць iз биками». Вестерн

06.05, 11.30, 17.50, 23.45 «SMS-голосування» 06.20, 16.05 «Дитячий сеанс» 07.25, 18.20, 21.00 «Саундтреки» 07.50 Т/с «ТАСС уповноважений заявити» 09.40, 10.55, 15.35 «ВiтринаТБ» 10.15, 17.10, 00.10 «Кiноляпи» 12.05 Х/ф «Гамлет» 19.15 Х/ф «ТАСС уповноважений заявити» 21.30 Х/ф «Дон Кiхот» 00.55 Х/ф «Гангстерська iсторiя»

o

W

19.00, 01.00 Т/с «Сонька – золота ручка» 20.00, 02.00 Т/с «Ера стрiльця–2» 21.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». «Колекцiонери» 22.00 Т/с «Росiя молода». «Фортецi бути!» 23.30 Т/с «Росiя молода». «Здрастуй, кормщику!» 03.00 Т/с «Таємницi слiдства–8». «Група ризику»

05.00 «Територiя пiтьми» 07.00, 17.00 «Непорозумiння» 09.00, 19.00 «За межею» 11.00 «Скульптор» 13.00, 23.00 «Дiти кукурудзи» 15.00, 01.00 «Iнкасатор» 21.00 «Сусiд-терорист» 03.00 «Гаррi Поттер i принц-покруч»


суспільство суспільство

http://dponline.cn.ua а к т уа л ь н о

Реформи для чи проти людей? Слово «реформа» нині чи не найбільш популярне в країні. Які ж вони, реформи по-українськи? Які методи обрано для їх проведення? За рахунок чого, і за рахунок кого вони будуть проводитися? І найголовніше, який результат отримають (і чи отримають?) українці і Україна від таких реформ? Для того, щоб знайти відповіді на ці непрості питання, ми оприлюднюємо позиції, неодноразово заявлені в ЗМІ, двох економістів віцепрем’єр-міністра Сергія Тігіпка та голови парламентського Комітету з питань промислової та регуляторної політики і підприємництва Наталії Королевської.

– Коли ми підвищили тарифи, я вважаю, зробили правильний крок, тому що у нас, і пенсіонер, і мільярдер платить одну і ту ж ціну за газ. Потрібно вводити штрафні санкції за несплату комунальних послуг. Платити мають усі, а хто не може – тому допомагає держава. Уряд готує законопроект, яким пропонується з 1 січня 2011 року ввести стягнення з громадян пені за несвоєчасну сплату комунальних послуг. Дефіцит бюджету НАК «Нафтогаз України» становить 30 млрд грн, тобто близько 3% ВВП. Тому Уряд спрямував свої зусилля на його скорочення за рахунок зниження ціни на 100 доларів за тисячу кубометрів, підвищення тарифів і скорочення витрат компанії. За рахунок цих заходів дефіцит буде знижено до 7,4 млрд грн.

Підготувала Сніжана БОЖОК

– Для проведення пенсійної реформи треба спочатку поліпшити якість життя людей, дати можливість отримувати гідну пенсію і мати гідну роботу. Уряд пропонує збільшити пенсійний вік, зовсім не думаючи про те, що внаслідок такої реформи вже наступного року 180 тис. українських жінок не зможуть піти на пенсію, і до того ж залишаться без роботи. Адже знайти роботу в 60 років майже неможливо. Збільшення пенсійного віку для жінок скоротить дефіцит Пенсійного фонду лише на 3%. Це дасть максимум 2 млрд гривень з 37 млрд, які потрібні Пенсійному фонду, що не вирішить проблему. Вирішувати проблеми Пенсійного Фонду треба через детінізацію економіки, створюючи нові робочі місця, відновлюючи промисловість і, як результат, – збільшення відрахувань до Фонду. Але в жодному разі не можна цього робити, погіршуючи соціальні умови для жінок.

Про Податковий кодекс і спрощену систему оподаткування Сергій Тігіпко:

– Новий Податковий кодекс поліпшить умови для підприємництва. Ми вирішили податок на розкіш рознести по інших податках і не виділяти окремий розділ; ввели податок на нерухомість, збільшили податок на доходи фізичних осіб, всі платитимуть 15%; ввели податок на доходи з депозитів, хто матиме депозит 200 тис. грн і менше – нічого не сплачуватиме – принцип залишаємо той же: багатий має платити більше. Дискусія розгорнулася про фіксований та єдиний податок, яким користується малий бізнес. Однак у цьому секторі ми підемо іншим шляхом: спочатку переведемо всіх спрощенців на загальну систему оподаткування. Але і тут є складнощі. У малому бізнесі сьогодні задіяно 3 млн людей, у цих людей немає бухгалтерів, їм ніхто не порахує ані ПДВ, ані податок на прибуток.

Наталія Королевська:

– На сьогодні немає остаточного варіанту Податкового кодексу – як законопроект його не зареєстровано. Тому повну оцінку йому дати неможливо. Але ті норми, які ми чуємо на презентаціях, не вселяють оптимізму. У попередньому варіанті права податкової були роздуті до розмірів державного рейдерства. Тепер нас намагаються заспокоїти тим, що це буде напіврейдерство, і це також не вселяє оптимізму. Якщо в розвинених країнах такі підприємства в структурі економіки становлять до 70% ВВП, то в Україні всього 15%. Але ідеологи нового Податкового кодексу вирішили, що і цього багато, і намагаються знищити малий бізнес. Зниженням планки обігу для платників єдиного податку до 300 тис. гривень фактично ліквідовується спрощена система. У результаті 250 тис. осіб із трьох мільйонів, які зайняті в малому бізнесі, втратять роботу. Я однозначно виступаю за збереження спрощеної системи оподаткування, і вважаю неприпустимим погіршувати умови, в яких працює малий бізнес.

Експерт: варіант пенсійної реформи, запропонований нинішньою владою, є найменш ефективним «Варіант змін пенсійної системи, запропонований Програмою економічних реформ України Президента Віктора Януковича, з фінансової точки зору є найменш ефективним», – про це заявляє кандидат економічних наук з Націо­ нального інституту стратегічних дослі-

джень Олександр Коваль. «У разі реалізації такого плану зниження дефіциту бюджету Пенсійного фонду навіть в розпал реформи не перевищить 20% від його розміру», – відзначає Олександр Коваль.

«Всі інші аргументи на користь підвищення пенсійного віку (повніша реалізація трудового потенціалу, підвищення рівня життя пенсіонерів, вирішення проблеми дефіциту робочої сили, зростання ВВП тощо) слід вважати не більш ніж гарною міною при поганій грі», – додає експерт.

Експерти: новий Податковий кодекс відкидає податкове законодавство України до середини 90-х років Партнери юридичної фірми «КМ Партнери» Олександр Мінін та Олександр Шемяткін відзначають: «Уряд постійно заявляє, що Податковий кодекс – це благо, це зниження податкового навантаження і спрощення адміністрування. Однак це є локшина. У певній мірі проект справді містить низку позитивних

змін, але це ніщо, порівняно з тим негативом, який у ньому закладено». Новий Податковий кодекс, який може бути ухвалений, на думку експертів, переслідує зовсім не мету наповнення державного бюджету. «Ця мета простежується досить ясно, – констатували автори статті. – Це –

Днями Чернігів відзначив 67-му річницю визволення міста від фашистських загарбників. Це, мабуть, найважливіше свято для місцевих жителів. Адже це не що інше як перемога, завдяки якій ми маємо право на вільне життя. А як розуміють цю перемогу діти, що таке, на їхню думку, свобода?

За матеріалами Інтернет-видань

– Підвищення цін на газ та житлово-комунальні послуги в нинішніх умовах призведе до масових неплатежів і, як наслідок, до колапсу галузі. Для впровадження нових технологій і модернізації ЖКГ, в тому числі і у сфері енергоспоживання, потрібно йти шляхом енергоефективності та впровадження енергозберігаючих технологій. Зниження виробничих витрат і здешевлення собівартості послуг дозволить поліпшити якість послуг та знизити тарифи. Не можна вирішувати проблеми НАК «Нафтогаз України» за рахунок пересічних громадян. Для задоволення потреб ЖКГ Україна використовує газ власного видобутку, і населення не має розплачуватися за інтереси промислових підприємств.

Наталія Королевська:

– Система пенсійного забезпечення потребує нових ефективних підходів. Якщо ми нічого не робитимемо, вже наступного року дефіцит Пенсійного фонду становитиме 37 млрд грн, які доведеться компенсувати з бюджету. Що ми будемо робити? Будемо точно обмежувати максимальну пенсію і орієнтовно це буде 10–12 мінімальних пенсій. Ми точно будемо збільшувати трудовий стаж, який дозволяє виходити на пенсію. Якщо не вистачатиме коштів, тоді ми будемо підходити і до пенсійного віку. Найбільш непопулярне рішення. Я знаю скільки негативу це принесе. Але, якщо знадобиться, ми підемо на це.

 Бліц-опитування

наповнення бюджету, але не державного, а особистого. Це – можливість мати механізм розділу власності (ми ще не раз почуємо про справи, подібні до справи Ходорковського в Росії). Це – механізм, за допомогою якого можна закрити рот усім незгодним, а також убити середній клас, що зароджується».

Наталія Королевська:

Про пенсійну реформу і підвищення пенсійного віку для жінок Сергій Тігіпко:

7

Ольга Радич, школярка: – Свобода – це те, що ми отримали завдяки нашим дідам-прадідам, які у воєнні роки відстояли право на своє життя і життя своїх нащадків. Те, завдяки чому ми щоранку прокидаємося і нам хочеться жити, бо ми вільні люди. Вікторія Грабовець, школярка: – Це коли немає проблем. Це такий стан, коли ти маєш всі можливості для здійснення своїх бажань. І взагалі, щоб бути щасливим, треба, насамперед, бути вільним. Кирило Силенок, школяр: – Свобода – це коли тебе цілий день ніхто не примушує щось робити. Що сам придумав, те й робиш. Це вільний вибір вчинку. Дар’я Богдан, школярка: – Вільна людина – та, яка ні від кого не залежить. Вона має доступ до всіх благ. У неї є гроші, щоб задовольнити свої потреби. Анна Мамалига, школярка: – Це коли людина може робити все, що їй заманеться. Вільно реалізовує свої бажання. Може ні до кого не прислухатися, враховуючи лише свої інтереси. Марія Грінченко, школярка: – Свободу людина має напрацювати самостійно. А ще свобода варта знань. Якщо будеш неосвіченим, не розвиватимешся – не матимеш свободи. Вікторія Примаченко, школярка: – Свобода – це наше життя. Бо якби 67 років тому визволителі не перемогли і не звільнили б Чернігів від гітлерівських загарбників, ми б не жили. Хочеться низько вклонитися тим людям, завдяки яким ми щодня бачимо безхмарне небо і яскраве сонечко. Ірина Сенюк, школярка: – Свобода – це вільний вибір. Це коли людина сама обирає, де їй жити, працювати і вчитися. На все це ми маємо повне право, і лише завдяки нашим мужнім, рішучим переможцям у Великій Вітчизняній війні. Оксана Маринащенко, класний керівник: – Свобода – це наявність можливостей вибору у житті, здатність людини жити відповідно до своїх бажань і інтересів. Проте реальні обставини життя і суспільство, що нас оточує, вносить свої корективи у міру свободи кожного з нас. Та все одно радісні обличчя і чисте небо – це вже свобода.

Про підвищення тарифів на послуги ЖКГ і про жорсткіші санкції за несплату послуг Сергій Тігіпко:

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер


cmyk

8

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

чернігів чернігів

http://dponline.cn.ua

...святковий

20 вересня. Святковий концерт в обласному музично-драматичному театрі

...християнський

21 вересня. Урочистості з нагоди 67-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників

...мистецький

Обласний художній музей. Виставка графічних робіт до днів європейської культурної спадщини

21 вересня. Єлецькому Свято-Успенському монастирю – 950 років

Виставка картин Надії Мартиненко «Мандрівники часу»

21 вересня. Святкове богослужіння у Троїцькому соборі

Дитяча художня школа. ІІІ-й Міжреґіональний конкурспленер дитячого малюнка «Легенди і міфи Чернігова» Фото Віктора Кошмала


спорт спорт

http://dponline.cn.ua

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

З н а й н а ш и х!

СВІТ ЗАХО П ЛЕНЬ

Риссю до

перемоги

Заїзд елітних рисаків

19 вересня за сприяння чернігівського мера Олександра Соколова та очільника кінно-спортивного клубу «Отаман» Олександра Овдія на київському республіканському іподромі відбувся заїзд елітних порід коней на честь відзначення Дня визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників. У столиці цього дня побувала делегація чернігівців – любителів кінного спорту.

У

заїзді брали участь п’ять коней орловської та російської порід: Мак – майстер-наїзник Микола Пучка, Туя – наїзник 2-ї категорії Євген Яковенко, Гексан – наїзник 1-ї категорії Павло Міцкевич, Київград – наїзник Аліса Цепелеєва та Мотив – майстер-наїзник Ольга Бондар. Першим до фінішу дістався жеребець російської породи Київград. Усі учасники заїзду отримали призи від чернігівської делегації. – Приємно, що наше славне місто так поважають, – розповідає Олександр Овдій. – Окрім заїзду на честь Чернігова, також відбувся заїзд на честь міста Києва.

9

Першість виборов жеребець Покер ніжинського товариства «Магнат», яким керує Микола Полуда. Сподіваюсь, що найближчим часом в Чернігові запрацює іподром. Вже визначено місце і є попередня згода міського голови Олександра Соколова. Конярство в Україні потрібно відроджувати. До цієї справи варто залучати молодь. Свого часу в 1984-му році в господарстві села Черниш Чернігівського району, яке я очолював, з’явився кінний завод. Я опікувавсь близько двохстами кіньми орловської та української верхової порід. Та з часом завод знищили, а тварин пустили під ніж. Тепер я відродив конезавод в Черниші. Маю двадцять елітних коней. За словами Олександра Овдія, на Покрову, 14 жовтня, за сприяння спортивного товариства «Колос» там буде відкрито дитячу кінно-спортивну школу, у яку будуть набирати дітей з 10 років. Заняття проводитимуть двічі на тиждень два досвідчені тренери. Це буде єдина в області школа такого профілю. – Хочу добрим словом згадати тих, хто допоміг її організувати, а саме, директора Чернігівського лісгоспу Сергія Мотрича, колишнього директора Михайло-Коцюбинського лісгоспу Віктора Буйденка, обласного військового комісара Костянтина Нікуліна, підприємців Павла Бистрова, Бориса Бойправа,– додав керівник «Отаману». Добрим словом згадав Олександр Овдій і тих, хто сприяв поїздці чернігівської делегації до столиці: приватного підприємця Юрія Назимова, водія Миколу Ступіча та керівництво ВАТ «Стріла».

«Стріла» боролася до останнього

М

инулого тижня в Чернігові було розіграно півфінал чемпіонату міста з дворового футболу між командами ВАТ «Стріла» та «Гама-2». Молода перспективна команда «Стріли» у напруженому поєдинку поступилася «Гамі-2» з рахунком 3:1. А вже через кілька днів відбувся матч за третє та четверте місце. Любителі футболу відкритого акціонерного товариства «Стріла» забили у ворота команди «Локомотив» сім м’ячів і пропустили один. – У рамках чемпіонату з дворового футболу «Стріла» посіла друге місце у групі А. «Гама-2» виборола перше місце в групі Б, – каже президент міської федерації дворового футболу Богдан Ткаченко. – Команда «Стріли» має високий потенціал. У них згуртований колектив. Там є досвідчені гравці.

Команда «Стріла» (зліва-направо) верхній ряд: Дмитро Любенко, Олександр Устинко, Олександр Ющенко, Дмитро Лютий, Дмитро Баранов, Михайло Юдин, Юрій Рижий, Микола Мойсеєнко, Максим Садовський; нижній ряд: Валерій Кузьмич, Дмитро Шевцов, Андрій Сребнюк, тренер команди Микола Ткаченко, Сергій Комаренко, Віталій Панасенко та Юрій Кириченко

Андрій ДИМИЧ Фото автора

Андрій ДИМИЧ Фото автора

Чернігівська делегація

Плавання

Кипіла вода у Гетеборзі

Р Подарунок від чернігівців Павлу Міцкевичу від Андрія Лисиці

Олександр Овдій вручає приз Алісі Цепелеєвій

Д е н ь ві д к р и т и х фу т б ол ьн и х в оріт

«Барсик», «Інтер» і «Динамо» – кращі за «Газпром», «Карпати» і «Дніпро»

У

неділю, 19 вересня, у Чернігові в мікрорайоні Масани на базі дитячого спортивного клубу «Юніор» пройшов День відкритих дверей. Точніше, День відкритих футбольних воріт. А саме, відбулися змагання з футболу у трьох вікових групах. Участь у яких взяли шість команд. Серед найменших (4-5 класи) переміг «Інтер», серед школярів 6-7 класів – «Динамо», а серед 8-9 класів – «Барсик». Змагання були присвячені Дню міста та 67-й річниці визволення Чернігова від німецько-фашистських загарбників. Віталій ЯШНИКОВ, педагог зі спортивної роботи

егулярно проходить серед ветеранів чемпіонат світу з водних видів спорту. Цьогорічний був тринадцятий за ліком. У плавальному басейні шведського міста Гетеборг змагалися учасники з усіх континентів, у загальній кількості – 200 команд. У складі першої української команди в комбінованій естафеті 4х50 метрів з плавання виступав чернігівець Станіслав Крот. Надзвичайно захоплююче і драматично проходив заплив. Зі старту полтавчанин Віктор Ареф’єв на спині показав хороший час і першим передав естафету харків’янину Володимиру Пилипченку. На жаль, у того не заладилося з брасом, що й дозволило суперникам вирватися вперед. На третьому відрізку наш Станіслав Крот кинувся доганяти лідерів і вже на середині шляху стилем дельфін наздогнав конкурентів і швидше за них проплив відведену дистанцію, що дозволило киянину Володимиру Красікову без проблем фінішувати першим на четвертому етапі кролем. Ось так, у запеклій боротьбі квартет виграв золоті медалі. У срібного призера – другої команди України – переможці виграли 0,09 секунди. Бронзові нагороди дістались італійцям. Вперше в історії чернігівського плавання наш представник виступив на чемпіонаті світу здобувши золоту медаль. А ще Станіслав Крот виконав усі вимоги для присвоєння йому звання «Майстер спорту міжнародного класу». Віктор БЕРЕГОВИЙ

Другий справа – Станіслав Крот


cmyk

10

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер http://dponline.cn.ua

у дзе р к а лі стат и ст и к и

н і м ц і у П а р т и з а н с ь к о м у к ра Ї

УрОК братів Ульмке

90% українців хочуть державного Поколінню, яке вже народилося після Великої Вітчизняної війни, досить однобоко підносилася важких років. № 13історія4тих лютого 2010, контролю цін РЕКЛАМА, ОГОЛОШЕННЯ Зокрема, про два роки окупації, в якій була область із 1941 по 1943 роки. Згадували хіба що про героїчні справи партизанів, на ліКи (27992)

Останнім часом більшість українців (92,1%) турбує зростання цін на ліки. Не переймаються цим лише 4,4% респондентів, а 3,5% – не змогли відповісти.

звірства окупантів, важке життя населення. Але і серед німців, які виконували адміністративні функції на окупованій території, були різні люди. Про одного такого представника збройних сил, які прийшли в Україну, Вільгельма Ульмке вже писалось у пресі. Цей німецький офіцер врятував від голодної смерті та холоду малолітніх дітей в одному з сіл Чернігівського району. Допомагав не лише продуктами, а й віддав свою шинель, щоб могли з неї пошити сяку-таку взувачку для дітей. Мати дітей зберігала добру пам’ять про того німця, вишила навіть хустину зі словами подяки.

А р

езультати дослідження свідчать, що 53,7% українців час від часу купують ліки, третина – постійно, а кожен десятий – не купує їх взагалі. Згідно з опитуванням, майже половина громадян України 45,4% купуючи лікі – керуються порадою лікаря, більше третини – покладаються на власний досвід, кожен десятий – на пораду аптекаря. Купуючи лікарські препарати орієнтуються на рекламу близько 3,2% людей, на ціну препарата – 6,2%, на пораду знайомих – 6,4%. Майже 89,3% українців стверджують, що потрібно ввести державний контроль за цінами на ліки. Протилежної думки дотримуються 6,3% опитаних. Іншим – важко відповісти. Більшість українців вважають, що в нашій державі існує проблема незаконного продажу наркотичних та психотропних препаратів. Сніжана БОжОК

четвер

ле сталося так, що Вільгельма Ульмке перевели до Щорса. Там, за непідтвердженою письмовою інформацією, він деякий час виконував обов’язки бургомістра. Коли ж у Єлінських лісах у 1942 році активізувалися радянські партизани, Вільгельм Ульмке отримав від командування наказ виступити проти них. І от з невеличким гарнізоном у 24 чоловіки він вирушив в останній похід. Партизанів було набагато більше, і в бою вони розгромили німецький загін. Поховали Вільгельма Ульмке та його однополчан у Щорсі, на кладовищі біля церкви. Під час наступу радянських військ церква згоріла. Існують три версії тієї пожежі. За першою –її начебто спалили партизани, за другою – німці перед відступом. Найвірогіднішою є третя версія про те, що у дзвіницю влучив радянський снаряд. Від нього церква і згоріла. Німецьке кладовище чекала доля інших подібних поховань. Його зрівняли з землею. А на тому місці у 50-х роках збудували залізничну лікарню. До речі, подібне сталося і з кладовищем угорських солдатів, біля третьої школи. Там теж під час будівництва знаходили людські кістки. А на місці поховань не придумали нічого кращого, ніж поставити пам’ятник Шевченку…

Діти Батька не ЗаБУли

У 2000-му році в Україні було прийнято закон про увічнення пам’яті жертв другої світової війни. Йшлося про надання можливості нащадкам колишніх воюючих держав відвідувати могили загиблих рідних. Троє братів з німецького міста Фрьонденберга все життя мріяли відвідати могилу батька, який загинув у далекій Укра-

їні. Але це було неможливо. Під час «холодної війни», комуністичного режиму в СРСР про таке не могло бути й мови. Та й де ті могили німців в Україні – їх же ніхто не зберігав. Не прийнято було віддавати належне пам’яті тих, хто прийшов до нас з мечем. Хіба прості люди винні в тому, що біснуватий фюрер обдурив Сталіна, розв’язав другу світову війну, кинув у її горнило мільйони не лише німецьких, а й солдатів держав-сателітів? Отож три сини Ульмке – Геддерт, Йоганес і Генріх жили надією хоча б до кінця своїх днів встигнути відвідати могилу батька. У 2000 році з’явилася правова можливість здійснити задум. Знайшовши потрібні дані у своїх архівах, брати звернулися до керівництва Щорської райдержадміністрації з проханням побувати в місцях загибелі та поховання Вільгельма Ульмке. Керівництво району доручило зібрати потрібні відомості про німецькі поховання Івану Зубу – тодішньому начальнику служби у справах неповнолітніх. Він провів неабияку пошукову роботу. Тож коли брати Ульмке приїхали до Щорса і попросили показати місце загибелі свого батька, –було про що говорити. Німці привезли з собою фото церкви, яка під час війни згоріла, фото кладовища німецьких солдатів та офіцерів. «Ми хочемо покласти квіти до місця захоронення нашого батька і від імені німців попросити вибачення за розв’язану війну», – таким було бажання братів Ульмке. Було знайдено 74 могили німецьких солдатів. Десь на кладовищі, а де й просто під парканом. Організували впорядкування тих могил. А біля залізничної лікарні встановили пам’ятний знак: плиту з

19

табличкою «Тут у 1942 році було німецьке кладовище». Коли німці приїхали до Щорса наступного року, то вже мали куди покласти квіти.

ПОДрУЖилисЯ сіМ’ЯМи

А незабаром у приймаючої сторони та гостей виникла спільна думка – закріпити дружні стосунки обміном дитячими делегаціями. І от до Німеччини поїхало семеро дітей шкіл, де вивчали німецьку мову. У Щорсі теж зустрічали дітей з Німеччини. Таким чином вже три групи українців побували в Німеччині. Проживання гостей і в них, і в нас організовано у сім’ях. От і зовсім недавно в області побувала делегація у складі братів Йоганеса і Геддерта, їхніх синів, онуків та ще чотирьох дітей. Як бачимо, вже онуки та правнуки тих, хто воював в Україні, отримують, як колись би сказали, уроки інтернаціоналізму. Вчаться поважати своїх предків, історію, інші народи. Цьогоріч гості вже традиційно виїздили на місце загибелі німецьких солдатів у Єлінському лісі, поклали квіти до пам’ятного знака на місці німецького кладовища у Щорсі, на могили кладовища у селі Тур’я. Побували у школіінтернаті, музичній школі, зустрілися з вихователями та дітьми дитсадків, працівниками будинку дитячої та юнацької творчості. Цікавою була дискусія у Щорському вищому училищі лісового господарства про систему освіти навчання та виховання. Відвідали музей Щорса, де якийсь час у роки війни квартирував Вільгельм Ульмке.

ДОБрОта – З ДіДа-ПраДіДа Брати Ульмке та їхні діти, за німецькими мірками, люди небагаті. В житті вони не шукали легких шляхів. Старші стали фермерами і все життя трудилися на землі, наймолодший Геддерт, який батька і не пам’ятає – працював учителем гімназії. Приклад життя, поведінки Вільгельма Ульмке на війні свідчить про те, що він ніколи не був фашистом, не розділяв тієї людиноненависницької ідеології. І дітям своїм, мабуть на генетичному рівні, передав доброту у ставленні до людей. Це почуття передається з покоління до покоління, від батька до сина. Приємно, що люди з колись ворогуючих краї, навчилися жити у мирі. Тож урок братів Ульмке є гарним прикладом для всіх нас. Валерій МАГУЛА

Щорський район

р е к л а м а, о г о л о ш е н н я

Телефон рекламного відділу

ДУ

4-40-07

Просимо відгукнутися свідків ДТП, яка сталася на мосту р. Десна 08.08.2010 р. о 15-й год. Правобережна товарна біржа 15 лютого 2010 року об 11 год. в Тел. (063) 555-50-12. торгово-операційній залі (м. Чер-

громадськості

не товариство енергопостарнігівобленерго» (м. Черні-

Компания приглашает

НА РАБОТУ

нігів, пр-т. Перемоги, 39) проводить цільовий аукціон з продажу Колектив працівників активів платників податків,ВАТ які «СТ «Гарантія» глибоко суперебувають у податковій заставі: мує з ВАТ приводу передчасної активи «Прилуцький ефіросмерті заступника генеральолійний комбінат» (Чернігівська ного обл., м. директора Прилуки, вул. Бособрода, буд. 95). Дмитра івановича Лот № 01. Нежитлові будівлі відЄреМенка ділення сорбітаналеату та цехрідваніта висловлює співчуття ліну площею 581,4 кв.м. нимзагальною та близьким. Розташовані за адресою: Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Бособрода, буд. 95. Початкова ціна: 138490,00 грн. Норма землекористування не встановлена. Загальний стан незадовільний. Заявки на участь у цільовому аукціоні приймаються за адресою: м.

ПДВ, на п/р організатора аукціону Правобережної товарної біржі № 26002236520100 в ДОД «Райффайзен Банк Аваль» в м. Дніпропетровську, МФО 305653, код ЗКПО 25957609 (за участь в аукціоні з продажу майна ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат»); – вносять гарантійний внесок у розмірі 10% (без ПДВ) від стартової ціни на п/р організатора цільового аукціону Правобережної товарної біржі № 26002236520100 в ДОД «Райффайзен Банк Аваль» в м. Дніпропетровську, МФО 305653, код ЗКПО 25957609 (за участь в аукціоні з продажу майна ВАТ «Прилуцький ефіроолійний комбінат». Квитанції про сплату подаються разом із заявкою на участь у цільовому аукціоні. З вищевказаним майном можна

Ват «Вина ліВаДії»

виНЗАвоДУ НА ПосТІЙНУ робоТУ

ПОтріБні:

слюсарі-наладчики лінії розливу,  інженер-механік,  водії. 

стаж роботи – не менше, ніж 3 роки. Заробітна плата висока. Надаються безкоштовне проживання та пільгове харчування. Тел. 067-653-08-04 (Ілля).


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

ч е т в е р,

B

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.10, 08.10, 15.30, 19.25, 21.55, 23.50 Погода 06.15, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 07.15 Ера бiзнесу 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Рейтингова панорама 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25, 19.00 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 10.55 Синдром пам’ятi 11.50, 21.25 Слово реґiонам 12.10, 18.45, 21.35 Дiловий свiт 12.15 Аудiєнцiя 12.50 «Надвечiр’я» з Т. Щербатюк 13.20 Хто в домi хазяїн? 13.40, 02.50 Х/ф Кiнокласика. «Скарб» 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.35 Книга. ua 16.00 Молодiжне ток-шоу «Нащадки» 17.00 Здоров’я 18.00 Шеф-кухар. Вечеря 19.40, 04.30 Чоловiчий клуб 21.45 Свiт спорту 22.00 «Попередження» з М. Вереснем 22.50 Трiйка, Кено, Максима 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.45 Прес-анонс 01.50 ТелеАкадемiя 04.05 Сiльрада 05.55 Гiмн України

06.05 Служба розшуку дiтей 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.35, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30, 23.25, 01.35, 01.50 ТСН: «Телевiзiйна служба новин» 07.25 М/ф «Крокодил Гена» 08.05, 05.35 Т/с «Унiвер» 10.10, 18.20 Т/с «Шлюбний контракт» 11.35, 03.25 Т/с «Вогнi великого мiста» 12.35, 17.25 «Сiмейнi драми» 13.45 Т/с «Маргоша – 3» 14.45, 20.10 Т/с «Банди. Кохання пiд забороною» 15.55 «У центрi серця. Кардiохiрурги » 19.25 «Погода» 21.15 Т/с «Маргоша – 3» 22.20, 23.00 Т/с «Iнтерни» 23.45, 04.10 Х/ф «Невловимий» 02.35 «У центрi серця. Кардiохiрурги»

N

[

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новини 05.05 «Доброго ранку» 09.15, 00.50 «Жити здорово!» 11.30 «Контрольна закупiвля» 12.15, 02.25 «Модний вирок» 13.15, 01.50 «Детективи» 14.00 Iншi новини 14.20 «Зрозумiти. Пробачити» 15.25 «Хочу знати» 16.05 «Поки всi вдома» 16.55, 04.05 «Федеральний суддя» 18.15 «Слiд» 18.50, 21.30 «Банди» 21.00 «Час» 22.40 «Людина i закон» 23.40 Нiчнi новини 00.00 «Судiть самi» 03.15 «ЩАСТЯ Є!»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.40 I знову здрастуйте! 08.35, 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 22.15 Сьогоднi 09.25 «Золотий пил» 10.00, 22.40 Т/с «Ведмежий кут» 11.00 Суд присяжних 12.40 Т/с «Глухар. Повернення» 13.35 «НЛО. Факти i фальсифiкацiї» 14.30 «Маски-шоу» 15.35 Особливо небезпечний! 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Вiдморозки» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара-2». «З легкою парою!» 18.45 «Справи сiмейнi» 19.35 Т/с «Павутиння-2». «Куля справедливостi» 20.30 Х/ф «Антикиллер ДК» 23.35 «Школа лихослiв’я» 00.20 Т/с «Москва. Центральний округ». «Кришталева куля» 01.15 Т/с «Попкорн-2» 01.40 «Шаховий огляд. Всесвiтня шахова Олiмпiада»

Z

05.45, 04.40 Д/п «Походи в дикий свiт» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара–2» 11.10 Т/с «Невидимки» 12.15 «Знак якостi» 12.45 Т/с «Каменська» 14.15 «Детективи» 15.00 «Судовi справи» 16.00 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 04.15 Т/с «Сусiди» 18.10 Т/с «Злочинна пристрасть» 19.05 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00, 03.20 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 21.35 Т/с «Холодне серце» 00.00 Д/п «Тiло Мерилiн Монро» 01.15 Д/п «Тiло Джона Фiцжеральда Кеннедi»

06.30 М/ф «Легенда про Зорро» 07.00, 18.00, 20.30, 03.00 Сьогоднi 07.30 Смiхопанорама Євгенiя Петросяна 08.00, 23.00 Д/ф «Битва 360» 09.45, 05.00 Х/ф «Зрадниця» 12.00, 17.00 Т/с «Урятуйте нашi душi» 13.00 Д/ф «Еволюцiя» 14.00 Д/ф «Загадки НЛО» 15.00, 22.00 Т/с «Числа» 16.00, 18.30 Д/ф «Кримiнальна Росiя» 19.30, 03.30 Правда. Спецвипуск 21.00 Д/ф «Життя пiсля людей» 00.00 Х/ф «Занадто добре, щоб бути правдою» 01.30 Х/ф «Некерована одержимiсть» 04.30 «Музика на каналi»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць–4» 07.00 М/с «Гей, Арнольде!–2» 07.35 «Деннi Фантом» 08.00 Т/с «Динотопiя-3» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.05 Т/с «На краю Всесвiту» 12.00, 01.10 Т/с «Ангел» 13.00 Т/с «Загубленi» 14.00 Т/с «Володар звiрiв» 16.05, 18.30 «Кумедне домашнє вiдео» 16.20 Х/ф «Швидкий вогонь» 18.40, 19.15, 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 19.40 «Шаленi хлопцi» 20.20 «Руйнiвники стереотипiв» 21.30 Х/ф «Зоряна брама» 00.10 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.45 «Жорстокi iгри» 02.00 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 02.55 Кiнорiк 03.00 Х/ф «Людина року» 04.50 Х/ф «Повiтряний вiзник»

3 0

в е р е с н я

D

05.30, 21.25 Т/с «Кулагiн i партнери» 06.00, 01.05 «Бiзнес+» 06.05 Т/с «Комiсар Рекс» 10.00 Х/ф «Закляття Долини змiй» 12.10 «Нез’ясовно, але факт» 12.50 «Битва екстрасенсiв» 13.55 «Росiйськi сенсацiї. Продукти харчування» 14.55 «Давай одружимось» 16.55, 18.10 Т/с «Адвокат» 18.00, 22.00 «Вiкна-новини» 19.10 «Моя правда. Тiна Кароль» 20.10 «Росiйськi сенсацiї. Усе як у людей!» 22.20 Т/с «Адвокат» 00.55 «Вiкна-спорт» 01.10 Х/ф «Бiлий паровоз»

E

05.40, 06.20, 07.40 Погода 05.45, 02.25 Факти 06.00, 09.20, 12.55, 19.20 Спорт 06.05, 07.30 Дiловi факти 06.15 300 сек/год 06.30 Свiтанок 07.45 Т/с «Мент у законi–2» 08.45 Факти. Ранок 09.25, 14.20 Comedy Club 10.30 Т/с «Солдати» 11.30, 17.40 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв. Менти-6» 12.45 Факти. День 13.00 Максимум в Українi 14.00 Анекдоти по-українськи 15.20 Т/с «Морськi дияволи-4» 18.45 Факти. Вечiр 19.25 Надзвичайнi новини 19.55 Футбол. ЛЄ. «Карпати» Львiв (Україна) – «Парi Сен-Жермен» Париж (Францiя) 22.00 Футбол. ЛЄ. «Шериф» (Тирасполь) – «Динамо» Київ (Україна) 00.00 З-й тайм 01.00 Факти. Пiдсумок дня

y

06.00 «Настрiй» 08.25 Тимчасово доступ­ний. Володимир Войнович 09.15, 17.50, 00.30 Т/с «Зцiлення любов’ю» 10.00«Нашiулюбленiтварини» 10.30 «Лiкарi». Ток-шоу 11.05, 20.05 М/ф «Жук-крива гiр­ ка», «Лiто кота Леопольда» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.45 «Нашi спiввiтчизники». Д/ц 12.10, 01.20 Т/с «Дякую тебе за все – 2» 12.55, 21.50 «П’ятий вимiр». Д/с 13.25 «Така страшна гра...» Д/ф 14.10, 05.35 «Репортер». Лазня 14.45 «Pro життя». Ток-шоу 15.25 «Енциклопедiя». Гюстав Курбе 15.30 «Панянка й кулiнар» 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 17.15, 23.45 «Градъ-город». Ваганьково 18.40, 02.05 «Великий конф­ лiкт. Схiд у вогнi». Д/ф 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 20.55 «Справа принципу». Чужий серед своїх 22.20, 04.25 Т/с «Мисливцi за iконами» 23.00 «Далiда. Прощавай, кохання, прощавай...» Д/ф

U

05.22 Пiсня року–91.1 06.56 Пiсня року–91.2 08.23 Пiсня року–91.3 10.13, 17.22 Портрети в часi 10.19 Ретроспектива. 1937 р 10.22, 14.24, 17.31, 23.26 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 11.22 ОСП-студiя. Роман Карцев 12.09 Queen. Концерт «We will rock you» 13.52, 02.57 Цей тиждень в iсторiї 14.53 Ретроспектива. 1975 р 15.01 Х/ф «Романтична англiйка» 17.27 Ретроспектива. 1940 р 18.13 Вас запрошує Михайло Жванецький 19.32 Пiсня року. Краще 20.04 Музика 60-х 20.39 Х/ф «Убивче лiто» 23.15 Ретроспектива. 1958 р 23.59 Пiсня року–79.1 01.26 Пiсня року–79.2 03.30 Х/ф «Двоє в новому будинку»

G

06.35 Т/с «Нотатки про вагiтнiсть–2» 07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 07.35, 08.35, 19.20 Погода 09.00, 15.00 Т/с «Друзi» 10.00 Iнфо-шок 11.05 Iнтуїцiя 12.20 «УСЕ для ВАС» 12.40, 20.25 Т/с «Татусевi дочки» 13.45 Велике мультиплiкацiйне шоу 13.55 М/с «Полiцейська академiя» 14.35 М/с «Зорянi вiйни: вiйни клонiв» 14.55, 15.50 Teen Time 15.55, 23.30 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» 16.50, 21.25 Т/с «Воронiни» 18.00 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 01.00 Спортрепортер 19.25 Т/с «Курсанти» 22.30 Свiтлі голови 01.15 Т/с «Чотири життя Тари»

I

07.00, 18.45, 23.45 «Життя» 07.35 М/ф 07.50, 09.40, 11.55, 15.00, 18.55, 20.15, 23.55 Погода 07.55, 18.40, 20.25, 23.40 24 години. Бiзнес 08.00, 10.50, 15.50, 02.15 Твiй хiт 08.45 Лiкар на зв’язку 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 16.30, 04.40 Сильнi свiту сього 16.50 Х/ф «Заради кiлькох рядкiв» 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 «24 години» 20.50 24 години. Головне питання 21.00 Т/с «Сезон полювання» 22.10 Бойовий план 00.00 Таємницi долi 02.40 Провiсники незалежностi 03.25 Окупацiя 04.15 Уганда

P 06.00, 18.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Клеймо» 11.00 «Нiмеччина за тиждень» 12.00 «В колi свiтла» 13.00 Х/ф «Помилки юностi» 16.00, 01.00 «Особлива думка» 17.00, 05.00 Т/с «Таксистка-2. По лезу ножа» 19.00 «Кейс» 20.00, 04.00 «Все так» 22.00 «Наразi у свiтi» 23.00 Х/ф «Унiкум», м/ф для дорослих

g

06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.15 «Новини» 06.10, 18.15 «Спорт-кадр» 06.35 «Зворотний вiдлiк». «Бiзнес по-радянському. Життя вдалося» 07.05 «Лабiринти» 07.30 «У мене сьогоднi вихiдний» 07.55, 20.00 «Любов як лю­ бов». Сiмейна мелодрама 08.50 «Дiлове життя» 09.00, 21.00 «Панорама» 09.30, 21.55 «Мiф про iдеального чоловiка». Детективна мелодрама 10.25 «Наша спадщина» 11.05, 23.25 «Бiлоруська годинка» 12.10, 00.30 «Професiя – слiдчий». Детектив 13.25 «Томимо речи. Батлейка» 13.40 «Музичний млин» 14.30 «Чудова сiмка» 16.25 «Смiшна годинка» 16.50 «Страстi по культурi» з Геннадiєм Давидько 17.30 «Лiкарськi таємницi з лiкарем А. Терещенко» 18.45 «Епоха». «Марк Шагал» 19.10 «Бiля парадного пiд’їзду» 19.35 «У нашому будинку, у нашiй хатi» 22.50 «Сфера iнтересiв»

J

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

L

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Мультфiльм 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Герой з глухоманi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30, 20.30 Т/с «Унiвер» 18.30 Т/с «Iграшки» 22.30 «Давай спробуємо!» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

06.00 М/с «Спайдермен» 07.00 Х/ф «Тiнi зникають опiвднi» 08.40, 19.00, 21.30, 02.00, 03.45, 05.25 «Свiдок» 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: полювання на вбивцю» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i порядок» 11.00 Т/с «Детективи» 11.40 «Карнi справи» 12.45, 19.15 Т/с «Останнiй секрет майстра» 13.55, 20.20 Т/с «Знахар» 15.00 Х/ф «Визволення» 17.00 Х/ф «Якщо ворог не здається...» 18.30 «Легенди карного розшуку». Загiн «Лiквiдатори» 00.00 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 01.00 «Покер - дуель» 02.15 Х/ф «Вiчна помста» 04.05 «Речовий доказ» 04.30 «Правда життя» 04.55 «Агенти впливу»

K

v

06.00, 05.25 Срiбний апельсин 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 Подiї 07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» 08.00, 13.45, 23.40 Т/с «Слiд» 08.50, 21.25 Т/с «Дорожнiй патруль – 4» 09.50, 20.25 Т/с «Глухар – 3. Повернення» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» 11.50 Т/с «Вiра, Надiя, Любов» 12.50 Ток-шоу «Нехай говорять. Пасербиця» 15.30, 00.20 Щиросердне зізнання 16.00 Федеральний суддя 17.10, 04.00 Критична точка 22.25 Ток-шоу «Вiдкритий доступ» 01.00 Х/ф «Кiмната страху» 02.40 Т/с «Безмовний свiдок» 04.40 Ток-шоу «Нехай говорять»

Q

05.00 «Невiдома планета»: «Повернення до папуасiв» 05.30, 10.00 «Година суду» 06.30, 12.00 «Звана вечеря» 07.30 Т/с «Солдати – 10» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30, 22.30 «Новини 24» 09.00 «Чесно»: «Дiти зiрок» 11.00, 15.00, 18.00 «Екстрений виклик» 13.00 «Не обманюй мене!» 14.00 «Давайте розберемося!» 16.00, 23.30 Х/ф «Не кажи анi слова» 19.00 «Операцiя «Чистi руки»: «Удар у вiдповiдь» 19.30 «Чесно»: «Битва дiєт» 20.30, 23.00 «Дурнi, дороги, грошi» 21.30 «Справедливiсть» 01.45 «Покер-дуель» 02.35 Т/с «Втеча» 03.25 Т/с «Мара» 04.25 Нiчний музичний канал

p

07.00 Махiнатори 07.25, 15.10 П’ята передача 07.50, 15.35, 01.40 Брудна справа 08.45, 18.20 Вижити будь якою ціною 09.40, 19.15, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Новий свiт 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 Цiкаво про все 12.25, 12.50 Очевидець 13.20, 00.45 Дорожнi монстри 14.15 Крутий тюнінг 16.30 Спецназ «Смерть ворогам» 17.25 Крутий вибух 21.05, 02.40 SOS! Берингове море 22.00 На мiсцi злочину 22.55 Наодинцi зi смертю 23.50 Лють! 04.40 Блискавичнi катастрофи

06.20 Д/п «Неймовiрнi подорожi» 07.30 «Емотонiк» 07.40, 15.50 Т/с «Пенго – кам’яний вiк» 08.30, 16.50 Т/с «Пригоди Геркулеса» 09.30, 17.50 Т/с «Зоряний крейсер «Галактика»» 10.30, 18.50 Т/с «Людинаневидимка» 11.30, 22.00 Т/с «Медiум» 12.30 «Таємнi знаки» 13.30, 23.00 Т/с «Псiфактор» 14.30, 19.50 Т/с «Чистi ключi» 21.00 «Брама часу» 00.40, 06.00 Д/п «Найзагадковiшi мiсця свiту» 01.00 Т/с «Пiсля смертi» 01.35 «Нiчне життя»

O

11

M

  чернігів

V

s

08.00 Студія «Інформ» 06.00 Програма передач 08.25 Цей день в історії 06.01, 22.30 «Час-тайм» 08.30 Студія «Діалог» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення терито«Час спорту» ріальних громад 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, 11.00 Телеоб’єктив 17.20, 18.25, 22.45, 11.05 Зроблено руками 00.25, 03.20, 05.20 «По- 11.25 Д/ф. «Вундеркінди» 11.50 М/ф. «Теремок» года на курортах» 12.15 Д/ф. «Дім М. Булга06.30 «Ранок на 5-му» кова» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 13.00 Студія «Інформ». 04.15 «Бiзнес-час» Пульс дня 13.10 Д/ф. «Українські на09.20, 12.20, 14.20, 16.20, родні пісні і танці» 17.50, 22.20, 23.50, 13.40 Х/ф. «Корона Росій02.50, 04.25 «Погода в ської імперії» Українi» 14.55 Цей день в історії 15.00 16.00 – Ефірний час 09.30, 13.30, 14.30 «5-й ТРК «Новий Чернігів» елемент» 16.00 Студія «Інформ». 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, Пульс дня 14.00, 15.00, 16.00, 16.15 Від щирого серця 16.45 Енциклопедія україн17.00, 18.00, 20.30, ської діаспори. Родина 23.00, 03.00, 05.00 «Час Гватів новин» 17.15 Зі скриньки дивовиж10.30, 11.30, 12.30 «Пресного калейдоскопа конференцiї у прямому 17.25 Скільки літ, скільки зим… ефiрi» 17.55 Цей день в історії 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, 18.00 20.00 – Ефірний час 04.20, 05.25 «Огляд ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Студія «Інформ». преси» Підсумки 11.20 «Зверни увагу» 20.25 Телеоб’єктив 15.30 «Життя в задово20.30 Новини «Пульс» лення» 21.00 Ми з вами десь зустрічалися 16.30 «Драйв» 17.30, 00.40, 04.30 «Акцент» 21.30 Х/ф. «Корона Російської імперії» 18.30, 23.30, 03.30, 05.40 22.35 Ми. Устим Федько «Хронiка дня» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення терито18.45, 05.30 «Київський ріальних громад час» 00.00 Д/ф. «Софія Київська» 19.00, 00.00, 04.00 «Час 00.20 Х/ф. «Закон» новин» (рос.) 01.40 Д/ф. «Будинок І. Гончара» 19.20, 01.00 «Новий час» 02.15 Х/ф. «Наталка Пол21.00, 02.00 «Час» тавка» 21.50 «Вiльна гавань» 03.50 Від мелодії до мелодії 00.30 «Автопiлот-новини»

06.00 «Кохання-зiтхання 2», 05.00 «Шукаю друга комедiя життя» 08.00 «Кам’яна голова», 06.40 «Магiстраль» драма 08.25 «Ведмiдь» 10.00 «Натурниця», драма 12.00 «Висота 89», драма 09.20, 17.10, 01.10 «Тихий 14.00 «Iндиго», трилер Дон» 15.30 «Вигнання», драма 11.20 «Удови» 18.10 «Тато у винаєм», 13.00, 21.00 «Наказано комедiя 20.00 «Сад», комедiя взяти живим» 22.00 «Графиня», драма 14.35, 22.35 «Довгий шлях 00.00 «Блазень i Венера», до себе» мелодрама 16.05, 00.05 «Загадка Н.Ф.I.» 02.00 «Механiчна сюїта», комедiя 19.20, 03.20 «Лихо»

05.00 «Ранок Росiї» 09.05, 04.05 «Зупинити на краю прiрви. Юрiй Маслюков» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вiстi 10.25, 01.50 «Формула кохання». Ток-шоу 11.15, 21.30 Т/с «Осiннiй детектив» 12.05 «Про найголовнiше». Ток-шоу 13.20, 01.20 Вiстi-спорт 13.30 «Справжнє життя» 14.20, 19.45 Т/с «Земський доктор» 16.15, 22.20 «Кулагин i партнери» 16.40, 02.35 Т/с «Багата та кохана» 17.30, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 18.25 Т/с «Дворик» 22.55 Вiстi.ru 23.10 «Двобiй» 23.55 «Вiстi+» 00.10 Х/ф «Вiдпустка у вереснi»

04.35 «Снiданок на Плутонi», комедiя 07.00 «Нема чого втрачати», бойовик 09.00 «Зiрка сцени», комедiя 11.00 «Мiсiс Браун», драма 13.00 «Реальнiсть кусається», комедiя 15.00 «Модна ненька», драма 17.00 «Дiвчата з календаря», комедiя 19.00 «Гамлет», драма 21.00 «Сiмейна таємниця», драма 23.00 «Серед акул», комедiя

04.00 «Небезпечні особини» 06.00 «Темна вода» 08.00 «Соромливий пістолет» 10.00 «Мафія Джейн Остін» 12.00 «Годзілла. Фінальні війни» 14.05 «Невидимий» 16.00 «Село проклятих» 18.00, 22.00 «Передчуття» 20.00 «Льодяник» 00.00 «Пані і маніяки» 01.30 «Забавні фантазії»

 СІТІ

r

t

o

W

05.40, 16.45 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 Ранок СIТI 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.05 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Смачне життя 09.30, 23.15 Подружнi зради 10.25, 21.30 Пекельна кухня 11.20 СIТI-терапiя 12.10, 23.00 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 17.40 Т/с «Давай одружимось» 15.40, 18.40, 20.00 Прихована камера 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Правда СIТI 00.10 Неформат СIТI 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

m

}

06.05, 17.20, 21.00, 00.45 09.00, 17.00, 01.00 «Гарна «Саундтреки» робота». Драма 06.35, 15.55 «Дитячий сеанс» 10.40, 18.40, 02.40 08.20, 12.30, 17.55, 00.25 «Чужинцi». Трилер «SMS-голосування» 12.25, 20.25, 04.25 «Довгий 08.50 Х/ф «ТАСС уповноважений заявити» вiкенд». Комедiя 10.30, 11.55, 15.30 «ВiтринаТБ» 14.00, 22.00, 06.00 11.05, 18.20 «Кiноляпи» «Спецiальний 13.05 Х/ф «Дон Кiхот» 19.15 Т/с «ТАСС уповновапiдроздiл». Драма жений заявити» 14.55, 22.55, 06.55 «Справ- 21.30 Х/ф «Рейс 222» 01.00 Х/ф «Мавпа» жнє кохання». Драма

19.00, 01.00 Т/с «Сонька – золота ручка» 20.00, 02.00 Т/с «Ера стрiльця-2» 21.00, 03.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». «Група ризику» 22.00 Т/с «Росiя молода». «Здрастуй, кормщику!» 23.30 Т/с «Росiя молода». «Навала»

05.35 «Непорозумiння» 07.15, 17.35 «За межею» 09.00, 19.15 «Сусiдтерорист» 11.00 «Дiти кукурудзи» 13.00, 23.00 «Iнкасатор» 15.00, 01.00 «Гаррi Поттер i принц-покруч» 21.00 «Святi з Бундока 2: День всiх святих» 03.30 «Сексоголик»


cmyk

12

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

A

06.00 Ранкова молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новини 06.10, 07.10, 08.10, 12.15, 19.05, 21.55, 23.50 Погода 06.15, 06.35, 23.15, 23.35 Вертикаль влади 06.50 Православний календар 07.05, 08.05, 00.10 Спорт 07.15 Ера бiзнесу 07.35 Рейтингова панорама 07.40 Будiвельний майданчик 07.50 Мультфiльм 08.15 Огляд преси 08.20 Олiмпiада: вiд малого до великого 08.40 Кориснi поради 09.00, 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 09.25 Про головне 10.00 Ток-шоу «Легко бути жiнкою» 11.10 Ток-шоу «Вiра. Надiя. Любов» 12.10, 21.35 Дiловий свiт 12.20 Наша пiсня 13.10 Х/ф Кiнокласика. «Гарячий снiг» 14.50, 21.25 Слово реґiонам 15.15 Euronews 15.25, 05.50 Дiловий свiт. Агросектор 15.30 Околиця 15.55 Футбол. Чемпiонат України. Перша лiга. «Арсенал» – ПФК «Олександрiя» 16.45 В ПЕРЕРВI: Погода 18.00 Дурейтер 18.45 Магiстраль 19.10 Прем’єра. Театральний вечiр на Першому. «Украдене щастя» 21.45 Свiт спорту 22.00 Театральний вечiр на Першому. «Украдене щастя» 22.55 Трiйка, Кено 23.00, 00.00 Пiдсумки 23.30 Пiдсумки дайджест 00.15 Вiд першої особи 00.45 Док. фiльм 01.45 Питання 02.05 Прес-анонс

N

B

06.05 Служба розшуку дiтей 06.10 Т/с «Янгол-охоронець» 06.55, 07.10, 07.45, 08.35, 09.10 «Снiданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 17.00, 19.30 ТСН 07.25 М/ф «Маленький Мук», «Iванко з палацу пiонерiв» 08.05 Т/с «Унiвер» 10.10, 18.20 Т/с «Шлюбний контракт» 11.35, 03.05 Т/с «Вогнi великого мiста» 12.35, 17.25 «Сiмейнi драми» 13.45 Т/с «Маргоша – 3» 14.45 Т/с «Банди. Кохання пiд забороною» 15.55 «У центрi серця. Кардiохiрурги» 19.25 «Погода» 20.00 Реалiтi-шоу «Без мандата» 21.20 Х/ф «Перевiзник» 23.30 «ГПУ» 00.20, 03.50 Х/ф «Тi, що живуть бiля озера»

Z

05.45, 03.35 Д/п «Походи в дикий свiт» 06.55 «Шаленi татусi» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.40, 08.10, 08.40 «Ранок з Iнтером» 09.10 Т/с «Повернення Мухтара–2» 12.15 «Знак якостi» 12.45 Т/с «Каменська» 14.15 «Детективи» 15.00 «Судовi справи» 16.00 «Зрозумiти. Пробачити» 17.20, 03.10 Т/с «Сусiди» 18.10 Т/с «Злочинна пристрасть» 19.05 Т/с «Кармелiта. Циганська пристрасть» 20.00 «Подробицi» 20.30 Т/с «Обручка» 22.00 Велика полiтика з Євгенiєм Кисельовим 00.55 Д/п «Замiнник смертi» 02.10 «Подробицi»

[

06.30 М/ф «Легенда про 05.00 «Судiть самi» Зорро» 05.05 «Доброго ранку» 07.00, 18.00, 20.30, 03.30 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi Новини 07.30 Смiхопанорама 09.15 «Жити здорово!» Євгенiя Петросяна 11.30 «Контрольна 08.00 Д/ф «Битва 360» закупiвля» 09.45, 05.00 Х/ф «Поверне12.15 «Модний вирок» мося восени» 13.15 «Детективи» 12.00, 17.00 Т/с «Урятуйте нашi душi» 14.00 Iншi новини 13.00 Д/ф «Виворiт 14.20 «Зрозумiти. Прорадянської вiйськової бачити» машини» 15.25 «Хочу знати» 14.00 Д/ф «Життя пiсля 16.05 «Поки всi вдома» людей» 16.55 «Федеральний 15.00 Т/с «Числа» суддя» 16.00, 18.30 Д/ф 18.15 «Поле чудес» «Кримiнальна Росiя» 19.00 «Давай одружи19.00 Д/ф «Вiйськова мось!» Таємниця» 20.00 Оперативна служба 20.00 «Нехай говорять» 112 21.00 «Час» 21.00 Д/ф «Iнженернi 21.30 «Клуб Веселих та катастрофи» Кмiтливих». Лiтнiй 22.00 Д/ф «Життя» кубок 23.00 Х/ф «Акули» 00.00 Х/ф «На тверезу 00.30 Х/ф «Людина голову» напiвночi» 02.05 Х/ф «Сiмейне щастя» 02.00 Х/ф «Павутина спо03.30 «Слiд» куси» 04.00 «Музика на каналi» 04.10 «Людина i закон»

S

04.55 «НТВ зранку» 07.30 «Мама у великому мiстi» 08.05 «Перша передача» 08.35, 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подiя 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 09.25 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 10.00 Т/с «Ведмежий кут» 11.00 Суд присяжних 12.40 Х/ф «Антикиллер ДК» 14.25 «Маски-шоу» 15.35 Рятувальники 16.05 «Кримiнальна Росiя». «Диявольська сумка» 16.40 Т/с «Повернення Мухтара-2» «Украли наречену» 18.35 Слiдство вели 19.30 «Надзвичайна подiя. Розслiдування» 19.55 «Влада сну» Д/ф 21.05 «НТВшники» 22.10 «Ти Росiя, моя Росiя» 23.45 «Жiночий погляд» 00.30 Х/ф «Родина вовкулакiв» 01.50 «Шаховий огляд. Всесвiтня шахова Олiмпiада»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць-4» 07.00 М/с «Гей, Арнольде!-2» 07.35 «Деннi Фантом» 08.00 Т/с «Динотопiя-3» 09.00 Телемагазин 11.00, 15.05 Т/с «На краю Всесвiту» 12.00, 01.15 Т/с «Ангел» 13.00 Т/с «Загубленi» 14.00 Т/с «Володар звiрiв» 16.05, 18.30 «Кумедне домашнє вiдео» 16.20 Х/ф «Останнi герої» 18.40, 19.15, 20.40, 21.05 М/с «Сiмпсони» 19.40 «Шаленi хлопцi» 20.20 «Руйнiвники стереотипiв» 21.30 Х/ф «Чужий – 4: Воскресiння» 23.50 «Секс з Анфiсою Чеховою» 00.15 Т/с «Ескорт агентство» 02.05 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 03.00 Х/ф «Король Калiфорнiї» 04.30 Х/ф «Подвиг розвiдника»

телепрограма телепрограма п ’я т н и ц я,

D

G

1

ж о в т н я

http://dponline.cn.ua

06.35 Т/с «Нотатки про вагiтнiсть-2» 07.00, 07.10, 07.40, 08.40 «Пiдйом» 07.05 Смiшарики 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 07.35, 08.35, 19.20 Погода 09.00, 15.00 Т/с «Друзi» 10.00 Iнфо-шок 11.00, 21.00 Iнтуїцiя 12.15 «УСЕ для ВАС» 12.35 Т/с «Татусевi дочки» 13.40 Велике мульти­ плiкацiйне шоу 13.55 М/с «Полiцейська академiя» 14.35 М/с «Зорянi вiйни: вiйни клонiв» 14.55, 15.55 Teen Time 16.00, 23.25 Т/с «Відчайдуш­ ні домогосподарки» 16.50 Т/с «Воронiни» 18.00, 19.25 Т/с «Щасливi разом» 19.15, 00.40 Спортрепортер 00.50 Х/ф «Свiт примар» 02.55, 04.45 Студiя Зона ночi. Культура

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Мультфiльми 09.30 Телемагазин 10.30 Т/с «Вiсiм простих правил» 11.00, 16.30 Т/с «Таємне життя американського пiдлiтка» 12.00, 21.30 «Звана вечеря» 13.00 «Давай одружимось» 14.00 М/с «Хоробрi солдати» 14.30 М/с «Герой з глухоманi» 15.00 М/с «Переможець i Золота дитина» 15.30 М/с «Скарби острова Черепах» 16.00 Т/с «Вiсiм простих правил» 17.30, 20.30 Т/с «Унiвер» 18.30 Т/с «Iграшки» 22.30 «Давай спробуємо!» 23.30 Т/с «Школа» 00.00 «Дом-2». Спецвипуск 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ

J

L

E

I

K

v

y

P

Q

O

M

  чернігів

08.00 Студія «Інформ» 06.00 М/с «Спайдермен» 06.00 Програма передач 06.15, 01.45 «Бiзнес+» 08.25 Цей день в історії 07.10 Х/ф «Якщо ворог не 06.01, 22.30 «Час-тайм» 08.30 Ми з вами десь 06.20 Т/с «Кулагiн та партздається...» 06.15, 00.15, 03.15, 05.15 зустрічалися нери» 08.40, 19.00, 21.30, 02.00, 09.00 Україна: час місце«Час спорту» вий. Мовлення терито04.15, 05.20 «Свiдок» 06.45 «Документальний 06.25, 10.20, 13.20, 15.20, ріальних громад 09.00, 22.00 Т/с «NCIS: подетектив» 17.20, 18.25, 22.45, 09.10 Телеоб’єктив лювання на вбивцю» 00.25, 03.20, 05.20 «По- 09.20 Х/ф. «Сьомий пер07.30 Т/с «Комiсар Рекс» 10.00, 23.00 Т/с «Закон i стень чаклунки» года на курортах» 10.40 Х/ф «Сищик без порядок» 10.05 Класні уроки 06.30 «Ранок на 5-му» 10.25 Д/ф. «Буковинська 11.00 Т/с «Детективи» лiцензiї» ікона» 09.10, 22.15, 23.20, 02.45, 11.40 «Карнi справи» 17.50 «Вiкна – новини» 10.40 Цікавинки 04.15 «Бiзнес-час» 12.45, 19.15 Т/с «Останнiй 11.00 Телеоб’єктив 18.00 Х/ф «Джентельмени секрет майстра» 09.20, 12.20, 14.20, 16.20, 11.10 Студія «Діалог» 13.55, 20.20 Т/с «Знахар» удачi» 11.45 Цікавинки 17.50, 22.20, 23.50, 15.05 Х/ф «Визволення» 02.50, 04.25 «Погода в 11.55 Х/ф. «Сьомий пер20.00, 22.40 «Нацiональне стень чаклунки» 16.30 Т/с «Адвокатеси» Українi» талант-шоу «Танцюють 12.40 Д/ф. «Нариси культу00.00 Т/с «Кримiналiсти: 09.30, 13.30, 14.30 «5-й ри України» всi!–3» мислити як злочинець» 13.00 Студія «Інформ». елемент» 01.00 «Покер дуель» Пульс дня 22.00 «Вiкна-новини» 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 13.10 Д/ф. «Будинок І. 02.15 Х/ф «25-а година» 23.40 Х/ф «Ас» 14.00, 15.00, 16.00, Гончара» 04.35 «Речовий доказ» 13.45 Х/ф. «Хочу зробити 01.35 «Вiкна – спорт» 17.00, 18.00, 20.30, 05.35 «Легенди бандитзізнання» 23.00, 03.00, 05.00 «Час 14.55 01.50 Х/ф «Акцiя» ської Одеси» Цей день в історії новин» 15.00 16.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 10.30 «Вiльна гавань»       16.00 Студія «Інформ». 10.55, 01.50, 02.55, 03.25, Пульс дня 05.50, 05.05 Диваки 05.40, 06.20, 07.35 Погода 06.20 Д/п «Неймовiрнi 06.00 Срiбний апельсин 04.20, 05.25 «Огляд 16.15 Від щирого серця 06.30 Переможний голос 05.45, 03.30 Факти подорожi» 16.45 Д/ф. «Нариси культупреси» 06.30, 17.00, 19.00, 03.30 вiруючого 06.00, 09.20, 12.55, 19.20 Спорт 06.40, 00.40 Д/п ри України» 07.00 24 години. Головне 11.20 «Зверни увагу» 06.05, 07.30 Дiловi факти Подiї «Найзагадковiшi мiсця 17.15 Зі скриньки дивовижпитання 06.15 300 сек/год 11.30, 12.30 «Прес07.00, 18.00 Т/с «Єфросинiя» ного калейдоскопа свiту» 07.30 Медицина 06.25 Свiтанок 17.25 Знамениті українці конференцiї у прямому 08.00, 13.50 Т/с «Слiд» 07.30 «Емотонiк» 07.40 Т/с «Вулицi розбитих 07.50, 09.40, 11.55, 15.00, 17.55 Цей день в історії 18.55, 20.55, 23.55 ефiрi» 07.40, 15.50 Т/с «Пенго – лiхтарiв» 08.50 Т/с «Дорожнiй 18.00 20.00 – Ефірний час Погода 08.45 Факти. Ранок кам’яний вiк» 15.30 «Своїми очима» ТРК «Новий Чернігів» патруль – 4» 09.25, 14.30, 22.05 Comedy 07.55, 18.40, 20.50, 23.40 24 08.30, 16.50 Т/с «Пригоди 16.30 «На межi» 20.00 Студія «Інформ». години. Бiзнес 09.50 Т/с «Глухар – 3. ПоClub Геркулеса» Підсумки 08.00, 10.50, 15.50, 02.15 17.30, 04.30 «Феєрiя 10.30 Т/с «Солдати» вернення» 20.25 Телеоб’єктив 09.30, 17.50 Т/с «Зоряний Твiй хiт мандрiв» 11.30, 17.40 Т/с «Вулицi роз- 08.40 20.30 Новини «Пульс» 10.50, 19.30 Т/с «Маруся» крейсер «Галактика»» М/ф битих лiхтарiв. Менти-6» 08.45 Лiкар 18.30, 23.30 «Хронiка дня» 21.00 Студія «Діалог» на зв’язку 10.30 Т/с «Людина11.50 «Народна зiрка. 12.45 Факти. День 21.30 Рівного немає ніде 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» 18.45, 05.30 «Київський невидимка» 13.00 Стоп-10 Третiй сезон» 21.50 Х/ф. «Провінційний 12.15 Погляд у майбутнє час» 11.30, 22.00 Т/с «Медiум» 14.00 Анекдоти по-українськи 16.30 Вперед, на Олiмп! романс» 15.45, 02.00 Х/ф «Другий у 16.50 Х/ф «Крок назустрiч» 15.35 Щиросердне зізна12.30 «Брама часу» 19.00, 00.00, 04.00 «Час 00.00 Україна: час місцення командi» 13.30, 23.00 Т/с «Псiвий 18.30, 20.30, 23.30, 05.30 новин» (рос.) 18.45 Факти. Вечiр 00.10 Х/ф. «Сьомий пер16.00 Федеральний суддя фактор» «24 години» 19.20, 01.00 «Новий час» 19.10 Добрi новини стень чаклунки» 18.45, 20.00, 23.45 «Життя» 17.10 Критична точка 14.30 Т/с «Чистi ключi» 21.00, 02.00 «Час» 19.25 Надзвичайнi новини 21.00 Т/с «Оберт ключа» 00.55 Д/ф. «Буковинська 18.50 «Городок» 20.25, 03.50 Шустер Live 19.55 Наша Russia ікона» 22.05 Полiгон 21.50, 03.30, 05.40 «Фактор 20.00 «Вечiрнiй квартал. 20.05 Х/ф «Скелелазка» 01.10 Х/ф. «Сьомий пер00.00 Таємницi долi 01.30 Х/ф «Ворог №1» безпеки» Iсторiя успiху» 23.05 Real Comedy стень чаклунки» 02.40 Окупацiя 03.00 Т/с «Безмовний 00.30 «Автопiлот-новини» 01.55 Х/ф. «Провінційний 01.00 Т/с «Пiсля смертi» 23.50 Голi та смiшнi 04.15 Кенiя 00.25 Автопарк свiдок» 01.40 «Нiчне життя» 04.50 Сильнi свiту сього 00.40 «Рестораннi новини» романс»

06.00 «Настрiй» 08.15, 00.30 Х/ф «Рiзнi долi» 10.00 «Запрошує Борис Ноткiн» 10.25, 19.10 «Учитель». Спецрепортаж 10.40 Реальнi iсторiї. «Мiстика зiрок» 11.05, 20.10 М/ф «Притча про ромашки», «Пiсенька для всiх» 11.30, 14.30, 17.30, 20.30 Подiї 11.45, 16.45 «Нашi спiввiтчизники». Д/ц 12.10, 04.25 Х/ф «Державний злочинець» 13.45 «Далiда. Прощавай, кохання, прощавай...» Д/ф 14.45 «Pro життя». Ток-шоу 15.25 «Енциклопедiя». Жюль Верн 15.30 Реальнi iсторiї. «Смертельний дайвiнг» 15.55, 02.50 Т/с «Монтекрiсто» 17.15 «Градъ-город». Люблiно 17.50 Х/ф «Якщо можеш, пробач...» 19.20, 03.40 Т/с «Вовчиця» 21.00 «Доброго вечора, Москва!» 22.30 Х/ф «Свара в Лукашах» 00.00 Подiї. 25-а година

U

05.22 Ретроспектива. 1958 р 05.33, 16.22, 17.47, 23.30 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 06.06 Пiсня року–79.1 07.32 Пiсня року–79.2 09.03, 17.21 Цей тиждень в iсторiї 09.36 Х/ф «Двоє в новому будинку» 11.21 Пiсня року–91.1 12.56 Пiсня року–91.2 14.23 Пiсня року–91.3 16.13, 23.21 Портрети в часi 16.18 Ретроспектива. 1937 р 18.19 Top of the Pops «Going Solo» 19.00 Х/ф «Його звали Роберт» 20.21, 02.04 Музика 60-х 20.52 Х/ф «Хижаки» 22.27, 01.32 Пiсня року. Краще 23.27 Ретроспектива. 1940 р 00.13 Вас запрошує Михайло Жванецький 02.39 Х/ф «Убивче лiто»

05.00 «Невiдома планета»: 06.00, 18.00 «Особлива «Китайськi шляхи до думка», «Економiчнi храму» 05.30, 10.00 «Година суду» новини» 06.30, 12.00 «Звана 07.00 «Мультфiльми» вечеря» 08.00 «Вечiрнi новини з 07.30 Т/с «Солдати – 10» 08.30, 11.30, 15.30, 18.30 Америки» «Новини 24» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон 09.00 «Чесно»: «Битва дiєт» 11.00, 15.00 «Екстрений Хуан i його прекрасна виклик» дама» 13.00 «Не обманюй мене !» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с 14.00 «Давай спробуємо?» 16.00 Х/ф «Рiк дракона» «Клеймо» 19.00 «Операцiя «Чистi 11.00 «Кейс» руки»: «Крiт» 19.30 «Чесно»: «Чекаю на 12.00 «Все так» смерть, коли вона 13.00 Х/ф «Унiкум», м/ф прийде...» 16.00, 01.00 «Особлива 20.30, 22.30 «Дурнi, дороги, грошi» думка» 21.30 «Фантастика пiд 17.00 Т/с «Таксистка-2. грифом «Секретно»: «Спека. Зроблено Пiкнiк» штучно» 19.00 «На власнi очi» 23.30 Х/ф «Молодi i 20.00, 04.00 «Пiслязавтра» забороненi» 01.15 Х/ф «Лiто пристрастi» 22.00 «Наразi у свiтi» 02.40 Т/с «Мара» 23.00 Х/ф «Стрибок з даху» 03.40 «Невiдома планета»: «Хранителi дощового 00.30 «Арт-навiгатор» лiсу» 05.00 Т/с «Таксистка-2. 04.30 Нiчний музичний Пiкнiк» канал

g

06.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.00 «Новини» 06.10, 18.15 «Час футболу» 06.35 «Слов’янський проект». Росiйський генералфельдмаршал I. В. Гурко 06.40 «Епоха». «Марк Шагал» 07.10 «Бiля парадного пiд’їзду» 07.35 «У нашому будинку, у нашiй хатi» 08.00, 20.00 «Любов як любов». Сiмейна мелодрама 09.00, 21.00 «Панорама» 09.50, 21.55 «Мiф про iде­аль­но­ го чоловiка», мелодрама 10.40 «Наша спадщина» 11.15 «Бiлоруська годинка» 12.10 «Професiя – слiдчий». Детектив 14.10 «Слов’янський проект». Алесь Адамович 14.15 «Страстi по культурi» з Геннадiєм Давидько 15.15 «Трудодень» 15.40 «Мiський роман». Слоним-Торжок 16.20 «Мiнськ i мiнчани» 16.45 «Слов’янський проект». Юрiй Антонов 16.50 «Живий звук» 17.30 «Здоров’я» 18.45 «Усе про безпеку» 19.10 «Iз чого починається Батькiвщина...» 19.35 «Свiтло далекої зiрки». Тамара Мiансарова

p 07.00 Махiнатори 07.25, 15.10 П’ята передача 07.50, 15.35, 01.40 Брудна справа 08.45, 18.20 Вижити будь якою ціною 09.40, 19.15, 22.00, 03.40 Руйнiвники легенд 10.35, 06.00 Новий свiт 11.30, 20.10, 05.05 Потрiбна зборка 11.55, 20.40, 05.35 Цiкаво про все 12.25 SOS! Берингове море 13.20, 00.45 Дорожнi монстри 14.15 Крутий тюнінг 16.30 Спецназ «Смерть ворогам» 17.25 Крутий вибух 21.05, 02.40 Риба-меч: життя на гачку 22.55 Нацiї на вiдпочинку 23.50 Лють! 04.40 Блискавичнi катастрофи

V

05.00«Наказановзятиживим» 05.00 «Ранок Росiї» 06.35 «Довгий шлях до себе» 09.05, 01.50 «Моя срiбна 08.05 «Загадка Н.Ф.I.» куля. Любов Соколова» 09.10 «Тихий Дон» 11.20 «Лихо» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 13.00, 21.00 «Я пам’ятаю...» 14.35, 22.35 «Вона з Вiстi мiтлою, вiн у чeрному 10.25 «Формула кохання». капелюсi» Ток-шоу 15.50, 23.50 М/ф «Я споминами до вас лечу» 11.15 Т/с «Осiннiй детектив» 16.25, 00.25 «Море студене» 12.05 «Про найголовнiше». 18.05, 02.05 «Перевiрка на шляхах» Ток-шоу 19.45, 03.45 «Три вiдсотки 13.20 Вiстi-спорт ризику» 13.30, 04.05 «Кiмната смiху» 14.20, 19.45 Т/с «Земський 03.00, 21.00 «Привид Чердоктор» воної рiки», жахи 16.15 «Кулагин i партнери» 05.00 «Гамлет», драма 07.00 «Нiчна буря» М/ф 16.40, 02.35 Т/с «Багата та 09.00 «Реальнiсть кусаєтькохана» ся», комедiя 17.30, 03.20 Т/с «Єфросинiя» 11.00 «Дiвчата з календаря», комедiя 18.25 Т/с «Дворик» 13.00 «Зi зневiрою на обличчi», комедiя 21.30 «Юрмала-2010» 14.30 «Доктор Мамфорд», 23.15 Х/ф «Вулиця повна драма 16.30 «Серцеїдки» комедiя несподiванок» 18.35 «Телевiкторина», драма 00.25 Х/ф «Весняна 23.00 «Зниклий безвiсти», путiвка» драма

m

 СІТІ

05.40, 16.45 Супер няня 06.30, 07.30, 08.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 День СIТI 06.50, 07.35, 08.35, 20.55, 22.55 Бiзнес СIТI 07.00, 07.45, 08.45 Ранок СIТI 07.15 Веселi фантазiї 07.40, 08.40, 00.35 Прес СIТI 09.05, 11.45 Джеймi Олiвер. Смачне життя 09.30 Подружнi зради 10.25 Пекельна кухня 11.20 СIТI-терапiя 12.10 Ресторанний гiд 13.15 Великий бутiк 14.40, 17.40 Т/с «Давай одружимось» 15.40, 18.40, 20.00 Прихована камера 19.00 Обмiн дружинами 21.00 Кримiнальнi новини 21.30, 23.00 Х/ф «Джонi Мнемонiк» 23.50 Таємне життя жiнок 00.40 Слiдчi та екстрасенси 01.05 Злочин як мистецтво 01.30 Нiч СIТI

r

09.00, 17.00, 01.00 «Останнiй десант». Бойовик 10.50, 18.50, 02.50 «Повернення». Комедiя 12.35, 20.35, 04.35 «Коломба». Мелодрама 14.25, 22.25, 06.25 «Спецiальний пiдроздiл». Драма 15.15, 23.15, 07.15 «Не лишає слiду». Трилер

o

19.00, 01.00 Т/с «Сонька – золота ручка» 20.00, 02.00 Т/с «Ера стрiльця-2» 21.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». «Група ризику» 22.00 Т/с «Росiя молода». «Навала» 23.30 Т/с «Росiя молода». «Правда проти кривди» 03.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». «Явка до суду»

s

06.00 «Наша людина в СанРемо», комедiя 08.00 «Вона сказала «Так!», мелодрама 10.00 «Попелюшка iз Запруддя», комедiя 12.00 «Легке життя», комедiя 13.30 «Слуга Государевий», бойовик 15.40 «Година пiк», драма 17.30 «9 рота», бойовик 20.00 «Божа тварина», комедiя 22.00 «Пiтер ФМ», комедiя 00.00 «20 сигарет», трагiкомедiя

}

04.00, 22.00 «Камуфляж» 06.00 «Льодяник» 08.00 «Село проклятих» 10.00 «Невидимий» 12.00 «Передчуття» 14.00 «Парі ціною в життя» 16.00 «Біллі Батгейт» 18.00 «House on Haunted Hill» 19.30 «Ми були солдатами» 00.00 «Забавні фантазії» 01.30 «Насолода»

t

06.05 «Саундтреки» 06.20, 15.50 «Дитячий сеанс» 07.35, 11.20, 17.50, 23.20 «SMS-голосування» 08.05, 19.05 Т/с «ТАСС уповноважений заявити» 09.50, 11.55, 15.25 «ВiтринаТБ» 10.25, 18.20, 23.50 «Кiнокласика» 12.35 Х/ф «Рейс 222» 17.15, 20.50 «Кiноляпи» 21.30 Х/ф «Акванавти» 00.40 Х/ф «Наречена горили»

W 05.00 «За межею» 07.00, 17.10 «Сусiдтерорист» 09.00, 19.00 «Святi з Бундока 2: День всiх святих» 11.00 «Iнкасатор» 13.00, 23.05 «Гаррi Поттер i принц-покруч» 15.35, 01.40 «Сексоголик» 21.00 «Дитя пiтьми» 03.10 «Територiя пiтьми»


телепрограма телепрограма http://dponline.cn.ua

A

с у б о т а ,

B

2

ж о в т н я

D

G

05.50 Зона ночi 06.00 «Лiтаючий будинок» 04.50 «Нашi улюбленi 07.20 Аналiз кровi мультфiльми» 06.50, 05.25 «Справжнi 08.00 Ексклюзив 06.20 Х/ф «Баламут» лiкарi» 08.55 М/с «Дональд Дак» 09.35 М/с «Русалонька» 07.55 «Караоке на 07.50 «Свiтське життя» 09.55 Зроби менi смiшно Майданi» 09.05 «Хто там?» 10.55 Здрастуйте, я – Ваша 09.00 «Їмо вдома» 10.15 М/с «Клуб Мiккi мама! 10.05, 23.05 11.55 Info-шок Мауса» 12.55 Формула драйву «ВусоЛапоХвiст» 10.40 Х/ф «Сурикати» 13.20 Файна Юкрайна 10.50 М/ф «Губка Боб» 12.10 «Дюймовочка» 14.00 Даєш молодь 11.55 Нацiональне талант- 14.40 Свiтлi голови 12.55 Х/ф «Хронiки Нарнiї: шоу «Танцюють всi!-3» 15.40 Україна сльозам не Лев, чаклунка та шафа» вiрить 14.55 Х/ф «Ас» 15.35 «Анатомiя слави» Дайджест 17.00 Х/ф «Джентельмени 19.00 19.55 Х/ф «12 друзiв 16.30 «Зiрка + зiрка» удачi» Оушена» 19.30 ТСН: «Телевiзiйна 22.20 Х/ф «Фанфан19.00 «Х-Фактор» служба новин» Тюльпан» 21.50 «Смiшнi люди» 00.20 Спортрепортер 20.10 Х/ф «Iнститут шляхет- 00.15 «Моя правда. Тiна 00.25 Х/ф «Навiщо ми них дiвчат» Кароль» одружились?» 00.00 Х/ф «Закоханий 02.40, 04.50 Студiя Зона 01.15 «Зiркове життя. Б’є ночi. Культура кiлер» значить любить?» 02.45 С. Параджанов. 02.00 Х/ф «Четвертак» 02.10 Х/ф «Палата №6» Вiдкладена прем’єра 03.20 Х/ф «Жага екстриму» 03.35 «Мобiльна скринька» 03.00 Знак божої iскри

J

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Мультфiльми 10.00 «Хочу вiрити» 10.30 М/ф «Бегемот Гуго» 12.00 «Єралаш» 13.00 «Просте життя» 13.30 «Знiмiть це негайно» 14.30 Т/с «Готель «Вавiлон» 15.30 Х/ф «Божевiльний медовий мiсяць» 17.30 Т/с «Саша+Маша» 18.30 «Гола правда» 20.30, 00.30 «Галигiн.ru» 21.00 «Comedy Woman» 22.00 «Шлюбне чтиво» 23.00 «Дом-2». Спецвипуск 23.30 «Бiгудi-шоу» 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00, 06.00 Сьоме небо 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 07.00 Ранковий мультик

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

L

M

06.00 Програма передач 06.00 «Легенди бандит06.00 Ранкова молитва 06.01 «Час-тайм» ського Києва» 06.05, 07.20, 08.15, 09.00, 06.15, 08.10, 11.20, 13.15, 06.50 Т/с «Iнспектор 22.40, 23.30, 02.00 15.20, 17.20, 19.20, 21.50, Деррiк» Погода 00.20, 03.20, 05.20 «По08.10 М/с «Звiрятка в домi 06.10, 08.00, 23.35 Ера года на курортах» Теза» 06.20, 08.15, 00.25, 02.20, здоров’я 09.10 Т/с «Термiново в 04.50 «Тема тижня» 06.40 Крок до зiрок номер – 2» 06.30, 18.45, 05.30 «Київ07.30 Ноосфера 11.30 «Речовий доказ». ський час» 08.20 Олiмпiада: вiд мало06.45, 11.30 «АвтопiлотПроклятий бурштин го до великого тест» 12.00 Т/с «Невидимки» 08.40 Кориснi поради 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 14.00 Т/с «Адвокатеси» 10.00, 11.00, 12.00, 09.05 Доки батьки сплять 16.40 Т/с «Вулицi розбитих 13.00, 14.00, 15.00, 09.30 Так просто лiхтарiв – 10» 16.00, 17.00, 18.00, 10.00, 04.05 Коло 19.00 Т/с «Полювання на 20.00, 21.00, 23.00, Олiмпiади пiранью» 01.00, 02.00, 03.00, 23.20 Х/ф «Джиперс 10.25 Наша пiсня 05.00 «Час новин» Крiперс» 11.15 Хiт-парад 07.05, 00.15, 03.15, 05.15 01.20 Х/ф «Експеримент «Час спорту» «Нацiональна двад07.15, 09.15, 12.20, 14.15, «Скорпiон» цятка» 16.20, 17.50, 20.20, 03.05 «Речовий доказ» 12.10 Х/ф Кiнокласика. 22.55, 23.50, 01.20, 04.35 «Агенти впливу» «Гарячий снiг» 04.25 «Погода в 05.10 «Правда життя» 14.00 Як це? Українi» 07.35, 08.50, 22.50, 23.20, 14.25 Свiтло         04.15 «Бiзнес-час» 14.55 Футбол. Чемпiонат 08.30 «Бiстро-ТБ» України. Прем’єр-лiга. 05.05 М/с «Трансформери 05.35, 06.40 Погода 05.50 Диваки 07.20, 05.50 Т/с «Таємниця 09.20 «Своїми очима» 06.00 Шустер Live 05.40 Факти 06.30 Блага звiстка з Рiком 08.15 Осiннiй жарт iз Г. «Зоря» (Луганськ) – 3: Кiбертрон» замку Чорної Троянди» 09.45 «Улюблена робота» 06.10 Автопарк Реннером «Ворскла» (Полтава) 05.25 Велика полiтика з 10.15 «Здоровi iсторiї» 08.15 Д/п «Неймовiрнi Вєтровим 06.45 Добрi новини 07.00 «Життя» 15.45 В ПЕРЕРВI: Король Євгенiєм Кисельовим» 06.55 Козирне життя 10.35 «Не перший погляд» подорожi» 07.30 Адреналiн 08.30 Х/ф «Помста пух08.00, 02.25 Д/п «Шукачi». 07.20 Х/ф «Зорянi вiйни-4» 08.30 PRO Читання 11.45 «Технопарк» професiй, Погода 09.40 Д/п «Мiста настих» 12.30, 18.20 «Хронiка «Золото царської 10.00 «Смак» 08.55, 10.50 Погода 17.00 В гостях у Д. Гордона пiдземного свiту» 10.30 Шоу «Без ГМО» 10.40 Шури-мури 09.00, 02.15 Твiй хiт тижня» родини» 18.00 Золотий гусак 10.45 «Там, де нас нема» 11.00, 03.30 М/ф «Сезон 11.20 Люди, конi, кролики 10.10 За сiм морiв 13.30 «Драйв» 09.00 «Формула любовi». Т. 11.00, 11.10 «Скептик» 18.25, 02.05 Печенiвське i...домашнi ролики 11.00, 19.00 Т/с «Чемпiон» полювання» 14.20 «Страва вiд шефа» Догiлєва 11.25, 16.00 КВН-2010 12.20 Квартирне питання 12.15 Погляд у майбутнє поле. Етно-фестиваль 10.05 Городок 14.40 «Гра долi» (Володи12.40 Т/с «Садiвник» 13.15, 21.00 Наша Russia 15.00 Портрети дикої 11.50 Д/п «У пошуках 20.35 Ревiзор мир Сосюра) 17.00 «Народна зiрка. 11.10 «Найрозумнiший» 13.30 Х/ф «Скелелазка» природи правди» 15.30 «Зверни увагу» 21.00, 01.20 Пiдсумки дня 13.10 Програма «Позаочi». 15.45 Пiд прицiлом 16.00 Народний богатир Третiй сезон» 13.00 Д/п «Армагедон 16.25 «Арсенал» 16.45 Провокатор 16.30 Полiгон 21.40 Свiт спорту А. Данилко 19.00 Т/с «Вiра, Надiя, 17.30, 04.30 «На межi» тварин» 17.45 Максимум в Українi 17.40 Х/ф «Красиво жити 21.50 Фольк-music 14.15 Х/ф «Свати» Любов» 19.00, 00.00, 04.00 «Час Факти. Пiдсумок дня не заборониш» 14.10 Т/с «Мисливцi за 17.25 Концерт «Аль Бано та 18.45 22.45 Мегалот 21.00 Т/с «Диверсант – 2: 18.55 Спорт 20.00 24 години. Бiзнес новин» (рос.) нечистю» його ледi» 22.50 Суперлото, Трiйка, 19.00 Х/ф «Iз Парижа з 20.30, 05.30 Сильнi свiту кiнець вiйни» 19.30, 20.30, 01.30, 02.30 15.10, 01.40 Т/с «Мiсiя 20.00, 01.05 «Подробицi» любов’ю» сього Кено «Час iнтерв’ю» 23.00 Х/ф «Антиснайпер – ясновидiння» 20.25 Вечiрнiй квартал 21.25 Велика рiзниця 21.00 Т/с «Оберт ключа» 21.20 «Народний контр23.00 Акваторiя бiзнесу 2. Подвiйна мотивацiя» 19.00 Х/ф «Володар 22.30 22.00 Право на життя 22.55 Т/с «Капiтан Гордєєв» оль» 00.00 Орбiта М. ПоплавПрожекторПерiсХiлтон 23.10 Жива енциклопедiя 01.00 Х/ф «Хатико: щирий перснiв. Двi башти» 01.50 Т/с «Теорiя великого 22.00, 03.30, 05.40 23.10 Голi та смiшнi 00.00 Таємницi долi ського друг» 23.00 Д/п «Святi воїни» вибуху» «Територiя закону» 23.35 Х/ф «Живи i дай по- 02.40 Окупацiя 04.30 Д/с «Архiтектурнi 02.30 Щиросердне зізна00.00 Х/ф «Полювання на 22.30 «Вiкно в Америку» 03.05 «Формула любовi» мерти iншим». 03.25 УПА. Третя сила шедеври» ння демонiв» 03.50 Позаочi 23.30 «Хронiка дня» 02.05 Х/ф «Стогiн чорної змiї» 04.15 Партизани 05.55 Гiмн України 04.35 Знак якостi 03.55 Т/с «Офiс-4» 05.10 Кенiя 02.20, 03.00 «Нiчне життя» 00.40 «Мотор» 04.50 Срiбний апельсин

N

Z

E

[

y

06.00 Х/ф «Полювання на 06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.30 М/ф «Легенда про єдинорога» 06.10 Х/ф «Парасолька для Зорро» 07.15 Реальнi iсторiї. молодят» «Смертельний дайвiнг» 07.00 Сьогоднi 07.45 «Грай, гармонь 07.40 «АБВГДейка» 07.30, 14.20 Смiхопанорама улюблена!» 08.05 «Як лиси з курми Євгенiя Петросяна подружилися». М/ф 08.55 «Розумницi й розум08.25 Х/ф «Свара в Луканики» 09.00 Схема смiху шах» 09.45 «Слово пастиря» 10.00, 03.30 Х/ф «Дон 09.55 «День лелеки» 10.10 «Смак» 10.10, 05.05 «Пункт признаСезар де Базан» 10.50 «Вiра Васильєва. чення – свiт». «Скарби 13.00 Ретроманiя-2 Секрет її молодостi» Марокко» 15.00 Приватна мiлiцiя 11.00 «Земля Iсуса». Д/с 12.10 Т/с «Два кольори 11.30, 17.40, 00.35 Подiї 15.30 Комедiйний квартет пристрастi» 11.45 «Сто питань дорос16.25 «Лев Стрибунов. 16.00 Юрмала-2005 лому» Джеймс Бонд Радян18.00 Д/ф «Незвичайнi 12.25, 00.50 Х/ф «Приського Союзу» страсть» тварини» 15.20 «Клуб гумору» 17.40 «Лiд i пломiнь» 19.00 Д/ф «Еволюцiя» 16.10 «Тиха, лагiдна, вiрна 21.00 «Час» Вiра...» Д/ф 21.15 «Детектор неправди» 20.00 Класна реклама 20.30 Оперативна служба 16.50 «Леонiд Дербе22.25 «Прожектор­ ньов. Я повернуся...» перiсхiлтон» 112 Концерт 23.10 Х/ф «Шерлок Холмс» 21.00 Д/ф «Зброя 17.55, 23.15 Х/ф «Однолюби» 00.50 Х/ф «Двi стрiли» майбутнього-2» 19.15 Т/с «Вiйськова 02.25 Х/ф «Це сильнiше за 22.00 Знак оклику розвiдка. Захiдний мене» фронт» 03.50 Х/ф «Вiдставної кози 23.00 Х/ф «Саботаж» 21.00 «Постскриптум» 00.30 Х/ф «Акули» барабанщик» 22.00, 03.45 Х/ф «Заснулий 05.05 «Поле чудес» пасажир» 02.00 Х/ф «З вуст у вуста»

S

07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогоднi 07.20 «Уроки доброти з тiтонькою Совою» 07.30 Казки Баженова 08.00 Авiатори 08.30 Головний шлях 09.25 «Живуть же люди!» 09.55 Т/с «Росiйськi страшилки». «Ясновельможнi кiстки» 10.45 «Маски-шоу» 10.55 Росiйська начинка 11.25 Їмо вдома! 12.25 «Кулiнарний двобiй» 13.20 Квартирне питання 14.20 Олександр Журбин. Мелодiї на пам’ять 15.25 Т/с «Адвокат». «Фатальний потяг» 16.20 «Очна ставка» 17.15 «Нашi» з Левом Новоженовим» 18.30 Професiя – репортер 19.00 «Програма максимум» Розслiдування, якi стосуються кожного» 20.00 «Росiйськi сенсацiї» 20.55 Ти не повiриш! 21.45 Т/с «Повернення Мухтара-2». «Пластмасовий iндiанець»; «Охоронець чистоти» 23.40 Х/ф «Маленька Вiра»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць-4» 07.00, 07.35 М/с «Рен+Стiмпi-3» 08.00 «Руйнiвники стереотипiв» 09.00 Телемагазин 11.00 «ПРОФУТБОЛ» 13.00, 01.05 «Лабораторiя руйнiвникiв» 14.00 Баскетбол. Чемпiонат Суперлiги 2010/2011 16.00 Футбол. Чемпiонат України. 12 тур. «Арсенал» (Київ) – «Металург» (Донецьк). Пряма трансляцiя 18.00 Т/с «Партизани» 19.00, 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 12 тур. «Волинь» (Луцьк) – «Таврiя» (Симферополь). Пряма трансляцiя 21.00, 22.00 Т/с «Секретнi матерiали» 23.00 Х/ф «Чужий – 4: Воскресiння» 01.55, 05.00 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 02.50 Кiнорiк

U

05.22, 17.14 Портрети в часi 05.27 Ретроспектива. 1940 р 05.30, 11.26, 17.24, 23.40 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 06.13 Вас запрошує Михайло Жванецький 07.32, 22.24, 04.20 Пiсня року. Краще 08.04, 20.12, 02.14 Музика 60-х 08.39 Х/ф «Убивче лiто» 11.15 Ретроспектива. 1958 р 11.59 Пiсня року–79.1 13.26 Пiсня року–79.2 14.57, 23.14 Цей тиждень в iсторiї 15.30 Х/ф «Двоє в новому будинку» 17.20 Ретроспектива. 1988 р 17.57, 00.12 Top of the Pops «Going Solo» 18.30 Х/ф «Живе такий хлопець» 20.42 Ретроспектива. 1949 р 20.50 Х/ф «Хористи» 00.53 Х/ф «Його звали Роберт» 02.45 Х/ф «Хижаки»

I

K

v

P

Q

O

06.00 «Особлива думка», «Економiчнi новини» 07.00 «Мультфiльми» 08.00 «Вечiрнi новини з Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 11.00 Т/с «Павутиння. Розплата» 12.00 «У Нью-Йорку з В. Топаллером» 13.00 Х/ф «Щоденник директора школи» 14.30 Д/ф «Лише тиждень...» 16.00 «Американський лiкнеп» 16.30 «Луна тижня» 17.00, 05.00 Т/с «Слiд перевертня» 18.00, 04.00 «Код доступу» 19.00 «Гранi тижня» 20.00, 22.00 Т/с «Павутиння-2. Куля справедливостi» 21.00, 03.00 «Iзраїль за тиждень» 23.00 Х/ф «Крiзь тернiї до зiрок» 01.30 «Створенi кумири. Френк Сiнатра»

g

07.30, 21.00 «Панорама» 08.20 «Пристрасть i влада» 08.45 «Лiкарськi таємницi» 09.15 «Iснасць» 09.40 «У мене сьогоднi вихiдний» 10.05 «Своя музика. Продовження» 10.30 «Каранi» 11.00 «Трудодень» 11.25 «Мiський роман» 11.50 «Тисячорiччя» 12.00, 15.00 «Новини» 13.15 «Життя як життя» 14.05 «Епоха». Зiрки Вене­цiан­ ського кiнофестивалю 15.10 «Страстi по культурi» з Геннадiєм Давидько 15.50 «Кiнометри вiйни». «Народження команди. Заради декiлькох рядкiв» 16.15, 00.30 «Свати-3». Комедiйний серiал 17.05, 01.20 «Пiснi минулого столiття» 18.00 «Актуальне iнтерв’ю» 18.10 «Навколо планети» 18.50 «Перевiрка слухiв» 19.15 Прем’єра! «Брейкпойнт». Мелодрама 21.40 «Смiшна годинка» 22.05 Прем’єра! «Цар». Драма 00.05 «Власною персоною»

05.00 Т/с «Фiрмова iсторiя» 05.00 «Надбання республiки» 07.00 «Бен 10» М/с 05.15 «Юрмала-2010» 07.00, 10.00, 13.00 Вiстi 07.55 «Реальний спорт» 07.15 Х/ф «Весняна путiвка» 08.20 «Я – мандрiвник» 08.45 Мультфiльм 08.50 Х/ф «Рiк дракона» 08.55 «Нотатки натуралiста» 11.30 «Новини 24» 09.20 «Суботник» 12.00 «Вiйськова таєм10.10, 13.20 Мiсцевий час. ниця» Вiстi-Москва 10.25 «Моя планета» 13.00, 00.45 Т/с 10.50 Х/ф «Вулиця повна «Далекобiйники» несподiванок» 17.00 «У годину пiк»: «Цiна 12.05 «Нацiональний iнтерес» кохання» 13.30 «Городок». Дайджест 18.00 «Тиждень» 13.55 «Кiмната смiху» 14.45 Х/ф «Iшов четвертий 19.00 Х/ф «Особливостi рiк вiйни...» нацiонального по16.25, 02.15 «Суботнiй лювання» вечiр» 18.05, 03.45 Т/с «Виклик». 21.00 Х/ф «Особливостi «Зниклi» нацiональної 19.00 Вiстi в суботу риболовлi» 19.45 Х/ф «Ворожка» 23.15 Х/ф «Живе такий 23.00 Х/ф «Таємнi грiхи» хлопець» 04.45 Нiчний музичний 00.50 Ювiлейний вечiр канал Вiри Васильєвої

p

07.00 Махiнатори 07.25, 14.40 Автомайстернi 08.15, 02.40 Шлях торнадо 09.10, 00.45 Смертельний улов 10.05 Вижитибудь якою ціною 11.00, 19.15 Зухвалi проекти 11.55, 12.50, 20.10 Мегабудiвництва 13.45 Мотоцикломанiя 15.35, 16.05, 21.05, 21.35, 05.05, 05.35 П’ята передача 16.30, 22.00, 06.00 Крутий тюнінг 17.25, 04.40 Потрiбна зборка 17.55 Цiкаво про все 18.20 Гiгантськi кораблi 22.55, 23.25 У мене вийшло! 23.50, 03.40 Американськi лiсоруби 01.40 У в’язницi та на чужинi

 СІТІ

05.40 Супер няня 06.30 День СIТI 06.50 Бiзнес СIТI 06.55 Прес СIТI 07.00, 09.30 Я або собака 07.20, 08.50 Мiстер Мейкер 08.05 М/с «Моряк Папай» 08.30 М/с «Залiзна людина» 09.10 Велика ферма 10.00 Прихована камера 10.30 Галерея СIТI 11.00, 13.30 Iсторiї мiста 11.30, 19.35 Як вiдходили кумири 12.30 Школа кулiнарiї 14.00, 21.00 Правда СIТI 14.30 Моя нова адреса 15.00 Весiлля СIТI 15.40, 18.35 Супертовстi проти суперхудих 16.40 Мегаструктури 17.30, 21.30 Головоломи 20.30, 22.30 Сiм днiв СIТI 23.00 Х/ф «Джонi Мнемонiк» 01.00 Нiч СIТI

V

06.35 «Вона з мiтлою, вiн у чeрному капелюсi» 07.50 М/ф «Я споминами до вас лечу» 08.25 «Море студене» 10.05 «Перевiрка на шляхах» 11.45 «Три вiдсотки ризику» 13.00, 21.00 «Бiлявка за рогом» 14.30, 22.30 «Увага! Всiм постам...» 16.00, 00.00 «Два квитки на денний сеанс» 17.45, 01.45 «Таланти й шанувальники» 19.20, 03.20 «Нiкудишня»

m

13

  чернігів 08.00 Студія «Інформ» 08.25 Цей день в історії 08.30 Студія «Діалог» 09.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Телеоб’єктив 11.05 Х/ф. «Провінційний романс» 13.15 М/ф. «Казка про Золотого півника» 13.45 Х/ф. «Сто тисяч» 14.55 Цей день в історії 15.00 16.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 17.25 Дивовижний калейдоскоп 17.55 Цей день в історії 18.00 20.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Ток шоу для ерудитів «Віват, інтелект!» 21.00 Чернігівщина духовна 21.20 Чернігівська ліра 21.50 Х/ф. «За двома зайцями» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 00.00 Імена 00.30 Х/ф. «Провінційний романс» 02.40 Х/ф. «Сто тисяч» 03.50 Від мелодії до мелодії

s

06.00 «Легке життя», комедiя 07.30 «Слуга Государевий», бойовик 10.00 «Година пiк», драма 12.00 «Найщасливiшi», трагiкомедiя 14.00 «Сьомий день», драма 16.00 «Крапка», драма 18.00 «20 сигарет», трагiкомедiя 20.00 «Друге життя Федора Строгова», драма 22.00 «Небеса обiтованi», комедiя 00.00 «П’ятниця. 12», комедiя 02.00«Гарячiновини»,бойовик

}

07.00 «Доктор Мамфорд», драма 09.00 «Зi зневiрою на обличчi», комедiя 11.00 «Серцеїдки», комедiя 13.10 «Переможниця», сiмейний 15.00 «Обережно, дверi зачиняються!», комедiя 17.00 «Вечiр», мелодрама 19.00 «Краунчик», комедiя 23.00 «Таємницi «Нiчного дозору», драма 01.30 «Шантаж», трилер

04.00, 22.00 «На дні безодні» 05.40 «Ми були солдатами» 08.00 «Біллі Батгейт» 10.00 «Парі ціною в життя» 12.00 «House on Haunted Hill» 14.00 «Принц Шаоліня» 16.00 «Останній кадр» 18.00 «В одну сторону» 20.00 «Універсальний солдат 3. Відродження» 00.00 «Насолода» 01.30 «Підвищена вогкість»

r

t

o

W

06.05 «Саундтреки» 09.00, 17.00, 01.00 «Артист 06.25, 15.25 «Дитячий сеанс» 11.50, 17.35, 23.30 та майстер зображен- 08.10, «SMS-голосування» 08.45 Т/с «ТАСС уповнованя». Комедiя жений заявити» 11.05, 19.05, 03.05 «Вiдверте 10.30, 12.25, 14.55 «Вiтрина-ТБ» 11.05 Х/ф «Вiльний клас» зiзнання». Мелодрама 13.00 Х/ф «Акванавти» 16.55, 21.00 «Новини кiно» 12.55, 20.55, 04.55 «Три 18.05 Х/ф «Перша година ночi» могили». Драма 18.50 Х/ф «Кiнець iмператора тайги» 15.00, 23.00, 07.00 «Роз21.30 Х/ф «Останнiй дюйм» 00.30 Х/ф «Незнайомець» пусник». Драма

19.00, 01.00 Т/с «Сонька – золота ручка» 20.00, 02.00 Т/с «Ера стрiльця-2» 21.00, 03.00 Т/с «Таємницi слiдства – 8». «Явка до суду» 22.00 Т/с «Росiя молода». «Правда проти кривди» 23.30 Т/с «Росiя молода». «Вiтер Балтики»

05.00 «Сусiд-терорист» 07.00, 17.00 «Святi з Бундока 2: День всiх святих» 09.00, 19.00 «Дитя пiтьми» 11.00 «Гаррi Поттер i принц-покруч» 13.35, 23.00 «Сексоголик» 15.10, 01.00 «Територiя пiтьми» 21.15 «500 днiв лiта» 03.00 «Непорозумiння»


cmyk

14

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

A

B

телепрограма телепрограма н е д i л я,

D

06.00 Ранкова молитва 06.05, 07.10, 08.15, 09.00, 17.35, 22.45, 23.30 Погода 06.10 Мультфiльм 06.45, 00.05 Док. фiльм «Жива енциклопедiя» 07.15 Здорове харчування 07.25 Акваторiя бiзнесу 07.50 Сiльський час 08.20 Укравтоконтинент 08.40 Кориснi поради 09.05 Хто в домi хазяїн? 09.25 Обережно – дiти! 10.00 Крок до зiрок. Євробачення 11.00 Зiрковий ранок 11.30 Х/ф Кiнокласика. «Настя» 13.05 Шеф-кухар країни 13.55 Футбол. Чемпiонат України. Прем’єр-лiга. «Севастополь» (Севастополь) – «Кривбас» (Кривий Рiг) 14.50 В ПЕРЕРВI: Погода 15.55 В гостях у Д. Гордона 17.00 Дiловий свiт. Тиждень 17.40 Концерт Софiї Ротару 18.45 Євробачення-2011. Нацiональний вiдбiр 20.30 Точка зору 21.00 Пiдсумки тижня 21.45 Чоловiчий клуб 22.50 Трiйка, Кено, Максима 23.00 Ера бiзнесу. Пiдсумки 23.35 Оперативний об’єктив 00.35 DW. Новини Європи

06.10 «Лiтаючий будинок» 06.30 Х/ф «Сурикати» 08.00 «Ремонт +» 09.05 Лотерея «Лотозабава» 10.15 М/с «Клуб Мiккi Мауса» 10.40, 05.05 «Велике перевтiлення» 11.25, 05.40 Кулiнарне шоу «Смакуємо» 12.00 «Шiсть кадрiв» 12.10 Х/ф «Перевiзник» 14.10 «Мiняю жiнку – 2» 15.35 Х/ф «Iнститут шляхетних дiвчат» 19.30, 04.35 «ТСН-тиждень» 20.00 Т/с «Iнтерни» 21.40 «Що я робив минулої п’ятницi?» 22.30 «Свiтське життя» 23.30 «ГПУ» 00.35 Х/ф «Плоть + кров» 02.55 Х/ф «Закоханий кiлер»

Z

E

N

[

y

06.00, 10.00, 12.00 Новини 06.10 Х/ф «Волга-Волга» 07.55 «Смак» 08.35 «Армiйський магазин» 09.10 «Здоров’я» 10.10 «Непутнi нотатки» 10.30 «Поки всi вдома» 11.25 «Фазенда» 12.10 «ЩАСТЯ Є!» 13.00 «Тур де Франс» 14.00 Футбол. Чемпiонат Росiї. XXIII тур. «ЦСКА» – «Ростов». Прямий ефiр. У перервi – Новини 16.20 «Вся правда про їжу» 17.35 «Великi перегони» 19.00 «Хвилина слави» 21.00 «Час» 22.00 «Велика рiзниця» 23.10 «Познер» 00.15 «Тисяча i одна роль Армена Джигарханяна» 01.15 Х/ф «Троє на шосе» 02.40 Х/ф «Золота голова на пласi» 04.05 «Грай, гармонь улюблена!»

S

07.00, 09.00, 12.00, 15.00 Сьогоднi 07.20 «Чи знають росiяни росiйську мову?» 07.25 «Дикий свiт» 07.55 Їхнi вдачi 08.30 Огляд 09.25 «Перша передача» 09.55 Дачна вiдповiдь 10.55 Недiльна клипоманiя 11.25 «Золотий пил» 12.30 «Суд присяжних: головна справа» 14.00 «Надзвичайна подiя. Розслiдування». «Мутанти. Голiцин. Справа «труба» 14.20 Особливо небезпечний! 15.30 «Розлучення поросiйському» 16.25 I знову здрастуйте! 17.20 Огляд за тиждень. Надзвичайна подiя. 18.00 «Сьогоднi. Пiдсумкова програма» 19.00 Щиросердне зізнання 19.45 «Центральне телебачення» 20.50 Т/с «Злочин буде розкрито». «Розплата» 21.50 «А в нас у дворi» з д/ц «Проспiвано в СРСР» 22.45 «Нереальна полiтика» 23.20 Х/ф «Коля – перекоти поле»

05.25 «Нашi улюбленi мультфiльми» 06.50 Х/ф «Дiвчина без адреси» 08.45 «Їмо вдома» 09.55, 01.20 «Неймовiрнi iсторiї кохання» 11.00 «Караоке на Майданi» 12.00 «Х-Фактор» 15.00 «Смiшнi люди» 16.00 Танцевальное шоу «Лiд i полум’я» 19.00 «Битва екстрасенсiв» 21.00 Х/ф «Варєнька» 23.05 Х/ф «Здрастуйте Вам!» 02.15 Х/ф «Любов зла»

05.05 М/с «Трансформери 05.15 Т/с «Офiс-4» 05.20 Факти 3: Кiбертрон» 05.35 Погода 06.10 «Найрозумнiший» 05.40 Т/с «Хартленд» 08.10, 03.15 Д/п «Гладiатори 08.00 «Смак» 08.45 Анекдоти поюрського перiоду» українськи 09.30 «Школа доктора 09.10 Комаровского» ПрожекторПерiсХiлтон 10.00 «Україно, вставай!» 09.50 Квартирне питання 10.25 «Доки всi вдома». Л. 10.45 Ти не повiриш! 11.40 Козирне життя Парфьонов 12.10 Iнший футбол 11.45 «Вечiрнiй квартал» 12.45 Спорт 14.10 Т/с «Доярка з 12.50 Стоп-10 Хацапетiвки» 13.50 Х/ф «Iз Парижа з любов’ю» 18.25, 21.15 Х/ф «Правдива 15.45 Велика рiзниця iсторiя про Червонi 16.55 Море по колiна вiтрила» 17.35, 19.30 Х/ф 20.00, 01.00 «Подробицi «Антикiлер» тижня» 18.45 Факти тижня 21.50 Надзвичайнi новини: 22.50 Т/с «Лiгiвка» Тиждень 02.15 Т/с «Теорiя великого 22.50 Голi та смiшнi вибуху» 00.10 Тиша в бiблiотецi 04.00 Позаочi 00.35 Х/ф «Живи i дай померти iншим». 04.40 Знак якостi

06.00 Х/ф «Наприкiнцi лiта» 06.30 М/ф «Легенда про 07.05 «Мiдної гори госпоЗорро» диня». М/ф 07.00 Смiхопанорама 07.30 «Фактор життя» Євгенiя Петросяна 07.55 «Православна енциклопедiя» 07.40 Ретроманiя-2 08.25 Х/ф «Русалонька» 09.00 Знак оклику 09.40 «Нашi улюбленi 10.00, 03.30 Х/ф «Зниклi тварини» серед живих» 10.10 Д/ф «Сергiй i Айседора» 11.30, 05.00 Х/ф «Петрiвка, 10.35 «Музична iсторiя». 38» Михайло Боярський 13.00 Д/ф «Незвичайнi 11.00 «Панянка i кулiнар» тварини» 11.30, 00.40 Подiї 11.45 «Дорогий, улюбле14.00 Схема смiху ний метр». Д/ф 15.00 Приватна мiлiцiя 12.20, 02.30 «Iсторiя коня». 15.30 Комедiйний квартет Фiльм-вистава 16.00 Юрмала-2005 14.25 «Запрошує Борис Ноткiн» 18.00 Д/ф «Життя» 14.55 Московський 19.00 Д/ф «Виворiт тиждень радянської вiйськової 15.25 «Учитель у моєму машини» життi». Класна година iз зiрками 20.00 «Сьогоднi. Пiдсумок» 16.20 «Смiх з доставкою 21.00 Д/ф «Зброя додому» майбутнього-3» 16.50, 01.00 Т/с «Наварро» 22.00 Чорне й бiле 18.20 Тимчасово доступний. Учитель Сергiй 23.00 Х/ф «Людина Казарновський напiвночi» 19.15 Т/с «Вiйськова 00.30 Х/ф «Саботаж» розвiдка. Захiдний 02.00 Х/ф «Павутина спофронт» 21.00 «У центрi подiй» куси»

n

06.00 Мультфiльми 06.35 М/с «Ракетна мiць-4» 07.00, 07.35 М/с «Рен+Стiмпi» 08.00 «Руйнiвники стереотипiв» 09.00 Телемагазин 11.00, 01.55, 05.00 «Попкорн ТБ. Божевiльна прихована камера» 11.20, 01.00 «Лабораторiя руйнiвникiв» 12.20 «Непереможний воїн» 13.20 Х/ф «Блискучий» 15.20 Х/ф «Зоряна брама» 18.00, 19.00, 20.00 Т/с «Партизани» 21.00, 22.00 Т/с «Секретнi матерiали» 23.00 «Секс з Анфiсою Чеховою» 23.35 «Жорстокi iгри» 00.00 Т/с «Ескорт агентство» 02.50 Кiнорiк 03.00 Футбол. Чемпiонат України. 12 тур. «Арсенал» (Київ) – «Металург» (Донецьк). Пряма трансляцiя

U

05.22, 17.15 Цей тиждень в iсторiї 05.48, 11.31, 17.44, 23.24 Т/с «Готель «Фолтi-Тауерс» 06.20, 23.57 Top of the Pops «Going Solo» 07.00 Х/ф «Його звали Роберт» 08.22, 14.04, 20.36, 02.12 Музика 60-х 08.53 Х/ф «Хижаки» 10.26, 13.33, 22.27, 04.24 Пiсня року. Краще 11.22, 23.15 Портрети в часi 11.27 Ретроспектива. 1940 р 12.13 Вас запрошує Михайло Жванецький 14.39 Х/ф «Убивче лiто» 18.16 Ретроспектива. 1912 р 18.20 Top of the Pops «The 70s» 18.55 Х/ф «Змах крил метелика» 21.06 Кiножурнал «Новини дня» 21.16 Х/ф «Вулиця повна несподiванок» 23.20 Ретроспектива. 1988 р 00.31 Х/ф «Живе такий хлопець» 02.42 Ретроспектива. 1949 р 02.50 Х/ф «Хористи»

3

G

06.15 М/ф «Двi Лоти» 07.45 Церква Христова 08.00 Запитайте в лiкаря 08.35 Живчик старти 09.05 Даєш молодь 09.15 М/с «Доброго ранку, Мiккi!» 09.55 М/с «Русалонька» 10.30 Х/ф «ФанфанТюльпан» 12.30 Клiпси 12.55 Шоуманiя 13.40 Ексклюзив 14.25 Аналiз кровi 15.05 Info-шок 16.30 Концерт-марафон «Битва за майбутнє» 18.00 Х/ф «Коханнязiтхання-2» 20.00 Україна сльозам не вiрить 22.30 Файна Юкрайна 23.10 Голосування 23.50 Спортрепортер 23.55 Х/ф «Глорiя» 02.00, 04.55 Студiя Зона ночi. Культура 02.05 Де ти, Україно?

I

05.50 Диваки 06.30, 08.00, 02.15 Твiй хiт 07.00, 20.00 24 години Свiт 07.30 Дiм живих iсторiй 08.40 Клуб Суперкниги 09.00 Жива енциклопедiя 10.00 Медицина 10.10 Народний богатир 10.50, 19.00 Т/с «Чемпiон» 12.15 Погляд у майбутнє 15.00 Королi професiї 15.15 За сiм морiв 15.50, 22.00 Зелена варта 16.20 Вперед, на Олiмп! 16.45 Х/ф «На семи вiтрах» 20.25, 23.00 Погода 20.30 Журфiкс 21.00 Т/с «Оберт ключа» 22.30Тиждень моди з Дар’ей Шаповаловой 23.05 PRO Читання 23.35 Екстремiкс 00.00 Таємницi долi 02.40 УПА. Третя сила 03.30 Партизани 04.20 Остарбайтери 05.10 Кенiя 05.35 Сильнi свiту сього

P

06.00, 08.20, 16.30 «Мультфiльми» 07.00 Х/ф «Вусатий нянь» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Дон Хуан i його прекрасна дама» 10.00, 11.00, 20.00, 22.00 Т/с «Павутиння-2. Куля справедливостi» 12.00 «Нiмеччина за тиждень» 13.00 Х/ф «Донська повiсть» 14.40 «ООН у дiї» 16.00, 01.00 «Артнавiгатор» 17.00, 05.00 Т/с «Слiд перевертня» 18.00 «Обережно, iсторiя!» 19.00 «Повний альбац» 21.00 «У Нью-Йорку з В. Топаллером» 23.00 Х/ф «Слiдопит», м/ф для дорослих 01.30 «Американський лiкнеп» 03.00 «Створенi кумири. Френк Сiнатра» 03.30 «Мультфiльми для дорослих» 04.00 «На власнi очi»

g

06.10 Х/ф «Фантазiї Веснухiна». Дитячий 07.15 «Сезон у дачi» 07.45 «Панорама» 08.20 «Бiля парадного пiд’їзду» 08.45 «Здоров’я» 09.15 «Благовiст» 09.40 «Дiти Евробачення: Єгор Волчек» 10.05 «Чудова сiмка» 10.35 «Скарбнiца Магiлеущини» 11.00 «Озерна одисея» 11.25 «Арсенал» 11.50 «Тисячорiччя» 12.00, 15.00 «Новини» 12.10 Х/ф «Фантазiї Веснухина». Дитячий 13.15 «Пiснi Перемоги» 13.40 «Мiнськ i мiнчани» 14.05 «Епоха». Зiрки Венецiанського кiнофестивалю 15.10, 23.35 «Культурнi люди» 15.40 «Зворотний вiдлiк». «Цiлина. Гiркий хлiб» 16.05, 00.05 «Свати-3». Комедiйний серiал 17.00, 19.25 «Мiста Бiлорусi й Росiї» 17.05, 00.55 «Живий звук» 17.45 «Кiнопроби» 18.05 «Суперлото» 19.00 «Епоха». «Марк Шагал» 19.30 «Повзе змiя». Бойовик

ж о в т н я

J

07.30, 19.30 «Дом-2» 08.30 М/с «Гладiатори» 09.00 Мультфiльми 10.00 «Хочу вiрити» 10.30 Х/ф «Божевiльний медовий мiсяць» 12.30 «Єралаш» 13.00 «Просте життя» 13.30, 23.30 «Знiмiть це негайно» 14.30 Т/с «Готель «Вавiлон» 15.30 Х/ф «Білявка i білявка» 17.30 Т/с «Саша+Маша» 18.30 «Зiрки проти караоке» 20.30, 00.30 «Галигiн.ru» 21.00 «Бiгудi-шоу» 22.00 «Шлюбне чтиво» 23.00 «Дом-2». Спецвипуск 01.00, 02.00, 03.00, 04.00, 05.00 Сьоме небо 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30, 06.30 7 VJ 01.45, 02.45, 03.45, 04.45, 05.45 Сiм новин 07.00 Ранковий мультик

K

06.00, 05.00 Срiбний апельсин 06.45 Х/ф «Хатико: щирий друг» 08.35 Т/с «Садiвник» 13.00, 21.00 Т/с «Диверсант – 2: кiнець вiйни» 16.00, 18.00 Т/с «Вiра, Надiя, Любов» 17.00 Шоу «Граєш або не граєш» 18.55 Футбол. Прем’єр Лiга. «Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) 22.20 Футбольний уiк-енд 23.15 Х/ф «Рестлер» 01.25 Х/ф «Антиснайпер – 2. Подвiйна мотивацiя» 03.00 Заручники долi 03.30 Х/ф «Помста пухнастих»

Q

http://dponline.cn.ua

L

06.00 «Легенди бандитського Києва» 06.50 Т/с «Iнспектор Деррiк» 08.10 М/ф «Шайбу! Шайбу!» 08.40 М/ф «Матч-реванш» 09.10 Т/с «Вулицi розбитих лiхтарiв – 10» 11.30 «Легенди карного розшуку». Загiн «Лiквiдатори» 12.00, 04.00 «Агенти впливу» 12.30 «Бушидо. Схiднi єдиноборства» 14.40 Т/с «Полювання на пiранью» 19.00 Х/ф «Пароль «Рибамеч» 21.20 Х/ф «Вiйна» 23.40 Х/ф «Вимушена помста» 01.40 Х/ф «Апокалiпсис: останнiй день» 03.30 «Речовий доказ» 05.00 «Правда життя» 05.35 «Легенди бандитської Одеси»

M

06.00 Програма передач 06.01, 09.30 «Вiкно в Америку» 06.15, 08.20, 10.15, 13.20, 15.20, 17.20, 18.25, 00.20, 03.20, 05.20 «Погода на курортах» 06.20, 08.10, 00.25, 04.50 «Тема тижня» 06.30, 05.30 «Київський час» 06.45 «Технопарк» 07.00, 07.30, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 23.00, 01.00, 03.00, 05.00 «Час новин» 07.05, 00.15, 03.15, 05.15 «Час спорту» 07.15, 09.10, 14.15, 16.15, 17.50, 22.50, 23.50, 01.20, 04.25 «Погода в Українi» 07.35, 08.50, 22.45, 23.20, 04.15 «Бiзнес-час» 08.30 «Бiстро-ТБ» 09.15 «Дiлова кухня» 10.35 «Феєрiя мандрiв» 06.45, 05.40 Х/ф «Як Iванко- 11.20, 12.20 «Час iнтерв’ю» 13.30 «Життя в задоводурник за дивом лення» ходив» 13.40 «Страховий патруль» 14.20 «Страва вiд шефа» 08.50 AutoEVO 14.40 «Гра долi» (Володи09.10 Д/п «Доiсторичний мир Сосюра) 15.30 «Мотор-ТБ» бiйцiвський клуб» 16.20 «Фактор безпеки» 10.10 «Код доступу» 17.10 «Податки» 14.20, 00.50 «Бiйцiвський 17.30, 04.30 «Не перший погляд» клуб» 18.30 «Народний контр15.20, 01.40 Х/ф «Солодка оль» 19.00, 00.00, 04.00 «Час крихiтка» новин» (рос.) 17.25 Х/ф «Кохання з по19.15, 01.30 Народне токпередженням» шоу «Майдан» 21.00 «Час: пiдсумки» 20.00 «Слава Богу, ти 22.00, 03.30, 05.40 «Осоприйшов!» бливо небезпечно» 22.30 «Час-тайм» 21.20 «Вечiрнiй квартал. 23.30 «Хронiка дня» Iсторiя успiху» 00.40 «Смачнi подорожi» 04.20, 05.25 «Огляд преси» 22.30 «Що? Де? Коли?»

v

O

V

05.00 «Бiлявка за рогом» 06.30 «Увага! Всiм постам...» 08.00 «Два квитки на денний сеанс» 09.45 «Таланти й шанувальники» 11.20 «Нiкудишня» 13.00, 14.15, 21.00, 22.15 «Собака на сiнi» 15.30, 23.30 «Штани» 17.05, 01.05 «Коло» 18.45, 02.45 «Мiсто. Осiнь. Ритм.» 19.20, 03.20 «Спокуса»

 чернігів

08.00 Цей день в історії 08.05 Дивовижний калейдоскоп 08.35 Чернігівщина духовна 09.00 Україна:час місцевий. Мовлення територіальних громад 11.00 Чернігівська ліра 11.30 Х/ф. «За двома зайцями» 12.45 М/ф. «Як козаки у хокей грали» 13.05 Х/ф. «Близнята» 14.25 Енциклопедія української діаспори. Українці Сургуту 14.55 Цей день в історії 15.00 16.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 16.00 Від щирого серця 17.30 М/ф. «Охоронці історії» 17.55 Цей день в історії 18.00 20.00 – Ефірний час ТРК «Новий Чернігів» 20.00 Інформаційно аналітична програма «Тиждень» 20.40 Євро 2012 21.10 Ток шоу для ерудитів. «Віват, інтелект!» 22.10 Моя пісенна сповідь 22.45 Д/ф. «Обличчя України. Родина Терещенків» 23.00 Інформаційно розважальна програма «Телевізор» 23.00 Україна: час місцевий. Мовлення територіальних громад 00.00 Д/ф. «Леся Українка» 00.10 Х/ф. «Близнята» 01.30 Моя пісенна сповідь 02.00 Х/ф. «За двома зайцями» 03.50 Від мелодії до мелодії

s

08.00 «Хрестоносець», бойовик 10.00 «Притягання», трилер 12.00 «Привiт, Кiндере!», комедiя 14.00 «Ти є», мелодрама 16.00 «Мiсяць-Одеса», комедiя 18.00 «П’ятниця. 12», комедiя 20.00 «Гарячi новини», бойовик 22.00 «Коля – Перекоти поле», драма 00.00 «Моя старша сестра», мелодрама 02.00 «Спадкоємцi», драма

05.00 «Невiдома планета»: «Легенди Далмацiї» 05.30 Т/с «Фiрмова iсторiя» 07.25 «Дурнi, дороги, грошi» 09.00 «Фантастика пiд грифом «Секретно»: «Спека. Зроблено штучно» 10.00 «У годину пiк»: «Цiна кохання» 11.00 «Репортерськi iсторiї» 11.30 «Новини 24» 12.00 «Тиждень» 13.00 Х/ф «Особливостi нацiонального полювання» 15.00 Х/ф «Особливостi нацiональної риболовлi» 17.00 «Гучна справа. Спецпроект»: «Маю честь!» 18.00 «Несправедливiсть» 19.00 Х/ф «Солдат Джейн» 21.30, 02.00 Х/ф «Стриптиз» 23.45 «Свiтовий бокс: Висхiднi зiрки» 00.15 Х/ф «Оголенi i вiльнi» 04.20 Нiчний музичний канал

05.00, 13.30 «Вся Росiя» 05.10 Х/ф «Ворожка» 08.40 «Ранкова пошта» 09.10 «Сам собi режисер» 10.00, 13.00 Вiстi 10.20 Мiсцевий час. ВiстiМосква. Тиждень у мiстi 10.50 «Смiхопанорама Євгена Петросяна» 11.15 Х/ф «Вий, вiтерець!» 13.20 Мiсцевий час. ВiстiМосква 13.45 «Чесний детектив» 14.10, 03.25 «Городок». Дайджест 14.45 Фестиваль дитячої художньої гiмнастики «АЛИНА» 16.10, 01.45 Х/ф «Здрастуйте, я ваша тiтка!» 18.05, 03.50 Т/с «Виклик». «Зниклi» 19.00 Вiстi тижня 20.05 Х/ф «Ваша зупинка, мадам!» 21.55 «Спецiальний кореспондент» 22.50 Х/ф «На даху свiту» 00.30 Х/ф «Хронiка пiкiруючого бомбардувальника»

05.00 «Красунчик», комедiя 07.05 «Обережно, дверi закфиняються!», комедiя 09.00 «Переможниця», сiмейний 11.00 «Вечiр», мелодрама 13.00 «Острiв скарбiв Маппетiв», комедiя 15.00 «Фокусники», комедiя 17.00 «Усi говорять, що я люблю тебе», комедiя 19.00 «Усi справжнi дiвчата», драма 23.00 «У Мiнi це вперше», комедiя

04.00 «Неспокійний свідок» 06.00 «Універсальний солдат 3. Відродження» 08.00 «Останній кадр» 10.00 «Принц Шаоліня» 12.00 «В одну сторону» 14.00 «Бібліотекар 3. Прокляття иудовой чаші» 16.00 «Містер 3000» 18.00 «Господарі ночі» 20.00 «Армія фараона» 21.30 «Ескадрилья «Лафайет»» 00.00 «Підвищена вогкість» 01.30 «Потайне місце»

p

 СІТІ

r

t

o

W

07.00 Махiнатори 07.25, 04.40 Потрiбна зборка 07.50 Цiкаво про все 08.15, 15.35, 03.40 Новий свiт 09.10, 14.40, 21.05, 02.40 Руйнiвники легенд 10.05, 10.35 Блискавичнi катастрофи 11.00 Американськi лiсоруби 11.55 Вижитибудь якою ціною 12.50 Шлях торнадо 13.45 Смертельний улов 16.30, 17.00 Скривлення часу 17.25, 17.55 У мене вийшло! 18.20 Автомайстернi 19.15, 19.45 П’ята передача 20.10 Крутий тюнінг 22.00 Росс Кемп: Банди 22.55 У в’язницi та на чужинi 23.50 Наодинцi зi смертю 00.45 На мiсцi злочину 01.40 Нацiї на вiдпочинку 05.05 Мегабудiвництва 06.00 Зухвалi проекти

m

}

06.05, 20.50 «Саундтреки» 06.00 Правда СIТI 09.00, 17.00, 01.00 «Брати06.45, 16.10 «Дитячий сеанс» 06.30, 14.30 Сiм днiв СIТI 07.55 «Новини кiно» суперники». Комедiя 08.35 Х/ф «Кiнець 07.00, 09.30 Я або собака iмператора тайги» 10.50, 18.50, 02.50 «Горець 07.20, 09.10 Велика ферма 10.45, 12.45, 15.40 «Вiтрина-ТБ» – 2». Бойовик 11.25, 23.50 Х/ф «Електрич07.40, 08.50 Мiстер Мейкер ний будинок» 12.50, 20.50, 04.50 08.05 М/с «Моряк Папай» 12.10,17.50«SMS-голосування» 08.30 М/с «Залiзна лю13.25 Х/ф «Останнiй дюйм» «Видимiсть гнiву». 17.25 «Кiноляпи» дина» Комедiя 18.10 Х/ф «Блiдолиций» 10.00 Прихована камера 14.50, 22.50, 06.50 «Iмперiя 18.50 Х/ф «Анна на шиї» 21.25Х/ф«Вершникбезголови» 10.30 Моя нова адреса 23.25 «Кiнотрейлери в 3D» вовкiв». Бойовик 11.00, 15.00 Весiлля СIТI 11.30, 19.35 Як вiдходили   кумири 05.00 «Святi з Бундока 2: 12.30, 16.40 Мегаструктури 19.00, 01.00 Т/с «Сонька – День всiх святих» золота ручка» 13.30 Галерея СIТI 07.00, 17.00 «Дитя пiтьми» 20.00, 02.00 Т/с «Ера 14.00, 20.30 Легенди СIТI 09.10, 19.10 «500 днiв лiта» стрiльця-2» 15.40, 18.35 Супертовстi 11.00 «Сексоголик» 21.00 Т/с «Таємницi слiдства проти суперхудих 13.00, 23.00 «Територiя – 8».«Явка до суду» пiтьми» 17.30, 21.30 Головоломи 22.00 Т/с «Росiя молода». 15.00, 01.00 21.00 Стомленi славою «Вiтер Балтики» «Непорозумiння» 22.30 Х/ф «Достукатись до 23.30 Т/с «Де ти був, 21.00 «Мiй янголнебес» Одiссей?» хранитель» 00.15 Таємне життя жiнок 03.00 Т/с «Детективи». 03.00 «Токiйська полiцiя «Знак Iуди» кровi» 01.00 Нiч СIТI


прогнози прогнози

http://dponline.cn.ua Зн і м о к із с у п у т н и к а

гороскоп н а т и ж д е нь 27 вересн я – 3 жовт н я

 Чернігів

NOAA-18  22.09.2010 13:16

Гід р о м е т ц е н т р п овід о м л я є

23-го вересня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер змінних напрямків 3–8 м/с. Температура повітря +14 ... +19 °C, по Чернігову +16 ... +18 °C. 24-го та 25-го вересня – невелика хмарність, без опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер південносхідний 3–8 м/с. Температура вночі +3 ... +8 °C, 24-го – на поверхні ґрунту місцями заморозки до мінус 3 °C, вдень +16 ... +21 °C. п о г о д а н а с о н ц і ( д а н і S O H O)

EIT 284  21.09.2010 13:06

LASCO C2  22.09.2010 06:24

календар

Сьогодні Сонце зійшло о 6 год. 47 хв., зайде о 18 год. 56 хв. День триватиме 12 годин 10 хвилин. Повний Місяць (12:18). Місяць у Рибах і Овні. За релігійним календарем сьогодні – мучениць Минодори, Митродори і Німфодори. Преподобного Павла Послушливого, Печерського. Преподобного князя Андрія, у чернецтві Іоасафа. Спасокубенського. Апостолів від 70-ти: Апелія, Лукія та Климента. Завтра – преподобного Силуана Афонського. Перенесення мощей преподобних Сергія і Германа, Валаамських чудотворців. Преподобної Феодори Олександрійської. Мучениці Ії. Преподобного Євфросина. Каплунівської і Святогорської Зимненської ікон Божої Матері. День пісний. Іменинниками будуть: сьогодні – Петро, Павло, Німфодора, Минодора, Андрій; завтра – Феодора, Герман, Сергій, Ія, Дмитро.

ОВЕН. Подумайте про підвищення свого професійного рівня. Відмовтеся від старих стереотипів та поглядів, що заважають вам рухатися вперед. Знайдіть в собі сили завершити роботу – вам за неї віддячать. Упоравшись з домашніми справами, у вихідні, ви відчуєте задоволення та радість. ТЕЛЕЦЬ. Незавадить підсумувати те, що прожито. Більшість інформації складе нову картину світу, в якій будуть відповіді на важливі питання. Намагайтесь не говорити про те, що у вас на душі, бо одні можуть не зрозуміти, а інші – позаздрити. Посміхайтеся і намагайтесь ні з ким не сваритися, тоді вихідні пройдуть чудово. БЛИЗНЯТА. Професійна діяльність займе весь час, і не тільки робочий. Наберіться терпіння на роботі інакше не минучі сварки з колегами та керівництвом. Ваша поступливість стосовно близьких людей призведе до того, що вас не будуть слухатись. РАК. Можливі конфлікти на роботі, тому менше спілкуйтеся з колегами та рідше потрапляйте на очі керівництву. Можуть знайти втілення найтаємніші плани і задуми. Наприкінці тижня з’явиться більше вільного часу, а справ стане набагато менше. ЛЕВ. Зосередьтеся, розгляньте ситуацію з усіх боків – це заощадить вам час та сили. Важлива пунктуальність. У вихідні небажано працювати, відпочинок має бутиактивним. ДІВА. Будьте обережніше з колегами та друзями. Не варто повідомляти свої плани оточуючим. Це гарантує їх здійснення. Поступить пропозиція яку слід обміркувати. У вихідні можливі сварки з близькими. ТЕРЕЗИ. Ваш переможний наступ у кар’єрі продовжиться або від-

новиться із потроєною силою. Але щоб в цій ситуації не виявитися в стані вичавленого лимона, намагайтесь дотримуватись філософських поглядів на все, що відбувається. У вихідні будьте обережніше – стережіться інтриг і підлості. СКОРПІОН. З’явиться бажання щось змінити у власному житті. Тиждень сприятливий для кар’єрного росту, для вирішення життєвих завдань. Для вас завжди буде стояти питання вибору. У вихідні намагайтесь відпочити як вам того заманеться. Не дозволяйте дітям всі свої проблеми звалювати на вас. СТРІЛЕЦЬ. Ви багато встигнете, зможете реалізувати всі намічені плани, якщо не метушитися та вірити у власні сили. В спілкуванні із близькими намагайтесь уникати саркастичних висловлень, бережіть свої та чужі нерви. Вихідні присвятіть домашнімсправам. КОЗОРІГ. Ваша професійна активність буде результативна. Робочі справи намагайтеся завершити вчасно, це дозволить уникнути непорозумінь. Може статися неприємна розмова з керівництвом. У вихідні запросить до себе друзів, розважтеся. ВОДОЛІЙ. Вам знадобиться зосередженість та врівноваженість. Результат вашої праці безпосередньо залежить від сил і таланта. Намагайтесь не потрапляти на очі керівництву. У вихідні ймовірні проблеми з домашніми. РИБИ. Успішність вашої діяльності залежить від наведення порядку в справах і в побуті. Організованість зіграє не останню роль. Ви зможете вдало розв’язати численні вузли. Вихідні дні присвятіть наведенню порядка у вашому житті, але стережіться тих, хто поруч.

к а р и к ат у ра

Люди гинуть.. за-а-а. ! метал

Ц и м и д н я м и н арод илися

Українська оперна співачка Соломія Крушельницька (1872); український конструктор 23.09 авіадвигунів, академік АН УРСР, Герой Соціалістичної Праці Олександр Івченко (1903). Український математик і механік Михайло 24.09 Остроградський (1801). Н е с п р и я тл и ві д ні у ве ре с ні

26, 30

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

15

Пори року

Віват, король, віват! Після дворічного лісового неврожаю любителі «тихого полювання» нарешті полегшено зітхнули: грибів, хоч греблю гати. Вибір – майже на всі смаки. Здається, ще ніколи наші ліси і переліски не наповнювала така кількість людських голосів і транспорту. З порожніми кошиками після лісових мандрів ніхто не повертається.

М

аслюки, скажімо, ростуть серед поля, де вже тривалий час не ходили плуг чи культиватор. За справу взялася природа – засіває їх соснами і березами. Ото сидить кілька сосонок на колишній ріллі – три вершка від горшка, а під ними – маслюки. І майже жодного червивого. Кого ж із затятих грибників не тішитиме ця обставина! Корона короля в грибному королівстві, звісно ж, належить боровику. Знайти білого – сьогодні не проблема. Проблема може виникнути з тарою. Правда, той, хто знає місця, де білі гриби домінують, виходить на «тихе полювання», запасаючись додатковими відрами, кошиками та пакетами. І правильно чинить. Грибний сезон у розпалі. Схоже, триватиме він і в жовтні. Ранніх холодів, які обіцяли деякі прогностики, остерігатися не варто. Польські метеорологи передбачали навіть, що наступна зима стане однією з найсуворіших у Європі за останнє тисячоліття. Поки що переконливих підстав, щоб робити такі висновки не існує. А що кажуть наші синоптики? Керівник Українського гідрометцентру Микола Кульбіда категорично не згоден зі своїми колегами з Польщі. Прогноз щодо аномально холодної зими вже спростували американські та російські вчені. Тож чи замете нас із 1 жовтня? На думку головного синоптика України, в кінці вересня очікується незначне похолодан-

к р о с в о рд

Зліва праворуч: 1. Кохана Д’Артаньяна. 8. Земля під водою. 9. Молочний продукт, який буває безплатним тільки в мишоловці. 10. Убивця Пушкіна. 12. Греко-католик. 13. Шаруватий м’який білий мінерал, порошок із якого застосовується в медицині та парфумерії як присипка. 14. Муза любовної поезії в давньогрецькій міфології. 16. Процес розчинення гірських порід поверхневи1

2

3

4

5

6

7

8

9 10

11

12

13

14

15

16

Відповіді на кросворд,

17 18

19

21

ми чи підземними водами і формування специфічного рельєфу. 17. Кінь з високими біговими якостями. 18. Здатність розрізняти запахи. 20. У давньоримському календарі – середній день кожного місяця, присвячений Юпітеру. 21. Веснянки на шкірі. Згори донизу: 2. Давня міра об’єму хмільних напоїв, що приблизно дорівнює 1–1,5 л. 3. Холодна страва з дрібно нарізаних овочів, зелені, яєць тощо і заправкою. 4. Тимчасове приміщення з тканини, що напинається на каркас. 5. Математичне невідоме. 6. Укладення шлюбу. 7. Геометрична фігура на площині, обмежена трьома прямими, які взаємно перетинаються. 10. Гра, в якій кілька гравців кидають дротики в круглу мішень, розділену на сектори. 11. Визначна французька письменниця і драматург XX ст. («Привіт, смутку!», «Чи любите ви Брамса?», «Трохи сонця в холодній воді»). 15. Ансамбль із восьми виконавців. 16. Найбільший народ, який не має своєї держави. 19. Рослинна фарба з висушеного листя лавсонії, яку використовують для фарбування та зміцнення волосся, розписів на тілі тощо. 20. Електрично заряджена частинка, яка утворилася з атома внаслідок утрати або приєднання електронів.

20

опублікований у № 100 від 16 вересня 2010 р. ЗЛІВА ПРАВОРУЧ: 3. Аргон. 6. Понтон. 7. Кастет. 8. Мастило. 10. Коса. 11. Куна. 13. Штат. 15. Бантина. 16. Вироби. 17. Олялін. 18. Амеба. ЗГОРИ ДОНИЗУ: 1. Зороастризм. 2. Портик. 4. Рисак. 5. Олександрія. 7. Крона. 9. Лубни. 12. Ангола. 14. Тромб.

ня, але снігу не буде. Помірно теплою передбачається і перша жовтнева десятиденка. Три зимові місяці теж не відзначатимуться тривалими та сильними морозами, хоча в окремі періоди вони можливі. Загалом середня температура повітря взимку очікується дещо вищою від норми. Тож насолоджуйтесь щедрим цьогорічним грибним сезоном. Наступний може і не повторити свого попередника. Лесь ГОМІН Фото автора


cmyk

16

Остання Остання стОрінКа стОрінКа

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер

аКція!

http://dponline.cn.ua

перемОжець

Якщо ВаМ потрапив до рук

ФлАЄр збережіть його та разом із заповненою анкетою читача надішліть на адресу редакції: 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62, «Деснянка вільна» (3-й поверх). серед читачів, що виконали всі умови акції, щотижня розігруватимуться

ДОрОХОВ Олексій ПаВлОВиЧ з смт Радуль Ріпкинського району. 50 гривень чекають на нього в редакції. зір к и к і н о в к о р Ю к і в ц і

михайло жигалов не розгубився

УВаГа! В розіграші призів

братимуть участь тільки анкети, надіслані разом з флаєром.

Де знайти флаєр?

Періодично в усіх містах та районах області вільні розповсюджувачі преси або промоутери роздаватимуть флаєри «Деснянки вільної» усім бажаючим.

Де знайти газету?

«Деснянку вільну» можна придбати в кіосках Укрпошти, у вільних розповсюджувачів преси, в пунктах продажу, адреси яких буде зазначено на флаєрі. Можна спитати газету і в сусіда, який її передплачує, а ліпше – передплатити самому. Зробити це можна у будь-якому поштовому відділенні.

як проходитиме розіграш?

Переможець визначатиметься щотижня серед листів, що надходитимуть на адресу редакції, випадковою вибіркою. Щочетверга на сторінках «Деснянки вільної» за підсумками тижня друкуватиметься ім’я щасливого володаря справжньої 10-, 20-, 50- або 100гривневої купюри.

анкета читача

Газету «Деснянка вільна» ВИ:  вперше взяли в руки;  періодично купуєте, якщо вдасться знайти в кіоску;  передплачуєте;  берете почитати у сусіда. Що ВАМ подобається в газеті, а що ні; що треба змінити, які нові ідеї, рубрики, конкурси можете запропонувати:

У

Тетяни Макаренко – працівниці Корюківського історичного музею ледве не відібрало мову, коли вона побачила, як до зали заходить відомий кіноактор з Москви Михайло жигалов. Але не розгубилася: – Добрий день! Це Ви? Заходьте!.. Зйомки мелодрами «Я тебе нікому не віддам» проходять нині у Щорсі, а живуть актори у Корюківці. Михайло жигалов, маючи вільний час, завітав до музею. Тетяна Макаренко та її колега Оксана Толкачова влаштували для гостя цікаву екскурсію. А потім працівники музею запросили кіноактора ще раз до себе, аби той зустрівся з учнями.

– Знаєте, – сказав Михайло жигалов, – я ніколи не працював з такою аудиторією. Може й не вдасться. – Та що Ви! – заперечила Тетяна Макаренко. – У Вас все вийде. Звичайно ж, вийшло! жигалов – цікавий оповідач, до того ж дуже щирий. Відповідав на всі запитання, давав автографи. Коротше кажучи, не розгубився. А після всього присів на стілець. Утомився? Трішки. Просто дуже хвилювався, навіть більше, ніж на сцені «Современника» в Москві... Зоя ШМАТОК м. Корюківка

Д Е СНЯНСК А Я

Неделя розкажіть коротко про себе: вік освіта ким працюєте Вкажіть ВАШЕ ім’я, прізвище та контактний телефон, щоб ми могли з ВАМИ зв’язатися і повідомити про виграш, якщо пощастить саме ВАМ:

Мир семейных ценностей

ПреДлаГает ВаМ:

– последние новости Чернигова и области; – интересные тематические страницы; – эксклюзивные интервью, подробности из жизни звезд кино, шоу-бизнеса; – рецепты, конкурсы, гороскоп и кроссворд; – 41 канал телепрограммы; – рекламу и объявления.

ПоДПисНоЙ иНДеКс

49417

Деснянка вільна

Засновник та видавець – тОВ «редакція газети «Деснянська правда». Реєстраційне свідоцтво ЧГ № 465-114ПР від 22.04.2010 р. Головний редактор лариса МілОВа. Перший заступник головного редактора леся кОШель. Тел. 678-200. Заступник головного редактора Петро ГрОМОВий. Керівник відділу зв’язків з громадськістю Володимир лисенкО. Тел. 4-44-42. Відповідальний секретар Віталій аДрУГ. Тел. 4-21-92. Телефони відділів редакції: суспільно-політичних питань: 4-22-71; економіки: 4-45-42; соціальних питань: 4-41-36; гуманітарної сфери: 4-44-12; реклами: 4-40-07. Факс: 4-21-92, 4-40-07. Комп’ютерна верстка та дизайн: Олександр БОЖОк, Ганна ЗеВкО, світлана кУЗьМенкО. Коректори: альона ШеВЧенкО, світлана сОкОл, Олена ШереМет. Передплатні індекси: триразовий – 49086; триразовий пільговий – 49087 та четверговий випуск – 49088.

адреса редакції: 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62, 3-й поверх. Веб-сайт: www.dponline.cn.ua. електронна пошта: despravda@ukr.net. Віддруковано у ВАТ «РВК «Деснянська правда», 14000, м. Чернігів, пр-т Перемоги, 62. Газета виходить тричі на тиждень (вівторок, четвер, субота). Тираж тижня – 48 331. Розповсюджується по передплаті. Редакція не завжди поділяє погляди авторів публікацій. Відповідальність за достовірність інформації та реклами несуть автори та рекламодавці. позначені матеріали рекламного змісту. Знаком Листування з читачами – тільки на сторінках газети.

Деснянка вільна №143  

№ 103 (143) 23 вересня 2010, четвер 49088 Кількість населення України і надалі зменшується (31 млн 444 тис. 943 міського та 14 млн 405 тис....

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you