Page 9

9. Franciszek MRAZEK (1876-1933) SCENA RODZAJOWA W PEJZAŻU WIEJSKIM Olej, tektura, 23,5 x 33,5 cm, sygn. l.d.: F. Mrazek 3.500,-

10. Juliusz HOLZMÜLLER (1876-1932) PRZY OGNISKU PRZED SZAŁASEM HUCULSKIM Akwarela, papier, 23 x 35 cm, sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller 2.700,-

11. MN (XIX/XX w.) PÓŁAKT KOBIETY w typie malarstwa Franciszka Żmurki Pastel, papier, 48 x 65 cm, nie sygn. 8.000,-

Aukcja 130 - Malarstwo, rysunek, grafika, rzemiosło artystyczne

Kraków, Dom Aukcyjny DESA Pałac Kmitów, ul. Floriańska 13 I p. godz. 16.00