Catalogus juli 2018

Page 21

02-07 19.00, Kunst en Antiek

Veiling juli 2018

240 Onduidelijk gesigneerd, Haan met kippen, paneel 13x18 cm

256 € 75 - € 125 Onduidelijk gesigneerd, Meisje met geit, paneel 21x27 cm

241 € 200 - € 300 Albertus Verhoesen (1806-1881) Haan met kippen en kuikens in landschap, paneel 14x18 cm

257 € 100 - € 200 Johannes van der Bilt (1882-1943) Strand te Scheveningen met spelende kinderen en handwerkende vrouwen, paneel triplex 38x16 cm (craquele)

242 € 200 - € 300 Albertus Verhoesen (1806-1881) Haan met kippen en pauw in landschap bij muur, paneel 13,5x17,5 cm 243 Onduidelijk gesigneerd, Haan met kippen, paneel 13x18 cm 244 € 50 - € 100 Monogram GB, Hollands landschap in winter met figuren bij koek en zopie, paneel 22x28,5 cm 245 € 75 - € 125 Johannes Wouterus van Trirum (19242011) Stalinterieur met paard, hond en kippen, paneel 20x25 cm 246 € 25 - € 75 Ongesigneerd, Poserende hond, paneel 22x29,5 cm 247 Anoniem, Portret van een jongen, antieke paneel 16,5x14 cm 248 € 250 - € 400 2 Schapenlederen fauteuiltjes 71 cm hoog, 76 cm breed, 64 cm diep 249 € 150 - € 250 2-delige taxushouten vitrine / boekenkast van De Heldense, 191 cm hoog, 178 cm breed, 38 cm diep 250 € 100 - € 200 Royal Albert, 7 decoratieve theepotten, en 3 peper- en zoutstrooiers in de vorm van eend, poes en vogel, met decor Old Country Roses 251 € 100 - € 200 Royal Albert, 21 porseleinen bloem decoraties met decor Old Country Roses 252 Wedgwood zwart jasperware dekselbakje, kandelaartje, klaverbladvormig schaaltje, en porseleinen 6-kantige vaas met floraal decor 22,5 cm hoog, en bolvaas 12,5 cm hoog 253 Nelly Goedewaagen (1880-1953) Stilleven met Hortensia en Clematis, doek 36x48,5 cm 254 € 250 - € 500 Henk Dekker (1897-1974) Platbodem op het strand voor de kust met gezicht op vuurtoren bij huisjes, doek 30x40 cm 255 € 40 - € 60 Friedrich Karl Kurowski (1930-2015) Boerderijen in voorjaar, maroufle 1985 29x39 cm

maandag 2 juli 2018

274 Ariën Winkel (1944-) Modèle dans le canapé bleu, doek gedateerd 2003, 80x60 cm

275 € 100 - € 150 Noten klassiek dressoir met 2 deurtjes, rolluikgedeelte en 2 laadjes 88 cm hoog, 180 cm breed, 45 cm diep

258 Gesigneerd Seifert, N, Gezicht op molen en huizen vanaf het water, aquarel 33x24 cm

277 € 75 - € 125 Franse marmeren pendule met zamak beeld op top 41 cm hoog, met 2 vazen 31 cm hoog

259 Anoniem, 2 tafereeltjes van boten op zee, paneel 13x18 cm

278 € 50 - € 100 Sieger Baukema (1852-1936) Bosgezicht met trap, doek 57,5x47,5 cm

260 € 100 - € 200 Friese 19e eeuwse staartklok in eiken kast 144 cm hoog

279 Jacob Kanbier (1949-) Compositie met man, doek gedateerd 2004, 80x60 cm

261 € 100 - € 150 Kersenhouten 19e eeuwse Engelse penantkast 97 cm hoog, 132 cm breed, 56,5 cm diep 262 Oosters halfzijden kleedje 106x62 cm

263 € 150 - € 200 Franse klassieke marmeren pendule, F Marti, met zamak beeldengroep op top naar Collin 37 cm hoog, 50 cm breed, met 2 dekselcoupes 37 cm hoog 264 € 700 - € 900 Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Figuren in tuin in 18e eeuwse kleding, paneel 19x15 cm 265 € 150 - € 200 Gesigneerd A van Driesten, Vrouw met emmer bij schuurtje, paneel 19e eeuw, 21,5x24,5 cm 266 € 300 - € 500 Marinus Heijl (1836-1931) Landschap met visser in bootje nabij een molen met in de verte een dorp met kerktoren, doek 40x62 cm 268 € 75 - € 100 Kristallen 6-lichts kroonluchter met koper 56 cm hoog, 43 cm diameter 269 € 75 - € 125 Eiken 1-deurs bestoken kastje met open onderkast 129 cm hoog, 64 cm breed, 32,5 cm diep 270 € 150 - € 200 Art Deco stijl boekensteun met bronzen sculptuur van een uil, 35 cm hoog 271 € 80 - € 120 Art Deco stijl boekensteun met bronzen sculptuur van een vogeltje in de stijl van Pompon, 26,5 cm hoog 272 € 50 - € 100 Mourik, Jaques van (1879-1971) Ploegende boer met 2-span op akker, doek 46x96 cm 273 Jacob Kanbier (1949-) Koe, doek gedateerd 2006, 40x50 cm

280 € 100 - € 200 Gerard Grassere (1915-1994) verso notitie Landschappelijke compositie nr. 28, doek gedateerd 1986, 81x65 cm 281 € 75 - € 125 Ovale esdoornfineer en gezwarte klassieke tafel met kruispootverbinding en vaasornament 75 cm hoog, blad 110x62 cm 282 € 40 - € 80 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom decor, jaarletters 1975, 37,5 cm diameter 283 € 40 - € 80 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotel met polychroom decor, jaarletters 1983, 37 cm diameter 284 Oosters handgeknoopt kleed, Kaskay, 303x230 cm

285 € 75 - € 125 Kristallen 5-armige kroonluchter met pegels 105 cm hoog, 56 cm diameter 286 € 200 - € 300 Eiken rijkbestoken buffetkast met jachttafereel 236 cm hoog, 154 cm breed, 56 cm diep 287 € 40 - € 80 2 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotels met polychroom decor, jaarletters 1980 en 1984, 21 cm en 29,5 cm diameter 288 € 40 - € 60 2 Porceleyne Fles Delft aardewerken schotels met polychroom decor, jaarletters 1973, 30 cm diameter 289 € 50 - € 100 4 Porceleyne Fles Delft aardewerken schottels met polychroom decor, jaarletters 1972, 1973, 1980, 1984, 23,5 cm diameter