Page 1

Geleneksel arkadaşlık sitesi ile eÇift arasındaki önemli fark nedir? Geleneksel arkadaşlık sitesi ile eÇift arasındaki önemli fark eÇift’in kaliteli ve seviyeli bir ortam sunmasıdır. Üyelerin özeli özel kalır. Hiçbir şekilde üye bilgileri kendisi paylaşmadığı sürece üçüncü şahıslara verilmez. Dolayısıyla eÇift seviyeli bir arkadaşlık sitesi olup uzun ömürlü bir ilişki arayan bekârlar için hizmet sunuyor. eÇift’in bu konudaki hassasiyeti ise farklı aşamalarda kendini göstermektedir. Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift üyelik için gerekli profil bilgilerini ve fotoğrafları onaylamadan önce Müşteri Hizmetleri tarafından tek tek kontrol edilmesini sağlar. Tüm bilgiler doğruluk ve uyuşmazlık açısından kontrol edilir. eÇift; arkadaşlık sitesi üzerinden doğru insanlarla karşılaşmayı amaçlayan üyelerine bu yolda hiçbir engelle karşılaşmamaları için tüm önlemleri alma gayretinde bulunuyor. Bunun yanında diğer arkadaşlık sitelerinden farklı, kesinlikle uyulması gereken davranış kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar esasında tüm üyelerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda tanışmalarına yönelik düşünülmüştür. Dolayısıyla bu kuralların dikkate alınması ve pratikte uygulanması tamamen üyelerin yararınadır. Bunun dışında seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift mutlu ve başarılı ilişkiler için buluşma te tanışma tavsiyelerinde bulunuyor.

Arkadaşlık siteleri ise hemen hemen herkesin hayatında bir şekilde yer edinmiştir. 21. yüzyılda aşk hayatımız ve teknoloji beğensek de beğenmesek de birbirinden ayrılmaz parçalar haline geldi. Ve bunun şüphesiz birçok avantajı var. Online dating, evimizden çıkmadan yeni ilişkiler keşfetmemizi sağlıyor. Cep telefonlarımız, dışarıda ve yolda olsak bile potansiyel eşimizle iletişim halinde olabilmemizi sağlıyor. Ancak konu ilişki ve teknoloji olduğunda neyin doğru olup neyin doğru olmadığını nasıl anlarız? Yoğun bir teknoloji kullanımı aşk hayatımız için ne gibi tehlikeleri içinde barındırır? Sosyal paylaşım sitelerindeki statü güncellemeleri sosyal paylaşım platformlarının ve blogların "özel hayat detaylarıyla" dolup taştığı bir çağda bu platformlardaki statü güncellemeleriniz için doğru davranış kuralı nedir? Bu soru aynı şekilde arkadaşlık siteleri veya seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift için de sorulabilir. Kendiniz hakkında arkadaşlık sitesi üzerinden ne kadar çok şeyi paylaşabilirsiniz? Sex and the City dizisindeki Carrie Bradshaw gibi, geçiminizi özel hayatınızı paylaşmakla sağlamadığınız takdirde bu statü güncellemeleriniz konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz, çünkü kelimeler, kontekst dışında okunduğunda çok büyük ve yanlış bir etkiye sahip olabilir. Bu yüzden özel hayatınızdaki detayları paylaşma konusunda dikkatli olmanızı ve çok fazla bilgi paylaşmamanızı tavsiye ederiz.


Geleneksel evlilik siteleri ile eÇift arasındaki fark nedir? Geleneksel evlilik siteleri ile eÇift arasındaki öncelikli fark eÇift’in uzun vadeli ve ciddi ilişki arayanlara yönelik olmasıdır. eÇift’in bu konudaki hassasiyeti ise farklı aşamalarda kendini göstermektedir. Evlilik sitesi eÇift’e kayıt olmak isteyen her üyenin profili onaylanmadan önce eÇift Müşteri Hizmetleri tarafından kontrol edilir. Bu aşama evlilik sitesi eÇift tarafından oldukça önemsenir. Sitenin gerçekten ciddi niyetlerle kullanılması kalite standardı açısından ne kadar önemliyse her bir üyenin hayalleri açısından da bir o kadar önemli olmaktadır. Üyelerin kayıt esnasında oluşturdukları bilgiler olsun, daha sonra ekledikleri profil bilgileri ve fotoğrafları olsun, her güncellemede eÇift Müşteri Hizmetlerinin tek tek onayından geçmektedir. Onaylanmayan bilgiler veya fotoğraflar hakkında geri bildirim yapılmaktadır. Evlilik siteleri bu anlamda önemli bir hizmet veriyor. Bu da aynı zamanda sorumluluk getirmektedir. eÇift evlilik sitesi sorumluluklarının bilincinde hizmet sunmaya özen göstermektedir. Bekârlar artık yalnızlıktan sıkıldıkları için olsun, evlenme hayallerini artık gerçekleştirme arzularında olduklarından olsun veya doğru insanı bulabilmenin tek yolu olarak evlilik sitesi gibi sanal platformları gördüklerinden olsun, neticede güzel ve değerli bir arayış içinde bulunmaktalar. Evlilik eskiden olduğu gibi bugün de yarın da hep kutsal bir kurum olmaya devam edecektir. Evlilik herkesin hayalini süsleyen bir gerçektir. Her ne kadar çevrede tanık olunan ve mutsuz sonla biten onlarca evlilik olsa da herkes kendi adına evlilik hayalleri kurmaktadır. Herkes kendisini başarılı bir ilişki için hazır olarak görmektedir.. Dolayısıyla her ne kadar çevrede tanık oldukları üzücü olaylar yaşansa da bu insanları evlenme isteğinden alıkoymamaktadır. Bu durum ise evlenmenin, yuva kurmanın ve sevdiği değer verdiği insanla bir çatı altına girmenin insan için vazgeçilmez bir değer taşıdığını göstermektedir. Nihayetinde herkes güzel ve olumlu duygularla evlenmektedir. eÇift, üyelerinin bu değerli duygu ve düşüncelerine yüksek kalitede hizmet ile karşılık vermektedir. Evlilik sitesi eÇift üzerinden hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyenlere aradıkları doğru insanla tanışma ve iletişim kurma imkânı sunulmaktadır. Evlilik sitesi eÇift 3,5 milyon üyeye ulaşmıştır. Bu kadar üyesi olan evlilik sitesi üyelerinin memnuniyeti ile devam etmektedir. Mutluluğu eÇift evlilik sitesi ile bulan üyelerin teşekkür mektubu bunu kanıtlamaktadır. Evlilik siteleri sanal âlemde önemli bir yer edinmiştir. Günümüz insanları evlilik siteleri üzerinden aradıkları doğru insanla tanışmayı ümit etmekteler. Bunun için en iyi hizmet veren güvenilir evlilik sitesi arayışında bulunmaktadırlar.


Arkadaşlık siteleri, eÇift ve internette aşk İnternette aşk başka mıdır? Arkadaşlık siteleri internette doğru insanı bulma konusunda ne kadar etkili? Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift diğer arkadaşlık sitelerinden farklı mı? Son yıllardaki gelişme dikkatlerden kaçmıyor. Reklamlarda, billboardlarda, yazılı ve görsel medyada giderek daha çok yer alan arkadaşlık siteleri kimsenin çok da yabancı olmadığı bir sektör. Özellikle sevgililer gününde eÇift veya diğer arkadaşlık siteleri tavan yapıyor. Örneğin bir sonraki sevgililer gününde yalnız kalmak istemeyenlere bir çağrı yapılıyor. Seviyeli bir arkadaşlık sitesi ile seviyeli ve uzun vadeli bir ilişki bulun diye. Günümüzün yeni trendi veya uzun zamandır yeni trendi sosyal paylaşım siteleridir. Sosyal paylaşım ağlarıyla beraber bazı farklı yaşam tarzları da oluştu veya bunların farkına varıldı. Bir kere herkes internete çok adapte oldu. Türkiye facebook konusunda adeta liderliğini koruyor. Sosyal ağlar Türk kullanıcılarının günlük yaşamında önemli bir yer aldı. Bu arkadaşlık siteleri için de söylenebilir.

Çevremizde bir arkadaşlık sitesine üye olan birilerini hep duyarız. Hatta birlikte olduğu insanı eÇift gibi bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanıdığını da anlatanları giderek daha çok duyar olduk. Bunlardan en ilgi çekeni de internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden ilişkiye başlayıp evlenen çiftler olsa gerek. Arkadaşlık siteleri ne gibi avantajlar sunuyor. Cazibeleri neler? En başta akla gelen sınırlar ötesi hizmet sunması olsa gerek. İnternet sayesinde dünyanın öbür ucundaki insanları, kültürleri tanımanın dışından normal şartlarda belki asla tanışamayacağımız insanları tanıma fırsatı elde ediyoruz. Kendimize çok iyi arkadaş, bir sevgili hatta bir eş bile bulabildik. Bu şekilde tanışma ile başlayan bazı evlilikler hüsrana uğradı bazıları ise mutlu, mesut devam etti. Peki, internette aşk iyi bir şey midir yoksa olumsuz bir durum mudur? Bu kısmı tartışma konusu olabilir ama gerçek bir şey var ki internet üzerinden tanıdığı insanlarla evlenen


çiftleri sıklıkla duymaya başladık. eÇift; seviyeli bir arkadaşlık sitesi olarak her gün onlarca teşekkür mektubu aldığında doğru bir iş yaptığını daha iyi anlıyor. Yaklaşık 3,5 milyonun üzerinde üye sayısıyla kaliteli bir arkadaşlık sitesi olduğunu da gösteriyor. Öncelikle eÇift her bir üyenin özeline son derece büyük bir saygıyla yaklaşıyor. Buna göre eÇift girilen her türlü kişisel bilginin kesinlikle gizili tutulacağı yönünde garanti veriyor. Ciddi ve seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift Türkiye ve Avrupa’da lider konumunda bulunmaktadır.

Ecift com  

Arkadaşlık siteleri ise hemen hemen herkesin hayatında bir şekilde yer edinmiştir. 21. yüzyılda aşk hayatımız ve teknoloji beğensek de beğen...

Ecift com  

Arkadaşlık siteleri ise hemen hemen herkesin hayatında bir şekilde yer edinmiştir. 21. yüzyılda aşk hayatımız ve teknoloji beğensek de beğen...

Advertisement