Mall Report Kasım 2017

Page 130

AVM

“Kristal Kamera” finalistleri açıklandı

M

Selçuk Yöntem ve Nebahat Çehre'yi Türk televizyonlarının unutulmaz yapımı Aşk-ı Memnu'dan sonra ikinci kez, aynı projede buluşturan Marmara Forum Kristal Kamera Kısa Film Yarışması'nda beş finalist belli oldu.

armara Forum tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen üniversiteler arası kısa film yarışması Kristal Kamera’da final heyecanı yaklaşıyor. Jüriden en yüksek puanı alarak Eda Erol, Bengi Öztürk, Özgür Özberk ve Bekir Aksoy ile birer kısa film çekme fırsatını elde eden finalistler şöyle sıralanıyor: Atılım Kozmonot-Hallofmypeepe, Oğuzhan Üstün-Faniler, Doğa ÇakalozKırıntılar, Alp Özkardeş-Paradox, Koray Er-Monoton. Kristal Kamera Gala'sında kamuoyunun beğenisine sunulacak olan filmler içinden seçilecek birinci, Marmara Forum tarafından Cannes'a gönderilecek.

Tepe Nautılus 15. yaşını kutladı İstanbul’un tam kalbinde ve Kadıköy’ün merkezinde yer alan Tepe Nautilus, dolu dolu geçen 15 yılını köklü ve başarılı geçmişinden aldığı ilhamla “Tam Kalbinde” konsepti ile kutladı. Dijital oyunlardan workshoplara, çocuk etkinliklerinden kaykay performanslarına kadar her katta farklı bir eğlence Tepe Nautilus’ta ziyaretçilerle buluştu. Ayrıca bando gösterileri, balon dağıtımı ve ikramlarla karşılanacak ziyaretçiler #tamkalbinde hashtag’i ile sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflar sayesinde sürpriz hediyelerin sahibi oldu. “Tepe Nautilus Akustik” konserleri kapsamında Pamela ve Mehmet Erdem dillerden düşmeyen şarkılarını Tepe Nautilus ziyaretçileri için akustik olarak seslendirdi. Tepe Nautilus etkinliklerin yanı sıra indirimler, kampanyalar ve sürprizlerle de alışveriş severlerin kalbine girdi. Alışverişin app’i Hopi ile gerçekleştirilen işbirliği ile Hopi üyesi markaların 15. yıla özel teklifleri Tepe Nautilus ziyaretçileri bekledi.

124

Açıldığı ilk günden bu yana hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde birçok alanda ilke imza atan Tepe Nautilus; kuruluşunun 15. yılını geçtiğimiz günlerde Pamela ve Mehmet Erdem konserleri ve birbirinden özel etkinliklerle kutladı.


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.