Page 1

Dobierz zasłony do stylu wnętrza! Szeroki wybór zasłon, w zależności od wybranego stylu, daje wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki temu dekoracje okienne możesz dopasować do wnętrza rozmaitych pomieszczeń.  Chic & elegance Tutaj dominują zasłony w paski, utrzymane w różnych odcieniach tego samego koloru lub w kontrastowych barwach, delikatne kwiaty, drobna kratka, a także tkaniny jednobarwne.

 Classic home W tej kolekcji znalazły się zasłony o stonowanych barwach - dominują odcienie beżu i subtelnych pasteli. Dla miłośników deseni – motywy kwiatowe, spokojne kraty oraz pasy.  Country romance Wyraziste kolory oraz dużo wzorów kwiatowych i kraty - to główne założenia stylu country romance.

W sklepie Dekoria odnajdziesz mnóstwo inspiracji, które możesz przenieść do własnego wnętrza. Piękne okna, udekorowane najlepszymi gatunkowo zasłonami i firanami przyciągną wzrok Twoich gości i napełnią wnętrze niepowtarzalną atmosferą. Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci nasza internetowa szwalnia i już dzisiaj zamów dla siebie najlepsze zasłony i firany! www.dekoria.pl/zaslony - zasłony do Twojego domu.


 Modern life Najważniejsze założenia tego stylu to: zasłony białe, beżowe, ale także o mocnych barwach dopasowanych do kolorystyki pokoju. Z wzorów występują pasy, uproszczone formy kwiatów, rysunki jak z komiksu.

 Dekoria Kids W tym stylu dominuje bogactwo kolorów. Zasłony mają desenie ulubione przez maluchów: zwierzątka i kwiaty jak z rysunków dziecięcych. Dla chłopców wzory jak z komiksów, dla dziewczynek – motywy roślinne.


 Scandinavian design Styl skandynawski charakteryzuje się umiarem i prostotą. Takie są też zasłony: utrzymane w bieli, ecru, pastelach. Wzory delikatne.

www.dekoria.pl - tekstylia dla domu w każdym stylu

Zaslony  
Zaslony  

Zasłony

Advertisement