Page 1

6-8 мая 2011 6-8 травня 2011 Дворец Искусств Палац Мистецтв г. Львов м. Львів

Ideas motion


мультидисциплінарний рух в галузі інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва


наше

бачення

Становлення України з її потужним інтелектуальним та науководослідницьким потенціалом, як країни із «суспільством знань», що базується на «економіці знань».

наша місія – формування та накопичення інтелектуального капіталу України наш

рух

Рух складається з низки заходів в галузі IT, що проходять протягом року та завершуються унікальним та єдиним в Україні комп’ютерним фестивалем «de:coded». Фестиваль є яскравим апогеєм, на якому підбиваються підсумки всього руху за рік. Заходи, які ми зазвичай проводимо – це змагання, доповіді, освітні курси. Головне, щоби вони давали людині можливість дізнатися що-небудь нове або застосувати існуючі знання на практиці. В першу чергу ми орієнтовані на молодих людей, які бачать своє майбутнє в галузі IT. Хочемо показати, що в світі є безліч можливостей, і все залежить лише від бажання людини. Це й вважаємо нашим основним завданням, тому всі наші заходи мають освітній або пізнавальний характер.

наш

фестиваль

Фестиваль «de:coded» – це єдиний в Україні ІТ фестиваль, що триває протягом 72 годин. Учасники приходять зі своїми комп’ютерами, що об’єднуються в одну мережу з доступом в інтернет. Професійні конкурси, доповіді, практичні завдання, шоу, незвичайні виставки, дружня атмосфера та маса знайомств – всі ці можливості відкриваються перед учасниками на нашому фестивалі. Глядачі можуть брати участь в усіх заходах, де не потрібен комп’ютер.

фестиваль «de:coded» у 2011 році відбудеться 6-8 травня у Львові


Рух «de:coded» поєднує в собі комплекс проектів та заходів, пов’язаних з різноманітними галузями комп’ютерної індустрії. Всі події класифікуються за шістьма напрямками, котрі у вигляді тегів візуально описують суть кожного із заходів. Hard

Design

Soft

Сюди належить все, що стосується апаратного забезпечення комп’ютера та інших пристроїв. Яскравими прикладами є: проектування та збір роботів, екстремальний розгін процесорів, удосконалення вигляду та функціональності комплектуючих.

До цієї категорії входять ті заходи, під час яких потребується створення програмного забезпечення. Наприклад, спортивне програмування, розробка програм для «легких» платформ, низькорівневе програмування, розробка соціально значимих програмних продуктів.

В нашому розумінні суть дизайну полягає у персоналізації пристроїв та програм під будь-якого користувача. До цього напрямку належатимуть заходи, завданням яких є покращення інтерактивності інтерфейсів та ергономічності кожного елемента зі збереженням стилю.

Кількість заходів збільшується в міру наближення до фестивалю. Внизу відображені тільки деякі проекти, над якими ми працюємо. При бажанні ознайомитися зі списком активних та запланованих заходів звертайтесь до Євгенія Босенко (evgeniy@decoded.org.ua).

robo: coded

cross: coded

Modding

Distributed Computing

національна першість з робототехніки

створення програм для нетбуків

удосконалення зовнішнього вигляду та характеристик улюблених пристроїв

overclocking 24h змагання з розподілених обчислень серед персональних комп’ютерів

Project Management

освітній курс з управління проектами


Performance

Education До цієї категорії потрапляють події, що містять в собі певну освітню складову, як наприклад, спеціалізовані курси, семінари, майстер-класи, тренінгові програми та освітні конкурси.

Заходи, яким притаманні видовищність та інтерактивність, у яких присутні елементи публічних виступів і демонстрації продуктів, належать саме до цієї категорії. Крім того, на фестивалі проводитиметься багато заходів розважального характеру.

Фестиваль є своєрідним щорічним апогеєм всього руху, на якому підводиться підсумок усіх проектів та заходів.

24h

ACM

змагання з програмування систем штучного інтелекту

першість у спортивному програмуванні

Business Все, що пов’язане з пошуком бізнес-партнерів, обговоренням поточних проектів і можливістю втілення нових ідей, обговоренням сучасних проблем галузі IT та бізнесу з подальшою реалізацією запропонованих рішень, є частиною даного напрямку.


cs

кіберспортивна арена

30 розважальних конкурсів

14.0067

N

7

Азотне шоу

5,3 MBT

3,5 KM

спожитої за 3 дні електроенергії

LAN кабелю

432

28

учасники професійних змаганнях

професійних конкурсів

core 2

duo світовий рекорд з розгону центрального процесора

robots більше

2000

глядачів на фестивалі

лабораторний практикум в галузі робототехніки


Географія

de:coded 2009 учасники з 15 областей України

Преса про нас: «Фестиваль не має аналогів, оскільки він об’єднав дуже багато подій воєдино». «de:coded дає можливість показати студентам нові технології не в теорії, а на практиці, що, безумовно, має набагато більшу цінність для захоплених людей».

семінар

Пошук за змістом Дослiдження та пошук цифрових зображень за змiстом самого зображення

«IT Business» випуск 5, 2008 р.

Олексiй Явлiнський, Лондон

Спонсор про нас: «de:coded − фантастичне явище, яке немає аналогів на теренах України. Тут на власні очі бачиш та відчуваєш, як народжується нова інтелектуальна еліта України, нова генерація менеджерів, для яких сучасні інформаційні технології в житті та роботі будуть такими ж звичними явищами, як для сучасного керівника − папір та печатка».

семінар

Hacking in a foreign language Kenneth Geers & Alexander Eisen (BlackHat / DEFCON speakers) USA

семінар

Intel® Методологiя багатопотокового програмування на базі інструментів Intel®

Богдан Вакулюк, представник ASUS з технічного маркетингу в Україні

Василь Маланiн, спецiаліст по роботi з розробниками, Москва, Intel Technologies

семінар

семінар

SilverLight 3: огляд можливостей

Технологія JavaFX:

Сергій Байдачний, Developer Evangelist, Microsoft Україна, Київ

Іван Чирков, Sun Microsystems,

Rich Internet Applications на мобільній платформі

м. Санкт-Петербург

Преса про нас: «У того, хто хоч раз побував на de:coded, вже не залишиться запитань відносно необхідності подібних заходів. Відповідь очевидна, адже вони сприяють спілкуванню та співпраці активних представників цільової аудиторії. За такого роду тематичними фестивалями - інтерактивними, веселими, пізнавальними - майбутнє індустрії в країні». «Домашній ПК» випуск 7, 2009 р.


Євгеній Босенко Відповідальний за спонсорство та партнерство

спонсори та партнери попередніх фестивалів:

"de:coded" - Інформаційна брошура  

"de:coded" - це мультидисциплінарний рух в галузі інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you