Page 43

18.04

CZWARTEK

Czarny Kot Klub Retro Night. Start godz. 20:00.

21.04

24.04

ŚRODA Niezła Sztuka Jazz-rockowa Płytoteka. Spotkania z muzyką ze starych płyt winylowych. Start godz. 20:00.

3.05

PIĄTEK Ulica 3 Maja Święto ulicy 3 Maja, najstarszej ulicy w mieście (dawniej ul. Pańskiej, nazywanej przez mieszkańców Paniagą). W tym roku Święto Paniagi zostanie zorganizowane po raz szesnasty, a motywem przewodnim będzie Chorwacja i miasto Split, z którym Rzeszów podpisał umowę o partnerstwie w 2018 roku.

NIEDZIELA

NIEDZIELA

Bajka Disco Club Dorwij Króliczka. Start 21:00. Wstęp 10 zł.

25.04

CZWARTEK

Underground Pub The Louders + RoseMerry. Start godz. 20:00.

5.05

23-25.05

NIEDZIELA

Teatr Maska Statek Noego. Początek godz. 12:00.

27.04 22.04

19.05

Teatr Maska 10. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ożywionej Formy Maskarada. Początek godz. 15:00.

PONIEDZIAŁEK

Rzeszów Mecz Polska - Reszta Świata będzie kolejnym etapem przygotowań biało-czerwonych do zmagań w Monster Energy FIM Speedway of Nations, które 4 maja rozpoczną się w niemieckim Landshut. Najlepsze zespoły awansują do turniej finałowego, który odbędzie się 20 i 21 lipca w Togliatti.

LUKR Lany Poniedziałek w Lukr. Początek godz. 21:00.

SOBOTA G2A Arena daFreakz Meet. Dwudniowe wydarzenie motoryzacyjne, gdzie połączone zostaną po raz kolejny tuning w najlepszym wydaniu z koncertem na żywo, muzyką, tańcem i wieloma innymi atrakcjami. Początek godz. 13:00. Imprezie patronuje Day&Night.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej „Kiedy byłem małym chłopcem” - opowieść o młodzieńczych latach Tadeusza Nalepy, twórcy legendarnych zespołów Blackout i Breakout, a tym samym o początkach jego kariery, która rozpoczęła się w Rzeszowie. Akcja przedstawienia umieszczona będzie w czasie przygotowań do pierwszego koncertu w karierze zespołu w rzeszowskim klubie „Łącznościowiec” 3 września 1965 roku.

CZWARTEK-SOBOTA

Rzeszów Studenckie Kulturalia Rzeszowskie - Wielki Finał. Organizatorami wydarzenia są trzy rzeszowskie uczelnie: Uniwersytet Rzeszowski, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, Wyższa Szkoła Prawa i Administracji.

1.06

9.05

SOBOTA Bulwary nad Wisłokiem w Rzeszowie Reggae nad Wisłokiem. 5. Ogólnopolska edycja festiwalu.

CZWARTEK Politechnika Rzeszowska Rzeszowskie Juwenalia 2019. Wielki Koncertowy Finał. Trzy dni rewelacyjnej zabawy, która rozpocznie się 9 maja tradycyjnym otwarciem na Rzeszowskim Rynku i barwnym korowodem do Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Na żywo wystąpią m.in. Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Piękni i młodzi, Baciary, Sławomir, Daria Zawiałow, O.S.T.R.

7.06

PIĄTEK

Rzeszów Festiwal Przestrzeni Miejskiej. Wydarzenie co roku odbywa się w innym, wyjątkowym miejscu, które adaptowane jest specjalnie na potrzeby Festiwalu. W poprzednich edycjach była to m.in. fosa Zamku Lubomirskich, stare hale fabryki Zelmer, hala obrabiarek PKP czy dziedziniec zabytkowych kamienic. Początek godz. 10:00

11.05

SOBOTA Filharmonia Podkarpacka Dawid Podsiadło Wielkomiejski Tour. Start godz. 19:00. AVE TEATR Spektakl „Tresowany Mężczyzna”. Początek godz. 17:45.

21.06

30.04

17.05

WTOREK

LycheeCocktail Bar Freestyle Battle Wolny Rynek #2. Start godz. 18:00.

PIĄTEK Rzeszowski Rynek Hartbex Carpathia Festival 2019 Jubileuszowa, XV edycja Rzeszów Carpathia Festival. Start godz. 17:0

PIĄTEK

Rzeszów Europejski Stadion Kultury odbywa się w ramach festiwalu Wschód Kultury integrującego środowiska artystyczne miast Polski Wschodniej i artystów krajów Partnerstwa Wschodniego (Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Mołdawii i Ukrainy). Festiwal Wschód Kultury jest realizowany przez Narodowe Centrum Kultury i trzy Polskie miasta: Rzeszów, Lublin i Białystok. Przedsięwzięcie odbywa się dzięki zaangażowaniu środowisk twórczych, samorządów wschodniej Polski oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

43

Profile for Day&Night

Magazyn Day&Night |#110| Na okładce Daniel Porada  

Advertisement