Page 38

gratisy 1

ZALOGUJ SIĘ w aplikacji mobilnej Day&Night

2

AKCEPTUJ

wybrany gratis, który pojawi się w dziale „KUPONY”, o określonej dacie i godzinie

3

PRZEJDŹ DO

działu „TWOJE KUPONY” i wybierz opcję „POKAŻ KUPON”

4

NA ADRES

redakcja@dayandnight.pl prześlij kod kuponu wraz z nazwą gratisu oraz swoim imieniem i nazwiskiem

KOD KUPONU NALEŻY PRZESŁAĆ NAJPÓŹNIEJ DO GODZINY 16:00 W DNIU KONKURSU. W PRZYPADKU NIE PRZESŁANIA NAM KODU KUPONU DO WYZNACZONEJ GODZINY - GRATIS NIE ZOSTANIE UZNANY.

Dla 2 osób podwójne zaproszenia do kina Helios ul. Powstańców Warszawy oraz dla 2 osób podwójne zaproszenia do kina Helios w Galerii Rzeszów. Pobierz kupon z aplikacji mobilnej Day&Night 23 lipca o 12:00. Sprawdź instrukcję.

Maxi Pizza dla 2 osób dowolna duża pizza (do odbioru w lokalu). Pobierz kupon z aplikacji 24 lipca o godz. 12:00. Sprawdź instrukcję.

Dla 4 osób pojedyncze zaproszenia na dowolny seans. Pobierz kupon z aplikacji mobilnej Day&Night 25 lipca o 12:00. Sprawdź instrukcję.

Dla 5 osób vouchery na godzinę gry w kręgle oraz dla 5 osób vouchery na godzinę gry w bilard. Pobierz kupon z aplikacji mobilnej Day&Night 23 lipca o 12:00. Sprawdź instrukcję.

Dla 2 osób podwójne zaproszenia na Strefę Saunarium. Pobierz kupon z aplikacji mobilnej Day&Night 24 lipca o 12:00. Sprawdź instrukcję.

Dla 2 osób hot-dog (do odbioru w lokalu). Pobierz kupon z aplikacji mobilnej Day&Night 25 lipca o 12:00. Sprawdź instrukcję.

Magazyn Day&Night |#102| Na okładce Aro Kłusowski  

#102 wydanie magazynu Day&Night Na okładce: Aro Kłusowski Fot. Agnieszka Kumuda Stylista: Konrad Fado Make up: Weronika Tańska

Magazyn Day&Night |#102| Na okładce Aro Kłusowski  

#102 wydanie magazynu Day&Night Na okładce: Aro Kłusowski Fot. Agnieszka Kumuda Stylista: Konrad Fado Make up: Weronika Tańska

Advertisement