Page 1

Wyciśnij więcej z Twojej fotografii produktowej

3 dziel się E-commerce • sklepy internetowe • portale aukcyjne

1 ładuj

CDN

content delivery network

ORBITVUSUN

Future shopping • digital signage • mPOS

INNOWACJA W CHMURZE

rozwiązania Orbitvu

ORBITVU SUN jest innowacyjną w skali światowej usługą internetową. Zlokalizowana w chmurze, stanowi wirtualne centrum do tworzenia, przechowywania, zarządzania i szerokiego wykorzystania fotografii produktowej 2D, 360 i 3D. ORBITVU SUN został stworzony aby zrewolucjonizować dotychczasowy sposób pracy ze zdjęciami produktowymi oraz zwiększyć skuteczność komunikacji produktowej.

Social media • Facebook • Twitter • Pinterest

aparat komputer

Komunikacja online & mobile

2 zarządzaj ORBITTOUR Wirtualny Przewodnik po produkcie / Wirtualny Sprzedawca- skuteczny i pracujący tak samo dobrze 24h / 7 dni w tygodniu

• hotspots - dla opisania produktu w możilwie najlepszy sposób • widoki makro - by pokazać ważne detale Twojego produktu • packshoty produktów powiązanych (komplementarnych, najlepiej dopasowanych)- dla zwiększenia cross-sellingu

• reklamy display • SMS/MMS • e-mailing

Komunikacja offline • print/BTL • outdoor • ambient

Przejrzyste zarządzanie aktywami

• proste tagowanie zdjęć i prezentacji • szybka wyszukiwarka

Łatwe osadzanie i pobieranie • generator kodów • zaawansowany generator linków

Analiza użycia treści wizualnych • czytelne statystyki

ulotka sun orbitviu 03 pl.indd 1-3

Start using SUN today! 90-day free trial

www.orbitvu.co 2013-03-12 17:09:59


DLA KOGO? FOTOGRAFOWIE

·· Przyśpiesz swoją pracę. Dostarczaj rewelacyjną fotografię produktową, nie problemy. Zmień sposób swojej pracy z klientami. Używaj generatora linkow i kodów i wysyłaj odpowiedni link lub kod jako pogląd. Gotowy do użycia i ponownego wykorzystania wszędzie gdzie tylko chcesz. Bez FTP lub słania załączników. Bezproblemowe wdrożenie? To takie proste, że sprzedaje się samo. ·· Odróżnij się od swoich konkurentów i oferuj więcej. Teraz możesz zaoferować dużo więcej niż zwykłe packshoty 2D i prezentajce 360 i 3D. Dodaj więcej realnej wartości tworząc interaktywe przewodniki po produktcie z predefiniowanym widokiem, hotspotami, ujęciami macro i obrazami produktów pozwiązanych. Pozwól swoim klientom odkryć skuteczność fotografii produktowej następnej generacji. ·· Niech Twój e-sklepowi działa jak błyskawica Twoi klienci i silniki wyszukiwarek nie lubią powolnych stron. Redukując dystans z serwerem SUN CDN, możesz diamterialnie zmienić szybkość ładowania Twojej strony. Twój visual content będzie zawsze tam gdzie Twój klient, bez opóźnień, bez czekania. ·· Pokazuj więcej i sprzedawaj więcej Jakość prezentacji produktu i możliwość zobaczenia go w najbardziej realistyczny sposób, zwiększa chęć posiadania i eliminuje bariery nieueufności wynikające z komunikacji wirtualnej. Produkt, który może być lepiej doświadczany, sprzedaje się lepiej. ORBITTOUR - najlepszy asystent Twojego e-sklepu i interaktywny przewodnik po produkcie - pozwala zaprezentować produkt w najdrobniejszych szczegółach, od każdej strony z opisem hotspotów i animacji. ·· Sprzedawaj nie tylko w twoim sklepie Masz bazę swoich klientów. Dlaczego nie umieścisz swojego produktu na Facebooku i nie pozwolisz ludziom na interakcję i zakup? Może użyjesz ORBITTOUR-a komunikując swój nowy produkt w reklamie internetowej lub kampanii mobilnej? Wyciągnij 100% możliwości z każdego kontaktu Twojego klienta z produktem. Będziesz pod wrażeniem skuteczności SUN-a i tego co jeszcze możesz zrobić z wizualizacjami produktu, za które już zapłaciłeś.

MARKETERZY

·· Organizuj i udostępniaj wizualizacje produktów Przyśpiesz swoją pracę i udostępniaj swoje treści wizualne każdemu komu tylko chcesz. Bez ftp, bez problemów technicznych. Szybki dostęp do fotografii i prezentacji produktowych z dowolnego miejsca na świecie, że współpraca z agencjami, drukarniami, domami mediowymi i partnerami stanie się prosta i bezproblemowa a twoje zasoby uporządkowane i łatwo dostępne pod każdą postacią. ·· Zadbaj o wizerunek swojej marki w internecie Standaryzuj wygląd swoich produktów i bądź pewien, że są one widoczne wszędzie: na każdym urządzeniu,pracującym w oparciu o najnowsze technologie. ·· Mierz i działaj Wiedza i liczby są najważniejsze. Zobacz kto, gdzie i jak używa Twojej treści wizualnej związanej z produktami. Reaguj na czas i optymalizuj swoje narzędzia marketingowe. ·· Podkręć swój marketing do maximum. Dostajesz wiodącą technologię na świecie i zero granić w budowie perfekcyjnej komunikacji produktowej. Daj swoim produktom życie, wprowadzając je w 2D, 360 lub 3D do wszystkich dostępnych kanałów komunikacji. Pokazuj i sprzedawaj wszędzie. Zintegruj komunikację i osiągnij zaskakujące efekty marketingowe.

ORBITVUSUN

CHECK ORBITTOUR

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE ORGANIZUJ – pobieraj treści wizualne (fotografie i prezentacje) Twojego produktu bezpośrednio z serwera ORBITVU lub bezpośrednio z interfejsu WWW. Taguj, kategoryzuj, konfiguruj i edytuj bez wysiłku. Twórz wspaniałe przewodniki po Twoim produkcie i pozwól mu błyszczeć jak nigdy dotąd. UDOSTĘPNIAJ – zapomnij o FTP. Wysyłaj linki do swoich klientów, partnerów i nabywców. Publikuj na facebooku, Twitterze, e-bayu itp. Pozwól by Twoje produkty były widoczne na telefonach komórkowych, tabletach, laptopach, netbookach, nośnikach reklamowych typu LED i LCD. OŻYWIAJ – połącz realny świat z światem wirtualnym. Twórz kody QR, które pokażą Twój produkt klientowi w dowolnym miejscu poza komunikacją online w nowy, znacznie głębszy sposób niż dotychczas. Pokazuj Twój produkt w formie interaktywnego przewodnika po produkcie w kampaniach BTL lub outdoor. MIERZ - analizuj jak Twoje produkty są oglądane i gdzie. Wyciągaj wnioski i optymalizuj strategię działania.

ulotka sun orbitviu 03 pl.indd 4-6

INNOWACJA W CHMURZE

CDN – Orbitvu SUN jest wspierany przez światowej klasy system serwerów CDN (Content Distribution Network),, który z 40 miejsc na całym świecie, pokazuje Twój produkt tak szybko jak to tylko możliwe. Klient, klikając aby zobaczyć Twój produkt, ogląda go z miejsca położonego możliwie najbliżej jego lokalizacji. Nie ma lepszego i bardziej komfortowego rozwiązania dla doświadczania produktów na odległość.

PRICING PLANS Trial

BASIC PRO

Cena

Free

120.35 PLN

493.85 2 900.85 PLN PLN

Skontaktuj się z nami

Numer prezentacji

3

20

100

500

wg potrzeb

Miejsce na dysku

300 MB 1 GB

5 GB

25 GB

wg potrzeb

Liczba wyśw./m-c

4 000

8 000

40 000 180 000

wg potrzeb

Dodatkowe 1000 wyświetleń (PLN)

4,15

3,73

3,11

3,11

Statystyki

TAK

TAK

CDN

TAK

TAK

KORPORACJE

·· Komunikuj się globalnie jakbyś pracował w biurze obok Jeżeli pracujesz globalnie a dzialy produkcji, B+R i marketingu są zlokalizowane daleko od siebie ORBITVU SUN odmieni Twoją pracę na zawsze. Pracuj efektywnie z produktami jakby wszyscy siedzieli przy jednym stole sali konferencyjnej. Używaj perfekcyjnego widoku 360 i interaktywnych podróży po produkcie z predefiniowanymi widokami, hotspotami ich opisami i elementami związanymi z produktem. ·· Wspieraj swoją sieć sprzedaży Duże portfolio produktów i rozbudowana sieć sprzedaży? Produkty na zamówienie? Lub skomplikowane i złożone produkty? Doskonała komunikacja wewnętrzna i wiedza o produkcie w najmniejszych szczegółach pozwoli sprzedawcom oraz dealerom pracować bardziej wiarygodnie i pewniej. Zapewnij im najwyższy komfort pracy aby rozmowy handlowe przebiegały możliwie jak najlepiej. ·· obniż koszty procesu reklamacyjnego oraz kontroli jakości Fizyczny transfer produktu nie ma sensu. To czysta strata czasu i pieniędzy. Do tego dokumentacja prowadzona i archiwizowana w mało przystępny sposób dla osób z poza działu reklamacji i jakości. Teraz możesz usprawnić proces i dokumentować zdarzenia w ramach całego procesu bez wysyłania i odsyłania produktu. SUN będzIe Twoją wizualną chmurą, w której znajdziesz uporządkowaną całą historię problemów związanych z produktem skomentowanych ważnymi uwagami i spostrzeżeniami.

ORBITVUSUN

ORBITVU Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 48, 42-600 Tarnowskie Góry tel. 32 392 10 60 info@orbitvu.com www.orbitvu.com

BUSSINESS CUSTOM

WYCIŚNIJ WIĘCEJ Z FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ 2013-03-12 17:10:01

Ulotka sun orbitviu 06 pl  

Discover possibilities of the most innovative cloud for visual web content like product photography 2D, 360, 3D. You will understand how it...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you