Issuu on Google+

Wyciśnij więcej z Twojej fotografii produktowej

3 dziel się E-commerce • sklepy internetowe • portale aukcyjne

1 ładuj

CDN

content delivery network

ORBITVUSUN

Future shopping • digital signage • mPOS

INNOWACJA W CHMURZE

rozwiązania Orbitvu

ORBITVU SUN jest innowacyjną w skali światowej usługą internetową. Zlokalizowana w chmurze, stanowi wirtualne centrum do tworzenia, przechowywania, zarządzania i szerokiego wykorzystania fotografii produktowej 2D, 360 i 3D. ORBITVU SUN został stworzony aby zrewolucjonizować dotychczasowy sposób pracy ze zdjęciami produktowymi oraz zwiększyć skuteczność komunikacji produktowej.

Social media • Facebook • Twitter • Pinterest

aparat komputer

Komunikacja online & mobile

2 zarządzaj ORBITTOUR Wirtualny Przewodnik po produkcie / Wirtualny Sprzedawca- skuteczny i pracujący tak samo dobrze 24h / 7 dni w tygodniu

• hotspots - dla opisania produktu w możilwie najlepszy sposób • widoki makro - by pokazać ważne detale Twojego produktu • packshoty produktów powiązanych (komplementarnych, najlepiej dopasowanych)- dla zwiększenia cross-sellingu

• reklamy display • SMS/MMS • e-mailing

Komunikacja offline • print/BTL • outdoor • ambient

Przejrzyste zarządzanie aktywami

• proste tagowanie zdjęć i prezentacji • szybka wyszukiwarka

Łatwe osadzanie i pobieranie • generator kodów • zaawansowany generator linków

Analiza użycia treści wizualnych • czytelne statystyki

ulotka sun orbitviu 03 pl.indd 1-3

Start using SUN today! 90-day free trial

www.orbitvu.co 2013-03-12 17:09:59


DLA KOGO? FOTOGRAFOWIE

·· Przyśpiesz swoją pracę. Dostarczaj rewelacyjną fotografię produktową, nie problemy. Zmień sposób swojej pracy z klientami. Używaj generatora linkow i kodów i wysyłaj odpowiedni link lub kod jako pogląd. Gotowy do użycia i ponownego wykorzystania wszędzie gdzie tylko chcesz. Bez FTP lub słania załączników. Bezproblemowe wdrożenie? To takie proste, że sprzedaje się samo. ·· Odróżnij się od swoich konkurentów i oferuj więcej. Teraz możesz zaoferować dużo więcej niż zwykłe packshoty 2D i prezentajce 360 i 3D. Dodaj więcej realnej wartości tworząc interaktywe przewodniki po produktcie z predefiniowanym widokiem, hotspotami, ujęciami macro i obrazami produktów pozwiązanych. Pozwól swoim klientom odkryć skuteczność fotografii produktowej następnej generacji. ·· Niech Twój e-sklepowi działa jak błyskawica Twoi klienci i silniki wyszukiwarek nie lubią powolnych stron. Redukując dystans z serwerem SUN CDN, możesz diamterialnie zmienić szybkość ładowania Twojej strony. Twój visual content będzie zawsze tam gdzie Twój klient, bez opóźnień, bez czekania. ·· Pokazuj więcej i sprzedawaj więcej Jakość prezentacji produktu i możliwość zobaczenia go w najbardziej realistyczny sposób, zwiększa chęć posiadania i eliminuje bariery nieueufności wynikające z komunikacji wirtualnej. Produkt, który może być lepiej doświadczany, sprzedaje się lepiej. ORBITTOUR - najlepszy asystent Twojego e-sklepu i interaktywny przewodnik po produkcie - pozwala zaprezentować produkt w najdrobniejszych szczegółach, od każdej strony z opisem hotspotów i animacji. ·· Sprzedawaj nie tylko w twoim sklepie Masz bazę swoich klientów. Dlaczego nie umieścisz swojego produktu na Facebooku i nie pozwolisz ludziom na interakcję i zakup? Może użyjesz ORBITTOUR-a komunikując swój nowy produkt w reklamie internetowej lub kampanii mobilnej? Wyciągnij 100% możliwości z każdego kontaktu Twojego klienta z produktem. Będziesz pod wrażeniem skuteczności SUN-a i tego co jeszcze możesz zrobić z wizualizacjami produktu, za które już zapłaciłeś.

MARKETERZY

·· Organizuj i udostępniaj wizualizacje produktów Przyśpiesz swoją pracę i udostępniaj swoje treści wizualne każdemu komu tylko chcesz. Bez ftp, bez problemów technicznych. Szybki dostęp do fotografii i prezentacji produktowych z dowolnego miejsca na świecie, że współpraca z agencjami, drukarniami, domami mediowymi i partnerami stanie się prosta i bezproblemowa a twoje zasoby uporządkowane i łatwo dostępne pod każdą postacią. ·· Zadbaj o wizerunek swojej marki w internecie Standaryzuj wygląd swoich produktów i bądź pewien, że są one widoczne wszędzie: na każdym urządzeniu,pracującym w oparciu o najnowsze technologie. ·· Mierz i działaj Wiedza i liczby są najważniejsze. Zobacz kto, gdzie i jak używa Twojej treści wizualnej związanej z produktami. Reaguj na czas i optymalizuj swoje narzędzia marketingowe. ·· Podkręć swój marketing do maximum. Dostajesz wiodącą technologię na świecie i zero granić w budowie perfekcyjnej komunikacji produktowej. Daj swoim produktom życie, wprowadzając je w 2D, 360 lub 3D do wszystkich dostępnych kanałów komunikacji. Pokazuj i sprzedawaj wszędzie. Zintegruj komunikację i osiągnij zaskakujące efekty marketingowe.

ORBITVUSUN

CHECK ORBITTOUR

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE ORGANIZUJ – pobieraj treści wizualne (fotografie i prezentacje) Twojego produktu bezpośrednio z serwera ORBITVU lub bezpośrednio z interfejsu WWW. Taguj, kategoryzuj, konfiguruj i edytuj bez wysiłku. Twórz wspaniałe przewodniki po Twoim produkcie i pozwól mu błyszczeć jak nigdy dotąd. UDOSTĘPNIAJ – zapomnij o FTP. Wysyłaj linki do swoich klientów, partnerów i nabywców. Publikuj na facebooku, Twitterze, e-bayu itp. Pozwól by Twoje produkty były widoczne na telefonach komórkowych, tabletach, laptopach, netbookach, nośnikach reklamowych typu LED i LCD. OŻYWIAJ – połącz realny świat z światem wirtualnym. Twórz kody QR, które pokażą Twój produkt klientowi w dowolnym miejscu poza komunikacją online w nowy, znacznie głębszy sposób niż dotychczas. Pokazuj Twój produkt w formie interaktywnego przewodnika po produkcie w kampaniach BTL lub outdoor. MIERZ - analizuj jak Twoje produkty są oglądane i gdzie. Wyciągaj wnioski i optymalizuj strategię działania.

ulotka sun orbitviu 03 pl.indd 4-6

INNOWACJA W CHMURZE

CDN – Orbitvu SUN jest wspierany przez światowej klasy system serwerów CDN (Content Distribution Network),, który z 40 miejsc na całym świecie, pokazuje Twój produkt tak szybko jak to tylko możliwe. Klient, klikając aby zobaczyć Twój produkt, ogląda go z miejsca położonego możliwie najbliżej jego lokalizacji. Nie ma lepszego i bardziej komfortowego rozwiązania dla doświadczania produktów na odległość.

PRICING PLANS Trial

BASIC PRO

Cena

Free

120.35 PLN

493.85 2 900.85 PLN PLN

Skontaktuj się z nami

Numer prezentacji

3

20

100

500

wg potrzeb

Miejsce na dysku

300 MB 1 GB

5 GB

25 GB

wg potrzeb

Liczba wyśw./m-c

4 000

8 000

40 000 180 000

wg potrzeb

Dodatkowe 1000 wyświetleń (PLN)

4,15

3,73

3,11

3,11

Statystyki

TAK

TAK

CDN

TAK

TAK

KORPORACJE

·· Komunikuj się globalnie jakbyś pracował w biurze obok Jeżeli pracujesz globalnie a dzialy produkcji, B+R i marketingu są zlokalizowane daleko od siebie ORBITVU SUN odmieni Twoją pracę na zawsze. Pracuj efektywnie z produktami jakby wszyscy siedzieli przy jednym stole sali konferencyjnej. Używaj perfekcyjnego widoku 360 i interaktywnych podróży po produkcie z predefiniowanymi widokami, hotspotami ich opisami i elementami związanymi z produktem. ·· Wspieraj swoją sieć sprzedaży Duże portfolio produktów i rozbudowana sieć sprzedaży? Produkty na zamówienie? Lub skomplikowane i złożone produkty? Doskonała komunikacja wewnętrzna i wiedza o produkcie w najmniejszych szczegółach pozwoli sprzedawcom oraz dealerom pracować bardziej wiarygodnie i pewniej. Zapewnij im najwyższy komfort pracy aby rozmowy handlowe przebiegały możliwie jak najlepiej. ·· obniż koszty procesu reklamacyjnego oraz kontroli jakości Fizyczny transfer produktu nie ma sensu. To czysta strata czasu i pieniędzy. Do tego dokumentacja prowadzona i archiwizowana w mało przystępny sposób dla osób z poza działu reklamacji i jakości. Teraz możesz usprawnić proces i dokumentować zdarzenia w ramach całego procesu bez wysyłania i odsyłania produktu. SUN będzIe Twoją wizualną chmurą, w której znajdziesz uporządkowaną całą historię problemów związanych z produktem skomentowanych ważnymi uwagami i spostrzeżeniami.

ORBITVUSUN

ORBITVU Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 48, 42-600 Tarnowskie Góry tel. 32 392 10 60 info@orbitvu.com www.orbitvu.com

BUSSINESS CUSTOM

WYCIŚNIJ WIĘCEJ Z FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ 2013-03-12 17:10:01


Ulotka sun orbitviu 06 pl