Page 1

Новий рік — нові пригоди на телеканалі Da

Vinci Learning!

У програмі телеканалу Da Vinci Learning в січні 2014 Люди — лише одна з багатьох мільйонів форм життя на Землі. Наші об'єктивні характеристики — розмір, швидкість, популяція — вищі, ніж у багатьох інших видів. Звісно, ми можемо читати і писати та створювати могутні цивілізації, але ми не єдині мешканці Землі з надзвичайними вміннями та особливостями. Чотири нових фільми, прем'єра яких відбудеться цього січня на каналі Da Vinci Learning, візьмуть вас у подорож до неочікуваних місць, де ви зустрінетесь з деякими надзвичайно гарними, дивними та надихаючими істотами, які разом із нами живуть на цій планеті..

Повітряні мисливці: Світ бабок

Прем'єра: неділя, 5 січня о 20:00 Цільова аудиторія: для дорослих

Бабки — одні з найшвидших літаючих комах на Землі, за якими важко вслідкувати. Історія їх пурхання над болотами бере свій початок в ті часи, коли динозаврів ще не існувало. За допомогою підводної та покадрової зйомки у цьому документальному фільмі показано увесь життєвий цикл бабки — від підводної личинки до літаючої дорослої комахи. Дізнайтеся про життя цих граційних та блискавично швидких хижаків — як вони полюють та навіть спарюються на льоту. “Повітряні мисливці” покажуть вам увесь яскравий світ бабок.

Тривалість: 60 хвилин

Жанр: документальний фільм


Новий рік — нові пригоди на телеканалі Da Vinci Learning У програмі телеканалу Da Vinci Learning в січні 2014

Море страхітливих монстрів

Прем'єра: неділя, 12 січня о 20:00 Цільова аудиторія: для дорослих

Таємниці морських глибин завжди дражнили нашу уяву. Коли нам все ж вдається помітити представників підводного царства, їхні кольори та форми, то складається враження, ніби вони — вихідці з іншої планети. Існує небагато місць на Землі, які могли б посперечатися у різноманітті морських істот з протокою Лембех в Індонезії. Впродовж чотирьох років двоє кінорежисерів знімали підводне життя у цих водах, і отримані ними яскраві кадри не зрівняються ні з чим, баченим раніше. Елегантні морські коники, конкуруючі риби-ангели, мініатюрні восьминоги — “Море страхітливих монстрів” відкриває прекрасні, та інколи страхітливі реалії підводного життя. Тривалість: 60 хвилин

Жанр: документальний фільм

Подорож сови

Прем'єра: неділя, 19 січня о 20:00 Цільова аудиторія: для дорослих

У міфах та фольклорі сови з'явилися багато століть тому. Їхні майже безшумні нічні польоти, гострий зір та потойбічні звуки, що вони видають, бентежили уяву як дітей, так і дорослих. Але наша історія базується не лише на цих рисах сов, адже вони виробили дуже кмітливий спосіб виживання в середовищі, розміри якого постійно зменшуються. У “Подорожі сови” показано, як позбавлена дому сипуха шукає нове місце для життя. Під час її подорожі над полями та лісами центральної Європи ми побачимо, з якою обережністю вона обирає собі товариство, як ефективно полює та як рішуче шукає собі новий дім. Тривалість: 60 хвилин

Жанр: документальний фільм


Новий рік — нові пригоди на телеканалі Da Vinci Learning У програмі телеканалу Da Vinci Learning в січні 2014

Качкодзьоб

Прем'єра: неділя, 26 січня о 20:00 Цільова аудиторія: сімейний

Кажуть, у природи теж є почуття гумору. Чому? Погляньте на качкодзьоба. Лише зануда може дивитися на цю тварину без посмішки. В цієї хитрої тварини качині лапи та дзьоб, але решта тіла як у будь-якої іншої наземної тварини. Один з всього двох видів ссавців, що відкладають яйця, качкодзьоб — справжня загадка навіть для науковців. Але використовуючи новітні технології стеження та провівши два роки в дикій природі Тасманії, двоє дослідників дозволили нам ще більше, ніж раніше, наблизитися до розгадки таємниці цієї захопливої істоти.

Тривалість: 60 хвилин

Жанр: документальний фільм

Profile for Da Vinci Media GmbH

Новий рік — нові пригоди  

на телеканалі Da Vinci Learning!

Новий рік — нові пригоди  

на телеканалі Da Vinci Learning!