Page 1

Katalóg spoločnosti

O spoločnosti SSiM

2

Polyfunkčný dom na Bajzovej ulici Polyfunkčný dom na Bernolákovej ulici 5

Voľné prestory v komplexe Europalace

4 Pripravované projekty

7

Polyfunkčný dom na Komenského ulici 6

3

2013


3

Voľné priestory v komplexe Europalace

Pripravované projekty spoločností SSiM

6

4

Polyfunkčný dom na Bajzovej ulici

7

Polyfunkčný dom na Komenského ulici

Polyfunkčný dom na Bernolákovej ulici

5


2

Obchodné meno: SSIM, s.r.o. Sídlo: Mariánske námestie 193/12, 010 01 Žilina Právna forma: spoločnosť s ručením obmedzeným Predmet činnosti: investície do polyfunkčných nehnuteľností, následný predaj a prenájom bytov a prenájom obchodných priestorov v týchto objektoch, správa bytov v týchto polyfunkčných domoch. Predseda predstavenstva(konateľ): Ivan Matejčík SSiM je skupina viacerých spoločností, ktorých základný kameň bol položený v roku 2002 v Žiline. Jej predmetom činnosti je budovanie stavieb polyfunkčného charakteru, kde byty sú určené k predaju i nájmu a obchodné priestory sú ponúkané do prenájmu. Medzi najdôležitejšie realizované projekty spoločností SSiM patria polyfunkčný komplex EUROPALACE, polyfunkčný dom na Bajzovej ulici, polyfunkčný dom Galéria SSiM na Bernolákovej ulici a polyfunkčný dom na Komenského ulici. Aktuálne prebieha výstavba polyfunkčného domu na Poľnej ulici. Ďalej sa plánujú projekty EUROPARK v Žiline a Košiciach a Palác Trnitá v Brne.


Polyfunkčný komplex sa nachádza v Žiline , na okraji sídliska Vlčince v blízkosti areálu Žilinskej univerzity, obchodného centra / Baumax, Carefoure, Kaufland/ športového centra, plaváreň, športová hala a tenisového centra. Komplex má dobrú dopravnú dostupnosť a spája funkciu mestského bývania a vyššej občianskej vybavenosti s doplnkovými športovo – relaxačnými funkciami. Projekt je navrhnutý so zreteľom na rastúce nároky na technické vybavenie, úspory energií, kvalitu a funkčnosť. Celkový komfort dopĺňajú eskalátory a livingway. Komplex pozostáva z dvoch častí: z obytnej veže A – 22 NP a z obytného bloku B – 3-8 NP, v ktorých je spolu 128 bytov. V súčasnosti je približne polovica bytov predaná a niekoľko bytových jednotiek rezervovaných.

- poloha - dostupnosť - komfort - služby - cena

3

Vybavenie bytu štandard - kuchynská linka, sklokeramická varná doska, teplovzdušná rúra - vývody na zapojenie umývačky riadu a práčky - bezpečnostné protipožiarne dvere SHERLOCK vrátane príslušenstva - vysokokvalitné laminátové plávajúce podlahy - WC závesné s podomietkovým systémom splachovania - sprchový kút/ vaňa - pákové batérie s keramickou kartušou (záruka 5 rokov) - obklady a dlažby - domáci vrátnik - vstavaná skriňa - bezpečnostný prístupový systém do objektu - bytová odovzdávacia stanica tepla a ohrevu vody s meračom - vysokorýchlostné pripojenie na internet, káblová televízia, telefónne prípojenie - pivničná kobka (v cene bytu)

“Kúp si byt a získaj benefit” - ku každému kúpenému bytu dostane zákazník LCD TV Panasonic, práčku Whirlpool a chladničku Whirlpool


Polyfunkčný dom na Bajzovej ulici Začiatok výstavby: 08/2005 Ukončenie výstavby: 06/2007 Polyfunkčný dom, ktorý berie ohľad na ekológiu, siaha do výšky 7 podlaží a obsluhuje ho výťah. Polyfunkčný dom ponúka bytové a obchodné priestory.

Je situovaný v mestskej časti Hliny VI. Lokalita je charakteristická pokojným tichým prostredím. Lokalita bola zvolená so zreteľom na peší dosah, svetlotechnické podmienky, občiansku vybavenosť(Gymnázium Hlinská, Združená stredná škola, Dievčenská odborná škola, ZŠ, MŠ, nemocnica, zastávky MHD, Lidl).

Vybavenie štandardných bytových priestorov - samotné priechodné šatníky s vlastným francúzskym oknom - exkluzívne byty majú veľké terasy, orientované na západ - bezpečnostné dvere Sherlock - drevené okná s hliníkovým profilom - plávajúce podlahy - obklady a dlažby - kuchynské linky - pákové betérie

Polyfunkčný dom ďalej ponúka spoločnú miestnosť pre odkladanie bicyklov a kočíkov, ohradené parkovisko s elektrickou rampou na diaľkové ovládanie. Časť parkovacích miest je krytá. Prvé podlažie (prízemie), ktoré je neatraktívne na bývanie, má polyfunkčný charakter – okrem spoločných priestorov je vyhradené aj pre obchodné priestory. Každá z obchodných jednotiek má samostatný vchod a sociálne zázemie, nijako teda nie je narušené súkromie spoločných priestorov vlastníkov a nájomníkov bytov.

Polyfunkčný dom na Bajzovej ulici

www.

4

.sk


Polyfunkčný dom na Bernolákovej ulici Galéria SSiM

Polyfunkčný dom je situovaný v mestskej časti Hliny III, na Bernolákovej ul., známej ako „Bulvár“, ktorá je obľúbenou pešou zónou. Polyfunkčný dom sa nachádza v pohodlnej vzdialenosti s peším dosahom niekoľkých minút k nemocnici s poliklinikou, VÚC, školským a predškolským zariadeniam, zastávkam MHD na Komenského a Spanyolovej ul. a samozrejme k najužšiemu centru mesta. Polyfunkčný komplex má terasovitý charakter a predstavuje kombináciu obytnej časti a obchodného centra. Siaha do výšky ôsmich nadzemných podlaží, obsluhovaných výťahom. Budova je ocenená hlavnou cenou „Fasáda roka 2004“ v kategórii novostavba. Dvojpodlažné obchodné centrum je celkom samostatné, neprepojené so spoločnými priestormi bytovej časti, no zároveň rozširuje občiansku vybavenosť v lokalite. Bytová časť je tvorená prevažne 2- a 3-izbovými bytmi juhovýchodnej a západnej orientácie.

Galéria SSiM

Začiatok výstavby: 04/2003 Ukončenie výstavby: 03/2005

Správa polyfunkčného domu je riešená v rámci skupiny SSiM, plynulý prechod investora a realizátora výstavby do pozície správcu nehnuteľnosti je podstatný a rozhodujúci pre pohodlie obyvateľov polyfunkčného domu. Samozrejmosťou v rámci správy budovy je pravidelný upratovací servis všetkých spoločných priestorov, zahŕňajúci aj celoročnú údržbu vlastného samostatného parkoviska, vstup na ktoré je riešený elektronickou rampou na diaľkové ovládanie výlučne pre vlastníkov a nájomníkov bytov.

5


Polyfunkčný dom na Komenského ulici Začiatok výstavby: 07/2004 Ukončenie výstavby: 05/2005

Polyfunkčný dom je situovaný v mestskej časti Hliny III, na križovatke Komenského a Fándlyho ul., oproti sídlu VÚC, v tesnej blízkosti obľúbenej pešej zóny „Bulvár“. Východný výhľad z polyfunkčného domu tvorí zeleň existujúceho parku. Polyfunkčný dom siaha do výšky ôsmich nadzemných podlaží, obsluhovaných výťahom. Polyfunkčný dom je z prevažnej časti tvorený bytovou sekciou, na prízemí sa okrem spoločných priestorov, kočikárne a pivničných kobiek, nachádza vnútorná garáž, prístupná elektronickou garážovou bránou na diaľkové ovládanie zo strany komunikácie a zároveň dverami priamo zo schodiskového priestoru bytovej časti. Bytová časť je tvorená 3- a 4-izbovými bytmi juhovýchodnej, juhozápadnej a západnej orientácie. Časť bytov tvoria kompletne zariadené luxusné nájomné byty. Všetky bytové jednotky sú vykurované individuálne, v každej z nich sa nachádza samostatný plynový kotol Wiessman v miestnosti kotolne. Správa polyfunkčného domu je riešená v rámci skupiny SSiM ako je to v prípade Polyfunkčného domu na Bernolákovej ulici.

6


Pripravované projekt EUROPARK

Praha, Žilina- príprava projektov EUROPARK

Spoločnosť plánuje vystavať - 420 bytových jednotiek - 20 000m2 obchodných plôch - 900 parkovacích miest Rozpočtové náklady:1,5mld.Kč

Predpokladané ukončenie výstavby: 2017

7


ty spoločností SSiM Palác TRNITÁ

Brno - mesto vypísalo súťaž na architektonické riešenie územia Trnitá-Opúštená /brownfield/ Spoločnosť súťaž vyhrala a následne podpísala zmluvy.

Rozpočtové náklady: 800 mil. Kč

Predpokladané ukončenie výstavby: 2015

8


1Q 2013 SSiM, s.r.o. www.ssim.sk www.europalace.sk

Katalóg SSiM  

katalóg spoločnosti SSiM 1Q 2013