Page 1


Roze VE Marley GRUPTAN ATILDI.

Gördüğümüz kadarıyla Roze ve Manyak1903 zaten çoğu zaman kavga ediyorlardı.Bu olayın ne zaman gerçekleşeceği akıllarda soru haline gelirken sorunun cevabı çok gerçekleşmedi Roze gruptan atıldı ve bu açıklamayı yaptı.


YAPILAN OYLAMADA EN İYİ KALECİ FasTTurtle.

Geçtiğimiz günlerde forumdaki sıralama için grupta yapılan bir oylamada en iyi kaleci FasTTurtle seçildi.Seçilmesinden sonra sadece bize konuşan FasTTurtle ‘’Seçildiğim için mutluyum.Demekki kendimi kanıtlayabilmişim.Bu yeteneğim çalışmaktan çok reflekslerime dayalı.İnsallah ilerleyen haftalarda yerimi korurum.Son olarakta anneme ve babama burdan selamlar’’ diye konuştu .


SON SÖZ Manyak’tan.

Yapılacak olan Milli takım turnuvasında bu sefer Türkiye olmuyacağını Manyak1903 açıkladı.Yazdığı yazıda açıklamada bulunan Manyak ‘’Bizim katılmamız için herkes elinden geleni yapıyor.Önce big’di reale çevirdiler ya oyuncu seçimi yapsaydım? 10 tane yeni oyuncu alacaktım eğer bunları seçseydim real olunca bunlardan 2-3 tane kalıcaktı arkamdan konuşacaklardı haklılarda. Bugün katılmazsak hem herkes birbirine dalmaz,hem bana dalmaz’’ şeklinde konuştu


YARI FİNAL MAÇLARI.

Roze’nin düzenlediği Turkey Cup’ta yarı final maçları GOLD-LG JaG-€lit arasında oynanacak. GOLD FİNALDE. LG ‘yi 5-1 gibi bi skorla geçerek finale çıkan GOLD JaG ve €lit arasındaki mücadeleyi bekliyor

JaG’da UMUT ÇOK

€lit maçına iyi hazırlanan JaG üst üste transferler yaptı.Sadece bize konuşan Karayel ‘’Yensek nolucakki ? finalde gene kaybedicez alıştık bunlara her turnuvada final oynayıp kaybeden bir takımız bu seferde kazanamassak Uefa’ya başvurucam’’ şeklinde konuştu.

€lit KAZANMAK İSTİYOR Son kupayı kazanan €lit bu kupayıda kazanmak istiyor.Sadece bize konuşan KingLion ‘’JaG bayadır pasifti Karayel önderliğinde yeniden aktif duruma geçti ve grubundan çıkarak bizle eşleşti güzel bi yarı final olacağı kesin JaG LG kapanınca ordan adam aldı biz ise iskeletimizi koruyoruz bu kupayı istiyoruz en son Turkey cup’u biz almıştık bunuda alarak 2 kere üst üste kazanmak istiyoruz’’ gibi saçma bir açıklama yaptı.


16 AYLIK TAKIM…

Ball 3d Türkiyenin tartışılmasız en iyi takımlarından birisiydi LG çok inişli çıkışlı dönemler geçirdi. Yinede başta Mehmet Şahin olmak üzere LG’ye iyide olsa kötüde olsa emek vermiş insanlara Teşşekür ediyoruz tekrar kurmak dilekleriyle diyoruz.


DİREN(!) Unuqie

Ball 3d ‘de küfürlerin önlenmesi hakkında saçma bi proje yaratan Unuqie etraftan çok ‘’duyarlısın’’ gibisinden güzel tepkiler aldı.Sıkıntımın eseri olarak adlandıran Unuqie ayrıca bunun içinde insanlarla dalga geçmesi açısından kötü tepkiler aldı.

SonKraL JaG’dan Ayrıldı.

JaG’a geçtiğimiz günlerde giren SonKraL JaG’da çok duramadı sebebi çok pasifler ve yaptıkları 2-3 maçtada kadroya giremek olarak adlandıran SonKraL isyanlarda.


OLAYLAR OLAYLAR OLAYLAR! Roze ve Marley’in yaptığı takım sıralaması çok büyük tepkiler aldı özellikle €lit kaptanı Furkan Demirağ ‘’İF’mi bizden daha iyi ? yakarım yıkarım burayı’’gibi saçma tepkiler vererek kendi takımını 1. Sırada göremeyince sinir krizi geçirerek en yakın hastahaneye kaldırıldı

İşte olay çıkatan o sıralama.


Ball3dergi  

Ball3d 'de yeni devir

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you