Page 1

Naujausio dizaino pristatymas

Serverio laikraštis

„TGP-NEW‘s“


Šiame leidinyje rasite:

Karščiausia info iš drift event

TGP-NEW‘s studijoje SFPD direktorius Titiškis

Naujos gaujų bazės

Ir kita.

ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA ARBA SKELBIMAS IŠ SERVERIO


Šeštadienį vakare vyko DRIFT EVENT

ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA ARBA SKELBIMAS IŠ SERVERIO


Šeštadienį vakare vyko DRIFT EVENT Šeštadienį vakare apie 19 val. vyko drift eventas, eventą rengė V.I.P. narys Lukengas Luciano, tad mūsų komanda paprašė jo suteikti interviu.

-

Sveiki, ar galime paimti interviu? Sveiki, žinoma. Kaip gi sekėsi vesti DRIFT event? Žiauriai gerai. Ar gausiai ir ar aktyviai dalyvavo serverio žaidėjai? Taip tikrai aktyviai, daug dalyvių atvyko iš kitų šalių, pvz. kaip Lenkija, Japonija, Kinija, turėjom ir iš Ukraino – Černobilio ekipažą, su mustangu mutavusiu. Ar ateityje nusimato panašių EVENT mūsų serveryje? Tikrai taip, šiandien dar ne vieną surengsiu. Ačiū Jums už interviu, viso. Dėkoju jums r visai jūsų komandai taip pat.


Keletas event‘o nuotraukų


S K E L B I M A I

Žaidėjas Paul_Quon parduodą garažą už 700k lt, galima derėtis. Pradinė garažo kaina 600k lt.

Žaidėjas Mindaugas_Murauskas parduoda transportą SuperGT, už 350k lt, transporto rida 1 000 km. Sveiki parduodu NRG - 500. Pravažiuota 375.55km - / Geros būklės,tik nepaduoda apsukų ir nėra akumo todėl neveikia starteris. Parduodu, nes atėjo laikas mašinai tik bereikalingai užima vietą garaže. Pradinė kaina 300k atiteks daugiausiai pasiūliusiam. Susisiekite žaidime: James_Quon Sveiki , parduodu NRG – 500 rida 260km ir biškis. Pradinė kaina 400k. Vardas žaidime: Karolis_Jasna

Nežinote kaip patalpinti skelbimą į mūsų laikraštį? Užpildykite anketa mūsų turguje, o mes jūsų pranešimą patalpinsime čia.


Reklama Transporto turgus „WANG CAR‘s “ Reikia automobilio , nežinai kur jį įsigyti? Ne bėda važiuok į „WANG CAR‘s“, tik čia didžiausias transporto pasirinkimas, pradedant pigiomis ir baigiant brangiausiomis mašinomis.


TGP-NEW‘S STUDIJOJE SFPD DIREKTORIUS TITIŠKIS NACHMAN

ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA ARBA SKELBIMAS IŠ SERVERIO


Reporteris Dainius_Quatto

SFPD Direktorius Titiskis_Nachman


SF PD direktorius mūsų studijoje Pasikvietėme SanFierro Policijos Departamento direktorių Titiskis Nachman į mūsų studiją ir uždavėme jam keliata klausimų

-

-

-

-

Labas Titiški! Labas Dainiau. Tai pasakok, kaip sekasi palaikyti tvarką SanFierro mieste ir už jo? Tikrai šauniai susitvarkome su visais iškvietimai, bet kartais iškyla ir sunkumų. Ir su kokiais sunkumais susiduriate? Pasitaiko vis dažniau sunkiai pagaunamų nusikaltėlių, o darbuotojų policijoje trūksta. O ar dažnai rengiate atrankas į laisvas darbo vietas? Kartą per savaitę tai tikrai, kartais ir daugiau. O ar dispečerinė daug iškvietimų gauna? Ir ar į visu reaguojate? Taip gauname, labai daug iškvietimų, į kuriuos kaip minėjau nespėjame nuvažiuoti, nes trūksta darbuotojų. Kartais tiesiog norisi viską mesti ir išvykti atostogų. Ko trūksta policininkams jų darbe? Mažas savivaldybės finansavimas, kuris mažina saugumą tiek gatvėje, tiek kiekvieno žaidėjo namuose. Taip pat prastos sąlygos policijos bazėje, nėra lėšų naujam remontui. Ačiū, kad sutikote atvykti į mūsų studiją, tikimės savivaldybė atsižvelgs į jūsų reikalavimus ir imsis veiksmų. Nėra už ką! Iki kitų susitikimų.


NAUJOS SERVERIO GAUJŲ BAZĖS

ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA ARBA SKELBIMAS IŠ SERVERIO


Naujos serverio gaujų bazės Serveris įgijo naują versiją 1.1.54, kuri pasižymėjo naujomis gaujų bazėmis, /tele komandos dizainu ir daugybės bug‘ų ištaisymu. Taip gaujos gaujos atsigabeno kontrabandinių mašinų iš užsienio. WestSide – katerius, Agberos – greitas kaip vėjas mašinytes. O SandVego – sraigtasparnius.


Kekšė ar nelaimingas žmogus? Dėl šio straipsnio neliko vietos įdėti vairavimo mokyklos atliekamo reportažo


Rasta nuo psichotropinių medžiagų apsvaigusi moteris Važiuojant nuo vairavimo mokyklos, kur buvo daromas reportažas apie padaugėjusį naujų vairuotojų skaičių, išvydome Rūtą_Lažauskienę, kuri pirminiais duomenimis buvo apkvaišusi psichotropinėmis medžiagomis. SanFierro Policija teigė, kad moteris buvo naujokė, tad narkotikus galėjo parsivežti ir iš kito serverio. - Rūta pradėjo priekabiauti prie TGPNEW‘s komandos, kaip jie sakė, ji išbėgo į gatvę ir pradėjo siūlyti savo erotines paslaugas. Ant šaligatvio pradėjo masturbuotis, o tai moterims tikrai nėra būdinga... – sakė psichologas Vaidas_Martini.


KITOS NAUJIENOS

ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA ARBA SKELBIMAS IŠ SERVERIO


Kitos naujienos

Bankrutuoja kavinė/baras „Magija“ Vis mažiau žaidėjų užsuka į kavinę/barą „MAGIJA“, kuri yra įskurusi prie traukinių stoties. Savivaldybė mano, kad mažai klientų tai dėl kavinės/baro savininko kaltės Robio Vandamo. Manoma, kad jis apleido savo verslą. Mūsų komanda bandė paimti iš jo intervių, bet jis nesileido jokioms kalboms.

Gaisrininkų sumažėjimas SanFierro priešgaisrinės gelbėjimo stotyje sumažėjo darbuotojų skaičius. Manoma tai yra dėl to, kad serveryje sumažėjo gaisrų, gaisrininkai dažniausiai važinėdavo pagrindine SanFierro gatve ir laistydavo gėles. Kaip bus toliau niekas, nežino. Tai parodys tik laikas, ar gaisrinė toliau gyvuos, ar ji bus uždaryta.


Reklama Dėvėtų automobilių turgus Nežinai kur parduoti nenaudojamą automobilį brangiau? Ne bėda važiuok į „Dėvėtų automobilių turgų“, tik čia geriausia vieta parduoti savo panaudotą, nereikalingą automobilį brangiau.


Mūsų reporterių komanda:

Dainius_Quattro – Vyriausias redaktorius Alex_Nazari – Operatorius kipšas Titiskis_Nachman - Reporteris


Visą dizainą kūrė Dainius_Quattro, informacija sudare Alex, Titiskis ir Dainius.


?

Turite įdėjų?… Susisiekite SKYPE: TGP.SCRIPTER ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA ARBA SKELBIMAS IŠ SERVERIO


Lauksime komentarų! 

TGP-LIFE Serverio Laikraštis #1  
TGP-LIFE Serverio Laikraštis #1  

TGP-LIFE.lt serverio laikraštis

Advertisement