Page 54

dla klientów zewnętrznych. Warto podkreślić, że VIVE Group to nie tylko transport i tekstylia, ale także VIVE Biznes, czy chociażby klub sportowy VIVE Tauron Kielce, który od lat odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Rola lidera, jaką obecnie posiadamy, jest zobowiązaniem do tworzenia unikalnej wartości rynkowej i rozwiązań pierwszego wyboru dla świadomych, otwartych na nowatorskie rozwiązania klientów. Dlatego naszym celem jest dalszy rozwój, dzięki któremu będziemy mogli ułatwić klientom uzyskanie i utrwalenie przewagi konkurencyjnej. Co sprawiło, że VIVE Transport wyróżnia się na tle innych firm transportowologistycznych?

ADAM OPOKA Specjalista ds. zarządzania i opracowania strategii dla przedsiębiorstw z sektora transportowego, pomysłodawca innowacyjnych rozwiązań, m. in. łańcuchów dostaw w logistyce i transporcie. Od ponad 20 lat związany z branżą. Doświadczenie zdobywał jako Specjalista ds. Transportu w Centrum Dystrybucyjnym EuroCASH JMB, a następnie Spedytor Krajowy, Kierownik Oddziału i Dyrektor Logistyki Krajowej w EQUUS Transport i Spedycja. Od 2006 roku związany z firmą VIVE Group, w której pełni funkcję Dyrektora Operacyjnego.

54

Nieustannie dążymy do bycia przedsiębiorstwem zwinnym poprzez poszukiwanie i wdrażanie nowych koncepcji, pomysłów i technologii. VIVE Transport jest jedną z pierwszych w Polsce firm, która zastosowała w  praktyce kontenery wymienne BDF. Obecnie dysponujemy około 700 nadwoziami wymiennymi BDF, które są podstawą nowoczesnej logistyki. Staramy się być otwarci na zmiany i postrzegać je nie jako zagrożenie, lecz jako szansę oraz okazję na zwiększenie naszej konkurencyjności. Jednak to, co nas wyróżnia to wypracowana przez lata transparentna kultura organizacyjna, a także lojalność wobec własnych klientów oraz podwykonawców. Cechy te sprawiają, że przez naszych partnerów jesteśmy postrze-

01 Czas na transport  

Nowe źródło informacji dla branży transportowej.

01 Czas na transport  

Nowe źródło informacji dla branży transportowej.