Page 1

m

a

g

a

z

i

n

e


Redakcijos žodis Cultus.lt žurnalas buvo inspiruotas stipraus meilės jausmo, todėl buvo pavadintas skambiu žodžiu LOVE. Žurnalą kūrėme tau ir tavo vasarai. Tikime, kad jis suteiks tau įkvėpimo, bus naudingas patarimais pašėlusių švenčių metu, leis bent mintimis iškeliauti ten, kur gera, ir sužadins troškimą dar daugiau jausti, girdėti, matyti ir gyventi taip, kad kiekviena diena būtų magiška. Tikimės, kad jis įkvėpas jus įsimylėti tiek vasarą, tiek kiekvieną akimirką.

One LOVE, Cultus.lt komanda


cultus.lt rekomendacijos #HEALTHY #TASTY #STYLISH Vasara nėra vienintelis metas rūpintis savimi, tačiau 100% tam tinkamiausias. Atsibusti ryte prieš saulėtekį? Gaminti pusryčius iš pačios skintų vaisių? Pamiršti visą pasaulį medituojant ant ežero kranto?

Norime įkvėpti daugiau laiko skirti sau ir savo mintims, o kaip ir puikiai žinote – sveikame kūne, sveika siela, tad kodėl to nedaryti dar ir stilingai? Būtent apie tai kasdien pasakoja šios Instagram paskyrų kūrėjos.


Vegetariška mityba ir paprastais receptais visuomet užkrečianti Deliciously Ella, kuri įkvėpė ir daugelį Lietuvos maisto blogger‘ių.


„Nestoras maistas“ yra vieta, kurioje rasi paprastų, sveikų ir subalansuotų patiekalų idėjų. Turinys, kuriamas modelio Ievos Greičiūnaitės, yra nuoširdus ir visada įtikinantis maitintis šiek tiek sveikiau.


Tinklaraščio Wu Haus kūrėja Alison teigia, jog pagrindiniai sveiko gyvenimo ingredientai yra: *Meditacija ir dvasinė praktika. *Trys litrai vandens kasdien. *Aštuonios valandos miego naktį. *Matcha arbata. *Šviežias ir organiškas maistas.


Remi Ishizuka yra neabejotinai viena kūrybiškiausių fitness’o blogerių, kurios turinys motyvuoja net ir didžiausius sporto skeptikus. Receptai, fitness’o praktikos ir gamtos motyvai – paskyra, kurią tiesiog privalai pamatyti.


Black Girl in Om – dieviškai graži paskyra, kurioje meninės fotografijos persipina su poezija ir sąmoningo gyvenimo filosofija. Rekomenduojama visoms, ieškančioms kažko ypatingo.


cultus.lt interviu Kai kalbame apie Cultus.lt, reikia nepamiršti, jog už šios populiarios elektroninės drabužių ir aksesuarų parduotuvės durų dūzgia didelė komanda. Viena svarbiausių jos narių – Cultus.lt įvaizdžio vadovė Augustė Šiupinytė, kuri įkvepia, veda ir formuoja parduotuvės įvaizdį, komunikaciją ir žinoma – fotosesijas. Interviu Augustė pasakoja apie įtemptą darbo grafiką, mados industriją, inspiracijų paieškas bei darbo ir gyvenimo balansą.

Auguste, kas tave atvedė į Cultus komandą? Į CULTUS komandą mane atvedė noras kasdien susidurti su dideliais iššūkiais bei atsakomybėmis. Visada norėjau, kad fotosesijos man nebūtų reti įvykiai, kad tai būtų didelė mano gyvenimo dalis, o čia būtent taip ir yra. Prieš ateinant į CULTUS, sužinojau, jog šis prekės ženklas yra visiškai naujas ir tai mane labai sužavėjo. Aš nenorėjau eiti ten, kur buvo pakloti pamatai ar ten, kur viską sukūrė prieš tai dirbusi komanda – aš troškau pradėti viską nuo pradžių, pati sukurti prekės ženklo įvaizdį ir nuspręsti kaip viskas turi atrodyti. Atėjusi iškart supratau, kad čia tikrai galėsiu save realizuoti. Pasidalink, kokia tavo kasdieninė gyvenimo motyvacija judėti pirmyn? Aš darau tai, ką dievinu, dabar realizuoju viską, apie ką svajojau jau nuo vaikystės. Mane motyvuoja tai, kad kasdien galiu įgyvendinti savo idėjas – tikriausiai todėl aš jaučiuosi laiminga ir džiaugiuosi gyvenimu. Kiekvieną kartą savo darbą siekiu padaryti vis geriau, nes tobulėti man yra tikrai labai įdomu ir gera. Tikiu, kad man padeda ir įsitikinimas, kad visada reikia stengtis būti geriausia savęs pačios versija. Iš kur semiesi stiliaus įkvėpimo? Stiliaus įkvėpimo dažnai semiuosi iš gatvės. Galiu išeiti į miestą, atsisėsti jaukioje kavinukėje, užsisakyti puodelį arbatos ir valandų valandas stebėti praeinančius žmones. Man labai patinka Vilnius - čia žmonės drąsus, nebijo eksperimentuoti su mada bei stiliumi, todėl atrodo tikrai įdomiai ir dažnai - išskirtinai. Vasarą man dar labai patinka Nida – daugelis ten važiuoja atostogauti, atsipalaiduoti, todėl žmonių stiliuje dažnai jaučiasi laisvė, lengvumas. Na, o kai reikia kūrybinio įkvėpimo, gamta manęs niekad nenuvilia – tik ten mane aplanko geriausios mintys.


Ar visuomet dirbi ofise, ar turi galimybę pasirinkti ir kitas erdves darbui? Jei taip, pasidalink savo mėgstamiausiomis. Jei visada dirbčiau ofise, prekinis ženklas CULTUS būtų gan niūrus ir liūdnas. Ofise aš tik atlieku techninius darbus, pasikalbu su komanda ir paskirstau darbus – ten dažnai vyksta pardavimų ir marketingo darbai. Na, o visi kūrybiniai darbai tikrai keliauja už ofiso ribų. Dažnai dirbu Bernardinų sode, kartais - kavinėse. Man labai patinka Strange Love, Cafe Montmartre, Kablys, o kai oras būna vėsesnis, būtinai apsilankau Backstage Cafe. Tavo laisvalaikis. Kaip atsipalaiduoji po įtemptos darbo savaitės? Mano pirmiausias ir visada pasiteisinantis atsipalaidavimo būdas vienareikšmiškai yra plaukiojimas. Kai būnu Vilniuje, keliauju į Antavilius - ten pabėgioju, tada šoku į vandenį ir ilgai, ilgai plaukioju. Savaitgaliais renkuosi Labanoro girią – važiuoju ten, kad galėčiau pasivaikščioti, stebėti gamtą, kvėpuoti šviežiu oru ir tiesiog būti. Gamta yra vieta, kur jaučiuosi geriausiai. Dar vienas, man labai patinkantis atsipalaidavimo būdas yra joga – mintis išvalantys kvėpavimai ir į ramybės pasaulį nukeliančios pozos. Tikriausiai ant tavo pečių nugula daug atsakomybių. Kaip renkiesi komandos narius, padedančius tau įgyvendinti visas idėjas? Dėl komandos manęs niekada neapgavo intuicija. Visada samdau labai stiprius, kūrybingus žmones. Niekad nededu CV į CV bankus – verčiau stebiu žmonių darbus, matau kokie man patinka ir tinka CULTUS stilistikai, tuomet su jais susisiekiu asmeniškai (kartais būna ir atvirkščiai), papasakoju jiems savo viziją, idėjas ir kartu jas įgyvendiname. Manau, kad komandos narį reikia rinktis pagal jo charakterį bei gyvenimo stilių – labai svarbu, kad jo įsivaizdavimai ir požiūris sutaptų su CULTUS. Kadangi kuriu jausmingus, natūralius, gyvus fotosesijų konceptus, ieškau žmonių, kurie sugebėtų tai pajausti.

Ar gali plačiau papasakoti apie fotosesijų užkulisius: su kokiais iššūkiais susiduri, kas tave labiausiai „veža“? Sudėtingiausia fotografuoti būna žiemos metu, nes tada tenka dirbti fotostudijose, todėl dažnai reikia labai pasistengti, kad galutinis rezultatas nebūtų nuobodus. Tokiais atvejais važiuojame į interjero salonus ar ieškome stilingų namų. Labai džiaugiuosi, kad Vilniuje atsiranda vis daugiau studijų, kuriose gali susikurti norimą atmosferą - kūrybingą, gražią, laisvą erdvę. Ką galėtum patarti žmogui, norinčiam dirbti mados versle? Žmogui, norinčiam dirbti šiame versle, norėčiau patarti visų pirma gerai į save įsigilinti ir suprasti, ko jis nori, ką gali ir ko negali. Šiame versle reikia mokėti būti spontanišku, bet tuo pačiu turėti didelę discipliną, mokėti dirbti nuosekliai. Čia reikia labai greitos reakcijos, savikritikos ir noro tobulėti. Labai svarbu žinoti, kad darbas mados pasaulyje - tai nėra kasdienis sėdėjimas kavinėje su mados žurnalu ir stilingu keksiuku rankoje. Šiame versle yra didelė konkurencija, viskas labai greitai kinta, todėl turi spėti į tai sureaguoti. Ateinant į mados verslą, būtina atsinešti unikalų savo stilių, nekopijuoti ir nenorėti būti kažkuo kitu.


Vasaros šventė

Visos žinome, kad vasara yra mergvakarių, vestuvių, atsisveikinimų su universitetu ar mokykla, krikštynų, gimtadienių ir tiesiog romantiškų popiečių metas. Nežinome kaip jums, bet mums šios progos su kaupu užpildo vasaros kalendorių ir kartais verčia sukti galvą: ką apsirengti, kaip išsiskirti, kaip atrodyti pritrenkiančiai stilingai, tačiau kartu ir patogiai? Cultus.lt sprendžia šias dilemas ir pateikia vasaros šventėms skirtų drabužių kolekciją.


Platusstilingassijonas FAME 39,99â‚Ź


Tamsiaimėlynaminimalistinėsuknelė FAME 32,99€


Ilgasubtiliaipuošnisuknelė FAME 69,99€


Sujuosiamavasariškasuknelė FAME 39,99€


Ilgimoteriškimarškiniai/suknelė FAME 34,99€


Ilgasrausvassijonas FAME 39,99€


Dryžuotaplatisuknelė FAME 32,99€


Atostogų romantika #TRIPS #HAPPY #SUMMER

Braškės su pienu, lėtas poilsis skaitant knygą po obelimi ar savaitgalis su draugais “grillinant” prie ežero yra dideji lietuviškos vasaros atributai, tačiau pripažinkime, kad didžioji romantika visuomet slypi skrydyje atostogoms kažkur KITUR.


Roma Sunku rasti žmogų, kuris nemylėtų Italijos, o Romoje plaka tos meilės kupina širdis. Roma pasitinka romantika, gera kava ir beveik istoriniu šalies paveldu laikoma virtuve. Siaurose gatvelėse nuaidi italių moterų aukštakulniai, o už kampo pasitinka senovės romėnų skulptūros ir jas supantys fontanai. Kaip ir visuose miestuose galima pamatyti klasikinę dalį, kurią puošia Koliziejus, Trevi fontanas, Panteonas, Vatikanas ir Ispanijos laiptai. Tačiau visuomet malonu pasiklysti ir toje, kurioje verda vietinių gyvenimas. Viena iš tokių vietų – Trastevere kaimynystė. Kavinės ir kavinukės, virš galvų džiūstantys skalbiniai ir turbūt skaniausi pasaulyje Punto gelato ledai bei Šv.Eustachijaus kava, kur dieviško skonio espresso gali tekti laukti ir pusvalandį. Leisk Romai apsukti tau galvą.


Balis Šių metų TOP destinacija tapusi Balio sala yra bene labiausiai instagramiška atostogų vieta. Infinity baseinai, plačialapės džiunglės, bangas vejančios banglentės ir tropinis maistas – ar ko nors dar nepaminėjome? Keliaujantys Balyje lieka sužavėti vietinių žmonių bendravimo šilumos ir kultūros, o ypatingai kas vakarą šventyklose vykstančių apeigų, kurių metu šokiais ir spalvotai išdažytais veidais palydima saulė. Tokių ritualų galima rasti šventykloje Uluwatu. Apsistojantiems miestelyje Ubud bus garantuota tiek kultūrinė patirtis, tiek lengvai pasiekiama ir neabejotinai užburianti gamta: kriokliai - Tukad Cepung ir Canto Lampo, Tegallalang ryžių terasos, Bali Pulina kavos plantacija ir čia pat miegantis Agung ugnikalnis. Keliaujant Balyje siūloma išsinuomoti motorolerį, griebti šalmą ir dar labiau įsijausti į egzotišką salos gyvenimo pulsą.


Barselona Jūra Platja Barcelonetta paplūdimyje, vakarėliai La Rambla gatvėje ir akis glostanti Gaudi architektūra – tobuli Barselonos atostogų ingredientai. Klasika tapusi Sagrada Familia bazilika, UNESCO sąraše besipuikuojantis Guelio parkas, Katalonijos aikštė, Montžuiko pilis ir Gotikinis kvartalas – must see objektai, be kurių Barselona nebūtų užlipusi ant pasaulio kultūros pjede stalo. O galbūt vakarienė su paelja ir sangrija ispaniškame balkonėlyje, miesto panorama ant kalvos Bunkers del Carmel ir kvapą gniaužiantis Montserato vienuolynas kalnuose yra būtent tie dalykai, kurie tave įkvėps? Barselonoje raginame pasiklysti, triukšmauti, būti ryškiai. Nes tai - būtent ta vieta, kurioje visi gyvena šia akimirka.


Atostogos prie jūros #HOLIDAY #SEASIDE #ROMANCE

Kad ir kaip ten būtų, mūsų širdis traukia jūra. Jos laukinės bangos kartais virstančios tyliu ežeru, atšiaurus vėjas, kuris kartais tik švelniai kedena plaukus bei smėliu ir druska kvepianti oda. Ne išimtis ir šios vasaros planas aplankyti jūrą. Norint pilnai atsiduoti atostogų teikiamai romantikai nepamiršk, jog ypač gerai jausiesi laisvose ir lengvose, švelniai dryžuotose ir pečius atidengiančiose suknelėse. Kviečiame pasižvalgyti po naują Cultus.lt kolekciją, sukurtą Lietuvoje - konstruotą Italijoje!


Primenanti, kad ryškios spalvos – tai laimė - kaip ir laisvi siluetai, puošti mielomis detalėmis.

Ilgavasarinėsuknelė FAME 39,99€


Išlaisvinanti tą viduje gyvenančią mažą mergaitę, kuriai geriausia kelionė būdavo basomis per pievą.

Elegantiškadryžuotasuknelė FAME 32,99€


Moteriška ir tokia lengva, leidžianti pajausti gaivų atostogųvėją,liečiantįtavoodą.

Baltavasarinėsuknelė FAME 34,99€


Kvepianti romantika ir meile Paryžiui, spindinti aistra svaiginantiemsnuotykiams.

Ilgaplatiraudonasuknelė FAME 32,99€


Kupina žaismingumo ir polėkio, laisvės būti ten, kur noribūti.

Lengvadryžuotasuknelė FAME 19,99€


Švytinti ir ryški - kaip saulė, kurios taippasiilgstipernaktį.

Vasariškaoranžinėsuknelė FAME 32,99€


Alsuojanti elegancija ir tyrumu, primenantiapiegėrį,kuriotaipreikia.

Baltapalaidinėprailgintanugara FAME 19,99€


Leidžianti iškeliauti - skrajoti, jausti,mylėtiirpamirštitai,kas varžoirriboja.

Dryžuotaplatisuknelė FAME 32,99€


Tokia švelni ir žavinga,, nukelianti į dangų mėlyną, kur taip gražu ir gera.

Žydraminimalistinėsuknelė FAME 29,99€


#SUMMER #LOVE #ACCESSORIES

Pinterest aksesuarai

Ši vasara atėjo pastelėmis, augalų motyvų ir krentančių ar plėvesuojančių formų aksesuarais. Leiskime jiems mus papuošti. Cultus.lt pristato delninių bei auskarų rinkinius, tinkamus vėjavaikiškam, tačiau kartu ir lengvai flirtuojančiam įvaizdžiui. Deriniai puikiai papildys vienspalvę aprangą, ypač švelniai pastelinę ar klasikinę juodą. Palydės į vakarėlį, gimtadienį ar kitą vasaros šventę. Būkitedrąsios,mėgaukitės vasara!


Suknelė“Kvardaratas” BISOUS 110,00€

Naujiena! Nuo šiol Cultus.lt pradeda prekiauti ir dizainerių drabužiais: jau prekyboje pas mus ir prekinio ženklo Bisous kolekcija. Laukiame gražių ir stilingų dizainerių bei prekinių ženklų pasiūlymų – priimsime ir jus!


Smėliospalvospalaidinė“Eurika” BISOUS 50,00€


E-SHOP www.cultus.lt

CULTUS magazine Vasara  

Žurnalą kūrėme tau ir tavo vasarai. Tikime, kad jis suteiks tau įkvėpimo, bus naudingas patarimais pašėlusių švenčių metu, leis bent mintimi...

CULTUS magazine Vasara  

Žurnalą kūrėme tau ir tavo vasarai. Tikime, kad jis suteiks tau įkvėpimo, bus naudingas patarimais pašėlusių švenčių metu, leis bent mintimi...

Advertisement