Page 1

Strange 13.5.2012


Dámy v pánském stylu (britský styl) Já jsem se do tohoto stylu úplně zamilovala. Je jednoduchý, ležérní a smyslný. Jak muži tak ženy v něm vypadají naprosto dokonale! Často se mi stává, že přelítám od jednoho stylu ke druhému, a proto mám doma spoustu věcí. Většinou teď skáču z teen. stylu, což je hlavně skate (skejtáscký) styl a ležérním glamour. No rozhodně to nejde do hromady, ale já chci jednou být veselá a odvázaná, ale někdy i vážně tajemná. :D Malá ukázka: Toto je ukázka z kolekce Anny Geislerové, která byla vytvořena pro českou značku Pietro Filipi. Vypadají tam úchvatně! odkaz na stránku: http://www.rave.cz/clanek/14395/ana-for-pietro-with-love/ Chcete vypadat taky tak krásně a nebo se chcete jen přiblížit k tomuto stylu? Pokusím se vám pomoci. (Snad to nepokazím.)

Myslím, že když navštívíte luxusní obchod Pietro Filipi, tak si každé oblečení vyberete správně. Hodně se nosí bílé košilky/halenky a na to pozor! Dámské blůzičky- žádné ohnuté patky. To vyšlo z módy.


Většina žen si pochvaluje nízké podpatky. A já s nimi musím souhlasit. V těchto botičkách se chodí pohodlně. Nikde to netlačí a žádné škobrtnutí nehrozí.

Jsou krásné, že?! Dají se sehnat i v jiných variantách, ale všechny jsou dělané na stejném principu.


Dlouho jsem pátrala a sháněla informace o tom to stylu. Dočetla jsem se, že nejdříve objevil v Británii= proto Britský styl. Jeho možná hlavní představitelka byla CoCo Chanel: http://kofolacek258.blog.cz/1201/chanel, které se nelíbily upnuté korzety a přeplácané šperky atd. Rozhodla se to změnit. Navrhla nosit ženám kalhoty, jednoduché střihy, málo šperků, míň krajek a ozdob. Sázela na jednoduchost a volnost, které měli mužské šaty. Když poprvé viděla námořníky v proužkových uniformách, začala navrhovat tak i šaty a kabáty. Tak trochu jinačí kafe: Tohle se dá sehnat s obchodě: Urban Outfitters.

Další dobrá značka je: Pull&Bear-Sice se tady tak trochu už odkláníme od našeho stylu, tak proč to alespoň neomrknout. -je to španělská značka, zaměřena hlavně pro mladé


Další koho bychom tu měli jmenovat je Tom Ford. Spekuluje se, že by měl navrhnout oblečení značce h&m, ale zatím není nic jisté.

.


H&MH&MHH&M&MH&M

Už bychom se opět měli vrátit, k samotnému stylu a říct si, co ještě se k němu hodí.!! 1)kravaty, motýlky- pokud jste si mysleli, že se to hodí jen pro právníky a na slavnostní příležitosti jste na omylu. 2) dámské klobouky 3)úzké kalhoty rovného střihu 4)kabátky, saka, vojenská sáčka, trenčkoty mám tu jeden odkaz na stránku kde je krásně vysvětleno používání kabátků,... určitě se tam podívejte! http://guide-of-style.blog.cz/1009/kabaty-bundy-2010


Holandská značka Scotch&Soda a její dámská linie Maison Scotch vstupuje na český trh v novém zastoupení Bella Brutta. To se mi také líbí:

Jedna z věcí, které se mi ta tomto stylu líbí, jsou pánské kabáty. Vypadají dokonale!


I značka Burberry se nenechala zahambit! Vlastně snad jako první uvedla na svých molech podzimní a jarní trenčkoty.

Mě se třeba strašně líbí písnička gives you hell- od- the all. Tyson ritter tam má na sobě super bledě modrej kabát. Nebo ve filmu LOL z roku 2008, protože film chtějí přetáčet, mají taky skvělí styl: Jo, Jérémy Kapone je prostě jednička.


Strange magazine  

Britská moda

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you