Page 1

Vítejte ve světě

CPI Hotels


CPI Hotels, a. s.

Kontakty:

Sídlo společnosti:

Vladislavova 1390/17, 110 00 Praha 1, Česká republika Telefon: +420 234 712 444 Fax: +420 234 712 460 E-mail: info@cpihotels.com CPIHotels.com

Bečvářova 2081/14, 100 00 Praha 10, Česká republika

CPI Hotels, a.s. je největší hotelovou skupinou v České republice. V době vydání této brožury v červnu 2017 čítá její portfolio 29 hotelů o celkové kapacitě 8 400 lůžek a 11 300 konferenčních míst.

Moskva

Varšava Ústí nad Labem Františkovy Lázně

Praha

Liberec

Špindlerův Mlýn

Hradec Králové

České Budějovice

Ostrava Olomouc

Bratislava Budapešť

02


Od počátků až po současnost CPI Hotels 1993 / Společnost CPI Hotels začíná pod svým původním názvem Fortuna Hotels, a. s. provozovat první Hotel Fortuna v Praze. Po rekonstrukci v roce 1996 je na základě franšízové smlouvy začleněn do nadnárodního hotelového řetězce Choice Hotels International, druhé největší franšízové hotelové sítě na světě. V České republice se tak poprvé objevuje značka Quality, a hotel je přejmenován na Quality Hotel Prague***. 1997 / V tomto roce rozšiřujeme počet spravovaných hotelů o hotely značky Comfort a Clarion v rámci sítě Choice Hotels International. 2007 / Na hotelovém trhu již máme silnou pozici a disponujeme potenciálem k zahájení expanze do regionů. Spolu se zásadním rozšiřováním portfolia hotelů a služeb měníme

2009 / Představujeme unikátní projekt: luxusní butikový Buddha-Bar Hotel Prague je první vlaštovkou nově vzniklé mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotel Collection.

2014 / Otevíráme novou kapitolu svého působení a 1. 7. 2014 začleňujeme do portfolia hotely značky Mamaison Hotels & Residences. Kromě posílení aktivit v Čechách tak vstupujeme na evropský trh, a stáváme se jedním z nejsilnějších hotelových operátorů v tuzemském i evropském měřítku.

2012 / Přicházíme s dalším obohacením nabídky a vstupujeme na lázeňský trh. Ve Františkových Lázních uvádíme na trh dva hotely pod značkou Spa & Kur Hotels.

2016 / Do kolekce hotelů Mamaison Hotels & Residences přibyla v lednu Mamaison Residence Downtown Prague, a stala se tak 9. hotelem značky.

2013 / V roce 2013 spravujeme 18 hotelů o celkové kapacitě 7 600 lůžek a 9 800 konferenčních míst. Neusínáme na vavřínech a pracujeme na velikosti i kvalitě portfolia, jsme proto vnímáni jako nejrychleji se rozšiřující hotelová skupina v České republice.

2017 / CPI Hotels upevňuje svoji pozici na hotelovém trhu v severních Čechách a v březnu zařazuje do své nabídky tříhvězdičkový Hotel Vladimir v Ústí nad Labem. Snažíme se jít stále kupředu. Stále lepší, stále s vámi...

Ostravě a Olomouci. Značka Clarion Hotels představuje hotely špičkové úrovně služeb s kvalitním konferenčním a kongresovým zázemím.

PRIVATE LABEL HOTELS Individuální službami i značkou, takové jsou hotely mimo hlavní brandy společnosti CPI Hotels. Imperial Hotel Ostrava s více než 100letou tradicí nabízí kvalitní ubytování v centru moravské metropole a díky svému konferenčnímu zázemí a 2 gurmánským restauracím je oblíbeným cílem kongresové i individuální turistiky. Čtyřhvězdičkový Starlight Suiten Hotel Budapest v centru města je díky své skvělé poloze v blízkosti všech památek, business i nákupních center ideálním zázemím pro rodinné pobyty i pracovní cesty. Hotel Černigov v Hradci Králové je jedním z největších ubytovacích zařízení ve východních Čechách, poskytující ubytování krátkodobého i dlouhodobého charakteru. Jeho devizou je zejména rozsáhlá kongresová kapacita a výborná dopravní dostupnost, hotel bude výhledově zařazen pod značku Clarion Hotels. Tříhvězdičkový Hotel Vladimir Ústí nad Labem poskytuje komfortní ubytování a je jedním z největších kongresových hotelů v Ústeckém kraji. Hotel splňuje očekávání zahraničních návštěvníků a je optimální základnou pro poznávání památek a kraje Českého středohoří.

název společnosti, dne 1. 3. 2007 tak vzniká CPI Hotels, a. s.

Značky CPI Hotels BUDDHA-BAR HOTEL COLLECTION Buddha-Bar Hotel Prague je inspirován legendární značkou Buddha-Bar. Najdete ho přímo v srdci Prahy, pár kroků od Staroměstského náměstí. Tento pětihvězdičkový butikový hotel nabízí 35 luxusních pokojů a 3 apartmá. Buddha-Bar Hotel Prague je prvním na světě z řetězce Buddha-Bar Hotel Collection a je jedinečný v každém ohledu. Originální designové řešení vytváří neopakovatelnou atmosféru inspirovanou doteky asijských kultur. Výjimečnost cítíte v každém detailu, v každé vůni, soustu i doušku... Nevyčerpatelnou nabídku kulinářských zážitků si hosté vychutnají v hotelových restauracích Siddharta Café a Buddha-Bar. O jejich absolutní pohodlí se postará jak personál dbající na osobní přístup, tak všudypřítomné, avšak prakticky neviditelné špičkové technologie zajištující návštěvníkům dokonalý komfort. CLARION HOTELS Společnost CPI Hotels je výhradním zástupcem nadnárodní sítě Choice Hotels International (USA), jež jí na základě franšízové smlouvy svěřila péči o všechny hotely Clarion v České republice a na Slovensku. Značka Clarion Hotels je garancí vysokého standardu kvalitních služeb fullservisových hotelů vyšší střední třídy, v západní Evropě a USA zaměřených zejména na obchodní klientelu. Síť čtyřhvězdičkových Clarion hotelů se postupně rozrostla do nejvýznamnějších krajských měst, v současné době je najdeme v Praze, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Liberci, Špindlerově Mlýně,

MAMAISON HOTELS & RESIDENCES Nabízí unikátní kolekci hotelů v samém srdci několika nejprestižnějších evropských měst. Luxusní hotely s nádechem historie a plně vybavené rezidence ideální pro dlouhodobé ubytování naleznete v Bratislavě, Budapešti, Moskvě, Praze a Varšavě. Nejvyšší kvalita ubytování a osobní přístup ke každému hostovi zaručují vysoký standard a nezapomenutelné zážitky. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, romantické chvíle ve dvou či služební cesty. SPA & KUR HOTELS V souladu s tradicí a oblibou lázeňské kultury v Čechách vstoupila společnost CPI Hotels na trh s vlastní značkou lázeňských hotelů Spa & Kur Hotels. Hosté mohou navštívit již dva hotely v centru proslulých Františkových Lázní a vychutnat si rozmanité wellness procedury a lázeňskou péči včetně lékařského dohledu. Díky široké nabídce služeb a možnostem aktivního vyžití nabízí dokonalé podmínky k navození fyzické i duševní relaxace. FORTUNA HOTELS Jde o hotely nesoucí původní značku portfolia společnosti CPI Hotels. Nabízejí krátkodobé i dlouhodobé ubytování tříhvězdičkové kategorie a bývají ponejvíce vyhledávány turistickou a korporátní klientelou. Jsou oblíbené pro cenovou vstřícnost.

UBYTOVNY.CZ Naši klienti nepotřebují jen luxusní hotely. Někteří hledají spíše dočasný domov, místo, kde mohou pobývat, pokud například pracují či studují daleko od bydliště a denní dojíždění není možné. Pod značkou UBYTOVNY.CZ nabízíme více než 2 000 lůžek. Řadíme se tak k největším poskytovatelům dlouhodobých ubytovacích služeb v ČR.

03


BuddhaBarHotelPrague.com

Buddha-Bar Hotel Prague***** Jakubská 8, Praha 1 - Staré Město, Česká republika První hotel tohoto unikátního konceptu na světě. Luxusní prostředí kombinující orientální tradice, francouzský kolonialismus a moderní technologie přinese nezapomenutelný zážitek a radost z pobytu. Hotel leží v malebném zákoutí Starého Města s neopakovatelnou atmosférou. Hotel získal ocenění v soutěži World Travel Awards, vítěz v kategorii „Czech Republic’s Leading Boutique Hotel 2016“.

04

● 35 exkluzivně vybavených pokojů ● 3 luxusní apartmá ● Siddharta Café (150 míst) – trendy

restaurant a bar ● Buddha-Bar Restaurant (250 míst) ve stylu legendárního pařížského restaurantu a baru ● nabídka wellness služeb – Spa Suite ● nejmodernější technologie – integrované zrcadlo s televizí, IP telefony, high-speed Wi-Fi, vysoce kvalitní hudební systém s CD knihovnou Buddha-Baru


Clarion-Hotels.cz

Clarion Congress Hotel Prague**** Freyova 33, Praha 9 - Vysočany, Česká republika Hotel se nachází přímo na trase metra B (stanice Vysočanská), 10 min. jízdy metrem od centra Prahy, 10 min. chůze od O2 Areny, 30 min. jízdy autem z pražského letiště. Skvělá dostupnost hlavních dálničních tahů.

● 559 nadstandardně vybavených ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Clarion Hotel Prague Old Town**** Hradební 9, Praha 1 - Staré Město, Česká republika Hotel je situován na Starém Městě, 5 min. chůze od Staroměstského náměstí, 3 min. chůze od zastávky metra trasy B Náměstí Republiky, tramvajová zastávka je 150 m od hotelu.

● 93 moderně zařízených pokojů

● ● ● ● ● ● ● ●

Clarion Hotel Prague City**** Tylovo náměstí 15, Praha 2 - Nové Město, Česká republika Hotel má ideální polohu přímo v centru Prahy, 5 min. chůze od Václavského náměstí. Stanice metra trasy C I. P. Pavlova a tramvajová zastávka jsou 70 m od hotelu, historické centrum v docházkové vzdálenosti.

pokojů včetně 25 luxusních apartmá kongresové prostory pro 2 500 osob 4 000 m2 konferenčních a výstavních prostor 27 kongresových sálů a salonků 3 hotelové restaurace s kapacitou 700 míst wellness a fitness centrum garážové stání pro 300 vozů nákupní centrum Fénix Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma klimatizace

včetně 3 apartmá s terasou a výhledem na Pražský hrad, možnost pronájmu terasy konferenční sál Riva pro 80 osob konferenční salonek Bohemia pro 30 osob salonek Benadina pro 10 osob Restaurace Benada s kapacitou 80 míst Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma business koutek, sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti klimatizace

● 64 nadstandardně ● ● ● ● ● ● ● ●

vybavených pokojů Café lounge konferenční salonek až pro 40 osob s klimatizací a technickou podporou Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma nekuřácké i bezbariérové pokoje pokojová služba sekretářské služby parkování v docházkové vzdálenosti klimatizace

05


Clarion-Hotels.cz

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****

● 207 pokojů čtyřhvězdičkového ●

Labská 111, Špindlerův Mlýn, Česká republika Bývalý Hotel Arnika se po částečné rekonstrukci začlenil mezi hotely značky Clarion. Je situován v oblíbeném českém lyžařském, a také turistickém středisku – Špindlerově Mlýně.

● ● ● ● ●

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Gutenbergova 3, Liberec, Česká republika Hotel s tradicí již od roku 1906 se nachází v parkové zóně centra Liberce, jen 2,5 km od střediska zimních sportů Kristiánov, 6 km od areálu Ještěd. V okolí se nachází několik golfových resortů.

● 117 luxusních pokojů a 5 moderně zařízených apartmá

● prezidentské apartmá ve ● ● ● ● ● ● ● ●

06

standardu wellness centrum s bazénem a jacuzzi, saunový ráj, fitness, solárium, masáže, kryokomora konferenční zázemí až pro 450 delegátů Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma Benada Restaurant se specialitami místní a mezinárodní kuchyně letní terasa ideální hotel pro letní turistiku, cyklovýlety, teambuildingové akce a v zimním období lyžařské pobyty

stylu Art Nouveau secesní budova z roku 1906 4 konferenční místnosti a salonky s celkovou kapacitou až 600 osob (největší sál až pro 400 osob) Benada Restaurant (102 míst) s prostornou letní terasou Café and Bar (31 míst) Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma parkoviště, cateringové služby wellness a relax centrum hlídané parkoviště pro 50 vozů


Clarion-Hotels.cz

Clarion Congress Hotel Ostrava**** Zkrácená 2703, Ostrava, Česká republika Hotel se nachází v rezidenční čtvrti Ostravy, v bezprostřední blízkosti multifunkční Ostravar Arény, Městského stadionu a nedaleko unikátního industriálního parku Dolní Vítkovice. Jeho pozice skýtá výborné dopravní spojení do centra města a napojení na hlavní silniční tahy. Hotel je velikostí, vybavením kongresového zázemí, výbornou gastronomií a skvělými službami významným centrem pořádání obchodních, kulturních a společenských akcí v regionu.

● 169 komfortně zařízených pokojů ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

včetně 29 apartmá 11 kongresových sálů a salonků s kapacitou až 1 620 osob největší sál až pro 1000 delegátů plně vybavené konferenční zázemí s nejmodernější AV technikou 2 hotelové restaurace s kapacitou 275 míst letní terasa wellness a fitness centrum s rozsáhlým saunovým světem Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma 250 parkovacích míst certifikované cateringové služby bezbariérový přístup do hotelu

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem****

● 83 nadstandardně vybavených pokojů

Špitálské náměstí 3517, Ústí nad Labem, Česká republika

● ●

Hotel je umístěn přímo v centru Ústí nad Labem, v těsné blízkosti sadů Bedřicha Smetany. Výborné dopravní spojení do Prahy i Drážďan, zastávka MHD je před hotelem.

● ●

Clarion Congress Hotel České Budějovice****

● ● ● ●

Pražská tř. 14, České Budějovice, Česká republika Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra Českých Budějovic. Výborná dostupnost hlavního silničního tahu Praha–Vídeň. Nově zrekonstruovaný hotel s širokou nabídkou služeb a největším konferenčním zázemím v Jihočeském kraji.

● ●

● ● ● ●

včetně 3 vzájemně propojitelných apartmá konferenční zázemí až pro 480 osob Benada Restaurant až pro 160 osob s letní zahrádkou podzemní garáže pod hotelem součást multifunkčního administrativního komplexu klimatizace Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma

205 moderně zařízených pokojů konferenční zázemí až pro 650 osob stylová pivnice IN LOCO hotelová restaurace VEDUTA pro 240 osob, lobby bar, 2 letní terasy SAT/TV, IDD telefon, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma hotelové parkoviště pro 150 vozů klimatizace

07


Clarion-Hotels.cz

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Jeremenkova 36, Olomouc, Česká republika Bývalý Hotel Sigma Olomouc, jenž prošel náročnou kompletní rekonstrukcí a rebrandingem, se nachází v blízkosti historického centra, přímo u vlakového nádraží. Skvělá dostupnost hlavního dálničního tahu Praha–Brno-Ostrava.

08

● 125 moderních pokojů ● kongresové prostory až pro ● ● ● ● ● ●

1 400 osob, největší sál s kapacitou pro 1 100 osob 2 hotelové restaurace s kapacitou 350 míst SAT/TV, IDD telefon, internet, minibar, kávový set, trezor, žehlicí set Wi-Fi připojení ve všech pokojích a veřejných prostorách zdarma wellness hotelová garáž klimatizace


Mamaison.com

Mamaison All-Suites Spa Hotel Pokrovka***** Pokrovka 40, Moskva, Rusko

● ● ● ●

84 exkluzivně zařízených apartmá krytý bazén, sauna, turecké lázně salon krásy a kadeřnický salon v každém apartmá přípojky pro fax a internet zdarma Wi-Fi v celém hotelu nepřetržitý provoz business centra zázemí pro MICE a jednání až pro 45 osob hlavní památky města v blízkém okolí pomoc při zajištění víz luxusní restaurace MEAT & MORE

Hotel upscale deluxe třídy se nachází v centru historické Moskvy. Nabízí jedny z nejprostornějších a nejluxusnějších hotelových apartmá. V hotelu na vás čeká nepřekonatelné Spa by Algotherm, interiér ve stylu Art Deco a špičková restaurace MEAT & MORE.

● ● ●

Mamaison Hotel Le Regina*****

● 58 individuálně zařízených

Kościelna 12, Varšava, Polsko Hotel Le Regina upscale deluxe třídy se nachází v historickém paláci Mokrowských v centru Varšavy. Díky propojení historické budovy s moderně zařízenými pokoji, špičkovým službám a útulnému prostředí se hotel řadí mezi nejprestižnější v celém Polsku.

Mamaison Residence Diana**** Chmielna 13A, Varšava, Polsko Rezidence upper midscale třídy nabízí příjemná, plně vybavená apartmá v srdci Varšavy a je ideálním místem pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Samotná rezidence se nachází v překrásně zrestaurované budově z 19. století, která je typická pro tuto elegantní čtvrť.

● ● ●

● ● ● ● ● ●

pokojů, 3 jedinečná apartmá snadná dostupnost oblíbených turistických cílů konferenční místnosti až pro 120 osob příjemné stolování v La Rotisserie Restaurant s letním patiem nepřetržitá pokojová služba, praní a žehlení prádla bezplatný vysokorychlostní internet a Wi-Fi bazén, sauna, masážní místnost

● ● ● ● ●

46 jedinečně zařízených apartmá poloha v centru, blízko Starého Města plně vybavené kuchyně italská restaurace Maka i Woda nepřetržitý provoz správcovské služby a recepce ● zdarma Wi-Fi v celém hotelu ● moderní zázemí pro pracovní jednání až pro 20 osob ● podzemní garáž

09


Mamaison.com

Mamaison Hotel Andrassy**** Andrássy 111, Budapešť, Maďarsko Tento jedinečný hotel postavený roku 1937 ve stylu Bauhaus se řadí do upscale deluxe třídy. Nachází se v blízkosti obchodních, vládních a turistických čtvrtí města. Pyšní se moderně zařízeným interiérem, skvělými možnostmi stolování a prvotřídní úrovní služeb.

● ● ● ● ● ● ●

61 pokojů, 7 apartmá nepřetržitý provoz recepce zdarma Wi-Fi v celém hotelu restaurace a lounge La Perle Noire pokojová služba domácí kino exkluzivní business zázemí až pro 80 osob ● parkovací místa

Mamaison Residence Izabella****

● 38 plně vybavených apartmá ● vybavené kuchyně, jídelní části

Izabella 61, Budapešť, Maďarsko

● ● ●

Rezidence se nachází doslova pár kroků od slavné Andrássyho třídy, zařazené do seznamu světových památek UNESCO. Tato moderní a jedinečná rezidence poskytuje rozsáhlou nabídku specializovaných možností a služeb, příjemnou atmosféru a rafinovaný design přímo v srdci Budapešti.

Mamaison Residence Šulekova**** Šulekova 20, Bratislava, Slovenská republika Rezidence midscale třídy v blízkosti hlavních bratislavských business a turistických center poskytuje špičkové ubytování v samém srdci města. Šulekova byla exkluzivně navržena londýnsko-pražskou společností Jestico + Whiles.

10

● ● ● ●

● ● ● ● ●

a obývací pokoje sauna a fitness centrum zdarma Wi-Fi v celém hotelu business centrum a zázemí až pro 80 osob kouzelné vnitřní nádvoří parkování v podzemní garáži dětský koutek snadná dostupnost oblíbených turistických cílů

41 apartmá vybavené kuchyňky sauna a fitness centrum servírování jídel na pokoje nepřetržitý provoz recepce a správcovské služby ● bezplatný vysokorychlostní internet a Wi-Fi ● parkování přímo u rezidence


Mamaison.com

Mamaison Hotel Riverside**** Janáčkovo nábřeží 15, Praha 5, Česká republika Hotel upscale třídy s jedinečnou polohou a honosnými interiéry a exteriéry v secesním stylu nabízí ideální ubytování v moderní pražské čtvrti Smíchov. Hotel je situován v blízkosti pražských center podnikání a hlavních kulturních atrakcí města.

● 62 pokojů a 18 apartmá ● ● ● ● ● ● ● ●

s večerní rozestýlkou zdarma Wi-Fi v celém hotelu dětská hřiště nedaleko bezbariérový přístup po celém hotelu zázemí pro MICE a jednání až pro 100 osob parkování v docházkové vzdálenosti lobby bar s nabídkou lehkých jídel a koktejlů možnost věnovat se v blízkém okolí jízdě na kajaku, joggingu, jízdě na in-line bruslích snadno dostupné turistické zajímavosti města - Tančící dům aj.

Mamaison Residence Belgická****

● 24 suitů a 6 business studií ● plně vybavená kuchyň, myčka

Belgická 12, Praha 2, Česká republika

● ●

Rezidence upscale třídy, vybavena ve stylu Feng-šuej, se nachází v srdci pražské čtvrti Vinohrady v blízkosti restaurací, kaváren, běžeckých tras a tenisových kurtů. Díky své ideální poloze je tou pravou volbou pro prodloužené pracovní a rekreační pobyty.

Mamaison Residence Downtown ****

● ● ● ●

● 53 apartmá ● plně vybavený kuchyňský kout

V Tůních 9, Praha 2, Česká republika Rezidence se nachází v atraktivní lokalitě centra města, v klidné čtvrti nedaleko Václavského náměstí. Leží v blízkosti parků, divadel a všech hlavních památek historického Starého Města.

nádobí a mikrovlnná trouba stylové interiéry a zařízení nepřetržitý provoz recepce a správcovské služby posilovna, sauna a kulečníková herna na vyžádání business zázemí až pro 10 osob zdarma Wi-Fi v celém hotelu prádelna s pračkami a sušičkami

● ● ● ● ●

(sporák, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice, toustovač, rychlovarná konvice) překrásné terasy s dechberoucími výhledy na Prahu a Pražský hrad podzemní garáže chemické čištění oděvů, možnost využití prádelny umístěné v rezidenci nákup potravin včetně donášky fitness a sauna

11


SpaKurHotels.com

Spa & Kur Hotel Harvey**** Dlouhá 222, Františkovy Lázně, Česká republika Hotel stojí na samém okraji lázeňské zóny, v klidném a tichém prostředí u centrálního lesoparku, přitom jen pár kroků od lázeňské kolonády Františkových Lázní.

● 105 pokojů čtyřhvězdičkového ● ● ● ● ● ● ●

Spa & Kur Hotel Praha*** Ruská 27, Františkovy Lázně, Česká republika Hotel je situován přímo v historickém centru Františkových Lázní, světově uznávaného lázeňského města s více než dvousetletou tradicí.

● 83 pokojů včetně 1 luxusního apartmá ● hotelová restaurace s kapacitou ● ● ● ● ● ● ●

12

standardu s balkonem či terasou wellness centrum s bazénem a vířivkou fitness centrum, sauny komplexní lázeňská péče v moderních klimatizovaných prostorách lékařský dohled Wi-Fi připojení v pokojích a ve veřejných prostorách zdarma široká nabídka specialit domácí, lokální i mezinárodní kuchyně v hotelové restauraci, letní terasa léčebné a wellness pobyty

120 míst všechny pokoje vybaveny SAT/TV, telefonem, ledničkou, trezorem a koupelnou se sprchou/vanou vlastní krytý bazén, sauna, solná jeskyně široká nabídka lázeňských procedur a wellness programů minerální pramen přímo v prostorách hotelu Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách zdarma fitness, kadeřnictví a kosmetika parkoviště pro 25 vozů, úschovna kol


FortunaHotels.cz

Hotel Fortuna City*** Bečvářova 14, Praha 10 - Strašnice, Česká republika Hotel se nachází 5 min. chůze od stanice metra A Strašnická (zastávka tramvaje je 50 m od hotelu), 10 min. jízdy metrem od centra Prahy, 23 km od pražského letiště. Skvělé spojení na hlavní dálniční tahy.

Hotel Fortuna West*** Mrkvičkova 2, Praha 6 - Řepy, Česká republika Hotel má výhodnou polohu pouhých 9 km od pražského letiště, nedaleko dálničního spoje Praha–Rozvadov, 5 min. jízdy autem od obchodního centra Zličín a skvělou dostupností do centra přímou tramvajovou linkou nebo metrem linky A ze stanice Nemocnice Motol.

● 243 pohodlně zařízených pokojů ● konferenční sál Miramare ● ● ● ● ●

(pro 120 osob) 5 variabilních konferenčních místností hotelová restaurace (120 míst) lobby bar s letní terasou Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy

● 159 pohodlně zařízených pokojů ● 5 variabilních konferenčních ● ● ● ● ●

a banketových místností až pro 100 osob hotelová restaurace s kapacitou 120 míst à la carte restaurant pro 30 osob atriový lobby bar Wi-Fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma parkování pro osobní vozy i autobusy

13


PrivatLabelHotels.com

Imperial Hotel Ostrava**** Tyršova 6, Ostrava, Česká republika Hotel Imperial si již více než 110 let drží pověst prvotřídního hotelu s profesionálními službami a vyhlášenou kuchyní přímo v srdci Ostravy. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších cílů kongresové turistiky v moravskoslezském regionu.

● 145 pokojů a 11 stylových apartmá ● gurmánská restaurace La Brasserie ● bazén se slanou vodou, sauna, ● ● ● ● ● ●

Starlight Suiten Hotel Budapest**** Mérleg utca 6, Budapešť, Maďarsko Starlight Suien Hotel Budapest je se svojí polohou v samotném centru Pestu ideální základnou k objevování krás Budapešti, známého města lázní. 54 prostorných apartmá, blízkost historických památek a obchodních a business center z něj dělá pohodlné ubytování pro rodinnou dovolenou stejně jako pro pracovní cesty.

masáže a posilovna kosmetika a kadeřnický salon nepřetržitý provoz recepce s doplňkovými službami vlastní parkoviště a garáž s mycí linkou 9 mutifunkčních konferenčních místností až pro 480 osob zdarma Wi-Fi v celém hotelu bezbariérový přístup

● 54 prostorných apartmá ● oddělená obývací část a ložnice ● mikrovlnná trouba, rychlovarná ● ● ● ● ●

konvice bufetová snídaně posilovna, sauna a parní lázně garážové stání ideální poloha v centru města hlavní turistické zajímavosti v docházkové vzdálenosti

Hotel Černigov***

● 215 standardně vybavených pokojů

Riegrovo náměstí 1494, Hradec Králové, Česká republika

Hotel se nachází poblíž centra Hradce Králové. Zastávky linek MHD, vlakové a autobusové nádraží jsou přímo u hotelu, dobrá dostupnost hlavních silničních tahů.

● ● ● ● ● ●

14

a 10 apartmá kongresový sál pro 500 osob, 6 konferenčních salonků, celkem až pro 850 osob restaurant Secese s 220 místy a lobby bar hotel s největší konferenční kapacitou v regionu ve všech pokojích SAT/TV, IDD telefon, koupelna se sprchou zdarma Wi-Fi připojení ve veřejných prostorách a některých pokojích k dispozici sauna a masáže hotelové parkoviště pro 100 vozů


PrivatLabelHotels.com

Hotel Vladimir Ústí nad Labem***

● 86 komfortních pokojů včetně 2 plně

Masarykova 36, Ústí nad Labem, Česká republika

● ● ●

Hotel Vladimir poskytuje komfortní ubytování střední kategorie a je jedním z největších kongresových hotelů v Ústeckém kraji. Hotel leží v centru města obklopen parkovou zelení. Splňuje očekávání zahraničních návštěvníků a je optimální základnou pro poznávání památek a kraje Českého středohoří.

● ●

bezbariérových pokojů a apartmá s kuchyňským koutem trezor, klimatizace na pokoji k dispozici vířivka, sauna a masáže 6 multifunkčních konferenčních sálů a salonků až pro 530 osob Wi-Fi zdarma hotelové parkoviště pro 35 osobních vozů (popř. pro 3 autobusy a 15 os. vozů)

15


CPI Hotels, a. s. Bečvářova 2081/14, 100 00 Praha 10, IČ: 47 116 757, DIČ: CZ 47 116 757 tel.: +420 234 712 444, fax: +420 234 712 460 e-mail: info@cpihotels.com

CPIHotels.com

Vítejte ve světě CPI Hotels  

Vítejte ve světě CPI Hotels 2017

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you