Page 1

«Людина — істота політична» — Аристотель

1


Наша мета — повернути політиці її початкове призначення — організацію спільноти для досягнення суспільного блага.


НАША ДІЯЛЬНІСТЬ Ц

ентр політичного консалтингу — інформаційно-аналітичний центр, який спеціалізується на послугах у сферах політичного консалтингу, PR, медіа та реклами. Центр офіційно зареєстровано у 2008, проте основа нашої команди працює на українському ринку з 1990-х років. Ми — колектив однодумців, які бачать свою місію в тому, щоб повернути політиці її початкове призначення – організацію спільноти для досягнення суспільного блага. Головний і єдиний спосіб реалізації цього – підвищувати ефективність діяльності політиків, політичних партій і блоків, суспільно-політичних течій. Ми знаємо, як зробити так, щоб наші клієнти успішно досягали того, чого вони прагнуть у своїй політичній діяльності. Наше знання ґрунтується на розумінні фундаментальних закономірностей розвитку суспільства. Ми готові працювати з політиками з різних частин політичного спектру. Ми вважаємо, що не існує єдино правильної політичної платформи. Єдино правильним є рівноправне співіснування в суспільстві різних політичних платформ. Головне, щоб політична платформа наших клієнтів працювала на благо суспільства в цілому, і щоб внаслідок цього наші клієнти успішно приходили до влади, були ефективні у владі і залишалися в ній надовго.

3


НАШЕ РОЗУМІННЯ ПОЛІТИКИ М

и не просто цікавимося політикою. Ми докладаємо своїх професійних зусиль – знання та вміння – аби зробити її кращою. Протягом усієї історії людства політика та політична діяльність завжди потребували виправдання, зовнішньої (суспільної) та внутрішньої (моральної) легітимності. Ми даємо свою відповідь на цю проблему. «Не один раз і не двічі, але безкінечно повертаються до нас одні й ті самі думки». Це сказав Аристотель, переконуючи, що одну й ту ж саму істину люди відкривають багаторазово. Ми відкриваємо нову істину про політику. «В усіх речах добро слід швидше за все приймати за початок». Природним покликанням людини є добре життя.

Річниця «Євромайдану», Київ, 2014


Тільки так вона досягає кінцевої мети свого існування – щасливого життя як найвищого блага. А оскільки самотужки цього досягнути неможливо, людина за своєю природою є істота політична. Свій вроджений потенціал і здатність до політичного життя, довершеність свого людського існування вона реалізує у політичній спільноті. Як повинна функціонувати така спільнота – справа політики. Це найвища і найважливіша з практичних наук, що дає відповіді на питання доброго життя і досягнення найвищого блага. Її мета – не лише пізнання, а знання заради реалізації ідеалу. А отже, передусім діяльність і вчинки. Людина народжена для двох речей – для розуміння й дії. Аристотель учив, що без свідомої практичної діяльності людина ніколи не може досягнути цілковитого задоволення й щастя. І своїм власним життям подав яскравий приклад. Він поєднав теоретичну спрямованість своєї думки, філософську замкнутість і стиль кабінетного вченого з політичним пафосом, практичною життєвою зацікавленістю, в тому числі й політичною. Ми пропонуємо йти цим самим шляхом. І саме тому наша діяльність не обмежується спогляданням, теоретичним осмисленням політичної дійсності. Вона має чітко виражений практичний вектор: це і є сфера політичного консалтингу. Щастя, добробут, справедливість і гідне життя – такі самі одвічні вимоги до влади, як і обіцянки з її боку. Але здебільшого вимоги залишаються не задоволеними, а обіцянки не виконаними. Ми готові у цьому допомогти. І пропонуємо свої послуги як суспільству, так і політикам. Суспільству ми пропонуємо аналіз політики, оцінку дій влади та опозиції, тлумачення законів і принципів політичного життя. Політикам ми готові

допомогти здійснювати свою діяльність так, щоб вона була спрямована на спільне благо. «Сьогодні я не правив, адже не зробив нікому добра». Так зізнавався в одному зі своїх листів до вчителя Александр Македонський, пам’ятаючи про його науку. Ми пропонуємо політикам свої послуги, аби вони не втрачали жодної хвилини. Як творити добро – суть наших політичних технологій. Відкидаючи Платонівську гордість мудрих філософів при владі, ми йдемо шляхом Аристотеля, який стверджував, що філософствувати володарю не обов’язково, натомість варто, аби справжні філософи давали йому поради. Ми працюємо заради досягненню кінцевої мети, щоб вчинки політиків були спрямовані на істинне добро спільноти, а політика стала інструментом досягнення людського щастя. Саме тому символом і натхненником нашої діяльності є Аристотель. Але це не означає, що ми проголошуємо себе суворими послідовниками Філософа, або прагнемо марнославно підняти його ім’я на щит нового інтелектуального, громадського чи політичного руху. Ми стверджуємо, що Аристотель залишається важливим і корисним джерелом для розуміння і реалізації сучасної політики. Ми пропонуємо актуалізувати Аристотеля, бо переконані, що його ідеї можуть бути не лише добре знаними афоризмами, а й достойною альтернативою для сфери політичного, яка переживає глибоку ідейну та інституційну кризу. Ми пропонуємо повернутися до розуміння, ролі та значення політики, яких їй надавав Аристотель. І вбачаємо в його ідеях достатнє підґрунтя для переосмислення політики та політичної діяльності в сучасному світі. Адже «світ не хоче, аби ним керували погано».

5


«Дійсність не є реальністю, поки її не покажуть по телебаченню» — Деніел Бурстін


НАШІ ПОСЛУГИ ◊

Планування, організація та супровід виборчих кампаній усіх рівнів.

Розробка та реалізація стратегій публічного позиціонування і просування персональних та корпоративних (політичних) брендів.

PR-супровід політичних, соціальних і культурних проектів та кампаній, державних установ та програм.

Моніторинг інформаційного простору.

Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень.

Політична аналітика та експертна підтримка.

Медіа-планування, медіа-розміщення, розробка та запуск медіа-проектів.

Спічрайтінг і копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ.

Розробка і супровід персональних та корпоративних веб-ресурсів.

Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції.

Організація тематичних круглих столів, прес-конференцій та інших публічних подій.

7


«Досвід — єдине джерело знань» — Альберт Ейнштейн


НАШ ДОСВІД Команда Центру політичного консалтингу працює в українській політиці вже понад 20 років. У нашому активі понд 50 проектів із різних сфер політичної та медійної діяльності. Серед виборчих кампаній, організованих і проведених командою Центра політичного консалтингу

86% є переможними.

10 11

місцевих виборчих кампаній усі — переможні

15

18 14

виборчих кампаній національного рівня перемог

комплексних консалтингових проектів

медіапроектів

9


Інтерв’ю Заступника Генерального прокурора Д. Сакварелідзе «Главкому», 2015

Благодійний аукціон «Мистецтво заради життя», Київ, Мистецький арсенал, 2015

Всеукраїнська акція «Я обираю ЄС», Київ, 2014

Виборчий білборд Олександра Третьякова, 2014


Серед наших клієнтів більшість основних українських партій та політиків національно-демократичного спрямування: від «Нашої україни» — на початку 2000-х, до «Блоку Петра Порошенка» у 2014. У цьому розділі стисло представлені останні та найбільші проекти, реалізовані командою Центру.

НАШІ ПРОЕКТИ Проект Консалтинговий супровід

Період співпраці Клієнт 2014 – Борис Ложкін

Консалтинговий супровід

Лютий 2015 –

Ігор Райнін

Функції Консалтинг та PR-супровід Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування і просування. Медіа-супровід (центральні та регіональні ЗМІ).

Реформа системи держзакупівель Реформа системи червень – адміністративних послуг у жовтень 2014 Міністерстві юстиції (Міністр юстиції П. Петренко, Л. Варшаломідзе, Д. Вашадзе) Д. Сакварелідзе (Заступник Генерального лютий 2015 – прокурора України) Національне антикорупційне бюро України Г. Углава (Заступник Голови НАБУ)

травень 2015 –

Медіа-супровід (центральні і регіональні ЗМІ). Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ. Група грузинських консультантів

Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень. Організація тематичних круглих столів, пресконференцій.

11


Проект

Період співпраці Клієнт

Функції Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування і просування. Політична аналітика та експертна підтримка.

Об’єднання «Ми — кияни»

грудень 2014 – березень 2015

Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Олександр Третьяков

Медіа-супровід. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень. Спічрайтінг, копірайтинг,підготовка текстів для ЗМІ. Розробка і супровід веб-сайту, робота в соціальних мережах.

ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. Київ. Мажоритарний виборчий округ №218

Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування і просування. Політична аналітика.

2012

Медіа-супровід. Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ. Олександр Третьяков

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ.

12

Київ. Мажоритарний виборчий округ №219

2014

Розробка та супровід персонального веб-сайту. Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень. Організація масових заходів в рамках виборчої кампанії.


Проект

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. Київ. Мажоритарний виборчий округ №217

Період співпраці Клієнт

Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. 2014

Андрій Білецький, полк «Азов»

Медіа-супровід. Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ. Ситуативний консалтинг. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень. Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування і просування.

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. Коломия. Мажоритарний виборчий округ №88

Функції

Медіа-супровід. 2014

Юрій Тимошенко

Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ. Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень.

Кандидати по мажоритарних виборчих округах: Вибори до Київської міської ради

2014

Партія «УДАР» Віталія Кличка»: Вікторія Муха (ВО №46), Наталія Чумакова (ВО №47), Володимир Жмак (ВО №43)

Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування і просування. Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Медіа-супровід. Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ.

Модерація та аналіз результатів соціологічних ВО «Батьківщина»: досліджень. О. Юрій Бойко (ВО №2 Валерій Левченко (ВО №37)

13


Проект

Період співпраці Клієнт

Функції Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування і просування. Політична аналітика та експертна підтримка. Медіа-супровід (центральні і регіональні ЗМІ).

Громадська ініціатива 2013–2014 «Третя Українська Республіка»

Р. Безсмертний, О. Третьяков, Ю. Луценко

Розробка і проведення громадських промокампаній. Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ. Робота в соціальних мережах. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень. Організація тематичних круглих столів.

ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. 2012 Партія «Україна — Вперед» Консалтинговий супровід

Консалтинговий супровід

2009 –травень 2014

Наталія Королевська

Медіа-супровід (центральні та регіональні ЗМІ). Медіа-супровід (центральні і регіональні ЗМІ).

Анатолій Гриценко

Розробка і супровід персонального веб-сайту. Спічрайтінг, копірайтинг, підготовка текстів для ЗМІ. Розробка і реалізації стратегії публічного позиціонування.

2008 –2010

Політична аналітика та експертна підтримка.

14

ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ. Київ. мажоритарний 2012 виборчий округ №214

Олесь Довгий

Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Медіа-супровід та розміщення. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень.


Проект

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ Мера Києва та Київської міської ради

Період співпраці Клієнт

2008

Леонід Черновецький, блок Леоніда Черновецького

Функції Розробка і реалізації стратегії публічного позиціонування. Політична аналітика та експертна підтримка. Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Медіа-супровід та розміщення. Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень.

Інформаційно-аналітичний та 2005 – 2007 консалтинговий супровід

Партія «Народний Союз Наша Україна»

Забезпечення роботи інформаційно-аналітичного, рекламного департаментів та прес-служби партії. Підготовка коаліційної угоди. Розробка та реалізація стратегії публічного позиціонування. Політична аналітика та експертна підтримка.

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

2007

Блок «Наша Україна – Народна Самооборона»

Розробка брендбуку, виготовлення рекламної, агітаційної та іміджевої продукції. Медіа-супровід (центральні і регіональні ЗМІ). Модерація та аналіз результатів соціологічних досліджень.

Інформаційно-аналітичний та 2004 консалтинговий супровід

Віктор Ющенко

Забезпечення роботи інформаційно-аналітичного, рекламного департаментів та прес-служби.

15


Александр Македонський та Аристотель


НАШІ ПЕРЕВАГИ ТВОРЧІСТЬ І ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ Ми —команда однодумців, які багато років працюють разом. Наша історія — це історія успіху багатьох. Ми вміємо працювати 24 години на добу. Ми вміємо робити несподівані речі. Нам завжди щастить, у нас легка рука. Ми розвіємо Ваші ілюзії, але створимо легенду про Вас. Ми вміємо погоджуватись із Вами. Ми спроможні відстояти та обґрунтувати власну точку зору, всупереч Вашій незгоді. Працюючи з нами, Ви неухильно наближаєтесь до поставленої мети. Ми працюємо на Ваш результат.

17


КОНТАКТИ сайт: www.homopoliticus.org e-mail: homopoliticus.org@gmail.com телефон: +380 (67) 239-44-41

Центр політичного консалтингу: презентація  
Центр політичного консалтингу: презентація  
Advertisement