Page 1

?

radyatörve kombiyi nereden almalıyım

Dünyaya Yayılan Sıcaklık


bizd


den... D羹nyaya Yay覺lan S覺cakl覺k


Yalın Düşünce Coşkunöz Holding şirketlerinin tamamında olduğu gibi COPA olarak bizler, değer zincirimizdeki israfları yok etme sorumluluğu ile tüm faaliyetlerimizi müşterlerimiz için mükemmel değer oluşturma amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Şirketlerimizin karlılığını, rekabet gücünü, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak, yönetim ve üretim sistemimizdeki israfların bir bütünlük çerçevesinde sürekli olarak azaltılması, kaynaklarımızın daha fazla değer oluşturmaya yönlendirilmesi ile mümkündür. Bu yalın düşünce tarzını benimseyerek, tüm tedarikçilerimize ve tüm faaliyet alanlarımıza yaymak suretiyle operasyonel mükemmelliğe ulaşmak ve toplumsal zenginliğin artmasına katkıda bulunmak temel ilkelerimizdir. Tasarım Ürün gamımızdaki tüm ürünler, konularında uzman ürün geliştirme profesyonelleri tarafından yüksek mühendislik ve bilgisayar destekli analiz metodlarıyla dizayn edilmiş olup; maksimum verimlilik ve estetik görüşünüşe sahip olacak şekilde tasarlanmıştır


Üretim Ürünlerimiz son teknoloji ile tam otomasyona sahip proses aşamalarından geçerek üretilmektedir. Üretim tesislerimizde sahip olduğumuz “know-how” ve son teknoloji üretim parkurumuz maksimum verimlilikte minimum hata prensibine göre faaliyet göstermektedir. Bilgisayar kontrollü sistemler tarafından kalite kontrolü yapılan ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmektedir.

Ambalaj Bütün ürünlerimiz, nakliye sırasında oluşabilecek darbelere karşı korunması amacıyla gerekli tüm önlemler alınarak ambalajlanmaktadır. Mukavemetli ambalajlamanın yanısıra kolay stoklamaya uygun ambalaj yapımız tasarlanırken estetik görünüşe de önem verilmiştir.


www.copa.com.tr 6

D羹nyaya Yay覺lan S覺cakl覺k


panel radyatรถrler dekoratif radyatรถrler banyo radyatรถrleri kombiler aksesuarlar

7


uluslararası kalite standartlarında panel radyatörler Optimum su hacmi ile yüksek ısıl güç üreten COPA panel radyatörler sayesinde konforlu ısınmanın yanı sıra geniş ürün yelpazesi ile ihtiyaca uygun tip ve ölçüde ürün seçimi oldukça kolaydır.

8


Tip: 10-11-20-21-22-30-33 Uzunluk: 300 mm-400 mm-....-3000 mm Test

Renk

Bağlantı

kullanım alanı

Yükseklik: 300 mm-400 mm-500 mm-600 mm-750 mm-900 mm

Mutfak Banyo Salon Oturma Odası Çocuk Odası Antre

9


Benzersiz oval yan kapaklar ve yumuşatılmış köşeler Model adını aldığı Innovatif tasarımı sayesinde daha estetik görünümün yanı sıra yüksek ısıl güç üretebilen COPA Innova Panel Radyatörler, benzersiz görünüme sahiptir.

10

Yeni Tasarım Üst Izgara


Tip: 11 - 21 - 22 Uzunluk: 300 mm - 3000 mm Test

Renk

Bağlantı

kullanım alanı

Yükseklik: 300 mm - 400 mm - 500 mm - 600 mm - 750 mm - 900 mm

Mutfak Banyo Salon Oturma Odası Çocuk Odası Antre

11


düzlem yüzey panel radyatörler

standart düzlem yüzey

Düzlem Yüzey Radyatörler ile şık tasarımın yanı sıra yüksek ısıl güç veren ve ön yüzeyine rahatça dokunma imkanı sağlayan teknolojisi sayesinde konforlu ısınmanın keyfinin yaşanması hedeflenmiştir. Zarif dizaynları sayesinde tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahip olan Düzlem Yüzey Radyatörler, yüksek verimleri sayesinde bulunduğu ortamı kısa sürede ısıtıp, yakıttanda maksimum tasarruf sağlamaktadır. Düzlem Yüzey Radyatörler ısının büyük kısmını üst yüzeyden ortama verdiği için küçük çocukların bile elini yakmaz, bu özelliği ile okullarda, hastanelerde ve çocuk yuvalarında güvenle kullanılabilmektedir.

12


Yükseklik: 500 mm-600 mm Tip: 11-21-22 Uzunluk: 400 mm-600 mm-800 mm....-2600 mm Test

Renk

Bağlantı

kullanım alanı

premium düzlem yüzey

Mutfak Banyo Salon Oturma Odası Çocuk Odası Antre

13


dikey düzlem yüzey panel radyatörler

standart düzlem yüzey

Dikey Düzlem Yüzey panel radyatörler mutfak, antre vb. gibi dar fakat yüksek ısıl güç gerektiren mekanlarda kullanıma son derece uygundur. 500, 600mm genişlik; 1600, 1800, 2000mm yükseklik, tip10 ve tip 20 seçenekleri ile dikey düzlem yüzey panel radyatörler yüksek ısıl verimi sayesinde kısıtlı mekanlarda bile optimum çözümler sunmaktadır.

14


Test

Renk

Bağlantı

kullanım alanı

premium düzlem yüzey

Mutfak Banyo Salon Oturma Odası Çocuk Odası Antre

15


banyo radyatörleri

mysia

Banyo ve mutfaklarda ısıtma amaçlı olarak kullanılabilen COPA Banyo Radyatörleri, aynı zamanda özel tasarımları sayesinde havlu kurutucu olarak da kullanılabilmektedir. COPA Banyo Radyatörleri, krom kaplı model seçenekleri ile zarif görünüme sahip modellerinin yanısıra standart Beyaz Boyalı olarak da üretilebilmektedir. COPA Banyo Radyatörleri, düz ve oval seçeneklerinin yanı sıra eliptik boru yapısına sahip farklı opsiyonları da bulunmaktadır.

16


montania

Renk

Bağlantı

Tip

Tip

KROM

Düz

Eğimli

kullanım alanı

nikaia

Mutfak Banyo Salon Oturma Odası Çocuk Odası Antre

17


D端nyaya Yay


y覺lan S覺cakl覺k


hermetik kombiler • MODELLER:24KW (CX24 Fi)- 31 KW (ADONİS 31) • Enerji Verimliliği (92/42 CEE) • Çift eşanjör yapısı ile konforlu ısınma ve sıcak su temini • Dijital LCD gösterge panosu • Arıza teşhis sistemi • 13.7 l/dak. sıcak su kapasitesi • Elektrik motorlu 3 yollu vana • Düşük enerjili sirkülasyon pompası ile elektrik enerjisi tasarrufu

20


• SIT SIGMA / Honeywell gaz valfi ile yüksek modülasyon • İki ayrı ısıtma sıcaklığı ayar aralığı ile yerden ısıtmaya uygun; 30 °C - 85 °C ve 30 °C - 45 °C • İki NTC sensör ile sıcaklık kontrolü • Paslanmaz çelik plakalı kullanım suyu eşanjörü • Isıtma ve kullanım suyu devresinde donmaya karşı tam koruma • Anti Blokaj Sistemi • Kullanım suyu devresinde türbinli debimetre ile sıcak suda kesintisiz konfor

21


yoğuşmalı kombiler YOĞUŞMANIN AVANTAJLARI: Yoğuşma, sıcak suyu kullanım suyu ve ısıtma suyu elde etmede kullanılan en son teknolojidir. KAZANÇLI SEÇİM: Yoğuşmalı kombiler yoğuşmasız kombilere göre ısıtma devresi dönüş suyunu baca gazı sıcaklığından istifade ederek bir ön ısıtma işlemi gerçekleştirdikleri için gaz tüketim değerleri daha düşüktür. ÇEVRE DOSTU: Çevre dostu olan premix yoğuşmalı kombiler düşük emisyon değerlerine sahiptir.

22


• MODELLER: 24 KW - 28 KW - 31 KW • Enerji verimliliği (92/42 CEE) •% 109,1 Verim • Soğuk Brülör Kapı Teknolojisi • Arıza Teşhis Sistemi • Premix yanma teknolojisi • N0x Sınıf 5

23


aksesuarlar Kontrol edilebilir ısıl verim ve optimum enerji kullanımı imkanlarını sağlayan COPA radyatör vanaları konfor ve rahatlığın yanı sıra kolay montajları sayesinde tercih sebebidir. Ayrıca montaj yapılacak mekanların tip ve özelliğine gore farklı seçeneklerdeki radyatör montaj ekipmanları mevcut olup; cam önü gibi zor mekanlara dahi COPA Panel Radyatörleri rahatça montaj yapmak mümkündür.

24


radyatör vanaları

standart radyatör vanaları

termostatik radyatör vanaları

montaj aksesuarları

C konsol

zemin montaj konsolu

25


enerji tasarrufu i癟in termostatik vana kullanman覺z覺 tavsiye ediyoruz...


www.copa.com.tr COŞKUNÖZ RADYATÖR VE ISI SAN. TİC. A.Ş. Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Ceviz Cad. No. 21 Nilüfer/Bursa Tel: +90 224 219 74 00 Faks: +90 224 219 74 70 info@copa.com.tr

Copa Radyatör Ürün Kataloğı  

sadasdasdasd

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you