Page 15

Miałeś kiedykolwiek przegląd prasy »THE GUARDIAN

Czy iść do pracy w czasie grypy? To pytanie, które zadawał sobie chyba każdy. Oto kilka argumentów „za”. W takiej sytuacji wyjście z domu jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ więcej bakterii wdychamy, znajdując się w pomieszczeniu, niż na zewnątrz. Poza tym gdy przez pierwsze dni infekcji będziemy unikać większego wysiłku fizycznego, mała aktywność na pewno nam nie zaszkodzi. Warunek to dobrze przespana noc, częste mycie rąk i kichanie wyłącznie do chusteczki. Unikać za to musimy ludzi starszych, dzieci, osób podczas chemioterapii i z osłabionym systemem odpornościowym.

POŻYCZKĘ

KARTĘ KREDYTOWĄ

MORTGAGE W UK?

Sprawdź umowę z bankiem!* Mogłeś płacić niesłuszne ubezpieczenie pomożemy ci jest odzyskać!

»THE SUN

Największa restauracja w Anglii Otwarto ją w Bristolu. Nazywa się „Za Za Bazaar” i może pomieścić jednocześnie 1000 gości. 120-osobowy personel raczej nie będzie się nudził, bo każdego tygodnia zmuszony jest ugotować chociażby tonę ryżu. Z wyglądu miejsce przypomina bazar. W każdym z jego czterech narożników serwowana jest inna kuchnia: chińska, hinduska, włoska i tradycyjna brytyjska. Są też desery i 300 różnych drinków z pięciu kontynentów. Dotąd największą restauracją w Anglii była „Cosmo” w Croydon, która była w stanie obsłużyć od ręki 800 klientów.

» DAILY MIRROR

100 zastrzyków w usta Wargi Kristiny Rei zajmują blisko połowę twarzy, ale kobieta uważa, że nadal są zbyt małe. 22-latka, która z tego powodu trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa, jest uzależniona od silikonowych zastrzyków. Poddała się 100 bolesnym zabiegom za 4 tys. funtów. Wygląda jak bohaterka kreskówki, przechodnie na ulicy filmują ją telefonami komórkowymi i komentują jej wygląd. „Zdaję sobie z tego sprawę, czasami nawet to lubię. Ludzie sądzą, że wyglądam dziwacznie, a ja jestem zdania, że właśnie teraz najbliżej mi do doskonałości” – mówi Rosjanka. Kristina, mimo że jest atrakcyjna – tzn. była, zanim się nie oszpeciła – nigdy nie miała chłopaka. Teraz też jest sama. Pierwszy silikon przyjęła w wieku 17 lat. (SM)

403_01-31 depesze.indd 15

ZADZWOŃ

020 3318 4628

polska infolinia 020 3514 1858

07822 111 222 patrickgrdn

Patrick Gordon

www.patrickgordon.co.uk

*W dokumentach szukaj PPI (Payment Protection Insurance). Ubezpieczenie to powinno pokrywać spłatę raty jeżeli z powodu choroby bądź wypadku byłeś niezdolny do pracy. W rzeczywistości polisy te były często sprzedawane bez próby zweryfikowania ich opłacalności dla klienta, a nawet dodawane do kredytu bez wiedzy klienta!

06/12/2011 16:42:19

Cooltura Issue 403  
Cooltura Issue 403  

Tygodnik Cooltura - numer 403