Page 1

Facebook Timeline įmonių puslapiams

Naujos galimybės


Kada?

2012 m. kovo 30 d. įmonių Facebook puslapių struktūra automatiškai pasikeis į naująją – Timeline.

Visi norintys įsijungti Timeline, tai gali padaryti jau dabar


Timeline

Timeline – tai būdas papasakoti kompanijos istoriją. Parodyti svarbiausius įvykius, įkvepiančias nuotraukas ar įtraukiančius video.


Pirmiausia – susitvarkyti

Būtina kritiškai peržiūrėti visą istoriją, kuri atsiras įjungus Timeline. Paslėpti nereikalingas žinutes. Turi vyrauti vaizdinė informacija


Cover photo

Titulinė nuotrauka turi perteikti Jūsų kompanijos vertybes ir išskirtinumą. Nenaudokite jos tiesmukiškai reklamai


Vaizdai Timeline

Vaizdus (nuotraukas, video) galima perteikti įvairiais dydžiais.

Didžiausio pločio nuotraukos

Standartinio pločio nuotraukos


Milestone Naujas įrankis reikšmingiems kompanijos įvykiams parodyti - Milestone


Facebook Timeline strukt큰ra


Facebook puslapio struktūra | pradžia 1. Puslapio viršelis - Perteikianti Jūsų verslo koncepciją bei pristatanti Jūsų produktus ar paslaugas. Tai tarsi vizitinė kortelė, tik čia informacija perteikiama ne tekstu, o vaizdu. Svarbu būti skoningiems ir originaliems, kadangi vartotojas atvertęs Jūsų puslapį Facebook'e, šią nuotrauką pastebi kaip pirmąjį ir pagrindinį puslapio elementą.

2. Profilio nuotrauka – patartina, jog tai būtų Jūsų logotipas. Jo pozicija, ne tik puslapio viršuje, tačiau ir prie kiekvienos žinutės puslapio sienoje, kartu ir bendrajame naujienų sraute.

3. Puslapio “vardas pavardė” – priklausomai nuo puslapio turinio bei koncepcijos, tai gali būti ir jūsų brando ar kuriamo produkto bei teikiamų paslaugų pavadinimas. Šalia puslapio pavadinimo, pateikiama Facebook puslapio gerbėjų, prisiregistravimų (Jeigu jūsų verslas gali būti siejamas su konkrečia lokacija) su Facebook Places ir paminėjimų duomenys.


Facebook puslapio struktūra | turinys

4. Informacijos skiltyje trumpai pristatoma Facebook puslapio idėja, misija, vizija, siekiai, bendra informacija, eksponuojama nuoroda įprojekto tinklapį, pateikiami aktualūs kontaktai.

5. Puslapio navigacija - privalu išnaudoti visas Facebook galimybes kurti interaktyvų turinį – nuotraukos ir video medžiaga daro gerbėjų puslapį labiau patraukliu, nei statiška tekstinė medžiaga.

6. Interaktyvi “siena” – pagrindinė fanų puslapio dalis dialogui su auditorija. Kasdien atnaujinta informacija yra pasiekiama ne tik puslapio “sienoje”, bet ir kiekvieno vartotojo bendrame Facebook naujienų sraute.


Facebook puslapio struktūra | “siena”

8. Laiko juosta – leidžia vartotojams “atsukti laiką atgal” bei susipažinti su Jūsų įmone nuo pat pradžių. Smalsūs vartotojai gali domėtis ne tik Jūsų dabartimi, tačiau ir istorija - kada pradėta Jūsų veikla, kaip keitėsi Jūsų prekės ženklas ir pan. Laiko juosta nepriklauso nuo jūsų buvimo Facebook’e laiko. Sukelti bei atnaujinti informaciją galima ir atgaline data.

7. “Siena” - pagrindinė Facebook puslapio dalis dialogui su auditorija, nes jos turinį kuria ir administratorius, ir puslapio gerbėjai. Tai vieta, kur galima ne tik kalbėti, bet ir išklausyti, sužinoti puslapio gerbėjų nuomonę, patarti, atsakyti, konsultuoti. Galimybė kalbėtis ir diskutuoti yra viena iš esminių “sienos” funkcijų. Be standartinių tekstinių atnaujinimų, “sieną” pildoma nuotraukomis, video įrašais ir kita atraktyvia medžiaga, į ką žaibiškai reaguoja Facebook vartotojai. Dažniausia gerbėjų reakcija – pažymėjimas, jog jiems tai patinka, komentarai, dalinimasis paskelbtu turiniu su savo draugais.


Facebook puslapio struktūra | draugai

8. Draugų veikla – nuo šiol galima stebėti ką veikia ir kaip bendrauja puslapyje Facebook draugai bei pažįstami. Galima matyti puslpapio gerbėjų gretose esantį draugų skaičių bei jų skelbiamas žinutes ar komentarus sienoje. Kadangi Facebook veikla ypač grindžiama draugai – draugams principu, aktyvi Facebook draugų bei pažįstamų veikla puslapyje veikia rekomendaciniu principu.


Aplikacijos Timeline puslapiuose


Navigacija

Vienas nejudinamas objektas – nuotraukos. Visų likusių vietas galima keisti.

Įprastai matomi keturi laukeliai, paspaudus šį mygtuką pasirodo visi Aplikacijos navigaciniame meniu rodomos didesnėmis piktogramomis


Aplikacijos viduje

Įėjus į aplikaciją atsirado navigaciniai mygtukai grįžti atgal į puslapį

Aplikacijų maksimalus plotis padidėjo iki 810 px.


Facebook puslapio struktūra | Aplikacijos Interaktyvios aplikacijos (Facebook programėlės) - dar vienas kokybinis ir kiekybinis Facebook elementas, greitai įtraukiantis Facebook vartotojus ir tuo pat metu didinantis jų skaičių Facebook puslapyje. Aplikacijos (įvairūs testai, quizz'ai, žaidimai) dažniausiai veikia ne puslapio viduje, tačiau visa tai galima susieti ir su pačiu Facebook puslapiu ar integruoti į pasirinktas interaktyvias puslapio skiltis.

Aplikacijų populiarumas greitai auga, nes patys Facebook vartotojai populiarina programą: publikuoja įrašus savo anketos "sienoje", dalinasi įspūdžiais, rekomenduoja dalyvauti ir kviečia draugus prisijungti prie aplikacijos.


Facebook aplikacijos telefonuose

Naujo tipo Facebook aplikacijos veikia ir telefonuose. Pavyzdys: Charlie Pizza aplikacija „Degustatorius“: https://app.simplelook.lt/charlie_degustatorius/mobile/


Open Graph aplikacijos

Naujo tipo Open Graph sitema leidĹžia automatiĹĄkai dalintis dalyvio atliekamais veiksmais web puslapiuose, mobile ir facebook aplikacijoje ant jo ir jo draugĹł facebook sienos.


PrieĹĄ pradedami vykdyti savo marketingo strategijas leiskite mums prisideti savo idejomis. Mes padÄ—sime Jums atrasti geriausius sprendimus. Susisiekite su ComeOnSocial.com konsultantais dabar.

Klientai


2012 | ComeOnSocial info@ComeOnSocial.com +370 620 72007

ď “

Presentation facebook timeline for pages  

Prezentacija: Naujas facebook timeline imonems

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you