Page 1

ฤŒasopis Panelรกk 1.6.2014 Admin Team


Prišla ZMENA! Keďže Panelák po príchode 13. Série strácal 1000 divákov vďaka tomu „zábavnejšiemu Paneláku“, ktorý ako diváci tak aj štáb seriálu Panelák zistili, že to nebol vôbec dobrý nápad. Bolo tam veľké množstvo prehnaného humoru, ktorý už nebol vôbec smiešny, napríklad hádky Soni a Evy. Aj Dušičkovci sú mnohým nesympatický. Tak sa Andy rozhodol, že nebude ničiť už 6.ročný projekt, lebo aj na oficiálnej stránke ľudia písali, že Panelák ide dolu vodou- vtedy to bola pravda. No 25.apríla prišli obrovské zmeny. Hoci kritici vraveli, že počas série robiť zmeny nie je dobrý nápad, no mýlili sa. Obrázky+ videá Táto zmena Panelák zachránila. ZOZNAM ZMIEN:  Nová zvučka  Striedanie humoru a smútku, lásky...  Nové milostné trojuholníky: Ivana+ Jakub+ Ingrid alebo Marcel+ Frederik+ Angie  V titulkoch sú nepodarené klapky Zatiaľ tieto zmeny na divákov zapôsobili a v niektorých dňoch Panelák pomaly aj prekonal seriál konkurencie. Takže už ho len pozerať ako sa všetky veci vyvinú.


Bárta sa vracia? Ani účinkovanie Alexandra Bártu v seriálovej novinke Markízy nakoniec nevylúčilo hercov návrat do denného seriálu Joj. Zisťovali sme viac a množstvo dohadov už pozná jasný záver. V máji 2012 sa herec Alexander Bárta, stvárňujúci v Paneláku obľúbenú postavu Kordiaka, rozlúčil s televíziou z Koliby a prikývol na ponuku Markízy. Vyše štyri roky strávené s rovnakou postavou sa herec rozhodol vymeniť za nové prostredie, pričom mu v rozhodovaní nepochybne pomohla aj exkluzívna zmluva, ktorú u trhového lídra dostal. Výhodné podmienky však herec nemohol čerpať naveky a jej platnosť tento rok vypršala. V tejto súvislosti sa čoraz viac začal skloňovať Bártov návrat do Paneláku. Úvahy o comebacku Kordiaka podporoval aj autor seriálu, Andy Kraus, ktorý má o Bártu mimoriadny záujem. “Neviem povedať nič konkrétne. Samozrejme, z našej strany je to nastavené tak, že ak by sa Kordiak vrátil, máme pre neho pripravené pekné linky. Čiže momentálne je to na Ňusim,” povedal Kraus.


Vyhodnotenie konkurzu! Konkurz skončil! Máme vyhlásenie. Novou adminkou sa stáva Katka Stráňavová. Gratulujeme  Prečo sme ju vybrali? Je adminka na viacerých stránka už dosť dlho. Fotky, ktoré nám poslala sú fantastické. OZNAM pre každého: Nesmúťte, na Vianoce bude ďalší konkurz. Prečo? Chceme vytvoriť mega adminteam  Aby sme sa rozrástli na najväčšiu stránku na facebooku o Paneláku.

VYHODNOTENIE *D* *T* *K*


400 LIKE Dňa 28.5.2014 sme dosiahli neuveriteľných 400 LIKES. A deň predtým sme mali 300. Aby ste nemysleli, že je to nejaký podvod a podobne tak vám poviem ako to bolo. Mirka Partlová alias Angie nás na svojom Facebooku zdieľala a tak sme nazbierali toľko LIKE! Je to super pocit a dúfame, že v blízkej dobe budeme mať aj tých 500 LIKE.


Dôležité! Facebook znižuje organický dopad našich príspevkov. Naše statusy tak pravdepodobne už čoskoro neuvidíte cez Váš Facebook. Facebook v rámci svojej novej obchodnej politiky začal znižovať organický dopad statusov FB stránok, ktorý má byť do roku 2015 nulový, chce tak prinútiť stránky začať si platiť za šírenie správ medzi svojich fanúšikov. Táto zmena bohužiaľ platí aj pre nekomerčné stránky ako je aj asi tá naša. Nechceme posudzovať obchodnú politiku Facebooku avšak nie sme komerčná stránka a predplácanie príspevkov je pre nás priveľmi nákladné. Preto sa chceme aj touto cestou brániť. Čo môžete urobiť? Označte, že chcete dostávať notifikácie o našich nových príspevkoch- viď obrázok. Takto sa k našim príspevkom naďalej dostanete. Ďakujeme za Vaše pochopenie!


Program: Rozhodli sme sa, že budeme robiť mesačne jeden týždeň s hercami. V komentároch na Facebooku môžete hlasovať, že koho chcete tento týždeň: 1. Pani Janka- Božidara Turzonovová 2. Marcel Maslovič- Ján Koleník 3. Sabrina Grláková- Terezka Švehlová

Časopis Panelák  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you