Page 1

Žijeme v kultuře obklopené a ovlivňované hudbou. Srazy – exploze kytarového hrdiny – posedlost iPodem.

To jsi ty a každý koho znáš. Náš styl oblékání – styling vlasů – naše myšlení. Přiznej barvu, jsi Rockaholic. Určuj si svůj styl – nenech styl určovat tebe. Uvolni svou vnitřní ikonu a staň se závislým na Rockaholic.

Představujeme vám řadu Rockaholic, produkty pro rychlý styl života. Možná, že jste se o své vlasy dostatečně nestarali, ale s Rockaholic párty nikdy nekončí.

TESTOVÁNO NA TURNÉ. SCHVÁLENO ROCKOVÝMI HVĚZDAMI.


LLiivviinn’’ T Thhee D Drreeaam m SShhaam mppoooo ++ EEnneerrggyy Bez-sulfátový šampón + Energie ŽŽít svůj sen vyžaduje mnoho energie. Bez-sulfátové složení spojuje zelený čaj, bobule goji, gotu kola a multi minerály v revitalizační, jemně čistící koktejl. Tvým zesláblým vlasům dodává hvězdný lesk a sílu. Jdeme si užívat, pařmeni! Zelený čaj, bobule Goji, Gotu Kola a čaj Paraguay: směs extraktů napomáhajících prevenci proti poškození volnými radikály, detoxifikuje vlasy a oživuje hladinu přirozené energie. Ovocné extrakty sladkých mandlí: zvyšuje lesk a objem vlasů a zároveň poskytuje UV ochranu. Extrakt planktonu: Stimuluje energii obnovení životnosti buněk. Extrakt z bílého čaje: oživuje přirozenou hladinu energie. Extrakt Bacopa Monniera a Dermosacharidy: hydratují vlasy i pokožku. L-karoten & Panthenol Vit B: vlasům a pokožce dodává energii a zdraví.

RRocková rada:

mydlete se tímto šampónem denně, abyste oživli přepracované, přestylingované a přeflámované vlasy.

LLiivviinn’’ T Thhee D Drreeaam mC Coonnddiittiioonneerr ++ EEnneerrggyy Denní kondicionér + Energie ŽŽít svůj sen vyžaduje mnoho energie. Zelený čaj, bobule goji, gotu kola a multiminerály jsou budičem pro mdlé, zničené vlasy. Nadupané složení opravuje a hydratuje. Nadopujte vaše vlasy energií a pařte lidi! Zelený čaj, bobule Goji, Gotu Kola a čaj Paraguay: směs extraktů napomáhajících prevenci proti poškození volnými radikály, detoxifikuje vlasy a oživuje hladinu přirozené energie. Extrakt planktonu: Stimuluje energii obnovení životnosti buněk. Extrakt z bílého čaje: oživuje přirozenou hladinu energie. Semínka plavínu a jojobové oleje: dodávají lesk, upravují a posilují pokožku, vlasy & rovnováhu kůže. Extrakt Bacopa Monniera a Dermosacharidy: hydratují vlasy i pokožku. L-karoten & Panthenol Vit B: vlasům a pokožce dodává energii a zdraví.

RRocková rada:

mydlete se tímto šampónem denně, abyste oživli přepracované, přestylingované a přeflámované vlasy.

R Roocckkttaassttiicc Hardcore gel ve spreji SSakra rychlé zpevnění úžasných účesů, které trvají. Antioxidanty a UV bariéra chrání tvůj Rockastický vzhled. Tohle slovo jsme si vymysleli, ale poznáte, co tím myslíme. Nasprejuj, uprav a začni pařit. Akrylátové kopolymery: zlepšuje paměť vlasů až k maximálnímu zpevnění a tvaru a zároveň odolává drolení a vlhkosti. Modifikovaný kukuřičný škrob: rychle zasychá do pevného odolného tvaru. Hydrolizovaný kašmírový Keratin: posiluje a hydratuje, ochraňuje a opravuje poškození UV, teplem a stylingem. Vitamíny A, C a E: chrání proti antioxidantům a volným radikálům. Extrakt ze slunečnicových semínek: oživuje vlasy.

RRocková rada:

Tento rockový styling obsahuje vše: snadno nanesete, skvěle drží a chrání.

PPuunnkk O Ouutt Molding Gunk TTvarovatelné zpevnění, které přežije i manželství rockových hvězd. Dlaněmi produkt emulgujte, poté jej rozetřete do vlasů a nastylujte. PEG-8 včelí vosk: odděluje a dodává texturu. Chmelový extrakt: dodává vlhkost a lesk. Extrakt citrónové trávy: občerstvuje vlasy a dodává jim plnost a objem.

Extrakt z okurky: Hydratuje bez přidání oleje. Extrakt z listů rozmarýnu: zvyšuje kvalitu a sílu.

RRocková rada: odlište jakýkoliv styl a zároveň jim dodejte vlhkost. Navlhčete vlasy, nastylujte a ROCKUJTE!


A Allll A Acccceessss Go Anywhere šampón PPřipravit, pozor, rock! Šampón, který se ti dostane přímo do hlavy. Listy šalvěje, sandalové dřevo a hena tak skvěle čistí a vyživuje, že budete používat i když zrovna nebudete na cestách. Extrakt ze šalvějového listu: přirozená hydratace, antioxidant a adstringent s antibakteriálním a uhlazujícím efektem. Olej sandalového dřeva: přirozená hydratace kůže a vlasů . Olej Henna: lehce vstřebatelná výživa vlasů. E Sféry: Vitamín E zlepšuje cirkulaci krve v pokožce hlavy a chrání před škodlivými UV paprsky. Báze syndetového mýdla: nezanechává stopy mýdla, ale zároveň efektivně myje ve všech typech vody a teplotách.

RRocková rada:

perfektní společník na cesty.

G Grroouuppiiee Tvarovací pomáda ve spreji V Vážená Pomádo Sprejová, moje vlasy by bez tebe byly nanic! Ať už je můj styl týdne grunge nebo glam, tak tvůj manželský trojúhelník bazalky, rozmarýnky a máty peprné naplňuje všechny mé potřeby sexy definice nebo nestoudných tvarů. Se srdečným pozdravem, celoživotní fanda ROCKAHOLIC. Akryláty/C10-30 Alkyl Akrylátový křížový polymer: drží tvar a definuje. Extrakt z listů Rosmarinus Officinalis (Rozmarýna): dodává vlhkost a lesk. VP/VA kopolymer: dodává objem a vyživuje. Extrakt z listů Ocimum Basilicum (Basalka: dodává objem a lesk. Extrakt z Mentha Viridis (máty peprné): Antioxidant. Uhlazuje.

RRocková rada: na špinavý vzhled nešetřete. Vrstvením dodáte grunge appeal.

W Waayy O Ouutt Super Hair Glue

H Hledáš dokonalý výrobek na vytvoření bodlin, které drží a při paření se neodlupují? Do města dorazilo nové lepidlo, a ne, neseznámil ses s ním ve školce. Kofein a guarana nadopují kterýkoliv styl díky tomu, že rychle zasychají a tvoje vlasy budou stát líp než tvůj agent. Nanes to a zapomeň na to. Vinylový kaprolaktam/VP/Dimethylaminoethyl Methakrylátový kopolymer: zajišťuje dlouhotrvající tvar, definici a texturu. PVP: dodává pevnost a odolnost proti vlhkosti. Kofein: dodává energii a objem. Modifikovaný kukuřičný škrob: dodává strukturu, definici a kontrolu. Extrakt kořene Zingiber Officinale (zázvor): hydratuje a vyvažuje, zatímco dodává lesk.

RRocková rada:

Morbidní číra a vražední faux-hawk – nespadnou, dokud je neumyješ.

BBoorrnn T Too R Roocckk Leave-in Detangler & Defrizzer N Nezamotej se do svého rockového života. Uvolni, rozmotej a uhlaď své přeflámované lokny a udržuj své vlasy, ať vypadají zatraceně skvěle. Použití: Nasprejuj do ručníkem vysušených vlasů a pročesej měkké, rozmotané lokny. Hydrolýzovaný sójový protein a keratinové aminokyseliny: dodávají hebkost a uhlazenost. Polyquaternium-37: pomáhá rozmotání a zvyšuje lesk. PEG-12 Dimethicone: vyživuje. Glycerin: dodává lesk.

RRocková rada:

použijte jako emulzi pro velesnadné rozčesání


D Diirrttyy SSeeccrreett Suchý šampón PPomáhá vlasům pařit ještě jeden den! Tajemství je, že si nemusíte umývat vlasy každý den! Nasprejujte ke kořínkům pro vsáknutí nadměrné mastnoty. Vlasy budou vonět čerstvostí a ty můžeš pařit celou další noc. Tohle je vážně funkózní.

Použití: Nasprejujte na vlasy. Všechna mastnota a zápach zmizí. Nebo nastříkejte jen ke kořínkům pro objem a texturu. Počkejte pár minut, poté vlasy jemně pročešte nebo upravte. Aluminum Starch Octenylsuccinate: zabraňuje vločkování, zatímco absorbuje všechnu mastnotu. Isopropyl Myristate: vyživuje. Silica: Absorbent.

RRocková rada:

Neuvěřitelná textura poskytuje dokonalé možnosti sezóní/fantastické práce a účesů.

FFuunn T Tiim meess Flexibilní vlasový sprej PPárty jede! Flexibilní zpevnění a lesk vašim vlasům. Styling a restyling je rychlý a jednoduchý u vlasů, které jsou připraveny! Testováno na turné a schváleno rockovými hvězdami! Použití: Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 25-30 cm a získejte pohyblivý, bláznivý vzhled! Octylacrylamide/Akryláty/Butylaminoehtyl Methakrylát kopolymer: drží tvar a bojuje proti vlhkosti. Silikonový kopolymer: dodáválesk a chrání proti poškození stylingovými přístroji. Quaternium-52: kontroluje uhlazenost. Octyl Methoxycinnamate: chrání před slunečním zářením. Pentaerythritol Tetra Caprate/Caprylate: prevence proti vysušení. AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein: posiluje jádro vlasů.

RRocková rada:

Flexibilní upravitelný účes musí jít předělat během vteřiny.

R Roocckk O Ouutt Shine Blaster ZZař jako rocková hvězda! Toto lehké sérum hydratuje, vyživuje, uhlazuje a obnovuje poškozené vlasy. Ať žije rock! Použití: Naneste na vlhké nebo suché vlasy. Dodáte intenzivní lesk, zkrotíte krepatění a přemůžete vlhkost. Jojoba Olej: obnovuje vlasy. Avokádový olej: nemastný olej dodává lesk. Hydrolyzována rýže: posiluje a hydratuje poškozené vlasy. Silikonová směs: dodává lesk bez vrstvení, redukuje čas vysoušení.

RRocková rada:

Přidáním lightweight shine urychlíte vysoušení vlasů.

Staň se závislým na Rockaholic! Objednávejte nyní!! Tel.: +420 222 514 380

Email: tigi@purebrands.cz

Cmíral - Rockaholic texty - Tigi  

Cmíral - Rockaholic texty - Tigi

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you