Page 1

Darian Townsend, plavecký šampión, Jižní Afrika, Olympijské zlato "Začal jsem používat GNLD produkty ( Nutrishake, Vitality Pack, PhytoDefence 3:2:1, AmiTone, Fibre tablety, Omega-3 lososový olej Plus, Cal-Mag & Tre-en-en). V dubnu roku 2008 a brzy jsem začal pociťovat rozdíl mé energetické hladiny. Jako sportovec zjišťuji, že se mé tělo zotavuje rychleji po náročném tréningu v rámci přípravy na závody. Použil jsem GNLD výrobky těsně před účastí na olympijských hrách a nemohla jsem si vybrat lepší načasování. S GNLD se mi podařilo získat ZLATO". GNLD Produkty: Nutrishake, Denní vitalita Pack, PhytoDefence, Ami-Tone, Fibre tablety, Omega-3 lososový olej Plus, Cal-Mag & Tre-en-en.

Henri Karjalainen – Formula 3, Finsko GNLD SPORT TEAM Velmi jsem si oblíbil skvělý produkt Kal-Mag od GNLD, který mne chrání, když dostanu křeče při závodění. Také Program GR2 Control je má náhrada jednoho jídla denně. GNLD Protein Shake je něco, co musím mít před závodem pro optimální zajištění dlouhotrvající energie v průběhu celého závodu Formule 3. GNLD produkty užívám již 4 roky a mohu je odpovědně doporučit nejen sportovcům, ale i všem lidem, kteří chtějí zůstat zdraví a chtějí se cítit co jak nejlépe.

Další zdravotní zkušenosti naleznete zde. Tony McCree - Off - Road cyklistika, Jižní Afrika "Začal jsem používat GNLD doplňky několik měsíců před cyklistyckým off-road závodem Cape Epic v Jižní Africe. Užívám pravidelně Cal-Mag, Protein Shake a Omega-3 Plus. Jsem schopen trénovat mnohem intenzivněji, aniž by docházelo ke zvýšené únavě nebo špatné zdravotní kondici. GNLD produktům rozhodně věřím".


Darren Lill - cyklistika, Jižní Afrika "GNLD výživa mi doplňuje mezery mé energetické hladiny a skvěle pomáhá při regeneraci. Neuměl bych si představit můj den bez nich! Užívám Nutrishake, vitaminy C & E, Omega-3 Plus, Vitality Pack, PhytoDefence 3:2:1, Cal-Mag & GR ² Control Shake nápoj, jako náhradu jednoho hlavního jídla denně."

Sport Team  

GNLD Sport Team

Sport Team  

GNLD Sport Team