Page 1

Dárková

čokoláda

a víno

www.x-darky.eu


Luxusní

dárková

čokoláda

Nabízíme širokou paletu ručně vyráběných čokoládových specialit té nejvyšší kvality, připravených podle rodinných receptur české manufaktury s 80letou historií výroby čokolády. Z více než 50 druhů vážených čokoládových výrobků v luxusních obalech na Vás dýchne atmosféra provoněných prvorepublikových cukráren.

Podlehněte pokušení! Ponořte se s námi do světa tradiční české čokolády a pralinek!

Nejlákavější pochutiny z belgických, italských a také nejlepších českých ingrediencí jsou zabaleny do hořkých, mléčných a bílých čokolád a bonbonů. Přidaná hodnota pečlivé ruční malosériové práce osloví i tu nejnáročnější klientelu – nic podobného na pultech hypermarketů nenajdete! Samozřejmostí je bohatá sezonní nabídka (Vánoce, Valentýn, Velikonoce…) a široká škála obalů s možností vkusného označení logem firmy pro dokonalost prezentačního účinku.

rádi VÁM připravíme cenovou nabídku A vyjdeme maximálně vstříc Vašim individuálním požadavkům!


Exkluzivní vína

a k s n á l a z Kat Na prosluněných svazích Katalánska se rodí to nejlepší, co mohou světu nabídnout proslavené španělské vinice. Tradice, zkušenosti a nadšení renomovaných rodinných vinařství se po staletí dědí z generace na generaci. Výsledkem jsou exkluzivní vína oplývající nádhernými barvami, intenzivním aroma a především neopakovatelnou chutí.

To nejlep ší Z naší bohaté velkoobchodní nabídky si vyberou rovněž milovníci kvalitních moravských vín. Jména jako Šlechtitelská stanice vinařská nebo Vinařství Štěpán Maňák jsou zárukou prvotřídní kvality. Samozřejmostí je pestrý výběr dárkových balení.

z jižní

Moravy

www.x-darky.eu


Originální 3 D 3D sekt

Torelló 3D By Custo - Barcelona Brut Gran Reserva CHUŤOVÝ A VIZUÁLNÍ ZÁŽITEK! 3D BRÝLE SOUČÁSTÍ BALENÍ

y t e s é v o k r á D

Potěšení všech smyslů a praktický dárek skvěle propagující Vaši firmu v sobě spojují stylové dárkové sety. Jsou tvořeny výběrovým vínem, ručně vyráběnou čokoládou a na přání také značkovým USB flash diskem na míru. Reklamní efekt umocníme doplněním loga firmy na kterýkoliv z vybraných obalů. USB disk může mít tvar zmenšeniny typického produktu nebo výrobního prostředku Vaší firmy.

LÁKAVÁ KOMBINACE LUXUSNÍ ČOKOLÁDY, EXKLUZIVNÍHO VÍNA A REKLAMNÍHO DÁRKU

X-DARKY.EU Clearmont, spol. s r.o. Slévárenská 20 709 00 Ostrava 9

Mobil: +420 724 545 885 E-mail: l.galia@x-darky.eu WWW.X-DARKY.EU

letak darkova cokolada a vino X-darky.eu  
letak darkova cokolada a vino X-darky.eu  

letak darkova cokolada a vino X-darky.eu