Page 75

Mobilní web, aplikace a e-knihy

Vodafone na únor doporuÏuje

iOS PRETTYMETER Aplikace, aplikace, ěekni, kdo je na svÝtÝ nejvÝtší krasavice! VODAFONE ÍTEÍKA Své oblíbené e-knihy tak budete mít stále u sebe.

LONDÝN - AUDIOPRįVODCE CITYGLIDE Audioprıvodce s tipy od místních a v ÏeštinÝ. StáhnÝte si také prıvodce na cestu do Ěíma nebo Paěíže.

75

Knížky na únor od Valentýna Blíží se Svatý Valentýn a vy máte nyní jedineÍnou možnost darovat své drahé poloviÍce e-knihu. Chcete e-knížku? Pošlete SMSkou její kód na 90299 a ÎtÜte!

KNIHA LÍNÝCH RADOSTÍ Dan Kieran, Tom Hodgkinson

Android STICKERTAG VytuĊte fotky z mobilu a pobavte své známé, kolegy nebo šéfy. WUNDERLIST Váš osobní úkolníÏek, který je všude s vámi a s vaším chytrým telefonem. Hodí se jako nákupní lístek, kalendáě narozenin nebo jako praktický organizér úkolı pro každý den. TAXIAGENT S tímto šikovným nástrojem ušetěíte nejen Ïas, ale i peníze. Žádný taxikáě vás už nenatáhne.

Windows Phone PENCIL BLADE Tak trochu jiný Ninja fruit…

FLASHLIGHT-X Posviħte si na cestu domı.

EMOTI Opravdu pÝkná zásoba smajlíkı pro Windows Phone. Napište zprávu vzhıru nohama nebo šifrujte text pomocí obrázkı.

Ìtivá e-kniha úvah, postęehį a rad, jak si co nejlépe užít život. Rádi lenošíte? Vydejte se s námi na cestu ke skuteÍnÛ hlubokým prožitkįm. NauÍíte se, jak si opravdovÛ užít šlofíka na gauÍi, posezení na laviÍce, bloumání odnikud nikam, lelkování, házení žabek do potoka, snÛní s otevęenýma oÍima. Autoęi ale nepouÍují ani nemoralizují. Nabízejí pouze návod, jak se dobrat „skuteÍného“ štÛstí. Wooky cena: 149 KÍ SMS kód: VODAFONE LX2S8

NEŽ POMINE TVįJ HNÛV Åsa Larssonová SkvÛlá detektivka o neohrožené právniÍce. ÚspÛšná prokurátorka Rebecca Martinssonová se zaplete do pęípadu chladnokrevné vraždy. Mladý pár se natajno potopí k vraku letadla. Kdosi však pęestęihne lano a oni zįstanou pod ledem. Co hledali ve vraku lodi? Kdo byl ten tajemný, který se rozhodl, že za vpád do trosek je potrestá smrtí? Tato vynikající e-kniha stojí na tęech základních pilíęích: styl, znalost lidské povahy a zápletka. Výborné i líÍení Íásti dÛje skrz myšlenky mrtvé dívky. Kdo se zaÍte, zaÍne jistÛ shánÛt i další díla této souÍasné švédské spisovatelky. Wooky cena: 189 KÍ SMS kód: VODAFONE 8X28P

2013 | 02 | Čilichili: Všichni jsme depkaři  

Deprese je novodobý mor a nikdo neví proč.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you