Page 75

Mobilní web, aplikace a e-knihy

Vodafone na leden doporuÏuje

iOS WATCH THAT! ProcviÏte si pamÝħ na svém iPadu nebo iPhonu s touhle bezva hrou, kterou máte v plné verzi jako naši zákazníci zdarma! CRAZY SNOWBOARD Zábava na prknÝ na svahu, u které vás urÏitÝ nebudou zebat ruce a téct nudle z nosu. KALORICKÉ TABULKY Pěehled o kalorických hodnotách potravin i o aktivitÝ, která je nutná ke „spálení“ jídlem nabytých kalorií.

75

Trháky do Wooky na nový rok VÛęíme, že Ííst se bude i v novém roce, takže vám rovnou dáváme na výbÛr dva knižní hity, kterými ten rok 2013 mįžete prima zaÍít. Politika, sex, láska, vztahy, o nic nebude nouze. Tak prima Ítení. Chcete e-knížku? Pošlete SMSkou její kód na 90299 a ÎtÜte!

ęÍZKAęI Barbara Nesvadbová

Android RUNTASTIC Tenhle mobilní kouÏ vám bude spolu s vaším chytrým telefonem v patách na každém kroku! DRINK REMINDER Lidské tÝlo je tvoěeno ze 70 % vodou, a proto je nezbytný pravidelný pitný režim. Tahle aplikace bude na doplĊování tekutin myslet za vás. MILIONÁę Kdo by po Vánocích nechtÝl být milionáěem? I vy jím mıžete být, teda alespoĊ tím virtuálním.

Windows Phone E15 Ranní rychloÏetba po cestÝ do práce, aħ jste v kurzu, co se dÝje v politice, na burze nebo v zahraniÏí. NU, POGODI! Populární hra z osmašedesátého „Jen poÏkej, zajíci!“. Zahrajte si a zavzpomínejte na mládí. ENDOMONDO SPORTS TRACKER Perfektní pomocník pro shazování „povánoÏních“ kil a je mu jedno, jestli bÝháte, plavete, nebo šlapete na kole.

Nové pęepracované vydání! Každá žena má okolo sebe pár „Ęízkaęį“. Opravují auta, vodovodní kohoutky a zklamané duše. Bohužel se do nich nikdy nezamilujeme. Knížka Ęízkaęi je soubor povídek o mužích, o ženách, o vztazích… Asi po dvou hodinách se pomalu oblékl a ęekl: „Víš, problém je v tom, že ty ode mne chceš jen sex. A já potęebuji city, lásku!“ „VÛtšinou to bývá naopak, ne?! VymÛnili jsme si role!“ Smála jsem se. Wooky cena: 99 KÍ SMS kód: VODAFONE 6X2AF

MRÁZ PęICHÁZÍ Z HRADU Michal Viewegh Nová kontroverzní e-kniha od našeho nejprodávanÛjšího autora. Tęaskavá, explozivní, Ítivá. NÛkdo na politiky jen nadává. NÛkdo chodí na demonstrace. NÛkdo nechodí k volbám. A Michal Viewegh píše knížky… Román „Mráz pęichází z Hradu“ volnÛ navazuje na loĈský bestseller Mafie v Praze. Nyní autor využil coby hlavní postavy rovnou souÍasné politiky, lobbisty, pęedstavitele církve a jiné známé tváęe. Skrz jízlivou satiru ukazuje obraz Íeské reality. Smíchal dohromady pęípady, které se reálnÛ staly, s drby, spekulacemi a svými fabulacemi. A pęiznává, že román napsal kvįli absolutnímu znechucení nad tím, co se dÛje. Wooky cena: 225 KÍ SMS kód: VODAFONE GX2FT

2013 | 01 | Čilichili: Česká elita  

Existuje vůbec česká elita? A jaká je?

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you