Page 74

74

Mobilní web, aplikace a e-knihy

Hromadu dalších skvÝlých aplikací do svého chytrého telefonu najdete ve Vodafone galerii. StáhnÝte si ji na tam.je/glr

Aplikace od Mikuláše... Taky vám Vánoce pęijdou nÛkdy trošku ucajdané? Poęád to samé jídlo, to samé cukroví, ty samé pohádky. Ono je to fajn, ale žádné pęekvápko. Aplikace na prosinec si s tím poradí – pęekvapí v jídle, lyžování, shánÛní dárkį nebo zmÛęí, jak jste na tom s promile po vajeÍĈáku.

ŠéfkuchaĚ do kapsy Šéfkucha KUCHAęKY OD APETITU VŠUDE PO RUCE Apetit jako Íasák o jídle zná asi leckdo. Holky z tohohle magazínu o vaęení a všem kolem jídla ale vydávají i kuchaęky. Jednou o mase, pak zas o bramborách, jindy o cukroví nebo o tom, co uklohnit na párty. A tyhle kuchaęky teÏ novÛ hodily i do aplikace Apetit Edice. Najdete tu poęádnou porci receptį na koláÍe, masa všeho druhu, polévky, saláty, tÛstoviny a kdo ví co ještÛ. Tak tęeba v kuchaęce Maso Íeká sedm kapitol a v nich 112 receptį. K tomu 132 polévek, 112 receptį na brambory... ProstÛ taková malá Rettigová do kapsy. VlastnÛ hodnÛ velká Rettigová. Jenom si to pęedstavte: jdete na nákup a najednou uvidíte nÛco, co byste si hroznÛ rádi dali, tęeba králíka, kapra, kapustu nebo borįvky, ale zaboha nevíte, co s tím. Pár dotykį, trocha hledání a máte hned nÛkolik receptį, kterými všem vyrazíte dech. A sobÛ taky. Jenže recepty nejsou zdaleka všechno. KromÛ nich tu najdete videa, vychytávky, triky, tipy, a hlavnÛ výbornÛ udÛlaný nákupní seznam. Rovnou v receptu si ęeknete, co vám doma chybí, pęihodíte to do seznamu a na nákupu pak už jenom odškrtáváte všechno, co vám pęistálo v košíku. Vybraný recept si taky mįžete šoupnout do oblíbených, takže ho pęístÛ nemusíte hledat po všech Íertech. Samozęejmostí je propojení na sociální sítÛ. Zkrátka aplikace, jak má být. UrÍitÛ ji využijete hodnÛ Íasto, protože kromÛ rodinných pokladį, receptį vyzkoušených Ítenáęi nebo vybroušených svÛtovými kulináęskými hvÛzdami obsahuje aplikace Apetit Edice i recepty, které v knižní verzi kuchaęek nenajdete. ProstÛ Pohlreich už se tęese jako pudinková bábovka, protože mu díky téhle aplikaci vyroste pÛknÛ silná konkurence.

K Îemu je Vodafone galerie? MrknÜte na tam.je/glr a dozvíte se víc. S Vodafone galerií nemusíte hledat mezi záplavou aplikací pro chytrý telefon. Ty „nej“ jsme vyzobali za vás.

DoporuÎíme vám ty nejlepší aplikace a hry pro iPhone, telefon s Androidem nebo Windows telefon.

2012 | 12 | Čilichili: Konec vysílání  

Ano, přibývá lidí, které nebaví televize.

2012 | 12 | Čilichili: Konec vysílání  

Ano, přibývá lidí, které nebaví televize.